سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


در ایام کرونا یی فعالیت های آموزشی و پرورشی دبستان وپیش دبستان غیر دولتی شهریاربه صورت آنلاین و آفلاین در دو نوبت صبح و عصرو از طریق سامانه(lms) با بهره گیری از کادر مجرب و آموزش دیده ارائه می شود.
از مزایای آموزش در دو نوبت صبح و عصر این است که اولا دانش آموزان یک کلاس به دو گروه تقسیم می شوند که این امر موجب ارتقای کیفیت و راندمان آموزشی می‌شود وثانیا والدینی که شاغل هستند می توانند در کلاسهای عصر کنار فرزندشان قرار گرفته ونظارت نمایند.
این دبستان با بهره مندی از جدیدترین متد آموزشی روز دنیا از طریق مطالعات تطبیقی با کشورهای موفق جهان و نیز استفاده از مبانی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، فعالیت های آموزشی و پرورشی مدرسه را در حوزه‌های مختلف برنامه ریزی و اجرا می نماید.
لازم به ذکر است برنامه ها وفعالیت های دبستان توسط مشاورین وپشتیبانان آموزشی رصد ومورد بررسی قرار می گیرد.

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی شهریار

مدرسه شهریار یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی کارگر شمالی -پایین تر از دکتر فاطمی - کوچه فردوسی پلاک6 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66574468 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مقطع پیش دبستان دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فخراله یونسی و موسس آن حسین رضایی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.shahriyar.sch.ir

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 884 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5781)

مدرسه شهریار، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : کارگر شمالی -پایین تر از دکتر فاطمی - کوچه فردوسی پلاک6

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام جواد
» مدرسه شهید منتظری
» مدرسه نور ایمان
» مدرسه زینبیه
» مدرسه دانش پژوهان خیام
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه نورا
» مدرسه نخبگان امیرکبیر
» مدرسه کریمه اهل بیت
» مدرسه صالحین

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه عترت
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه سوده
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه سوده
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه سوده
» مدرسه محسن

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی

» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه سوده

» مدرسه دکتر حسابی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه هما
» مدرسه هما
» مدرسه نيايش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه علوم نولیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
آگاهی
(1400/03/17)
من فقط بخاطر اینکه بتونم نظرم را در مورد مدرسه شهریار بگویم عضو تیزلند شدم که شاید حتی یک مورد بتواند در تصمیم گیری موثر واقع شود. قبل از ثبت نام پسرم در این مدرسه نظرات را در همین سایت مطالعه کردم ولی متاسفانه این مدرسه علیرغم نظرات ارسالی در عمل طور دیگری ظاهر شد.
رفتار مسئولین و عملکرد برخی از معلمین به نظر من مناسب نبود و در برنامه ریزی آموزشی عملکرد ضعیفی داشتن.من این مدرسه رو توصیه نمی کنم و
به همین خاطر وظیفه خودم دانستم تجربه حضور فرزندم در این مدزسه را اطلاع رسانی کنم شاید با تفکر بیشتری اقدام به انتخاب کنید
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
داستانی
(1398/05/15)
سلام من سال پیش پسرم پیش دبستان نوشتم فکر میکردم مثل مهدکودک فقط رفتار میکنند راستش روز اول برای ثبت نام باورم نشد میگفتند که حتی مربی پیش هم طرح درس دارند و برنامه ریزی دقیق دارند فکر میکردم برای بازارگرمی است، ولی الان بعداز یک سال که گذشته میتونم با قاطعیت بگم حرف نداشت مربی اش آنقدر وجدانی کار کرد و الان پسرم واقعا تغییر توش میبینم این در حالی که برادر زاده ام که پیش دبستانی توی مهدکودک خونده بود اصلا قابل مقایسه با پسرم نیست خیلی کار میکنند با بچه ها، به نظرم پیش دبستانی توی منطقه6 بهتر از شهریار ندیدیم و نشنیدم امیدوارم سال دیگه هم بتونم با این اطمینان از کلاس اول هم دفاع کنم و پیشنهاد کنم برای بقیه.