سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی شهریار

مدرسه شهریار یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی کارگر شمالی، پایین تر از دکتر فاطمی، کوچه فردوسی، پلاک 6 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66574468 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مقطع پیش دبستان دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای فخراله یونسی و موسس آن آقای حسین رضایی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.shahriyar.sch.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,047 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5781)

مدرسه شهریار، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : کارگر شمالی، پایین تر از دکتر فاطمی، کوچه فردوسی، پلاک 6

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدا و سیما
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه شهید مهدوی
» مدرسه مهر
» مدرسه علوی شعبه نیروی هوایی
» مدرسه شهید رجائی 1
» مدرسه ستاره نو
» مدرسه شهاب دانش
» مدرسه سبحان 2
» مدرسه حورا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه امام صادق
» مدرسه هاتف

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش نو» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه درخشان

» مدرسه آفرینش

» مدرسه آتیه‌سازان

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه روشنگران

» مدرسه گلهای یاسین

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه حضرت سیدالشهدا(ع)
» مدرسه سرای دانش واحد سعادت آباد
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه نخبگان دانش
» مدرسه سوده
» مدرسه سید الشهداء(ع)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
نظری
(1402/02/31)
من پسرم رو تو این مدرسه ثبت‌نام کرده بودم ولی متاسفانه معلم صلاحیت لازم رو نداشتند و پسر من رو از مدرسه کلا ترسوندن ولی کادر اداری خوبی داشتند
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی محترم
(1402/01/19)
دبستان شهریار حرفش تا عملش زیاد است. اردوهای امسال ضعیف بود و برنامه های مناسبتی عملکرد ضعیف داشتند . معلم پسرم خیلی خوب بود .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آگاهی
(1400/03/18)
من فقط بخاطر اینکه بتونم نظرم را در مورد مدرسه شهریار بگویم عضو تیزلند شدم که شاید حتی یک مورد بتواند در تصمیم گیری موثر واقع شود. قبل از ثبت نام پسرم در این مدرسه نظرات را در همین سایت مطالعه کردم ولی متاسفانه این مدرسه علیرغم نظرات ارسالی در عمل طور دیگری ظاهر شد.
رفتار مسئولین و عملکرد برخی از معلمین به نظر من مناسب نبود و در برنامه ریزی آموزشی عملکرد ضعیفی داشتن.من این مدرسه رو توصیه نمی کنم و
به همین خاطر وظیفه خودم دانستم تجربه حضور فرزندم در این مدزسه را اطلاع رسانی کنم شاید با تفکر بیشتری اقدام به انتخاب کنید
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
داستانی
(1398/05/16)
سلام من سال پیش پسرم پیش دبستان نوشتم فکر میکردم مثل مهدکودک فقط رفتار میکنند راستش روز اول برای ثبت نام باورم نشد میگفتند که حتی مربی پیش هم طرح درس دارند و برنامه ریزی دقیق دارند فکر میکردم برای بازارگرمی است، ولی الان بعداز یک سال که گذشته میتونم با قاطعیت بگم حرف نداشت مربی اش آنقدر وجدانی کار کرد و الان پسرم واقعا تغییر توش میبینم این در حالی که برادر زاده ام که پیش دبستانی توی مهدکودک خونده بود اصلا قابل مقایسه با پسرم نیست خیلی کار میکنند با بچه ها، به نظرم پیش دبستانی توی منطقه6 بهتر از شهریار ندیدیم و نشنیدم امیدوارم سال دیگه هم بتونم با این اطمینان از کلاس اول هم دفاع کنم و پیشنهاد کنم برای بقیه.