سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه تیزهوشان فرزانگان

مدرسه فرزانگان یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده کردستان) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اتوبان کردستان، روبروی ساختمان های آ-اس-پ، نبش شیراز جنوبی، خیابان 68 غربی، کوچه فرزانگان، پلاک 3 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88032569 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم معصومه پناهی است.
این مدرسه از نوع مدارس تیزهوشان است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88032569 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88032570, 88607427, 88053920 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://farzgu.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 87,966 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 287 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 287 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4082)

مدرسه فرزانگان، متوسطه دوره اول تیزهوشان دخترانه : اتوبان کردستان، روبروی ساختمان های آ-اس-پ، نبش شیراز جنوبی، خیابان 68 غربی، کوچه فرزانگان، پلاک 3

ايجاد زمينه لازم برای خودشناسی و خداشناسی و تقويت روحيه حقيقت جويی.
تقويت ايمان و اعتقاد به مبانی اسلام و بست بينش الهی بر اساس قرآن كريم و سنت پيامبر(ص) و ائمه معصومين(ع).
پرورش روحيه اعتماد به نفس و استقلال شخصيت.
پرورش روحيه نظم و انضباط.
تقويت روحيه تحقيق، تعقل و تفكر، بررسی و تعمق، نقد و ابتكار.
شناخت، پرورش و هدايت استعدادهای افراد.
توسعه علوم و فنون و مهارت­‌های مورد نياز فردی و اجتماعی.
پرورش روحيه مشاركت و همكاری در فعاليت­‌های گروهی.
شناخت، پرورش و هدايت ذوق و استعدادهای مختلف هنری و زيبايی شناسی.
پرورش روحيه احترام به قانون و التزام به رعايت آن.
پرورش روحيه مسئوليت‌پذيری و مشاركت در فعاليت­‌های دينی، فرهنگی و اجتماعی.
تامين سلامت جسمی و بهداشت رواني با فراهم ساختن شرايط مناسب.
پرورش روحيه انفاق و دستگيری از محرومان.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام صادق
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه فرزانه
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه عترت
» مدرسه سوده
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه دانش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بوستان‌ امید» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه آفرینش نو

» مدرسه ندا

» مدرسه رشد

» مدرسه نیکا

» مدرسه سوده

» مدرسه نوآور

» مدرسه علامه امینی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرزانگان 3
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه آینده برتر
» مدرسه رواق نور
» مدرسه خجستگان زهرا
» مدرسه امید ایران
» مدرسه سرای دانش واحد سعادت آباد
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه سرای دانشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مهر
(1403/01/20)
ببخشید بیشترین ورودی های این مدرسه از کدوم مدارس ابتدایی منطقه 7بوده؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/12/25)
سلام .شهریه ی مدارس چقدره؟؟ و اینکه من معلوم نیست تو چه منطقه ای قراره درس بخونم الان 18 هستیم و شاید بخوایم بریم ازینجا من تو پیش ثبتنام اینا 18 بزنم یا 6؟ زمان پیش ثبت نام کِیه؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
داوطلب آزمون 1403
(1402/09/29)
سلام این مدرسه بسیار عالی است البته فرزانگان2 هم هم سطح این مدرسه هست. چیزی که این مدرسه رو با سایر مدرسه رو متمایز میکنه این نیست که جزو مدارس استعدادهای درخشان هست، جو مدرسه و درسخوان بودن بچه ها است. حیاطش خیلی بزرگه و امکانات آموزشی خوبی داره . خواهرم هم ورودی 1390 این مدرسه هست و خودش راضیه. من هدفم اینه که اینجا قبول شم و اینم وقتی رفتم ثبت نام `فرزانگان 1` اینجا یادگاری بمونه
با آرزوی قبولی برای همه کسایی که برای قبولی در تیزهوشان تلاش میکنن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا ورودی 1403
(1402/09/15)
سلام. خوبید؟
من داوطلب آزمون ورودی استعداد درخشان 1403 هستم خیلی دوست دارم توی این مدرسه تحصیل کنم. خواهرم هم قبلا اونجا می رفته. من این کامنت رو اینجا گذاشتم تا یه یادگاری بعد از قبولی داشته باشمش :)
پی نوشت: استرس نداشته باشید اگه اینجا قبول نشدید فرزانگان 2، 5، 4 هم خوب هستن. فقط تست بزنید خوب کار کنید
با آرزوی موفقیت برای همه کسایی که دوست دارن اینجا (فرزانگان 1) قبول شوند.
پرچم دانش آموزان پرتلاش بالاست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سمپادی
(1402/08/14)
سلام بچه ها، من الان سال دوم که تو مدرسه فرزانگان یک درس می خونم. باید بگم که اینجا واقعا بچه های باحال و پایه ای داره.اکثر معلما در عین حال که تدریس می کنن، شوخی می کنن و کلاس فضای دوستانه ای داره البته باید بگم در سطح بسیار بالایی امتحان می گیرن و اکثر معلما جلسه بعدی مطلبی رو که جلسه پیش تدریس کردن می پرسن یا امتحان میگیرن. ما پنجشنبه کلاس فوق برنامه داریم که اختیاریه و بخوام مثال بزنم: داروسازی، شیمی پژوهی، زیست فناوری، رباتیک، هوش مصنوعی، ربوساز، زبان المانی و فرانسوی و... است. البته به شخص زیاد از نحوه رسیدگی راضی نیستم چون الان یک سال و دوماه از ورودم به اینجا میگذره و ما تا حالا اردو نرفتیم. ما ازمایشگاه فیزیک، شیمی و زیست داریم. کلاسا تخته هوشمند داره که با اینکه کار راه اندازن خیلی سریع خراب میشن. درسا به تاریخ و جغرافی و اجتماعی/زیست و فیزیک و شیمی تقسیم شده. هر سال برنامه نویسی پایتون دارین که خیلی قشنگ و جذابه. واسه هفتم یه پژوهش واسه هشتم کارنو و واسه نهم سواد مالی دارین. که داخل کارنو باید پروژه ای انتخاب کنین و به تعداد حدود 20 تا 30 تا ازش اماده کنین و بفروشین. این فروش داخل مدرسه به صورت تغذیه و بافتنی و... صورت می گیره و برای پایه هشتم اجباریه.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم میرزاخانی آینده
(1402/03/31)
سلام امروز 30 خرداد 1402
من داوطلب آزمونم برای امسال کاخ آرزوهام جایی هست که کلیدش فقط تو این مدرسه پیدا می‌کنم و امیدوار و مطمئنم قبول میشم اینجا هم نوشتم تا بعد قبولی یادگاری باشه.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
راشل
(1402/03/26)
وای خیلی زیاد استرس دارم کاش یه چند نفر بودن که باهم صحبت میکردیم استرسم من کم میشد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
درسا
(1402/02/25)
سلام من دارم برای تیزهوشان میخونم یعنی از تابستون شروع کردم الان هم چند هفته مونده به امتحان الان خیلی استرس ندارم اما میترسم سر آزمون استرس بگیرم و کارم خراب بشه من نزیک 18تا آزمون حضوری از مدارس غیر انتفاعی و آموزشگاه های تیزهوشان دادم اما بازم احساس می کنم ممکنه سر آزمون استرس بگیرم چون اینکه قبول بشم یا نشم خیلی برام مهمه میشه برای کم شدن استرس در شب امتحان راه حلی به من بگین ممنون میشم واقعا
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/01/27)
من امسالم شیشم هستم و تا الان دو سال هستش که کلاس های مولفان رو میرم و کتاب ET و33 آزمون سرعت دقت نیترو رو تموم کردم شما چه کتاب هایی رو پیشنهاد میکنید؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نهمی فرز 1
(1401/09/23)
من ورودی سال 99 ام ، اینجوری بهتون بگم که اصل چیزی که اینجا رو از بقیه جاها متمایز میکنه، نه سطح درسی، نه معلما ، نه امکانات و ...
اصلش بچه هاشن که بچه های درسخون و اهل درسی هستن و با اینکه چند سالی هست که مقایسه ی نمرات رسما انجام نمیشه و رتبه اعلام نمیکنن (از وقتی من وارد شدم که اعلام نمیکردن تا همین الان) ولی جو یه طوریه که تو ناخودآگاه درگیر رقابت میشی و کسی نمیتونه بیاد اینجا و بگه نظر بقیه برام مهم نیست و درس نخونم هم شرط معدل رو میارم و میرم بالا. درسته که شرط معدل رو میاری ولی اینجا همه تقریبا میتونم بگم تنها چیزی که باعث میشه روت حساب کنن درسه؛ ولی خود مدرسه و معلمه و کادر فشاری برای درس خوندن نمیارن. اگه خودت بخونی ، خوندی. نخونیم نخوندی.(ولی اگه نخونی نا خودآگاه احساس میکنی از جو اینجا طرد میشی) ولی خب معلما همه در سطح تخصصی و بالایی از تحصیلات در زمینه ای که تدریس میکنن هستن. همه با تجربه هستن و رفتارشون هم تو ام با احترام هست. . کادر مدرسه نیز همینطور و واقعا جوری باهاتون برخورد میشه که در شان یه فرزانگانیه و واقعا به چشم دانش آموز و بچه نگاهتون نمیکنن، در عین حال رفتارشون صمیمانه و خاکی هست و مثلا خود خانوم پناهی تقریبا هر روز دم در وایمیسه و بچه وقتی میرن و میان با گرمی حال و احوالپرسی میکنن باهاشون.و چیز دیگه ای که باید بگم فرزانگان 1 رو از بقیه ی مدارس متمایز میکنه، فعالیت های پژوهشی هستش که انجام میده فارغ از درسای مدرسه و حتی خود درسای رسمی رو هم پژوهش محور و تفکر محور تدریس میکنن. ولی در کل اگه فقط هدفتون کنکور و نمره آوردن و رتبه آوردنه و مسائل جانبی پرورش ذهن اجتماعی و فعالیت های پژوهشی علمی غیر درسی براتون اهمیت نداره، پیشنهاد میکنم یه مدرسه ی غیر انتفاعی خوب مثل انرژی اتمی یا ابوریحان برید که اونجا هم سخت گیری و فشار و نظارت بیشتری از سمت کادر مدرسه و مشاورین تحصیلی هست ؛ هم برنامه ی درسی مدون و منظم تری نسبت به اینجا دارن و حتی ممکنه سنگین تر باهاتون کار کنن، از لحاظ معلم ها هم ، خیلی از معلم های مدرسه ی ما (تقریبا همشون) در مدارس دیگه ای هم به جز فرزانگان 1 درس میدن (هم در فرزانگان های دیگه و هم در مدارس غیر انتفاعی) . در نتیجه اگه نگران سطح درسی هستین این اطمینان رو میدم که سطح درسی هم تراز با مدرسه فرزانگان 1 هست و بسیاری معلم های مشترک دارن این مدارس با مدرسه ی فرزانگان 1، چه بسا که نظم و سخت گیری و پیگیری شون بیشتر هم هست. ولی اگر فقط بعد درس براتون مهم نیست و به فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و جشنواره ای (جشنواره های علمی فارغ از دروس رسمی آموزش پرورش) و پژوهشی اهمیت می دهید و علاقه دارید، این مدرسه رو پیشنهاد میکنم.
اینم یادم رفت بگم( شاید برای کسی سوال باشه؛ چون من خودم وقتی اومدم اینجا خیلی تحقیق کردم راجع بهش و کسی اطلاعات دقیقی بهم نمیداد):
اولا که سال هاست آزمون ورودی که همگانی (چه برای بچه های خود استعداد های درخشان و فرز 1 ، چه برای بچه های مدارس عادی) برگزار میشد برای ورودی به دوره دوم متوسطه استعداد های درخشان برای خود بچه های فرز 1 و بچه های مدارس استعداد های درخشان برگزار نمیشه و به جاش شرط معدل (حداقل 18 برای معدل ترم اول نهم)از امتحانات داخلی که برگزار میشه گذاشتن(که تو طی این سال ها کسی از خود بچه های دوره اول فرزانگان نبوده که نتونه بیاره این معدل رو و نتونه بره دوره دوم)؛ ولی برای بچه های مدارس عادی اگر بخوان دوره دوم وارد مدارس تیزهوشان بشن برگزار میشه.
دومین نکته برای کسی میخواد دوره دوم وارد فرز 1 بشه و برای بچه هایی که میخوان دوره اول قبول بشن و دوره دوم هم همینجا بمونن:
دوره دوم فرز 1 هر سه رشته ی شاخه ی نظری رو داره یعنی تجربی، انسانی و ریاضی
از رشته های هنر هم فعلا فقط رشته ی فتوگرافیک رو داره
پس اگر در رشته ای غیر از ریاضی و تجربی هم میخواین ادامه تحصیل بدین، مشکلی براتون پیش نمیاد.
امیدوارم مفید بوده باشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/05/13)
سلامم به همگی من امسال فرزانگان 1 قبول شدم و دوشنبه رفتم برای ثبت نام خیلییی مدرسه بزرگ و خوبی بود و 2 شهریور هم اولین روز فرزانگانی من هست و دارم براش لحظه شماری میکنمم خلاصه که منم به جمع فرزانگان اضافه شدم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگانی آینده
(1401/04/12)
سلام من دارم از استرس میمیرم آخه پس کی جوابا میاد خیلی دوست دارم مدرستون خوشبحالتون ایشالا منم بیام اینجا درصدش کمه چون اولویت سوممه مگه اینکه معجزه بشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان آینده
(1400/12/08)
سلام
خواهش می کنم بگید که بچه های این مدرسه علاوه بر درررررس مذهبی هستن ؟به شئونات اسلامی پایبند و همینطور حجاب و نماز پابند هستند آخه برای ما مدرسه ای که علاوه بر درس هم دانش آموزانش به شئونات اسلامی پایبند باشند مهمه.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آنیتا
(1400/11/05)
سلام من کتاب مالتیپل میزنم و توی شبیه سازها هم معمولا 70 درصد میزنم
و یک سوال شهریه این مدارس فرزانگان چقدره ؟
ممنون میشم جواب بدین 🥰🙏🏻
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نازنین زهرا
(1400/09/06)
سلام من کلاس ششم هستم بخاطر یسری کارا دیر شروع کردم میخوام این مدرسه قبول بشم و دانش آموز ممتازی هستم، چقد در روز باید درس خوند؟ و اینکه من کتاب ریاضی اندیشمند پنجم رو دارم و میخوام هوش کمپلکس و بیست آزمون مولتی کمپلکس و هزار تست غیر کلامی رو تهیه کنم کتاب های خوبی هستند؟ ی موضوع دیگه حتما باید آزمون شبیه ساز ثبت نام کرد؟ اگر بله چه آزمون هایی رو پیشنهاد می کنید ممنون میشم جواب بدین چون خیلی سردرگمم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پری
(1400/07/04)
امروز مدرسمون شروع شد
تک تک معلما بی نظیرن
ممنون از مدیریت و کادر محترم مدرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی
(1400/07/03)
سلام به همه
من امسال این مدرسه قبول شدم
واقعا بهترین فرزانگان ایرانه با بهترین تراز
کادر فنی مدرسه عالی، سطح آموزش عالی
اصلا اینجوری نیست که فکر کنین وقتی وارد این مدرسه میشین فقط باید درس بخونین
برای دانش اموزای اینجا درس خوندن تفریحه
رقابت سالم تو فضای مدرسه وجود داره که خیلی به پیشرفت بچه ها کمک می کنه
روی تک تک استعداد های شما تمرکز میشه و کلی مسابقه ویژه سمپاد هم با علاقه مندی های شما ایجاد می کنن
واقعا.. هرچی از خوبی های این مدرسه بگم کمه
برای قبول شدن اصلا فشار نیارید به خودتون. راحت میشه قبول شد. من خودم هوش مالتیپل و هوش کمپلکس رو زدم اونم نصفه.
خلاصه که امیدوارم قبول شید سال دیگه همدیگه رو ببینیم ♥️
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
باران
(1400/06/26)
سلام.
ببخشید یه راهنمایی از دوستان میخواستم.
من توی شهرستان 69٪ زدم و قبول شدم. به نظر شما این درصد برای انتقالی به فرزانگان 1 تهران کافی هست؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
درسا
(1400/06/08)
من امسال برای کلاس هفتم قبول نشدم و خیلی ناراحت بودم.به نظر خودم تنها اشتباهم استرس در موقع امتحان بود.الان هم نمیگم که نباید استرس داشته باشین چون اصلا نمیشه. باید سرعت عملتون رو خیلی بالا ببرین چون قرار بود امتحان 100 تا سوال داشته باشه و 120 تا بود و واقعا وقت کم بود و توی مدرسه ای که من توش امتحان دادم دفترچه ی استعداد تحلیلی رو 5 دقیقه زود گرفتن و به خاطر اون 5 دقیقه من نتونستم 10 سوال استعداد تحلیلی رو بزنم. پس باید سرعت عملتون خیلی بالا باشه چون امکان داره همچین مشکلاتی پیش بیاد و کلا زحماتتون به باد بره. من همه ی سوالات رو بلد بودم ولی زمان کم آوردم. من کتاب هوش کمپلکس، ادبیات مهروماه، علوم مبتکران و ریاضی خیلی سبز تیزهوشان رو زدم و هوش کمپلکس بهم خیلیییی کمک کرد
من یه سی دی هم خریدم که توش یکسری سوال رو تشریحی حل می کردن و خیلی خیلی بهم کمک کرد.
موفق باشید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پری
(1400/06/06)
یکی از بهترین مدارس
کلاس‌های پیش نیاز و جزوه های عالی
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1400/06/06)
سلام
ببخشید این مدرسه سرویس برای اطرف مناطق 18 داره؟یا فقط در منطقه 6 سرویس میرسونه؟
و اینکه با چه تراز و رتبه میتونیم اینجا قبول بشیم؟
شمایی که قبول شدید لطفا اگه مقدور هست توضیح بدید از چه کتابهای کمک درسی استفاده کردید و اینکه کدوم موسسه در این عنوان بهتره و تست ها و ازمون های ازمایشی،به تناسب دیگر موسسات بهتر و مطرح تر هست؟
من در حال حاضر محصل کلاس پنجم هستم و واقعا به درس علاقه و استعداد خاصی دارم و حافظه ام هم در این زمینه به من کمک میکنه,واقعا هدف من از اومدن به این مدرسه پیشرفت در زمینه علمی و ساختن اینده ام هست به نظرتون با ااین شرایطم قبول میشم؟ممنون میشم برام دعا کنید,اجرتون با امام زمان
لطفا راهنماییم کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیمیا
(1400/05/25)
سلام به همگی
من امسال هشتم هستم،هفتم رو در مدرسه فرز5 درس خوندم خیلی راضی بود
ولی حالا انتقالی فرز 1 رو گرفتم
راستش من برای قبولی فقط کتاب کمپلکس و 1001 تست نشر مهر و ماه رو زدم (اونم نه کامل)
و به راحتی قبول شدم و همون طور که میبینید به راحتی هم انتقالی گرفتم
اینو برای کسایی میگم که استرس قبولی دارن:حتما قبلش با نوع تست ها آشنا باشید،اصلا اصلا استرس نداشته باشید و فقط خودتون باشید و فکر کنید که دارید خودتون رو محک میزنید
و اینکه توی مدرسه من(فرز5)واقعا هیچ فشاری نبود و کادر بسیار خوبی داشت
و اینکه روش تدریس خواصی نیست فقط کمی بالاتر از سطح کتاب های وزارتی هست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1400/05/24)
سلام
من برای دهم اینجا قبول شدم پارسال و فقط یک سال موندم و سریع در اومدم
من معدل ترم دومم و بیست شدم و یه دختری که حالا اسمشو نمیارم 18 و نیم شد . جایزه برتری ترم و دادن به اون درحالی که باید به کسی میدادن که 20 شده نه اونی که 18 و نیم شد
طرز تدریس معلما بد نبود اما خب.. غیردولتی خیلی بهتر تدریس میشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Yasna
(1400/05/21)
من امسال تو این مدرسه قبول شدم و هنوز با روش تدریس این مدرسه آشنا نیستم.ولی میدونم هرکی داخل این مدارس درس خونده موفقه و تو کنکور زیر پونصد میاره.
من کتابدکمپلکس هوشی از انتشارات مهروماه و اسمارتیز از انتاشارات پویشو زدم.اونم کامل نزدم😁
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سمپادی
(1400/05/17)
سلام میخواستم بدونم رفتار بچه ها با انتقالی ها خوب هست؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1400/05/16)
ستایش جان من امسال فرزانگان یک قبول شدم و فقط هوش کمپلکس رو زدم و 20 آزمون مولتی کمپلکس. تازه کامل هم تموم نکردم. کلاس هم هیچ جا نرفتم. به نظرم از همه مهمتر اینه استرس نداشته باشی و برات مهم نباشه که قبول شی یا نه. واقعیتش اینه اینقدر برام مهم نبود که قبول شم یانه، الان شک دارم برم فرزانگان 1 یا همون مدرسه مفید که ثبت نام کردم بمونم. 🥺
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تاجیک
(1400/05/13)
من امسال در پایه هفتم دبیرستان فرزانگان 1 درس می خواندم وباور کنید امسال بهترین سال تحصیلی برایم بود از مدیریت مدرسه سرار خانم پناهی گرفته تا بقیه کادر آموزشی واداری مدرسه عالی بوده وهستند در کنار آموزش دروس رسمی که توسط بهترین دبیران تدریس می شد(بصورت مجازی)دروس غیررسمی داشتیم که دانش آموزان از روی ذوق وعلاقه آن را انتخاب می کنند واقعا هر لحظه اش یادگیری است برای قبولی در این مدرسه هر چقدر زحمت بکشید می ارزددوستانی هم سطح واز خانواده های بسیار با فرهنگ لذت تحصیل وبا آنها بودن را دوچندان می کند من که دوست دارم این کرونای لعنتی هر چه زودتر تمام شود تا بتوانم بودن با دبیران ودوستانم را بصورت حضوری داشته باشم به امید آن روز وبه امید بهبودی عزیزانی که متاسفانه به نوعی درگیر این بیماری لعنتی هستند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ستایش
(1400/04/31)
سلام. من میخوام برای ازمون تیزهوشان شروع کنم بخونم و این مدرسه مد نظرمه. الان مرداد هست و من مهر میرم پایه ششم. بنظرتون چه کتابایی بزنم و چه کلاسایی برم؟ لطفا کسایی که قبول شدن راهنمایی کنن و اینکه میشه از امکانات این مدرسه بگین؟ مثلا چه چیزهایی داره و... ممنونم خدانگهدار
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی
(1400/03/28)
میشه جواب منو بدییییییییین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سیگاری فرز یک
(1400/03/25)
خونه ی ما اینجاست:)
اگه می خواید واقعا زندگی کنین و عشق و رفاقت واقعیو احساس کنین کنار کسایی که بهترینن پس سعی کنین یجوری قبول بشید چون اینجا بهشته. من خیلی وقته فارغ التحصیل شدم ولی خاطرات اینجا هنوزم توی قلبمه و بهترین معلما و ادمارو اینحا دیدم. جشنواره افتاب هرسال برگزار میشه که درمورد پژوهش و هنره و خودتون دیوارای مدرسه رو رنگ میکنید و واسه کاراتون تلاش میکنید. حلقه داریم و دور هم زیر بارون میچرخیم و اهنگ میخونیم. قلبمون میمونه اینجا
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی
(1400/03/21)
سلام دوستااااان
بچه ها من 71 درصد زدم کجا قبول میشم؟🙂💔
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی
(1400/03/21)
سلام به همه
امروز ازمون بود و سوالات 120 تا بودن
به نظر من وقت و با توجه به تعداد سوالات کم بودش
من اولویت هام رو به ترتیب 5 و 2 و 1 زدم
و تو ازمون 12 تا سوال و نزدم .
نتایج هم که هنوز نیومده و خیلی استرس دارم
من کتاب های هزار تست غیرکلامی مهر و ماه . هوش کلامی قلم چی . مسابقات ریاضی ششم مرشد رو زدم
دوستانی که قبول شدین . میشه لطفا نظرتون و بگین که امکان داره قبول بشم یا نه ؟
مرسی ازتون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/03/12)
سلام دوستان.بچه هایی دوست دارن بیان اینجا: اولا این مدرسه اصصصصلا مدرسه ای نیست که اینقدری سختگیری کنه که بچه خسته شه نههه اصلا. محیط و جو مدرسه خیلی صمیمانه و خوبه و باعث میشه دانش آموز احساس تنهایی نکنه. اینجا از دبیرای خوبی استفاده میکنن و از همشون راضیم👌جو رقابتی این مدرسه خب طبیعتا بچه های کوشا اینجا خیلی زیاد هستش و با اینا قراره رقابت کنین و ازونا بزنین بالاتر و کلا جو رقابتی خیلی خوبی داره😁و اینکه واسه کسایی که میخوان تیزهوشان شرکت کنن: اینکه از کتاب های معتبر و خوب(مثلن کتاب مالتیپل) تست بزنین و اونم با هدف و پشتکار درغیراینصورت فایده ای نخواهد داشت و زیاد هم بخودتون فشار نیارین اصلن و موقع امتحان من خیلی استرس داشتم که نرم و اینا ولی خب اومدم اینجا...موقع امتحان اصلن استرس نداشته باشین، با تمرکز زیاد و ریلکس امتحانتون بدین و ایشالا میایین اینجا🙏
امیدوارم کمکی بهتون کرده باشم 😊🙏
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
eli
(1400/03/06)
سلام به همگی
من یه سوال از بچه هایی که فرزانگان قبول شدن داشتم
میخواستم بپرسم کلا محیط مدرسه چجوریه ؟
خیلی سخت میگیرن؟
من چون از یه چندتا سایت خونده بودم خیلی ستخگیری میکنن
ممنون میشم بگید❤❤❤
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی
(1400/03/03)
سلام
کسایی که تیزهوشان قبول شدن هفتم رو میشه بگین با چه درصدی فرزانگان 1 قبول شدین؟
من کاخ ارزوهام این مدرسس و خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دوست دارم قبول شم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز فرزانگان یک
(1400/02/25)
سلام. من تو فرزانگان یک کلاس 75 درس میخونم. مدرسه عالیه و واقعا حرف نداره و ارزش هر تلاشی رو داره. کادر مدرسه فوق العاده است به علاوه معلما. جو مدرسه درسی و خیلی خوبه. اما میخوام یه توصیه به کسایی که دارن برای قبولی درس میخونن بکنم. من پارسال درس خوندم برای قبولی توی آزمون. به نظرم این مدرسه ارزش تلاش داره اما نه اینکه خیلی زیاد خودت رو اذیت بکنی. من از وسطای سال ششم توی آزمون های دو هفته یکبار قلم چی شرکت کردم . هیچ کلاسی نرفتم و فقط خودم تو خونه کتاب تست گرفتم و حل کردم . به نظرم کلاس شاید مناسب نباشه چون بیشتر وقت آدم رو میگیره اما اگه خودت درس تست بزنی میتونی موفقیت بیشتری داشته باشی. آزمون های قلم چی خیلی خوبن چون هم بهت درصد و رتبه میدن و تو میتونی نتیجه دو هفته کار و تلاشت رو بگیری و هم اینکه مشاوره های خوبی داره. من خیلی از کتابهای تستی که زدم از مشاوره های اونها پیدا کردم. من اوایل خیلی درس خوندم و به خودم فشار آوردم. اصلا روزا نمیخوابیدم و درحدی اینکارو میکردم که مامان و بابام بهم میگفتن بس کنم. اما اینکارو نکنید شاید فکزکنید نتیجه ی خوبی داره اما برعکسه. چون شما باید چند ماه براش درس بخونین و امتحان درسی هم نیست که بودجه بندی داشته باشه. اولش با قدرت شروع میکنید اما یکم که بگذره خسته میشید و نمیتونید ادامه بدید. به اندازه خودتون تست بزنید و نمیخواد خیلی به خودتون فشار بیارید. من حدود یه ماه اول خیلی خوندم اما بعدش برنامه ریزی کردم و روزی 7 ساعت درس ماخوندم. برنامه ریزی خوب خیلی کمکتون میکنه. سعی کنید در اولین فرصت یه برنامه روزانه درست کنید مثلا فلان ساعت تا فلان ساعت فلان درس. خیلی کمکتون میکنه چون میدونین دقیقا باید چیکار کنید. درسارو همش پشت هم نخونید. بینش تایم استراحت واقعی بذارید. فیلم ببینید سریال ببینید و... من خودم در اون زمان دو تا سریال رو دنبال میکردم. سعی کنید چیزهایی که به نظرتون ارزش دوره دارن رو یادداشت کنید. من خودم یه کلاسور مخصوص این کار داشتم. و توصیه خیلی زیادم اینکه خیلی به خودتون سخت نگیرید. من یه دوستی در مدرسه داشتم که روزی چند ساعت کلاس میرفت و تست میزد و خیلی به خودش فشار میآورد. همیشه خسته بود. اما وقتی قبولی های مدرسمون رو دیدم تعجب مردم که اسمش نیست. فهمیدم اونقدر به خودش سخت میگرفته و اصلا خواب و خوراک نداشته که پدر و مادرش بهش اجازه ندادن دیگه چیزی بخونه. این از توصیه هام برای درس خوندن
حالا برای امتحان. من خودم اولین آزمون قلم چیم رو که دادم دستام از ترس میلرزیدن اما بعدتر یکمی خوب شد. اما بهتون توصیه میکنم علاوه بر اینها به چند تا مدرسه سر بزنید و آزمون بدید. من فکر میکردم چون خیلی آزمون قلم چی دادم اصلا استرس نمیگیرم اما برای آزمون انرژی اتمی ثبت نام کردم و فهمیدم استرس دارم. اما سر اون آزمون همه استرسام از این رفت و سر نیزهوشان از خونسردی خودم تعجب کردم. چون این آزمونها قشنگ فضای امتحان دارن. من چون کرونا بود آخرین آزمونهام رو با ماسک میدادم تا بهش عادت کنم. چون سر جلسه باید چند ساعت ماسک داشته باشین به نظرم تمرین کنید که حالتون بد نشه. دیگه اینکه شب امتحان اصلا تست نزنید فقط باعث استرستون میشه. فقط نکته ها و اینارو مرور کنید. شب امتحان زود بخوابید و سعی کنید از هر استرسی دوری کنید. به اخبار خشن گوش نکنید که ذهنتون درگیر بشه . اگه عادت به دیرخوابیدن دارید. حتما برطرفش کنید تا سر جلسه سرحال باشید. به خودتون اعتماد به نفس داشته باشید. من از یه مدرسه خیلی عادی با بچه های خیلی عادی اومدم. نه پدر و مادر مهندس و دکتری داشتم و نه ثروت زیادی. پس اگه من تونستم وارد اینجا بشم حتما شما هم با تلاش میتونید. این مدرسه عالیه . من همیشه وقتی حوصله تست زدم نداشتم میومدم توی این سایت و پیاما رو میخوندم تا انگیزه بگیرم برای خوندن. دارم بهتون میگم که این مدرسه بهترینه حتما براش تلاش کنید. من چند باری رتبه افتضاح تو آزمونها ی قلم چی آوردم. با رتبه و نمره بد از خودتون شرمنده نشید. امیدوارم در حد خودم که توی این مدرسه هستم تونسته باشم کمکتون بکنم. همین که یه نفزم با خوندن پیامم حالش خوب بشه برام بسه . امیدوارم موفق بشید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرز یکی که هنوز فرز یکی نشده😉🤩
(1400/02/20)
گل گلاب شما که قبول شدی میشه بگی چطوره دبیرستانتون
من خیلی برای قبول شدن درس خوندم 15 تا کتاب زدم و فقط یکیش مونده بزنم
من حدودا 12 ساعت در روز درس میخونم و تست میزنم
میشه بگی اگر ادامه بدم میتونم وارد دبیرستانتون بشم؟
خیلی فرز 1 رو دوست دارم اصلا تو زبونم نمیچرخه چجوری بگم
لطفا بگو با این شرایط مجازی خوبه یا نه ؟
ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان دویی
(1400/01/17)
سلام
من فرزانگان 2 درس میخونم و واقعا ازش راضی هستم
جواب به سوال دوست عزیز اینکه وقتی جواب ازمون میاد رتبه و تراز رو نمیزنه و همینطور تعداد غلط ها
من خودم حدود 7 تا نزده داشتم
ازمون هم باتوجه به محل زندگیتون که تهرانه :)
نزدیکترین جا رو میده (مطمئن نیستم ممکنه امسال فرق بکنه)
و اینکه اصلا استرس نیاز نیست من مطمئنم که شما هرچقدر بیشتر استرس داشته باشین ازمون رو خراب تر میدین
و یه نکته دوستانه اینکه خیلی ها میگن 1 بهتر از 2 هستش منم موافق بودم اما وقتی که مدرسه خودمون رو دیدم نظرم کامل عوض شد همش میخواستم سال بعد انتقالی بگیرم ولی اصن یه تار موی مدرسه مون رو هم به 1 نمیفروشم
معلما عالین و تاسیس مدرسه بالتره
لطفا دعوا نشه چون منم خعلی مثل شما سردرگم بودم که کدوم رو بزنم
امیدوارم مفید باشه :)
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پاسخ به یک داوطلب
(1400/01/10)
سلام
آزمون از :
هوش کلامی که مبتنی بر درس فارسی و علومه
هوش منطق ریاضی مبتنی بر درس ریاضی
هوش فضایی و تصویری
هوش سرعت عمل
و به نظر من باید کتابی که میزنید را بهش مسلط باشید یعنی به نظرم فقط کتاب هدش کمپلکس را بزنید اما هر سوالی ازش بدن بتونی جواب بدی
این جوری نمی خواد 100 تا کتابو اینا بزنی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه ششمی
(1400/01/02)
سلام
یه سوالی داشتم
ببخشید کسانی که در فرزانگان ها مخصوصا فرزانگان 1 و 2 قبول شدن میشه بگید حداکثر تعداد غلط ها در کل آزمونتون چه قدر بوده؟؟
چون یکی نوشته بود 71 درصد تراز هم قبول شده
یعنی 29 تا غلط؟؟؟؟؟؟؟
چون کل سوالات 100 تا هست
و اینکه یه سوالی دارم چند وقته دهنمو درگیر کرده😅
ازمون کجا برگزار شد؟😆
یعنی مکان برگزاریه آزمون کجا بود؟
ممنون میشم کسی جواب بده
چون هر چی میگذره من استرسم بیشتر میشه
به دردودل نیازمندیم🥲😶
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
😊
(1400/01/01)
سلام
من یه سوالی داشتم
من کلاس میرم و هفته ای 500 تا تست می زنم
کتاب های درسی را کاملا مسلطم و کتاب های تست هوشی هم می زنم
کتاب تست هوشیم بیشتر از کتاب های کمک آموزشیه درسیمه
اما خب هر دو را می زنم
راستش خب من روزی 200 تا تست و 16 ساعت درس نمی خونم
مثلا روزی 50 تا 100 تا تست و 5 تا 9 ساعت درس می خونم
توی آزمون های شبیه سازی شده هم شرکت نی کنم
خب راستش افسوردگی گرفتم
خیلی استرس دارم که قبول نشم
اصلا وقتی به قبول نشدن هم فکر می کنم دیوونه می شم
فقط یه سوال داشتم
من در قبولی در فرزانگان شانسی دارم؟
ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نهمی فرزانگان 1
(1399/12/24)
انقدر ها هم که تعریف میکنند نیست .
اگر دنبال برند بودن و اسم تیزهوشان هستید مناسب است اما اگر دنبال یادگیری هستید مدارس غیر انتفاعی فوق العاده خوب هم داریم .
نیازی به یه عالمه درس خواندن و تست زدن نیست فقط کافیست در مدرسه بهترین باشید واقعا این همه درس خواندن اون هم در پایه ششم اون قدر ها هم تاثیری ندارد .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
😊
(1399/11/25)
میشه راهنمایی کنید که آزمون چطوری برگزار میشه؟
ممنونم ازتون🙂
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
داوطلب آزمون
(1399/11/14)
سلام به همه دوستان. من درسا هستم و میخوام تو آزمون سال 1400 شرکت کنم.
من کلا در روز 13 ساعت وقت دارم و میخواستم بپرسم میانگین چقدرشو باید درس بخونم؟ من الان حدود 9 یا 10 ساعتشو درس میخونم کافیه؟ و اینکه الان از کتاب های فارسی، علوم، ریاضی و هوش موسسه اندیشمند، کتاب ریاضی ششم نیترو، کتاب فارسی مبتکران، کتاب علوم خیلی سبز و هوش کمپلکس استفاده می کنم. درضمن کتاب جامع آی کیو پایه چهارم هم برای دوره استفاده می کنم. کتاب 1000 تست هوش و استعداد غیرکلامی مهر و ماه هم زدم. لطفا اگر کتابای مفید دیگه ای هم میشناسید که مفید باشند بگید ممنون میشم. و یه سوال دیگه
شما سایت یا کتابی رو که آزمون های شبیه سازی شده داشته باشه میشناسید؟ اگه کسی میشناسه لطفا بگه خیلی ممنون. به نظرتون من شانس قبولی در این مدرسه رو دارم؟ لطفا به سولاتم پاسخ بدید ممنون میشم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
HAE
(1399/11/12)
سلام من دیر شروع کردم یعنی 1 هفته پیش در واله درس میخونم و جز دانش آموزای ممتاز هستم روزی چند تست بزنم
میشه لطفا بگین
و ی سیوال دیگه
در ازمون امسال مثل سال های قبل فقط استعداد ه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
💜 باران 💜
(1399/11/11)
سلام
من میخوام امسال در ازمون تیزهوشان
شرکت کنم میخواستم به من سایت خوب برای
ازمون انلاین معرفی کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
mbnw
(1399/11/05)
سلام بچه ها ببخشید من یه سوال داشتم میخواستم از شماها که تو متوسطه دوم تو فرزانگان 1 قبول شدین اگه میشه بگین شرایط امتحانی که واسه قبولی دادین چطور بود فضای مدرسه چطوره؟
و یه سوال مهم تر شما برای قبولی نهم به دهم چه کتاب هایی زدین؟
خوشحال میشم اگه کتابایی ازش تجربه دارین رو معرفی کنید💐❤
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک داوطلب
(1399/10/27)
سلام میشه بگید سوالای آزمون چجوریه یعنی از چه موضوعاتی سوال طرح میکنن؟ و اینکه برای قبولی چه کتابایی رو معرفی میکنید؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی
(1399/10/21)
سلام دوستایی که دوست دارین بیاین و ...،
خب من اومدم یه راهنماییتون کنم. من کلا 2 ماه وقت گزاشتم و یسری تستایی که استاد باقری میدادن تو کانال تل و اینستاشون میزدم و یکی دوتا کانال تل پیدا کرده بودم مثلا استاد میرلطیفی و سه تا کتاب زدم.دوتا کتاب قلم چی: یکی هوش کلامی یکی هوش غیر کلامی
یکی هم هوش کمپلکس و در کنار اون چندتا از تستای استاد بیگدلی هم زدم امیدوارم بتونین قبول شسن و بدونین فرز 1 همیشه درش به روی دانش آموزای تیزهوش و سخت کوش بازه . و اینکه مدرسه ما پر شادی و خنده هست و اصلا هم خشک نیست و یه عالممممم بازی و سرگرمی و جشن و کلاسای فوق برنامه و ............. داریم.
بای بای😊💗
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رکسانا
(1399/10/18)
من خیلی نگرانم یک کلاس ششمی هستم و کلاس میرم هوش کمپلکس و هوش Et رو تا الان زدم خیلی نگرانم که قبول نشم من واقعا مدرسه فرزانگان رو دوست دارم هر چه سعی می کنم خودم رو برای قبول نشدم اماده کنم کلی نمی تونم فکرش هم حتی برام سخته
و اینکه ببخشید کسی می دونه از چه سایتی می تونم ازمون های شبیه ساز بدم؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
M.R
(1399/10/04)
مدرسه ما خودش یک کتاب اضافه هوش میده حل کنیم و تکلیف هم میده صفحاتش رو😂کلی کاردرخانه هم میده اصلا ولمون نمیکنن 😥😂😂
واقعا زیر 16 بشیم اخراج میکنن😂البته من تا جایی که یادم میاد از کلاس اول فقط یک بار زیر 16 شدم 😥😅😂
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Help
(1399/10/03)
سلام
اینکه چند تا سوال باید درست بزنی رو اصلا نمیشه گفت ولی خب آدم هر چی بیشتر بزنه امیدش بیشتر میشه.
ولی خب بستگی داره که اون سال سوالا در چه حدی بوده و بقیه چه حدی زدن.
هر جایی با جای دیگه فرق داره . بستگی داره که کجا می افتی (فکر کنم در همان منطقه ای که دبستان تحصیل کردی)
من تا قبل امتحان خیلی خوب بودم ولی اون روز داشتم سکته می کردم البته وقتی برگه ها رو دادن دیگه درست شد ولی روزای بعدش داشتم سکته می کردم.
روز امتحان که برای ما یک خانمی داخل کلاس بودن و چند نفر هم در کلاس بودیم خیلی ها هستن. هر کلاس یک مراقب دارد.
من که فقط 2 اتود و 1 پاک کن بردم
احتمالا باید منتظر دو سری سوال باشی😁
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی پیرزاد
(1399/10/03)
سلام خانم Help میخواستم ببینم شرایط و استرس امتحان چطوره یعنی من اونجا در سالن امتحان باید منتظر چی باشم و چه کار هایی باید بکنم و ببرم و چند تا سول درست باید بزنم تا قبول بشم میشع شما بگید روز امتحان چطوری است و چه کسایی هستن باید چیکار کنم میخوام ببینم ایا شما برای من میگید توصیف میکنید روز امتحان را؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Help
(1399/10/01)
واقعا تیزهوشان بد جا افتاده . یعنی همه فکر می کنن اونجا هیچ تفریحی نیست. به خدا نمیشه ما هفته ای یه بار برنامه نداشته باشیم. تا اینجا فقط یک معلم سخت گیر دیدم. (البته بنده خدا اونقدر هم سخت گیر نیست) بقیه معلم ها هم از نظرم یا لایک دارن یا لایک طلایی😄 راستی من که شخصا خودم روزی 16 ساعت درس نمی خونم. اصلا شما خودت در نظر بگیر یه بچه راهنمایی چرا باید 16 ساعت درس بخونه. اصلا از وقتی ما تعطیل می شیم تا ساعت 12 شب 16 ساعت نمیشه.
بعضی ها الکی شایعه درست می کنند.
نمیدونم مدرسه تون چی یاد میده ولی برای آزمون احتمالا باید کتابای هوش بزنی تا قبول بشی.
اینجا زیر 16 بشین اخراج می کنن ها🥲
ولی معلم ها انقدر ماهن و امتیاز اضافه میدن که معمولا حل میشه😆
ببین من که خودم 3 تا کتاب هوش زدم اما بعدش که این مدرسه قبول شدم واقعا اون فشارها روم نبود.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
M.R
(1399/09/29)
سلام
من یک کلاس ششمی هستم که میخواستم برای سال دیگه برای تیزهوشان آزمون ورودی بدم
واقعا ناامید شدم دیدم بعضی ها میگن ما روزی 16 ساعت درس میخوانیم و ...😑😅😂
بابا اگر من بخوام الان اینطوری بخوانیم سال نهم از درس بدم میاد و سال های مهم قبل کنکور کم میشه درس خواندنم😨
حالا یعنی من که مدرسم خیلی قویه و چیز اضافه زیاد یاد میدن ولی خودم کتاب اضافه زیاد حل نمیکنم نمیتونم بیام تیزهوشان🤔
اگر واقعا واسه تیزهوشان باید انقدر بخوانیم نمیخوام بیام چون واقعا دوست ندارم دیگ انقدر فشار بیاد که روزی هزار تا تست بزنم از بین میرم😂تیزهوشان هم بیشتر به خاطر اینکه رقابت توش زیاده و بچه هاش شنیدم باحالن میخواستم بیام
میشه یکی به من بگه واقعا آیا واسه تیزهوشان باید انقدر زیاد بخوانم یا نه؟چون واقعا دوست دارم بیام🤔
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
درسا داورزنی
(1399/09/26)
سلام من کلاس ششم هستم میخوام سال دیگه در آزمون تیزهوشان شرکت کنم.
کسایی که قبول شدن کتاب مفیدی سراغ دارید معرفی کنید؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی پیرزاد
(1399/09/26)
ممنون از شما خانم Help دستتون درد نکنه ...وقتی میام متن های شما رو میخوانم انرژی مثبت میگیرم عزیزم💛💜
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی 7/3
(1399/09/26)
وای وای فرزانگان هفتی چرا دوباره طومار نمی نویسی دلم تنگیده ://// عههه من با 7/5 ایا دوستم:///////// اگه اول اسم و فامیلتونو نگین میرم از خانم م عبدی و خانم فرزان جویا میشم:////// بعدش هم از بقیه:////// راستی شما هیچ کدوم تو چل و خلای فرزی عضوین؟ +++تاکید میکنم چل و خلای فرزی نه خل و چلا+++ اگ عضوین میدونین من کیم دیگ چون اون اکیپو من ساختم )
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Help
(1399/09/20)
سلام هستی جان فکر کنم برای امسال حول و حوش پنج شش میلیون شهریه بود. بچه ها هم مثل همن. یعنی از نظر درسی مثل هم هستن. رفتار کادر مدرسه هم که عالیه. معلم ها هم همینطور.
خیلی ها از این مدرسه یک غول بی شاخ و دم ساختن که اصلا اینطوری نیست. فقط درس نیست. خیلی برنامه و مسابقه و کارسوق و امکانات داره که اگه حضوری باشه خیلی عالی میشه مدیر هم خیلی خوبه.😁
ولی وقتی وارد مدرسه میشی خیییییلی معلم و کادر مدرسه زیادن. 😁😁
بچه ها هم خوبن. همه جور بچه ای هم پیدا میشه. ولی بیشتر مذهبی نیستن.
در کل و جزء جای عالی هست🤩🤩🤩🤩
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی پیرزاد
(1399/09/18)
ممنون خانمHelp..متشکرم میخواستم ببینم هزینه های انجا چطوره و سطح بچه هایش و میخوام مهمتر از همه بدونم که رفتار معلم ها بچه ها و ناظم ها و مدیر های انجا چیه..ممنون میشم😍😘😚
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه دختری که آرزوش فرزانگانه
(1399/09/12)
آرزوکه بیام این مدرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک هشتمی
(1399/09/02)
شماها چقدر خودتان را اذیت میکنید از الان 16 ساعت تست و درس خیلی زیاده.اگر تیزهوش باشید قبول خواهید شد و نیازی به این همه کلاس و کتاب نیست.من کلا دو کتاب تست زدم و 5 جلسه کلاس رفتم.درس خواندن و پشتکار خوبه ولی به اندازه باید باشه.موفق باشید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
hiv
(1399/08/28)
سلام دوستان
من ششم هستم و میخواستم بپرسم که روزی چند تست بزنم و درس بخوانم که در فرزانگان قبول شم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Help
(1399/08/28)
سلام هستی خانم. من خودم کلاس رفتم و 4 تا کتاب هوش حل کردم فقط هم ششم رو رفتم. الان هم تو این مدرسه خوب و عالی هستم. تست ها رو که می زنی با هدف بزن. شبیه ساز کن. استرس نگیر اصلا چون استرس همه چی رو خراب می کنه. و سعی کن تا آخر سال تحصیلی همینطوری ادامه بدی. وسطش وا نری چون تا آخر باید تمرین داشته باشی.
ایشاالله سال دیگه تو هم اینجا یا فرزانگان دیگه باشه😍😍😍
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی پیرزاد
(1399/08/28)
سلام من همون هستی پیرزادم من نمیدونم آیا قبول میشم یانه ولی من به خدا هر روز روزی 16 ساعت تست میزنم و در روز هم کلی امتحان جامع از خودم میگیرم و طی او 16 ساعت اصلا با کسی نه حرف میزنم و نه بیرون میام و حتی صبحانه و ناهار رو مامانم فقط میاد دم در میده امتحان های نوبت اول مدرسه ام هم خیلی خوب و کارنامه ی پارسال هم خیلی خوب گرفتم..این گوشی من نیست من گوشی ندارم چون مادر و پدرم اجازه نمیدن..من کلاس خصوصی میرم ..و در 20 دقیقه 100 سوال و 4 غلط داخلش دارم ...من نمیخوام از خودم تعریف کنم فقط میخوام به من بگید چقدر شانس من در این مدرسه است ...خواهش میکنم جواب بدید خواهش میکنم لطفا... در ضمن تفریح من هم گلدوزی در 1 ساعت است...لطفا جواب دهید چقدر شانس من قبولی در این مدرسه است لطفا لطقا لطفا جواب بدید ...ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی میرزاد
(1399/08/28)
سلام من یک کلاس 6 هستم من از زمستان کلاس پنجم شروع کردم و تست زدم من کتاب کمپلکس هوش و Et و مولتیتامین رو میخونم و در آزمون شبیه سازی شرکن میکنم من در روز حدود 190 تا 200 تست میزنم من واقعا دوست دارم در این مدرسه باشم زندگیم به این مدرسه بسته است ولی خودم به خودم اعتماد ندارم میشه بگید که میزان قبولی من چقدر است ... ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه فرزانگان هفتی⁦✌🏻⁩
(1399/08/25)
سلام به همه چطوریییین ؟😄
خواستم اعلام حضور کنم😂😐راستش من هم چند وقت یه بار میام سر میزنم قشنگ رصد و دنبالتون میکنم گفتم یه وقت دلتون واسم تنگ نشه😂😂😐 ولی حال ندارم جواب بدم آخه مجبورم رمان الکترونیکی بنویسم کلی حرف دارم هم شما هم خودم نابود میشیم دسته جمعی😂😐بعد در کل وقت سر خاروندنم ندارم و قشنگ هرروز من بعد این کلاسا تا شب و روز بعد و...... احساس میکنم واقعا تومور مغزی گرفتم یعنی اینقدر سردرد شدید میگیرم که احساس میکنم داره میترکههههههه😭😭😭😭😭خب دیگه دوباره سفره دلم داره وا میشه حالا سر فرصت میام حسابی با هم حرف بزنیم ولی فعلا فقط دریافت میکنم گرچه خیلی سخته تحمل نگه داشتن اینهمه حرف و جواب و درد و دل خلاصه که منم حاضرم✋🏻😂 فعلا🙌🏻
پ.ن با تشکر از تیزلند که بخش پیام ها رو در ویرایش جدید سایت همین بالا قرار داده و لازم نیست برای ارسال پیام تا زمان رضاشاه بریم پایین و البته من راحتی هم بهم نمیاد هی سر تا ته سایتو دنبال بخش نظر میگشتم به این دقت نمی کردم فکر کردم نکنه اینقدر حرف زدیم نظرات این بخش رو مسدود کرده 😂😐
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرز یکی، هفت پنج
(1399/08/22)
گل گلاب خب چه اشکالی داره همدیگه رو بشناسیم؟ خب پس فقط و فقط این رو جواب بده که توی گروه فانی فرندز عضو هستی یا نه؟ لطفااااااااااااااااا جواب بده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گل گلاب
(1399/08/18)
سلام همکلاسی عزیز
اگه می خواستم اسممو بگم که دیگه گل گلاب نمی ذاشتمش🤣
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/08/18)
سلام گل گلاب. خوبی؟.من همیشه این صفحه رو دنبال میکردم و اینکه من هم فرزانگان یک کلاس هفت پنج هستم. میشه حرف اول اسم و فامیلیت رو بگی لطفا تا هم رو پیدا کنیم.مطمئنم هم تو من رو میشناسی و هم من تو رو. پس بگو تا من هم بگم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گل گلاب
(1399/08/07)
خب فکر کنم با این اسم راحت تر باشین
بله واقعا خاطره شده راستی من 7/5 هستم و ما از ایلام و اصفهان انتقالی داریم خیلی عجیبه😂
خب نمی دونم چی بگم ولی با این پیام می فهمین که من هنوز این صفحه رو دنبال می کنم😘❤❤
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی 7/3
(1399/08/07)
قربان اسمتو بگو ویونا الان منو تیکه تیکه میکنه بسکه گفت بپرس ازش اسمش چیهـ گه شمارشو داری تو واتساپ بش پیام بده شمارشو نمیتونم بزارم اینجا.میگه ایشالا با این وضع نمرات درخشانم برمیگردم ور دل همون همکلاسیای قبلیم.😂
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه فرزانگان هفتی⁦✌🏻⁩
(1399/08/05)
خداروشکر که همه خوشحالن😊
فرزیکی آره خوب بود با هم درد و دل می کردیم ولی حیف شد نتونستیم پیش هم باشیم و همو نمی شناسیم....
اما هم با ادوبی کانکتیم البته کارامون تو سایت زیاد نه کلاس ها با ادوبی کانکتن که در حیطه ی سایتن یه جورایی واسطه اونه برا کلاسا به اون متصل میشه
گل گلاب(ببخشید عادت کردم اینطور راحت تره آخه😂)یا همون فرزانگان یکی مرسییییییی همچنین بس خودت مهربونییییییی دوست عزیزممممممم💖💜💙💚💛❤️😘😘😍😍🤗
فکر نمی کردم دیگه به اینجا برگردی
هرچی فکر میکنم اون روزهای قبل و بعد آزمون انتظار نتایج و هزاران خاطره دیگه ای که در اثر این قرنطینه و وضعیت عجیب غریب و نامرتب برام به وجود اومده بود ووووو که شاید برای هیچکس به اندازه خودم خاطره انگیز نباشه و بخوام بگمشون صبح میشه از شیرین ترین روزهای عمرم بودن واقعا تکرار نشدنی و خاص خصوصا واسه ساده ترین چیزش که شاید اگه الان براتون بگم خنده دار باشه هعیییییییی......
دلم برای حرف زدن با هم تنگ شده بود یاد اون روزا..... ای کاش جایی برای صحبت با هم داشتیم....
ا چه بامزه شما هفت سه ای من دوم
دیدی هم خیلی موشی طور دررفت آخر نفهمیدم کیه😂😐🎈
به ویونا بگو یه بنده خدایی😂😐🎈 نامرد کجا ولمون کردی رفتی😂😐
شوخی کردم خوش بگذره به همتون
راستی معلمای ما هرروز هی اسم ویونا رو میخوندن و ما هی باید دسته جمعی گلو پاره می کردیم که ویونا رفته دیگه تازه دارن بیخیال میشن از دست تو ویونا تو چیکار کردی آتیشی به پا کردی هرروز ما فقط می رسیدیم حضور غیاب کنیم😂😐🎈خلاصه که نام و یادش رو در کلاس ما زنده نگه داشت😂😐🎈خیلی ساکت و بی سر و صدا چمدونو بست و د برو که رفتی 😂😐🎈
شاید شاید شاید منم سال آینده بهتون بپیوندم(مطمئن نیستم هر چی خدا بخواد)
مدیونین تحویلم نگیریناااااااا😂😐🎈
خب دیگه بریم نماز و سر درس و....
بهتره امسال روی درسمون تمرکز کنبم چون ما تغییر مقطع و مدرسه دادیم مدرسه هامون هم با بقیه متفاوتن و تلاش بیشتری میخوان و در شرایط ویژه ای هم این اتفاقات افتاده. خودمون هم بیست و چهار ساعته تو فضای مجازییم و به بدنمون به اندازه ی کافی لطمه میخوره بهتره کار های اضافی مجازی رو فعلا رها کنیم دیگه با این وضعیت دغدغه ی اومدن به این سایت و پیام جدید و...... نداشته باشیم
خوشحال شدم از صحبت باهاتون
یا علی🙌🏻
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی 7/3
(1399/08/03)
وایـــ من هنوز توی شوکمـ از به اینجا اومدن راستی فرزانگان هفتی برات خیلی خوشحالم دوستمون آرمیتا تو گروه به ویونا گفتن ویونا دوست داشت بدونه شما کی هستی و سلام هم رسوند هرکی که هستی امیدوارم بتونی بیای برات دعا میکنم خیلیــ راستی میشه اسمتو بگی؟؟ویونا دوست داشت بدونه.😍❤💕برای تمام تمام کسایی که دوست دارن بیان دعا میکنم حسابیـــ.امیدوارم بتونین بیاین دوستان عزیزم.من خیلیییییییی ذوق مرگ شدم که قبول شدم همه خیلیــ صمیمی و خوبن.😘😘
راستی فرز یکی میشه اسمتو بگی یا لااقل بگی هفت چندی؟؟لطفا همه فرزانگان یکی هایی که هفتمن بگن هفت چندن😁😁
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرمیتا
(1399/08/03)
آره دقیقا ویونا.و من یه چیز میدونم که میگم دوست عزیزم_
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرز یکی😀
(1399/08/01)
سلام 😀
من امسال توی این مدرسه قبول شدم و وقتی وارد شدم، دیدم ک مدرسه خوبیه.
با این وجود ی سری معایبی رو هم داره( مثل بقیه مدارس)
مزایا: دبیرای خیلی خوبی داره،محیط خیلی شاد و صمیمی داره، با ادوبی کانکت میره، جو رقابتی خوبه، این مدرسه(مثل مدارس استعداد های درخشان های دیگه) بچه رو به کار تشویق میکنه و بچه های اونجا خیلی مهربون و خوبن😁
در کل خیلی خوبه👍
اوه راستی میگم فرزانگان یکی✌🏻 خیلی خوشوقتم ک باهم هستیم😀تو و فرزانگان هفتی حسابی دوست صمیمی شدین😂
فعلا🤚💜💗
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه فرزانگان هفتی⁦✌🏻⁩
(1399/07/30)
سلام به همه.
آرمیتا جان اون دوست فرزانگان هفتی ویونا کرامتیه همکلاسی چندروزه ما بود سلام برسون بهش
و اینکه در سال های اول پذیرش در مدارس سمپاد انتقالی ممنوعه ویونا یا تکمیل ظرفیت اومده اونجا یا تو اولویتاش بوده اعتراض زده پذیرفته شده
گفتم که کلا بدونین . در بخشنامه ی امسال هم هست🙂
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرمیتا
(1399/07/19)
من امسال تو این مدرسه ام قبول شدم و عالیه تو این دوران کرونا واقعا غیرحضوری و تمام کلاسها ضبط میشه و در دسترس ما قرار میگیره.یه انتقالیم از فرزانگان 7 داریم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک هشتمی
(1399/07/09)
اگر 90 درصد کمترین تراز قبولی را آورده باشید و مدرسه جا داشته باشد میتوانید انتقالی بگیرید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیانا
(1399/07/07)
هستی رفتن به اندیشمند عالی هست و اگه اونجا بری میتونی تو فرزانگان قبول بشی
من هم همونجا رفتم و واقعا راضی هستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/07/05)
سلام ، من از یه فرزانگان دیگه هستم میخواستم بدونم شرایط انتقالی به اینجا چطوریه و با چه نمره و .. میشه انتقالی گرفت؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Hasti
(1399/07/04)
سلام به همه تیزهوشانی ها
من الان ششم هستم میخوام یه کلاسی برم که آشنا بشم با سوالات ،ما به اندیشمند خیلی نزدیک هستیم نظرتون چیه خوبه اونجا؟میخوام فرزانگان یک قبول بشم.
کسانی که کلاس اندیشمند رفتن نظرشونو بگن آیا برای قبولی در فرزانگان یک خوبه ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک فرزانگان یکی هفتم
(1399/06/20)
مدرسه خوبیه من برای ورود بهش کتب درسی خیلی سبز و هوشی مهروماه و پیشنهاد میکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی
(1399/06/18)
در جواب به فرزانگان هشتمی: عزیزم مدرسه سایت داره و همه توضیحات اونجا هست. حالا نمیدونم شاید چون یه مدتی گذشته دیگه نباشه ولی زنگ بزنی به مدرسه داخلی 205 راهنمایی ات می کنن برای کلاس آنلاین.
همه چی رو هم تو کانال مدرسه یا تو سایت میذارن. چیز خاصی نداره پس نگران نباش البته تا الان کلاسا شروع شده.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه فرزانگان هفتی⁦✌🏻⁩
(1399/06/17)
ا گل گلاب من الان یه بار دیگه پیامتو خوندم پس همه ی این پیاما با اسم فرزانگان یکی شمایی
آخه بچه های یک اکثرا با همین نامای این مدلی میان اینجا فرزانگان یکی یه فرزانگان یکی دو فرزانگان یکی😂
خب خیلی خوشحالم که هنوز اینجا فعالی و با هم در ارتباطیم فکر کردم رفتی...
در جواب به دوست هشتمیمونم تبریک میگم چون تو اولین و بهترین فرزانگان ایران قبول شدی
نگران نباش دوست عزیز به تدریج آشنا میشنی باهاش
برای هفتمی ها جشن اولین روز فرزانگانی من یا به قول فرزانگان یکی(گل گلاب) تور مدرسه گردی دارن😄ولی برا هشتم نهم نه فکر نکنم اما نگران نباش طبیعیه اولش طول میکشه تا آشنا شی منم از دو روز پیش تا حالا که مدرسه میرم هنوز شناخت کامل ندارم و یکم سخته اما کم کم دارم میفهمم
درباره ی کلاسای مجازی باید از مدرسه سوال کنی مثلا ما تو فرزانگان هفت تو سایت زیبات ران کلاس داریم.
و اینکه برای انتخاب دوست عجله نکن چون تازه واردی و باید با محیط و بچه ها آشنا شی دوست خیلی مهمه مخصوصا تو این سن پس ایرادی نداره که یه مدت دوست نداشته باشی با همکلاسیات بگوبخند کن گپ بزن کم کم باهاشون آشنا میشی و رفتارشون دستت میاد اون موقع با توجه به شناختی که ازشون پیدا کردی میتونی یه دوست خوب پیدا کنی.و این که لازم نیست همیشه آدم یه دوست صمیمی داشته باشه همش با اون باشه میتونی با همه ی همکلاسیا و بچه ها دوست باشی این طوری هیچ وقتم به مشکل تنهایی و قهر و.... نمیخوری.و البته لازم به ذکره که تو مدرسه ی مجازی نیازی به دوست نداری و تنها نمی مونی دوستم داشته باشی فقط میتونی باش چت کنی که وقتتو می گیره و مانع درس خوندنت میشه تازه مجازی که طرفو نمیشناسی خوب نیست و اینکه برا درسا میتونی شماره ی بچه ها رو بگیری خوبی مجازی همینه که دوست نمیخوای و تنها نمی مونی با همه دوست باش😊
و اینکه خود بچه ها میگن که با انتقالی ها رفتار خوبی دارن و دوستن پس اصلا دلشوره نداشته باش اونا همه دوستای توان.
و در آخر من خودم طی چهارسال تجربه از ابتدایی با مشکلات و ماجراهای سریالی و تجربه های فراوان در این زمینه میتونم قشنگ مشاوره بدم و خلاصه که مار خوردم افعی شدم😆😪😑🙄
تازه کلاس سوم خونمونو عوض کردیم مدرسه ی منم عوض شد اون موقع یه دختر هشت ساله ی ساده و تنها و غریب بودم و گیر اون بچه ها افتادم ناباب نبودنا اتفاقا بیش از حد لوس و پاستوریزه تشریف داشتن اما نگم از ماجراها و روندنا و قهر های الکی و قرارنامه ی دوستی و بی محلی ها و تیم علیه ام شدنا و ............😪😑
خلاصه که در انتخاب دوست دقت کرده و عجله نکنید
با آرزوی موفقیت برای همه💖😀
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک هشتمی جدید
(1399/06/17)
دوست عزیز انتقالی من هم امسال اینجا منتقل شدم بچه های اینجا خیلی مهربان و با صفا هستند و فوری مرا در گروههایشان اد کردند.اصلا احساس تنهایی نکردم.نگران نباش به زودی با همه دوست میشوی.اینجا خیلی خوبه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه فرزانگان هفتی⁦✌🏻⁩
(1399/06/17)
ا سلام گل گلاب
من فکر کردم رفتی ناراحت بودم. داشتم فکر می کردم ای کاش اسمتو میدونستم اگه سال آینده اومدم بات دوست شم🤧
خداروشکر که بهت خوش گذشته💖
امیدوارم که یه روز همو ببینیم
یعنی چی مقنعشو نقاشی کرده بود؟😳
انشاالله یه دوست خوب پیدا کنی منم خودم یه گزینه ای دارم داریم با هم آشنا میشیم
به هرحال امسالو نمیتونیم بی دوست بمونیم
دوست منم اولویتش یک بوده شاید سال آینده اونم با من انتقالی بگیره نمیدونم باید ازش بپرسم
مدرسه ی ما هم خوبه خوشم اومد ازش در کل فرزانگان هفتو میگم(خطاب به بقیه دوستان)
معلما و کادر مهربون و بچه های باحالی داره خیلی از اندیشمندیاهم که همکلاسیم بودن اینجا اومدن دوتاشونم تو کلاسمونه
فقط یه کم کادر سختگیره و جوش خوردن باشون سخته اولش اما وقتی باشون دوست شی کلی کیف میکنی شوخ مهربون و پرانرژی و خوشرو.
معلمامونم همه خبره و فهمیده و جوونن. فقط دوسه نفر میانسالن دوتاشون از جوونا دست کمی ندارن یکیشونم بمب انرژیه فقط یکی از دبیرا خیلی جدی و تلخه اما خیلی باسواده و دلسوز .
مدرسه حس خوب و انرژی مثبت داره این مدت از لحاظ بهداشتی هم واقعا رعایت میکنن خداییش بچه هاشونم بافرهنگ و شعور و دارای فهمن تو این زمینه امکاناتشم خوبه برا خودشون .دهم یازدهم داریم ولی دوازدهمو فکر نکنم نمیدونم .
آره من خیلی خداروشکر میکنم درسته اولش ناراحت بودم و الانم دلم میخواد بیام اونجا ولی خیلی خداروشکر میکنم و مدرسمونو دوست دارم چون واقعا خیلیا آرزوشو دارن دیدم که میگم.
به هرحال امیدوارم سال آینده بهتون بپیوندم و باهم آشنا شیم (چون شما خودت دوست داری نمیتونیم با هم دوست شیم)
ممنون میشم اسمتو بگی(اگه مشکلی نداری)
راستی خانم نوری معلم ادبیاتمون از نخبگانه و یه طنز و شوخ طبعی خاصی تو شخصیتش داره همراه جذبش.به قول خودش بهترین و کارسازترین و اصلی ترین روش تدریسش از پنجره بیرون انداختنه میگه خیلی راحت دم پنجره می گیرمتون جواب درست دادین دادین ندادین خدافظ😂🤣😆
ولی درباره حیاطمون کوچیکه اما درکل مدرسه خوبیه.
ما هم هنوز کتاب تکمیلی نگرفتیم آخر مهر میدن
انشاالله سال آینده که میخوام بیام کرونا هم رفته و میتونم مدرسه رو ببینم😄
راستی گل گلاب اسم کادر آموزیشو تو سایت گذاشتن علت اینکه یه مدت نبوده تغییرات معلما بوده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان هشتمی
(1399/06/17)
سلام من امسال از شهر دیگه ای انتقالی گرفتم و به این مدرسه منتقل شدم .😊
امسال هشتمم و واقعا نمیدونم باید چیکار کنم برای کلاسای آنلاین نه با مدرسه و نه بچه ها و نه معلما هیچ کدوم آشنایی ندارم😪😢 کلا گیج شدم که برای کلاسای آنلاین باید چیکار کنم ممنون میشم یکی به من کمک کنه تا از سردرگمی بیرون بیام😅
خیلی خوشحالم که تو این مدرسه هستم متاسفانه نتوستم مدرسه رو از نزدیک ببینم فقط عکسشو دیدم☹
خیلی دوست دارم دوستای جدید پیدا کنم ولی چون خجالتی ام فک نکنم راحت بتونم آنلاین دوست پیدا کنم🥺
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی
(1399/06/16)
سلام . من همون گل گلاب هستم فرزانگان هفتی. من امروز رفتم خیلی حال داد. نهما هم خیلی باحال بودن یعنی واقعا دیوونه بودن.اگه چیزایی که می گفتن واقعیت باشه که خیلی مدرسه باحالیه. اون طوری که اونا می گفتن اصلا هم خرخون نبودن. البته مدرسه مون خییلی بزرگ و درازه. آدم توش گم میشه. برای هشتما و نهما فکر کنم کلاس آنلاین گذاشتن. با بعضی معلم ها هم آشنا شدیم. واقعا جای باحالیه. فقط امیدوارم با اونی می خوام بتونم دوست شم. چون یکی مد نظرم هست ولی متاسفانه امروز ندیدمش. چند تا از معلمان هم دانش آموخته این مدرسه یا فرزانگان های دیگه هستن. مثلا معلم هنر یا کتابدار. معلم هنرمون که فکر کنم خیلی باحاله و واقعا هنرمنده. مقنعه شو نقاشی کرده بود. فکر کنم به ما یاد بده. در کل فرزانگان هفتی خدا رو شکر کن که قبول شدی. ایشالله یه روزی همدیگه رو می بینیم.
خب 👻👻👻👋🏻
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه فرزانگان هفتی⁦✌🏻⁩
(1399/06/15)
سلام مجدد
در جواب به فرزانگان یکی: درد دل است دیگر طومار میشود😅
نه بابا نگفتم که الزاما مثلا دوره اولو یک رفتی دومم باید یک بری
داشتم میگفتم که کلا تو فرزانگان ها بهترین ها یک هستن چون بیشترین قدمت و امکانات و تجربه رو دارن
خوش به حالتون میدونم مدرسه ی خیلی عالی دارین😭🤧قدرشو خیلییییییییییییی بدونین
منم خداروشکر درسم خوبه اگه امسالو بتونم خوب بخونم انشاالله برا هشتم نهم انتقالی می گیرم میام ولی بازم یک سالو از دست میدم تا بخوام وارد مدرسه شم میرم دوره دوم😐🙄😕 البته در موردش مطمئن نیستم فعلا باید ببینم مدرسمون چطوره تا بعدا تصمیم بگیرم
امروز اولین روز فرزانگان هفتی و سمپادی و هفتمی و متوسطه اولم بود خوشم اومد در کل
من اعتراض کردم ولی احتمال اینکه نتیجه بده یک صدم درصده چون قطعا مدرسه هم به اندازه ظرفیتش گرفته به فرض مثال یکی دو نفر هم خیلی خرشانس باشن نتیجه بده اعتراضشون برا اون مدرسه تراز بالاتر از من زیاد هست
نمیدونم به هر حال شاید صلاح من تو این مدرسس برا همینه که برای سالای آینده مطمئن نیستم برا انتقالی انشاالله خدا واسه هممون بهترینارو رقم بزنه
ولی روزی چندبار حسرت میخورم و آرزو میکنم که ای کاش تو مدرستون بودم عقدش تو دلم مونده دست خودم نیست😭🤧😑 خیلی دوستش دارم عاشقشم واقعا کاخ آرزوهام بود...
راستی در جواب یکی از دوستان چطور با یه کتاب قبول شدی و اونم هشتاد و نه درصد😳😳😳🤔😐 من از بهمن شروع کردم یکم کلاس مجازی رفتم چهار پنج جلسه بیشتر نتونستم به خاطر کرونا حضوری برم و سرعتی زدم و چهار پنج تا کتاب خوندم حالا درسته با برنامه ریزی نبود و جسته گریخته و بگیر نگیر داشت و دیر شروع کردم(که فکر کنم اکثر بچه ها بی نظم و انگیزه و کسل شدن تو خونه بقیه که میگن.فقط من نبودم انگار چون یکی که از بچگی کلاس اینا میرفته و خیلی از خرخونا من میشناسم موفق نشدن)ولی سرجمع زیاد کار کردم.
به هرحال بازم خداروشکر که قبول شدم.
خدا خودش بهتر میدونه هیچ کارش بی حکمت نیست
فقط یکی با اسم گل گلاب نظر میذاشت قبل قبولیش و بعدش دیگه خبری ازش نشد ای کاش اسمشو میگفت میشناختمش اگه سالای آینده اومدم پیداش کنم آخه خیلی شبیه خودم بود...🤧
یکی دیگه هم هفتو اورد با اسم دیدی میومد اینجا اونم بی نام و نشونه
هیییییییییییی😪
فعلا که منم و حسرت هرروز فرزانگان یک و غصه ...
راستی شما امروز مدرسه رفتین؟
چطور بود؟
درباره ی سال تاسیس هم هفت دوره دوم رو نمیدونم ولی دوره اول ما مال نود و دو
ولی عجیبه گل گلاب هم گفته بود هشت جلسه سه ساعته پیش آقای نبی زاده رفته پس حتما خیلی خوب کار کردن.
ولی من حتی اسم ایشونم به گوشم نخورده
من اندیشمند می رفتم استادم آقای شیرپور بودن یکی دو جلسه هم کلامی با آقای مقدسی داشتیم البته بیشتر شبیه کلاس ادبیات بود و خیلی از بچه هامون لیست کلاسارو که دیدم اینجا رو اوردن که اولویت یکی هم داشتن فکر کنم که نیاوردن قطعا حداقل یه نفرو دارن که یک میخواسته نشده یکیشونم خودم بودم😪🤧😑البته اونا از خیلی قبل تر میرفتن من دیر شروع کردم
هم اونا هم تعداد هنگفتی از بچه های دیگمون میخوان بیان یک روز ثبت نام که حرف میزدن معلوم بود خدا رحم کنه😐🙄
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک فرزانگان یکی جدید✌
(1399/06/13)
من چهارشنبه رفتم ثبت نام کردم اینجا واقعا عالیه محیط مدرسش فضایی آروم با انرژی مثبت داره بچه هاشم بچه هایی خوب و فوق العاده ن
اینجا جایی برای وقت تلف کردن نیست اونایی که میگن این مدرسه افسرده میکنه باید بگم کاملا در اشتباهن
اگه میخواین بیاین اینجا اراده بالایی میخواین
من کتب سمپادیوم و هوش کمپلکس و کلا هوش های مهروماه رو پیشنهاد میکنم
فقط میخوام بگم به هیچ وجه این مدرسه رو از دست ندین عالی و فوق العاده ست بدون شک یکشنبه تور فرزانگان گردی داریم خلاصه اینکه همه چیز عالیه من هنوز با اینکه انقدر از اعلام نتایج گذشته خیلی خوشحالم
و خیلی ذوق دارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی
(1399/06/13)
فرزانگان هفتی ماشاالله چه طوماری نوشتی 😁
خواهر من دوره دوم فرزانگان 7 رو رفته اون سالی خواهرم رفت خیلی تازه تاسیس بود یعنی اون سال اولین سال بود. یعنی فرزانگان 7 دوره دوم اگه اشتباه نکنم برای سال 91 هست. اون سال مدیرشون خیلی رسیدگی داشت یعنی در و دیوار و خیلی درست می کردن چون هیچ امکاناتی نداشت کل سالو بنایی داشتن حیاطشون زیاد بزرگ نبود ولی کلا بچه های باحالی بودن.
کلا فرزانگانی ها خیلی باحالن 😁😉
و اینکه: تا جایی که من می دونم اینطوری نیس که بگن چون دوره اولت رو یک رفتی پس دوره دوم رو هم یک برو حالا نمیگم نمیشه ولی فکر کنم قانونا اینطوری نیس.
ولی فرزانگان یک خیلی باصفا است. از یه زاویه ای هم که نگاه می کنی خیلی باابهته. 😯
کادر خیلی مهربون و خوش برخوردی هم داره یعنی روز ثبت نام که اینجوری بودن. مدیرش هم اصلا اهل پارتی بازی نیس چون خودم دیدم که یه خانواده ای درخواست داشتن ولی گفت حق الناس میشه ولی یه مدرسه دیگه که رفتم فکر کنم نصف بچه هاشون با پارتی رفته بودن.
راستی کتاباهامون رو هم ندادن هنوز(تکمیلی)
راستی Mtm فکر کنم من بدونم تو کی هستی ولی اسمتو نمیگم ولی فکر کنم Mtmرو بر اساس اسم و فامیلی ات نوشتی. اگه اینطوری باشه من درست فهمیدم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک فرزانگانی
(1399/06/13)
سلام ، به تمام دوستانی که در مدارس سمپاد پذیرفته شده اند تبریک میگم ، من در مدرسه فرزانگان یک پذیرفته شدم و دیروز برای ثبت نام به این مدرسه رفتم، به بچه هایی که قراره سال بعد آزمون بدن توصیه میکنم با توجه به شناختی که از خودشون دارن ببینن آیا توانایی ورود و دوام در این مدرسه را دارند یا نه ، من خودم فقط کتاب مهندس فتحی را حل کردم و با 89 درصد پذیرفته شدم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی
(1399/06/12)
سلام من خیلی خوشحالم رفتم تو سایت. یکشنبه باید بریم مدرسه به مناسبت .روز اول فرزانگانی من. من خیلی خوشحالم امیدوارم حداقل یه دوست پیدا کنم. راستی منم واله می رفتم و آقای نبی زاده خیییییلی خوب بودن. منم پیشنهاد می کنم یه کلاسی برین حالا واله از نظر مکانی خیلی به ما نزدیک بود البته کیفیت هم مهمه. فکر کنم یکشنبه خیلی خوش بگذره. چون یه تور مدرسه گردی داریم. نمیدونم کجاش قشنگ و باحال تره ولی من دوست دارم اول برم تو اتاق پژوهش یا فرهنگی چون اول صبح آدم آپدیت نشده به نظرم چیز خاصی هم نداره ولی واقعا خوشحالم انشاالله چند تا دوست خوب پیدا کنم . کلا واسه اولی ها و هفتمی ها و دهمی ها دعا کنین دوستای خوبی پیدا کنن چون دوست خیلی مهمه😉👋🏻😘😘😘🥰🥰🥰
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Mtm
(1399/06/11)
سلام به همه دخترای باهوش تهرانیمون
من بلاخره پس از یه سال تلاش و کوشش فراوان و استرس و انتظار فرزانگان 1 قبول شدم و واقعا هنوزم از خوشحالی دارم میمیرم امروز رفتیم برای ثبت نام بیشتر عاشق مدرسمون شدم خیلی جذاب بود
15 ام یا 16ام میخوان واسمون جشن بگیرن واسه اون دارم از ذوق تیکه پاره میشم
راستی بزارید ب شیشمیا چن تا کتاب توصیه کنم
اولا حتما یه کلاسی چیزی برین من واله میرفتم و بهترین معلمی ک توی کل دنیا هست یعنی آقای نبی زاده معلمم بودن کتاب ایشونو حتما مطالعه کنید کتاب های نانو و هوش کمپلکس و ETو سمپادیوم و مولتی کمپلکی و کلی کتاب دیگه که امسال میان رو حتما حتما چند بار حل کنید
امید وارم واقعا آینده سازان کشورمون توی این آزمونا قبول شن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان هفتی(فرزانگان یکی فردا⁦✌🏻⁩)
(1399/06/11)
چه می دونم والا دیدی
آخه همون دبستان ما مجهز تر از هفته😐🙄
الانم هرکار میکنم برا اعتراض مشکل داره نمیشه
انگار اصلا نمیتونم یک برم
گل گلاب اون قسمت پیامت که گفتی بودی من دیگه یکی حساب میشم و امروز میری ثبت نام خوش به حالت خیلییییییییییییییییییییییی...
خیلی دلم سوخت و گریه کردم چند روزه همه ذهنم مشغوله و الانم توی وضعیت نامعلومم😭
نمیدونم دست خودم نیست آخه من عاشق یکم🤷😭😭😭😭😭ای کاش بشه
ولی بازم خداروشکر که هفتو اوردم
بچه ها راستش الان حالم خیلی بهتره
با هفت بهتر کنار میام دارم نظراتو میخونم گرچه بدی هم زیاد میگن (اولین باری که عکسشو دیدم به خاطر ستوناش و معماری عجیبش فکر کردم بانک ملی چیزیه😂🤷😉)درسته نوپائه ولی خوبه
ولی شما حسابی قدر مدرستونو بدونین یک یه دونس همه میدونن .من عاشقشم و واقعا همیشه عقدش برام می مونه...
اعتراضمو میکنم انشاالله بتونم بیام نشد انشالله سال آینده انتقالی میگیرم
طبق عبارت شکر نعمت نعمتت.... دارم عمل میکنم خدایا تو فقط اینو به من بده من مخلص و چاکر و نوکرتم قول میدم که بدرخشم و برای دهم بترکونم⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩😭
به هرحال امسال وارد مقطع مهم و جدیدی شدیم که دیگه خبری از خیلی خوب و این لوس بازیا نیست باید تمام تلاشمونو کنیم خصوصا ما سمپادیای افتخار و غرور آفرین و سرآمد و گل سرسبد و سوگلی دانش آموزای ایرانی😄😉
راستی یه نکته ی مهمم خواستم بگم
دکتر میرزاخانی فرزانگان یک دوره دوم رفتن که کلا اولین فرزانگان و دوره دومه البته دوره اولشم اولین دوره اوله ولی ایشون اینجا نیومدن چون متولد بیست و دو اردیبهشت پنجاه و شش یعنی نیمه اولن هنگام هفتم سیزده سال داشتن یعنی سال شصت و نه در حالی که فرز یک دوره اول که اولین ایران و تهران بوده هفتاد و پنج تاسیس شده گفتم این ابهام رو از بین ببرم اما یک هر دو دورش بی همتاس اگه یکین سجده و نماز شکر رو هیچ وقت فراموش نکنین چون خدا رو شمارو وارد vipکرده پس تا جایی که میتونین شکر کنین و غره نشین برای قبول نشده ها هم دعا کنین اگه یه جای دیگه قبول شدین (مثل خودم) :صبر داشته باشین خدا یه چیزی میدونه که شما نمیدونین البته برای خدا کاری نداره که صلاحتونو درش بذاره ولی حالا به هرحال شکر کنین چون ممکن بود اصلا قبول نشین به اینم فکر کنین پس ما هم شکر بسیار باید بکنیم ولی اعتراضو فراموش نکنین اگه خیلی مهمه براتون اما کنار توکل و توسل به اماما خصوصا امام رضا ع و رو فراموش نکنین این مدت محرمم سید الشهدا و خاندان و یارانشون و شهدا و خلاصه.... (توسل و توکل برای همه ی دسته ها و همیشس)کسایی هم که کلا قبول نشدین ناامید نشین همون حرف های گروه قبلی یعنی توسل و توکل و اعتراض برای شما هم هست اگه نشدم تلاش فراوون برای میان پایه هشتم اگه بود اگه نبودم دوره دوم رو فراموش نکنین قطعا هیچ چیزی بی حکمت نیست پس دست به دامن خدا باید باشیم همیشه و در همه حال هممون ناامید نشین دعا فراوون کنین و با خدا قهر نکنین و فکر نکنین به شما توجه نمیکنه و دوستون نداره این فکرارو بریزین تو سطل آشغال درشم ببندین و میخ و چسب بزنین پرت کنین تو جعبه و بندازین تو اقیانوس پر از کوسه های گرسنه😂😜🤷😉😄دعا همون اجابته یا توی این دنیا برآورده میشه یا ثواب و ذخیره میشه تو آخرت و خدا بهترشو بتون میده شک نکنین حدیثم هست.اعتماد کنین به حرفام.
و علاوه بر همه اینها هم دوستان همگی باید نهایت پشتکارو به خرج بدیم برای فرزانگان یک دوره دوم چون اونم مثل دوره اولش تک و ملکه و بی همتاس و دوره دوم خیلی مهم و سرنوشت سازه به خاطر کنکور.فعلا هرجا که هستین عالی بخونین که پایه ی قوی داشته باشین و ناامید نشین چون هنوز دوره دوم و دانشگاه و راه بی انتهای علم و دانش که بسیار مهم و سرنوشت سازن مونده که میتونین توش به تمام معنا بدرخشین البته به شرط تلاش😉(راستی فرز هفت دوره دوم هم خیلی تعریفشو میدن)
راستی میدونم که خیلیامونم مثل خودم که نمونه ی بارزشم😅😜توی این قرنطینه دیوونه و روانی شدیم و واقعا دست از زندگی شستیم و روال زندگیمون تغییر کرد و عوض شد به تمام معنا.درک میکنم چون خودم خیلی آسیب دیدم و بی انگیزه شدم دلم میخواد در و دیوار خونه رو داغون کنم😑😕🤷اما نباید ناامید شیم میدونم گفتن این حرفا راحته ولی عمل کردنشون سخته اما ما می توانیم⁦✌🏻⁩آهنگ گوش کنین خیلی از کارهایی که دوست داشتیم بکنیم و وقت نداشتیمو انجام بدیم کتاب بخونیم با رعایت پروتکل ها بریم پارک بدوییم ناامید نشیم جملات انگیزشی بخونیم زود بخوابیم که صبح زود پاشیم چون بیدار بودن از صبح زود و دیدن آفتاب و تنظیم کردن برنامه ی بدن با طلوع و غروب خیلی تاثیر داره عبادت و صحبت با کسی که غیرقابل توصیفه و همتا نداره به بدنمون برسیم کارای تازه کنیم چالشا و کار و اخلاقای جدید تمرین کنیم و کلی کار دیگه نباید بذاریم کرونا مارو شکست بده چه روحی چه جسمی و با همه ی این مشکلات پروتکل هارو به شوخی نگیریم اصلا به خاطر خودمون و خانوادمون چون حق الناسه و بیمارا و متوفیانی که به واسطه ما اینجوری شدن سر پل صراط جلومونو میگیرن خصوصا کادر درمان.به فکرشون باشیم دعا کنیم و از خونه بیرون نریم که کارشونو دوچندان کنیم بدون هیچ منت و چشم داشتی شبانه روز کار میکنن خانواده هاشونو نمیبینن موقعی که ما راحت خوابیم یا حال میکنیم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان هفتی(فرزانگان یکی فردا⁦✌🏻⁩)
(1399/06/10)
وای منم دقیقا مستندای مریم میرزاخانی رو دانلود کردم عکسشو دارم هر روز میبینمشون عاشقشونم میخوام ایشونو الگوی خودم قرار بدم واقعا انسان و زمینی نبودند جدیدا خیلی دربارشون تحقیق میکنم و عاشق رشتشون شدم به شما هم پیشنهاد میکنم تحقیق کنین اسمشونو جستجو کنید تو ویکی پدیا هم میتونین لینک مستندارو ببینید و کیف کنین چه آنلاین ببینین چه دانلود کنین
با این که خیلی گفتم اما بازم ازتون خواهش میکنم برام خیلی دعا کنین از ته دل خیلییییییییییییییییییییییی 😭😭😭😭⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩😕😕😕😕که منم بیام آخه خودم میدونم که استحقاق ورود به این مدرسه رو دارم اما نتونستم تو آزمون ثابت کنم و با مشکلاتی که برام پیش اومد نتونستم خوب درس بخونم من همیشه از اول ابتدایی شاگرد اول و بهترین بودم و کمتر از خیلی خوب نداشتم.....😭😭😭😭😭😭😭😭😕😕😕
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Didi
(1399/06/10)
فرزانگان هفتی اصلا ناراحت نباش مدرسه فرزانگان هفت هم خیلی خوبه امکانات و معلمای خوبی داره بهرحال تیزهوشانه💜😊
فرزانگان یکی فردا منم هفت قبول شدم😀😀😀😀😀😀فک کنم بهتره اسمتو به فرزانگان هفتی امروز تغییر بدی😉😂
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان هفتی(فرزانگان یکی فردا⁦✌🏻⁩)
(1399/06/10)
خوش به حالت گل گلاب😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
چند دقیقه پیش زنگ زدم ولی جواب ندادن فکر کنم نیستن. تمام امیدم به ذخیره هاس واقعا نمیتونم فکر کنم که ذخیره هارو هم نیارم اگه نتونم یک بیام حتما دیوونه میشم😭😭😭😭😭😭😭😭😭 خدایا آخه چرا مننننننننننننننننننننننننن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
انتقالی هشتمم به درد نمیخوره واقعا یه سال از دست دادن این مدرسه هم حیفه.............
بچه ها قدر خودتون و مدرستونو خیلی بدونین خواهش میکنم به حق همین ایام محرم برا منم خیلی دعا کنین ای کاش منم بتونم بیام😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
راستی دیدی خوشحالم که قبول شدی بهت تبریک میگم
من الان عملا باید یه بار دیگه صبر اعلام نتایج بکشم دوباره😭😭😭😭😭😭😭😭😭😕
گل گلاب از پنجشنبه که تعطیله تا شنبه تیزلند کار نمیکنه ایندفعه هم شنبه یکشنبه تاسوعا عاشورا تعطیل رسمی بود...
واقعا نمیدونم چی بگم خدایا دارم روانی میشمممممممم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
دختر عمه و بغل دستیمو فقط خبر دارم که قبول نشدن اما یه فامیل نسبتا دور داریم اون شد معلوم بود به هر حال کلی بهم تبریک گفتن و همه خیلی خوشحال شدن خصوصا عمم که مدیر مدرسه بود و خودش تو این کارا بود و قبولی داشت اما اونا هیچکدوم از حال من و فرزانگان یک خبر ندارن.......
بچه ها خواهش میکنم برام از ته دل دعا کنین خودتونو جای من بزارین😕😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩
ولی گل گلاب همون موقع تعطیلات رسمی و آخر هفته نظر بدی در اولین روز کاری میزارن خودش نوشته.پیام پنجشنبت اومده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی (گل گلاب)
(1399/06/10)
سلام بچه ها نمیدونم چرا نظر من منتشر نشد حالا مهم نیس من همون پنجشنبه که نتایج اومد نظرمو نوشتم ولی انگار نیومده حالا همون طوری که از اسمم معلومه من اینجا قبول شدم و خیلی خوشحالم ایشالله فردا می ریم ثبت نام. امیدوارم همتون موفق باشین. فرزانگان هفتی خیلی خوشحال شدم که تو هم قبول شدی. حالا اشکال نداره که هفت. بالاخره اونم تیزهوشانه.
خب من دیگه حرفی ندارم امیدوارم این نظرم رو منتشر کنن. به امید موفقیت همه فرزانگانی ها😉🥰💜💜💜
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Hosna
(1399/06/08)
سلام
من کلاس شیشم هستم میخوام انتقالی بگیرم به نظرتون (کسانی که تو این مدرسه درس میخونن) اینجا با انتقالی ها خوب رفتار میشه و اینکه درسته که میگن اونجا آدم افسرده میشه و اصلا تفریح ندارن و حتی اگه یه غلط داشته باشی همه بهت میخندن ؟؟؟؟
لطفا جواب بدید🔴🔵
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاربر سایت
(1399/06/08)
سلام به همه ی فرزانگانی های عزیز. من امسال آزمون تیزهوشان دادم و خوشبختانه توی این مدرسه قبول شدم. می خواستم بدونم که آیا در این مدرسه، علوم به صورت تفکیکی یعنی زیست، فیزیک، زمین شناسی و شیمی جدا تدریس میشه و اینکه میگن آدم فقط باید به فکر درس باشه تا بتونه توی این مدرسه بمونه ،درسته یا نه؟ ممنون
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Didi
(1399/06/08)
بازم سلام
من فرزانگان یک قبول نشدم😕🤦‍♀️
ولی هفت قبول شدم و خداروشکر میکنم واقعا چون امسال خیلی از کسایی که فکر میکردم قبول شن قبول نشدن
موفق باشین😊🤞💜
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه نظری
(1399/06/08)
سلام دوستان من امسال در مدرسه فرزانگان 1 تهران قبول شدم و خیلی خوشحال هستم به شما عزیزانی که قصد ورود به این مدارس را دارید پیشنهاد میکنم که تا وقت دارید کتاب هایی که در حوزه ورود به مدارس تیزهوشان تالیف شده است را مطالعه کنید و سعی کنید تمام قسمت های کتاب را بخوانید زیرا ممکن از جایی که فکرش را نمی کنید سوال بیاید همچنین می توانید تست های زمان دار بزنید و البته من به شخص روزی چهارصد تا تست را میزدم و به شما هم پیشنهاد میکنم تست زیاد بزنید و در آخر استرس نداشته باشید زیرا تمام تلاش شما را خراب می کند با آرزوی موفقیت.
و البته دوستان در صورت امکان می توانید در کلاس های هوش هم شرکت کنید چون یکسری تکنیک ها و روش هایی را به شما آموزش میدهد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان هفتی(فرزانگان یکی فردا⁦✌🏻⁩)
(1399/06/07)
درجواب به کیانا هم عزیزم حق باشماست عزیزم ولی اگه راه ارتباطی داشتیم با هم حتما اینکارو می کردیم.
پایین تر هم سال پیش بچه های سالهای پیش همش داشتن سر آزمون یک به دو می کردن و مکان سایت رو اشغال کردن هرسال بچه ها یه دغدغه دارن.
شما سال پیش قرنطینه خونگی و روزمرگی و افسردگی و حداقل سه ماه تاخیر آزمون نداشتین نتایج تونم اینقدر دیر اعلام نشدن.
پیام شما نشانگر ادب و شخصیت و انسانیت و شعور شماست عزیزم.
این طرز صحبت برازنده ی یک دانش آموز فرزانه و سمپادی نیست دوست خوبم
بجای این طرز صحبت چکشی و تند و تیز یکم مارو درک کنین خودتونو جای ما بگذارید و به ما دلداری بدین و درباره ی مدرستون صحبت کنین ما همه دانش آموزان ایرانی برای هم مثل خواهر و برادر هستیم😊
ولی به هرحال بله شما حق داری
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان هفتی(فرزانگان یکی فردا⁦✌🏻⁩)
(1399/06/07)
توروخدااااااااااااااااااااا برام دعا کنین دعاتون میکنم اگه به اون چیزی که میخواستین نرسیدین😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
بچه ها چند قبول شدیننننننننننن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرزو
(1399/06/07)
سلام.دوستان جواب ها اومده زود بروید ببینید تا بسته نشده .الهی هر کسی حقشه بره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گل گلاب
(1399/06/06)
وای بچه ها من دیگه از فکر کردن به تیزهوشان و کلمه تیزهوشان و فرزانگان حالم بد میشه🤒🥴🥴🥴🥴😵😵
تیزلند لطفا اینم اضافه کن
در جواب کیانا: می دونم شما هم بعد از یه ماه و نیم جوابتون اومد ولی خب چی کنیم. منم دوست داشتم یکی بود مثل همین دوستان باهاش چت می کردم تو یه پیام رسانی ولی خب کسی رو نداریم.
راستی دیدی و فرزانگان یکی فردا خدا رو شکر ما تو فامیل مون کسی رو نداریم که آزمون داده باشه. حتی به فامیل هامون هم نگفتیم من آزمون دادم.
باورتون نمیشه من دیروز ده پونزده بار رفتم سایت همگام. در آخر دیشب وقتی وارد پنل خودم شدم دیدم نوشته سامانه در حال بروز رسانی است. وقتی اینو دیدم امیدوار شدم که احتمالا دارن جوابا رو میذارن.
راستی دیدی جان ببخشید که گفتم مدارس غیرانتفاعی و هیئت امنایی آزمایشگاه جداگانه دارن.
راستی شاید براتون سوال بشه که من دبستان رو کجا خوندم شاید هم بهتون گفتم ولی یادم نمیاد من شاهد رفتم. راستی به شما کتاب هاتون رو دادن؟والا این مدرسه ای که من ( پیش ) ثبت نام کردم اصلا زحمت نداده به خودش.
+ یه چیز دیگه: بچه ها من دوست دارم که یه آدم بزرگ بشم که به علم کمک کنم مثل خانم میرزاخانی . البته نمیدونم مغزم تا چه حد کار می کنه.
فرزانگان یکی فردا گفتی که خوب درس قرآن و کار و فناوری رو بهتون یاد ندادن. والا ما که نجاری رو انجام ندادیم فکر کنم برای پسرا بود ولی بقیه رو انجام دادیم چیز خاصی نداشت یعنی فکر نکنم مشکلی برات پیش بیاد. ولی قرآن رو به نظرم می تونستی بری دانلود کنی صوتش رو یا اگه سیدی داشتی می ذاشتی برات می خوند چون به نظرم بیشترش روان خوانیه.
راستی منم وقتی رفتم کلاس اول تعجب کردم بعضی ها گریه می کنن. راستی معلم ما تفکر رو کامل یاد داد اونم چیز خاصی نداشت فقط یه درس بود که گزارش کتبی و شفاهی داشت من احساس می کنم کل نمره رو به گزارش کتبی شفاهی میدن😁
منم از کلاس پنجم روزشمار درست می کردم و خط می زدم. و همیشه آخرای مرداد دیگه دیوونه می شدم.
الان که دیگه 6 ماهه بیرون نرفتیم دیگه من از خرداد داشتم جون می دادم.
دیشب هم اصلا خوابم نبرد چون فکر می کردم که امروز نتایج میاد یعنی واقعا الکی جوگیر میشم.
بچه ها اون رفقای اناری و اینها که نوشته بودم باید می رفته تو فرزانگان 5 نمیدونم چرا اومده اینجا یه وقت فکر نکنین من دیوونه شدم.
سلام من دیگه یه فرزانگان یکی حساب میشم چون قبول شدم خیلی هم خوشحالم درسته که تو پیام قبلی ام نوشته بودم دیگه از کلمه تیزهوشان و فرزانگان بدم میاد ولی الان عاشقشونم و بخاطر این گفته بودم که دیگه خسته شده بودم واقعا وقتی بهشون فکر می کردم حالم بد میشد ولی الان حالم خیلی خوبه وقتی بهش فکر می کنم آینده روشن خودم رو می بینم.
خب من دیگه نظری ندارم امیدوارم شما هم یه جای خوب قبول شده باشین🥰😘☺💙💙💙👋🏻👋🏻👋🏻
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا⁦✌🏻⁩
(1399/06/06)
ببخشید در پیام قبلی اشتباهی دستم خورد معضلات رو با ظ نوشتم😐🙄😂
و اینکه پیام قبلیم کلا اصلا ترتیبش اینطوری نبود چون تیکه تیکه می فرستادم بنده خدا تیزلند قاطی پاتیشون کرد😐😂
سلام دیدی جان
من اصلا جوابامو یادم نبود و نمیدونم چرا وقتی پاسخنامه رو دیدم حالم گرفته شد😐
همون من واقعا نمیفهمم مگه دارن اتم میشکافن🙄
ما اولش منطقه یازده بودیم اول و دوممو پیام آزادی خوندم دولتی بود خیلی معلما و کادر و بچه های خوبی داشت(اون موقع همه کوچیک بودیم دلامونم پاکتر بود😑)
بعد از سوم اومدیم منطقه هفت تا شیشممو هاجر خوندم و داستانی با یه سری از دوستان داشتم که در پیام قبل گفتم...........😑
هاجرم دبیرستان دوره اول و دوم داره و دولتیه ولی همونطور که گفتم سقف آرزوهای من خیلی بلندتر بود و اونجا به دردم نمیخورد...
از بچه هاشون اصلا راضی نبودم واقعا خیلی از سنشون بزرگتر بودن و بی ادب تر و ................
همونطورم که در پیامای قبلی گفتم کلا به هنر و ورزش اهمیتی نمیدادن آزمایشگاهم همینطور.بچه های دبیرستاناشونم میگن اونجا هم اینطوریه.ولی معلما و کادر عالی داشت.
برا ما هم یه آزمایشگاه بیشتر نبود🙄😂
آره دیگه ولی چاره ای نیست فعلا برا دوستیابی.
ولی خب از یه لحاظ راحت تریم چون اگه الان دوست پیدا نکنین تنها نمی مونیم ولی تو مدرسه چرا.و اینکه اونجا تاثیر بیشتری رومون میذاشت چه خوبی چه بدی
الان در کل جز چت کردن با دوست کاری نمیتونیم بکنیم😑😐
ولی حالا خداروشکر ما همیدگرو میشناسیم فعلا(اگه قبول شیم😓🤦🙆🤷)
خدا میدونه
انشاالله بهترینارو واسه هممون رقم بزنه 💖چون ممکنه ما یه چیزیو بخوایم ولی به صلاحمون نباشه البته برای خدا کاری نداره که صلاح مارو تو چیزی که میخوایم بذاره
به هر حال اون خدائه خودش بهتر میدونه باید چیکار کنه😀
در ضمن در مورد خرید راهنمایی هم خواستم بگم سر شده بودم اشتباه هم زدم شد سرد🤦😐😂حالا هی دونه دونه اشتباهاتمو یادم میاد 😑🙄😓😀
دونه دونه دونه دونه یه ستاره تو آسمونه🌟🌌
حالم از این آهنگه به هم میخوره😐😂
خلاصه اگه دیدین ترتیب پیاما به هم ریختس تعجب نکنین
سلام بچه ها
من هفت قبول شدم
نتایج اومده
شما چند قبول شدین بگین توروخدااااااااااااااااااااا
گریه امونم نمیده
ای کاش برا یک ذخیره قبول شم
نشد نشد نشد
دارم خفه میشم بس گریه کردم
هیچ کس درکم نمیکنه
خدافظ😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
بچه ها هیچکدومتون هفت قبول نشدین؟😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا⁦✌🏻⁩
(1399/06/05)
راستی گل گلاب منم دقیقا موافقم انتقالی دردسر داره هم از لحاظ امور اجرایی هم عاطفی و تا جاگیر بشی طول میکشه و ممکنه دلت برای مدرسه دوستا معلما و....تنگ شه و از لحاظ درسی افت کنی و.....
در ضمن در مدارس سمپاد در سال اول پذیرش یعنی هفتم و دهم انتقالی نمیشه گرفت و در طول سال تحصیلی هم فقط یه بار امکان پذیره طبق بخشنامه نود و نه هزار و چهارصد تو سایت فرز1 میتونین ببینین.تازه تطبیق نمره با مدرسه و اینکه نمرت با مدرسه ی مقصدت سازگاری داشته باشه خودش یه مصیبته😪
چقدر بامزه ما راهنماییمون نود و نه هزار چهارصده با قرن جدید شروع میکنیم اولین راهنماییی های این قرنیم😄ما از نسل بین قرنهاییم😅
بچه ها خیلی استرس دارم خصوصا از امروز که پاسخنامه رو دیدم چون جوابامو یادم نبود نتونستم چک کنم واسم خیلی دعا کنین دعاتون میکنم😭😭
ولی نمیدونم چرا دیدمشون حالم بد شد حس میکنم خیلی بد دادم گریم گرفت دست خودم نیست😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 الان با احتساب سوالات حذف شده آزمون نود و هفت سوال بود دوتا از نزده هام حذف شد فکر کنم اصلا دلم نمیخواد برگردم نگاه کنم جوابامم یادم نمیاد دیگه بقیشو نگاه نکردم.بنابراین هجده تا نزده داشتم بی غلط میشه هشتاد و دو اگه هیوا درست بگه تا هفتاد و سه هم بشه یکو اورد حداکثر نه تا غلط میتونم داشته باشم
واقعا نمیدونم چندتا دارم شایدم نگرانیم بیخودی باشه خوب داده باشم
خدایااااااااااااااااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
بچه ها من دارم بررسی میکنم اما واقعا درست حسابی جوابارو یادم نیست که غلطامو حساب کنم😕
آها گل گلاب اتفاقا خواستم بگم منم یه چیزایی رو تو سایت دیدم دفترچه و اینا
پاسخنامشم اومده؟
حالا نگاه میکنم بعدا نتیجمو بهتون میگم
ولی انصافا ریاضی و الگویابیاش بی انصافی بودن😕😣😪😡
ای کاش من با بچه های پارسال امتحان می دادم خیلییییییییییییییییییییییی راحت بود😭😭

سایت لاک پشتی یه نتیجه میخواد بگه ها😐😂😂
منم خیلی فضولیم گل کرده که همرو از نزدیک ببینم کین و بشناسم😂
جدیدا که هرروز نظر میزارم سرعت تایپم داره میره بالا😂
راستی ما کلا آخر قرآن و کل کار و فناوریمون جز فصل اول موند😐به معلمم که گفتم گفت من چیزای مهمشو یادتون دادم😐😐😐😐😐😐🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
دلم میخواست سرمو بکوبم تو دیوار...
الان نه تایپ ده انگشتی نه آشپزی نه نجاری هیچیو بلد نیستیم😐
و در کل در طول سال یکی دوبار بیشتر زنگ ورزش و هنر نداشتیم کلا مهم نبود براشون😐
تفکرم زنگشو املا انشا داشتیم همش موند در دوران کرونا خانم گفت برین تو محتوا آموزشی شاد ببینین درساشو و هیچی یاد نگرفتیم ازش🙄🙄🙄خیلی از درساشم نخوندیم...
ای خدااااااااا 😐🙄
آها راستی یه نکته روانشناسیم خواستیم بتون بگم
اگه بعضی از مواقع احساس میکنین اصلا حوصله و علاقه به مدرسه ندارین نگران نشین
منظورم این نیست که تنبلی کنین و درس نخونین و شلخته و تجدیدی باشین با این استدلالا
نه مثلا احساس خستگی میکنین یا اصلا خوشتون نمیاد ازش و هی نگرانیو تشر میزنین به خودتون که نگاه کن بقیه عاشق مدرسنو درسشون خوبه و.....
قرار نیست همیشه خدا مدرسه رو دوست داشته باشین
همونطور که در پیامای قبلی گفتم مثلا من خودم آخرای تابستون جام نمیگیره تو خونه و تا بازگشایی مدرسه روزشماری میکنم و کلی هیجان زدم.
اما بازم همونطور که در پیامای قبل گفتم بازم😂😂😂زمستونا دچار روزمرگی و خستگی و افسردگی خفیف میشم و خداخدا میکنم مدرسه زودتر تموم شه یا با تعطیلات آلودگی تو پوستم نمی گنجم(امسالم برا کرونا کیف کردم ولی افسوس که یه تعطیلی ساده حداکثر یه ماهه نبود و الان دیگه با در و دیوار خونه هم دعوا دارم😑قرار نبود اینقدر طول بکشه ها خداجون😑)
هی دستم میخوره رو دکمه خونه میفتم بیرون😐😂😂😂😂😂😐
آره دیگه خلاصه که نگران نباشین
من خودمم با این که الحمدالله (همه ی توانایی ها و استعدادهای ما از الطاف الهیه نباید هیچ وقت به خودمون غره شیم...)همیشه شاگرد اول و عاشق درس و مدرسه و خوره کتاب بودم از بچگی و روز اول مدرسه هاج و واج و بر و بر به بچه هایی که زار میزدن و مامانشونو میخواستن نگاه میکردم😐😂😂خودم بعضی اوقات احساس می کردم که دلم میخواد برای یک مدت طولانی استراحت کنم و اصلا اسم مدرسه رو هم نشنوم
ولی واقعا عجیبه تعطیلات تابستون خیلی کمه اما اینقدر روزا طولانین که من احساس میکنم واقعا یه سال استراحت کردم و اصلا خاطرات سالای پیشو یادم نمیاد😂😂😂😂مثلا با خودم فکر میکنم که چجوری بیشتر از سه چهارم هرسالو میرم مدرسه و هرسال همینجوریه تعجب میکنم که چطور خسته نمیشیم😂واقعا عجیبه
یکی از معظلات هرساله ی من نزدیک بازگشایی خط داغونمه که آخرای سال که میبینمش چشام گرد شده و دهنم باز میمونه که چطوری اینقدر گنده و بد نوشتم تازه ششم رو هم مثلا از اول سال خوش خطه ی کلاس بودم ولی اصلا حس نمیکنم داغونی خطمو در اول سال😳😐😂
الان اصلا جرئت ندارم چیزی بنویسم البته نسبت به سالها و تابستونای پیش خیلی بهترم چون سال تحصیلی دراز تر بود و فرق داشت ولی بازم با خودکار اصلا تعادل ندارم دستم زود خسته میشه خاطراتم نصفه نیمه مونده تا میخوام بنویسمشون دستم رگ به رگ میشه😭
تازه من امسال اینهمه با ذوق و شوق میخواستم خرید راهنمایی کنم خصوصا کیف و کفش😭😭😭😭😭اصلا انگار سرد شده بودم یادم رفته بود مدارس مجازین با این که به جز کادر درمان تو اطرافیانم کسی رو ندیدم که اندازه ی ما رعایت کنه و یه لحظه هم کرونای عزیز از ذهنمون بیرون نمیره😐
آخ ای کاش تیزلند قابلیت پیام صوتی(به قول بعضی از بی سوادان ویس🙄)رو بذاره من نمیتونم اینقدر تایپ کنم😐😂😂😂
ایش اینقدر بدم میاد مثلا کلاس میذارن هی اوکی اوکی میکنن کوفتو اوکی بعد فکر کنین یکی از این موجودات خواهرتون و دوستتون باشه😐🙄🤦فارسی بلد نیستن...
وای چقدر حرف زدم😐😂
با تشکر از سایت درد و دل(تیزلند😐😂🤦به نظرم اسمشو باید عوض کنن)
خب دیگه فعلا خداحافظ
سلام به همگی
ماشاالله همه دلاشون پره فکر میکردم فقط خودمم هی میام رمان مینویسم😂😐🙄
بچه ها پیاماتون که طولانیه من اصلا یادم میره میخواستم در جواب چی بگم اینقدر از موضوعات مختلف گفتید😐😂
خب شروع میکنیم به ترتیب(من بدبخت هی باید صفحه رو بالا پایین کنم که ببینم چی گفتین جواب بدم😐😂😂😂)
اول از همه که گل گلاب آره میگن شیشم خوبه
بعد اینکه من تو دبستان از سوم که وارد مدرسه ی جدید شدم خیری از دوست ندیدم با اینکه واقعا خوب بودم اما بزرگترین حماقت زندگیمو کردم که خودمو گیر همچین آدمایی انداختم.یه گروه چهارنفره که نفر چهارم گهگاهی دلش میخواست میومد.چمدونم قهر و یه اداهای عجیب غریب و تهمت و دروغی که به ناحق الکی به ناظم گفتنو بی محلی دوستی شرطی و فقط موقعی که به نفعشون بود بام دوست بودنو .........😑زمستون دوسال پیشم کلا افسرده شدم دلم میخواست برم تو افق محو شم و نه خبری از مدرسه باشه نه زندگی...
خلاصه که تو این زمینه حسابی دلم پره و در به در دنبال یه دوست خوب شبیه خودم می گردم که واقعا برام مثل دوست و خواهر باشه 💖
آره منم دقیقا هی راحت تقی به توقی میزنم زیر گریه بعضی اوقاتم الکی .همش فکر کنم زیر سر قرنطینس روحیمون خدشه دار و بی انگیزه شده.خدا بگم چیکارش نکنه....تازه من خودمم هم باید برا آزمون میخوندم هم با روزمرگی سر و کله میزدم و کلا ساعت خواب و بیداری و گوارش و همه چیم ریخت بهم صبح زود میخوابیدم تازه داشتم تا دوازده ظهر اینا هم نخوابیدم و مشکل خیلی بدی هم برای گوارشم پیش اومد که واقعا دست از زندگی شستم.خداروشکر الان وضعم خیلی بهتره ولی هنوز به حالت عادی برنگشتم یعنی فکر کنم تا موقعی که مدرسه باز نشه وضعم همینه😑
هوم دقیقا دوست پیدا کردن در حالت عادی سخت بود الان که دیگه مجازی هیشکی هیشکیو نمیشناسه خدا رحم کنه بمون😐دوست آدم رو به خوشبختی یا بدبختی ابدی میکشونه...
آره اتفاقا خواستم بگم رئیسون دو تا رمان تو کانال استعدادهای درخشان تو شاد گذاشت یکی برا همکارا یکی بچه ها خلاصه که رفت اونم
خب بریم سراغDidi😂
من از مرحله پختن رد کردم آماده سروم فقط یه سس بزنین آمادم😂
آره ای کاش منم میفهمیدم این همه سر و صدا و شلوغ کردن های این مدارس چیه که اندازه یه زندگی پول میگیرن🙄فردا هم بچه و پدر و مادر افتخار میکنن که بچمون فارغ التحصیل انرژی اتمی و ...😐
آره واقعا خدا میدونه چطور تو پنج روز هم ثبت نام میکنیم هم آماده میشیم...
دوستان عزیز منم(دارم سعی میکنم جلو خودمو بگیرم یه دری وری بشون نگم🙄😐) رفتن یه راهنمایی دولتی ولی من سقف آرزوهام خیلی بلند تر از اونا بود...
راستش جدیدا خیلی درباره مریم میرزاخانی تحقیق میکنم عاشق شخصیت افتاده و عاشق علمش شدم😍😍😍😍😍مستنداشو تو گالریم دارم و هرروز میبینم و امید میگیرم و به آینده فکر میکنم خیلی حیفه که از دنیا رفت...
آخ آخDidiدقیقا منم دخترعمم همسن خودمه امسال آزمون داده و فامیلمونم سرشون درد میکنه واسه این کارا این فشارو دو چندان میکنه(از دست فک و فامیل)😐🙄آخه از شانس من دو تا از سه تا عمم تو همین کاران یکیشون قبلا مدیر مدرسه ای بود که دختر عمه و عموم با هم میرفتن غیردولتی بود و کلی چیزای فوق برنامه و کتاب اضافی داشتن و پر باشون کار کردن.اون یکی عمم ناظمه
دخترعمم شهرکرده یه فرزانگان بیشتر ندارن معلومه که راحتن تازه مثل ما بدبختا هی تحقیق نکردن درباره اولویت و ده تا مدرسه😭اصلا بهشون گفتم نمیدوستن اولویت بندی چیه😐دختر عموم از من و دخترعمم که هم سنیم یه سال بزرگتره پارسال وارد فرزانگان شهرکرد شد(ما کلا همه فک فامیلامون خوزستان و چهارمحالن و ما اینجا هیشکیرو نداریم همیشه احساس می کردم در یه جزیره دورافتاده گیر افتادیم😐🙄)خب برگردیم سر اصل مطلب.میگفت هیچ فرقی با مدارس عادی ندارن تنها خوبیش اینه که بوفش بستنی داره😐😂تازه دوره اول دوم یکین.
و اینکه میگه اونجا سال بالایها وسایل الکترونیکی میارن زنگ تفریح از دفتر میگیرن😳😳😳
آره دقیقا منم میرم تو سایت همینو زده میگم تشکرت بخوره تو سرت
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیانا
(1399/06/05)
چرا انقدر غر میزنید همینی ک هست جوابا همیشه دیر میاد ما رو هم پارسال چزوندن تا جوابا رو دادن ولی انقدر غر نزدیم بعدشم اینجا جای چت نیست ک دلتون واسه هم تنگ بشه اینجا جای نظرای مفید و بدردبخوره ن این چرت و پرتا اگه حرف خوبی دارید بزنید وگرنه برید بشینید خونه هاتون و منتظر جوابا بمونید اگه حرف خوبی ندارید مجبور نیستید چت کنید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Didi
(1399/06/05)
سلام گل گلاب جان ممنون که اطلاع دادی
اره دیدم تو سایت هوش مدیو گذاشتن کلید سوالاتو ولی من انقدر تنبلم حال ندارم برم ببینم چیکار کردم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣😬
حالا نتایج میاد میفهمم دیگه😬😐🥴🙄🙄🤣
جالبه بجای اینکه نتایجو اعلام کنن کلید سوالاتو گذاشتن فک کنم خوابن یا از تاریخ جا موندن🤔😐😑راستی گل گلاب جان اینم بگم که همه ی مدارس هیئت امنایی و غیرانتفاعی هم آزمایشگاه مجزا ندارن
راستش من کل ابتداییمو غیرانتفاعی خوندم
اصلا آزمایشگاه نداشت که حالا بخواد مجزا هم باشه😐🤣🤣🤣🤣
همون مدرسه ای که ابتداییمو خوندم راهنمایی هم داشت ولی انقدررر مدرسه مسخره و بی فایده ایه که خدا میدونه هیچیییی نداره یه خونه قدیمیه که کردنش مدرسه اتاق سایت نداره آزمایشگاه نداره حیاطش کوچیک😐🥴🤣
دلمم خیلی واسه مدرسه هه تنگ میشه البته نه برای خود مدرسه هه😐🤣🤦‍♀️برای معلمامم و دوستام🥺🥺🥺
الانم که کلاسا آنلاینه به قول گل گلاب سخته دوست پیدا کنی😓😓😓😓
ولی دیگه چه کنیم باز خوبه این مدرسه فقط راهنماییه و هیچ کس هیچ کسو نمیشناسه بعضی مدرسه ها هم ابتدایی دارن هم راهنمایی بعد فک کنید اونایی که باهم از اول بودن همو میشناسن ولی کسایی که تازه وارد اون مدرسه شدن برای اینکه متوسطه رو اونجا بخونن هیچکسو نمیشناسن اینجوری سخت تره😔😔
ولی خب اینجا همه تازه واردن اگه حضوری بود بعد یه هفته باهم جور میشدیم ولی الان که آنلاینه سخت شده😕😕😕😕😕
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گل گلاب
(1399/06/04)
سلام خبر داغ خبر داغ
سوالا و جوابا رو گذاشتن تو سایت همگام برین دانلود کنین و درصدتون رو به دست بیارین
سوالات 14 44 48 حذف شدن،6. 7 تا سوال هم دوجوابه نوشتن. حالا نمیدونم اگه تو این دوجوابه ها کدومو زده باشیم قبول می کنن،ای کاش فرقی نکنه کدوم. فقط متاسفانه من 14 و 44 که حذف شدن رو درست زده بودم ولی 48 رو غلط. خب دوستان من همین الان دیدم. احتمالا فردا نظرم منتشر میشه لطفا هر چه زودتر این نظر رو منتشر کنین. فقط من یه چند لحظه دیگه درصد جدیدم رو براتون می نویسم .
79/38 درصد جدید من با کلید درست سوالات شد. خیلی خوشحالم به خودم امیدوار شدم.
ایشاالله با این درصد بتونیم اینجا یا اولویت های دیگه مون قبول شیم .من احساس می کنم با درصد من فرز 6 و 7 و 8 و 9 و 4 میشه قبول شد. یعنی اگه تو اولویت هام یکی از اینها بود خیالم راحت بود. ولی اگه یه ذره آسون بگیریم فکر کنم دیگه فرز 5 رو قبول شم.
(این تفکر منه که هیچ پایه و اساسی نداره چون من بدترین حالت رو در نظر می گیرم)
بچه ها شما هم بی زحمت درصدهاتون رو بگین
😃😃😃😃😃😃😃
امید به زندگی ام از یک رسید به 8
فعلا خداحافظ
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Didi
(1399/06/04)
فرزانگان یکی فردا راست میگی واقعا آدم تو این گرما میپزههههه🤯🤯🤯🤯🤯🥵🥵🥵🥵🥵
اره انرژی اتمی و حنان و...الکی شهریه میگیرن فقطم اسم دارن و گرنه هیچکی از این مدرسه ها راضی نبود تا اونجایی ک من میدونم😐
منم هرروز میام اینجا دردودل میکنم و دردودل هاتونو میخونم😁🤣
عکس کادر درمانم تو کتاب اجتماعی امسالمون هست خدا به همشون قوت بده😕😕😔😓
اگه امروزم نتایج نیاد دیگه احتمالا میفته دوشنبه😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤🥴🥴🥴🥴🥴🥺🥺🥺🥺🥺چراااا آخههه انقدرر طولش میدن باباا دیوانع شدیم😐😐😐😐😐
حالا من موندم انقدر دیر نتایج میاد ما کی بریم ثبت نام کنیم کی مانتو شلوار بگیریم کی کلاسا شروع شه😑(البته اگه اصلا قبول بشیم🤦‍♀️😂)
بیایید اینجا حرفاتونو بزنید بابا خالی میشید بهتر از اینه که سکته بزنیم خداییی نکرده زبونم لال😑🤦‍♀️
مامان و بابای منم که کلا هرموقع بهشون میگم چرا نتایج نمیاد میگن مگه دست مائه😑🤦‍♀️
دوستامم که اصلا براشون مهم نیست قبول بشن یا نشن چون میگن ما اگه قبولم شیم این مدرسه نمیایم بهمون فشار میاد😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️😶🤐😬😬🙄🙄🙄🙄یکی از فامیلامونم با من امتحان داشت الان از این میترسم اون قبول شه من نشم😣😣😣😅
هرچند اون شهرستان امتحان میده خب اونجا قبول شدن راحتتره😕
هرروز میرم تو سایت سمپاد هرروزم نوشته نتایج تا مورخ 10 شهریور اعلام میشه😐😑🙄
تهشم نوشته از صبر و بردباری شما متشکریم😂
(والا من که تشکر نمیخوام بجای تشکر لطفا جوابارو بدید تا ما ناقص نشدیم)😐😐
چقد حرف زدماااا😁😁😁🤣🤣
چه کنم که دلم پره از آموزش و پرورش🙄
امیدوارم هممون قبول شیم بفهمیم کی کی بوده کی فرزانگان یکی فردا بوده کی گل گلاب کی Didi🤣🤣🤣😅
👋👋👋👋🤞🤞🤞🤞🤗🤗🤗💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا⁦✌🏻⁩
(1399/06/04)
سلامDidiجان
قابلتو نداشت⁦❤️⁩
راستی گل گلاب یک دو پنجو زده بود
آره میگن هفت خیلی مذهبیه طبیعیه خب چون تو منطقه دوازده که خیلی قدمت داره و مذهبیه.
واقعا دوازده میلیونو باور کردی😱😂😳
نه بابا من تو سایت دیدم انگار چهار میلیون و هفتصده یه هشتمی عزیز هم اینجا گفته بود کلا نرخ امسالم همینه تو سایتشون خوندم.
وای نه نگو اون ماشینا رو حذف کردنننننننننننن منم فکر کنم همشونو درست زده بودم مسخره بودن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱
راستی در جواب به مهسا جان هم بستگی به شرایط داده قرمز در بستر شبکه شاد و کاملا غیرحضوری زرد بیش از پنجاه درصد حضوری سفید کاملا حضوری تو سایت آموزش پرورش نوشته بود. ولی تهران اکثر مواقع قرمزه رو غیر حضوری حساب کن😑
تو سایتشون برو برای اطلاعات بیشتر.لینکش رو اول صفحه تیزلند گذاشته منم تو پیامای پایین تر گفتم.اونها هم قاعدتا تدریسشون مجازیه دیگه.باید درباره نوع ارتباطات و کیفیت و اینا از بچه ها یا کادر مدرسه سوال کنی عزیزم🤗⁦❤️⁩
راستی من دارم از بین میرم تا اعلام نتایج بیاد من دیگه رفع زحمت میکنم از این دنیا خوبی بدی دیدین حلال کنین😐🙄😑
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گل گلاب
(1399/06/04)
سلام به خانمی انتقالی گرفته و میگه اگه اینجا قبول شدین نرین.
درباره مدرسه تون هم از دو تا معلم که خیلی تجربه دارن تو آموزش تیزهوشان ششم (یکی شون بالای 20 سال و یکی شون بالای 15) و من خیلی رو حرف هاشون حساب کردم. می گفتن که بهترین فرزانگان های ایران 1 2 5 هستن (حالا 6 هم بد نیس) این معلم ها از نظر درسی می گفتن.
از نظر تفریح و کارای جانبی هم که ماشالله سایت مدرسه تون خیلی فعاله هر کاری می کنه عکس می ذاره.
من که با این توصیفات به نظرم مدرسه بدی نیست.
و یه چیز دیگه: من احساس می کنم یا شما انتظارت از این مدرسه خیلی بالا بوده، یا اینکه دبستان رو غیرانتفاعی درس خوندی و اونجا امکانات خیلی خوبی داشته.
مثلا بهتون بگم که فقط مدارس هیات امنایی و تیزهوشان و بعضی غیرانتفاعی آزمایشگاه های جداگانه دارن.
من نمی دونم اگه شما دولتی یا شاهد می رفتی چی می گفتی😐🙄دیدی جان اون سوالا رو منم همشو درست زدم (ماشین ها رو میگم) من احساس می کنم برای سنجش بینایی گذاشته بودنش😁😁😁🤣🤣🤣🤣
اولش که حل کردم اشتباه حل کرده بودم چون واقعا دقت می خواست. بعد اینکه 6 7 تاشو حل کردم فهمیدم راهم اشتباهه دوباره تند تند و بااسترس نشستم حل کردم خدا رو شکر وقت کم نیاوردم.البته همون لحظه که گفتن آزمون تمومه منم تموم کردم😁
در جواب فرز(انگان) یک فردا: من اصلا به این فکر نکرده بودم که کلی تعطیلی هست. وگرنه تا الان امیدم رو از دست میدادم. خب امیدم رو از دست دادم. ولی شاید باورتون نشه من حتی روزهای تعطیل هم سر می زنم😄
تاثیرات قرنطینه و استرس با هم😵
بچه ها پارسال 13 مرداد مصادف با یکشنبه اعلام کردن نتایج رو.
یا پنجم اعلام می کنن یا (اگه پنجشنبه ها هم باشن) ششم و نهایتا خود خود دهم😵😵😵😵
بچه ها من فعلا این ایموجی هستم😵
ولی خودم این شکلی ام 🧕
دوست دارم یه روزی اینطوری بشه 👭🏻 👉🏻 من و دوستم
بچه ها من یه جمله امیدوارکننده واسه همه مون پیدا کردم.
اگر خدا آرزویی در دلت انداخت بدان که توانایی رسیدن به آن را در تو قرار داده است.
یه چیز دیگه هم بگم:این خانم عاطفه غلامی که این ته ته پیامش هست دبستان رو تو مدرسه ما بوده😇
خب زیاد حرف زدم 😇👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻

بچه ها من که هر شب گریه می کنم،نه اینکه فقط برای تیزهوشان برای همه بدبختی هام.
قبلا اینطوری نبودم یعنی به زور اشک از چشمام درمیومد ولی جدیدا راحت می زنم زیر گریه.
و اینکه منم خوشحال میشم اگه قبول شدیم همدیگر رو بشناسیم. راستی یکی از معضلات مدرسه عوض کردن پیدا کردن چند تا دوست مناسب و خوبه. که فکر کنم با مجازی شدن خیییییلی هم سخت تر شده .مخصوصا برای من که یه ذره خجالتی هستم(البته با یکی که قشنگ چفت بشم راحت حرف میزنم)
من نمی دونم درست میاد یا اشتباه چون مربوط به 8 سالگی ام میشه.احساس می کنم رتبه و درصدهای کنکور رو اون سال که خواهرم امتحان داد 3 4 روزه گفتن.مطمئن نیستم ولی اینطوری یادم میاد.
حالا من میگم شاید چون اولویت ها رو هم باید بررسی کنن یه ذره برای اون طول میکشه.
حالا خیلی جالبه این وسط رییس استعدادهای درخشان هم تغییر کرد (می دونم یه ذره می گذره ولی خب تازه یادم افتاد که بنویسم)فکر کنم دیدی بود که می گفت شما ا 5 7 زدی خیلی ریسک کردی.دیدی جان من ریسک بالاتری کردم 1 2 5 زدم.
من راستش رو بخوای زیاد با انتقالی موافق نیستم مگر اینکه خیلی دیگه مدرسه شوتی باشه که بعید می دونم این سه تا مدرسه اون طوری باشن.
یکی تو تیزلند قسمت فرزانگان 5 گفته بود که اگه اینجا قبول شدین نرین (منظورش فرزانگان 5 بود) چون می گفت فعالیت های غیردرسی زیاد دادن. اتفاقا من عکس های همین فعالیت ها رو دیدم بیشتر خوشم اومد ولی ایشون می گفتن که خوب نیست یعنی سلیقه ایشون با من یکی نبود.
و اینکه می گفتن قراره مدیر اونجا به زودی عوض بشه. خب مدیر هر جا که عوض بشه دلیل بر این نیس که اون مدرسه بد میشه شاید از اونی که هست بهتر هم بشه.
و دیگه اینکه آهان فرز یکی فردا گفته بود که چه جوری وقتی بچه سطحش بالاتره هم کتاب سطح بالا رو کار می کنن هم کتاب اصلی خب
من چه میدونم شاید فقط سطح بالاتر رو کار می کنن🤔😑😄
خب دیگه بسه فکر کنم ادامه صحبت ها بمونه واسه فردا بهتره
فعلا 👋🏻
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا⁦✌🏻⁩
(1399/06/03)
سلام مجدد بچه ها
من هر روز میام اینجا امروز اومدم دیدم پیامای جدید طولانی اومده خوشحال شدم😂
ا گل گلاب اتفاقا داشتم فکر می کردم چرا چند وقته نمیای تعجب کردم منتظرت بودم
آره واقعا به خدا هرجوری بخوای حساب کنی الان دیگه باید صحیح می کردن اینا تا مارو دق مرگ نکنن دست بردار نیستن😭😭😭
وای آره دقیقا منم همیشه آخرای تابستون برای باز شدن مدارس خودکشی میکنم امسال که دیگه دارم دیوونه میشم واقعا دلم میخواد سرمو بکوبم تو دیوار چون کلا دیگه مسیر زندگیم رفته تو جاده خاکی و ظهر که بیدار میشم تو تختخواب یه ساعت هی غلت میخورم و فکر میکنم که الان بیدار شم که چیکار کنم که چی بشه اصلا از زندگی سیر شدم😐آره مجازی هم بازم بهتر از هیچیه ولی شروع راهنمایی با مدرسه ی مجازی واقعا بیشتر بهم ریختم(فقط خدا میدونه چه بساطی با اینترنت حلزونیی که سیزده میلیون دانش آموز+چند بیلیون معلم میخوان بش وصل شن خواهیم داشت😐🙄چون تجربه ی کلاس های مجازی چندنفره برای آزمون بم ثابت کرده😐🙄و اینکه منم تبلتم اصلا حجم نداره و روزی صد بار ارور میده موقع کلاسای آنلاین هوشم علاوه بر مشکل اینترنت اینم داشتم خدا بم رحم کنه امسال مگر😐امکاناتش کمه و حجمشو که اصلا نگم😐نارتبه ایرانیه البته توهین به کالای ایرانی نباشه ها این نوپائه و گرنه من خودم حامی و عاشق کالای ایرانیم) الان ساعت هشت شبه من هنوز دارم با لباس خواب میگردم😐البته تو زمستونا ناگفته نمونه که دچار روزمرگی میشم و دلم میخواد تابستون زودتر بیاد😐😂(گرمای هوا ذله کنندس باباها هم هی کولرو خاموش میکننو غر میزنن که پولش زیاد میاد و خراب میشه و من بدبختم از شانسم فرا گرماییم و دارم آب میشم😂😐😐😐پولش برا این زیاد میاد که ما تازه اثاث کشی کردیم تصور کنین تو این وضع کرونا😐🙄😶 هممون هم یه جامون زوار درفته بود😐و این خونه ی جدید فقط اسپیلت خداتومنی داره لعنتی😐🙄پدرم هی غر میزنه خراب میشه)گل گلاب اصلا فکر نکن که سوال نادرستا و یا نزده های ما حذف شن یعنی بشه هم از شانس ما حتما درستا حذف میشه😐احساس میکنم تیزلند بیشتر شده دورهمی و سفره دل وا کردن ما😐😂منم سایت فرز1رو حفظ کردم فکر کنم دیگه راهم ندن😐😂چقدر من از این دوتا ایموجی 😂و😐استفاده میکنم😐😂ولی دوستان سعی کنین کنار بیاین همه جا هم حضوری شه تهران وضعش خرابه ما همون غیرحضورییم آقا من حاضرم با لباس ایزوله و اون شیلد خلبانیای کادر درمانی و روکش کفش و سه لایه ماسک و دستکشو و دم به دقیقه شستشو و پروتکل های سفت و سخت اینا برم مدرسه ولی حضوری باشه😭😭😭با خودم فکر میکنم همش که امسال باید فرم مدارس لباس ایزوله باشه😂🤷(میدونم تحمل این همه خرت و پرت سخته واقعا خدا به کادر درمان صبر و توان مضاعف بده و به برخی از هموطنان عزیز شعور و انسانیت😑😶🙄ولی خیلی لباساشونو دوست دارم وقتی تو تلویزیون میبینمشون احساس میکنم شبیه فرشته هان که واقعاً هستن جاشون تو بهشته😍)آره خیلییییییییییییییییییییییی بی انصافیه همه جارو باز کردن ملت میرن دوردور ما باید تو خونه ذره ذره آب شیم آخه مشکل اینه که سایر اعضای خانواده بیرون میرن و نمیتونن درکمون کنن من که همش دارم بشون غر میزنم کو گوش شنوا؟(شاید تنها چیزی که یکم آرومم میکنه و تحملمو بیشتر صدای روضه های هرشب مسجد بغل خونمونه که الان دارم میشنوم😍)ای خدا به حق سیدالشهدا یه کاری کن این کرونا تیکه پاره شه دیگه اسمشم نشنوم هلاک شدم زخم بستر گرفتم دیوونه شدم😭😭😭
ا گل گلاب منم دقیقا عاشق اردوی برون شهریم یکی از علت هایی که برای راهنمایی ذوق و شوق دارم اینه خصوصا اگه ببرن مشهد😍😍😍چقدر عین منه همه چیت😂
ا چه جالب منم اون دفعه که داشتی میگفتی رفتم سایت فرز دو و پنجو دیدیم یه آهنگ خوشگلم فرزدو تو سایتش داشت پر از امیده فانتزی مدرسه ای خیلی جذابه نمیتونم توصیفش کنم😍ولی در کل دیدم فرز دو و پنج رو تو تیزلند نظر بد زیاد داشتن خصوصا فرز پنج چشام گرد شد😳آخه خیلی معروفن🤷آره خب حق داری اولویتایی که زدی بالان عزیزم ولی نگران نباش در کل مثل اینکه همه مثل هم دادیم.منم هی خودمو تصور میکنم روزی که میخوام برم تو سایت نتایجو ببینم فشارم نیفته از هیجان و اضطراب یا مثلا فکر میکنم خانوادم زودتر نتایجو ببینن و دوربین به دست بیان تو اتاقم که وقتی میگن از واکنشم فیلم بگیرن منم ذوق مرگ شم برم زیر پتو هی غلت بزنم😂😂😂(چه کنیم اثرات قرنطینه است🤷)
گل گلاب انشالله که قبول بشیم فرزانگان یک هم من هم شما هم بقیه دوستان.
اگه قبول شدی حتما بگو منم میگم که با هم دوست شیم⁦❤️⁩
راستی فرزانگان یک فردا من منظورتو نفهمیدم منظورت همایش قیاسه؟
وای چقدر حرف زدم دست خودم نیست دردودل فراوون دارم ولی شنونده نه😐
گل گلاب برا اون قسمت سال تحصیلی سال نود و نه هزار و چهارصد سایت فرزانگان
امیدوارم تیزلند هنگ نکنه از دست من😂
راستی فرزانگان یک فردا متشکرم امیدوارم شما هم قبول شی که همه با هم دوست شیم⁦❤️⁩
ا من همین الان پیام فرزانگان یک فردا و یه هشتمی رو دیدم.دو سوالو حذف کردن؟نمیدونستم.
ولی بازم دمشون گرم با امکانات خوب این مدرسه چهار و هفتصد عالیه😍
آره تو سایتم میشه دید
انرژی اتمی بیست و یک میلیون اینا بود😳😱 تو سایتشونم دیدم همشو حیف و میل چیزای بیخود می کردن مثلا برای روز پلیس یه کلاه پلیس و یه لیوان برای روز دانش آموز یه لیوان و....
کلا چک به دست میرن تو مدرسه پایان سال لیوان به دست میان بیرون😂
ا راستی مگه نگفتن دهم نتیجه میاد آخر هفته که میشه هفتم، بالاخره؟😐
راستی گل گلاب خب اگه بچه سطحش بالاتر باشه چرا باید با کتاب در سطحش کتاب اصلی که از سطحش پایین تره رو هم تدریس کنن؟🤔
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Didi
(1399/06/03)
دوباره سلام😅✌
گل گلاب جان خیلی ریسک بزرگی کردی اولویتتاتو 1 و 5 و 7 زدیااا😐😂🤦‍♀️من جای تو بودم تا الان سکته رو زده بودم🤣😶
من رفتم راجع به فرزانگان 7 هم خوندم بهرحال اونجام فرزانگانه ولی میگن خیلی مدرسه مذهبییه و سخت گیری های از این مورد داره فرزانگان پنج هم خوبه ولی به ما دوره😬(خوشم میاد از تو اولویت هام فقط 1 رو با حساب کتاب زدم😁😐)
راستی ممنونم از عزیزانی که جوابمو دادن🙏🙏🙏🙏🙏🙏😊😊😊😊🤗🤗🤗🤗
راستش یکی که خودش فرزانگان یک درس میخوند به من گفت به ما گفتن هرکس حداقل 12 تومن باید بده البته بیشترم میتونه بده به عنوان کمک به مدرسه🤯🤯🤯و جالبه یکی دیگه هم که فرزانگان 5 میرفت حرفاشو تایید کرد😬😬😬🥴🥴🥴💔💔منم کلا با حرفاشون از فرزانگان های کل ایران دست کشیدم و یه مدت کلا مغزم درگیر این بود😬🤦‍♀️
آخه چه خبره 12 تومن برای سال تحصیلی😐🤦‍♀️
من ساده لوحم باور کرده بودمااا🤐🥴🤯🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣
بعدا رفتم تحقیق مغزم آروم گرفت😐😂
فعلا😂👋👋👋👋🤞🤞💜💜💜💜
راستییییی یه چیزیو یادم رفت گل گلاب جان گفته بودی کاش اونایی که حذف کردن جزو نزده ها یا غلط های ما باشه
من فکر کنم میدونم چی رو حذف کردن
(یادتونه یه سوالایی بودن که شامل یه ماشین جمع و تفریق میشدن و ما باید عملیات های ذکر شده رو انجام میدادیم و در آخر عدد در اومده رو بین گزینه ها انتخاب میکردیم؟؟؟؟؟؟)
دوست من که با من امتحان داشت میگفت تو اون سوالا واس منو خیلی از دوستام عدد ا نیفتاده بوده.
و میگفت توی خیلی از سایتام بچه ها اعتراض کرده بودن به این مورد
حالا منم حدس میزنم شاید اون سوالا رو حذف کردن😭😭😭😭😭😭😭
من مطمئنم تمامم اون سوالا رو درست زده بودم چون خیلیییی راحت بودن
این انصاف نیست واسه اشتباه اونا حق کسی ضایع شه(حالا ما یا اونایی که دفترچشون مشکل داشته😭)
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهسا
(1399/06/02)
من از فرزانگان 5 انتقالی گرفتم.الان پایه هشتم هستم.میخواستم بپرسم که آموزش این مدرسه تو دوران قرنطینه چه جوریه و تو چه محیطیه؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یک فردا
(1399/06/02)
آره واقعا هرچی بود یک هفته ای دیگه باید میومد فکرکنم مشکلی پیش اومده که انقدر طول کشید.پاسخنامه هم که نداریم حداقل درست تخمین بزنیم.کسانی که توی این مدرسه هستند
آموزش آنلاینه یا حضوری یا نیمه حضوری؟؟؟من که خیلی دلم می خواهد قبول شم و کلاس هاشن حضوری باشه .برای شما فرزانگان یکی فردا و گل گلاب هم امید وارم قبول بشین.
شمارو اول از مدرسه تابستان پنجم به ششم دعوت کردن همایش؟البته اسمش یادم نیست.
امروز 2شهریوره .یا تو 3روز اعلام می کنن یا 10شهریور ..بقیه روزهاهم که تعطیلیه.
همین طور برای Didaاگر معلوم بشههههههههه ☹️
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گل گلاب
(1399/06/02)
بچه ها شرمنده ببخشید،حساب گوگل م مشکل داشت کلا گیر می کردم.
خب امیدوارم شانس بیاریم و اونایی که حذف کردن جزو نزده ها یا غلط های ما باشه😁😍(ولی فکر کنین ما درست زده باشیم اونا رو 😑😑😑)
دانش آموز هشتمی هم راست میگه تو سایت شون نوشته شهریه رو البته نوشته علی الحساب (برای هشتم و نهم)
فرزانگان یک یا یکی فردا نمی دونم کدوم تون بودین که نمی تونستین دیگه اسم معلم ها و کادر مدرسه رو ببینین،منم الان میرم نمیاره،شاید خودشون برداشتن🤨
و بچه ها راست میگین واقعا ... می خوان ما رو سکته بدن.من بعضی وقت ها فکر می کنم وقتی می خوام وارد سایت بشم چقدر در حال سکته ام🤒🥵😵🤯🤯💀💀💀
و اینکه اگه من تو اولویت هام 7 رو داشتم دیگه خیالم راحت بود ولی چون 1 2 5 زدم بیشتر استرس دارم.
راستی فرزانگان یکی (فردا) من تو سایت فرزانگان 5 خوندم که اونجا هم همین طوری تعیین سطح زبان می گیرن بعد هم کتاب اصلی رو کار می کنن هم کتاب پیشرفته تر،حالا نمی دونم اینجا هم اینجوریه یانه.
یه چیز دیگر:من کل سایت فرزانگان یک ،2،5 رو گشتم😅
راستی من خواهرم هم تیزهوشان درس خونده دوره دوم رو فرزانگان 7.الان هم دانشگاه دولتی میره،البته 4 سال رو تموم کرده کنکور ارشد داده.
تو مدرسه ما هر سال 2 3 نفر قبول میشن تیزهوشان مثلا پارسال 2 نفر بودن (هر دو تاشون ف 5 قبول شدن)که یکی شون هم سرویسی من بود. اعتماد به نفسش خیلی بالا بود.
فرزانگان یک یا یکی فردا بود که گفته بود ما که خواستیم بریم راهنمایی مدرسه ها تعطیل شد واقعا منم ناراحتم.
قبلا از مدرسه بدم میومد با اینکه درسم خیلی خوب بود ولی الان دوست دارم هر چی زودتر باز شه حتی اگه مجازی هم باشه خوبه چون وقت آدم رو می گیره من انقدر بیکارم که نمیدونم چی کار کنم. اگه هم حضوری باشه(که 1٪ احتمالش رو میدم)عالی میشه.
یکی از جذابیت های دبیرستان برای من اردوهای برون شهری هست که تو دبستان نداشتیم. یکی دیگه هم آشنایی با محیط جدید.یکی دیگه اینکه چندین معلم داریم و ....
ولی با وجود کرونا فقط چندین معلم بودنش هست که ... من بقیه اش رو هم می خوام.
ای کاش تو سال تحصیلی محلات کار رو ببندن به جاش مدرسه ها رو باز کنن همون یه روز درمیون هم خوبه.
این همه جا رو باز می کنن و می بندن و فقط مدرسه ها استثنا 😒😒😒
به خدا ما هم دل داریم ،اونایی که میرن بیرون واقعا.... ولی اونایی که موندن تو خونه چه گناهی کردن🤐
ضرب المثل تر و خشک با هم می سوزن خیلی اینجا به کار میاد.
البته نمیدونم تیزلند کل نظرمو منتشر می کنه یا نه،آخه یه ذره آخرش اعتراضی شد ولی اگه منتشر کنه دمش گرم واقعا
سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم ولی یه چیز هیجان انگیز برای من:فرزانگان2 تو آلبوم سایتش قسمت سال تحصیلی 99-1400 اضافه کرده. شاید برای شما چیز خاصی. نباشه ولی برای من خیلی ... واقعا نمیدونم حسم چیه خیلی غیر قابل توصیفه😍
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا⁦✌🏻⁩
(1399/06/02)
سلام Didiجان خوش اومدی😂
والا ما هم نمیدونیم ولی همون سه چار میلیون اینا باید باشه نمیدونم واقعا🤷باید از بچه های مدرسه جواب بدن
ا چه جالب منم دقیقا اول یک زدم بعد هفت .اگه خیلی داغونم باشیم دیگه هفتو میاریم بابا آره واقعا یک ملکه و سوگلی همه ی فرزانگانای ایرانه😂راستش منم به خودم غره نیستم ولی فکر میکنم استحقاق فرزانگان یکو دارم🤷😌😄آره انگار اینا میخوان سکتمون بدن.چهار تا ورق میخوان بگیرن زیر بارکدخوان اینقدر لفتش میدن.دق کردیم به خدا
به هرحال امیدوارم همگی به چیزی که میخوایم برسیم⁦❤️⁩
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یک فردا
(1399/06/02)
سلام منم موافقم ایشالله هرکی لیاقتشو داره قبول بشه.نتایج هم این هفته میاد.تو سایت آموزش و پرورش هم هست.خودم هم شنیدم دو سوال رو حذف کردند.ولی درصد ما کم میشه یا زیاد؟منظورم شانس قبولیه
رئیس سازمان استعداد های درخشان گفتند که حداکثر 6میلیون من همین قدر می دونستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک هشتمی
(1399/06/02)
سلام.فعلا از ما شهریه پارسال را گرفتند 4700 و کمک مردم که هرچه بیشتر بهتر.
در اطلاعیه ثبت نام در سایت مدرسه هم میتوانید ببینید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Didi
(1399/06/01)
سلام به همه فرزانگانی های فردا🤩
ببخشید میخواستم بگم اگه کسی میدونه شهریه این مدرسه چقدره(سال هفتمش)بگه؟🙏
خب راستش منم استرس دارم بنظرم حتی اگه میخواستن با دست هم صحیح کنن زودتر از این حرفا میشد😐😂آخه واقعا یکم به فکر ما نیستن ما تا ده روز دیگه چیکار کنیم😐😑من خیلی مشتاقم برای این مدرسه چون هم توی پایه هشتمش یه دوست دارم هم اینکه خیلی از این مدرسه تعریف شنیدم😇و اینکه اگه قبول نشم باید برم مدرسه دولتیی که خیلی سختگیره و کلا هم ازش خوشم نمیاد متاسفانه مدارس دولتی منطقه ما خیلی خوب نیستن(حتی غیردولتی هاشم خوب نیستن😑🤦‍♀️)
و دیگه اینکه همه خانوادمونم خوشحال میشن اگه من قبول شم🥳😊خودمم حس میکنم استعداد و تواناییشو دارم بهرحال امیدوارم هرکس که لیاقتشو داره قبول بشه
راستی من اولویت دومم هم فرزانگان هفت هستش و من مطمئنم حداقل اونجا قبول میشم ولی خب همتون میدونید که فرزانگان یک یه چیز دیگست🥺😍
امیدوارم زودتر نتیجه ها بیاد و گرنه جنازمونو باید بفرستن مدرسه؟؟🤐😭😏🤦‍♀️😑
ممنون میشم اگه جوابمو بدین(سوالی که اول پیام پرسیدم😂)
👋👋👋👋
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا⁦✌🏻⁩
(1399/05/30)
ده سوال غلط😳😳😳😳از کجا معلوم؟
ترازای هیوا رو هم والا خدا میدونه میگه تا هفتاد و سه درصد هم هم فرزانگان یکو میشه آورد.
انشاالله امیدایی که بمون میده واقعیت باشه من که کم و بیش خیالم راحت تر شد🤷
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یک فردا
(1399/05/29)
این تراز هایی که هیوا میگه درسته یا نه؟🤔🤔🤔🤔
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یک فردا
(1399/05/29)
سلام منظورم اینه که 10سوال غلط در این آزمون وجود داره که دبیرهای آموزشگاه قلم چی گفتند و اگر خودتون هم خوب برای آزمون خونده باشید متوجه میشین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا
(1399/05/29)
سلام مجدد
منم نظر اون دوستمونو نفهمیدم هی میگفت ده تا سوال نامعلوم و چمدونم چطوری اینقد به خودتون مطمئنینو...😐(منو با ایشون اشتباه نگیرین من فرزانگان یکی فردام اون فرزانگان یک فردا😆)
گل گلاب من خودم بیست تا نزده داشتم ولی فک نمیکنم(انشاالله😰)غلطام به ده تا برسه.ای کاش واقعا درست بگه این تخمین رتبه هیوا.فک کنم باید هفتاد و خورده ای بشم دیگه حداکثر غلط میشم هفتاد و سه.
من خودمم مادرم احتیاطا خواست شاهد ثبت نامم کنه ولی خب فرصت نمیدادن تا اعلام نتایج.امام صادق ع هم شهرک غرب بود دیدیم مدرسه ی خیلی مذهبی خوبی بود و جو سالمی داشت اما خیلی دور بود و شهریه اشم بالا، بیست و یک میلیون اینا بود.به خاطر کروکی و دریافت کتاب و سایت سناد و....اینا خلاصه فعلا مدرسه هاجر که طبق کروکی مون بود ثبت نام کردم موقتا که اسمم ثبت شه و کتاب بگیرم امروز.
دارم فک میکنم که یکی از دوستان فرزانگانی گفته بود تعیین سطح زبان میگیرن کتابای ترم های بالاشون چیه خود آموزش پرورش میده؟و با کتاب قبلیاشون چیکار میکنن یعنی پول میدن میگیرن بعد بچه سطحش بالاتر بود به دردش نمیخوره که حروم میشه😐🤔
گل گلاب انگار بیشتر منو شما داریم با هم اینجا چت می کنیم😆😂
راستی گل گلاب تو این زمینه هم بات موافقم.هر مدرسه ای یه جوره ولی بعضیا خیلی خاصن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا
(1399/05/28)
ببخشید من هی میرم و میام😆
در جواب اون دوست عزیز هم مدیر مدرسه خانم پناهی هستن اگه نظرات بچه ها رو بخونین متوجه میشین😊راستی من تو سایت این مدرسه قبلا میتونستم اسم کارکنان و معلمین و کادر آموزشی رو ببینم ولی الان هرچی می گردم پیداش نمیکنم یادم نمیاد از کجا میاوردمش🤔😌راستی من یه روز رفتم و کنار مدرسه یه عکسم گرفتم هی نگاش میکنم امیدوار میشم😂ماشاالله اینقدر مدرسه بزرگه کل کوچه از سر تا ته سمت چپشو گرفته هر روز برا قبولی خدا خدا میکنم نذرم کردم میترسم تا اعلام نتایج دیوونه بشم😰😭🤧
همگی موفق باشید
یا علی⁦🙌🏻⁩ (لطفا دعام کنین حتما دعاتون میکنم)
در ضمن یادم رفت بگم من همون فرزانگان یکی فردا پایین هستم نظرات با این اسم متعلق به منن البته نظرات مربوط به سال نود و نه دیگه فک نمیکنم فرزانگان یکی فردا جز من باشه .
گل گلاب منم دقیقا همین حس و حال و دارم هی هر روز میام تو تیزلند به امید نظر جدید.دوستان فرزانگان یکی ای کاش یکیتون یه توضیح خوب و مفصل و واضح درباره ی مدرستون به ما بیچاره ها بدین مردیم به خدا تازه داشتم یه شب خواب مدرسه هم دیدم دارم دیووووووووونه میشم😭خیلی سخته صبر کرد تا ده شهریور.راستی گل گلاب اولویت های خوبی زدیا ولی خیلی ریسک بالایی کردی چون یک و دو و پنج تقریبا در یه ترازن ولی یک پادشاه همشونه یکو نیاری با اختلاف خیلی کم دو و پنج رو هم نمیاری چون دقیقا تراز دو و پنج یکیه طبق آمار پارسال.منم راهش واسم مهم نیست.یک و هفت و هشت رو زدم البته اول هفت هشت چهار بود دیگه نتونستم در برابر فرزانگان یک مقاومت کنم .دوست داشتم بالاتر بزنم ولی احتیاط کردم و اینکه راه برای خانوادم خیلی مهم بود که نمیدونم چطوری واقعا گذاشتن یکو بزنم ما منطقه هفتیم آخه تازه هفت و هشت هم زیاد نزدیک نیست.بگذریم حالا.به هر حال امسالم مدارس مجازین خیلییییییییییییییییییییییی ناراحتم😭😭😭🤧🤧🤧آخه چرا دقیقا با راهنمایی ما مدارس مجازی شن اه من دلم مدرسه حضوری میخواد خصوصا امسال که آغاز مقطع جدید تحصیلی و اولین سال تحصیل در مدرسه تیزهوشانمه.که معلما و بچه ها رو ببینیم دوست پیدا کنیم ورزش کنیم که با تدریس مجازی کلا باید دورش رو خط کشید و.......اعصابم حسابی خرده تازه دیگه دارم تو خونه روانی میشم افسرده شدم بابادیگه واقعا دارم نابود میشم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک هشتمی
(1399/05/28)
سلام
سال گذشته کف تراز فرزانگان یک 71000بود و فرزانگان 2 و 5 هر دو 67000
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گل گلاب
(1399/05/28)
فرزانگان یکی فردا که در 28 مرداد نظر دادی بی زحمت نظر پایییییییینی منو بادقت بخون
من گفتم که آزمون پارسال وقتی سوالات ش رو حل کردم 90 درصد زدم ولی آزمون امسال رو 73/66 زدم با 13 نزده و 10 غلط.دوستان لطفا بادقت بخونین چون اگه بادقت بخونین چیز عجیبی در نمیاد🙄🙄🙄🙄🙄🙄
راستی منم با نرم افزار تخمین رتبه هیوا زدم،نوشته بود که می تونی فرزانگان 1 هم قبول شی،البته که من به شدت تعجب کردم،چون احساس می کنم قبول نمیشم.
و دوست عزیزی که در 27 مرداد نظر دادی ،شما درست میگی منم احساس می کنم که لنگه اینجا پیدا. نمیشه،یعنی به نظرم همه مدرسه ها با هم فرق می کنن.
بچه ها خانواده من فکر می کنن که من 1 قبول میشم،چون فکر می کنن من خیلی باهوشم.ولی من به 2 یا 5 هم راضیم چون هم ازشون تعریف شنیدم هم عکساشون که تو سایت هاشون دیدم عاشق همه شون شدم،البته تو سایت فرز 1 زیاد عکس و اینا نبود ولی سایت فرز 2 و 5 خیلی به روز بود.
(حیاط شونم خیلی بزرگه) ولی حیاط جایی که من ثبت نام کردم(شاهد) زیاد بزرگ نیست حتی از حیاط دبستانم هم کوچک تره.
خب دیگه نمیدونم چی بگم ولی .... ادامه دارد...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یک فردا
(1399/05/28)
من امسال آزمون دادم و منتظر نتایج هستم.من نمی دونم با وجود 10سوال چند گزینه ای چجوری انقدر به درصد هاتون مطمئن هستید.🤔
من خودم در کلاس های ریاضی و هوش اندیشمند شرکت کردم کتاب های هوش کمپلکس ،
مولتی کمپلکس،سمپادیوم،ریاضی کمپلکس و کتاب ریاضیات و هوش اندیشمند رو هم زدم
و منتظر نتیجه هستم.
اولویت هامم 1-5-8هست.
من نمی دونم شما چجوری بالای 90زدین میشه بگین با 10سوال نامعلوم؟🤔
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا
(1399/05/27)
سلام به همگی دوستان.آسا جان والا منم خودم تو تخمین رتبه سایت هیوا زدم طبق نتایج پارسال گفته بود تا هفتاد و سه درصد هم فرزانگان یک می پذیره خدا از دهنشون بشنوه اگه واقعیت داشته باشه انشاالله من قبول میشم.مرسی گل گلاب دیگه فوقش میان پایه هشتم میدیم نشد دوره دوم نشد.....ولی خیلی حیفه این مدرسه رو از دست داد حتی یک سال.فکر نمیکنم لنگش پیدا بشه اولین و بهترین فرزانگان دوره اول ایران و مدرسه ی پروفسور مریم میرزاخانی...
دوستان اعلام نتایج ده شهریورماه هستش میتونین همه ی اخبار رو از سایت رسمی اطلاع رسانی که توش ثبت نام کردین قسمت اطلاعیه هاش دنبال کنین اونجا نوشته. سایتazmoon.medu.ir . سایت استعدادهای درخشان هم اگه بزنین اصلا میاد خودش.در ضمن هر مدرسه ای رو میخواید تو اینترنت جستجو کنین سایتش میاد که از همه چیز آگاه بشین و اطلاعات بیشتری درباره ی مدرستون به دست بیارین و بهتر از همه عکساشو ببینین.فرزانگان یک هم سایتش رو همینجا تو تیزلند اولش نوشته یک لینک سبزه: .www.farzgu.ir
خلاصه که امیدوارم همگی به مدرسه ی رویاهامون برسیم چاره ای جز صبر و تحمل نداریم فعلا.راستی من خودم هوش کمپلکس و مولتی کمپلکس و اندیشمند و مقداری از آزمون ریاضی تیزهوشان خیلی سبز رو خوندم و کلاسهای هوش و استعداد تحلیلی اندیشمند رو رفتم.خدانگهدار⁦👋🏻⁩
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گل گلاب
(1399/05/27)
دانش آموز عزیز من هنوز نمیدونم قبول شدم یا نه اونوقت شما می پرسید که اولویت هاتون رو توضیح بدین؟
من اگه قبول شدم چشم میگم،ولی پایین احتمالا یکی از پیام ها رو ببینین می تونین پیدا کنین.
ببین من که کلاس می رفتم همه می گفتن که فرزانگان 1 و 2 خیلی عالی هستن و اگر هر دو رو با هم بزنی ضرر می کنی یعنی می گفتن تقریبا در یه سطح هستن(سطح بالا با تراز بالا🤞🏻👌🏻)ولی خب من گفتم اینا که اینطوری میگن احتمالا بیشتر بچه های آموزشگاه هم همینطوری میزنن ولی من گفتم که دوری راه برام مهم نیست و فقط می خوام بهترین ها رو بزنم برای همین زدم 1 2 5 .اما همه تو کلاس ما زدن 1 5 6 چون می گفتن اگه 1 قبول نشیم پس 2 هم قبول نمی شیم ولی من با خودم گفتم که حالا بهترین ها.من بعد آزمون خیلی استرس داشتم طوری که می دونستم تو سایت همگام چیزی نمی ذارن ولی هر روز می رفتم نگاه می کردم ولی خب تونستم که به مدت یک هفته نگاه نکنم و شنبه دوباره رفتم نگاه کردم و تنها خبری که اونجا نوشته بود این بود که تا 10 شهریور نتایج اعلام میشه(البته فکر کنم تا اون موقع فسیل من هم پیدا نشه💀) در کل اگر شما امسال آزمون دادی که هیچ نظری ندارم اگه سال دیگه آزمون می دی ایشاالله که مثل ما انقدر بهتون استرس وارد نشه چون من استرس اینو داشتم که سوالا رو ببینم و اینکه یه وقت اگه دیدم شون سکته نکنم،و این انتظار تا 9 مرداد طول کشید و واقعا زیاده اگه کرونا نبود 4 اردیبهشت می گرفتن و قطعا تا الان جوابا اومده بود تازه ما استرس نتایج رو هم داریم .من بدبخت و خیلیای دیگه از تابستون پارسال تو فکرشیم😰
و واقعا نمیدونم شما برای چی دنبال این هستی که اولویت های منو بدونی البته چیز خاصی نیس که آدم بخواد به کسی نگه.من که هر روز میام تو این سایت به امید یه نظر امیدوار کننده تازه 😬
التماس دعا
کله ام هم کچل شد
👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/05/27)
خانم گل گلاب میشه ی کم در رابطه با اولویت هاتون توضیح بدید......ممنون میشم
سلام خانم گل گلاب ممنون از راهنمایتون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گل گلاب
(1399/05/26)
خب من همون گل گلاب پایین هستم.
در جواب دانش آموز که کتاب هایی رو برای تیزهوشان می خواستن می تونم بگم که من کتاب های هوشی که حل کردم👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
هوش کمپلکس،مولتی کمپلکس،کانگورو 5و6و کتاب هوش و استعداد تحلیلی انتشارات نانو نویسندگان 4 فتحی(4 تا آدم آن که فامیلی شون فتحی هست😄)
البته ناگفته نماند یه کلاس هوش 8 جلسه ای 3 ساعته هم رفتم با تدریس آقای نبی زاده.
کتاب های تیزهوشانی علوم و ریاضی هم کار کردم ولی اونا تاثیری نداره چون آزمون از هوشه مگر اینکه آزمون تغییر کنه و دوباره از کتاب درسی باشه.
ایشاالله موفق باشین.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آسا
(1399/05/24)
دوست عزیزی که میگید پارسال بالای 90 درصد زدید و قبول شدید ، آخرین نمره قبولی پارسال 71 درصد بوده ، پس اختلاف هوش بچه هاتون خیلی با هم متفاوته
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/05/24)
لطفا اسم کامل مدیر مدرسه رو بگید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
گل گلاب
(1399/05/24)
سلام،من یکی از افرادی هستم که در پایین،نظرم رو بعد از آزمون گفتم و خیلی استرس داشتم.)الان با یه اسم دیگه اومدم (
ولی خب سعی کردم کمتر به این موضوع فکر کنم،نه اینکه دیگه دوست نداشته باشم ،نه.یعنی اگه می خواستم همش به این موضوع فکر کنم که فشار خون و تپش قلب می گرفتم😄
و فکر می کنم کار درستی کردم،حالا از این موضوع که بگذریم می رسیم به اینکه چی کار کنیم که کمتر به نتیجه آزمون فکر کنیم.
اول از همه سعی کنین با یه چیزی خودتون رو سرگرم کنین.
دوم اینکه برین تو سایت مدارسی که تو اولویت هاتون زدین و عکس های مدارس رو ببینین و خودتون رو اونجا تصور کنین.
سوم اینکه اگه روتون جواب میده یه زمان دقیقی رو برای خودتون در نظر بگیرین که فکر می کنین اون موقع جواب میاد،و روزشماری بکنین.
چهارم اینکه اگه دوستی دارین که آزمون شرکت کرده احساسات تون رو با اون در میون بذارین چون اون می تونه درک تون کنه.
دوستان منم مثل شما منتظر نتایج هستم و دوست دارم در یکی از اولویت هام پذیرفته بشم،پس فکر نکنین مشاوری چیزی هستم😄😁
الان حالت من اینه 😨
فعلا خدانگهدار وقتی نتایج اومد من بهتون میگم که چه اتفاقی برام افتاد. فرزانگان یکی فردا نگران نباش و اگر قبول نشدی تلاش کن تا دوره دوم قبول شی،اصلا اگه دوره دوم هم قبول نشدی،امیدت به کنکور باشه و تلاش کن که اونجا موفق باشی،هیچ وقت فکر نکن که از بقیه بدتر یا بهتری ،چون یا مغرور میشی یا ناامید.🥰💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/05/23)
لطفا اسم کامل مدیر مدرسه رو بگید بعد هم اینکه برای آزمون تیزهوشان،چه کتاب هایی مفید هستند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هشتمی
(1399/05/22)
دوست عزیز انشاالله که قبول میشوید و این بسته به رقبایتان است درصد شما با احتساب نمره منفی حدود71 درصد میشود.آموزش هم که فعلا مجازی خواهد بود
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا(یه ششمی)
(1399/05/21)
سلام به همگی دوستان
آزمون امسال یکم سخت بود من بیست تا نزده داشتم یعنی هشتاد درصد ولی بدون احتساب غلط تو تخمین رتبه ی هیوا زدم حداکثر تا هفت تا غلط و بیست تا نزده یعنی هفتاد و سه درصد هم زده بود فرزانگان یک رو میشه آورد طبق نتایج پارسال اما اینجا یکی از دوستان میگه که نود و پنج درصد ذخیره قبول شدن از طرفی اطرافیان هم انگار در حد خودم همین هفتاد و خورده ای اینا زدن و ما خبر از درصدهای امسال نداریم و این موضوع گیج کننده و استرس آوره
من که دیگه واقعا نمیتونم صبر کنم هنگ کردم دیگه اعلام نتایج نیمه ی اول شهریوره ما تا اون موقع دق میکنیم خب تازه نیمه شهریورم میخوان بازگشایی مدارس کنن آدم اصلا وقت خرید و ثبت نام و اینور اونور بدو رو نداره.میزان اضطرابشم خیلی سنگینه حداقل من یکی که زیرش دارم کمر خم میکنم دوستان شما چند درصد زدید؟ تازه یه دوست عزیزی هم که نوشته اینجا فشار درس سنگینه 🤦🙆🤷من که هنگ کردم میشه یکم از مدرستون توضیح بدین؟خدا میدونه نتایج چی میشه من بین دو اولویت اولم یعنی فرزانگان یک و هفت موندم آخه این فرزانگان یک کاخ آرزو های منه🤷😭🤔 تازه من نمی فهمم مگه میخوان چیکار کنن میخوان ورقارو بگیرن زیر بارکدخون چرا مارو زجرکش میکنن؟😬😡تازه هی دارم خداخدا میکنم مدارس مجازی نشن واقعا اونطور دیگه غیرقابل تحمله آدم هیچی درست حسابی نمیفهممه و هیچ خبری از ذوق و شوق و خاطرات تلخ و شیرین و دوستا و معلمین و بچه ها و زنگ تفریح و راه مدرسه و کلاسها و ......کلا حس و حال قشنگش نیستای خدا چقدر این مخ جا داره مگه رد دادم والا😭🤧
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیانا
(1399/05/21)
سلام
ی سوال داشتم اونم اینکه الان با این آموزش های آنلاین شما دارید با چه سیستمی یا چه سایتی درس می خونید ؟ و اینکه خوب هستش یا ن؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرزو
(1399/05/21)
سلام .من نمی دونم خانم دانش آموز چه سالی امتحان دادن اما من پارسال امتحان دادم پارسال هم سخت بود و امتحان ریون نبود من اون سال 98 درصد زدم قبول شدم ایشالله که بیاید اینجا .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حنا
(1399/05/21)
سلام خانم ناشناس 😂 اگه تاریخ بغل اسم هر فرد رو ببینید متوجه میشید .
ایشون امسال یعنی سال 99 آزمون دادن
دقیقا مثل شما
منم آخرش وقت اضافه آوردم و وقتی درصد گیری کردم 88 درصد زده بودم 😊
امیدوارم قبول شم ، اگه قبول نشم واقعا نمیدونم کجا باید برم 😕
من دبیرستان برتر کوشش هم قبول شدم اما فرزانگان ی چیز دیگست 😁
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1399/05/17)
سلام،ببخشید خانم دانش آموز،شما اون سالی که آزمون ریون گرفتن بودین؟چون اون سال سوالا خیلی آسون بود و اینکه می گین درصدتون بالا بوده.برای همین پرسیدم.
طبق ملاک های من ،بنده که قبول نمیشم.
و اینکه اگه این مدرسه یا فرزانگان های دیگه قبول شدم حتما میگم ولی بعید میدونم😊😔😪☹
خانم دانش آموز میشه بگی که شما چه سالی امتحان دادی؟
و اینکه از دوستانی که می خوان درصدشون رو بگن برن سوالای امسال یه نگاه بندازن مخصوصا یه سری الگویابی سخت داشت،با توجه به اون هم یه نظری بدن،چون پارسال اینقدر سوالای سخت نداشت.من سوالای پارسال رو دیدم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/05/16)
سلام دوست خوب. این خیلی خوبه که بقیه حول و حوش 75 درصد زدن و شما ها 88 درصد زدین این میتونه خوب باشه احتمال زیادی داره که بیاید امیدوارم که بیاید .اگر شرایط برای بقیه هم همینطور شده که 12 نزده داشته باشن خیلی خوب میشه امتحانتون رو از نظرم خوب دادید .و از همه مهم تر روحیه ی خوبتون هست. موفق باشید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیدوار
(1399/05/15)
سلام،واقعا اون طوری که خانم دانش آموز گفتن اگه فکر کنیم که خیلی بد میشه متاسفانه.من از دوستانم پرسیدم تقریبا همه حول و حوش 75 درصد زده بودیم،البته همون طوری دوست عزیزمون گفتن واقعا اون 12 سوال سخت بود و من هم نزدم،خانم دانش آموز شما هم فکر کنم نتونین حل کنین.
ایشالله یه جای مناسب خودمون بتونیم قبول شیم🤲🏻
دانش آموز
(1399/05/13)
سلام به دوستانی که پرسیدند که ما چند درصد زدیم .خب اول بهتون بگم که من خودم با اینکه 95 درصد زدم ذخیره ها قبول شدم یک دوست گفته بود که 12 تا نزده داشته با این فرض که شما هیچ غلطی نداشته باشید هم متاسفانه قبول نمیشوید البته امید خودتون رو از دست ندهید چون اون سالی که ما امتحان دادیم رقابت خیلی سخت بود و دشوار شما ها باید منتظر این باشید که ببینید بقیه چیکار کردنند اگر که بقیه امتحانشون رو بد داده باشد اون وقت شماها میتونید بیاید اینجا من نمیگم شما ها قبول میشید یا نمیشوید .من بر اساس اون سالی که ما امتحان دادیم گفتم چون اون سالی که ما امتحان دادیم اگر چنین درصدی میزنیم قطعا قبول نمی شدیم البته امیدوارم بیاید اینجا ولی اگر هم خدای نکرده نیومدید نا امید نشوید و به اولویت های 2 و 3 فکر کنید شاید این مدرسه خیلی از نظر درسی بهتر از همه جا باشه اما این جا آدم خیلیییی خسته میشه تمام زندگیت میشه درس دیگه تفریح نداری من خودم چون اینجا به خونمون نزدیک تره و خوب تر از جاهای دیگس اومدم ولی فکر نکنید اینجا همیچی هست و برای خودتون بزرگش کنید اینجا ی مدرسس که مجبورتون میکنند که درس بخونید من پیشنهادم به شما اینه که فرزانگانان دیگری بروید چون جاهای دیگه هم درس میخونن و هم تفریح میکنن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Mtm
(1399/05/11)
سلام خسته نباشید میشه لطفا کسانی که پارسال در این مدرسه پذیرفته شدن درصدشون رو بگن
من خیلی استرس دارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سلام به هشتمی هایی که امسال میرن هشتم
(1399/05/09)
می خواستم بدونم که شما پارسال اینجا قبول شدین،اگه درصدتون رو حساب کردین میشه بگین چند درصد دادین؟
من آزمون پارسال رو 89 درصد با نمره منفی حل کردم.
امسال هم 12 تا رو نتونستم جواب بدم چون واقعا خئییییییییلی سخت بود.
شاید با دونستن درصد شما استرسم کمتر بشه
(البته حتما سطح بچه های پارسال و امسال، و سطح سوالات فرق داره)
خیلی ممنون میشم به سوالم جواب بدین
چون قطعا خودتون هم این استرس رو تجربه کردین😊🙃🙂🤗😣😰💙
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک فرزانگانی یک
(1399/04/18)
این مدرسه عالیه و هیچی کم و کسر نداره فوق العاده است حتما حتما پیشنهاد میکنم برین در ضمن یادتون باشه شما باید واسه همه جور سوال آمادگی داشته باشین.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/04/13)
سلام
من شنیدم قراره فرم انتقالی رو 15 تیر بدن.
دوستانی که در این مدرسه هستن میتونین یکم راجع به مدرسه تون بگین.
چون من هم میخوام انتقالی بگیریم
ممنون میشم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا
(1399/04/10)
سلام مژده جان
باید هدفمند باشی و گرنه روزی هزارتا تستم به درد نمیخوره
و اینکه قبولی شما به برادر خواهراتون ربطی نداره بلکه تلاش شما تاثیر گذار خواهد بود.
از خوب موقعی شروع کردی و معلومه هدف و انگیزه و پشتکار داری که از چهارم پنجم شروع کردی اگر همینطوری ادامه بدی انشاالله قبول میشی اما مشروط بر اینکه با همین فرمون جلو بری و به خودت غره نشی و به خدا توکل کنی اینو یادت نره همه چیز به تلاش تو بستگی داره کسی نمیتونه بگه تو میتونی قبول شی یا نه فقط و فقط تلاش ولی شروع خوبی کردی
موفق باشی عزیزم⁦ برای رسیدن به هدفت بجنگ ⁩من هفده روز دیگه آزمون دارم داوطلب اینجام برام دعا کن⁦.
فرزانگانی های عزیز ممنون میشیم توضیحات بیشتری درباره اینجا بدین⁦
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز هشتم
(1399/04/09)
سلام
ببخشید من اگه بخوام انتقالی بگیریم کی فرم انتقالی رو معمولا میدن؟
و اینکه بچه هایی که به فرزانگان یک انتقالی بگیرن چطور باهاشون رفتار میشه؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
یک ششمی
(1399/04/05)
فرزانگانی های عزیز میشه لطفا امکانات و شرایط این مدرسه رو با جزییات بگید ممنون میشم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/03/30)
سلام من میخوام انتقالی بگیرم میخواستم بدونم اگه بیام اونجا با مشکل مواجه نمیشم؟ خیلی ممنون
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
💜💙مژده💛❤
(1399/03/24)
سلام به فرزانگانی ها من در حال حاضر کلاس پنجم هستم و از تابستان کلاس چهارمم شروع کردم تست زنی .الان روزی حداقل 30 تا 100 تا میزنم البته هر روز بیشترش میکنم به نظرتون من شانس قبول شدن در اینجا رو دارم ؟ البته چون برادرم هم سال پیش علامه حلی 4 قبول شد .
باتشکر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان یکی فردا
(1399/03/23)
سلام به همگی من اولویتم این مدرسس و خیلـــــــــــــــــــــــی دوست دارم اینجا قبول شم دارم تمام تلاشمو میکنم خواهشا برام دعا کنین .اینجا اولین فرزانگان دوره اول ایران و مدرسه ی پروفسور مریم میرزاخانیه. توی نظراتی که دادین همه گفتن عالیه هرروز میرم تو سایتش و خیلی ذوق و هیجان دارم. خیلی نظرات خوبی دادین ولی ممنون میشم اطلاعات بیشتری و توضیحات دقیق تری بدین.
موفق باشین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
طا
(1399/02/19)
واقعا از همه نظر عالیه . با فرزانگان 1 هیچ فرقی نداره . از نظر محل قرار گیریش هم داخل تهران جزو بهترین مناطقی (نسبت به بقیه مدارس) هواش هم عالیه . قدیمی نیست و امکانات زیادی داره .6 تا آزمایشگاه مجهز و ورزشگاه و سالن اجتماعات و .... همه چی عالیه اینجا . خیلی راضی هستم فقط کافیه کمی درس بخونید همه چی عالی پیش میره
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک شیشمی
(1399/02/17)
سلام به همه
من یه ششمیم و خیلی دوست دارم که توی این مدرسه قبول شم
یه پیشنهاد دارم برای همه شیشمی ها (حرفایی ک میزنم حرفاییه روانشناسه)اگه فک میکنید واقعا هوش و استعدادو توانایی درس خوندن توی این مدرسه رو دارید که هیچ...
ولی اگه ندارید حتی فکرشم نکنید
و با زور وارد این مدرسه بشید ممکنه کلا از درس زده بشید
و به همه اونایی ک میخان قبول شن کتاب هوش کمپلکس رو پیشنهاد میکنم
و اینکه یادتون باشه هیچی مهم تر از شادی تون نیست و من خودم ب این دلیل میخام وارد این مدرسه شم چون عاشق تئاترم و شنیدم توی این مدرسه ب هنر زیاد اهمیت داده میشه😙
در اخر برای همه ارزوی موفقیت دارم🙏
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1399/01/25)
سلام اگر بین فرزانگان 1 و 2 میخواید انتخاب کنید هر دو عالین واقعا دارم میگم اینکه فرزانگان 1 بهتر از دو کاملا اشتباهه چون من هر دو مدرسه رو دیدم و تجربه کردم الان هم در فرزانگان 2 هستم خیلی امکانات و معلمان حرفه ای داره . حرف نداره فرزانگان 1 هم همینطور هم و با توجه به مسیر محل سکونتتون انتخاب کنید فرزانگان 2 به ما نزدیک تره و واقعا عالیه امکانات و فضا هم در نظر بگیرید و اصلا هم سختگیر نیستن هیچ کدوم ..
باران
(1399/01/14)
با سلام خدمت دوستان عزیز من یک ششمی هستم و همینطور که میدونین امسال بیشترش به خاطر بیماری کرونا تعطیل بود ما تو آزمون ورودی این مدارس تیزهوشان ثبت نام کردیم و الان فعلا یک ماه به تعویق افتاده ممکنه آزمون ها برگزار نشه؟ و یه چیز دیگه من راجع به خوبی های این مدرسه گیج شدم بالاخره خوبه یا بد چون اولویت یک زدمش
هیوا
(1398/12/17)
سلام به کسایی که در این مدرسه قبول شدن.شما با چه برنامه ریزی قبول شدید من می خواهم قبول بشم
بازدیدکننده سایت
(1398/11/24)
سلام من امسال ششم هستم و قصد دارم تیزهوشان امتحان بدم من دختر عمه ام معلم تیزهوشان ناحیه 2 هست گفت از نظر سطح علمی اول ناحیه 2(فرزانگان1) بعد اون ناحیه1 (فرزانگان2) می خواستم ببینم درست گفته یا نه بعد می شه برام در مورد امکانات فرزانگان 1 و 2 توضیح بدید
ممنون می شن زودتر جواب بدید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
یه فرزانگان یکی
(1398/11/21)
بهترین مدرسه ی دنیا.....
بهترین و شیرین ترین لحظات عمرم رو اینجا گذروندم که قابل توصیف نیستن، فقط میتونم بگم که اینجا فوق العاده اس ،فوق العاده.....
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یک فرزانگانی
(1398/11/12)
من امسال هفتمم و خیلی از این مدرسه راضی هستم اصلا بچه ها رو تک بعدی بار نمیاره و خیلی خوبه هم از کادر و هم از معلم ها و از همه خلاصه راضیم و لطفا الکی شایعه پراکنی نکنین که این مدرسه بد و از این حرفا واقعا اگه تو این مدرسه بیای و تلاش کنی آینده ی خوبی داری اینو از یه فرزانگان قبول کنید
بازدید کننده سایت
(1398/11/12)
من دومین سالیه که توی این مدرسه درس میخونم و بهترین روزا و خاطرات عمرم رو توی این مدرسه داشتم
یه فرزانگان یکی
(1398/09/21)
سلام دوستان ببخشید اما مدرسه ی فرزانگان یک دوره ی اول اسم مدیرش خانم هویدا نیست اگه به بچه ها اطلاعات می دین اطلاعات درست بدین، ضمنا خانم فاطمه زهرا توی کدوم کلاسی که معلمات تجربه کافی ندارن؟ عزیزم خیلی خودتو دست بالا گرفتی کاملا هم اشتباه می کنی.
باید به همه ی شیشمی های عزیزی که تو فکر فرزانگان یک هستن بگم مدرسه ی فرزانگان خیلی مدرسه ی خوبیه کادر آموزشی قوی هم داره منتظرتون هستیم برای قبولی تو فرزانگان یک
(1398/09/16)
سلام، من دومین سالیه که توی این مدرسه دارم درس میخونم.در جواب به اون دوستی که میگه بچه های این مدرسه با انتقالی ها خوب رفتار نمیکنن بهتر بگم که ما امسال کلی انتقالی داشتیم و همین کلاسی که من در آن هستم پنج تا انتقالی دارد.ما با همه ی بچه های انتقالی رابطه ای خوب داریم و اصلا سرد رفتار نمیکنیم.من خودم با یکی از انتقالی هایی که همکلاسی هم نیستیم دوست هستم.لطفا برای تخریب افکار بقیه درمورد این مدرسه و بچه هاش چیزی رو که مطمئن نیستید نگید.
فاطمه زهرا
(1398/09/15)
این مدرسه اون چیزی که من فکر میکردم نبود.
معلم های این مدرسه تقریبا میشه گفت تجربه کافی رو ندارن و اگر بشه سال دیگه انتقالی میگیرم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اهل یه فرزانگان دیگه
(1398/08/30)
وقت همگی بخیر . راستش من امسال در یک فرزانگان دیگه قبول شدم . مدرسه خیلی عالی هستش اما مسافتش زیاده و تصمیم دارم سال دیگه به این مدرسه انتقالی بگیرم، ولی واقعا از این میترسم که بچه ها رفتار خوبی رو باهام نداشته باشن.
می خواستم یک نکته دیگه هم بگم . شماره ی فرزانگان ها ربطی به سطح علمیشون نداره بلکه ربط به سال تاسیس اون ها داره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/08/10)
تا الان مدرسه چطور بوده؟ راضی هستید؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/07/20)
هوش یعنی قدرت سازگاری با محیط، بچه های فرزانگان اصولا باید زودتر با محیط و دوستان جدید سازگار شوند.
کسی که نمره را آورده و چه بسا تراز خیلی بالایی هم داره ولی جای دیگه زده و الان به دلایلی دوست نداره طبق مقررات میتونه انتقالی بگیره
بازدید کننده سایت
(1398/07/17)
به نظرم دانش آموزان این مدرسه رفتار مناسبی با انتقالی‌ها ندارند...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/07/15)
پذیرفته شدن در یکی از مدارس انتخاب شده در شهرستان مبدا
دارا بودن امتیاز پذیرش مدرسه مقصد
به دست آوردن حد نصاب قبولی آخرین دانش آموز پذیرفته شده مدرسه مقصد
وجود ظرفیت در مدرسه مورد تقاضا (مدرسه مقصد)
کسب موافقت اداره کل آموزش و پرورش
یک هفتمی
(1398/07/08)
ببخشید شرایط انتقالی از فرزانگان پنج به این مدرسه چیه؟ من میخوام سال بعد انتقالی بگیرم بیام این مدرسه، میشه لطف کنین شرایطش رو بگید.
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/03)
از مدرسه فرزانگان راضی نیستم و به نظرم اونجوری که میگن نیست و پیشنهاد نمیکنم ..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
(1398/06/03)
بهترین روزای عمرمو توی این مدرسه گذروندم و فوق العادس 😍
بازدیدکننده سایت
(1398/05/24)
من امسال این مدرسه قبول شدم 125 نفر قبولی داشته و طبق تحقیقات من به هیچ عنوان جو رقابتی ناسالم وجود نداره و به فعالیت های غیر درسی هم به شدت در مدارس سمپاد برای پیدایش و شکوفایی استعداد های دانش آموزان اهمیت داده میشه در مورد قبولی با n تست در روز هم باید بگم تست ها باید هدفمند باشند وگرنه 100 تست در یک ساعت هم کمکی به شما نمیکنه و برعکس یک تست هدفمند در هفته میتونه موجب قبولی شما بشه و خب کتاب تست پیشنهادی من هوش کمپلکس هستش چون واقعا به من کمک کرد...
(1398/05/21)
من فرزانگان یک قبول شدم به بچه هایی که ازمون دارن پیشنهاد میکنم که حتما هروز از خودشون ازمون بگیرن و تست زمان دار کار کنن
رونیکا آرین
(1398/05/15)
سلام .
من امسال برای ورودی هفتم آزمون دادم و قبول شدم و با افتخاراتی که این مدرسه داشته
و انگار که خانم مریم میرزا خانی هم در این مدرسه تحصیل کرده واقعا شور و اشتیاقی وصف نشدنی دارم . فقط میخواستم بدونم که رقابت و سختگیری شدید که باعث میشه کسی از درس ها خسته بشه ، تو این مدرسه وجود داره ؟ باتشکر .
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
الف
(1398/05/14)
ببخشید فرزانگان یک 60 نفر رو امسال قبول میکنه؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
ثمین
(1398/05/12)
من امسال میرم ششم توی کلاس مون بهترین هستم و در مدرسه شاهد درس میخونم مدارس شاهد هم خوبن اگه قبول نشدین(من و شما) به نظرم بعد تیزهوشان شاهد بهتر از همه است.مطئمن باشین نهم رو میتونین قبول شین، من خیلیا رو می شناسم که از مدرسه خودمون بودن و فرزانگان 1 قبول شدن.من به خودم ایمان دارم و اگه بتونم حداقل رتبه 59 میشم😀😀.باتشکر از معلمای خوب مدرسه خودمون که استعدادهای من رو کشف کردن😘💝همگی موفق باشین💗💙
یه فرض یکی
(1398/05/10)
سلام. من دانش آموز این مدرسه هستم واقعا مدرسه ی عالیی هستش اگه قبول شدین اصلا شانس دانش آموز بودن این جا رو از دست ندین که مدارس غیر انتفایی بهترنو برم غیر انتفایی به نفعمه و .....مدیر عالی معلما عالی دانش آموزا عالی فضای مدرسه عالی و این طور نیست که بچه ها تک بعدی باشن و فقط درس بخونن کارای غیر درسی جذابی هم داریم که به رشد فکری مون کمک میکنه
آیه
(1398/04/31)
من ی سوال داشتم من امسال ورودی نهم هستن و هم کلاس هایی مخصوص المپیاد ریاضی هست و هم مخصوص تیزهوشان از تمامی موضوعات ، سطح کیفی و قوانین المپیاد هم اگاهم ب نظر شما کلاس برای کدوم شرکت کنم و کدوم رو داخل خونه بخونم؟ چون تصمیم گیری امر مهمیه
بازدیدکننده سایت
(1398/04/13)
خانم پناهی مدیر هستن ...
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بهار
(1398/04/02)
این دبیرستان فرزانگان چند هست؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
نیکا منتظری
(1398/03/27)
من از اواخر فروردین تمرین کردن رو شروع کردم
روزی حدود 100 تست زدم
به نظر تون چقدر احتمال داره که قبول بشم؟
بازدید کننده سایت
(1398/03/22)
خب از ما که آزمون ریون گرفتن ولی امسال رو نمیدونم و خب سوالات استعداد تحلیلی هم تمرین خوبیه البته به نظر من که قبول میشین بیشترتون ولی بازم تمرین کنین و خب اینجا واقعا مدرسه ی خوبیه به نظر من و اگه قبول شدین حتما بیاین کتاب استعداد تحلیلی هم سراغ ندارم چون ما خودمون اونا رو نمیخوندیم و دقیقه نود فهمیدیم که استعداد تحلیلی امتحان
بعد دیگه هیچی :)
هستی
(1398/03/12)
سلام من میخواستم در این مدرسه شرکت کنم میشه درباره ی این مدرسه بهم توضیح بدید
فرزانگانی ای که هنوز فرزانگانی نشده
(1398/03/05)
خیلی خیلی دوست دارم تو این مدرسه قبول شم من الان دارم استعداد تحلیلی تست می زنم به نظر یه فرد فرزانگانی میتونن قبول شم؟تاحااا تو نمراتم پایین نوزده نداشتم و همه ی دروسم خیلی خوب بوده اگه هرروز سی تا تست یا دوساعت تست بزنم قبول میشم؟
آریانا یوارى فر
(1398/03/03)
من امسال در مدرسه ى ابوریحان قبول شدم دعا کنید که در این مدرسه ى عالى هم قبول بشم ممنون از همه دعاهاتون🙏
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
حنانه
(1398/02/18)
منم بیام؟
هستی
(1398/02/18)
خب حالا یه دختر خانم تیزهوش مهربون بگه برای ورود به این مدرسه چه کتابایی بخریم و مطالعه کنیم تا در آزمونش حتما قبول بشیم این کتابای استعداد تحلیلی چه جورین مال کجا خوبه یه راهنمایی مفید میخوام برای دختری که خیلی باهوش و درسخونه و تابحال نمره کمتر از عالی نداشته ولی تو دولتی درس میخونه فعلا قربون هر کی که جواب درست میده و ممنونم
بازدید کننده سایت
(1398/02/17)
از نظر اخلاقی که واقعا عالیه مخصوصا معاون پایه هفتم عالین
اینجام فرزانگان یکه :/
واقعا میگم اگه میتونین بیاین این مدرسه حتما بیاین چون هم جو درسیش هم اخلاقیش خیلی خوبه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1398/02/15)
امیدوارم بتونم تو این مدرسه عالی درس بخوانم و قبول بشم
بازدیدکننده سایت
(1398/01/30)
آیا این مدرسه امسال براى ورودى ششم آزمون دارد؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/23)
یک سوال این فرزانگان دقیقا فرزانگان چنده؟
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
خانم. ایکس
(1398/01/22)
من امسال اینجام و این مدرسه عالیه سطح همه بچه ها بالاست و جو مدرسه کاملا دوست داشتیه، دوستی که معتقدی حق بچه های عالی خورده شده اگه کسی تلاش زیادی میکرد قطعا همون سوالایی که شماها میگید ته کتاب هست رو میدید و قبول میشد من خودم وقتی فهمیدم آزمون هوشه انواع کتاب های استعداد تحلیلی رو خریدم و بعضیاشونو2-3 بار یا شاید بیشتر زدم و همه ی بچه هایی که اونجان هم همین حالتو داشتن، پس به نظرم این تفکرتو که حق کسی خورده شده رو بریز دور=))
دوست خوبم هرسال تعداد پذیرش ها فرق داره مثلا امسال حدود120 نفر هقتمی داریم اما تقریبا فقط60 نفر نهمی داریم
مدیر مدرسه هم خانم پناهی هستن که خیلیی زحمت میکشن
بازدیدکننده سایت
(1398/01/20)
خب بستگی داره توی هرسال..
مثلا ما الان هفتمامون 120 تان هشتما نزدیک 200 نفرن 60 تام هفتم داریم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/12)
سلام به تمامی دوستانی که فرزانگان قبول شدن .
میخواستم بدونم که آیا فقط 60 نفر اول قبول میشن ؟
و اینکه از نظر آموزشی ، اخلاقی به بچه ها اهمیت میدن ؟
ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ بدید
پانیا اسدی
(1398/01/07)
ببخشید آیا امسال آزمون تست هوش است یا آزمون درسی؟
پاسخ : با سلام
دوست عزیز، بر اساس مفادّ این دستورالعمل، ثبت‌نام داوطلبان آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی، از روز دوشنبه مورّخ 1398/01/19 تا روز دوشنبه مورّخ 1398/01/26 از طریق پایگاه اینترنتی ثبت‌نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام خواهد شد. مطابق اعلام مرکز ملّی پرورش استعداهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان، آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌های استعدادهای درخشان و نمونه دولتی راس ساعت 9:00 صبح روز جمعه 1398/03/31 در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد.
لینک خبر:
http://tizland.ir/show/?id=6508
پانی
(1398/01/03)
سلام یه سوال داشتم اگر منطقه3 هم درس بخونیم و در آزمون قبول بشیم میتونیم ثبت نام کنیم ؟؟؟
آخه من تو سایت به مدرسه درمنطقه 16دیدم که اینجا قبول شده و وارد شده
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
پانی
(1397/11/19)
از اونجایی که هستم و معترض ها اینجا فعالن اینجا میگم
از روزی که ما هفتمین اومدیم این مدرسه همش میگن شما لیاقت اینجا رو ندارین و براش زحمت نکشیدیم
بابا به چه زبونی بگم ؟؟؟
ما هم مثل شما درس خوندیم زحمت کشیدیم اصلا مگه ما گفتیم امتحان تیزهوشانو عوض کنن ؟😐😲
تازه ما که نمی دونستیم از اولش
من خودم امتحانای نوآور رو میدادم💀😱
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پانی
(1397/11/08)
خونه ما اینجاست ...
جایی برای باهم بودن ...
روزی که میتونیم یک صدا ، صدامون می پیچه تو دنیا...
منم یه روز ارزش این شعرو نمیدونستم
ولی حالا بنظرم زیبا ترین لحظات رو میشه با دوستان و این شعر داشته باشی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1397/09/29)
مدرسه بسیار خوبیه من امسال قبول شدم. به همه جنبه های رشد توجه میکنه و براشون برنامه داره. فضای مدرسه بسیار مثبت و پویا و سرشار از درک متقابله. بچه ها در هر سه مقطع باهم دوست هستند و همدیگه را حمایت و یاری میکنند. علاوه بر وجود فضای آموزشی مناسب مثل کارگاهها و آزمایشگاه های متنوع برنامه های پرورشی زیادی هم برای رشد دانش آموزان وجود داره.
دبیران و کادر اجرایی مدرسه بسیار خبره توانمند و فهیم هستند و ارتباط خیلی سازنده ای با دانش آموزان دارند.
سطح 99 درصد دانش آموزان در کلاسها بالاست و اختلاف نمره ها بین صدم درصده ولی از رتبه بندی و رقابت منفی و سختگیریهای آزاردهنده اصلا خبری نیست. هر کسی را با هر زمینه توانمندی و علاقه پذیرا هستند و برای رشد بهتر هدایت میکنند.
خلاصه اینکه خدا را سپاس که در این مدرسه درس میخوانم.
با تشکر ویژه از خانم پناهی مدیر مدبر و دوست داشتنی مدرسه و خانم یاغش معاون اجرایی پایه هفتم که بی نهایت دوستش دارم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/27)
با سلام خدمت همگی . اونایی که میگن سوالات توی سایت ها یا ته کتابها بوده . خوب شما هم میخوندی . پس اون بچه ای که سوالات رو دیده و حل کرده قاعدتا باهوش تر یا پرتلاش تر بوده و استحقاق بیشتری برای ورود به مدرسه بهتر داره
بازدیدکننده سایت
(1397/09/14)
با احترام نسبت به دوست عزیزمون که معتقده بچه هایی که قبول شدن لیاقت نداشتن یا .... باید بگم همونطور که دوستان دیگه گفتن سطح بچه ها واقعا بالا هست و همه خیلی باهوشن و تعداد کسایی که سطحشون کمی پایینتره واقعا انگشت شماره و اینکه به نظر من حق کسی خورده نشده چون کسی که اونقدر باهوش بوده که میتونسته با ملاک آزمون درسی قبول بشه قطعا با همون آزمون ریون و تشریحی که شما میگید ساده بوده هم میتونه قبول شه. امیدوارم شما هم برای سال نهم قبول شی =)
دانش اموز
(1397/09/07)
با احترام به همه ولی به نظرم حق بچه های عالی امسال خورده شد و بچه هایی که در سطح متوسط بودن وارد این مدارس شدن....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/27)
قابل توجه کسانی که ازمون رو بهانه قبول نشدن خودشون یا قبول شدن بعضی های دیگه میکنن
هر کسی از این ازمونی که امسال با تغییر گرفته شده به نفع خودش برداشت میکنه خب پس نباید به این حرف ها توجه کرد و باید حقیقت رو دید.
من توی مدرسه فرزانگان 1 درس میخونم و میبینم امسال نه تنها بچه های با هوشی قبول شدن بلکه بچه ها درسخون هم هستن چون هر کسی همینجوری پا نشده بیاد سر ازمون تیزهوشان بشینه و اگر هم همچین شرایطی داشته به این دانش اموزایی که من میبینم قبول نشده..
کسایی هم که با اینکه نمرات خوبی داشتن و بنظرشون با هوش هستن قبول نشدن بدونن امسال رقابت بین باهوش و باهوش تر بوده و اگر فکر میکنین چون شما قبول نشدین دیگه همه خنگ ها قبول شدن این فکر رو بزارین کنار . هنوز هم فرصت هست برای اینکه قبول بشین
بازدیدکننده سایت
(1397/08/22)
با احترام به همه ی نظر ها کسی که قبول شده زحمتشو کشیده و حداقل 1 سال برای ازمون درسی خوانده حق کسی هم ضایع نشده چون کسانی که قبول شدن برای ازمون درسی امادگی داشتن الان هم من توی این مدرسه درس میخونم و میبینم توی کلاس همه در سطح خیلی خوبی هستن و امیدوارم کسانی که قبول نشدن و نمیدونن بچه های این مدرسه چجورین الکی در مورد بچه هایی که قبول شدن نظر ندن و ازمون رو بهانه نکنن من میدونم که خودم لیاقتش رو داشتم ولی در مورد بچه های دیگه هم بدونین که سطحشون بالاست امیدوارم همه کسانی که قبول نشدن برای پایه نهم قبول بشن 🌝
فرزانگانی
(1397/08/05)
مگه از مدرسه ما بهتر پیدا میشه......
همه چیز مدرسه عالیه از معلماش گرفته تا تمیزیش و ......
جو مدرسه عالیه و کنار رقابت کلی دوستی های خوبی داره
خیلی مدرسه فعالیه و اگه میخواین وارد این مدرسه شوید یه پشتکار قوی می خواد
من امسال وارد این مدرسه شدم و هنوز که یک ماه گذشته عاشقش شدم....
همه امکانات فراهمه تا بتونیم درس بخونیم آزمایشگاه های مجزا و .....
خلاصه بگم کسایی که میگن فشار میارن رو بچه ها اصلا این طور نیستش و عالیه عالیه
بازدیدکننده سایت
(1397/08/02)
باسلام به اون دوستی که خیلی از آزمون ریون تعریف میکنه عزیزم بهتره بری یه سری مطلب در مورد اون آزمون بخونی که واقعا ملاک هوش نیست و رد شده اس آزمونی که 80ساله گرفته میشه و اساتید به این نتیجه رسیدن که ملاک باهوش بودن و کم هوشی نیست اینو دیگه همه میدونن.
درضمن امسال دقیقا اعلام شده بود که آزمون فقط هوش هست بنابراین دیگه نیاز به یادآوری نیست فقط آزمونی که گرفته شد به نظرم خیلی روائی نداشت
انشاالله که موفق باشید
یه فرزانگانی
(1397/07/27)
خب درسته به قول شما یه سری از سوالات کتاب بود ولی خب همونطور که من گفت ما همه نشسته بودیم ریاضی و .... رو خونده بودیم و برامون غیرمنتظره بود این سوالا ولی همین الانم توی مدرسه 99درصد بچه ها بالاتر از سطح کتاب بلدن و مشخصه که از قبل برای آزمونه درسی آمادگی داشتند و میخوندن و شاید کلا یکی دو نفر باشن که فقط در سطح کتاب و کمی بالاتر از اون بلد باشن با این حال ممنون از نظرت:)
من
(1397/07/25)
بهار عزیز حتما شما میدونی که آزمونی که گرفته شد آزمون ریون بود . آزمون ریون جز معتبر ترین آزمون های هوش جهانیه ملاک خوب یا بد بودن آزمون سخت بودن نیست. حالا نمی گم که ما همه توی این مدرسه تیز هوش و نخبه ایم اما همچون باهوش هستیم و اینکه گفتم با خرخوانی قبول نمی شن منظورم اینه که درس های مربوط به حفظیات توش نیست وگرنه ریاضی و... که خرخوانی نداره
و شما که میگی نمونه سوال ته کتاب هست خب معلومه که هست همین طور که گفتم تست ریون تست معتبری عه و نمونه سوالاتش همه جا هست ولی هنوز هم اگه بخوای تست هوش بدی اونو میگیرن عوضش نمی کنن که همون که از اول بود تازه امسال که کسی نمی دونست آزمون تست هوشه و کسی برای تست هوش آماده نبود همه نمونه سوال ریاضی و ... کار کرده بودن
بازدیدکننده سایت
(1397/07/24)
درجواب به دوست عزیز فرزانگانی که خیلی خوشحاله قبول شده با همه ی احترامی که برای این سیستم آموزشی و شما عزیزان قائل هستم باید بگم عزیزم شما آزمونی را جواب دادی و قبول شدی که نمونه سوالاش در آخر اکثر کتابها آمده بود..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه فرزانگانی
(1397/07/20)
در جواب به بهار باید بگم که همه ی ما که امسال قبول شدیم زحمتشو کشیدیم و قطعا هم جز برترین ها بودیم و اینکه همه ی کسایی که امسال ازمون دادن همین ازمونو دادن و شرایطشون با ما یکی بوده اونایی هم که پارسال دادن ازمونو همشون یه ازمونو دادن و برتریناشون قبول شدن ربطی هم زیاد به ازمون نداره چون اگه منطقی فکر کنیم هرسال فقط بهترینا قبول شدن
بازدیدکننده سایت
(1397/07/15)
عالی و منحصر به فرد . بدون شک در کشور بی نظیره
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1397/07/15)
به نظرم آزمون امسال خیلی راحت و آسون بود و حق اون کسایی که سال های پیش آزمون دادن واقعا خورده شد در ضمن به کسی که میگه آزمون هوش بود و دیگه با خرخونی آدم قبول نمیشه باید بگم که عزیزم سال پیش آزمون هوش همراه با دفترچه بود اما سخت تر از امسال بود
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پروا
(1397/07/14)
من امسال فرزانگان 1 قبول شدم بهترین مدرسه ای هست، من تا به حال به این خوبی ندیده بودم همه فکر می کنن فرزانگان خیلی سخت گیره اما اصلا اینجوری نیست بچه ها همگی با علاقه درس می خوانند و سرگرمی زیادی دارنند
یه فرزانگانی
(1397/07/08)
سلااام من امسال هفتمم و این مدرسه واقعا عالیه تا الانم که همه چی خوب بوده کادر عالی معلمای خوب دانش اموزای عالی
و تصوری که خیلیا از این مدرسه دارن اشتباهه مدیر مدرسه سرکار خانم پناهی هستند و در جواب به (من) که سوالایی رو پرسیده بود میگم بله ما هر هفته واسه ورزش قراره بریم باشگاه و از همه ی ما آزمون تعیین سطح زبانم گرفتن :)
یک ششمی
(1397/07/04)
به نظرم آزمون خوب نبود
به نظرم دیگه تیزهوشان اون تیزهوشان قدیم نیست پس نه خوشحال باشید نه ناراحت
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
من
(1397/06/28)
دیگه مثل سال های قبل نیست که بشه با خرخونی قبول شد واقعا باید باهوش بود که خیلی هم عالیه خیلی ها میگن با اینکار حقشان رو ضایع کردن اما این درست ترین کار هستش
من
(1397/06/28)
ازمون درسى مثل ریاضى و ... نبود تست هوش بود یعنى یه شکل میداد بعد یه بخش رو نمیداد ما باید از بین گزینه ها انتخاب میکردیم ٦٠ سوال بود
بازدیدکننده سایت
(1397/06/27)
سلام من سال بعد شرکت میکنم میشه بگید ازمون چجوری بود ممنون میشم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
من
(1397/06/27)
یه سوال داشتم من قبل از اومدن جواب قبولی ها میخواستم توی مدرسه سلام ثبت نام کنم اون مدرسه امکانات بسیار خوبی داشت مثلا اول سال ما رو تعیین سطح میکردن و کلاس زبان ترم یک توی خود مدرسه داشت و همچنین هفته ای یک بار ما رو بیرون از مدرسه میبردن باشگاه ورزشی میخواستم بدونم این مدرسه هم از اینجور امکانات مخصوصا زبان رو داره یا نه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
من
(1397/06/26)
من تازه امروز ثبت نام کردم بنظر مدرسه ی خیلی خوبی میاد میگن فرزانگان 1 از بقیه فرزانگان ها بهتره درسته ؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک هفتمی
(1397/06/26)
من امسال در تیزهوشان قبول شدم و خیلی خوشحالم
بازدیدکننده سایت
(1397/06/25)
با سلام. می خواستم بدونم جوابهای اعتراض به چه نحوی به دست ما میرسه
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
یه بنده خدا
(1397/06/23)
سلام من خداروشکر تو این مدرسه قبول شدم... الان میخواستم راجع به شهریه،امکانات،سطح درس و ... بپرسم از شما و فرزانگانایی که تو این مدرسه بودن و اینکه میخواستم بدونم امسال هم فقط60نفر اول پذیرفته میشن؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/22)
من در فرزانگان یک قبول شدم میشه لطف کنید. و ادرس سایت این مدرسه رو بدید؟
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
بازدیدکننده سایت
(1397/06/22)
سلام من سه ساله که توی فرزانگان 1 درس میخونم اونایی که میگن فشار زیاده اصلا اینجوری نیست و بچه ها را به درس تشویق میکنن تا آینده درخشانی داشته باشن اگر چه هرکس با تلاش و پشتکار در هر مدرسه ای که درس می خونه می تونه آینده خوبی داشته باشه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یک ششمی
(1397/06/22)
الان که اعلام کردن تا آخر هفته اسامی اعلام میشه
یعنی معلوم نیست واقعا چه خبره
یه ششمی
(1397/06/21)
فردا نتیجه ها میاد، منکه خیلی استرس دارم چون 2 ساله که دارم درس میخونم و منتظرم که فرزانگان 1 قبول شم
بازدیدکننده سایت
(1397/06/14)
اینطور که اعلام شده گویا جوابها را 21 شهریور اعلام میکنن
به نظرم بی فکر هستن.
آخه اون تاریخ چطوری آدم بره مانتو و ... تهیه کنه
اکثر خانواده ها برنامه ریزی کردن و طبق مدارسی که ثبت نام کردن بچه ها کلاسهای تابستانی را رفتن
دیگه 21 شهریور زمانی برای اعتراض و اعلام جای خالیها نیست
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/08)
بیصبرانه منتظرم نتایج اعلام بشه و انتخاب اولم یعنی فرزانگان 1 بیام . از کلاس چهارم تابستون و زمستون درس خوندم و تست زدم برای قبول شدن تو این مدرسه . افسوس که با تصمیمات لحظه ای و غیر کارشناسی حقوق ما رو پایمال میکنن . ای کاش تو ایران نبودم
بازدیدکننده سایت
(1397/06/05)
خونه ی ما اینجاست ...
جایی برای باهم بودن ...
روزی که میخونیم یک صدا...
صدامون میپیچه تو دنیا ...
همونطوری که از سرودای حلقمون مشخصه و همینطور خود حلقمون بچه ها متحدن
کلاس به کلاس ، پایه به پایه باهم دوستن
عالی
عالی ترین جاییه که یک نوجوون میتونه توش رشد پیدا کنه و استعدادها و علاقه هاشو کشف کنه
به شدت پیشنهاد میشه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
راون کویین
(1397/05/30)
نتایج روز 15 شهریور اعلام میشه
میشه از امکانات مدرسه بگین تا با مدرسه بیشتر اشنا بشیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دیمو
(1397/05/26)
ببخشید اعلام نتایج برای ازمون هوش فرزانگان رو کی اعلام میکنن؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1397/05/25)
نه حقیقت نداره
یه ششمی
(1397/05/07)
ببخشید خیلی ها میگن تو فرزانگان 1 فشار رو بچه ها خیلی زیاده میخواستم بدونم این حقیقت داره
بازدیدکننده سایت
(1397/05/02)
60 نفر
بازدیدکننده سایت
(1397/04/14)
ممنون از دوستانی که پاسخ میدهند
یه سوال داشتم ظرفیت پذیرش پایه هفتم این مدرسه چند نفره؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/13)
واقعا خونه ی ما اینجاست ...
بهترین راهنمایی که تو ایران پیدا میشه .
بچه ها همه با هم دوستن . همه ی پایه ها متحدن .
معلما عالی. فقط به درس توجه نمیشه به همه چی توجه میشه .
(1397/03/25)
من امسال میرم هشتم تو این مدرسه واقعا عالیه و هیچی کم نداره شهریه حدود4میلیونه ولی شهریه کلاس تابستونی و سرویس جداعه اما واقعا اگه بچه درسخون باشه می ارزه که بره اگرم نه فقط بچه س که ضربه میخوره و سرخورده میشه و اینم بگم فقط هوش ملاک نیست خیلی چیزای دیگه هم مهمه
اتنا
(1397/03/24)
بین مدارس فرزانگان 2و5 کدوم بهتره
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
(1397/03/05)
من میخوام تو این مدرسه ثبت نام کنم لطفا راهنمایی کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صالحی
(1397/02/03)
ای کاش هرچه سریعتر بگن که ما باید چکار کنیم
بچه های ما سال آینده کلاس هفتم میرن و هنوز نمیدونیم کدوم مدارس میتونیم ثبت نام کنیم
اگه آزمون برگزار نشه آیا این مدارس در پایه هفتم دانش آموز بصورت معمولی ثبت نام میکنند یا خیر؟
شهریه مدارس به چه صورت هست؟
اینا همه سوالاتی است که خانواده ها باهاشون مواجه هستند.
پاسخ : سلام دوست عزیز
در مورد آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، هنوز نتیجه به طور قطعی مشخصی نیست. بنابراین برای اطلاع از مواردی اینچنینی با مدارس تماس بگیرید.
موفق باشید.
ریحانه سادات
(1397/02/01)
سلام من می خوام بدونم ایا آزمون مدارس تیزهوشان برپاست یا نه؟ ؟؟
از هر کی می پرسم یک چیز می گه
پاسخ : با سلام
دوست عزیز، این طرح به محض اینکه رد یا تایید بشه هم در سایت تیزلند و هم در کانال تلگرام سایت اعلام خواهد شد، ضمن اینکه پیشنهادی که به والدین داریم این هست که اجازه دهید فرزندانتون همان روال آمادگی برای آزمون رو طی کنند که اگر آزمون حذف نشد چیزی از دست نداده باشند و همینطور دنبال مدرسه با فاکتورهایی که مد نظر دارید هم باشید که اگر آزمون حذف شد، بازهم چیزی از دست نداده باشید.
موق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/20)
به نظرم برخی از معلم ها به بچه ها فشار میارن.مثلا اینکه یه آزمونی برگزار میشه معلمه برمیگرده میگه که باید خوب بدین و اگه خوب ندین ... کلی از این جور حرفا..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/20)
یه انتقاد کوچولو از بقیه فرزانگانا بجز یک دارم
حلقه فقط و فقط مال فرزانگانه یکه و هیچ جای دیگه ای رو پیدا نمیکنین که مثل یک حلقه بزنن
بازدیدکننده سایت
(1396/11/18)
به نظرم بی نظیره؛ بهترین مدرسه ای که بشه فکرشو کرد ... از معلما گرفته تا بچه ها، و هرکسی که توی مدرسه هست، همه واقعا عالین.... و همچنین حلقه هایی که می زنیم، سرودایی که می خونیم و .... واقعا خونه ی ما اینجاست...
بازدید کننده سایت
(1396/11/04)
در جواب اون بازدید کننده که گفته بود کلاسای تابستونیش وقت تلف میکرد اصلا اینطور نبود من خودمم تو اون دوره کلاس تابستونی بودم ولی خب اجباری نبود هیچیش بلکه بیشتر هم یاد میگرفتیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/11/04)
فرزانگان بهترین مدرسه تو ایرانه مخصوصا 1 من خودمم توی این مدرسه درس میخونم تازه امسال اولین سالیه که میام ولی خیلی خیلی بهم خوش میگذره. هیچیزی رو اجبار نمیکنن(درسو نمیگما)
کلاس های تابستونیش، پژوهش هاش اینا همه عالین که اجباری نبود.
کادر مدرسه با بچه ها مثل یه دوست رفتار میکنن
در ضمن هزینه اش نسبت به مدارس دیگه خیلی خوبه.
بچه ها از درس زده نمیشن هیچ وقت...
معلماش خیلی خوبن اونا هم مثل یه دوستن.تمام تلاششونو برای بهتر یادگیری ما میکنن.
(1396/11/04)
باسلام
ببخشید مگه هزینه چقدره که نوشتین بالاست
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه فرزانگانی
(1396/08/16)
عالیه البته معلم خیلی از بچه هاانتظار دارن و این یکم بده اما کادر عالیه مخصوصا مدیر جدید که اومده محیط مدرسه هم عالیه اما هزینه ها بالاست ولی اگه امکانات مدرسه بیشتر از نحوه برخورد کادر براتون مهمه فرزانگان 2 خیلی بهتره اما اینجا یک هست و خیلی فرق داره
هلیا
(1396/07/07)
خیلی مدرسه عالی هست. واقعا عالیه. مهم ترین نکتش اینه که فقط به درس اهمیت نمی دن. اگر قبول شدین و باهوشین حتما برین. ولی اگر با خرخونی قبول شدین نرین بهتره چون به خودتون فشار میاد و باید از همه چیز بزنید واسه درس خوندن. البته مدیر مدرسه عوض شده و دیگه خانم هویدا نیستن. الان خانم پناهی مدیر این مدرسه هستن.
بازدیدکننده سایت
(1396/06/12)
عالیه .به نظرم اگه قبول شدید حتما برید وگر نه از دستتون میره.معلما و کادر مدرسه عالین .اصلا به دانش آموز فشار وارد نمیشه.ازتمامی جهت ها دانش آموز پرورش داده میشه.در کل میشه گفت بینظیره.
بازدید کننده سایت
(1396/06/08)
مدرسه فرزانگان 1 توی همه ی مدارس سمپاد سره از همه نظر. از نظر درسی عالیه. همه چی خیلی خوبه و نه تنها از نظر درسی بلکه از همه نظر به دانش آموزان یاد می دند مثل یک فرزانه باشند و فقط درس براشون اهمیت نداره
بازدید کننده سایت
(1396/06/08)
به نظر من برنامه تابستانی فرزانگان 1 زیاد خوب نیست وقت بچه هارو تلف می کنند مثلا یکی از کلاساش تفسیر آیاته که به نظرم خیلی سنگینه و برای دانش آموزان هفتم خیلی زوده چرا مثل مدارس دیگه توی کلاس های تابستانی درس نمی دند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/06/08)
مدرسه فرزانگان یک واقعا عالیه کادر مدرسه بسیار خوبند مدیرش هم خانم هویدا هستند که بسیار عالیه و معلم های بسیار خوبی دارد.
اما اگر محیط مدرسه براتون خیلی اهمیت داره فرزانگان 2 خیلی مجهز تره
بازدید کننده سایت
(1396/06/03)
عالی عالی عالی
بهترین مدرسه ای که در تهران وجود داره بدون شک اینجاست
از معدود مدارس سمپاد که سمپادی بودن رو یاد میده به بچه ها
تکرار میکنم سمپادی بودن یعنی از همه جهت بچه پرورش داده میشن
جو عالی در مدرسه بین دانش اموز و دبیران
خانم هویدا مدیر مدرسه هم که عالی هستن و با بچه ها صمیمین
واقعا این مدرسه خوبه
بازدیدکننده سایت
(1396/06/01)
سلام..
یکی از دوستام رتبه 1 تهران قبول شد کل عید درس خوند منم قبول شدم
اگه میخوای بری تیزهوشان باید هر چی کتاب هست بخونی و تست بزنی
وگرنه به هیچ عنوان امکان نداره قبول شی باید خوب کتاباتو مرور کنی... نکته های جزئی بخونی و بعد کتاب رشادت و اینا بخری
از تو نت نمونه سوال دانلود کنی .....
و...
نگین شافعی
(1396/05/12)
من تیزهوشان هفتم قبول شدم و ثبت نام کردم.ما کلاسهای فوق برنامه تابستان داریم و خودمون رو آماده می کنیم و از مدارس عادی جلو میفتیم به نظر من محیطش خوبه بد نیست
بازدیدکننده سایت
(1396/04/29)
به نظر من خوب نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/11)
مدرسه تا چه ساعتی است؟
پاسخ : دوست عزیز با شماره درج شده در همین صفحه تماس بگیرید و این موارد را به طور مستقیم از مدرسه پیگیری نمایید.
بازدید کننده سایت
(1396/04/08)
ببخشید میشه لطفا توضیح بدید که با چه تراز و رتبه ای قبول شدید .
ممنون می شم.
مریم
(1396/03/22)
من یه سوال داشتم شهریه داره این مدرسه ?????? اگه داره چقدره??????
بازدید کننده سایت
(1396/03/18)
بنظرم بهترین مدرسه ایه که تو این مقطع هست و از همه نظر عالیه
به بچه هایى که مى خوان بیان به مدرسه ما مى گم که فکر نکنید اینجا فقط درسه
محیط بچه ها خیلی خوبه
به پژوهش و تفریح هم توجه خیلی زیادی میشه
ملیکا
(1396/03/16)
من امسال میخوام برم هفتم و آزمون تیزهوشان هم دادم ولی نمی دونم قبول میشم یا نه
مثلا با چه ترازی قبول میشویم ؟
من به 28 تا سوال جواب درست دادم
آیا تیزهوشان قبول میشوم؟
پاسخ : دوست خوب تیزلندی، قبولی شما در آزمون تیزهوشان به سطح سایر شرکت کنندگان در آزمون بستگی دارد.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1396/02/13)
به نظرم اصلا خوب نیست
الکی وقتتون رو میگیرن
ساعت اموزشی اش خیلی طولانهیه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ویونا تمیزی
(1396/01/29)
سلام
من امسال ششمم و حدود سه هفاه ی دیگه آزمون ورودى تیزهوشان دارم
برام دعا کنید فرزانگان بک قبول بشم
به نظر من این مدرسه خیلی خوبه
پارمیس کمالی
(1396/01/09)
عاطفه میشه بیشتر درباره ی مدرستون توضیح بدی
بازدید کننده سایت
(1395/12/16)
این مدرسه فرزانگان یک و اولین مدرسه تیزهوشان دخترانه هست که در ایران تاسیس شده.
بازدید کننده سایت
(1395/12/13)
من از الان به فکر تیزهوشان افتادم چه طور میتونم یه برنامه مط.العاتی خوب داشته باشم تا جواب بده و اینجا قبول بشم؟
پاسخ : دوست عزیز، هیچ وقت برای یک تصمیم درست دیر نیست. شما می تونید از برنامه های مطالعاتی که سرزمین تیزهوش ها در سایت قرار داده استفاده کنید.
( http://tizland.ir/show/?id=3606 )
همچنین امکانات مختلفی مثل موارد زیر در سایت هست که امیدواریم براتون مفید باشه و کمکتون کنه:
- همراه ششم
- بانک نمونه سوال
- مطالب مشاوره ای و آموزشی
بازدید کننده سایت
(1395/12/03)
عاااااالیه عااااالی
بچه ها از همه جوانب یاد میگیرند
ناشناس
(1395/11/26)
سلام ببخشید این مدرسه فرزانگان چند ؟
منظورم اینه که فرزانگان 5 - 3 یا......؟؟؟؟؟
بازدید کننده سایت
(1395/11/16)
سلام. . میخو استم بدانم برنامه ساعت حضور دانش آموزان در این مدرسه به چه صورتی است؟ متشکرم
پاسخ : دوست عزیز و گرامی برای اطلاع دقیق از چنین مواردی با شماره تلفن مدرسه که در همین صفحه درج شده است تماس بگیرید.
بازدید کننده سایت
(1395/11/06)
مدرسه بسیار عالیه.محیط مدرسه شاد
،پر از انرژی و بسیار دوستانه است.بچه ها همه باهوش و سرآمد هستند و معلمان اینو به خوبی درک می کنند. در عین حال تعامل با این بچه های تیزهوش مهارت و حساسیت زیادی می طلبد.فقط ای کاش برای بستر سازی فرهنگ اسلامی در بین بچه ها یک کار تخصصی و دقیق کارشناسی شده انجام می دادند که این استعدادهای خوب را متعهد و مومن پرورش بدهند و آینده سازان کشور عزیزمون پایبند مفاهیم دینی و اخلاقی باشند.باهوش ترین و سرآمد ترین دانش آموزان دخت تهران توی این مدرسه هستد به خصوص امسال که ظرفیاش از همه مدارس کمتر شده بود و از 120 نفر به 60 نفر رسیده بود.برای مدیر و همکارانشون بعد از تشکر و سپاس آرزوی توفیق الهی می کنم چون میدونم چه مسولیت سختی برعهده دارند.
بازدیدکننده سایت
(1395/10/20)
من تو واله درس می خوانم قبول میشم؟
پاسخ : مهم نحوه مطالعه شماست. آیا به برنامه درسی مشخصی پایبند هستید؟
بازدید کننده سایت
(1395/06/03)
فقط میتونم بگم عالیه
من خودم امسال میرم هشتم.
هیچی کم نداره این مدرسه.
بازدید کننده سایت
(1395/05/04)
بهترین مدرسه توی این مقطعه.
سال تحیلی 94-95 تو همه پایه ها پیشرفت تحصیلی رو اول شدیم.
:)
دانش آموز
(1395/04/13)
من امسال قبول شدم و میخوام در این مدرسه تحصیل کنم
یک سوال دارم
کتاب های درسی رو به ما کی میدن و میشه ثبت نام نکنیم و خودمون از الان بخریم ؟
پاسخ : کتاب های درسی را می توانید در سایت اعلام شده توسط آموزش و پرورش مستقیما ثبت نام و تهیه فرمایید. البته راه دیگری هم وجود دارد. اگر می خواهید زودتر مطالعه را آغاز کنید به سایت هیات تالیف کتب درسی مراجعه و آخرین نگارش کتاب ها را به صورت فایل PDF دریافت و مطالعه کنید.
(1394/12/18)
با چه ترازی در این مدرسه میشود قبول شد
عاطفه غلامی
(1394/09/21)
واقعا مدرسه عالیه
من امسال پایه هفتم اینجا هستم و واقعا راضیم فقط باید یکم بیشتر به فکر وضوخونه باشن