سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


دارای قوی‌ترین سیستم تخصصی جهت برگزاری کلاس‌های آنلاین، زیر نظر گروه آموزشی فواد میرباقری.

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی اندیشه فردا

مدرسه اندیشه فردا یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده شیخ بهایی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اتوبان کردستان( شمال به جنوب)، خیابان شیراز جنوبی، خیابان علیخانی شرقی، پلاک 17 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88628791-3 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم اکرم نصیری و موسس آن اکرم نصیری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.andishehfarda6.ir/gschool/#/Frontpage

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,628 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 45 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 45 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5431)

مدرسه اندیشه فردا، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : اتوبان کردستان( شمال به جنوب)، خیابان شیراز جنوبی، خیابان علیخانی شرقی، پلاک 17

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهید مدرس 1
» مدرسه طلوع اسلام
» مدرسه طوبی
» مدرسه جامی نوین
» مدرسه شمیم فاطمه
» مدرسه ماریامیان
» مدرسه سروش
» مدرسه مقدم سامان
» مدرسه دنیای حنانه
» مدرسه بنت الهدی صدر

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه فرید
» مدرسه سوده
» مدرسه هورمند
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه سروش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه البرز پایدار» مدرسه مشکوه

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه علوم نو

» مدرسه درخشان

» مدرسه گلستان آل طه

» مدرسه آفرینش

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه روشنگر

» مدرسه آتیه سازان

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه علوم نو
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه فرهنگ ایرانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
آفتاب رجبی
(1400/05/12)
خب در کل مدرسه خیلی خوبه کلاسای انلاین خیلی خوبن معلم ها و مادر مدرسه اکثرا عالی ان و محیط مدرسه هم خوبه . پرورش رو در کنار اموزش داره سطح اموزشی هم معمولیه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فلاح
(1399/12/16)
سلام.چون من برای انتخاب مدرسه نظرات نوشته شده در مورد مدرسه برام خیلی مهم بود بر خودم لازم دانستم الان که دختر من کلاس هفتم مدرسه اندیشه فردا درس میخونه و چند ماهی از سال تحصیلی گذشته نظر خودم را درباره مدرسه ثبت کنم. با اینکه امسال کلاس آنلاین برگزار شد من از مدرسه چه از لحاظ آموزش و چه از لحاظ پرورش بچه ها و برخورد پرسنل مدرسه و دبیر های محترم بسیار بسیار راضی هستم.این مدرسه بر روی شخصیت درست و محکم و قدرت تحلیل و فکر کردن در دانش آموزان کار می کنه و دبیر های بسیار کاربلدو آشنا با روانشناسی داره.از نظر سطح علمی مدرسه اندیشه فردا خیلی خوب هست و عالی درس ها با بچه ها کار میشه. و من خوشحالم از انتخاب مدرسه و قرار گرفتن دخترم در چنین محیطی.
خسته نباشید و خدا قوت.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آیلین
(1399/03/18)
کادر مدرسه همه عالی برخورد خوب و دوستانه دارن با دانش آموزان خانم فلاح که معاون آموزشی هستن در همه حال کنار بچه ها هستن و برای درس خواندشون برنامه ریزی میکنن برنامه های اردویی جالبی هم مدرسه داره مدیر مدرسه هم مشاور و هم دوست بچه های مدرسه اس خلاصه کلام در کنار بچه ها و خانواده هاشون هستن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آیلین یارمحمد پایه نهم
(1399/02/03)
من نظرم دادم ولی چند نکته در مورد فضای آموزشگاه بگم حیاط کوچیک ولی تمیزه گل و درخت م داره ،سرویس بهداشتی در وضعیت خوبی هست ،کلاسها فضا خوبی داره صندلی های نو و تخته هوشمند داره سالن غذا خوری بزرگ شده و همه جا میشن تو سالن دوست داشته باشی و هوا خوب باشه میز و صندلی در حیاط چیده میشه و ناهار میخوریم با هم برنامه صبحانه هم دارن که خیلی عالیه و برای زنگ ورزش میریم یه سالن ورزشی نزدیک مدرسه اس ، آموزش رباطیک داره و شرکت در مسابقات رباطیک و کمی کار و سازه ماکارونی ، زیست فناوری و آموزش ساخت مکعب روبیک سال هشتم بافتنی داشتیم فنی حرفه ای و سال نهم کمی کار با کامپیوتر و تندخوانی داشتیم و کلاس المپیاد ریاضی ....... برنامه و بازارچه خیریه برگزار میشه هرسال نزدیک عید خیلی جالبه هر کس هر چی دوست داره برای فروش میاره از غذا گرفته تا گل و گیاه و غیره هر چیزی که مجاز باشه برای فروش در مدرسه و پول جمع میشه برای کودکان کار و خیریه برنامه شاد و جالبی و آموزنده ای هست اینا هم کارهای غیر درسی بود در مدرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/10/30)
سپاس ویژه از دبیران و کادر محترم اندیشه فردا. خصوصا سرکار خانم نصیری مدیریت و سرکار خانم فلاح معاونت آموزشی. اگر توجه و زحمات ایشان نبود معلوم نبود وضعیت آموزشی فرزند من چه خواهد شد. با کمک و همفکری این عزیزان دخترم اعتماد به نفس از دست رفته اش را دوباره پیدا کرد. خدا قوت به همه کارکنان مجموعه میگم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
آمیتیس اکبری
(1398/04/30)
محیطی قابل اعتماد برای آموزش و همچنین پرورش شخصیت است. من در اندیشه ی فردا با دبیران و کادر مسئولیت پذیری آشنا شدم که هر روز صبح حجم زیادی از عشق را در کیف هایشان می گذارند و با خود به مدرسه می آورند. من در این مدرسه آموختم که زندگی ابعاد ارزشمند بسیاری دارد که نبایدآن ها را نادیده گرفت.یاد گرفتم که به دنبال علم نافع باشم، خودم را بیشتر دوست بدارم،در زندگی معناداشته باشم، هدفمند قدم بردارم، با اراده و بلند پرواز باشم، به انسان های دیگر این دنیا بیشتر توجه کنم و صدای ناگفته هایشان رابشنوم و هرروز مهربانی را تمرین کنم من متوجه شدم که کودک درون وروحیه ای دارم که نیازمند محبت و توجه من است و شناخت بیشتر خودم در تعامل با دیگران به من کمک میکند. در حقیقت خودشناسی زمینه ای برای شناخت جهان هستی و پدیده های آن است.((من همیشه دانش آموز کلاس خودشناسی باقی می مانم)) خوشحالم که طی این سه سال مهم از زندگی ام دراندیشه فردا بزرگ شدم.آن رادوست دارم زیرا بسیار دوست داشتنی است و با شنیدن نامش لبخندی بزرگ روی صورتم نقش میبندد.
سارا شاهپور
(1398/04/23)
من اندیشه فردا را دوست دارم زیرا پر از حس های خوب است.بوی مهربانی و دوست داشتن را در وجود من بیدار می کند.برخلاف سال هایی که در مدارس مختلف درس خواندم، اندیشه فردا بهترین بود و میان آنها همانند الماسی برق می زند و جلب توجه میکرد. در این محیط شاد هرگز حس های بد از جمله استرس نداشتم و همیشه انتظار دیدن دوستان بامعرفت و عاقل خودبودم.من از این مدرسه ممنونم که مرا با افرادی آشناکرد که ملاقات آنها شاید کمی دشوار بود، اما در همان نگاه اول انسان با چشمان باز می تواند خوب را از بد تشخیص دهد. این مدرسه پراز رنگ است، رنگ های سبز وآبی، آرامبخش و شاد...
امیدوارم بتوانم در سال های آینده باز هم گذرم به این مکان برسد و آن را سرشار از زیبایی ببینم و افتخار کنم که روزی در آنجا تحصیل کرده ام
لیلا ناجی پور
(1398/04/19)
اندیشه فردا جایی است برای عشق ورزیدن، به خود و به دنیای اطرافمان، اندیشه فردا را دوست دارم زیرا در آنجا یاد میگیرم چگونه از این که خودمان باشیم نترسیم، چگونه با شرایط سخت کنار بیاییم و چگونه دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم و صدها چگونه ی دیگر... اندیشه فردا جایی ست برای پیشرفت، هم از لحاظ درسی و هم از لحاظ فرهنگی و اجتماعی اندیشه فردا جایی است که در کمتراز یک ماه، به خانه دوم تو تبدیل می شود.
اندیشه فردا جایی است برای انسان هایی که در شادی هایت با تو همراه هستند و در غمهایت با تو شریک میشوند و به هرشکلی که می توانند، به تو کمک می کنند...
اندیشه فرداجایی است که من تنها یکسال در آن زندگی کردم، ولی با کوله باری مملو از خاطرات و تجربیات با آن خداحافظی میکنم و قطعا دلم برای تک تک لحظات خوشی که در این مدرسه داشتم، تنگ خواهدشد.
ملیکا آزادگر
(1398/04/17)
من اندیشه فردا را دوست دارم، زیرا فکر می کنم اگر این سه سال را در این مدرسه سپری نمی کردم، زندگی ام حال و هوای دیگری داشت بهتر یا بدتر، نمی دانم، اما میدانم که صمیمانه خوشحالم از اینکه اندیشه فردا را به عنوان خانه ی دوم خود انتخاب کردم، من در این مدرسه درست فکر کردن، انتقادکردن، تحلیل کردن و کنار آمدن را یاد گرفتم از همه مهمتر من در این مدرسه زندگی کردن را یادگرفتم. اگر من امروز انسانی با اراده، قاطع و امیدوار به آینده هستم این را به حضورم در اندیشه فردا مدیونم.
حالا که پس از سه سال مجبور به ترک اندیشه فردا هستم، بسیار غمگینم و دلتنگ، دلتنگ برای تمام لحظات سپری شده، بدون اغراق امروز حتی فکر دوری هم قلبم را پر از درد می کند.
در آخر می خواهم از همه کسانی که دست به دست هم دادند تا اندیشه فردا، شاگردانش را برای فردایی بهتر آماده کند، از ته قلب تشکر می کنم به خصوص سرکار خانم نصیری که در وصف ایشان فقط می توانم بگویم که روح بسیار بزرگی دارند.
هستی محمدیان پایه نهم
(1398/04/16)
جو دوستانه و شاد اندیشه فردا امسال موجب شد من به درس خواندن علاقه مند شوم ونمرات بهتری کسب کنم.نحوه صحیح درس خواندن و برنامه ریزی را یاد گرفتم. به طور جدی تست زدم و خلاصه نویسی کردم. همچنین درروحیه ام نیزتاثیرمستقیم گذاشت. کلاس مهارت های زندگی هم به معنای واقعی مهارت های زندگی کردن را به من آموخت وخوشحالم از اینکه این مباحث را آموختم صحبت های خانم نصیری در این جلسات رابه خاطر میسپارم و در زندگی به کارخواهم گرفت.
به خاطر تمام زحماتشان ممنونم وبه ایشان خسته نباشید می گویم. خیلی باعث افتخارم بود که امسال دانش آموز اندیشه فردا بودم
یکتا ذوالفقاری پایه نهم
(1398/04/15)
اندیشه فردا خیلی به من کمک کرد که چه از نظر تحصیل و چه از نظر روابط اجتماعی بتوانم پیشرفت کنم. در کلاس های مهارت های زندگی خانم نصیری به ما خودشناسی وتیپ شناسی شخصیتی و ... را آموختند . خیلی این کلاس ها به من کمک کرد که بتوانم خودم را بشناسم
و آدم های دورواطرافم رادرک کنم.اندیشه فردا به دور از استرس بود ومن اوایل که وارد این مدرسه شدم خیلی استرس واضطراب داشتم، اما کلاس های مهارت های زندگی بود که به من کمک کرد استرس واضطرابم را کاهش بدهم.خیلی ناراحت هستم که امسال که سال نهم است می خواهم از این مدرسه خوب خداحافظی کنم، من اندیشه فردا را خیلی دوست دارم و از خانم نصیری وخانم فلاح و خانم سهرابی و همه ی معلم های خوب این مدرسه سپاسگزارم.امیدوارم که بتوانم در آینده فرد مفیدی برای اجتماع بشوم و زحمات معلم ها را جبران کنم.
بازدیدکننده سایت
(1398/04/10)
من یه سوال داشتم کلاس های تابستانی باید با روپوش مدرسه باشیم یا با مانتو روسری معمولی هم میشه ؟؟؟میشه جواب بدید
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/04/04)
اولین چیزی که در این مدرسه حس می کنید، احساس همراهی و همدلی پرسنل مدرسه است. خانم نصیری مدیریت محترم و توانای مدرسه در تمام مراحل حضور دانش آموز در مدرسه در کنار اولیا و دانش آموزان است و ما همیشه از راهنمایی های ایشان استفاده می کنیم. خانم سهرابی ناظم مدرسه که با شخصیت کاریزماتیک خود نظم و انضباط را در مدرسه پیاده میکنند.
کمتر ناظمی دیدم که ارتباطی تا این حد خوب و سازنده با بچه ها داشته باشد و اقتدارش را هم حفظ کند و البته خانم فلاح عزیز و دوست داشتنی که با رفتاری دوستانه اشتیاق آموختن را در فرزندان ما به وجود می آورد. انقدر منظم و دقیق برنامه های آموزشی را جلو می برند که هیچ نقدی به روش کار ایشان نمیتوانم داشته باشم. ما دو سال راحت و بی دغدغه را در اندیشه فردا گذراندیم و بدون هیچ تردیدی این مدرسه را به همه آشنایانم پیشنهاد می دهم. دوست داشتم به شیوه ای از کادر و دبیران محترم سپاسگزاری کنم و نوشتن نظر در تیزلند به نظرم مفید آمد چون خودم هم از همین طریق با مدرسه آشنا شدم
بازدیدکننده سایت
(1398/03/29)
کادر اجرایی و دبیران این مدرسه دلسوز و مهربان هستند. با برنامه و منظم مدرسه را پیش می برند. البته مثل همه جا مشکلاتی دارد. هیچ مکانی ایده آل و کامل نیست. ما با خیالت راحت سال آینده را هم در این مدرسه میگذرانیم. امیدوارم دوره دوم اندیشه فردا هم تا سال بعد تاسیس شود.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1398/03/27)
چند فاکتور در مورد اندیشه فردا هست که لازم میدونم به همه کسانی که این مدرسه در لیست انتخاب هایشان هست بگم.
1- ظاهر مدرسه بسیار تمیز و مرتب ولی ساده است. یعنی توقع سالن اجتماعات، غذاخوری، سایت کامپیوتر و امکانات لوکس نداشته باشید. البته همه کلاس ها هوشمند و بچه ها برای ورزش به باشگاه نزدیک مدرسه میرن.
2- همه نوع دانش آموز از نظر سطح علمی در کلاس ها هستن. ضعیف با نمره ریاضی 10 -11 دارن، المپیادی هم دارن ولی برای همه بچه ها بنا بر نیاز و توانایی برنامه دارن که به نظرم خوبه. از بچه ضعیف چرا کار اضافی بکشن که اعتماد به نفسشم پایین بیاد و از مدرسه متنفر بشه.
3- به همین دلیل که همه مدل دانش آموزی دارن گاهاً موارد بی انضباطی و نقص قوانین هم اتفاق میوفته که تا جایی که من اطلاع دارم مدرسه و خانواده با همکاری هم با کمترین تنش مسئله رو حل میکنن و همیشه اولویت با روح و روان دانش آموزان هست که کمترین آسیب رو ببینن.
4- شهریه مدرسه متناسب با خدمات هست و ما راضی هستیم.
5- برنامه های فرهنگی متعادل است و کلاس مهارت های زندگی عالی تر از عالیست.
6- دبیرها به غیر از یکی دو مورد بسیار عالی هستند. باحوصله و تحصیلکرده و اکثراً جوان هستن.
بازدید کننده سایت
(1398/03/27)
خداروشکر امسال با موفقیت برای دختر ما به پایان رسید. انشالله خداوند به همه معلمین و پرسنل این مدرسه قوت و توانایی روزافزون عطا کنه. ما بسیار از روش کار مدرسه راضی بودیم خصوصاً مدیر با درایت و محترم مدرسه سرکار خانم نصیری، مشاور محترم و همراه مدرسه سرکار خانم فلاح و معاون محترم و مقتدر سرکار خانم سهرابی. ممنون و سپاسگزاریم
بازدیدکننده سایت
(1398/03/08)
سلام
دختر من امسال در پایه هفتم این مدرسه درس میخواند. اولین مشخصه این مدرسه مدیر محترم هستن. ایشون با آگاهی از مسائل تربیتی بهترین و بیشترین تاثیر را روی دانش آموزان دارند. مثل همه مدارس دانش آموزان متفاوتی از نظر اخلاقی و آموزشی داره اما همه بچه ها به نسبت خودشان در زمینه درسی و اخلاقی پیشرفت دارند. فرزند من به دلیل مشکلاتی که در پایه ششم داشت، با سطح آموزشی پایین وارد شد ولی خداروشکر الان پیشرفت فوق العاده ای داشته. ما تا سال گذشته مدام معلم خصوصی میگرفتیم ولی امسال حتی یک جلسه هم نگرفتیم.
تعداد دانش آموزان کم است و سرکار خانم سهرابی و فلاح نظارت دقیق روی آن ها دارند و مدام گزارشات آموزشی به ما میرسد. ارتباط بچه ها با کادر و دبیران عالی است. از زحمات همه عزیزان سپاسگزارم
بازدیدکننده سایت
(1398/02/21)
سلام من میخواهم امسال دخترم را در این مدرسه ثبت نام کنم از اولیا قدیمی خواهش میکنم نظر بدن این مدرسه از نظر اخلاقی و تحصیلی چه وضعیتی داره ؟؟ ممنون
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بینام
(1398/02/09)
سلام به نظر من تو این مدرسه ثبت نام نکنید، برخی از دانش آموزان خیلی شلوغ می کنن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بینام
(1398/02/02)
من دخترم در دبستان این مدرسه می ره و به نظرم مدرسه امکانت زیادی نداره چون سال اول تاسیس بوده ولی سطح مدرسه نسبتا بالا و کادر خوبی دارد اگر کسی از سطح علمی پایه هفتم اطلاع دارد لطفا بگویند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/01/19)
سلام من پایه نهم وارد این مدرسه شدم. ای کاش زودتر این مدرسه رو پیدا کرده بودم. همه چیز خوب و عالیه. مثل همه جا یه سری ضعف ها داره ولی در مقایسه با مدارس این منطقه یه سر و گردن بالاتره. ای کاش خانم نصیری یه مدرسه دوره دوم هم میزد که ما همینجا میومندیم و انقدر نگران مدرسه سال بعدمون نبودیم
بیتا
(1397/12/20)
سلام می خواستم بدونم این مدرسه دوره ی دوم دخترانه هم داره؟
تو کانالش زده دوره دوم دخترانه ولی آدرس نداره لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/12/19)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و از کادر و مسئولین مدرسه راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/12/14)
خوشحالم که دخترم را در این مدرسه ثبت نام کردم. معلم ها، معاونین و مدیر مدرسه روی تک تک دانش آموزها کار می کنند و برایشان ارزش قائل هستند. از کوچکترین مسئله اخلاقی و آموزشی سرسری عبور نمیکنند. تقریبا هر ماه گزارش درسی به ما می دهند و این باعث میشود جلوی افت تحصیلی گرفته شود. از تمام مسئولین مدرسه تشکر میکنم
بازدیدکننده سایت
(1397/09/21)
از مسئولین مدرسه که به نیازهای بچه ها توجه دارند و با راهنمایی و آموزش هاشون به ما و دانش آموزان کمک می کنند ممنونم. واقعا تمام تلاششون رو برای بچه ها انجام میدن
زهرا بهادری
(1397/07/03)
از این مدرسه راضی هستم. از نظر ما آرامش بچه ها حین تحصیل از هر امری مهمتره که تو اندیشه فردا تامین میشه. حسن مدرسه کم جمعیت توجه و تمرکز روی تک تک دانش آموزان هستش. ضمن اینکه همه کادر و دبیران جوان و پرانرژی هستن و حوصله بچه ها رو دارن. مدیر مدرسه بسیار صبور و متعهد هستن.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/07)
سلام. بله این مدرسه زیرمجموعه مجتمع نخبگان علامه طباطبایی است.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/03)
تعریف زیادی از این مدرسه شنیدم. نظرات سایت تیزلند هم گویای اینه که مدرسه خوبیه. ولی به یه موضوع شک دارم. آیا این مدرسه زیر مجموعه مجتمع نخبگان علامه طباطباییه؟ همونی که دبیرستان دوره دومش تو میدون توحیده؟ لطفا اگر کسی اطلاع داره بهم بگه که بتونم سریعتر تصمیم بگیرم. متشکرم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرشته
(1397/05/30)
از اینکه دخترم را در این مدرسه ثبت نام کردم بسیار خوشحالم. کلاس های تابستانی امسال خیلی خیلی مفید بود. در کنار دروس مهم مثل ریاضی و زیست و فارسی، کلاس های مهارتی مثل روبیک و پل ماکارونی و دومینو داشتن که دختر من خیلی دوست داشت. به نظرم میشه رو قولهاشون حساب کرد. کاش یه مدرسه ابتدایی هم داشتن برای دختر دومم
فاطمه قدیری مادر مهسا اسکندری پایه هفتم
(1397/04/09)
دختر بزرگ من قبلاً در این مدرسه بود و ما دوران آرام و کم تنشی را سپری کردیم. فرزند بزرگتر من با مهارت‎هایی که در مدرسه آموخت توانست با قدرت، با چالش‎های نوجوانی روبرو بشود و الان که وارد مقطع بعدی شده است اصلاً درگیر حاشیه‎ها نمی‎شود و با آرامش روی درس و کنکور تمرکز دارد. به دلیل این تجربه خوب، من برای فرزند کوچکترم هم مجدد این دبیرستان را انتخاب کردم.
چه پیشنهادی برای مادرانی که مثل شما نوجوان دارند و درصدد انتخاب مدرسه خوب برای فرزندشان هستند دارید؟
به این عزیزان پیشنهاد می‎دهم، اگر نگران دوران بلوغ و نوجوانی فرزند خود هستند و می‎خواهند فرزندشان با دست پر وارد مقطع بعدی شود، حتماً به اندیشه فردا فکر کنند. مقطع متوسطه اول دوران حساسی برای رشد و بلوغ فکری بچه ها است. این مدرسه با مدیریت و کارکنان دلسوز که توانسته اند رابطه خوبی با دانش آموزان برقرار کنند، تاثیر به سزایی در بلوغ فکری فرزندان ما داشته است.
مرجان حجازی فر (مادر صبا امیرسلیمانی)
(1397/04/09)
در این دبیرستان مدیر مستقیم با بچه ها در ارتباط هستند. ایشان با دختران ما دوست هستند و متقابلاً بچه ها در کنار ایشان احساس آرامش می‎کنند. کارگاه ‎های تیپ شناسی شخصیتی، مدیریت دنیای مجازی، دوست یابی، هدفگذاری و... به آن‎ها چراغ راهی داده است که دیگر لازم نیست من و پدر صبا، مدام بالای سرش باشیم و کنترلش کنیم. صبا در دوران نوجوانی به اندازه لازم مستقل است. چه از نظر آموزشی، چه تربیتی. برای خودش و دوستانش برنامه ریزی درسی می‎کند، اصول اخلاقی و ارزش‎های خانواده را می‎شناسد و رعایت می‎کند. هنجارشکنی ندارد و من خیالم راحت است اگر وارد مدرسه دیگری شود، درگیر مسائل اخلاقی نخواهد شد.
اتفاق مهم دیگری که در این مدرسه شاهدش بودیم و من در کمتر مدرسه ای دیدم، زنده نگه داشتن حس نوع دوستی، مهربانی و توجه به یکدیگر بود. دختر من در حال حاضر شخصی است که در نوجوانی به دیگر افراد جامعه و مسائل شان فکر می‎کند.
بازدید کننده سایت
(1397/03/02)
این مدرسه از همه لحاظ بسیار اصولی و عالی کار میکند. به نظر من هیچ مدرسه ای مهارت های زندگی را به این خوبی به دانش آموزان یاد نمی دهد. از مدیریت، پرسنل و دبیران محترم صمیمانه برای زحماتی که می کشند سپاسگزارم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/15)
در مورد سوال بازدید کننده محترم باید بگویم بهترین روش برای شناخت مدرسه، گفتگو با اولیای دانش آموزان است. به نظرم با مراجعه به مدرسه به نتیجه خواهید رسید. در کل مدرسه خوبی است و ارتباطشان بسیار عالیست. بچه ها را درک می کنند و بهشان احترام می گذارند و این خیلی ارزشمند است
بازدیدکننده سایت
(1396/12/15)
مدرسه کوچک، کم جمعیت و خوبی است. دختر من امسال پایه هفتم است. کادر مدرسه مهربان هستند و به بچه ها احترام می گذارند. مدیر مدرسه همیشه در دسترس است و مثل بعضی از مدیرها لازم نیست برای ملاقاتشان هفت خوان رستم را طی کنیم. با بچه ها ارتباط خوبی دارند. به آموزش و پرورش با هم اهمیت می دهند. بازارچه خیریه ای دارند که به بچه ها کمک به همنوع و مسئولیت پذیری را می آموزند. در کل نقاط قوت خوبی دارند که تعداد اندک ضعف ها را پوشش می دهد. ما راضی هستیم کاملا
بازدیدکننده سایت
(1396/10/20)
سلام با تعریفی که از این مدرسه شنیدم قصد دارم امسال برای ثبت نام مراجعه کنم. کسی از اولیای حال حاضر میتونه راجع به کادر آموزشی و شهریه بهم کمک کنه؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/18)
مدرسه ای کوچک و آرام است که زرق و برق مدارس غیرانتقاعی را ندارد ولی به آموزش و پرورش دانش آموزان اهمیت زیادی می دهد. ما که بسیار راضی هستیم و تا پایان دوره راهنمایی فکر تغییر مدرسه به ذهنمان خطور نخواهد کرد
دانش آموز پایه هشتم
(1396/05/22)
من این مدرسه رو خیلی دوست دارم. خوشحالم که امسالم اینجا درس میخونم. از همه معلم ها و مسئولین مدرسه هم ممنون هستم. امیدوارم بتونم با درس خوندن زحمتهاشون رو جبران کنم
مادر مبینا سیدی
(1396/05/08)
با سلام
من قصد ندارم از مدرسه متوسطه دوره اول اندیشه فردا تبلیغ کنم ولی به عنوان یک مادر خوشحالم که با این مدرسه آشنا شدم و یک سال از عمر بدون بازگشت دختر عزیزم در این مدرسه طی شد به جرئت بگویم که دختر من این دوران را با کمترین تنش و ناراحتی پشت سر گذاشت و این مهم را مدیون کمک های بیدریغ مدیریت و اولیای آموزشی مدرسه هستم می دانید چرا و چگونه؟ من در انتخاب مدرسه بدنبال مدیر با روابط انسانی مناسب می گردم و اولین بار که با مدیریت مدرسه گفتگو کردم ایشان را فردی بسیار مجرب و کاردان دیدم، با خودم گفتم که اینجا همان مدرسه مورد نظر است وقتی مدیریت می تواند و می خواهد که تعامل با اولیاء در راس کارش قراربگیرد بطور یقین کارمندان او نیز از همین قاعده تبعیت خواهند کرد، من به عنوان والد در جایی فرزندم را ثبت نام خواهم کرد که ابتدا نیاز های روحی و روانی من و کودکم را بشناسند. ما والدین اگر در درون خود به مدرسه اعتماد داشته باشیم بطور حتم این اعتماد را به دانش آموزان منتقل خواهیم کرد و در طی سال تحصیلی به چشم خود دیدم که دخترم در این مدرسه هم شاد است و هم با تلاش و کوشش فراوان درس می خواند و جالب است بدانید که دخترم شبوه درس خواندن صحیح را در این مدرسه بدرستی آموخت
مدرسه اندیشه فراد نیازی به تبلیغ ندارد چرا که دیر یا زود خود دانش آموزان و والدین آنان مبلغان اصلی این مدرسه کم نظیر با کادر قوی و کاردانی که دارد خواهند بود
من و دخترم در اندیشه فراد، اندیشه های نابی را برای بهتر زیستن در فردایی بهتر باز شناختیم
برای همه اصحاب آموزش و پرورش و معلمان نستوه بویژه در مدرسه اندیشه فردا و مدیریت آن خانم اکرم نصیری آرزوی بهترین ها را داشته و تا زنده ام خواهم داشت.
زری آقاجانی
مترجم و مولف کودک و نوجوان
مادر مهتا رضایت
(1396/05/07)
با سلام
دو سال گذشته که اوج هیجانات بلوغ مهتا بود،به لطف سرکار خانم نصیری و کادر با تجربه مدرسه،بسیار آرام گذشت.کلاس مهارتهای زندگی مفید ترین کلاسی بود که مهتا در این دو سال داشت.از زحمات یکایک عزیزان سپاسگزارم.رضایت
بازدیدکننده سایت
(1396/04/31)
با سلام
مدرسه اندیشه فردا فقط یک مدرسه غیر انتفاعی نیست که در پی کسب منافع از تحصیل دانش آموزان باشد متاسفانه در سال های اخیر شاهد برخی مدارس بودیم که برای رسیدن به هدف(پول) از هر وسیله ای استفاده کردند و متاسفانه مهمترین و حساس ترین سرمایه مملکت یعنی دانش آموزان را هم فدا کردند
من قصد ندارم از مدرسه متوسطه دوره اول اندیشه فردا تبلیغ کنم ولی به عنوان یک مادر خوشحالم که با این مدرسه آشنا شدم و یک سال از عمر بدون بازگشت دختر عزیزم در این مدرسه طی شد به جرئت بگویم که دختر من این دوران را با کمترین تنش و ناراحتی پشت سر گذاشت و این مهم را مدیون کمک های بیدریغ مدیریت و اولیای آموزشی مدرسه هستم می دانید چرا و چگونه؟ من در انتخاب مدرسه بدنبال مدیر با روابط انسانی مناسب می گردم و اولین بار که با مدیریت مدرسه گفتگو کردم ایشان را فردی بسیار مجرب و کاردان دیدم، با خودم گفتم که اینجا همان مدرسه مورد نظر است وقتی مدیریت می تواند و می خواهد که تعامل با اولیاء در راس کارش قراربگیرد بطور یقین کارمندان او نیز از همین قاعده تبعیت خواهند کرد، من به عنوان والد در جایی فرزندم را ثبت نام خواهم کرد که ابتدا نیاز های روحی و روانی من و کودکم را بشناسند. ما والدین اگر در درون خود به مدرسه اعتماد داشته باشیم بطور حتم این اعتماد را به دانش آموزان منتقل خواهیم کرد و در طی سال تحصیلی به چشم خود دیدم که دخترم در این مدرسه هم شاد است و هم با تلاش و کوشش فراوان درس می خواند و جالب است بدانید که دخترم شبوه درس خواندن صحیح را در این مدرسه بدرستی آموخت
مدرسه اندیشه فراد نیازی به تبلیغ ندارد چرا که دیر یا زود خود دانش آموزان و والدین آنان مبلغان اصلی این مدرسه کم نظیر با کادر قوی و کاردانی که دارد خواهند بود
من و دخترم در اندیشه فردا، اندیشه های نابی را برای بهتر زیستن در فردایی بهتر باز شناختیم
برای همه اصحاب آموزش و پرورش و معلمان نستوه بویژه در مدرسه اندیشه فردا و مدیریت آن خانم اکرم نصیری آرزوی بهترین ها را داشته و تا زنده ام خواهم داشت.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/31)
من از دانش آموزان مدرسه هستم. این مدرسه رو خیلی دوست دارم چون به نظرم اولویت تو مدرسه ما آرامش و شاد بودن ماست. مدیر و کارکنان به نظرات ما احترام میذارن و حتی اگر نتونن اجراشون کنن ما رو قانع میکنن. من سال گذشته مدرسه ای بودم که انقدر فشار درسی روم بود که نه تنها موفق نبودم بلکه سرخورده شدم و اعتماد به نفسم رو از دست دادم. اما امسال با کمک خانم نصیری و خانم فلاح و معلمهام پیشرفت خوبی داشتم و معدل امسالم 19.95 شد از همه معلم ها و کادر مدرسه ممنونم
بازدیدکننده سایت
(1396/04/20)
سلام. من مادر یکی از دانش آموزان پایه نهم مدرسه هستم. اگر زودتر با قسمت نظرات سایت شما آشنا میشدم حتما میومدم و نظرم رو راجع به این مدرسه مینوشتم. دو سال پیش من حدود 15 مدرسه رو برای ثبت نام دخترم بررسی کردم. مدارس نامی و بسیار خوش نام و بزرگ. چون اسم مجتمع نخبگان رو شنیده بودم این مدرسه هم پیش ثبت نام کردم و راستش اولش از شکل ظاهری مدرسه خوشم نیومد. کلاسها معمولی بودن. هوشمند نبودن. نیمکت داشتن به جای صندلی و فضای لابی خیلی جالب نبود ولی صحبتهای مدیر مدرسه بهمون آرامش داد و ما فقط از روی احساس خوبمون بهشون اعتماد کردیم. اوایل از انتخابمون پشیمون بودیم بخاطر یه مساله اخلاقی که کلاس رو درگیر کرده بود و اینکه فکر میکردیم آموزش قوی نیست. ولی بعد بلافاصله مساله اخلاقی توسط مدیر محترم خانم نصیری حل و فصل شد و درمورد مسایل آموزشی فهمیدیم که کار سخت و اضافه و بیش از توان کشیدن از بچه ها مثل کلاسای سخت المپیاد و مسابقات علمی سنگین نه تنها اعتماد به نفس بچه هارو پایین میاره بلکه نمیذاره بچه ها درس اصلی رو هم با آرامش بخونن. هرچند دختر من از سطح آموزشی بالایی برخورداره و ما راضی هستیم. به همه اولیای مدرسه خسته نباشید و حداقوت میگم. امیدوارم همیشه پرانرژی به فعالیتاشون ادامه بدن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/20)
سلام. من سه ساله که دانش آموز این مدرسه هستم. واقعا من و دوستام این مدرسه رو خیلی دوست داریم. یه سری مشکلات داریم که اگر بتونن حل میکنن. مثلا مدرسه ما دو تا کلاس هوشمند داره. مثل مدرسه های دیگه خیلی مجهز نیست ولی اینا اصل کار نیستن. تو این مدرسه به ما اهمیت میدن خصوصا به روحیمون. ما هر هفته با خانم نصیری مدیر مدرسه کلاس مهارتهای زندگی داریم که خیلی به ارتباط صحیحمون با خانواده و دوستان کمک میکنه. خانم فلاح مشاورمون هم همیشه در کنارمون هستن و مشکلات درسیمون رو حل میکنن. معلملمون هم خیلی خوبن. تکالیف و امتحاناتمون معقوله و اذیتمون نمیکنن. کلا ما تو مدرسه آرامش داریم. از نظر درسی هم سطح من از دوستام تو مدرسه های دیگه بالاتره.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/17)
سلام
این مدرسه با اینکه کوچیکه ولی از نظر آموزش و پرورش بسیار قوی عمل میکنه. تعداد دانش آموزان کمه و اولیای مدرسه نظارت دقیق روی تک تک بچه ها دارن. برنامه های آموزشی دقیق و حساب شده است. از هیچ دانش آموزی سرسری نمیگذرن. گزارش دقیق به ما میدن. از نظر تربیتی هم کلاس های خانم نصیری به رشد فکری و اخلاقی بچه ها کمک بزرگی کرده. بچه های ما دوران نوجوتنی آروم و بی دردسری داشتن. در مقایسه با هم سن و سال هاشون. از زحمات خانم نصیری ، خانم فلاح که مثل یک همراه و دوست همیشه با دخترم بوده و وهست و همچنین نگاه مادرانه خانم سهرابی متشکرم. این مدرسه رو به همه مادرهایی که دغدغه پرورش و آموزش دخترهاشونو دارن پیشنهاد میکنم
بازدید کننده سایت
(1396/04/14)
سلام واقعا مدرسه ی عالی هستش هم از نظر آموزشی و هم تربیتی و پرورشی رسیدگی مدرسه واقعاعالی هستش دختر من اونجا درس می خونه از همه نظر راضی هستم و خانم نصیری و خانم فلاح و خانم سهرابی از همه نظر حواسشون به بچه ها هست و دستشون درد نکنه ممنون از تمام زحماتشون