سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی ساعی(اندیشه فردا)

مدرسه ساعی(اندیشه فردا) یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده یوسف آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی یوسف آباد، خیابان جهان آرا، خیابان 41 غربی، پلاک 48 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88052961 - 88068570 - 88033042 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم جلیله عفاف و موسس آن آقای سید فواد میرباقری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://sayee.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 17,949 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4017)

مدرسه ساعی(اندیشه فردا)، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : یوسف آباد، خیابان جهان آرا، خیابان 41 غربی، پلاک 48

سياست كيفيت مجتمع آموزشي ساعي نو با نظارت گروه آموزشی فواد میرباقری و کادر اجرایی و آموزشی سابق دبیرستان اندیشه فردا با فراهم كردن محيطي است كه در آن روابط انساني و صميمانه جريان داشته باشد و هدف نهايي آن تعليم و تربيت دانش‌آموزان و ساختن و تكوين شخصيت آنها جهت ورود به زندگي شايسته فردي ، خانوادگي و اجتماعي است ، در اين سياست ضمن تاكيد بر بسترسازي مناسب براي تعالي همه جانبه در زمينه هاي عاطفي ،جسمي، اخلاقي ، هنري، فرهنگي، اجتماعي و تربيتي محيطي مناسب براي كشف و هدايت استعدادهاي متنوع فطري و پاسخگويي به نيازها و علائق و رغبت علاقه مندي به محيط تحصيلي و هدايت و راهنمايي آنان به گونه‎اي مي‌باشد تا دانش آموزان افرادي سالم و متكي به خود و متعادل و مسئولي خلاق و كارآفرين ، ماهر و متخلق به اخلاق اسلامي بار آيند و بر مشكلات زندگي فايق آيند.
مهارت محور بودن مدرسه این اعتماد به نفس را به دانش آموزان می دهد که در طی دوران آموزش خود با یک مهارت زندگی ویژه آشنا شود
کلاس ها به صورت موضوعی محتوایی برگزار میشود و این امر باعث میشود که داتش آموزان هر زنگ فصای درسی متفاوتی را تجربه کنند
مشاور و دوانشناسان مجموعه به طور مداوم و منظم با دانش آموزان در ارتباط خواهند بود تا بهترین خدمات روانشناسی را ارائه دهند
مدرسه ما به جهت فعالیت پرقدرت در دوران کرونا از اسفند ماه ۹۸ مجهز به تمامی امکانات سمعی بصری و سیستم های هوشمند میباشد
شاد زیستن در مجموعه ما مهم ترین شعار ماست.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نگرش
» مدرسه سروش
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه موعود
» مدرسه دارالفنون
» مدرسه بشرا
» مدرسه هاتف
» مدرسه هورمند
» مدرسه سلام فرمانیه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام پیروز» مدرسه روشنگران

» مدرسه سوده

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه رشد

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه پویش تفکر

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه سینا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه سرو اندیشان آفتاب
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه کوشش
» مدرسه سوده
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.