سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی ساعی(اندیشه فردا)

مدرسه ساعی(اندیشه فردا) یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده یوسف‌آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی یوسف‌آباد، خیابان جهان آرا، خیابان 41 غربی، پلاک 48 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88052961 - 88068570 - 88033042 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم جلیله عفاف و موسس آن آقای سید فواد میرباقری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://sayee.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 26,992 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 8 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 8 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4017)

مدرسه ساعی(اندیشه فردا)، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : یوسف‌آباد، خیابان جهان آرا، خیابان 41 غربی، پلاک 48

سياست كيفيت مجتمع آموزشی ساعی نو با نظارت گروه آموزشی فواد میرباقری و کادر اجرایی و آموزشی سابق دبیرستان اندیشه فردا با فراهم كردن محيطی است كه در آن روابط انسانی و صميمانه جريان داشته باشد و هدف نهايی آن تعليم و تربيت دانش‌آموزان و ساختن و تكوين شخصيت آنها جهت ورود به زندگی شايسته فردی، خانوادگی و اجتماعی است، در اين سياست ضمن تاكيد بر بسترسازی مناسب برای تعالی همه جانبه در زمينه‌های عاطفی ،جسمی، اخلاقی، هنری، فرهنگی، اجتماعی و تربيتی محيطی مناسب برای كشف و هدايت استعدادهای متنوع فطری و پاسخگويی به نيازها و علائق و رغبت علاقه‌مندی به محيط تحصيلی و هدايت و راهنمايی آنان به گونه‌‎ای می‌باشد تا دانش‌آموزان افرادی سالم و متكی به خود و متعادل و مسئولی خلاق و كارآفرين، ماهر و متخلق به اخلاق اسلامی بار آيند و بر مشكلات زندگی فايق آيند.
مهارت محور بودن مدرسه این اعتماد به نفس را به دانش‌آموزان می‌دهد که در طی دوران آموزش خود با یک مهارت زندگی ویژه آشنا شود
کلاس‌ها به صورت موضوعی محتوایی برگزار می‌شود و این امر باعث می‌شود که دانش‌آموزان هر زنگ فصای درسی متفاوتی را تجربه کنند
مشاور و روانشناسان مجموعه به طور مداوم و منظم با دانش‌آموزان در ارتباط خواهند بود تا بهترین خدمات روانشناسی را ارائه دهند
مدرسه ما به جهت فعالیت پرقدرت در دوران کرونا از اسفند ماه ۹۸ مجهز به تمامی امکانات سمعی بصری و سیستم‌های هوشمند می‌باشد
شاد زیستن در مجموعه ما مهم‌ترین شعار ماست.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سینا
» مدرسه مشکوه
» مدرسه هاتف
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه روشنگران
» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه چشمه اندیشه» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه موعود

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه آفاق ویستا

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه موفق

» مدرسه ندا

» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

» مدرسه کوشش

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه راه معصومه
» مدرسه مشکوه
» مدرسه بوستان‌ امید
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه آینده برتر
» مدرسه راه موفقیت
» مدرسه سرای دانش(2)
» مدرسه شایستگان نورلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ناشناس
(1402/02/15)
بهترین مدرسه دنیاست تجربه ای که هرگز فراموش نمیکنید مصداق کامل شعر درس معلم ار بود زمزمه محبتی جمعه به مکتب آورد طفل گریز پای را
دقیقا همین مدرسه است از مهربانی درک و فهم خانم عفاف خانم نبی هرچه بگم کم گفتم بهترین معلمها چه به لحاظ سواد چه فهم همه کادر مدرسه آراسته و مرتب مهربان فهیم آقای میرباقری برای بچه ها مثل برادر بزرگ یک پشتوانه قوی انقدر که دختر من تعطیلات عید دلتنگ مدرسه بود بهترین اتفاق زندگی تون میشه که بچه تون را به این مدرسه میسپرید چون یه بچه باسواد و با نشاط خواهید داشت
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مرادی
(1402/02/12)
باسلام من از مدرسه راضی هستم.شرایط مدرسه باعث علاقه دخترم به مدرسه شده است .مدرسه در کنار برنامه های اموزشی و درسی ،برنامه هایی برای پرورش مهارت اجتماعی بچه ها در نظر گرفته است که از نظر بنده مهم است.
با ارزوی سلامتی و موفقیت برای کادر مدرسه و دبیران عزیز
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1402/01/16)
خیلی ممنون از خانم عفاف و دیگر همکاران ایشان که شرایط جوی مناسب در مدرسه ایجاد میکنند و شرایط مناسبی را برای فرزند من فراهم میکنند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
موسوی
(1401/12/28)
ممنون از کادر مدرسه که جلسات مشاوره هدایت تحصیلی را منظم برقرار میکنید و ما را راهنمایی میکنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پایه نهم
(1401/12/24)
اولیای مدرسه بسیار محترم و خوش برخورد هستند . به نظر من از لحاظ آموزشی هیچ تفاوتی با مدرسه دولتی نداره. به نظر من از نظر اخلاقی بچه ها فیلتر نمیشن و امسال محیط مدرسه جالب نبود. سال گذشته خانم فلاح دبیر ریاضی حقیقتاً یکی از امتیازات مدرسه بودن. به نظر من مسئولین مدرسه به وعده های داده شده عمل نمی کنن. ای کاش به وعده ها عمل میشد که ما نگران پذیرش سال دهم بچه هامون نبودیم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ازاده
(1401/12/09)
دختر من کلاس هشتمه سال قبل ثبت نام کردم به نظرم سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست. به نظر من برنامه های حاشیه ای بیشتر از درس هست بچه ها فقط با اردو و برنامه های اینجوری خوشحال میکنن .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کرمی
(1401/12/07)
کادر و دبیران مدرسه بسیارفوق العاده هستند. رسیدگی به دانش آموزان عالی است و برنامه ریزی درست و اصولی دارند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اعتمادیان
(1401/07/17)
کادر مدرسه در بسیاری از زمینه ها عالی بودن خانم عفاف مدیریت دبیرستان خانمی بسیار با شخصیت و محترم. و خانم فلاح که دبیر ریاضی و مشاور تحصیلی بچه ها بودن واقعا از هررر نظر بهترینن بسیار با سواد محترم و با درک امیدوارم اگر شرایط ثبت نام در این مدرسه رو دارین نظر بنده کمکی کرده باشه :)
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.