سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی سرای دانش واحد انقلاب

مدرسه سرای دانش واحد انقلاب یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده چهار راه ولیعصر ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خبابان انقلاب، بعدازچهار راه ولیعصر، نبش براداران مظفر شمالی، پلاک 56 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66465986 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سرای دانش است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم فاطمه امینی و موسس آن مدارس سرای دانش است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://sarayedansh.sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,852 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 11 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 11 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5883)

مدرسه سرای دانش واحد انقلاب، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : خبابان انقلاب، بعدازچهار راه ولیعصر، نبش براداران مظفر شمالی، پلاک 56

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پژوهشگران
» مدرسه دکتر جعفر شهیدی
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه رهروان معرفت
» مدرسه خدیجه کبری
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه میثاق
» مدرسه ناهید آسمان
» مدرسه راه حق
» مدرسه مهر ماندگار

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه سوده
» مدرسه سرای علم
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه آذین علم
» مدرسه سلام سبز

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدرا نوین» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه سوده

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه علوم نو

» مدرسه آوای تبسم تابان

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه مشکوه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مبینا
» مدرسه شوق پرواز
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه موعود
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه علم مبینلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1401/05/19)
بنظر من این مدرسه سرای دانش جو نما و گندم فروش بودند جذب دانش آموز با یک فرد خوش برخورد و سواددار و اعمال زور فقط بفکر آزمون ها مثل ماشین کوکی با بچه رفتار می کنند اصلا در نظر نمی گیرند کسی کشش دارد یا نه به درد این مدرسه می خورد یا نه من خودم دخترم فقط بخاطر خانم امینی وارد این مدرسه شد ولی عملکرد برای بچه ی من خوب نبود ، وارد این مدرسه شدیم مدیر سال هفتم سرای دانش انقلاب که بنظر من اخلاقا بنظر می آمد خوب بود فقط خانم امینی خوب بودند.
من از این مجموعه راضی نیستم و این مدارس را پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر دانش آموز
(1401/04/20)
سرای دانش از مدارس کانون قلم چی است، دختر من سه سال دوره اول رو این مدرسه گذرونده، مدرسه کادر جوان با دانش و سواد کافی داره ،اما خب سیاست حاکم بر کل سیستم جذب همه دانش آموزان با هر سطحی هست مدرسه برای دانش آموزان متوسط رو به ضعیف و یا خیلی ضعیف انتخاب عالی هست چون 10 اصل آموزشی شاید خیلی نتیجه خوبی داشته باشه، اما برای دانش آموزان قوی هیچ کاری نمیکنه اکثرا دانش آموزان قوی برای دوره دوم جذب مدارس دیگه ای شدن و سرای دانش رو برای دوره دوم انتخاب نکردن دقت کنید نظر من اینه مدرسه کادر خوبی داره اما کل سیاست حاکم برای دانش آموز قوی کاری نمیکنه همیشه احساس ما این بود که فقط وقتمون رو میگیرن در هر حال از کادر و مدیر بسیار محترمش متشکر هستیم بابت زحماتشون و برای سالهای باقی مانده ترجیح میدیم در مدرسه دیگه ای و فقط با آزمون های قلم چی ادامه بدیم امیدوارم موفق و پیروز باشید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عطییی:)
(1400/08/30)
نمیدونم چرا همه چی اینقدر اونجا قشنگ بود:))))))
البته اون سالی که من اونجا بودم همکلاسیای فوق العاده ای داشتممم اینم بی تاثیر نبود توی اوج خوش گذشتنش با وجود مجازی بودنه.
معلما یطور عجیبی خفنن که اثراتشون همیشه میشینه توی جون آدم. هم پرسوناژای باحالی دارن هم شایستگیهای بینهایت تو درس دادن. یه پکیجی از بهترینای هرچیزی رو میتونین اونجا لمس کنین دیگه خفنترین معلم عربی خفنترین معلم فارسی زبان ریاضی..شیمی . خفنترین معاون . مدیرش هم شبیه مدیرای توی فیلماست:)
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاربر
(1400/04/16)
این مدرسه از نظر کادر مدیریت و آموزش فوق العاده هستن و حساسیت زیادى در مورد جذب دبیرهاشون دارن و سطح علمى دبیرها مدام مورد بررسى قرار میگیره،در کل یک کادر هماهنگ و منسجم هستن و خانواده هاى دانش آموزان میتونن در جریان ریز فعالیت فرزندشون قرار بگیرن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آیدا کتیرائی
(1400/04/16)
من سال آخر ( نهم ) در مدرسه سرای دانش انقلاب تحصیل کردم به نظرم یکی از بهترین مدارس تهران در دوره اول هست با فضای بسیار صمیمی بین دانش آموزان و دبیران ، دارای کادر اداری و آموزشی بسیار عالی یکی دیگر از ویژگی های این مدرسه برنامه ریزی صحیح برای دانش آموزان طبق بودجه بندی آزمون ها و دیگری حل تست سر کلاس پایه دانش آموزان را برای دوره متوسطه دوم بسیار قوی میکنند 😍
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عسل
(1400/04/16)
میشه گفت یکی از بهترین مدرسه هاست و از هر نظری تکمیله. کادر عالی و جَوون و وجود دبیرهایی با عیار علمی بالا. ازهرنظر عالیه واقعا و اگه کسی دوست داره هم درس بخونه هم خوش بگذرونه قطعا این مدرسه رو امتحان کنه😍
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تمنا غفاری
(1400/04/15)
این مدرسه خیلی مدرسه فوق العاده هست ، عالی تدریس میکنن هیچی کم نمیذارن از هر نظر فوق العاده دختر من 3 سال تو این مدرسه درس خوند خیلی رشد داشت و خیلی راضی ام ، خیلی از این مدرسه راضی هستم مدیر این مدرسه سرکار خانم امینی فوق العاده هستن معاون آموزشی و اجرایی این مدرسه واقعا خوب و پیگیر هستن اخلاق خیلی خوب و پشتیبان امسال دختر من که نهم هست خیلی پشتیبان خوبیه و فوق العاده هستن از نظر اخلاق، رفتار ، خیلی خوش اخلاقن خیلی پیگیری تو تدریس هم حرف ندارن خیلی ممنونم از سرکار خانم لیلا نورانی دستتون درد نکنه برای دختر من خیلی زحمت کشیدید ، و درکل این مدرسه مدرسه خیلی عالی است و
خیلی از این مدرسه راضی ام ، معلم هاشون عالی درس میدن
من از مدرسه سرای دانش واحد انقلاب خیلی راضی ام هم خودم و هم دخترم
مدیر این مدرسه خیلی عالیه ، معاون ها عالی ، دبیرا عالی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1400/04/15)
این مدرسه یکی از بهترین مدارس منطقه 11 هست ،کادر جوان بسیار پیگیر مسائل آموزشی و دبیرها و پشتیبان های با عیار علمی بالا که در کنار ارتقا سطح آموزشی و پرورشی دانش آموزان ،دوست همیشگی آن ها هستند ،من به عنوان یک مادر خیلی از این مدرسه راضی هستم و خسته نباشید به عوامل مدرسه می گویم .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
M.salimi56
(1400/04/15)
من از مدرسه و کادر بسیار دلسوز و مهربان سرای دانش انقلاب تشکر میکنم ما خیلی خیلی راضی بودیم از مدرسه انشالله که خدا همیشه همراهیشون کنه تا بهترین باشن...
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/05/17)
من راضی نبودم درکل بعضی از کارهاشون واقعا اضافه بود معلم ها هم تعریفی نداشتن البته معلم ریاضی از معلم های دیگه بهتربود
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده ی سایت
(1399/03/27)
این مدرسه جز مدارس کانون فرهنگی آموزشی قلمچی هست و امکانات زیادی داره و از نظر آموزشی عالی هستش و این مدرسه رو به همه ی کسانی که درس براشون اهمیت داره توصیه می کنم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.