سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه شکوه شفق


مدرسه شکوه شفق


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


آموزش مجازی شکوه شفق به صورت offline و online در دو بستر lms و bigblubutton انجام می شود .
همکاران به صورت مداوم و مستمر آموزش های لازم جهت ارتقا دانش و نحوه استفاده از این محیط ها را دیده اند و همچنین هدایت دانش آموزان جهت آماده کردن بستر مناسب در منزل و شرکت در کلاس های مجازی انجام گرفته است . دانش آموزان و اولیا به راحتی می توانند با دبیر خود از طریق سامانه lms ارتباط بر قرار کنند . ما به خوبی می دانیم که والدین به دلیل آموزش مجازی و حضور دانش آموز در منزل نیازمند کمک و یاری مدرسه دارند. در این راستا دانش آموزان برای رفع اشکال و ملاقات با دبیران به صورت فردی و یا گروه های کوچک به مدرسه دعوت می شوند و مورد حمایت آموزشی و روانشناسی قرار می گیرند . در تمام دورانی که در منزل هستند نیز توسط دو تیم مجزای آموزشی و روانشناسی رصد می گردند . تا مشکلات احتمالی روانی شناختی و آموزشی آنان شناسی و راهکار های لازم ارائه گردد.

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی شکوه شفق

مدرسه شکوه شفق یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده پل کریمخان، نجات الهی، پل حافظ ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان نجات الهی، بالاتر از طالقانی، کوچه سپاس، پلاک ۵ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88948534 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه فرآیندهای بازی درمانی را دارا است.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم زهرا قاسمیه و موسس آن سمیرا ایوبی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88948534 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88948291 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://www.shokouheshafagh.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,866 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 17 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 17 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5761)

مدرسه شکوه شفق، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : خیابان نجات الهی، بالاتر از طالقانی، کوچه سپاس، پلاک ۵

ما باور داریم فرزندانمان ،کودکان و نوجوانمان، با خیال و آرزو، سادگی و شفافیت، شادی و تحرک آزاد پیوندی طبیعی دارند. بی پروا در تلاشند به خواسته هایشان برسند.
ما رویش منحصر به فرد هر دانش آموز را طبیعت هر انسان می دانیم. مشتاقانه از آن استقبال می کنیم. شرایط برتر و بهینه این رویش و جهش را، به سوی آفتاب آگاهی و مهارت، فراهم می کنیم.
«شکوه شفق» فضایی فراهم می کند که فرزندمان برای رفتن به مدرسه لحظه شماری کند. خوشنود و شاد باشد از در میان جمع بودن. لذت ناب همراهی با دوستانش را بچشد.
«شکوه شفق» فرزندمان را آن چنان غنی می کند که پرانگیزه و صبور، زیست انسانی و اجتماعی پر از شرافت را تجربه کند. با چتر گفت و گو و مهارت حل مسأله، حیات اجتماعی خود را پاس بدارد.
در «شکوه شفق»،ما درس ها یمان را در متن بازی ،فعالیت و مهارت با تکاپوو حرکت وپر نشاط و با امید می آموزیم .می آموزیم تا آگاه و بیدار و مفید باشیم .
دانش آموز «شکوه سفق» مسئولیت در جانش ریشه دارد. از تمام انرژی عظیم روحش بهره می برد تا اجتماعی انسانی تر؛ زیباترو پر نشاط تر بسازد.
ما در «شکوه شفق» تلاش می کنیم راهبران و تسهیل گرانی را به همکاری فرا خوانیم که عاشق کودک و نوجوان باشند. خلاقیت و نوآوری را ارزشمندترین صفت خود بدانند. آموزش عادت واره در ذهن‌شان جایگاهی نداشته باشد.
ما به «شکوه شفق» خوش آمدیم تا شکوه عشق و دوستی و صلح را نگاهبان باشیم .
ما به «شکوه شفق» خوش آمدیم تا «هنر خوب زیستن » را تجربه کنیم و فردایی سر شار از ایمان و راستی و درستی را بیافرینیم.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هاتف
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه مشکوه
» مدرسه درخشان

مجتمع آموزشی دخترانه شکوه شفق

مجتمع آموزشی دخترانه شکوه شفق

مجتمع آموزشی شکوه شفق با هدف توجه به تفاوت ها و استعدادهای فردی و در راستای انسان سازی و شخصیت پروری با به کار گیری امکانات روز دنیا و سیستم های حضوری و مجازی به ارائه شیوه های نوین آموزشی می پردازد.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه علوم نو
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه آل طهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مریم
(1400/07/07)
خداوند را بی نهایت شاکرم که امسال از طریق یکی از دوستان عزیزم، با مدرسه شکوه شفق آشنا شدیم،
بهترین اتفاق امسال، آشنایی با این مدرسه و انتقال دخترم به اون بود. کلاس تابستونی فوق العاده عالی و شاد و جذاب، جوری که من دنبال دخترم می رفتم می گفت چرا زود اومدی.
بهترین مدرسه ای که در تمام عمرم دیدم، با مدیریت عالی سرکار خانم رضازاده، بسیار از ایشون سپاس گزارم. با رویکرد و نگاه شون که ترویج انسان گرایی هست، بچه ها رو به درس و مدرسه علاقه مند کردن. دختر من دو سال در مدرسه دیگری درس خوند. وقتی اینجا رو با مدرسه قبلی مقایسه می کنه، میگه مامان اینجا یه مدرسه رویایی هست و مدرسه قبلی ام زندان بچه ها بود.
ای کاش شیوه اداره مدرسه به روش شناختی، در تمام کشور ترویج پیدا کنه تا بچه ها اینقدر مظلومانه دچار اضطراب نشن و با انگیزه و عشق و علاقه درس بخونند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/04/09)
سلام ، این مدرسه با وجود تمام شرایط سختی که وجود داره به نظرم یکی از مدارس خوب منطقه 6 هست امیدوارم واقعا موفق باشند
در حال حاضر هم مدیرشون تغییر کرده که من از نزدیک ایشون رو دیدم و مطمئنم امسال سال خیلی خیلی بهتری برای بچه ها خواهد بود با حضور ایشون چون خانوم بسیار آرام و مهربانی هستند و تجربه بسیار عالی در زمینه آموزشی دارند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1400/04/01)
دختر من سال آخری بود که تو این مدرسه درس میخوند ،تو این دوران کرونا واقعا مدرسه همه جوره پشتیبانی می کردند ،میتونستند هر زمان که بخوان برن مدرسه و از امکانات استفاده کنند.به مناسبتهای مختلف برای والدین و بچه ها هدیه میفرستادن،معلم های خیلی خوبی داشتند من خیلی راضی بودم
ممنون از همه ی تیم خوب
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مبینا
(1400/01/30)
مدرسه ی شکوه شفق بهترین مدرسه توی منطقه ی 6 هستش و من در این سال 1 سال تحصیلی که در این مدرسه بودم معلم ها بسیار خوب درس میدادند
در این شرایط بحرانی کرونا با مدیریت خانم قاسمیه لحظات خیلی خوب و عالی رو برامون گذاشتند
محتوای هر درس به صورت انلاین برگزار میشود و ویدیو همون درس در کانال ها قرار داده میشد
برای هر مناسبت یا جشنی هدیه و یا کادویی ترتیب داده میشد و برامون با پست ارسال میکردند
من و خانواده ام از این مدرسه بسیار راضی هستیم و سال بعد انشالله در مدرسه ثبت نام میکنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیایش
(1399/08/13)
ما تو اوضاع کرنا اصلا نگران درس و مشق نیستیم کلاس آنلاین داریم و تازه همان محتواها را آفلاین در اختیارمان می گذارند ،پشتیبان های خوبی دارد که مراقب درس خواندن مان هستند ،مشاور داریم ما حتی جشن آنلاین هم داشتیم دست شان درد نکند دیروز جشن روز دانش آموز برامون گرفتند خانم قاسمیه مدیر هستند دستشان درد نکند خانم طالب لو و خانم صفا شاد معاون هستند خدا قوت
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1398/12/12)
سلام، در این دوران بحرانی که مدارس تعطیل است مدرسه خیلی خوب عمل کرده، از روز اول معلمین به بچه ها آموزش دادند آن لاین، هر شب آزمون آن لاین دارند و از همه بهتر مشاور مدرسه مرتب با بچه ها در تماس هستند و پشتیبان تحصیلی مرتب پی گیری امور آموزشی بچه ها هستند دست همشون درد نکند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
اقبالی
(1398/08/28)
سلام , از تیزلند ممنون هستم که مرا با این مدرسه آشنا کرد تو این مدرسه هیچ کس بچه مرا مسخره نمی کند , همه به هم احترام می گذارند کار گروهی حرف اول را می زند بچه ها خیلی شاد هستند باز هم ممنون و متشکر
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
نفیسه
(1398/07/19)
تکالیف بچه ها توسط اپلیکیشن کنترل، داده و گرفته می شود من که راحت شدم هر لحظه می توانم با مدیر، معاون و معلم بچه ام صحبت کنم و متوجه مشکلات بچه ام باشم این مدرسه خیلی حواس اش به همه بچه ها هست
نیلوفر
(1398/04/15)
جالب است بدانید به دلیل عید غدیر این مدرسه تخفیف ویژه گذاشته خودتان زنگ بزنید می فهمید من هم امروز دخترم را ثبت نام کردم متشکر از تیزلند
دانشیار
(1398/03/29)
من دخترم و این مدرسه ثبت نام کردم واقعا مدرسه خوبیه.برخورد مدیر و معاونین عالی بود محیط دنج و آرومی داشت .من که خوشم اومد .و تمام صحبت هاشون با قاطعیت بود.
محبوبه
(1398/02/14)
سلام ،امسال دخترم در المپیاد ریاضی رتبه آورد به خاطر زحماتی که کادر مدرسه کشیده اند بسیار ممنون هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
کیوانی
(1397/11/27)
در این مدرسه درسی وجود دارد به نام کسب و کار ، که در حقیقت بچه ها با نحوه تولید و بازار یابی و فروش آشنا می شوند و به صورت اصولی و علمی کار آفرین می شوند و به صورت علمی با بحث کسب و کار برخورد می کنند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
صادقی
(1397/11/22)
شهریه ای که از ما گرفتند همان شهریه مصوب است فقط بابت شنا که اجبارا همه بچه ها باید بروند و جزو زنگ ورزش است و تو هتل مارلیک برگزار می شود مبلغ جدا دریافت کردند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ریحانه
(1397/11/16)
خیلی ها می گویند مهارت محور است ، بچه ها شاد هستند ، استعداد یابی می شوند ، زندگی و درس تلفیق شده است و .... تمام اینها در این مدرسه وجود دارد واقعا خوش به حال بچه های منطقه 6 که چنین مدرسه ای در آنجا وجود دارد ، اینجا فرزندان ما یاد می گیریم زندگی کنند زندگی
مریم
(1397/11/02)
سلام فرمودید توضیح بیشتر بدهم بچه های ماه مهر استعداد یابی شدند و به صورت رایگان تست های متعدد دادند و بعد بچه هایی که به کارهای مهارتی و هنری علاقه داشتند از بچه های که به علوم پایه علاقه داشتند جدا و در دو کلاس قرار گرفتند به صورت علمی و بر اساس نظریه گاردنر بچه ها سنجش و راهنمایی شدند ، در این مدرسه چیزی به نام استرس و اضطراب معنی ندارد ، البته بر عکس همه مدارس غیر دولتی نمره بیخودی هم به کسی داده نمی شود در این مدرسه دبیران و کادر دلسوزی هستند مثل خانم فاطمی ،شیرزادی ، طالب لو ، حبیبی و.... همه آنها عالی هستند
مریم
(1397/10/29)
مدرسه بی نظیری است هر بچه ای بر اساس هوش هشتگانه سنجیده و استعداد یابی می شود بسیار شاد و علمی است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
حمید احمدی
(1397/10/28)
دختر من از وقتی رفته این مدرسه در حالیکه در تمام دروس پیشرفت چشم گیری داشته بسیار شاد و با نشاط شده، حاضر است شبانه روز در مدرسه باشد هر کس دنبال این است که بچه اش تو محیطی شاد و بدون استرس درس بخواند من اینجا را بهش توصیه می کنم