سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


این واحد آموزشی همچون واحد های دیگر مجتمع علامه طباطبایی به کمک سامانه های آنلاین به آموزش دروس و رفع مشکلات درسی و برگزاری آزمونهای منظم برای دانش آموزان پرداخت و این امر موجب رضایت بالای اولیا و دانش آموزان شد.

از دیگر برنامه های این واحد آموزشی در این دوران توجه به بحران ها و مسائل روحی دانش آموزان بود.در این ایام با برگزاری کلاسهای مشاوره ای با حضور مشاور دبیرستان در هر سه پایه با ارائه راهکارهای موثر در جهت افزایش شادی دانش آموزان در دوران قرنطینه و حل مسائل ایشان اقدام نمود.

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده یوسف آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)، بالاتر از میدان فرهنگ، خیابان 35 غربی، پلاک 30 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88063673 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس علامه طباطبایی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
موسس این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمد جعفر مستوفی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88063673 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88063672 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.bpasch.irhttps://www.mat.ir/home/registerinfo

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,907 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3964)

مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)، بالاتر از میدان فرهنگ، خیابان 35 غربی، پلاک 30

خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، خیابان 35، پلاک 30
مدارس بهپویان علامه طباطبایی از سال 1395 با نظارت مدارس علامه طباطبایی فعالیت خود را ادامه می دهند.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه درخشان
» مدرسه شایستگان رازی

مجتمع علامه طباطبایی ، هشیار و آنلاین

مجتمع علامه طباطبایی ، هشیار و آنلاین

مجتمع علامه طباطبایی بزرگترین مجتمع فرهنگی و آموزشی ایران

دبیرستان دخترانه علامه طباطبایی

دبیرستان دخترانه علامه طباطبایی

برگزاری کلاس های تابستانی آنلاین با دبیرستان دخترانه علامه طباطبایی. بیشتر مطالعه کنید.

آموزش مجازی در دبیرستان دخترانه دوره اول علامه طباطبایی - یوسف آباد

آموزش مجازی در دبیرستان دخترانه دوره اول علامه طباطبایی - یوسف آباد

طرح آموزش مجازی مجتمع علامه طباطبایی


لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.