سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


با برگزاری کلاس های آنلاین ( به صورت منظم و دقیق ، طبق برنامه هفتگی ) و آزمون های آنلاین و دریافت تکالیف به صورت غیر حضوری از طریق سامانه الکترونیکی که توسط واحد فناوری اطلاعات مجموعه مدارس سلام طراحی گردیده است ، توانستیم همانند گذشته خدمات آموزشی کمی و کیفی خوبی را در ایام کرونایی ارائه کنیم.

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی سلام یوسف آباد

مدرسه سلام یوسف آباد یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده یوسف آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، خیابان شصت و چهار(64)، پلاک14 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88621506-8 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علیرضا قائمی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://yousefabad.salamsch.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,821 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5569)

مدرسه سلام یوسف آباد، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، خیابان شصت و چهار(64)، پلاک14

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه رشد
» مدرسه امیدان امام
» مدرسه جابر ابن حیان
» مدرسه روشنگران
» مدرسه حقیقت 1
» مدرسه محراب شعبه 2
» مدرسه هما
» مدرسه مجتمع تطبیقی پسران
» مدرسه طلوع

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانش
» مدرسه امام صادق
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه فرزانه
» مدرسه فرید

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش» مدرسه سلام سبز

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه آفرینش

» مدرسه مشکوه

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه سوره

» مدرسه روشنگران

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام سلیمهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
امیرحسین ابوالحسنی
(1399/08/24)
مدر سه خیلی خوب هست . از همه نظر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عبدی
(1399/03/01)
سلام...پسر من سه سال شاگرد سلام دوره اول بود و از مدرسه دولتی به این مجموعه وارد شد
سلام یوسف‌آباد دوره اول کادر بسیار محترم و دلسوزی داره و بسیار سختگیر در درس و تکالیف
هر هفته شنبه زنگ اول آزمون هفتگی دارند و دو بار آزمون جامع مدارس برتر...دو بار آزمون تشریحی و آزمونهای ترم اول و دوم
اگر انتظار مدرسه‌ای با دیسپلین درسی رو دارید وارد این مجموعه شوید در غیر این صورت خیر
مدرسه اردوهای خوبی برگزار نمی کنه و دانش‌آموز باید واقعا بعد از تایم مدرسه 5 ساعتی مشغول انجام تکالیف و مطالعه و تست زنی باشه بسیار بالاتر از سطح کتاب درسی کار می کنند و امتحانات بالاتر از سطح آموزش و پرورش برگزار می شه دانش‌آموز متوسط این مدرسه ممتاز مدارس دولتی و غیر انتفاعیهای عادی خواهد شد.. 20 نفر اول به راحتی در مدارس برتر و تیزهوشان قبول می شوند...کنار تمام این مسایل باید افت دانش‌آموزان متوسط رو که خودشان را با دیگر دانش‌آموزان مقایسه می کنند هم در نظر گرفت که باید از طرف خانواده حمایت شوند...در قبال شهریه سنگین چیزی جز درس پیشرفته ارایه نمی کنند...هزینه سرویس و نهار با اولیاست...هزینه اردو با اولیاست..از نظر روانشناسی و تربیتی فعال نیستند و مراسم‌های مذهبی رو به خوبی برگزار می کنند .....در کل از زحمات آقای قایمی و کادر محترم نمی شه چشم پوشی کرد.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.