سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی سینا

مدرسه سینا یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده میدان فاطمی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان فاطمی- خیابان دوم کوچه سوسن پلاک10 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88976710 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم عباس پورعظیمی و موسس آن عباس پورعظیمی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://sinaschool.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,760 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4029)

مدرسه سینا، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : میدان فاطمی- خیابان دوم کوچه سوسن پلاک10

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه توسعه
» مدرسه مجتمع تطبیقی دختران
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه اندیشه 2
» مدرسه علامه حلی 5
» مدرسه اتحادنو
» مدرسه سلیمه
» مدرسه بهار اندیشه
» مدرسه میزان 2
» مدرسه دکتر محمود افشار

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه محسن
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه عترت
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه دانشجو

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه نیکا

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه مشکوه

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
گیتی
(1398/05/16)
مشاور خیلی قوی داره برای مصاحبه رفته بودم بیست دقیقه با پسرم صحبت کرد بعدش تو بازخورد مصاحبه مطالبی راجع به پسرم گفت که منو شگفت زده کرد البته من ازش خواستم نظرش را بگه اگر نه که یا جواب مثبت می دن یا منفی
محبوبه
(1398/02/31)
من دیروز برای پیش ثبت نام رفتم مدرسه از مدرسه خوشم آمد معاونینش خیلی با حوصله همه شرایط مدرسه را برام توضیح دادن با یکی از بچه های مدرسه هم صحبت کردم مودب و زبل بود یکی از دوستانم می گفت اگه دیدی از همون اول کادر برات وقت نمی گذارند بدون که تا آخرش هم همینه معاونشون که خیلی با حوصله توضیح می داد من که خوشم آمد قرار مصاحبه برای هفته دیگه برام گذاشتن
اگه کسی اطلاعاتی راجب مدرسه داره لطفا بنویسه ببینم چکار کنم
بازدیدکننده سایت
(1397/03/13)
مدرسه محیط گرم و صمیمی داره کادر خیلی دلسوز هستند تو مشکلات بچه ها خیلی با اولیا راه میان من سال نهم پسرم و که خیلی دچار استرس درسی شده بود از مدرسه ... که خیلی هم ادعا داشتند به اونجا بردم هم درسش پیشرفت داشت هم خیلی علاقه مند به درس شده بود فقط دبیر هنرشون خیلی ریز بین و سخت گیر تو نمره دادن بود ازهمون اول کارهاشو درس انجام بده که دچار مشکل نشه
بازدیدکننده سایت
(1397/02/31)
سلام
میخوام پسرم را تو این مدرسه ثبت نام کنم نزدیک خونمونه اگه کسی اطلاعاتی دارد لطفا بنویسه
بازدیدکننده سایت
(1397/02/30)
مدرسه ای هوشمند و دارای امکانات آموزشی و آزمایشی
همراه با تدریس فوق العاده دبیران و امور تربیتی منظم و مشخص.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/30)
مدرسه سینا علاوه به داشتن محیط آموزشی مناسب، دارای محیط سرگرمی ،ورزشی ،تفریحی مناسبی هم میباشد
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!