سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه نمونه دولتی آزادگان

مدرسه آزادگان یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده بلوار کشاورز) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوارکشاورز ،خیابان حجاب ، جنب پارک لاله ، پلاک 4 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88992464 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس نمونه دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 52,692 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 77 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 77 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3868)

مدرسه آزادگان، متوسطه دوره اول نمونه دولتی پسرانه : بلوارکشاورز ،خیابان حجاب ، جنب پارک لاله ، پلاک 4

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه شهید یارجانی 1
» مدرسه رستم آبادیان
» مدرسه فرزانه
» مدرسه ضحی
» مدرسه گل نرگس
» مدرسه 22 بهمن 1
» مدرسه حجاب
» مدرسه راه معصومه
» مدرسه اثنی عشری

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علوم نو
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه علم برتر
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه علوم
» مدرسه سوده
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه طراوت
» مدرسه شکوه شفق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پویش» مدرسه موعود

» مدرسه علامه طباطایی واحد یوسف آباد

» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه خجستگان زهرا

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه چشمه اندیشه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه صبا
» مدرسه راه معصومه
» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی
» مدرسه انفورماتیک مائده
» مدرسه جامی نوین
» مدرسه آفرینش
» مدرسه نيايش
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه سودهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1402/06/16)
سلام من امسال از خرداد ماه به این مدرسه میرفتم برای ثبت نام پسرم بماند که از همون اول چه وعده وعیدهای به بنده دادن ولی بعد با سفسطه بافی زدن زیر همه چیز برای آخرین بار که رفتم این مدرسه و از مدیریت آقای زیبایی درخواست کردم که پسرم و ثبت نام کنن و حتی به ایشون گفتم من به مدرسه کمک هم میکنم در حالی که پسر من حدود 4 امتیاز کم داشت آقای زیبایی به بنده گفتن من به شما کمک میکنم شما دیگه اینجا نیا روزها به این جمله فکر میکردم و اشک ریختم واقعا دلم شکست چون حرفشون برای من خیلی سنگین بود و من آدم بی شخصیتی نبودم که التماس ایشونو میکردم بهر حال آدم بخاطر فرزندش گاهی اوقات مجبوره که از خیلی چیزها چشم پوشی کنه ولی از اون روز به بعد فقط از خدا خواستم یه روزی و یک جایی دل آقای زیبایی بشکنه درسته که ایشون مدیر توانمندی هستن ولی ای کاش تو برخورد و صحبت کردن با اولیا هم توانمند باشن . بهر حال من فرزندم و بهترین مدرسه ثبت نام کردم هر چند مسیرش نسبت به مدرسه ی آزادگان دورتره ولی خدا رو شاکرم که مدرسه ای پسرم و ثبت نام کردم واقعا کادر مدرسه اش از هر لحاظ بسیار خوش برخورد و فهیم هستند و واقعا با رفتاراشون خصوصا صبر و حوصلشون اولیا رو شرمنده میکنن .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهدویان
(1402/05/25)
با سلام، پسر من امسال از این مدرسه فارغ التحصیل شد. خواستم تشکر ویژه ای داشته باشم از آقای زیبایی مدیر و کادر دفتری دبیرستان آزادگان که لحظات بسیار خوبی رو برای پسرم رقم زدند. مدرسه بسیار خوبیه و دارای کادر بسیار خوب و مهربان و دلسوز انشالله همیشه موفق و موید باشند. همچنین از برادر بزرگوار استاد غنمی دبیر علوم دبیرستان که بسیار در امر تدریس و همچنین در روابط دوستانه با بچه ها دلسوزانه عمل می کردند کمال تشکر را دارم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/05/25)
من خیلی دوست دارم تو این مدرسه ثبت نام بشم ولی ثبت نامم نمیکنن باور کنید من پسر خوب و مودبی هستم لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم همش به من میگن امتیازت کمه آقای زیبایی لطفا اگه میشه منو ثبت نام کنید و خوشحالم کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا دانش آموز
(1402/04/04)
سلام برای پسرم بین ثبت نام در این مدرسه و مدارس غیردولتی(انرژی مثبت، سلام، هدف) مردد هستم. لطفا اگه تجربه و نظری در این خصوص دارید، عنوان کنید. ممنون
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ایلیا آقازاده
(1401/12/05)
باسلام معلمانی بسیار با دانش مخصوصا آقای عادلی و نحوه تدریس فوق العاده کادر مدرسه فوق العاده عالی مخصوصا آقای فتحی. درضمن در مورد مدیر مدرسه که در متن گفته بودین آقای ارسلان زیبایی هستند که ایشون هم فوق العاده هستن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شمخال
(1400/08/15)
مدرسه بسیار عالی با مدیریت قوی جناب آقای زیبایی و تیم معاونین است . در دوره کرونا بسیار زحمت کشیدند برای اینکه بهترین امکانات فراهم شود. ولی نمیتوان سطح توقع مدیر از مدرسه در دوره کرونا با سطح قبل از کرونا یکی باشد؟ به نظر من بچه ها در درس ریاضی از پایه متاسفانه ضعیف شدند ولی سطح توقع دبیران ریاضی از بچه ها همچنان بالاست. کاش یه کم آسونتر بگیرند که خانواده ها درگیر و مضطرب نشند. با تشکر از سایت خوبتون
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک مادر
(1400/04/14)
با سلام
متاسفانه رفتار مسئولین مناسب نبود و این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر دانش آموز
(1400/04/07)
با سلام
بسیار رفتار برخی از مسوولین مدرسه نامناسب است.
ما برای آشنایی با مدرسه رفته بودیم. دفتر معاونت اجازه دادند کلاسها رو ببینیم. وقتی سمت کلاس رفتیم یکنفر از دفتر مدیریت پرید بیرون و گفت شما اینجا چکار میکنین؟( متوجه نشدیم سمتشون چیه) گفتیم اجازه دادند امکانات آموزشی رو ببینیم. گفتن ایشون حق نداره به کسی چنین اجازه ای بده.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امین حسین خرم صابر
(1399/10/22)
سلام مدرسه ی خیلی خوبی است و آقای زیبایی مدیر مدرسه بسیار عالی اند و مخصوصا آقای سربندی معلم ریاضی ی خوبی هستند و آقای باقرپور معلم قرآن و پیام های آسمانی و.... معلم های بسیار عالی ای هستند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ابراهیم
(1399/09/02)
کادر آموزشی خوبی داره جزء برخی مسئولین که رفتار مناسبی ندارن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مینا
(1399/09/02)
این مدرسه دبیرستان خوبی هست و مدیر دانایی دارد فقط امسال برخی از معلمین در تدریس به صورت آنلاین خوب نیستن و من فکر می کنم باید روی این موضوع بیشتر برنامه ریزی داشته باشند.
ولی خیلی تشکر می کنیم از آقای آدینه به خاطر تدریس عالی و توجه به روحیاتشون همچنین آقای باقرپور خیلی معلم توانمندی هستن به هر حال امید وارم معلمان عزیز توجه کنند که الان شرایط با زمان عادی خیلی تفاوت داره
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کرمی
(1399/06/28)
با سلام این مدرسه از متوسطه اول به متوسطه دوم تغییر کرد.و جز مدارس هیئت امنایی شد و با نام دبیرستان آیت الله سعیدی بعد از این اداره میشود.
مدیریت محترم دبیرستان آقای سامخانیان هستند.
دبیرستان جمع و جوری است.
من دانش آموز سال آخر هستم و به دلیل شیوع کرونا غیرحضوری شرکت کردم و از امکانات کلاس آنلاین استفاده میکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز مدرسه
(1398/09/26)
سلام من سال دومی است که در این مدرسه درس می خوانم مسئولین عالی و بسیار خوبی دارد و تشکر میکنم از مدیر عزیز آقای زیبایی و کادر آموزشی محترم آقایون عادلی، رحیمی، فتحی، ستوده، ترکمان و... و از معلمان هم بسیار متشکر هستم به جز یکی از آنها، واقعا معلمان خوب درس میدهند و مفهوم درس را می رسانند، طور کلی همه چیز خوب است ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد مهدی میرزایی
(1398/09/25)
به نظر من مدرسه عالی هستند و تشکر می کنم از آقایان زیبایی و عادلی و ستوده و رحیمی و ... و معلمان عالی و تشکر می کنم از آقایان رحمانی و رسولی و محسنی و رئیس زاده و فتحی و حسینی و یوسف زاده و احمدی و موسوی و صالحی و موسی پور و سعی کردم کسی را از قلم نه اندازم و تشکر می کنم از سرایدار محترم مدرسه ممنون از کسانی که ما را یاری نمودند
محمدمهدی میرزایی 8/3
سهیل علیپور
(1398/09/21)
من از ناظم های مدرسه آقای نظری و آقای بیگی و ستوده کمال تشکر را دارم که بسیار قانونمند هستند و همچنین از معلم بسیار خوبم آقای اکبریان که در تدریس ریاضی بسیار زحمت می کشند، تشکر می کنم چون واقعا از دل و جان وقت می گذارند.از آقای آدینه معلم درس اجتماعی به خاطر اطلاعات و برقراری کنفرانس درس توسط دانش آموزان تشکر می کنم
محمد جواد راهی
(1398/08/24)
به جرات میتونم بگم یکی از بهترین مدارس تهران هست
علی الخصوص بهترین معلم ها رو داره
مثل آقای طباطبایی که تبحر بسیار بالایی در مبحث علوم دارند و آقای عادلی که بهترین معلم ریاضی این مدرسه هستند
اگر از من میشنوید مدرسه بسیار خوبی است و اگر فرزندتان را ثبت نام نکنید ضرر کردید . بسیار محیط خوب و جو خوبی دارد .
امیرعلی شادی
(1398/07/24)
وبسایت مدرسه تاسیس شد : www.azadegansch6.ir
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگزاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود.
با تشکر
کمالی
(1398/06/11)
از نحوه ثبت نام مدرسه راضی نیستم و توصیه نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزاد زمانی
(1398/06/05)
من پارسال نهم بودم و امسال هیچ جا قبول نشدم این افرادی که از مدرسه تعریف میکنند به نظرم همه هفتمی اند..
من راضی نبودم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/05/20)
به نظر من معلمان عالی داره که میتونن باعث موفقیت بچه ها بشن ولی از نظر انظباطی از نحوه برخورد کادر مدرسه با دانش آموزان راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1398/05/02)
از معلم ها به جز یکی دو نفر رضایت ندارم. به نظر من فشار زیادی به دانش آموز وارد میکنن .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پارسا
(1398/04/21)
عالی
واقعن خوبه
دانش آموز
(1398/02/28)
سال قبل از برخی از کادر آموزشی راضی نبودم و اولیا همیشه در مدرسه حضور داشتند...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یونس ملایری
(1398/02/24)
تحصیل من در این مدرسه صورت گرفته است، از نظرم دبیران ادبیات و علوم و اجتماعی واقعا دبیران مسلطی هستند و مدیر هم با بچه ها خوب رفتار می کند ولی به نظرم باید کنترل بیشتری روی بچه ها باشد..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد جواد راهی
(1398/02/10)
باسمه تعالی
من در این مدرسه درس میخوانم و واقعا از این مدرسه راضی هستم زیرا: معلمین کاملا پر معلوماتی دارد مانند آقایان : یوسف زاده که در زبان فارسی کاملا چیره میباشند و من ایشان را دوست دارم.
آقای خمسه بهترین معلم ریاضی من تا به حال بودن و من واقعا ایشان را دوست دارم .
آقای زندکریمی و صالحی که به عربی کاملا مسلط اند .
و کادر این مدرسه خوب مانند آقای زیبایی آقای ستوده و آقای نظری که بسیار زحمت میکشند تشکر می نمایم
فرزاد زمانی
(1397/12/10)
در کل از عملکرد کادر اجرایی مدرسه راضی هستم ولی متاسفانه سال قبل دبیر .... کم کاری کردند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ایلیا علی
(1397/12/07)
به نظر من مدرسه عالی هستند و تشکر می کنم از آقایان زیبایی و عادلی و ستوده و رحیمی و ... و معلمان عالی و تشکر می کنم از آقایان رحمانی و رسولی و محسنی و رئیس زاده و فتحی و حسینی و یوسف زاده و احمدی و موسوی و صالحی و موسی پور و سعی کردم کسی را از قلم نه اندازم و تشکر می کنم از سرایدار محترم مدرسه ممنون از کسانی که ما را یاری نمودند
با تشکر اینجانب ایلیا علی کلاس 7/2
عماد پیروی
(1397/11/24)
تشکر می کنم از جناب آقای زیبایی و معاونین مدرسه ی آزادگان ومعلمان مدرسه جناب آقای رحمانی و رسولی ومحسنی و بقیه ی معلم های مدرسه ی آزادگان.
رضاجعفری
(1397/09/21)
سلام من رضا جعفری هستم من میخواستم تشکر کنم از زحمات معلمان خوبم آقای رحمانی. آقای رسولی. آقای محسنی وتمامی معلمان عزیز
گنج 👋
امیر مهدی زنده نام
(1397/09/21)
مدر سه ما عالی است و از لحاظ اموزشی دسته کمی از مدارس تیزهوشان ندارد و همه ی معلم های آن عالی هستند ولی تنها مشکل این مدرسه این است که فضای کلاس ها و حیاط کوچک هستند
امیر مهدی زنده نام
(1397/09/01)
مدرسه ما عالی است دسته کم از علامه حلی ندارد و معلم های ان بالای 30سال تجربه دارندو هر روز در این مدرسه آزمون برگذار میشود و بعد از ان رفع اشکال داریم معاونین مدرسه هم عالی هستند
بازدیدکننده سایت
(1397/08/29)
مدرسه ی خوبی است اما به نظرم کادر آموزشی از بار علمی و فرهنگی خوبی برخوردار نیستن....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیر پارسا افتخاری
(1397/07/26)
سلام مدرسه ما فوق العاده است بهترین معلماش اقای رسولی و اقای رئوف زاده و اقای محسنیه اقای زیبایی مدیر مدرسه ام که عالیه در کل خیلی خوبه برگزاری ازمون اغازین و فصلی دلسوزی معلم ها و جزوه دادنها و غیره از خوبیای این مدرسه است من که راضیم
سید محمد حسینی تبار
(1397/07/22)
خیلی مدرسه خوبیه
به خصوص معلم ریاضی پارسالش اقای مجاوری که خیلی زحمت می کشید و جزوه های زیادی را چاپ میکرد و به ما میداد آقایان یوسف زاده و رسولی و غنمی خیلی خوب هستند مدیر و ناظم های خوبی داره ولی بعضیاشون سختگیرن ولی درکل مدرسه عالی هست
حتما توش ثبت نام کنید
سلام
(1397/06/18)
آقای رحمانی و رسولی حرف ندارند. با فضا شادی که در کلاس ایجاد میکنند، بدون احساس خستگی درس رو راحت می فهمی.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/09)
من خواستم در این مدرسه ثبت نام کنم نکردم از نحوه برخورد کارکنانش راضی نبودیم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/09)
من میخواهم دراین مدرسه ثبت نام کنم به نظر شما ثبت نام کنم یا نه نظر شما چیست؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بی نام
(1397/02/23)
این مدرسه عالی است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
امیر
(1397/02/16)
مدرسه ی خیلی خوبیه ولی به نظر من بعضی ازدبیران خوب درس نمیدن
(1397/02/12)
از یکی از معلم ها راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الهام صافی
(1397/02/08)
سلام و خسته نباشید . پسر من در مدرسه ی هیت امنایی منطقه ده درس خونده و از ما خواستن اسمش رو برای مدرسه ی نمونه منطقه ده ثبت نام کنیم . منتها منزل ما به منطقه 6انتقال داده شد . الان نمیدونم چی کار کنم ؟چه جوری تو مدرسه نمونه آزادگان که نزدیک منزلمونه ثبت نام کنم؟
محمد مهدی بنوی
(1396/11/21)
من خودم در این مدرسه درس می خوانم. دبیرستان آزادگان از بیشتر مدارس سطح علمی بالاتری دارد و معلم های مدرسه تمام درس را با دلیل وراه کار های ساده تر بیان می کنند. شاید بعضی معلم ها سخت گیری کرده و امتحان حدودا سختی می گیرند ولی نمره ی پایین گرفتن به خود دانش آموز بستگی دارد.
باتشکر از کادر و مسئولین دبیرستان نمونه دولتی آزادگان
بازدیدکننده سایت
(1396/11/17)
به نظرم باید روی کارنامه ها و جشن ممتازین بیشتر کار شود..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرین عسکری مطلق
(1396/11/04)
به نظرمن آزمون های فصلی و ... خیلی خوب صحیح می شوند ولی متاسفانه بعضی ها کم شدن خودشون را گردن دیگران میندازند وگر نه خیلی ها از نمرات خود راضی هستند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرین عسکری مطلق
(1396/11/03)
به نظر من مدرسه عالی است امکانات زیادی دارد و معلم های عالی همچون دبیر علوم،ریاضی و اجتماعی و ... و مهم تر از همه مدیر و ناظم های خوبی دارد و در کل مدرسه عالی است
محسنی کیا
(1396/11/02)
من دانش آموز این مدرسه هستم. این مدرسه زیر نظر بهترین مدیر و معاونان اداره می شود.
این مدرسه بهترین دبیران منطقه را دارد. نسبت به آقایانی که از بدی مدرسه می بفرمایند هم می گویم اولا تا زمانی که امتحان نکردید نظر ندین دوما مسئول نمره خودتان هستید و دلیل به بد بودن مدرسه نمی شود.
من تا آخر عمرم به تحصیل در این مدرسه می بالم و از ته دل عاشق مدیر و معاونان و دبیران هستم.به همه دوستان هم پیشنهاد می کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سید محمد حسینی تبار
(1396/09/24)
خیلی مدرسه ی خوبیه فقط به نظرم ازمون های فصلی خوب صحیح نمی شوند آقایان رحیمی و زیبایی و مجاوری و رسولی و صالحی و محسنس خیلی خوب هستند
بازدیدکننده سایت
(1396/09/24)
من دراین مدرسه درس می خونم واقعا مدرسه عالی وخوبی هستش ومعلم های اون حرف ندارن وبه شما این مدرسه رو پیشنهاد می کنم
شهاب جوان بخت
(1396/09/17)
خب من در این مدرسه درس می خوانم میشه گفت همه معلم هاش بسیار خوب و تخصصی درس می دهند و به جز اینکه درس می دهند سوال های درس را می گویند و بعد نکات مهم را به صورت جزوه در اختیار بچه ها می گذارند معلم های ریاضی_ هندسه _ عربی_علوم_زبان و حتی کارو فناوری فرهنگ و هنر و حتی تفکر و حتی دینی قرآن و مخصوصاً مطالعات معلم ها بسیار خوبی دارند
علاوه بر این ناظم ها و مدیر بسیار خوب این مدرسه باعث شده تا این مدرسه بهترین باشد.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/01)
من دانش آموز این مدرسه ام به نظر من اصلا مدرسه ی خوبی نیست
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
(1396/07/26)
به نظر من خیلی مدرسه خوب و سطح بالایی است و معلم های خوبی مانند اقای صالحی و رحمانی و...دارد..
(1396/07/25)
من اینجا درس میخونم کادرش واقعا فوق العاده اند آقای زیبایی مدیر این مدرسه واقعا خوبن. از بین معلم ها دبیر عربی و ریاضی رو خیلی دوست دارم.
(1396/07/17)
من اینجا درس میخونم و واقعا بسیار مدرسه خوبیه و خیلی رو دانش آموزان حساسند و بسیار پی گیر کار ها و سخت گیر
علیرضا سبزواری
(1396/06/15)
سلام.من در این مدرسه درس می خوانم و تمامی معلمین و کادر و مهمتر از همه مدیر خیلی خیلی خیلی عالی اند
(1396/06/07)
میشه خواهشا عکس های زیادی از این مدرسه بزارید از حیاط ... خیلی کنجکاو هستم چون مدرسه من دولتیه و اونجا هم بزرگه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/06/07)
خواهش میکنم جواب این سوالمو زود بدید خیلی کنجکاوم من در پایه هفتم قبول نشدم خیلیی پشیمونم میخواستم ببینم آیا یه شانس دیگه دارم برای پایه هشتم آزمون بدم چون من خیلیی این مدرسرو دوست دارم چون همه ی درسخون ها اونجان و همینطور هم خیلی مدرسه خوبی هست کاش که بشه سال بعد هم آزمون داد آیا میشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ارشیا
(1396/04/28)
خیلی مدرسه خوبی هست ولی من قبول نشدم
بازدید کننده سایت
(1396/03/02)
از نظر من مدرسه عالی است و کادر پیگیری دارد.
بازدید کننده سایت
(1396/02/09)
لطفا زمان ثبت نام را هر چه زودتر اعلام کنید با تشکر
(1396/02/04)
مدرسه ی عالی
معلم های عالی
معاون های عالی
مدیر عالی
کلا همه چی عالی
(1396/01/14)
من و خانواده انقدر تعریف از اقای زیبایی شنیدیم که حد نداره، در عین حالی که هر دو برادرشوهرامم تو این مدرسه درس خوندن، میدونم که اقای زیبایی بهترین فضا رو واسه بچه ها ایجاد کردن
(1395/12/06)
من در این مدرسه درس می خوانم کادر مدرسه خوبه معلم ها هم نسبتا خوب هستند من از معلم ریاضی ادبیات و علوم خیلی راضی هستم در کل مدرسه خوبیه.
امیرحسین فضلی
(1395/11/10)
کادر مدرسه عالی رسیدگی هم عالی امکانات توپ معلم ها عالی کلاس های تیزهوشان و تقویتی برای ازمون ها من در این جا درس می خوانم معلم های علوم ریاضی اجتماعی فارسی عربی انگلیسی تفکر عالی هستند معاون ها و مهمتر از مدیر مهربان
(1395/10/24)
کادر مدرسه خوبه و معلماش هم متوسطه اون اقایی که گفت سال 94 یکی از بچه ها مدال جهانی تو ریاضی اورد بله درسته سال 95 هم مدال برنز اورد ولی همش بخاطر تلاش خودش بود
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیرحسین فضلی
(1395/09/25)
عالی من در این مدرسه درس می خوانم معلم های علوم و ریاضی فوق العاده من از داشتن معلم های چون اقای طباطبایی و اقای یعقوبی به خودم می بالم و مدیر محترم اقای زیبایی و معاون های عالی
پارسا
(1395/09/06)
سلام بهترین مدرسه است.من در اینجا درس می خوانم.معلم علوم وریاضی نظیرندارند.
(1395/08/26)
سلام ودرود ووقتتون بخیر اگر این مدرسه تحت مدیریت آقای زیبایی هست حقیقتا تبریک عرض می کنم به آن محصلان در این مدرسه چون جناب زیبایی گذشته در مدارس شهید پندی وشهیدعبدالی وهمین دو مدرسه رو اطلاع دارم وپیشنهاد می کنم که محصلان این مقطع در این مدرسه به نحو احسنت استفاده رو به عمل بیاورند وتا حد توانایی شان تلاش رو به عمل بیاورند چون در زمانی که جناب زیبایی بزرگوار در مدرسه راهنمایی عبدالی مدیرت می کردند مسابقات رباتیک،کلاس های پیشرفته برای کسانی که بامعدل بالای18 کسب کرده بودند اجازه ی ثبت نام داشتند واین کلاس دروس مربوط به دبیرستان رو دبیران تدریس می کردند وکلاس های تقویتی برای افرادی که نمراتشان زیر15یا10 اگر اشتباه نکنم برای دروس مورد نیاز برگزار کرده بودند وجناب زیبایی همیشه تمامی محصلان رو مشوق بودند در رابطه با رقابت درسی وآن هارو جوایزی نظیر مسافرت،نقدی ویا دوچرخه ارائه می دادندو ایشون زنگ های تفریح بعضی اوقات با محصلان مزاحی می کردند ومسافرت بود حتما حضور داشتند یعنی در زمانی که در مدرسه شون تحصیل کرده بودم بهترین لحظات را برای محصلان وبرای همه ی محصلان فراهم می کردند وبرای همین هست که خدمت محصلان عزیز عرض کردم به نحو احسنت از این فرصت لذت ببرید حتی اگر ایشون برخورد با عصبانیت با محصلان کردند بدانید از روی رفاقت است نه از روی اذیت کردن وخلاصه کسانی که علاقه داشتند به ادامه ی تحصیل پیشنهاد می کنم این مدرسه رو انتخاب کنید اگر البته با مدیریت جناب زیبایی بزرگوار باشه
احمدی
(1395/08/17)
خیلی مدرسه تعریفی هم نیست.کادر خوبی داره ولی به نظر من مسئول خوبی نداره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/08/13)
از نظر درسی مدرسه خوبی هست سال 94 یکی از دانش آموزانش مقام جهانی در المپیاد ریاضی آورد معلمان خوبی هم داره
محسنی کیا
(1395/05/29)
من تو این مدرسه درس می خونم بی نظیره
(1395/04/05)
باسلام . سوال مهمی : ` چرا دبیرستان آزادگان فاقد سایت میباشد؟` یکی از راههای کسب اطلاعات برای مراجعه کنندگان ،سایت مراکز مختلف است . در زمانی که حتی اشخاص با ایجاد سایت به مشتریان و مراجعه کنندگان احترام میگذارند و با ایجاد لینکها مختلف آنها را هدایت کرده ، با قرار دادن اطلاعات ، خود را معرفی کرده و اعلامیه های مختلف را اطلاع رسانی میکنند بسیار جای تعجب دارد. .... شاید من از آن اطلاعی ندارم لطفا راهنمایی نمایید.
بازدید کننده سایت
(1395/02/26)
لطفا ادرس سایت رو بهم بگید ؟ با تشکر
(1395/02/21)
چقدر ظرفیت دارد؟میزان سهمیه آن (برای) جانبازان چقدر است؟
(1395/01/31)
ببخشید ثبت نام مدرسه چه تاریخی ودر چه سایتی صورت می گیرد.
متشکر می شوم اگر پاسخ دهید.
پاسخ : برای امور ثبت نام حتما با خود مدرسه (از طریق شماره تلفن ها) تماس بگیرید. البته چون مدرسه نمونه دولتی است به اطلاعیه های ثبت نام مدارس نمونه دولتی هم که در سایت وجود دارد مراجعه فرمایید. هم اکنون ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی آغاز شده است.
(1395/01/30)
سلام
لطفا زمان ثبت نام را اعلام بفرمایید . آیا از طریق سایت است یا حضوری باید بیاییم ؟
متشکرم
محمدی
(1394/12/24)
با سلام و وقت بخیر میخواستم شرایط ثبت نام در مدرسه را جویا شوم با تشکر
(1394/12/22)
ازمون مدرسه نمونه دولتی برای ورود به مدرسه آزادگان در سال 95 چه زمانی است با تشکر