سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه تیزهوشان علامه حلی 5

مدرسه علامه حلی 5 یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان فردوسی، خیابان ایرانشهر، پلاک ۵۰ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88329267- 88329519 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فضل الله کیارستمی و موسس آن امیرعلی بزمونه است.
این مدرسه از نوع مدارس تیزهوشان است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88329267- 88329519 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88329182 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://allamehelli5.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 33,234 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 10 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 10 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4076)

مدرسه علامه حلی 5، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) تیزهوشان پسرانه : میدان فردوسی، خیابان ایرانشهر، پلاک ۵۰

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه طراوت
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه محسن
» مدرسه درخشان
» مدرسه دانش
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه هاتف
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه روشنگران

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزداران» مدرسه آفاق ویستا

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه نیکا

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه سوده

» مدرسه ستارگان زمین

» مدرسه روشنگران

» مدرسه درخشان

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدا و سیما
» مدرسه طراوت
» مدرسه سرای دانش واحد ملک
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه بوستان‌ امید
» مدرسه ساعی (اندیشه فردا)
» مدرسه علوم نو
» مدرسه آفاق بدیع
» مدرسه ندا
» مدرسه فجر صادقلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1399/07/07)
متاسفانه در جامعه امروزی جو کنکور و بازار کثیف آن کاری کرده که بچه ها برای انتخاب مدرسه ملاک های درستی ندارند و صرفا به دنبال رتبه های کنکور مدرسه و .. هستند. مدرسه جای درس زندگی آموختنه نه تولید ماشین تست زنی. بسیاری از مدارسی که امروزه در تعداد رتبه های برتر کنکور اسمی در کرده اند ورودی هایشان در دانشگاه ضعیف ترین دانشجو ها هستند. دانش آموزی که میره برق شریف می خونه و برنامه نویسی بلد نیست به درد لای جرز میخوره. همه چی تست زدن نیست. به دنبال مدرسه ای باشید که دانش آموز شما رو از تمام ابعاد رشد بده. فکر نمی کنم مدرسه ای تو ایران بتونه تو این امر با حلی 5 رقابت کنه. حرف زیاده ولی خواهشا توجه نکنید. حلی 5 در سبک تدریس و ارزیابی ابتکار بسیار مثال زدنی داره. اول اینکه از روز اول ذهن شما رو با یه سری فرمول آشغال پر نمی کنه و به شدت مفهومی محور هستش. اینقدر شما تو دروس کنکور قوی می شید که قبل از اینکه اصلا وارد بحث تست زنی بشید سوالات کنکور براتون آب خوردنه. حلی 5 از مجرب ترین دبیران ایران برای دروس اصلی استفاده می کنه که به هیچ وجه با معلم نما های بازار کنکور قابل مقایسه نیستن. همچنین از نخبه‌های دانشگاه های شریف و تهران که فارق التحصیل نظام قدیم مدرسه بودن نهایت بهره رو می بره. به آمار کنکوری های مدارس دیگه که رتبه های برتر زیاد دارن توجه نکنید. اونها نمی گن مدرسه چند تا دانش آموز داره اینجا برای هر رشته و هر پایه فقط یه کلاس تقریبا 20_25 نفری داره و با این حال تو چهار دوره 120 رتبه زیر 1000 داده. شما چنین نسبتی رو از رتبه های برتر به کل مدرسه تو هیچ سمپاد پیدا نمی کنید.
در کل اینکه اگر می خواید دانش آموزتان از هر ابعادی چه قدرت تصمیم گیری تو زندگیش، چه موفقیت تو دانشگاهش و کنکورش و خیلی چیز های دیگه رشد بکنه من هیچ مدرسه ای رو به اندازه حلی 5 تو ایران مناسب نمی بینم. به شایعات اینور و اون ور هم توجهی نمی کنم. هر چیزی رو که تو دوران تحصیلم از این مدرسه دیدم صادقانه و دلسوزانه نوشتم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/03/31)
من یکی از اولیای حلی ٥ هستم سال ٩٩ راستش من اولش برای ثبت نام تردید داشتم ولی پسر من دو ساله که تو این مدرسه است واقعا عالیه مشاور آموزشیش دکتر شریفی هستن که فوق العاده است من خیلی خوشحال و راضیم توصیه میکنم برای ثبت نام لیست قبولیهای کنکور رو بر اساس تعداد دانش آموزان بررسی کنید قبولیهای حلی ٥ به نسبت جمعیت از مدارس تیز هوشان دیگه بالاتره
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/11/15)
من از فارغ التحصیلان این مدرسه هستم. به جرعت میشه گفت از معدود مدارس سمپادی هست که داره کارش رو درست انجام میده و حتی ضعیف ترین خروجی های این مدرسه تونستند در زندگی اجتماعی و کاری به موفقیت ها و دستاوردهای عظیمی برسند.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/11/13)
سلام برای ثبت نام در آزمون ورودی کجا باید برم؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/10/06)
من چند ماهی هست که تو این مدرسه درس میخونم مدرسه فوق العاده با دبیران نخبه و سطح بالایی است، سبک آموزشی اش با اکثر جاها فرق داره (یعنی از همون سال اول نکته تست نیست) یه مدرسه خلوت و نوسازه که نسبتا از امکانات خوبی برخورداره .
پارسال که ظرفیتش خیلی کم بود حتما تو اولویت هاتون بزنین ضرر نمیکنین
آخرین بار که کنکوری داشته عملکردش از همه سمپاد های تهران بهتر بوده
دسترسی فوق العادهای داره با مترو فردوسی حدود یکی دو دقیقه فاصله داره
در کل از هر لحاظ عالیه تنها ایرادی که میشه گرفت اینه که ورودی های سمپادی دوره اولش خیلی قوی نیستن
بازدیدکننده سایت
(1398/04/27)
سلام
معلمان مدرسه خیلی خوب هستند ولی از برخی از مسئولین راضی نیستم و به نظرم شفاف عمل نمیکنند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/04/12)
من دانش آموز نظام قدیم بودم...روزی که در آزمون ورودی اش قبول شدم, فکر میکردم این مدرسه موجب پیشرفت من خواهد شد ولی 3 سالی که آنجا بودم, به نظرم خوب نبود، فقط برای سال کنکور مناسب بود( که از حق نگذریم در سالی که من بودم نتایجی عالی کسب کرد) که این موضوع رو هم تازه وقتی فهمیدم که سال چهارم مدرسه ام رو عوض کردم.
به نظرم اگه عالی کار کنید, نتیجه تون هم عالی میشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی احمدی
(1398/01/24)
ایا این مدرسه برای پایه دهم به یازدهم ازمون تکمیل ظرفیت میگیرد
دانش آموز
(1397/06/29)
نه خیر .
امسال این مدرسه ورودی جدید گرفت
بازدیدکننده سایت
(1397/01/04)
سلام
آیا این مدرسه داره منحل میشه ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.