سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی آریان

مدرسه آریان یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان ولیعصر ،روبروی پارک ساعی ، کوچه شهیدامینی ،پلاک 30 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88773813 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم رضا حاجیان میرزا محمود و موسس آن رضا حاجیان میرزا محمود - است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.aryan.sch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,888 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 14 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 14 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3867)

مدرسه آریان، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : خیابان ولیعصر ،روبروی پارک ساعی ، کوچه شهیدامینی ،پلاک 30

این مؤسسه با پشتوانه آموزشی قوی از تیر ماه 1375 تأسیس وبا همت بسیار وتلاشی شبانه روزی ، کلیه مجموعه آموزشی توانست با امتیازات بالای خوب در قبولی کنکور و شرایط مساعد اخلاقی از دانش آموزان ممتاز در سالهای متمادی ثبت نام به عمل آورد
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه مبینا
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه عبدصالح

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
آذین قلندرپور
(1398/08/15)
من از سال 87 تا 90 در این مدرسه درس خوندم که میشد سال اول تا سوم دبیرستان.. مدرسه عالی بود، من بعد از دوران تابستون سال 87 وارد شدم ، از لحاظ درسی دوران تابستون رو از بچه ها عقب بودم و کمی برام تطابق سخت بود اوایل بهمون فشار میومد ولی بعدش که به سوم دبیرستان رسیدیم دیدیم که نه خوب کاری کرده مدرسه از اول محکم بارمون اورده.. به هیچ عنوان تک بعدی نبودیم دوستای من و خود من کلاس های مختلف میرفتیم و معلم هاش عالی بودن..مدرسه میبردمون باشگاه سئول، پارک تفریحی برای قدم زنی؛ اردو و...
مدیر مدرسه خانم حاج میرزا کمی ترسناک بود ولی بسیار مهربون و خیلی به حرف ما اهمیت میداد.. سال اخر دبیرستان مجبور شدم برم اهواز و همیشه حسرت اینو خواهم خورد که چرا سال اخر نشد اونجا بمونم.. یادمه طبقه سال اخریا دوم بود، همه امکاناتی داشتن حتی اب سرد کن اختصاصی و نیمکت های خاص که راحتتر درس بخونن..مدرسه توی آزمون های مختلف ما رو ثبت نام میکرد.. همکلاسی ها و بغل دستی هام همون سال 91 پزشکی و دندون روزانه قبول شدن و من سال 93 پزشکی اوردم.. مدرسه اریان یکی از بهترین هاست، شما رو از کلاس کنکور رفتن بی نیاز میکنه و شیوه درست درس خوندن رو یادتون میده به شرط اینکه واسه درس خوندن اونجا رفته باشین نه برای اینکه پزشکی از بچگی میخوام ولی تلاش دوست ندارم بکنم.. هیچ چیزی بدون تلاش به دست نمیاد :) بهترین سال های من در جایی بود که بهش می گفتیم پادگان آریان ولی بهترین و خاطره انگیزترین سال های تمام عمرم شد♥♥♥ همیشه به یادتونم♥♥♥ تن همگیتون سلامت معلم های عزیزم ♥♥♥
دانش اموز اریانی
(1398/04/18)
از برخورد مسئولین مدسه رضایت نداشتم من سال سوم مدرسه ام را عوض کردم و رتبه کنکورم از بیشتر همکلاسیام بهتر شد و الان خارج از ایران تحصیل میکنم. اصلا این مدرسه و پیشنهاد نمیکنم .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/04/11)
به نظرم قبولی های کنکور واقعی نیست و از این نحوه برخوردشان راضی نیستم و پیشنهاد نمیکنم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیرضا نژادیوسغی
(1398/02/14)
من خواهرم دردببرستان اریان تحصیل کرده 4سال
بسیار راضی بودم ،،، من وخانواده ام هرکسی سراغ مدرسه خوب را بگیرد،،، قطعا آریان را توصیه می کنم،،، مدیریت بسیار قوی باکادر عالی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/13)
با سلام
من سال 1377 شاگرد این مدرسه بودم البته فقط کلاس اول و دوم دبیرستان . به دلیل نحوه رفتار نامناسب برخی از مسئولین مدرسه ام رو عوض کردم..
هنوز خاطرات تلخ این مدرسه یادم نرفته
البته شایان ذکر که من از شاگردان اول دبیرستان بودم اوج اختلاف والدینم با مسئولین سر شهریه مازادی بود که هر سال طلب میکردن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/09/20)
سلام به همه دوستان من یکی از فارغ التحصیلای این دبیرستانم و از نحوه برخورد برخی از مسئولین راضی نیستم
ثیت نام در این مدرسه رو به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
موسوی
(1396/08/03)
در پاسخ به نظر رضایتمندانه دانش آموز آریانی، باید عرض کنم که وقتی مدرسه، در ذهن دانش آموزان، تفریح را یک کار بیهوده القا می کند یعنی معنای زندگی را از آن ها می گیرد ویکسری افراد یک بعدی تحویل جامعه می دهد. این افراد درصورت موفقیت، برای جامعه آسیب زننده اند. چراکه مهارت های زندگی را نیاموخته اند. در زندگی مشترک موفق نمی شوند. در شغل خود بویژه مشاغلی که تیمی و مشارکتی هستند موفق نمی شوند. کارآفرین نمی شوند. به جامعه، خانواده و مهم تر از همه به خودشان شادی نمی بخشند و اضافه نمی کنند ووو....
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/04/31)
سلام.من دانش آموز دبیرستان اریانم . هر چهارسال دبیرستانم همینجا بودم.این مدرسه عالیه البته برای کسایی که هدف مشخص دارن و میخوان درس بخونن...بله درسته این مدرسه کسایی که درسشون خوب نیستو اصلا نگه نمیداره و حقم داره معلومه باید برای درس نخونا کلاس فوق العاده بزارن...ماها خودمون تو جو مدرسه هستیم با پیشدانشگاهیا ارتباط داریم و میدونیم که قبولیا واقعیه... والا بچه های ما امسال نهایی دادن ٢ تا بیست داشتیم یه کلاس تجربی هم تقریبا همه بالا ١٩/٥ شدن...ریاضیا هم همینطور...این مدرسه برای یه بچه معمولی اصلا خوب نیست کسی باید بیاد اینجا که به فکر تفریح نباشه...چون معلومه کسی که دنبال تفریحه اصلا کنکور قبول نمیشه😂 اگر که یه اپسیلون هم دقت کنید میبینید که مدرسه هایی که در حد ما هستن ( که قبولیا ٩٠٪‏ برای همینجور مدارسه) مثل این مدرسه وقت تفریحو این مسخره بازیا رو ندارن...من و دوستام که همیشه تو ٥ نفر اول هستیم مدرسه و دبیران رفتار خیلییییی خوبی با ما و حتی والدینمون دارن....ممکنه بعضی از دبییرا تو پایه خوب نباشن ( که البته الان عوض شدن ) ولی دبیرای پیش دانشگاهیشون فوووق العادند که تقریبا با مدارس عالی و آموزشگاه های خوب یکیه....اینم برای کسایی که میخوان بدونن این مدرسه خوبه یا نه...خواستید بپرسی هم از دانش آموزای خوب مدرسه بپرسید که اینجا خوبه یا نه چون همیشه دانش آموزای ضعیف ناراضین...موفق باشید
بازدید کننده سایت
(1396/02/15)
سلام دختر من نزدیک به یکسال در این مدرسه بود نه ورزشی نه تفریحی نه تشویقی فقط تحقیر روز اول قول دادن که گل برای گلاب شدن باید فشار را تحمل کنه اما گل من را گلاب نکرد که هیچ پر پر کرد دیگه هیچوقت تحقیر رفتار مسئولین مدرسه از یاد من و دخترم نمیره کاش بدونن که رفتارشان تا ابدتاثیرات خودشو داره اگه بچه نمره درسی را کم می گرفت باید تو مدرسه میماند ودرس میخواند بقیه بچه ها سوار اتوبوس میشدن میرفتن سالن ورزش بچه تو مدرسه چیزی یاد می گرفت با یک ساعت بچه نابغه میشد
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/15)
از نحوه برخورد مدیریت با دانش آموزان و اولیا راضی نیستم.
(1395/12/01)
و در ادامه باید عرض کنم که بااینکه من فارغ التحصیل از مدرسه دیگری بودم، ایشان به رغم تحقیر گذشته، با وقاحت اسم بنده را جزو اسامی سال ٨٣ مدرسه اعلام نمودند و حتی روی پارچه نوشته ای بیرون از مدرسه نصب کردند
من اکنون چشم پزشک هستم و برخلاف نظر ان دوران نه تنها ازنظر علمی `هیچ چی` که `همه چی` شدم
ولی خاطرات بد ان روزها و بی احترامی ها تا ابد در ذهنم خواهد ماند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سمیرا سرمدی
(1395/12/01)
باسلام. بنده دوره دبیرستانم را در دبیرستان اریان گذراندم و البته بدلیل برخوردهای بسیار بد و تحقیرامیز اقدام به تعویض مدرسه کردم. کاملا خاطرم هست که یکی از مسئولین مدرسه بارها بمن خاطرنشان کردند که هیچ چی دراینده نخواهم شد
منتها برخلاف پیش بینی ایشان من در رشته پزشکی قبول شدم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک دانش اموز
(1395/11/30)
من هم با نظر فوق موافقم. به نظرم دبیرستان اریان دانش اموزان رو تحت فشار قرار میدهد که هیچ شاگردی میل به مطالعه و درس خواندن ندارد. به نظرم دانش آموزان از نظر روحی روانی تحت فشار هستند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1395/10/27)
امیدوارم که پس از گفتن نظرم درباره این مدرسه به سرعت پاکش نکنید،از نظر من که دخترم ٤ ماه در این مدرسه درس خوند و خوشبختانه با تصمیمی درست و بجا ابشون رو از این مدرسه به دبیرستان دیگری انتقال دادم،این دبیرستان علاوه بر عدم بار علمی در حد مورد نظر ما،آمار قبولی اعلامی هم نادرست بود،رفتار قابل قبول وجود نداشت.
در حقیقت بهنظر من این مدرسه نیاز به آدمهای کر و لال داره، تا اینکه یه دانش آموز پویا لازم داشته باشه،
از نظر من که مدرسه بسیار بی کیفیت و وضعیت مدیریت نامطلوب است. متاسفانه از رفتار معاونت ها هم رضایت نداشتم. من هرگز با چنین مشکلی روبرو نشده بودم که در یک محیط فرهنگی این همه مشکلات وجود داشته باشه.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند