سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه جامی نوین


مدرسه جامی نوین


درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی جامی نوین

مدرسه جامی نوین یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده بلوار کشاورز) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار کشاورز، خیابان وصال، خیابان ایتالیا، پلاک 58 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88990713 - 88990305 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم معصومه نور محمدی جامی و موسس آن خانم معصومه نور محمدی جامی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://jami6.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 33,747 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 40 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 40 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3917)

مدرسه جامی نوین، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : بلوار کشاورز، خیابان وصال، خیابان ایتالیا، پلاک 58

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوره» مدرسه علوم

» مدرسه مشکوه

» مدرسه فرهنگ

» مدرسه آفرینش

» مدرسه مشکوه

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه موعود

» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شهید مقدادیان
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مهر
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه شهدا
» مدرسه خاتملیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
طالقانی
(1401/05/11)
سلام بنده اولیای دانش آموز هستم، من از این مدرسه راضی نیستم، به نظر من درس و عملکرد بچه براشون مهم نیست،کلاس ها کوچیک و پُر جمعیت مثل مدارس دولتی. فقط میگن بچه ها تست بزنن، حتی وقتی که بچه درس کتاب رو یاد نگرفته، فقط میگن عیب نداره بشین تست بزن. مشاور مدرسه هیچوقت توی مدرسه نیست و نبود و ما هر وقت میرفتیم که با مشاور صحبت کنیم، میگفتن تو راهِ و الان میاد. توی این 9ماه سال تحصیلی ما مشاور مدرسه رو اصلاً ندیدیم. مدرسه تو سال تحصیلی 1400_1401 سه بار معاون عوض کرد، هیچکس پیگیر درس و انضباط و اخلاق و رفتار بچه ها نبود، فقط یه پولی از خانواده گرفته بودن و از صبح تا ظهر بچه ها نگه میداشتن. ما هم با اینکه شهریه مدرسه غیر انتفاعی داده بودیم برای اینکه دانش آموزمون نمراتش کم نشه و معدلش پایین نیاد رفتیم از بیرون بطور خصوصی برای درسهای اختصاصی رشته ریاضی، معلم خصوصی گرفتیم و کلی هزینه کردیم. وقتی هم مسائل و ایرادات شون رو بازگو میکردیم، میگفتن فقط شمایی که چنین مشکلی داری و این جمله ی فقط شماییی رو به تمام اولیای دانش آموزان چه در رشته تجربی و چه در رشته ریاضی و انسانی میگفتن و اولیا رو رد میکردن.
پاسخ : با سلام خدمت ولی محترمی که نکاتی را معترضانه طرح نموده اند ( قطعاً نظر ایشان برای ما محترم و ارزشمنداست)
• درباب تعویض معاون بسیار طبیعی است وقتی کارمندی به مرخصی زایمان برود (9 ماهه)و امکان ادامه کار نداشته باشدباید جایگزین برای او درنظر گرفت که ما باتوجه به مسئولیتهای محوله ایشان دو نیرو را به کار گرفتیم .
• مسلماً پرجمعیت بودن مدرسه دلیل بر استقبال دانش آموزان از این مدرسه است البته ناگفته نماند دانش آموزان این مدرسه منطبق باسقف آماری تایید شده آموزش و پرورش می باشند و هیچ کلاسی بیش از 20نفر دانش آموز نداشته است.(بجز پایه 11 و 12 تجربی که 26 دانش آموز داشتیم)
• تلاش کرده ایم که در این مدرسه از دانش آموزان همسطح واز نظرتحصیلی نزدیک به هم گزینش شوند تا اختلال کمتری در کلاس و امر تدریس و روند آموزش ایجاد شود، البته گاهی تفاوت بنیه و پایه دانش آموزان که دراز مدارس متفاوتی در کنار هم جمع می شوند موجب افت و خیزهایی میشود البته توقعات وحساسیت‌های درحد وسواس برخی اولیا موجب فشار مضاعف برای فرزندشان میشود.روش ما عدم استفاده از دبیر و کلاس بیرون از مدرسه هست.
• عملاً بعد از فروکش اپیدمی کرونا پس از عید نوروز کلاس ها حضوری شد اما با اطمینان و قاطعیت اعلام میکنیم استفاده جدی از فضای مجازی و پیگیری انجام تکالیف، برقراری آزمونهای مورد نیاز ، کنترل روند تحصیلی دانش آموزان و... به صورت بسیار جدی توسط معاون آموزشی و مشاوره و پشتیبانان انجام پذیرفت که مایه ی افتخار ماست.
• بدیهی است که تطبیق شرایط ازوضعیت غیر حضوری به حضوری برای بعضی دانش آموزان و اولیائشان کمی سخت و زمان بر بود.
طبیعی که روزهای کاری همکاران متفاوت است و طبق برنامه هایی که به خانواده ها اعلام کرده بودیم امکان حضور در مدرسه داشته اند .
• مستحضرید که گاه اولیا از فرزندشان توقع زیادتر از توان او دارند و به سنگینی و تنوع دروس دبیرستان نسبت به راهنمایی توجهی ندارند موجب می شوند لطمه بیشتری بخورد و گاه استقلال فکری را از او سلب کند .
لذا بازهم به این خواهر محترم توصیه می کنیم که سطح توقعشان را متناسب باشرایط فرزندشان نمایند.
آرزوی توفیق برای برای این فرزند عزیزمان را داریم.
سهیلا
(1400/02/02)
سلام
در شرایط کرونا خیلی ازمدارس بچه ها رورها کردن از جمله مدرسه پسرمن و از دوستانم جویاشدم درجاهای دیگه هم چنین اتفاقی کم نیست اهل تعریف نیستم ولی جاداشت تشکرکنم ازاینکه در این روزهایی که ماخودمون توی خونه ها هم اذیت بودیم به بهترین شکل بچه ها روهواشونو دارید
به طور خاص خانم بهبهانی معاون دوازدهم،آقای مسچی مشاور خیلی خوب تون و دبیرای عالی مثل آقای وحدت/بیگدلی و...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی
(1399/09/10)
سلام خانوم بادپا جان امیدوارم حالت خوب باشه و خدا هرچه زودتر سلامتیت رو بهت برگردونه دخترم
از وقتی شما حالت بده دختر منم ناراحته بخاطرت و با اینکه حالت خوب نبود باز اومدی کلاس گذاشتی برای بچه ها خاستم بگم برات دعا میکنم دخترم که اینقدر به فکر بچه های مایی
درد تو قیافه ات معلوم بود مادر ولی به روت نمیاوردی و باز به بچه های ما انرژی دادی با تصمیمات و روی خندونت
خدا حفظت کنه که دلسوزانه به فکر بچه های مایی و مشکلاتشونو تو این سال مشکل حل میکنی واقعا کاش شما از اول بودی
خلاصه از همه میخوام با خوندن این پیام برای خانوم بادپا دعا کنین امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
خانوم مدیر عزیز و خانوم امیری من ازتون ممنونم بابت ایشون
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نرگس
(1399/08/05)
در یک کلام
بهترین معلم و مشاوری که تا بحال دیدم آقای مسچی بوده که از جون و دل برای بچه های ما گذاشته
همیشه دعاگوتون هستم
از طرف یک مادر
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر
(1399/07/22)
خدا قوت و خسته نباشید میگم خدمت کادر بینظیر دبیرستان جامی. من با این دبیرستان از طریق همین سایت تیزلند آشنا شدم و احساس دینی کردم نسبت اعضای این دبیرستان بنابراین خواستم عرض تشکری داشته باشم خدمت سرکار خانم امیری بزرگوار معاونت پایه و نرگس خانوم بادپای جوانمون مشاوره پایه که علی رغم جوانی بشدت پخته و وارد به کار هست و به بنده به عنوان یک مادر با سن و سالی خیلی بیشتر هر هفته منتظرم صدای این دختر عزیز رو بشنوم و حتی ازش درس های خوبی بگیرم. انقدر عالی و حرفه ای مرز بین سن و سال و معلمی رو رعایت میکنن که فقط میشه لذت برد.حتی یکبار گفتم خدمتش که همیشه برات دعا میکنم وقتی صداتو میشنوم که انقدر کلاس متنوع و آموزنده ای داری.بشدت پیگیر هست و بچه ها رو رها نمیکنه.همینطور سرکار خانوم امیری عزیز که الحق زحمات بسیاری میکشند.بطور کلی امشب وقتی دخترم با حال بد با خانوم بادپای بزرگوار صحبت کرد و ایشون علی رغم اینکه زمان مناسبی نبود اما بیشتر از یک ساعت برای دختر من وقت گذاشتن و بعدش دخترم با خوشحالی اومد و گفت من عاشق نرگس جون و حرفاش و توصیه هاشم هستم و فهمیدم اشتباهم کجاست به خودم گفتم باید اول از این سایت تیزلند تشکر فراوان کنم و بگم من دبیرستانی با این کادر مجرب و دلسوز جایی ندیدم و نشنیدم.از تمامی عوامل بسیار ممنونم و دست تک تکشان رو میبوسم.مطمئن هستم دخترم با نتیجه عالی پایه دهم و یازدهمش رو میگذراند و انشاالله راهی کنکور جامی با اساتید بینظیرشون و همینطور طبق گفته های خانوم بادپا با مدیریت و رهبری مشاور خبره ی پایه دوازده آقای مسچی به نتیجه ای عالی خواهد رسید انشالله..
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1399/07/09)
فقط و فقط میتونم بگم این مدرسه بهترین مشاور رو داره آقای علی مسچی مشاور این مدرسه واقعا زحمتکش دلسوز و بسیار زیاد به فکر بچه هان .... واقعا میتونم بگم که ایشون یکی از دلایلی هستند که واقعا دختر من دوست داره درس بخونه چون ایشون با طرز صحبت کردن رفتار کردن شوخی کردن محیط شادی ایجاد کرده که با وجود در نظر گرفته شدن حد و مرز مشاور و دانش آموز باز هم شاده
کادر اداریش رفتار مناسبی ندارن اما واقعا میخوام از آقای مسچی تشکر کنم که همچین محیطی برای بچه ها فراهم کردن انشاالله هر جا هستند موفق و پیروز باشن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/04/01)
سلام از تیزلند بسیار ممنونم که این مدرسه را معرفی کرد.
برای ثبت نام در سایتشان پیش ثبت نام کردیم، بما زنگ زدند و وقت مصاحبه دادند، به من ودخترم .
با این اوضاع کرونایی به موقع نشست را برایمان برگزار کردند خداروشکر برخورد صمیمی و محترمانه ای داشتند و به نظرم واقعی بودند نه ظاهرساز(آخه چند مدرسه دیگر رفته بودم و...)ما حتی همه مدرسه را چرخیدیم و کلاسها را دیدیم ، همه چیز عالی بود البته دختر من هم بسیار درسخوان و مودب است و البته توقعش از مدرسه زیاد در مورد شرایط کرونا فهمیدیم چقدر خوب و جدی با بچه ها دبیران و پشتیبانها کار کرده اند...
از همه بهتر برای ما مسیر خوب این مدرسه است که در خیابانهای پر ترددی قراردارد هنوز ثبت نام کامل انجام نشده انشالله با رفع مشکل کورونا کلاسها حضوری برگزار گردد.
خیالمان راحت شد..بازهم ممنون
بعضی سوالاتی از وضع مدرسه دارند ،
بنظرم ...هرکسی از ظن خود شد یار من ...فکر میکنم به این نوشته ها بسنده نکنید و خودتان از نزدیک مدرسه را بررسی کنید و بخصوص از دانش آموزان بپرسید و تابلو موفقیتهای بچه ها در مدرسه و کنکور را ببینید که الحق عالیست...
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز سابق دبیرستان
(1399/03/22)
این مدرسه با وجود مدیر مسئولیت پذیر و محترمی مثل خانوم نورمحمدی مثل خانواده ما بود.همه ما احساس نزدیکی با کادر مدرسه داشتیم و خیلی راحت نظرمون رو بیان میکردیم. یادمه اردوهای عکاسی داشتیم و مدرسه در مناسبت های مختلف از بهترین عکس هایی که بچه ها میگرفتن تقدیر میکرد و همین باعث شد که بعضی بچه ها به استعدادشون در این زمینه پی ببرن و همین رشته رو دنبال کنن.راجع به سال چهارم هم که هرچی بگم کم گفتم از استاد های عالی و حرفه ای،از دلسوزی و محبت کادر مدرسه،امکاناتی که برامون فراهم کردن و....
واقعا پیشنهاد میکنم قبل از تصمیم گیری حتما با کادر مدرسه از نزدیک ملاقات کنید تا متوجه جو صمیمی و گرم مدرسه بشید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نورمحمدی
(1399/03/19)
من سال 94 دانش آموز پیش دانشگاهی دبیرستان جامی بودم، اولین چیزی که میتونم بگم قبل از هر بحثی درباره ی درس، آرامش و محیط شادی بود که داخل محیط مدرسه برقرار بود.کنار آرامش و محیط خوب اساتید بسیار بسیار عالی بودند و خیلی با تجربه بودند و از متدهای جدید و متدهای خاصی که دانش آموزان رو مشتاق برای یاد گیری درس میکردند،برای تدریس استفاده میکردند.به جز عالی بودن محیط و اساتید و کلی خاطره های خوب از این دبیرستان چیز دیگه ای نمیتونم بگم.امیدوارم همه ی دانش اموزان موفق باشند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ورودیه 93
(1399/03/18)
سلام . من از دانش آموزای سال 93 هستم . پیگیر اساتید کنکورم بودم که خوردم به این صفحه گفتم منم مثل بقیه نظرمو بگم. واسه دبیرستانمون باید بگم واقعا من راضی بودم. از اساتید پیش دانشگاهیمون گرفته تا معاون مدرسه و عوامل اجرایی ، اساتید کنکورمون واقعا بهترین بودن در عین بی‌ادعایی . هنوز هم یادم نمیره من واسه امتحانای دانشگاهم جزوه‌های سال کنکورمو میخوندم.خانم بهبهانی همیشه همراهمون بود و برامون بهترین امکانات رو فراهم میکرد. اون سال یکی از بچه‌های سال قبل هم بود به اسم نرگس که هرچی بگم ازش کم گفتم.تقریبا بیشتر کارای پیش دانشگاهی با اون بود همیشه کنارمون بود سئوالامونو جواب میداد امتحانامونو تو آرامش برگزار میکرد و سعی میکرد راهنماییمون کنه واقعا سال خیلی سخت و شلوغی بود ولی با همه ی سختی هاش بهترین سال ما بود تو جامی.بنظرم خیالتون برای انتخاب راحت باشه.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بشیری
(1399/02/24)
سلام، نظرم رو میدم برای اینه که امکان انتخاب رو به افرادی مثه خودم بدم.
واقعا دستتون از این فعالیت شبانه روزی برای عقب نماندن بچه ها در دوران تعطیلی ناخواسته و ویروس کرونا ، درد نکنه
جا داره از خانم امیری معاون پر تلاش آموزشی که در شرایط تعطیلی مدرسه حتی یک روز از بچه ها غفلت نکرد و همچنین خانم روستایی پشتیبان پیگیرشان و همه معلمها که با تدریس در فضای مجازی و با تمرین و تکرار و رفع اشکال ، مدرسه را در خانه تشکیل دادند.
سپاسگزار ی کنم
واقعا دخترم برای درس خواندن مشتاقتر شده بود ... انشالله این ویروس نابود بشه که آرامش به همه برگرده
من دخترم را با یقین به حضور استادان توانمند و برنامه ریزی عالی مشاور در پایه 12 ثبت نام میکنم و خیالم راحت راحته
بازهم از همه کادر دبیرستان تشکر میکنم انشالله خدا اجر تان بدهد.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دوازدهم تجربی
(1398/11/05)
سلام
من سال 94 توی جامی بودم دبیر زیست آقای شیخ حسنی بود که خیلی خوب زیست رو تو مخ ما کرد همه درصدهای زیستشون بالا بود دبیر ریاضی آقای مقدم نیا بودن که سرآمد هستن تو ریاضی تجربی خیلی شیرین درس میدادن
یادمه من چون معدلم بالا بود تخیف خیلی خوبی برای شهریه هم دادن من که حتما پیشنهاد میدم بچه های تجربی برن من و دوستام خیلی خوب قبول شدیم
من داروسازی قبول شدم.
مریم طهرانی
(1398/10/23)
من از سال 93دانش آموز این مدرسه بودم به جرات میتونم بگم از لحاظ آرامش و امنیت فرقی با خونه خودمون نداشت
هم خیلی احترام میزاشتن هم خیلی پیگیر بودن و اینکه دبیران برند و معروف دارن
خود دبیران میگفتن بین مدرسه هایی که درس میدن جامی رو بیشتر از همه دوست دارن من واقعا به همه پیشنهاد می کنم با خیال راحت انتخاب کنن
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دانش آموز سابق
(1398/09/04)
من سال پیش دانشگاهی در این مدرسه بودم و ترجیحا فقط درمورد همون مقطع که به عبارتی از بقیه مقاطع ،کلیدی تر حساب میشود در تمام دوره تحصیلی یک فرد صحبت میکنم
تنها هدفم رساندن آگاهی به افرادیست که کوچکترین اهمیتی به آینده خود میدهند پس مخاطبینم هم خانواده ها هستند هم دانش آموزانی که این مدرسه را انتخاب کردند
در ابتدا بگذارید واقع بینانه این موضوع رو ذکر کنم که به نظرم هیچ مدرسه ایی وحشتناک یا بسیار رویایی نیست، فقط مناسب و نامناسب هستند
از نحوه برخورد و اصولی که داشتن راضی نبودم..
هیچ شکی نیست که استاد هایی با آوازه ایی در مدرسه حضور دارند (حداقل توی همون سال 96) ولی محیط مدرسه را توصیه نمیکنم
پیشنهاد میکنم آگاهانه انتخاب کنید

پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
دانش آموز یازدهم
(1398/04/26)
سلام من پارسال توی این مدرسه دهم بودم و امسال یازدهم ثبت نام کردم واقعا از دبیرا و کادر راضی بودم بر عکس اینکه در نظرات دیدم که میگن پیگیر نبودن معاونین و دبیرا در مورد روند کار ما پیگیر هستن و حتی ما از معاون مدرسه شماره موبایلی داریم که میتونیم هر زمان باهاشون در ارتباط باشیم.بی انصافی است کم کاری بچه ها به پای مدرسه بذاریم.
زهرا
(1398/04/24)
من امسال با این مدرسه آشنا شدم اونم به واسطه دوستای دخترم تو آموزشگاه زبان در زمان مصاحبه معاونین با من و دختر برخورد عالی داشتن که دختر من به کادر مدرسه خیلی علاقه مند شد با اینکه هنوز سال تحصیلی شروع نشده اما از الان برای دختر من برنامه ریزی درسی انجام دادن و هرشب پیگیر دخترم هستن،واقعا خوشحالم که دخترم رو اینجا ثبت نام کردم
مبینا
(1398/04/15)
سلام. من که از مدرسه راضی بودم. همه جوره به فکر ما بودن. هم آموزشی هم مالی. قبولی های خوبی هم داشتیم تو کلاسمون.
آدرس سایت مدرسه هم http://jami6.ir/Default.aspx?PageId=1 اینه می تونید قبولی ها رو با اسم بچه ها ببینید. تو قسمت پایه دوازدهم
دانش اموز
(1398/04/03)
این مدرسه کادر دوازدهم فوق العاده ای داره واقعا پیگیر و خوبن اما به نظرم کادر پایه قوی نیستن و به عنوان یه دانش آموز که اونجا تحصیل کرده برای دوازدهم حتما برید اونجا
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1398/03/26)
به نظر من آرامش خیلی مهمه. من تو این مدرسه علاوه بر اینکه درسامو می خونم و تست می زنم و.. آرامش دارم.واسه همین موندم.
برنامه ریزی شخصی هم انجام می شه و به حرفامون توجه می کنن.
اصولی
(1397/06/14)
من از مدیر مدرسه و سرکار خانم امیری به دلیل پیگیری امور ممنونم ولی از نحوه برخورد یکی از دبیران راضی نیستم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محبوبه حشمتی فر
(1397/06/07)
سلام امسال برای ثبت نام فرزندم خیلی پرس و جو کردم و الحمدلله با تقدیر بود که با یکی از اولیای دانش آموزان دبیرستان جامی که در مدرسه راهنمایی دخترم عضو انجمن بود آشنا شدم چون او را به نکته سنجی و دقت در مورد درس دخترش می شناختم وگفت بچه اش را جامی برده و خیلی راضی از همه جهات هست با اطمینان به جامی بردم و پس از انجام مراحل ثبت نام کلاسهای تابستانی بسیار قوی و کارگشایی برای بچه ها داشتند که الان آخرش هست واقعا دخترم با عشق صبحها برای رفتن به مدرسه بیدار می شود و بسیار بسیار معلمهایش را توانمند می داند و دوستشان دارد.
تا الان که از انتخابم بسیار راضیم و از خانم امیری و خادمی معاونین و دبیران محترم تشکر میکنم.
حسینی
(1397/06/06)
سلام
مطالبی که در مخالفت با این مدرسه چند نفر مشابه هم نوشتند بنظرم مغرضانه است واقعا از مدرسه دخترم بخصوص جدیت و پیگیری خانم بهبهانی و کادر توانمند کنکور که خیلی زحمت کشیدند متشکرم.
نتایج کنکور هنوز اعلام نشده ولی 14 نفر رتبه زیر 2000 برای 40 دانش آموز بسیار عالیست انشاالله همه جوانان عاقبت بخیر شوند و به حقشان برسند.
(1397/05/29)
خواهش میکنم درباره مدرسه بیشتر توضیح بدین
قبولیای کنکورش چطورن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر
(1397/04/16)
به نظرم بچه هاتونو اینجا ثبت نام نکنید، من راضی نبودم..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
علیرضا قجریان
(1397/04/03)
با سلام
قصد داشتم از این طریق از مدیریت فهیم دبیرستان سرکار خانم نور محمدی و معاونان گرانقدر سرکاران خانمهای خادمی و امیری که بستر بسیار مناسبی را برای دخترم طی این 3 سال تحصیلی فراهم نمودندنهایت تشکر و امتنان را داشته باشم. امیدوارم همواره در تمامی امور زندگانی سلامت، موفق و سربلند باشند.
با احترام فراوان.
حاج عبادی
(1397/02/29)
از سر کنجکاوی این سایتو باز کردم وخداروشکر تا بتونم که از مجموعه مدرسه تشکر کنم.
دخترم 11 ریاضی بود واقعا از خانم بهنام دبیر حسابان و خانم محمدی دبیر دینی دخترم سپاسگزارم همچنین از کادر معاونت خانم خادمیه و امیری. سال بسیار خوب و با آرامشی را فرزندم گذراند و با دبیران 12 تا حدی آشنا شدن ، با توجه به شرایط ویژه امسال برای این پایه که نهایی و تست وکنکور و ساعات درسی بچه ها باهم شده ، چون به تجربه خوب مدیر کاملا اعتماد دارم به ادامه تحصیل در پیش دانشگاهی دخترم اطمینان دارم .
صارمی
(1397/01/24)
مدرسه بسیار خوبی است بخصوص در تعطیلی های ناخواسته کار ارزشمندشان گذاشتن فوری کلاسهای جبرانی بود . از پیگیریهای معاونین آموزشی که در تعطیلات کاملا به کنترل فعالیتهای بچه ها پرداختند ممنونم.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دانش اموز96
(1396/07/11)
فکر می کنم بعضیها از روی رقابت کاری مطالب دروغ می نویسند پارسال دانش اموزای چهارم تجربی حدود30 نفزبودند و قبولی پزشکی هم داشتن خانم فاطمه عزیزی پزشکی دولتی اصفهان قبول شده و چند نفر دیگه که در مدرسه اسامیشون هست . با بی انصافی کار عالی این مدرسه رو نمیشه زیر سوال برد . واقعا معلما یکی از یکی بهترن و برنامه ریزی مدرسه و مشاورا عالیه.
حسینی
(1396/04/18)
در 3 سالی که فرزندم در این دبیرستان بوده مهمترین موضوع برایمان آرامشی بوده که داشته ، در سال اول رقیبهای مناسبی نداشت ولی در دوسال بعد رقابت خوبی در کلاسشان بود دخترم عاشق سرکار خانم دائمی بخاطررفتار بسیار دوستانه و انجام تشریح و تدریس عالیشونه ، همینطور از خانم رستگار مرسلی ،صفایی ومنصوری پناه ، آذری و سایر معلمان که واقعا همشان قابل تقدیرند سپاسگزاریم.
پروین حدیدی
(1396/01/24)
سلام
می خواهم از این فرصت استفاده کرده و از مدیر دبیرستان بخاطر توجهش به مشکلات من و فرزندم تشکر کنم . البته دخترم را با معدل تقریبا 20 به این مدرسه آوردم که به همین خاطر تخفیف خوبی بما دادند اما مهمتر اینه که تقریبا در این دوسال من شهریه را قسطی دادم و یکبار فرزندم را بخاطر دیرکردها مواخذه نکردند برای همین از خانم مدیر و مسئول امور مالی خانم عابدی تشکر می کنم . خدارا شکر که او همچنانجزو عالی های مدرسه هست.
بازدید کننده سایت
(1396/01/20)
سلام معدل دختر من در نوبت اول نهم ١٧٠٧٩ میباشد در دبیرستان جامی ثبت نام میکنند با این معدل،البته فکر کنم معدل کل سه سال دوره اول حدود ١٨میباشد ،لطفا بفرمایید
فهیمه الف
(1395/12/20)
حالا که تقریبا بیشتر زمان سال تحصیلی طی شده وکم کم به عید نزدیک میشویم، از توجه و بخصوص پی گیری معاون آموزشی مدرسه راضی هستم اوایل سال برای فرزندم سخت بود چون از یک مدرسه دولتی آمده بود ولی بعدا توانست خودش را تطبیق دهد. با بچه ها مودبانه و با احترام رفتار می شود ، برنامه های اردویی آنها خوب بوده ولی برای همه امکان رفتن به شهرهای دیگر (مثل یزد) نیست . بودن همشاگردیهای درسخوان و رقیب درسی از نقاط مثبت کلاس دختر من است .
زهرا
(1395/09/28)
خواهش میکنم برنامه امتحانی دی رو بزارین
مائده
(1395/08/04)
دخترم پیش دانشگاهی را در جامی گذراند از کادر مدرسانش بسیار بسیار راضی بودم . کار خوبشان را با برگزاری همایش انتخاب رشته کامل کردند .خدابه آنها خیر دهد من خودم مبلغشان هستم . خیلی بی صدا کارشان را می کنند .
(1395/06/30)
اگر تخفیفی در شهریه وجود دارد میشود میزان آن را مشخص کنید؟(سال 95-96)
(1395/06/30)
در صورت ثبت نام در این مدرسه با داشتن معدل ٢٠ در دادن شهریه تخفیفی وجود دارد؟
بازدیدکننده سایت
(1395/06/29)
لطفاً هنر از برنامه درسی دانش آموزانی که میل چندانی ندارند برداشته شود اگر به عنوان تفریح است پیشنهاد میکنم حداقل ١روز در هفته بچه ها یک زنگ زودتر تعطیل شوند.
بازدید کننده سایت
(1395/06/09)
دخترمن امسال برای دهم انسانی در دبیرستان جامی ثبت نام کرد . نکته جالب برای من برگزاری کلاسهای ادبیات ، عربی ، جامعه شناسی و ریاضی ومنطق و خلاقیتهای هنری برای آنان بود در حالی که مدارس به رشته انسانی بهای چندانی نمی دهند . شروع خوب برای فرزندم را به فال نیک می گیرم انشالله پایان سال بازهم راضی باشم.
فاطمه
(1395/06/02)
آیا رشته انسانی هم دارد؟
بازدید کننده سایت
(1395/06/02)
یکی از مدارس بسیار موفق منطقه شش هست دانش آموزان را با وسواس انتخاب می نماید .کادر آموزشی بسیار قوی و پیگیری دارد در زمینه های مهارت آموزی بخصوص زمینه برای دانش آموزان خوب مهیا می شود فعالیتهای پژوهشی و خلاقیتی برایشان اهمیت دارد .کادر کنکور درجه یکی دارد . کادر اداری آن بسیار باتجربه هستند بخصوص مدیر مدرسه 18 سال مدیر دبیرستان نرجس م 6 در اوج آن بوده است . ارتباط خوبی با اولیا برقرارمیکنند و دانش آموزان احساس مشارکت وراحتی در این مدرسه دارند. خدایی ما راضی بودیم ، چون دانش آموز رو رها نمی کنن .