سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه غیر دولتی ایران فردا

مدرسه ایران فردا یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی انتهای همت غرب ، شهرک گلستان ، میدان اتریش ، خیابان بنفشه نهم شمالی ، پلاک 15 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44727027 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم رافونه افشاری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://iranefardaschool.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,516 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4021)

مدرسه ایران فردا، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی دخترانه : انتهای همت غرب ، شهرک گلستان ، میدان اتریش ، خیابان بنفشه نهم شمالی ، پلاک 15

35.755604, 51.243769
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه توسعه
» مدرسه نبی اکرم
» مدرسه شهید منتظری
» مدرسه ربانی
» مدرسه رشد
» مدرسه نور نرگس
» مدرسه جهان آرا
» مدرسه گلهای شریف
» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی
» مدرسه یاسین

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه امام صادق
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه تزکیه
» مدرسه عترت
» مدرسه فرید
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه شادآموز
» مدرسه فروغ بهمن

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندا» مدرسه نیکا

» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه هورمند

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه فرزانگان پویا

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه سلام رسالت

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
(1396/05/04)
من با معدل 20 وارد شدم وکتبی نهایی19/85ولی فقط من یک نفرچنین معدلی رو داشتم ولی در سال کنکور اصلا راضی نبودم برنامه درسی این مدرسه هیچ وقت با برنامه آزمونهایش مطابقت نداشت حتی رفتارشان با دبیران مجموعه خوب نبود ودبیران به خاطر جو بد تعهد کاری نداشتند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/19)
به نظرم اصلاً به حرفهایی که اول سال زده میشه توی سال عمل نمیشه و جو خوبی نداره و مشاور ها خیلی خیلی بین بچه ها تبعیض میذارن که این اصلاً خوب نیست و باعث تضعیف روحیه میشه سطح بچه ها واقعاً پایینه . البته اینها برای تجربی هست ولی انسانی ها بدلیل تعداد کم دانش اموزان واقعاً نتیجه میگیرن و اوضاع بچه های ریاضی هم بد نیست .
فاطمه
(1396/01/29)
من 4 سال و تا پارسال شاگرد اونجا بودم. مدیر مدرسه الان عوض شده که به نظرم از مدیر قبلی بهترن ولی متاسفانه مدیریت در جریان خیلی از موضوعات قرار نمی گیرن و از نحوه برخورد با دانش آموزان راضی نبودم بطور کلی به نظرم دانش آموزان از نظر روانی تحت فشارن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!