سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی هدف

مدرسه هدف یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده میدان فاطمی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان فاطمی، خیابان گمنام، خیابان جهان‌مهر، کوچه رادافزون، پلاک ۷۳ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88974337 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم کبری صفائیان و موسس آن خانم ماندانا مدركیان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://hadafhighschool.com/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 62,406 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 27 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 27 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4154)

مدرسه هدف، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : میدان فاطمی، خیابان گمنام، خیابان جهان‌مهر، کوچه رادافزون، پلاک ۷۳

چندین سال متمادی است که دبیرستان هدف در زمینه‌ی آموزش به دامنه گسترده‌ای از دانش‌آموزان تهران از پایه اول تا پایه چهارم و کنکور فعالیت پر حجم و درخشانی دارد. در طی این مدت زمان، دانش‌آموزان عضو زیادی موفق به کسب نتایج درخشان در آزمون کنکور و همچنین آزمون‌های المپیاد کشوری گردیده‌اند. همه این موفقیت‌ها اول بخاطر عنایت حق تعالی و سپس به خاطر سعی و تلاش خود دانش‌آموزان و صد البته سیستم آموزشی موفق هدف بوده است.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه علوم
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه آذین علم
» مدرسه سروش
» مدرسه سهام خیام
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه دکتر حسابی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه رشد

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه موعود

» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه ندا

» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ
» مدرسه بوستان‌ امید
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه امید ایران
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه امید ایران
» مدرسه درخشان
» مدرسه نيايش
» مدرسه شوق پرواز
» مدرسه سهراب سپهریلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مادر دانش آموز
(1401/10/21)
به نظر من مدرسه منظمی نیست. من این مدرسه پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز دهم
(1401/04/31)
من سال دهمم رو داخل این مدرسه تحصیل میکنم و مدیرشون خانم صفاییان هستن کادر آموزشی بسیار عالی هست و اکثرا دبیران انرژی اتمی و تیزهوشان هستن یا مولف کتاب های پرفروش اما بسیار با برنامه هستن بسیار ازمون میگیرند و حتی در تابستان هم 6 روز هفته هست و شنبه ها زنگ آزمون هست درکل مدرسه کنکور محوری هست و برای دانش آموزان هدف مند و سخت کوش بسیار مناسبه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/03/27)
سلام من میخوام امسال در این مدرسه درس بخونم بعد نگرانم نکنه که برنامه هاشون الکیه و نمیدونم نمونه بهتر یا آیت مدرسه لطفا بگید دوستان تست هم کار میکنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
والدین
(1400/05/25)
ریاضى براى من خیلى مهمه و یکى از نگرانى هام بود. اما چون معلم ریاضى پسرم آقاى تومیک بندرى هستن، هم پرانرژى و هم باسواد دیگه خیالم راحته ممنونم از مجموعه هدف
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز نگران
(1400/05/04)
سلام
من یک دانش اموز خیلی نگران هستم که امسال سال دهمی هست و وارد این مدرسه شده.
خیلی نگران هستم که این مدرسه در حد کنکور کار نکنه و من نتونم پزشکی قبول بشم.
کلا میترسم سرویس دهی خوب نباشه . و فقط پول الکی بگیرن که سه سال رد بشه و کنکور یک رشته معمولی قبول شم .
من اگر بدونم مدرسه خوبیه تمام تلاشم رو میکنم .
و از طرفی نمیدونم رتبه برتر هاشون واقعا سال اخر تو این مدرسه بودن یا نه .و این رتبه برتر ها کلاس های دیگه ای هم میرفتن یانه.
خواهشن اگر کسی اطلاعات داره یا کسی رو میشناسه که تو این مدرسه بوده و پزشکی قبول شده بگه.
این مدرسه واقعا مدرسه خوبی هست؟ و اینکه برای قبولی تو پزشکی کافیه ؟
تو رو خدا همه کسایی که اطلاعات دارین بگین 🙏🏼
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/04/08)
نه آقای بندری در این مدرسه نیستند . در مدرسه قیاس هستند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/03/19)
بسیار مدرسه خوبی است کادر مشاورین بشدت پیگیر و دقیق هستند
برنامه های مدرسه عالی بود بخصوص در کرونا
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بردیا
(1400/03/11)
آیا آقاى تومیک بندرى سال تحصیلى ١٤٠٠ در این مدرسه تدریس خواهند کرد؟ تعریفشون رو همه جا میشنویم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/11/11)
این مدرسه رشته ی انسانی هم داره؟
اناهیتا
(1398/08/11)
اقای دکتر نیکراد استاد زیست این مدرسه اند؟
بهتر است اسم نبرم
(1398/05/28)
سلام
من امسال وارد مدرسه هدف شدم مشاور ارشد این مدرسه آقای رحیمی هستند و هر کلاس یه مشاور داره، مدیر مشاورا خانم سماواتی و بچه ها بر اساس معدل توی کلاس ها دسته بندی میشن من خودم با معدل ١٩.٧٠ توی کلاس آ-استار یعنی بهترین کلاس بودم، اول سال حرفاشون واقعا رویایی، منطقی و حرفه ای بود . تابستان مشاور کلاسمون خوب بود اما اول مهر مشاورمون رفته بود ..
دبیران مدرسه همه بنام بودن و مدارک خوبی داشتن اما از برنامه ریزی و نظرم راضی نبودم ...
در کل پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/17)
سلام من امسال رفتم به این مدرسه فوق العاده هستش، این مدرسه پنج شنبه ها با استاد هایی مجرب کلاس تست میزاره اینجا عالیه از همه لحاظ
مونا
(1398/05/12)
چرا الکی اظهار نظر میکنید؟(روی حرفم با کسایی هستش که اصلا اطلاعات کامل ندارن ولی از این مدرسه و کادر کاملا حرفه ایش بد میگن) من خودم دانش آموز پایه دهم این مدرسه هستم .
از نظر انضباطی اصلا حرفی نیست چون کاملا کادر انضباطی شون حرفه ایه و توی هدف ما چیزی به اسم بی نظمی یا حرفهای حاشیه ای(اینکه فلان بازیگر یا فلان خواننده چیکار میکنن یا چیزایی مثل اینا) نداریم از نظر آموزشی فوق العاده تیم حرفه ای و مجربی هست هدف و واقعا اگر کسی همپا و هم هدف با این مدرسه بشه به رشته و دانشگاه دلخواهش میرسه شک نکنید.
بخدا من خودم دانش آموز این مدرسه هستم دبیران هم تمام دبیرهای برند هستن که اسم همشون تو اینترنت هست و همه تحصیل کرده های دانشگاه های تهران و شریف و.... هستن. فشار زیاده ولی کم کم تزریق میشه به دانش آموز و این بچه رو خسته نمیکنه که بنظرم راز موفقیتشه...
هدف ساختمون کوچیکی داره ولی روحش خیلی بزرگه خلاصه صد درصد پیشنهاد میکنم نگاه به ظاهر کلاس ها نندازید...
خلاصه اینکه هدف میتونه برای یه دانش آموز هدفمند بهترین اتنخاب باشه و اینکه ما دانش آموزانی تو هدف داریم که از تیزهوشان اومدن دیگه تصمیم با خودتون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یلدا
(1398/05/11)
این دبیرستان واقعا خیلی مدرسه خوبی هستش. ازهمه لحاظ برخورد کارکنان و دبیران خیلی خوب هستن و بسیار عالی تدریس میکنن و تست کار میکنن و اصلا نمیذارن مشکلی توی مبحثی از دروس داشته باشی.من خیلی از اینجا راضیم
زهرا نوری
(1398/05/11)
در جواب یلداخانم :من خودم سه سال تمام توی این مدرسه بودم.واقعا راضی هستم برامون کلاسای کنکور و رفع اشکال برگزار میکردند به خاطر همین من خودم الان کنکور دادم کنکور واسم مثل آب خوردن بود، اونم کنکورپزشکی، من به شخصه بهت توصیه میکنم که اگه میخوای آینده خوبی برای خودت بسازی حتما بیا هدف.
محبوبه رضایی
(1398/04/26)
دختر من تیزهوشان درس میخونه برای سال دوازدهم و کنکور میخواستم ببرمش هدف میتونید منو راهنمایی کنید که به نظرتون فکر خوبیه یا نه؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
یلدا
(1398/04/16)
سلام، من امسال وارد پایه دهم میشم و از طریق خبرگان با دبیرستان هدف آشنا شدم. برای اطلاع بیشتر از بیشتر بچه های هدف درمورد مدرسه سوال کردم و همه راضی بودن هم از دبیران و نحوه تدریسشون و هم از برخورد کادر آموزشی و امکانات، اما نظرات این سایت رو که دیدم خیلی سردرگم میشه.میشه لطفا یک نفر که تو این مدرسه تحصیل کرده بیشتر درمورد مدرسه توضیح بده.ممنون میشم
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
ن.ب
(1398/04/03)
آیا در سطح کنکور کار خواهید کرد؟؟ معدلم 19/22
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1398/03/13)
سلام میشه لطفا بگید شهریه این مدرسه برای سال دوازدهم چقدر هست و چقدر بوده؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رویا
(1398/02/31)
دختر من کلاس نهم هست و برای دهم می خوام این مدرسه ثبت نام کنم البته بین این مدرسه و سلام سبز شک دارم اگر کسی اطلاع داره می شه کمکم کنید ؟ممنون
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
فاطمه بوالحسنی
(1397/06/08)
سلام دوستان لطفا سعی نکنید اسم دبیرستان عالی تهران و مهندس رحیمی رو خراب کنید من خودم شاگرد این دبیرستان بودم و واقعا راضیم خدا ازشون راضی باشه من با کمک این مدرسه قبولی تو رشته و دانشگاه مورد علاقم رو بدست آوردم❤🌹
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
اسدالله زاده
(1397/04/07)
با سلام
به نظر من هدف یکی از بهترین مدارس منطقه 6 می باشد و پیگیری مشاورین و سطح علمی دبیران بسیار بالا بود
با سپاس فراوان
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/13)
آیا سطح علمی معلمان خوبه؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا امیری
(1397/03/06)
من این مدرسه رو اول مقایسه کردم و بعد انتخاب دوستان و دختر خاله هم که هشتم و نهم هستن ثبت نام کردیم سیستم اموزشیش از خیلی از مدارس به نام خیلی بالاتره و واقعا با دانش اموزان کار میشه، دفاتر اموزشی دبیران هوشمند بودن مدرسه و خیلی چیزایه دیگه داره از انتخابم راضیم امیدوارم که سال خوبی رو در مجموعه هدف داشته باشم
شیوا حق پرست
(1397/02/20)
به نظرم مدرسه از نظر سطح علمی معلمان و دانش آموزان نسبتاً خوب بود و خیلی مشکلی نداشت ولی فضا و جو مدرسه خیلی رضایت بخش نبود و روی بچه های مدرسه نظارت دقیقی نبود.
تیابزازی
(1396/07/30)
خیلی خوبه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
تینا بزازی
(1395/10/01)
به نظرم این مدرسه خوب هست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.