سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی سرزمین پارس

مدرسه سرزمین پارس یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده خیابان یوسف آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان يوسف آباد، خیابان سيدجمال‌الدين اسدآبادی، بعد از تقاطع فتحی شقاقی، نبش كوچه هفتم، پلاک 35 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88711544 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای هادی عبایی و موسس آن آقای هادی عبایی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://parsschool.net/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,461 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4022)

مدرسه سرزمین پارس، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : خیابان يوسف آباد، خیابان سيدجمال‌الدين اسدآبادی، بعد از تقاطع فتحی شقاقی، نبش كوچه هفتم، پلاک 35

دبيرستان سرزمين پارس با ١٤ سال سابقه و در محيطی آرام و با نشاط برای تمام سلايق برنامه متفاوت و اختصاصی دارد. رتبه‌های كنكور و قبولی المپياد و نتايج قبولی امتحانات نهايی گوشه‌ای از فعاليت درخشان اين دبيرستان به شمار می‌رود.
اما تمام فعاليت و برنامه ما در زمينه‌های علمی و آموزشی خلاصه نمي‌شود. توجه خاص به بهداشت روان، آرامش و نشاط دانش‌آموزان الويت اول ماست. شعار ما دبيرستان سرزمين پارس، مدرسه‌ای كه دوستش داريم؛ پس تلاش می‌كنيم رابطه‌ای دوستانه و نزديک بين دانش‌آموزان و كادر علمي و اجرايی برقرار كنيم.
ضمنا برای دانش‌آموزانی كه قصد مهاجرت دارند يا الويت اول شان فعاليت ورزشی يا هنری هست و يا به هر دليل امكان حضور در كلاس‌های رسمی را ندارند برنامه ويژه‌ای دارد تا با همراهی بچه‌ها و خانواده‌ها، ايشان را به اهداف‌شان برساند.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نیکا
» مدرسه زینبیه
» مدرسه هورمند
» مدرسه نسیم بهار
» مدرسه سما 4
» مدرسه صبا
» مدرسه راهیان کوثر
» مدرسه سعادت 1
» مدرسه رشد شماره 2
» مدرسه کنی اسلامی 1

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سهام خیام
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه امام صادق
» مدرسه موعود
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه حضرت رقیه(س)

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام سلیمه» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه سوده

» مدرسه سوده

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه علامه امینی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه خاتم
» مدرسه شوق پرواز
» مدرسه صبا
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه نیکا
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه اتحاد نوین
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه مفاخر علوم ایرانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.