سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی نوید صالحین

مدرسه نوید صالحین یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده شیخ بهائی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شیخ بهائی جنوبی، شهرک والفجر، میدان شقایق، خیابان 11 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88065324_88055567(9) است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم غلامرضا خانبابائی و موسس آن فریبرز خسروی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://navidesalehin.org/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,309 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4147)

مدرسه نوید صالحین، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : خیابان شیخ بهائی جنوبی، شهرک والفجر، میدان شقایق، خیابان 11

شروع به فعالیت موسسه علمی فرهنگی نوید صالحین
درسال 1371با دو مدرسه در منطقه یک آموزش و پرورش تهران آغاز بکار نمود یم و در سال 77 به مدد حضرت حق با خریداری نمودن زمینی به مساحت 5000 متر مربع واقع در منطقه 6 آموزش و پرورش تهران ؛به آدرس : (ملاصدرا – شیخ بهایی جنوبی,64 غربی, شهرکت والفجر, میدان شقایق )– در یک روز جمعه بخاطر ماندنی مصادف با میلاد ثامن الائمه حضرت امام رضا (علیه السلام) کلنگ ساخت آن بر زمین زده شده و اکنون در فاز مقدمانی و یک آن ؛ مجتمع آموزشی دارای مقاطع پیش دبستان بااستفاده از ( روش شناختی و مهارتی ) وبکار گیری از ابزارهای مورد نیاز استاندارداین پایه– دبستان و راهنمایی و دبیرستان آن فعال می باشد. و امید واریم با توجه به بیانیه ماموریتمان بتوانبم در قدمهای آتی نیتهای در نظر گرفته مبنی حصول به اندازه گیریهای کیفیتی و همگام بودن در عرصه رقابت سالم وحضور پررنگ در مجامع علمی با استفاده از امکانات نرم افزار و سخت افزار که بعضا در درون مجموعه خودمان بصورت بومی آماده نموده ایم , نقش سازنده ای به دور از هیاهوهای تبلیغاتی داشته و بیشترین تلاش را ارائه و بهترین نتیجه را دریافت نمائیم . در همین راستا توانسته ایم در مدت حضور خود در منطقه ؛ یک شیب مثبت از روند رو به رشد را مشاهده نمائیم و در هر دوره از نظر کمی میزبان استعدادهای خوبی از دانش آموزان باشیم و از نظر کیفی نیز جهت استفاده از تکنو لوژی های روز برای بهره بردن دانش آموزان را فراهم کنیم . در تلاشیم در بخش غیر دولتی زینت بخش منطقه خودمان باشیم.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه محسن
» مدرسه ندا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه سیمای فرشتگان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام پیروز» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه روشنگران

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه علامه طباطبایی واحد امیرآباد شمالی

» مدرسه خاتم

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه هورمند

» مدرسه مشکوهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدید کننده سایت
(1398/12/22)
با توجه به تغییر مدیریت و ایجاد نگاه نو در دبیرستان در دوسال اخیر رضایت حداکثری بر مبنای نظر سنجی مکتوب از اولیای گرامی بدست آمده و خروجی های دبیرستان در کنکور قابل توجه و به جهت تربیتی و انضباطی تغییرات زیرساختی و جذابی انجام پذیرفته است
مهدیه
(1398/02/04)
پسر من متوسطه اول رو در این مدرسه بود اما به نظرم مدرسه تعریفی نداشت و هزینه هم تقریبا بالا است..
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/14)
به نظرم مدرسه ی قوی ای نیست. از برخورد ها، سطح تجربه و سطح علمی مدرسه راضی نیستم. فقط بزرگی مدرسه توجه ما را جلب کرد وگرنه هر چی اخلاق به بچه یاد داده بودیم همه اش در یک سال از دست رفت .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.