سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه شکوه شفق


مدرسه شکوه شفق


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


مجتمع آموزشی شکوه شفق آموزش مجازی خود را به صورت آفلاین و آنلاین در محیط آموزشی lms و big blue button انجام می‌دهد.
با پیگیری‌های مداوم، آموزش‌های لازم به همکاران، جهت ارتقاء دانش و نحوه استفاده از این محیط و همچنین هدایت دانش‌آموزان، جهت آماده کردن بستر مناسب در منزل و شرکت در کلاس‌های مجازی انجام گرفته است.
دانش‌آموزان و اولیا به راحتی می‌توانند با آموزگار خود،از طریق lms ارتباط برقرار کنند.
ما به خوبی واقف هستیم که والدین به دلیل آموزش مجازی و حضور دانش‌آموزان در منزل فشار زیادی را متحمل می‌شوند و نیازمند کمک و یاری مدرسه هستند.
در این راستا دانش‌آموزان برای رفع اشکال و ملاقات با دبیران به صورت فردی و یا در گروه های کوچک به مدرسه دعوت می‌شوند و مورد حمایت آموزشی و روانشناسی قرار می‌گیرند.

درباره پیش دبستان دخترانه غیر دولتی شکوه شفق

مدرسه شکوه شفق یک مدرسه دخترانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده انقلاب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان انقلاب، نرسیده به چهار راه کالج، کوچه البرز یک، پلاک 10 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66964213 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم الهام بهجتی اردکانی و موسس آن سمیرا ایوبی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 66964213 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 66974831 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://www.shokouheshafagh.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,741 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5915)

مدرسه شکوه شفق، پیش دبستان غیر دولتی دخترانه : خیابان انقلاب، نرسیده به چهار راه کالج، کوچه البرز یک، پلاک 10

ویژگی خاص مجتمع آموزشی شکوه شفق به عنوان یک مدرسه مهارت محور احترام به تفاوت‌های فردی دانش‌آموزان است.
برنامه‌های آموزشی این مجموعه به صورت پروژه‌های فردی، گروهی و تعاملی تعریف می‌شود.
رشد همه‌جانبه کودک(حسی، حرکتی، عاطفی، اجتماعی، شناختی...) در قالب همین پروژه ها شکل می‌گیرد.
مبنای کار ما هوش‌های چندگانه و ارزشهای زندگی است.
اهداف ما در مجتمع آموزشی شکوه‌شفق پرورش کودکان پرسشگر، افزایش اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس، خوب دیدن و خوب شنیدن، صلح طلبی، فراهم کردن فرصت‌های ابراز وجود و رشد مهارت حل مسئله است.
مجتمع شکوه‌شفق با توجه به شرایط پیش آمده با بهره‌گیری از بهترین نرم‌افزارها در فضای مجازی و بکارگیری سیستم‌های نوین آموزشی در امر تولید محتوا، آموزش و پرورش دانش‌آموزان را با اهداف فوق راه اندازی کرده است.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه سما 4
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه علوم نو
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه ندا
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه هورمند

درخشش دانش آموز پایه ششم پیش دبستان و دبستان شکوه شفق

درخشش دانش آموز پایه ششم پیش دبستان و دبستان شکوه شفق

درخشش دانش آموز پایه ششم پیش دبستان و دبستان شکوه شفق در آزمون های ورودی مدارس برتر و استعدادهای درخشان (تیزهوشان)

پیش دبستان و دبستان شکوه شفق

پیش دبستان و دبستان شکوه شفق

برگزاری جشن فارغ التحصیلی نوآموزان پیش دبستانی و جشن دانایی دانش آموزان پایه اول مدرسه شکوه شفق

مجتمع آموزشی دخترانه شکوه شفق

مجتمع آموزشی دخترانه شکوه شفق

مجتمع آموزشی شکوه شفق با هدف توجه به تفاوت ها و استعدادهای فردی و در راستای انسان سازی و شخصیت پروری با به کار گیری امکانات روز دنیا و سیستم های حضوری و مجازی به ارائه شیوه های نوین آموزشی می پردازد.
ویدیو
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.