سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه شکوه شفق


مدرسه شکوه شفق


درباره پیش دبستان دخترانه غیر دولتی شکوه شفق

مدرسه شکوه شفق یک مدرسه دخترانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده حافظ - انقلاب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان انقلاب، نرسیده به چهار راه کالج، کوچه البرز یک، پلاک 10 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66964213 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم الهام بهجتی اردکانی و موسس آن سمیرا ایوبی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://shokouheshafagh.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 684 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5915)

مدرسه شکوه شفق، پیش دبستان غیر دولتی دخترانه : خیابان انقلاب، نرسیده به چهار راه کالج، کوچه البرز یک، پلاک 10

ویژگی خاص مجتمع شکوه شفق بعنوان یک مدرسه مهارت محور، تلفیق هماهنگ استعدادهای مختلف با احترام به تفاوت‌های فردی دانش آموزان است.
برنامه‌ها و طرح درس‌های این مجموعه به صورت پروژه‌های فردی ،تعاملی و گروهی تعریف می‌شود.رشد همه جانبه‌ی کودک(حسی،حرکتی،عاطفی،اجتماعی،خلاقیتی،شناختی......)در قالب همین پروژه‌ها شکل می‌گیرد.
مبنای کار ما هوش‌های چندگانه و ارزش‌های زندگی است.اهداف ما در مجتمع آموزشی شکوه شفق: پروش کودکان پرسشگر،افزایش اعتماد بنفس و عزت نفس؛خوب دیدن،خوب شنیدن،صلح طلبی،فراهم کردن فرصت‌های ابراز وجود و رشد مهارت‌های حل مسئله
ما آماده‌ایم با توجه به شرایط پیش آمده با دستیابی به بهترین نرم‌افزارها در فضای مجازی و بکارگیری سیستم‌های نوین آموزشی در امر تولید محتوا، آموزش و پرورش دانش‌آموزان را با اهداف فوق راه اندازی کنیم.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانشجو
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه فروغ بهمن

مجتمع آموزشی دخترانه شکوه شفق

مجتمع آموزشی دخترانه شکوه شفق

مجتمع آموزشی شکوه شفق با هدف توجه به تفاوت ها و استعدادهای فردی و در راستای انسان سازی و شخصیت پروری با به کار گیری امکانات روز دنیا و سیستم های حضوری و مجازی به ارائه شیوه های نوین آموزشی می پردازد.


لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.