سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه پویش


مدرسه پویش


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


شیوع بیماری کرونا ابعاد مختلف زندگی ما را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. یکی از بزرگترین دغدغه‌های جامعه پس از شیوع این بیماری، تعطیلی مدارس است که اگر درست مدیریت نشود، تاثیر آن بر روی نسل آینده انکار ناپذیر خواهد بود .
مجتمع آموزشی پویش با برنامه‌ریزی و آموزش همکاران، اولیا و دانش‌آموزان خود در مورد شیوه‌های آموزش غیرحضوری ( آنلاین و آفلاین ) و نحوه طراحی فرآیند آموزشی در آموزش غیر حضوری و یا آموزش ترکیبی ( مجازی و حضوری ) تمام سعی و تلاش خود را در این راه انجام داده است. که بنا به نظرسنجی‌های مختلف موفقیت‌های بسیار خوبی بدست آورده است.
به این منظور مدرسه 3 نوع طراحی دارد :
الف:مدرسه از یک سیستم جامع LMS ( سیستم جامع یادگیری ) در سایت قسمت سامانه کاربران استفاده می‌کند که فرآیند‌های مختلف آموزشی همچون مدیریت کلاس، حضور و غیاب، ثبت نمرات و ارائه کارنامه، برنامه کلاسی، ارسال و دریافت تکالیف، ارسال و دریافت پیام، آزمون‌های و ..... به صورت مجازی اجرا می‌گردد.
ب : جهت برقراری کلاس‌های آنلاین، مدرسه از 2 پلتفرم اسکای روم و بیگ بلو بهره می‌برد تا در صورت اختلال در هر یک دیگری در دسترس باشد. ( در برگزاری کلاس‌های آنلاین استانداردهای جهانی برگزاری کلاس آنلاین برای دوره ابتدایی رعایت می‌شود )
ج : آموزش‌های آفلاین
آموزش آفلاین در کنار و مکمل آموزش آنلاین می‌باشد. تولید محتوای استاندارد در بخش آفلاین از دغدغه‌های مهم مدرسه در این دوران بوده است. که با تلاش و همت آموزگاران و کادر دلسوز دبستان پویش در هر بخش هر کتاب درسی با بهره‌گیری از نرم‌افزارها و در سایت مدرسه و سایت آپارات بارگزاری گردیده است .
امروز بیش از 200 هزار بار محتواهای تولید شده در دبستان پویش در سراسر کشور توسط دانش آموزان عزیز دیده شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

درباره پیش دبستان پسرانه غیر دولتی پویش

مدرسه پویش یک مدرسه پسرانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده یوسف آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی یوسف آباد، خیابان جهان آرا، نبش خیابان 34، پلاک 61 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88639408 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم میثم مسعودی آشتیانی و موسس آن هاشم مسعودی آشتیانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.pooyeshschool.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,363 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3912)

مدرسه پویش، پیش دبستان غیر دولتی پسرانه : یوسف آباد، خیابان جهان آرا، نبش خیابان 34، پلاک 61

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه سوده
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه درخشان
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه جامی نوین
» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه تزکیه
» مدرسه خاتم
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه کودکان آفتاب

» مدرسه روشنگران

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه روشنگر

» مدرسه مشکوه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه آل طه
» مدرسه نيايش
» مدرسه علوم نولیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.