سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


آموزش آنلاین در مدارس سرای دانش در ایام تعطیلات طبق روال گذشته آموزش حضوری با همان برنامه هفتگی همراه با همان معلمان و با حضور پشتیبان در کلاس برگزار می گردد.

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه عادی دولتی سرای دانش

مدرسه سرای دانش یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده شریعتی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شریعتی، ملک، نبش جلالی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77652949 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سرای دانش است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم ذبیح اله سلطان محمدی و موسس آن اصغر دوستی دولت ابادی است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 77652949 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 77652644 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://Www.sarayedanesh.sch.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 14,502 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 33 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 33 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4240)

مدرسه سرای دانش، دبستان (ابتدایی) عادی دولتی پسرانه : شریعتی، ملک، نبش جلالی

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دی
» مدرسه شهید جوادنیا
» مدرسه صالحین
» مدرسه کمیل
» مدرسه درخشان
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه شهید مطهری
» مدرسه گویا
» مدرسه بهاران

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه سوده
» مدرسه تلاش
» مدرسه سرای علم
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه هاتف
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه موعود

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوره» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه پویش

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه سوده

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه نوآور

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آل طه
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه مهر
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه درخشان
» مدرسه مبینا
» مدرسه ندا
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه نيايش
» مدرسه صدرا نوینلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
زهرارمضانی
(1401/02/27)
به نظر من از سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست. کلاس های کوچک، مدیریت ضعیف، ساختمان نامناسب مدرسه، آموزش زبان انگلیسی مناسب نیست و به نسبت سطح مدرسه، شهریه بالاست. متاسفانه محیط مدرسه، شادابی لازم رو نداره. من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیر محمدی
(1400/11/05)
تجربه ی ما از سرای دانش واحد شریعتی
1.مسئولین برنامه مناسبی برای مدرسه ندارند.
2.مدرسه برنامه ریزی جامعی ندارد
3. من از تدریس رضایت ندارم
4.از نظر من انتقاد پذیر نیستند
5.زبان انگلیسی مدرسه خوب نیست
توجه داشته باشید تا قبل پرداخت شهریه، بسیار خوش برخورد به نظر می رسند.
به این دلایل امسال در این مدرسه ثبت نام نکردم و در حال حاضر از مدرسه ی جدید پسرم راضی هستم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/03/20)
چه مدرسه ای در منطقه 7 پیشنهاد میکنید؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/30)
با سلام
از برخی از مسئولین راضی نیستم..
با دقت فرزندان خود را ثبت نام کنیم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/03)
چرا با این همه انتقاد هنوز پاسخی از مدرسه داده نشده
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
از والدین دانش آموز
(1397/04/27)
کوتاه می گویم که مدیریت سایت هم نوشته های من را حذف نکند و عبارت کلیشه ای `....ما یک رسانه برخط هسیتم....` را به کار نبرد. اگر فرزند تان به درس خواندن علاقه مند است و انتظار مدرسه متفاوت را دارید، این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم. تشکر
پاسخ : همانطور که می دانید، سرزمین تیزهوش ها رسانه دیجیتال ثبت شده و رسمی است. ما مجبوریم قوانین و مقررات جاری و ساری را رعایت کنیم حتی اگر در مواردی نسبت به آنها نظراتی هم داشته باشیم.

طبیعی است انتشار بعضی از نظرات بار حقوقی دارد (مثلاً درج اسم فرد یا اطاعاتی که هویت افراد را مشخص کند) و در صورت انتشار، ما مجبور هستیم که در دادگاه به قاضی مستندات ارائه کنیم. بعضی از دوستان نظراتی می گذارند که منفی هم هستند و منتشر هم می شوند البته، این دوستان مدارک مستدل قابل ارائه در دادگاه را به صورت ایمیل ارسال می کنند اما همانطور که می دانید در رسانه های رسمی کشور، انتشار نام افراد و اتهامات تنها پس از نهایی شدن رای قاضی پرونده امکان پذیر است.

اگر در سایت دیده باشید، هم نظرات منفی هست و هم نظرات مثبت. اتفاقا تعداد زیادی از نظرات مثبت که توسط سامانه تشخیص ما به عنوان Spam تشخیص داده می شود و پس از بررسی مسئول بخش مدارس، حذف می شود. زیرا مشخص می شود که مثلاً به صورت جهت دار در دفاع از مدارس نوشته می شوند (مثلا یک کاربر به انواع و اقسام روش ها یادداشت مثبت برای مدارس می گذارد). اتفاقا تعداد نظرات مثبتی که تایید نمی شوند بسیار زیاد هستند. در واقع ما سر و سری با هیچ مدرسه ای نداریم و از هیچ شخصی پورسانت نمی گیریم. بسته های تبلیغاتی ما هم در سایت مشخص است و می توانید در صفحه مربوطه ببینید. تبلیغات هم در کادرهای مشخص نمایش داده می شوند که قابل شناسایی برای همراهان عزیزمان، باشد.

تاکید می کنیم درباره نظرات منفی، ما تلاش می کنیم اگر کلمه ای نامناسب باشد یا بار حقوقی داشته باشد، در حد امکان تعدیل کنیم اما مواردی هست که مدارک مستندی درباره موضوعی برای ما ارسال شده و ما آنها را به صورت کامل درج کرده ایم.

به عنوان یک نمونه عرض می کنیم، مثلاً همین خود شما، حتی ایمیل خود را هم درج نکرده اید که ما بتوانیم مستندات قابل ارائه در دادگاه از شما بخواهیم و به اعتبار اسناد و مدارک بتوانیم فرمایشات شما را در سایت درج کنیم.

در خاتمه، یادآوری می کنیم، در شرایط فعلی و با توجه به اینکه کسی که در برابر قاضی باید پاسخگو باشد، ما هستیم، رعایت برخی مصلحت اندیشی ها (که ممکن است حتی ترجیح خود ما نباشد اما الزامات قانونی ما را ملزم به آن کرده) برای ادامه فعالیت این رسانه الزامی است و مطمئن هستیم شما و دیگر عزیزان این موضوع را درک می کنید.

با سپاس از انتقادات به جا و درست شما. امیدواریم همراهی و همدلی شما همواره در مسیری که در پیش گرفته ایم، همرراه خود داشته باشیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/16)
به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند..
من از ثبت نام پسرم در این مدرسه پشیمانم شدم و تصمیم دارم در یک مدرسه بهتر از اینجا ثبت نام بکنم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/12)
من وقتی فرزندانم در این مدرسه ثبت نام کردم امید داشتم برای موفقیت بهترش، اما به نظرم فشار درسی زیاده ..
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/12)
با سلام
به نظرم مسئولین خوبی نداره
با والدین برای بهتر شدن و اداره شدن مدرسه مشورت نمیشود
به نظرم شهریه بالا است
از تبلیغات قلم چی راضی نیستم..
با دقت فرزندان خود را ثبت نام کنیم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/04/10)
به نظرم بیشتر ب مسائل مالی می پردازند.
خواهش با دقت ثبت نام کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محسن
(1397/04/08)
به نظرم بیشتر به فکر مسائل مالی هستند، انتظار داریم بیشتر به مسائل آموزشی و پرورشی بپردازند...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/03)
با سلام
به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند و حیاط نداره
وسط سال پشیمون شدم
دوستان دقت کنید در ثبت نام فرزندتان
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/03/31)
سلام، من امسال برای ورود پسرم به مدرسه تمام مدارس منطقه 7 را بررسی کردم و مدرسه سرای دانش هم جزو همین مدارس بود
که به نظرم با توجه به شهریه بالا امکانات خوبی نداشت و حیاطش یک پارکینگ بود و اردوهای بچه ها هم جزو شهریه نبود و...
برای همین تصمیم گرفتم پسرم را در مدرسه .... ثبت نام کنم بخاطر شرایط و کادر و قیمت مناسبش، حیاط خیلی بزرگ و کلاس های تک صندلی عالی ، محیط خوب ، به خصوص برخورد نماینده موسس خوبش و معلمین و توضیحات کامل و حتی اجازه بازدید از کلاس ها و کل مدرسه را به من دادند خیلی عالی بود و متوجه
موفق و موید باشید....
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1397/03/05)
به نظرم مسئولین وقت برای اجرای محورهای آموزشی رو ندارن. سال های قبل و سایل تحریر و آموزشی و برنامه اردو جز هزینه ثبت نام بود اما امسال هزینه ثبت نام 20 درصد اضافه شده و برخی از خدمات حذف ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کلاس دومی
(1396/11/27)
چند روز پیش برای ثبت نام پسرم به این مدرسه رفتم، نیم ساعت پشت در موندم تا سرایدار مدرسه اومد ساختمان مسکونی و بدون فضای باز مناسب برای بچه ها بود، زنگ تفریح یک عالمه بچه توی پارکینگ سرپوشیده ساختمان که حدودا به اندازه پارک 5 تا ماشین بود داشتن بازی میکردن
کلا راضی نبودم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر محمد رضا
(1396/11/26)
از مدرسه راضی نیستم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
مادر دانش آموز سوم
(1396/11/19)
سال گذشته بخاطر رفتار نامناسب کادر آموزشی خاطره بدی برای بچه ها بجا موند
برخی از مسئولین جوان و کم تجربه اند...
پاسخ : uسلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/18)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و به مسائل مالی توجه دارن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پهلوان
(1396/11/16)
از مدرسه راضی نیستم . نسبت به هزینه ای که دریافت میکنن در سال بدون حتی یک وعده شیر یا اردو هستش.
ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/16)
این مدارس منتسب به قلمچی هست که سال ها در زمینه کنکور فعالیت داشته، اما به نظرم کادر جوان و کم تجربه ای دارد و مدرسه مثل قبل نیست..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
بهاره رحیمی
(1396/10/28)
من پسرم رو امسال اینجا ثبت نام کردم ولی بر خلاف تبلیغات و حرف هایی که ازین مدرسه شنیده بودم ، از انتخابم راضی نیستم.
به نظرم اکثر کادر و معلمان جوان و کم تجربه هستند و طریقه برخورد با دانش آموز و اولیا را نمی دانند.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پدر یکی از شاگردان سال دوم مدرسه سرای دانش
(1396/06/20)
ما پسرمان را از سال اول در مدرسه سرای دانش ثبت نام کردیم و دو سال در این مدرسه درس خواند. مدرسه را باید از جهات مختلفی مورد بررسی قرار داد. 1- از بعد آموزشی جوان بودن و کم تجربه بودن معلم بخصوص در سال اول برای پسرم خیلی گران تمام شد. پسرم توانسته بود در یک پیش دبستان عادی کاملا به درس و مدرسه علاقه مند شود اما به نظرم معلم سال اول ایشان تجریه کافی نداشت و همچنین پشتیبان به بچه ها استرس میداد و اعتماد به نفس پسرمان گرفته شد. امروز که با شما صحبت می کنم بسیار از انتخابم در بعد آموزشی پشیمانم.
2- به نظر من وارد شدن به مدرسه داری با سبک آمادگی برای کنکور بزرگترین ضعف مدارس قلم چی است که در مدرسه کاملا مشهود بود دایم آزمون صبحانه برگزار کردن و بچه را از همان اول صبح با استرس همگام کردن نتیجه بسیار بدی روی بسیاری از بچه ها دارد امروزه در دنیا سیستمهای آزمون محور آموزشی بخصوص در دوره دبستان یک کابوس بد تاریخ آموزشی لقب گرفته اند. به نظرم نبود مشاور روانشانسی و نبود یک سیستم پرورشی مشخص و صرفا اتکا به روشهای آموزش مبنا ار نکات منفی مدرسه بود همین را بگویم که انقدر به همه چیز از بعد آموزش نگاه می شد که فرزند من از درس هنر و خوشنویسی که محرک اصلی فرزند در سالهای پیش برای پرورش روحش بود فراری بود و سه شنبه ها خودش را به مریضی می زد تا به مدرسه و درس هنر نرود.
4- از مدیریت راضی نبودم
در مجموع واقعا تجربه بدی بود مدرسه ایی که ارکان آن با هم هماهنگی نداشتند و فقط دو سال اعتماد به نفس پسر ما گرفته شد به نظرم در انتخاب مدرسه نباید صرفا اسم و برند را مبنا قرار داد و فرزندان را به جاهای مناسبی برای درس خواند بسپارید.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/06/19)
با سلام به مادر و پدر های مهربان
من این مدرسه رو به شما پیشنهاد نمی کنم من سه سال در این مدرسه بودم امسال بالاخره پرونده تحویل گرفتم
پیشنهادم اینه که تحقیق کنید در مورد مدرسه
از کادر آموزشی مدرسه و سطح علمیشون اصلا راضی نبودم و به نظرم پرسنل کم سن هستند و تجربه کافی جهت تدریس ندارن
مخصوصا پایه اول و دوم که مهم ترین هستش
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیای سرای دانش
(1396/06/08)
مادران و پدران گرامی لطفا در انتخاب مدرسه دقت کنید من بدترین تجربه زندگیم این مدرسه بود.
به نظرم معلم ها تجربه ی کافی رو ندارند مخصوصا کلاس اول که پایه مقطع ابتدایی هستش حتما دقت کنید
از معلم کلاس اول اصلا راضی نبودم.
به نظرم تنها مورد خوب این مدرسه ناظم مدرسه جناب آقای باقدم بود که بسیار با حوصله و با تجربه و با جان و دل حوااسش به بچه ها بود.
از کادر مدرسه و پشتیبان اصلا راضی نبودم.
تصمیم درست گرفتن آینده بچه ها رو رقم میزند
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/06/01)
با سلام به نظرم اصلا مدرسه ی خوبی نیست از معلم کلاس اول اصلا راضی نبودم در حدی که نتوانست به بچه ها یاد بده خواندن و نوشتن رو قشنگ مثله مهد کودک بود
بدترین معلم در پایه اول خانوم ... بودن و از معلم دوم هم اصلا راضی نبودم
مدام در حال تعویض معلم
در ضمن مدرسه ای که فقط یک پایه اول و دوم داره به نظر شما میتونه مدرسه خوبی باشه؟؟ چرا کادر آموزشی مدام باید عوض شود؟ این ریزش شدید دانش آموز بابت چی بود؟؟
پدر و مادر های بزرگوار لطفا در انتخاب خود دقت کنید
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
امینایی
(1396/04/11)
با سلام .پسرم را سال گذشته در مقطع پیش دبستانی ثبت نام کردم .پسرم از مهد کودک و کلاسهای آموزشی گریزان بود .خیلی نگران بودم ولی بعد از گذشت چند روز از مهر ماه پسرم اشتیاق خاصی از خود نشان میداد .کم کم علاقه مند شد و الان که تعطیلات تابستان رسیده با شوق بسیار منتظر شروع مدرسه است .از آرامش و صبر آقای با قدم ،مدیر انضباطی و خانم رفیعی و خانم رضایی و خانم اشتیاقی ومحبتشان نسبت به دانش آموزان نشکر میکنم و برایشان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم .مادر احسان
روشنک صادقی
(1396/02/11)
به نظر من ، مدرسه در حد متوسط رو به بالاست. حضور پشتیبان در کلاس وجه متمایز این مدرسه نسبت به بقیه مدارس است. چون معلمین مدرسه سن بالا هستند و حوصله دانش آموزان را ندارند باعث نارضایتی دوستان شده. من در مجموع از خدمات مدرسه برای فرزندم راضی هستم . از پشتیبان کلاسم خانم مینایی کمال تشکر را دارم که با صبر و حوصله زحمات زیادی برای فرزندم کشیده است.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/13)
من امسال فرزندم را در مدرسه سرای دانش ثبت نام کردم اما متاسفانه بر خلاف تصوری که از نظم و برنامه ریزی سرای دانش داشتم اصلا اینگونه نبود. به نظرم در این مدرسه مدیر مدرسه عملا نظارت خاصی بر روی مجموعه ندارد و اکثر معلمان هم تازه کار هستند و پشتیبان هم عملا عملکرد مثبتی ندارد تنها عمر بچه من در این مدت تلف شد در تابستان 1.5 ماه بی دلیل بدون بار آموزشی خالصی بچه به مدرسه می رود و در طول دوران تحصیل هم دائم از ابتدای صبح با آزمون صبحانه بچه را استرسی می کنند. فرزند من یک بچه کاملا شاد بود که الان تبدیل به یک ادم استرسی شدید شده است . خلاصه من این مدرسه را پیشنهاد نمی کنم چون واقعا اصلا خوب نبود برای ما خدا کند امسال زودتر تمام شود که خسته شدیم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نظری
(1395/11/12)
از کسانی هستم که فرزندم رو در این مدرسه ثبت نام کردم متاسفانه مسئولین مدرسه رفتار مناسبی ندارند و اصلا نظارتی روی کار دبیران صورت نمیگیرد و مدام با تبلیغات سعی در جلب توجه والدین دارند . حتی کادر ارشد مدرسه هیچ تخصصی و تجربه ای برای آموزش ندارند و با این تفاسیر فقط بچه های بی گناه ما یک سال تحصیلی از آموزش محروم می شوند.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/11/11)
به نظر من کادر مدرسه کم تجربه هستند و برنامه ریزی صحیحی ندارند و باید نظارت بیشتری بر روی عملکرد معلمین باشد،باید حیاط مناسب دانش آموزان و وسایل تفریحی برای زمان فراغت بگذارند . کادر آموزشی بهتر است پاسخگو باشند .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهاره جوکار
(1395/08/26)
پسرم کلاس دومه و من امسال اینجا ثبت نامش کردم. الان به شدت پشیمونم که ثبت نامش کردم . سرای دانش فقط اسم داره همین
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/07/08)
به نظر من مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
محمد حسین باقری
(1394/12/26)
متاسفانه بر خلاف اسم و تبلیغاتی که من ازین مدرسه و سرای دانش دیده و شنیده بودم خیلی راضی نیستم.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.