سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی اتحاد نوین

مدرسه اتحاد نوین یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده سهروردی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان خرمشهر بین صابونچی و قنبرزاده، پلاک ۱۳۹ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88760383 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مقطع پیش دبستان هم دارد

این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس اتحاد نوین است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم عزیزه طاهرزاده خامنه و موسس آن عزیزه طاهرزاده خامنه است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88760383 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 09101601366 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.ettehad7.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 23,188 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 28 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 28 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4179)

مدرسه اتحاد نوین، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : خیابان خرمشهر بین صابونچی و قنبرزاده، پلاک ۱۳۹

ویژگی خاص دبستان دخترانه اتحادنوین به عنوان یک مدرسه محیط زیستی تلفیق هماهنگ استعدادهای مختلف جهت بسترسازی یک زمینه کاملا طبیعی با توجه به تفاوتهای فردی دانش‌آموزی می‌باشد که پس از بسترسازی هدایت استعدادها تلاش در جهت رشد همه جانبه صورت می‌گیرد،این نیاز توسط کار در دپارتمان‌های تخصصی شکل می‌گیرد و بهره‌گیری از فضای خاص و استاندارد فیزیکی مجموعه در کنار نیروی انسانی کارامد و متخصص چهارچوب دقیقی از یک نظام آموزش و پرورش پیشرفته را فراهم می‌کند.
مدرسه جایی است که فرزندان سال‌های زیادی از عمرشان را در آن می‌گذارند. سال‌هایی که در اوج یادگیری هستند، در واقع مانند بذری هستند که اگر در بهترین شرایط قرار گیرند در آینده ثمره خوبی به بار می‌آورند. رفتار کادر آموزشی و هم کلاسی‌ها تاثیر زیادی بر فرزندان می‌گذارد. امکانات رفاهی و آموزش‌های جانبی مانند آموزش کار با کامپیوتر، زبان انگلیسی وآزمایشگاه مجهز و ... بسیار مهم است. ازجمله معیارهای یک مدرسه خوب این است، که شرایط و جو مدرسه و کلاس درس را به گونه‌ای کنترل کند که فرزند شما بتواند در فضایی شاد و مثبت به دور از فشار و اضطراب آموزش ببیند.
نگرانی درباره انتخاب مدرسه بسیار طبیعی است و قبل از انتخاب مدرسه هر چقدر وسواس به خرج دهید و زمان بگذارید، مسلما در آینده فرزندتان تاثیر بزرگی خواهد گذاشت؛ بر این اساس بهترین مدارس دخترانه تهران و هم‌چنین بهترین مدارس پسرانه تهران به تفکیک منطقه‌های مختلف تهران در دسترس شما هست تا بهترین تصمیم‌گیری ممکن را داشته باشید.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه موعود
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه جامی نوین
» مدرسه دانش
» مدرسه نگرش
» مدرسه درخشان
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه مهر هشتم

آغاز ثبت نام پیش دبستان و دبستان غیر دولتی اتحاد نوین سال تحصیلی  1401-1400

آغاز ثبت نام پیش دبستان و دبستان غیر دولتی اتحاد نوین سال تحصیلی 1401-1400

ثبت نام پیش دبستان و دبستان غیر دولتی اتحاد نوین در سال تحصیلی 1401-1400 آغاز شد.

دبستان وپیش دبستان دخترانه غیردولتی اتحاد نوین

دبستان وپیش دبستان دخترانه غیردولتی اتحاد نوین

آموزش و پرورش، کلید فتح آینده است و از دیر باز انتظار از آموزش و پرورش آن بوده که انسان های فردا را تربیت کند و نسل امروز را برای زندگی در جامعه ی فردا آماده سازد. یکی از برنامه های مدارس اجرای برنامه های یادگیری در همه زندگی است .

فعالیت های آموزشی و پرورشی دبستان اتحادنوین

فعالیت های آموزشی و پرورشی دبستان اتحادنوین

دبستان اتحادنوین برای ارتقا سطح علمی دانش آموزان چه تدابیری را اندیشیده است.بیشتر مطالعه کنید.

با فعالیت های آموزشی پیش دبستان و دبستان دخترانه اتحاد نوین آشنا شوید

با فعالیت های آموزشی پیش دبستان و دبستان دخترانه اتحاد نوین آشنا شوید

پدر و مادرها با اهمیت فعالیت هایی که ویژگی یک دبستان خوب است تا حدودی آشنایی دارند . در این بخش اطلاعات بیشتری درباره دبستان دخترانه اتحاد نوین دریافت می کنید.

آغاز ثبت نام پیش دبستان و دبستان غیر دولتی اتحاد نوین سال تحصیلی  1400-99

آغاز ثبت نام پیش دبستان و دبستان غیر دولتی اتحاد نوین سال تحصیلی 1400-99

ثبت نام پیش دبستان و دبستان غیر دولتی اتحاد نوین در سال تحصیلی 1400-99 آغاز شد.

درخشش دانش آموزان دبستان اتحاد نوین در اولین جشنواره پژوهش و پویایی کودک (فبک)

درخشش دانش آموزان دبستان اتحاد نوین در اولین جشنواره پژوهش و پویایی کودک (فبک)

درخشش دانش آموزان دبستان اتحادنوین در اولین جشنواره پژوهش و پویایی کودک (فبک)
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه درخشان
» مدرسه موعود
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه شهدا
» مدرسه مشکوهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1400/11/17)
این مدرسه از لحاظ کادر آموزشی و مدیریت سرکار خانم طاهرزاده و معاونت بسیار عالی هستند.دختر من6سال در این مدرسه تحصیل میکردند و بسیار راضی بودیم.از لحاظ شهریه هم به نسبت مدارس دیگر با توجه به کادر آموزشی دلسوزی که دارند بسیار معقول می باشد.انشاله همیشه سلامت باشند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/12/17)
من دخترم از پیش دبستان در این مدرسه مشغول به تحصیل بوده و الان کلاس ششم هست بسیار مدرسه ی خوب و دارای فضای شاد برای دانش آموزان است از بهترین معلمان منطقه برای آموزش استفاده می کنند و الان که دخترم می خواد از این مدرسه بره بسیار ناراحت هستم امیدوارم که همیشه موفق باشند از سرکار خانم طاهرزاده و کادر بسیار مهربانشون معاونین عزیز کمال تشکر را دارم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1399/12/17)
با سلام من از این مدرسه بسیار راضی هستم پارسال بسیار به دنبال مدرسه و پایه اول در منطقه 7 بودم که بسیاری از عزیزان در اداره منطقه 7 این دبستان رو تایید کردند و من هم از مدیریت سرکار خانم طاهرزاده بسیار راضی هستم مخصوصا معلم کلاس اول دبستان بسیار عالی امسال که همه چیز آنلاین بود برای بچه ها تدریس داشتن من مدرسه اتحاد نوین را برای همه پیشنهاد می کنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/12/17)
من دخترم در این دبستان مشغول به تحصیل می باشد با توجه به اینکه بیشتر آموزش های امسال به صورت آنلاین بوده این دبستان از بهترین متد آموزشی استفاده نموده و از سرور های مناسب و دو نرم افزار جهت اتصال به کلاس ها استفاده شد آموزش ها به صورت مستقیم و بدون هیچ قطعی انجام میشد
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ترنم
(1398/07/10)
سلام مدرسه از نظر بهداشتی چطوره و این شهریه اش چقدره؟
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه در تاریخ 98/07/16:

با سلام از نظر بهداشتی تمانی موارد زیر نظر بهداشت آموزش و پرورش و طبق استانداردهای آموزشی مربوط به مدارس می باشد جهت اطلاع از شهریه می توانید با تعیین وقت قبلی به دبستان مراجعه نمایید
شماره تماس۸۸۷۶۷۶۳۵
ولی دانش آموز
(1398/05/02)
سلام می خواهم دخترم رو کلاس اول بنویسم راهنمایی کنید دولتی بهتره یا غیر دولتی؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سیما
(1398/03/31)
من دخترم سال چهارم که در این مدرسه درس می خونه راضی هستم مخصوصا با نمایشگاه ها و جشنواره هایی که دارند توانمندی های بچه ها آشکار میشه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مرتضی
(1398/03/31)
این مدرسه پیش دبستان خیلی خوبی داره مهم ترین از همه که بچه ها بعد از یه مدت عجیب عاشق مدرسه میشن کادر اجرایی بسیار توانمندی دارند
ناشناس
(1398/03/30)
من هر دو دخترم در این مدرسه درس می خونن و از پیش دبستان اینجا بودن خبری راضی هستم مخصوصا کادر اداری و معاونین بسیار عالی هستن بیشترین موردی که بهش توجه دارن یاد بودن بچه ها در مدرسه هستش
مهتا خرسندی
(1398/03/30)
با سلام مدرسه بسیار عالی از نظر آموزشی در منطقه 7 هستش من که زنگ زدم هفته پیش برای پیش دبستان مراجعه کردم بسیار راضی بودم و ثبت نام کردم
آیدا رشیدی
(1398/03/17)
عرض سلام و ادب خدمت دوستان و اولیای عزیزی که با وسواس و دقت نظر، مدرسه و خصوصا دبستان خوب برای پایه ریزی قوی فرهنگی، اخلاقی، درسی و...برای دلبندانشون انتخاب میکنند.
مدیریت دبستان اتحادنوین، از مدیران با تجربه و فرهنگیان اهل مطالعه با اطلاعات علمی، فرهنگی و...کاملا به روز و منطبق با متد آموزشی پیشرفته هستند و با این خصوصیات منحصر به فرد که کمتر در مدارس غیر انتفاعی به چشم میخوره، به دور از چشم داشتهای مادی و با انگیزه های قوی آموزشی و عشق به آموزش، فرهنگ و اخلاق، توانسته اند مجموعه ای قابل دفاع از کادر آموزشی، اجرایی و برنامه های مدون و در عین حال مدرن آموزشی، پرورشی را فراهم کنند.
با توجه به اینکه هر دو دختر من زیر نظر ایشان در دبستانهای تحت مدیریتشان در مقطع دبستان، تحصیل کرده اند ،موکدا ،حضور اولیایی که دقت نظر در انتخاب محل تحصیل فرزندانشان را دارند ،دبستان اتحاد نوین را پیشنهاد میکنم خصوصا در سالهای پیش دبستان و اول دبستان که پایه ریزی درست، اصولی و شکل گیری علاقمندی کودکان به درس و مدرسه، انجام میشود.
(1398/02/24)
سلام . لطفا میشه راهنماییم کنید دوستان؟ مدرسه فضیلت از نظر نوع تدریس و مدیریت بهتره یا اتحاد نوین ؟
ولی دانش آموز
(1398/02/18)
میشه لطفا کسی بگه که امسال شهریه مدرسه چه قدر بوده؟؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ایلار زارعی
(1397/12/19)
دختر من دوسال پنجم و ششم این مدرسه درس خونده واقعا عالی میتونم بگم بهترین مدرسه تهران هستش معلمان و کادر فوق العاده دست چین شده و توانمند تحت نظر مدیریتی استثنایی و کارکشته بزرگترین شاخصه مدرسه جدا از جدیت در دروس بچه ها بسیار اخلاق محور میباشند و از اموزش طرز صحیح اداب معاشرت برای دانش اموز کوتاهی نمیکنند و تنها اشکالی ک میتونم ازش بگیرم اینکه جای مناسبی برای افراد نامنظم نیست
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ماریا
(1397/11/28)
بسیار مدرسه خوبی در منطقه 7 هست
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
لیانا
(1397/11/27)
من دخترم 3 سال در این دبستان مشغول به تحصیل هست بسیار راضی هستم معلمین خوب و با سابقه کادر اداری بسیار عالی
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1397/09/12)
پروژه های علمی دبستان برای بچه ها که توسط معاون پژوهشی بیان میشه بسیار برای بچه ها عالی و کاربردی هست
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1397/09/12)
با سلام نسبت به مدارس منطقه 7 و سوالات و پرسش هایی که در اداره آموزش و پرورش داشتم این مدرسه عالی هست
کادر آموزشی عالی هستن معاونین بسیار توانمند
معلمین با تجربه
نارا تهرانی
(1396/08/20)
من 3 سال در این مدرسه بودم و واقعا راضی بودم بله کادر فنی یکم سخت گیری میکرد ولی عالی بود عالی بهترین دوران مدرسمون اونجا بودم و الان به خاطر اون سخت گیری ها در یکی از مدارس خوب تهران هستم
خیلی ممنونم از مدیر و معاونین و همچنین معلمان گرامی
مینا
(1396/06/22)
سلام من دو سال دخترم در این مدرسه درس می خونه بسیار راضی هستم و کادر عالی نمی دونم دوستمون در نظرات قبلی چرا اینقدرناراحت بودن ولی من خیلی راضی هستم کادر بسیار عالی دارن
بازدید کننده سایت
(1396/06/22)
سلام مدرسه بسیار عالی و خوبی هست مخصوصا کادر اداری مجرب و با تجربه ای دارن خیلی ممنون از زحمات این عزیزان
بازدید کننده سایت
(1396/03/06)
سلام . اطلاعات در مورد این مدرسه از دوستانی که فرزندانشون تو این مدرسه درس خوندن میخواستم
بازدید کننده سایت
(1396/03/02)
سلام. میخوام دخترم تو این مدرسه ثبت نام کنم ممکنه دوستانی که فرزندانشون تو این مدرسه درس خوندن اطلاعات بدن
بازدید کننده سایت
(1395/08/25)
بسیار بسیار مدرسه عالی هم از نظر آموزشی و هم از نظر انظباطی و مدیریت بسیار قوی همراه با معلمین عالی من دخترم در این مدرسه هست و من کاملا ازشون راضی هستم
بازدید کننده سایت
(1395/08/10)
بسیار مدرسه عالی از نظر آموزش و معلمین و مدیریت قوی دارند
بازدید کننده سایت
(1395/08/08)
مدرسه از نظر آموزشی عالی هست چون بیشتر معلمین با سابقه و نمونه منطقه 7 در این دبستان تدریس می کنند
بازدیدکننده سایت
(1395/08/08)
با سلام من با توجه به اینکه فرزندم قبلا مدرسه نیکا در همان سهروردی درس می خوند و الان مدرسه اش رو عوض کردم و اتحاد نوین را انتخاب کردم خیلی راضی هستم کادر آموزشی و مدیریت توانمندی دارن
بازدید کننده سایت
(1394/09/25)
این مدرسه بهترین مدرسان را دارد و نحوى درس دادن ان ها بسیار عالى مى باشد