سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه غیر دولتی راه سعادت

مدرسه راه سعادت یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده هفت تیر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، نرسیده به ورزشگاه شیرودی، کوچه افشار، پلاک 3 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88311202 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم کبری اصغرلو و موسس آن کبری اصغرلو است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88311202 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88311202 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.rahesaadat.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,297 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 11 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 11 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4230)

مدرسه راه سعادت، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی دخترانه : میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، نرسیده به ورزشگاه شیرودی، کوچه افشار، پلاک 3

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پیام
» مدرسه شهید آقایان 2
» مدرسه ولی عصر
» مدرسه اندیشه فکور
» مدرسه مهاجر ایروانی
» مدرسه المهدی
» مدرسه توحید 1
» مدرسه بهارعلم آموزان
» مدرسه قلم
» مدرسه ثامن الائمه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه فرید
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آفرینش
» مدرسه مبینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
کیانا
(1398/07/25)
عالی نمیتونم چیزی بگم من از کلاس اول تا پنجم اینجا بودم یعنی خیلی عالی هست لطفا بیاین ببین خودتان ببین چه قدر خوبه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/24)
با سلام دختر من در این مدرسه تحصیل کرده و من بسیار راضی بودم کادر دلسوز و فعال با مدیریت سرکار خانم اصغرلو تلاش بسیاری در جهت آموزش و پرورش ( به ویژه تکریم شخصیت بچه ها ) انجام می دهند . دخترم از این مدرسه وارد مدرسه فرزانگان یک تهران ( تیزهوشان) شد و خدا را شکر امسال در رشته ی داروسازی دانشگاه تهران پذیرفته شد .
منا
(1397/05/28)
به نظرم از لحاظ اموزشی ضعیف عمل میکنن،دخترم افت تحصیلی پیدا کرد و در طول سال مدام خودم باید باهاش کار میکردم.اما برخورد کارکنان بسیار خوبه.
مریم
(1397/05/17)
سلام دبستان راه سعادت واقعا مدرسه بسیار خوبی است محیط قشنگ شاد و زیبا دارد آرامش و نظم دارد و به ما آداب معاشرت و حتی راه رفتن و نشستن یاد دادند تمام کلاسها تخته هوشمند و کامپیوتر دارند وبرای نقاشی حتی به ما تابلو کشیدن یاددادند. مدیر و معلمان و ناظم بسیارمهربان هستند و خیلی خوب درس می دهند. من خیلی راضی هستم.
نصیری
(1397/05/13)
با سلام
به نظرم به لحاظ آموزشی و پرورشی ضعیفه، سال تحصیلی گذشته حتی یک نفر قبولی تیزهوشان و نمونه نداشت.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/23)
از نحوه برخورد پرسنل مدرسه راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/06)
سلام،من بعنوان یک مادر دخترم رو تو این مدرسه ثبت نام کردم .انشالله امسال مدرسه اش رو عوض میکنم،خواهش میکنم به حرف من اکتفا نکنید،تحقیق کنید و ببینید به بچه ها تو مدرسه چی میگذره، به نطرم به مسائل مالی توجه زیادی میشه و احساس میکنم هر چقدر بیشتر پول بدید هوای بچتونو بیشتر دارن
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/04)
این مدرسه از نظر کادر و سیستم آموزشی عالی است مدیریت مدرسه سرکار خانم اصغرلو و سرکار خانم انصاری و سرکار خانم ساروی تشکر لازم را دارم .
نگار
(1395/07/03)
من تا سال85 تو این مدرسه تحصیل کردم فوق العاده بود...بی نظیر...غیرقابل توصیف...تمام کادرش زحمت کش بودن اما به علت مهاجرت به استان گیلان سال چهارم و پنجم رو در استان گیلان خوندم و در حال حاضرم دانشجو دانشگاه گیلان هستم.این مدرسه رو هرگز فراموش نمیکنم واقعا فوق العاده بود
بازدید کننده سایت
(1395/06/04)
با سلام به نظر من این دبستان از لحاظ آموزشی و پرورشی بسیار ضعیف عمل کرد دخترم یک سال در این مدرسه بود متاسفانه خیلی افت تحصیلی پیدا کرد.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/02/11)
اشتباهی که من مادر در حق دخترم کردم ثبت نام در این مدرسه بود...
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد ، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند