سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.
امروزه اینترنت یک منبع مهم و با ارزش در آموزش محسوب می‌شود که نیکا به خوبی از این قابلیت استفاده می‌کند.
در آموزش آنلاین از جدیدترین و به روزترین ابزارهای ارتباطی شامل: اتاق اسکای روم، تخته هوشمند، آزمون آنلاین، کلاس‌های تخصصی ورزش و انواع نرم افزارهای آموزش استفاده می‌شود.
دانش‌آموز و معلم با هم از طریق میکروفن و وبکم در ارتباط هستند تا محتوای آموزشی هر چه بهتر در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد.
معلم با استفاده همزمان از تخته هوشمند و اسکای روم کلاس درس را به خانه دانش آموزان می‌برد.
در آزمایشگاه مجازی با استفاده از ابزارهایی چون میکروسکوپ انواع آزمایش‌ها را شبیه‌سازی می‌کنیم که دارای محیط گویا و کاربری بسیار ساده است.
یکی از بزرگترین چالش‌هایی که در کلاس‌های آنلاین وجود دارد این است که دانش‌آموزان به دلیل آشنایی کمی که با فناوری اطلاعات دارند در این کلاس‌ها به مشکل برمی‌خورند اما در نیکا به دلیل سطح بالای دانش کامپیوتر دخترانمان این مشکل وجود ندارد.

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی نیکا

مدرسه نیکا یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده سهروردی شمالی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان سید خندان، خیابان سهروردی شمالی، میدان پالیزی، خیابان قندی غربی، بعداز چهارراه سیبویه ، پلاک ۱۱۲ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88744425 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم نسرین رحیمی زاده و موسس آن خانم نسرین رحیمی زاده است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://www.nikaschool.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,549 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5847)

مدرسه نیکا، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : خیابان سید خندان، خیابان سهروردی شمالی، میدان پالیزی، خیابان قندی غربی، بعداز چهارراه سیبویه ، پلاک ۱۱۲

مجتمع آموزشی نیکا از سه مدرسه دخترانه پیش‌دبستان، دوره اول و دوره دوم ابتدایی تشکیل شده است. هر مدرسه ساختمان، حیاط و فضای بازی مجزا دارند. مدرسه نیکا، مدرسه هوشمند پیشرفته است که تمامی محتوای دروس به صورت الکترونیکی تدریس می‌شود.
خانم نسرین رحیمی زاده موسس و مدیر مدارس نیکا با بیش از ۲۷ سال سابقه مدیریت مدارس موفق تهران .
مدارس نیکا دارای کادری مجرب و کارآزموده است که همه پرسنل دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی را گذرانده اند.
مدرسه نیکا مفتخر به دریافت نمره ۱۰۰ از ۱۰۰ بر اساس شاخص‌های ارزشیابی وزارت کل آموزش و پرورش در سال تحصیلی ۹۴ - ۹۵ شد و بعنوان یکی از مدارس برتر تهران معرفی گردید.
در سال ۹۷ با کمال افتخار در جشنواره ملی حاتم " مجتمع آموزشی نیکا " موفق به دریافت نشان عالی درجه یک لیاقت و ارزش آفرینی ملی گردید و در سطح ایران بعنوان ۱۰۰ بنگاه ارزش آفرین ملی معرفی گردید.
در سال تحصیلی ۹۸ - ۹۹ جناب آقای دکتر زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی از پروژه بازی و یادگیری مدرسه نیکا بازدید کردند و مدرسه نیکا بعنوان مدرسه پیشرو در زمینه خلاقیت‌های آموزشی معرفی گردید و مدیران مدرسه مفتخر به دریافت لوح های تقدیر گردیدند.
دبستان نیکا برای سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۹۸ برای آموزش آنلاین از جدید ترین و بروزترین ابزار ارتباطی شامل: اتاق اسکای روم، تخته هوشمند کلاس‌های انلاین و... استفاده می کند.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه درخشان
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه امام صادق
» مدرسه مشکوه
» مدرسه درخشان
» مدرسه شادآموز
» مدرسه ندا
» مدرسه پژوهندگان علم ایران

آشنایی با دپارتمان زبان مجتمع آموزشی دخترانه نیکا

آشنایی با دپارتمان زبان مجتمع آموزشی دخترانه نیکا

مجتمع آموزشی دخترانه نیکا دپارتمان زبان انگلیسی خود را همراه با خدمات نوین معرفی می کند.بیشتر مطالعه کنید.

اعلام تاریخ  نهایی برگزاری آزمون های سراسری سال جاری

اعلام تاریخ نهایی برگزاری آزمون های سراسری سال جاری

با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا تاریخ نهایی 5 آزمون سراسری سال 1399 اعلام شد.

فعالیت های فوق برنامه در مجتمع آموزشی نیکا

فعالیت های فوق برنامه در مجتمع آموزشی نیکا

مدرسه هوشمند نیکا بهترین مدرسه منطقه 7 تهران. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

طراحی و اجرای پروژه های بازی و یادگیری در مجموعه نیکا

طراحی و اجرای پروژه های بازی و یادگیری در مجموعه نیکا

رئیس اداره مناطق آزاد سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی از اجرای پروژه ملی بازی و یادگیری دبستان نیکا به عنوان مدرسه پیشرو و موفق در این زمینه بازدید به عمل آوردند.

آشنایی با دپارتمان زبان مجتمع آموزشی نیکا

آشنایی با دپارتمان زبان مجتمع آموزشی نیکا

مدرسه هوشمند نیکا بهترین مدرسه منطقه 7 تهران. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

معرفی دپارتمان های تخصصی دبستان نیکا

معرفی دپارتمان های تخصصی دبستان نیکا

مدرسه هوشمند نیکا بهترین مدرسه منطقه 7 تهران. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

پیش دبستان و دبستان هوشمند پیشرفته نیکا

پیش دبستان و دبستان هوشمند پیشرفته نیکا

مدرس هوشمند نیکا بهترین مدرسه منطقه 7 تهران. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 معرفی مجتمع آموزشی نیکا

معرفی مجتمع آموزشی نیکا

مجتمع آموزشی نیکا از سه مدرسه دخترانه پیش دبستان، دوره اول و دوره دوم ابتدایی تشکیل شده است. هر مدرسه ساختمان، حیاط و فضای بازی مجزا دارند. مدرسه نیکا ، مدرسه هوشمند پیشرفته است که تمامی محتوای دروس به صورت الکترونیکی تدریس می شود.


لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
زینب
(1399/03/31)
من زینب دانش آموز نیکا بودم.
مدرسه ما خیلی خوب بود،خانم مدیر، معاونین و معلمان مهربانی داشتیم ، در مدرسه به ما آموزش های زیادی می دهند، من در این مدرسه مستقل بودم، کار گروهی انجام دادم، دوست داشتن و همدلی کردن را آموخته ام، کلاس های درسی ما خیلی خوب است، ما در مدرسه یک سری کلاس هایی داشتیم که برای من این زنگ ها لذت بخش است، مثل کلاس های مهارت های فردی ،ما در این زنگ ها کارهایی را یاد گرفتیم که مربوط به خودمان است و تا بتوانیم کارهای کوچکی مثل دوختن دکمه، اتو زدن و ... را خودمان انجام دهیم
خانم رحیمی زاده خیلی دوستون دارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یکتا
(1399/02/17)
ویژگی هایی که مدرسه نیکا را از مدارس دیگر متمایز می کند:
فضای آموزشی مدرسه خوبه،کلاس های درس متناسب با سن دانش آموزان طراحی شده.
محیط مدرسه نیکا شاده و در فضای شاد و صمیمی بچه ها مشغول آموزش درس هستند.
فضای کلاس های نیکا نسبت به دانش آموزان کلاس خوبه، سالن بازی خوبی را برای بچه ها تهیه کرده اند.
به دانش آموزان استقلال اموزش میدهند.
نیکا از نظر منه مادر عالیه اما چه حیف الان از راه دور با مدرسه در ارتباطیم، خسته نباشید کلاس های انلاین هم داره خوب برگزار میشه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
درسا اکبری
(1399/01/30)
در دبستان نیکا کادر آمورشی خوب و با تجربه ای مشغول به کار هستند.
یکی از خوبی های مدرسه نیکا این است که استعداد ملورین را کشف کرده و آن را پرورش داده اند، دختر من بسکتبال خوب بازی میکند موردی که من و پدرش بهش اعتناء نمی کردیم، معلمش او را کاپیتان تیم بسکتبال مدرسه کرد و با این کار اعتماد بنفس دخترم را دو برابر کرد
مانلی
(1399/01/27)
مدرسه نیکا مدرسه ای شاد است، این مدرسه به جز آموزس های درسی به دخترم مهارت درست زندگی کردن هم می آموزد.
فضای مدرسه جذاب است، دیوارهای راهرو و سالن مدرسه تماما با کاغذ رنگی تزیین شده است، کف حیاط مدرسه از چمن مصنوعی پوشیده شده ،دیوار های حیاط با نقاشی های زیبا رنگ آمیزی شده است
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هلینا
(1399/01/23)
دختر من محصل دبستان نیکا دوره دوم است.
من شاغل هستم و موردی که برای من خیلی مهم بود غذای مدرسه بود ،نیکا اشپزخانه مجهز دارد و غذا داخل مدرسه پخته می شود و غذای با کیفیتی دارد.
مدرسه نیکا خوب است و من از این مدرسه راضی هستم ولی حیاط مدرسه کوچک است اما با مدیریت مدرسه با توجه به سابقه بالایی که دارد برای زنگ ورزش بچه ها باشگاه تهیه کرده اند و از نظر بهداشتی هم خیلی خوبه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تیبا
(1399/01/16)
من دانش آموز مدرسه نیکا هستم،مدرسه ما محیطی شاد دارد و خانم مدیر و معاونین خوب و مهربانی داریم، معلم های نیکا همه خوب هستند، در این سال ها که من در نیکا ثبت نام کردم چه در پیش، دوره اول و حالا در دوره دوم نیکا همه چیز خوب و عالی بود و هست.
درس ها به صورت بازی و یادگیری تدریس می شود این خودش یک نکته مثبت این مدرسه است.
من مدرسه نیکا را دوست دارم
ویانا
(1398/12/25)
بهترین اتفاقی که برای دخترم و ما افتاد ثبت نام ویانا در مدرسه نیکا بود ، مدیریت نیکا خانم رحیمی زاده مدیر با تجربه ای هستند و خیلی خوب مدرسه نیکا را هدایت می کنند و از انتخاب هایی که برای کادر آموزشی در نظر گرفتن خیلی خوبه .
من دخترم را از کلاس چهارم ثبت نام کردم ولی الان پشیمونم که چرا از پیش دبستان در این مدرسه ویانا را ثبت نام نکردم.
زینب
(1398/12/22)
مدرسه نیکا مدرسه جز مدارس خوب است من کلاس ششم هستم.
من برای آزمون ورودی دوره اول متوسطه هر مدرسه ایی که می روم ریاضی و فارسی را با درصد خیلی خوب میزنم و این یک نکته مثبت است و بهترین مدارس دوره اول متوسطه می توانم ثبت نام کنم.
مدرسه نیکا هر ساله درصد قبولی برای مدارس خوب تهران و تیزهوشان دارد.
(1398/12/18)
نیکا به معنی خوب بودن است
مدرسه نیکا مانند اسمش خوب است یا حتی بخواهم بهتر توصیف کنم عالیه.
دختر من 7 ساله در دبستان نیکا درس میخونه و امسال سال آخری است که ما در این مدرسه هستیم، دوست ندارم دخترم را از نیکا ببرم حتی با مدیریت هم صحبت کردم که اگه میشه دوره اول متوسطه هم بزنند ولی گفتند امسال ممکن نیست تا ببینیم برای سال های بعد شاید میسر شد.
من از اینکه دخترم مدرسه به این خوبی را ترک می کند چون هم خانم های رحیمی زاده و هم کادر آموزشی همیشه همراه من و دخترم بودند
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!