سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره دوم) دخترانه غیر دولتی نیکا

مدرسه نیکا یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده سهروردی شمالی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان سید خندان، خیابان سهروردی شمالی، میدان پالیزی، خیابان قندی غربی، بعداز چهارراه سیبویه ، پلاک ۱۱۲ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88744425 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم نسرین رحیمی زاده و موسس آن خانم نسرین رحیمی زاده است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://www.nikaschool.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 136 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5847)

مدرسه نیکا، دبستان (ابتدایی دوره دوم) غیر دولتی دخترانه : خیابان سید خندان، خیابان سهروردی شمالی، میدان پالیزی، خیابان قندی غربی، بعداز چهارراه سیبویه ، پلاک ۱۱۲

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هاجر
» مدرسه آینده سازان
» مدرسه هما
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه قلم
» مدرسه پیشرو
» مدرسه سروش
» مدرسه آینده سازان ایران
» مدرسه صبا
» مدرسه سید الشهدا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه محسن
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه دانشجو
» مدرسه تزکیه
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)

طراحی و اجرای پروژه های بازی و یادگیری در مجموعه نیکا

طراحی و اجرای پروژه های بازی و یادگیری در مجموعه نیکا

رئیس اداره مناطق آزاد سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی از اجرای پروژه ملی بازی و یادگیری دبستان نیکا به عنوان مدرسه پیشرو و موفق در این زمینه بازدید به عمل آوردند.

آشنایی با دپارتمان زبان مجتمع آموزشی نیکا

آشنایی با دپارتمان زبان مجتمع آموزشی نیکا

مدرسه هوشمند نیکا بهترین مدرسه منطقه 7 تهران. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

معرفی دپارتمان های تخصصی دبستان نیکا

معرفی دپارتمان های تخصصی دبستان نیکا

مدرسه هوشمند نیکا بهترین مدرسه منطقه 7 تهران. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

پیش دبستان و دبستان هوشمند پیشرفته نیکا

پیش دبستان و دبستان هوشمند پیشرفته نیکا

مدرس هوشمند نیکا بهترین مدرسه منطقه 7 تهران. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 معرفی مجتمع آموزشی نیکا

معرفی مجتمع آموزشی نیکا

مجتمع آموزشی نیکا از سه مدرسه دخترانه پیش دبستان، دوره اول و دوره دوم ابتدایی تشکیل شده است. هر مدرسه ساختمان، حیاط و فضای بازی مجزا دارند. مدرسه نیکا ، مدرسه هوشمند پیشرفته است که تمامی محتوای دروس به صورت الکترونیکی تدریس می شود.
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
تیبا
(1399/01/15)
من دانش آموز مدرسه نیکا هستم،مدرسه ما محیطی شاد دارد و خانم مدیر و معاونین خوب و مهربانی داریم، معلم های نیکا همه خوب هستند، در این سال ها که من در نیکا ثبت نام کردم چه در پیش، دوره اول و حالا در دوره دوم نیکا همه چیز خوب و عالی بود و هست.
درس ها به صورت بازی و یادگیری تدریس می شود این خودش یک نکته مثبت این مدرسه است.
من مدرسه نیکا را دوست دارم
ویانا
(1398/12/24)
بهترین اتفاقی که برای دخترم و ما افتاد ثبت نام ویانا در مدرسه نیکا بود ، مدیریت نیکا خانم رحیمی زاده مدیر با تجربه ای هستند و خیلی خوب مدرسه نیکا را هدایت می کنند و از انتخاب هایی که برای کادر آموزشی در نظر گرفتن خیلی خوبه .
من دخترم را از کلاس چهارم ثبت نام کردم ولی الان پشیمونم که چرا از پیش دبستان در این مدرسه ویانا را ثبت نام نکردم.
زینب
(1398/12/21)
مدرسه نیکا مدرسه جز مدارس خوب است من کلاس ششم هستم.
من برای آزمون ورودی دوره اول متوسطه هر مدرسه ایی که می روم ریاضی و فارسی را با درصد خیلی خوب میزنم و این یک نکته مثبت است و بهترین مدارس دوره اول متوسطه می توانم ثبت نام کنم.
مدرسه نیکا هر ساله درصد قبولی برای مدارس خوب تهران و تیزهوشان دارد.
(1398/12/17)
نیکا به معنی خوب بودن است
مدرسه نیکا مانند اسمش خوب است یا حتی بخواهم بهتر توصیف کنم عالیه.
دختر من 7 ساله در دبستان نیکا درس میخونه و امسال سال آخری است که ما در این مدرسه هستیم، دوست ندارم دخترم را از نیکا ببرم حتی با مدیریت هم صحبت کردم که اگه میشه دوره اول متوسطه هم بزنند ولی گفتند امسال ممکن نیست تا ببینیم برای سال های بعد شاید میسر شد.
من از اینکه دخترم مدرسه به این خوبی را ترک می کند چون هم خانم های رحیمی زاده و هم کادر آموزشی همیشه همراه من و دخترم بودند
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!