سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه تیزهوشان فرزانگان 8

مدرسه فرزانگان 8 یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده شریعتی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید بهشتی، خیابان اندیشه، نبش کوچه اندیشه ششم ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88409515 - 88409415 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم خدیجه شاه‌مهدیان است.
این مدرسه از نوع مدارس تیزهوشان است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.farzanegan8sch.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 42,902 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 116 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 116 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4318)

مدرسه فرزانگان 8، متوسطه دوره اول تیزهوشان دخترانه : خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید بهشتی، خیابان اندیشه، نبش کوچه اندیشه ششم

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نوبری آشتیانی 1
» مدرسه ایثار
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه صبا
» مدرسه سخن
» مدرسه طلوع اسلام
» مدرسه شهید آبشناسان
» مدرسه شهید رامشه
» مدرسه ضحی
» مدرسه ارس

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه تلاش
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه سوده
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه امام صادق
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه اندیشه و قلم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلهای یاسین» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه سما 4

» مدرسه مبتکر نوین

» مدرسه هورمند

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه علوم

» مدرسه سوره

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه آل طه
» مدرسه مشکوه
» مدرسه موعود
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه موعود
» مدرسه خاتملیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1401/05/12)
من امسال هفتم بودم..حیاط و ساختمون مدرسه خیلی بزرگه جوری که اولش توی ساختمون گم میشدم. معلمایی که داشتم خوب بودن و سطح علمی مدرسه هم همین طور در کل امسال با تمام سختیای درس و مشق و نمره و اینا به من تو مدرسه و کلاس خیلی خوش گذشت راستی در مورد معلما میخوام بگم قدر خانم خلعت اباد ، سجادی ، طراز ، فرجی ، عدالت جو رو بدونین اگه معلم تون هستن..چون مثل شون پیدا نمیشه🤌🫠
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/02/23)
به نظر من برخورد مسئولین مدرسه با دانش آموزان مناسب نیست . مدرسه امسال اولین سالیه دوره دوم رو اورده به همین دلیل از نظر کیفیت اموزشی دوره دومشون مناسب نیست . از وقتی حضوری شده بود کلا 2 بار ما رو بردن زمین چمن که برای مدرسه پسرونه کناری بود و مثل اینکه نتونستن به توافق برسن و دیگه اونجا نرفتیم باشگاه کناری هم که قرار بود بریم نرفتیم. کادر آموزشی تدریسشون متوسطه ولی عالی نیست. اینجا فقط به درد کسی میخوره که بخواد بگه من مدرسه تیزهوشان میرم پس سطحم خیلی بالاس. من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم. // موفق باشید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ندا
(1400/09/27)
سلام دختر من کلاس هفتم هست و این مدرسه قبول شده من با توجه به چیزایی که شنیده بودم که تیزهوشان بچه ها افسرده میشن و همش درسه و ... خیلی پرس و جو کردم و از مشاور تحصیلی کمک گرفتم و در نهایت با دخترم تصمیم به ثبت نام گرفتیم
و واقعا باید بگم خیلی بهتر از چیزی بود که شنیدم مدرسه اصلا تک بعدی نیست و کارسوق ها و وبینارها و گروه موسیقی و کلاسهای خارج از درس زیادی داره و محیط فوق العاده شاده و کادر اموزشی و دبیران بسیار عالی و خوش برخورد که واقعا من تا حالا تو هیچ مدرسه ای ندیدم ، احترام به والدین و به بچه ها حس خوبی به ادم میده
از لحاظ هم کلاسی ها دخترم فوق العاده راضی هست و میگه بچه ها همه باحال و خوبن و معلم ها هم خوب درس میدن هم باحالن
تا حالا که راضی بودیم ان شا الله همینطور ادامه دار باشه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
H.S
(1400/09/20)
سلام من دانش اموز پایه هفتم این مدرسه ام.
ساعت مدرسه داخل انلاین 7:30 تا 13:30 هستش.
برای شرایط حضوری ما هفته ای یک روز میریم مدرسه که کاملا دلبخواهی هستش و هیچ اجباری برای اومدن دانش اموزا به مدرسه نکردن.
معلم های مدرسه واقعا خوبن یعنی امکان نداره سر کلاس گوش بدی و متوجه نشی.
به دانش اموزا کتاب های تکمیلی مخصوص سمپاد رو میدن که بالاتر از سطح درسی هستش و خیلی به بچه ها کمک می کنه.
در هفته یک زنگ انجمن فوق برنامه داریم که بچه ها باید یکیشون رو انتخاب کنن و امسال اینا بودن: عکاسی. معماری. برنامه نویسی. بازی سازی و خیلی موضوعات دیگه بودن که الان یادم نمیاد.
فضا و جو مدرسه فوق العاده خوبه.
مدرسه دو تا حیاط داره که هر دوش خیلی بزرگن و زمین چمن برای فوتبال هم داره که زنگ های ورزش وقتی هوا خوب باشه گفتن دانش اموزا میرن اونجا و اگر هوا بارونی یا ابری باشه دقیقا کنار مدرسه یه باشگاه سرپوشیده هست که گفتن میبرنمون اونجا.
بهترین معلم اینجا خانم فرجی دبیر ریاضی و هندسه هستن که عالی ان.
اها اگه اینو برای کسایی میگم که ورودی جدیدن و میخوان وارد مدرسه بشن: بچه ها نگران نباشید بچه ها خیلی باحالن و خیلی زود با جمع مدرسه یکی می شید. پس نگران نباشید و تمام تلاشتونو برای قبول شدن تو این مدرسه بکنید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پریسا
(1400/08/26)
سلام ، آدرس مدرسه عوض شده و آدرس جدید مدرسه، اندیشه پنجم ، عباس آباد هست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
niayesh
(1400/06/16)
ممنونم ستایش جان، من ثبت نام کردم، اما غیابی خودم نبودم پدرم تنهایی رفت، اما من منظور از مصاحبه رو نفهمیدم، شما که رفتی مصاحبه چجوری بود ؟؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ستایش رویتوند
(1400/06/13)
سلام دوستان . من ورودی جدید امسال هستم. میخواستم جواب سوال خانم نیایش رو جواب بدم . نیایش جان مهلت ثبت نام جا مانده ها برای ثبت نام هفته ی پیش تمام شد . و برای ثبت نام هم حتما باید حضوری میرفتید برای مصاحبه .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
niayesh
(1400/06/07)
سلام دوستان، برای ثبت‌نام فرزانگان 8 وب سایت باز نمیشه چیکار کنم، الان هم مسافرت هستم، نمیتونم حضوری ثبت‌نام کنم لطفا کمک کنید😢😭😭😭😭
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
niayesh
(1400/06/01)
سلام به همه ، من عضو جدید هستم ، من امسال وارد این مدرسه میشم ، خیلی نگرانم ، در مورد اینکه آیا کشش درس های این مدرسه رو دارم یا نه ، لطفا یکی بگه شرایط چجوری ، آیا سال پیش ریزش دانش آموز داشتن یا نه ؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پاسخ کابر آی
(1400/05/22)
سلام فکر کنم از فردا اعتراضات زمانش شروع میشه اون موقع اعتراض کنید تو تکمیل ظرفیت میشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاربر آی
(1400/05/13)
ببخشید من یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم جواب بدین
من امسال ازمون تیزهوشان رو شرکت کردم و متاسفانه فرزانگان هایی که الویت زده بودم خیلی سطح بالا بودن و نتونستم هیچکدوم از اونها رو قبول شم البته اینم بگم که من فقط حدود 1000تا ترازم با تراز اولویت سومم فاصله داشت و نسبتا ازمون رو خوب دادم تراز مورد قبولی فرزانگان 8 رو زده 33600 و من ترازم 34300 شده و در واقع با این تراز فرزانگان 8 قبول شدما ولی مشکل اینجاس که فرزانگان 8 جزء اولویت های انتخابی من نبوده
حالا هم سوالم اینجاس که اگه برم فرزانگان 8 و ترازم رو ببینن منو ثبت نام میکنن یا نه البته از پشتیبانم پرسیدم و گفت توی تکمیل ظرفیت ها ثبت نامت میکنن ولی من اصلا نمیدونم تکمیل ظرفیت چیه اگه میشه یه توضیحی هم درباره ی تکمیل ظرفیت بدید
ممنون از پاسخ گویی تون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حنانه سعیدی•-•🩰
(1400/04/29)
سلام به همه🍓🌸
من امسال دومین سالیه که وارد این مدرسه شدم و تصمیم گرفتم که توضیحی بدم بهتون در رابطه با این مدرسه که شاید به دردتون بخوره🎠💕
راجع به محیط مدرسه
محیط خیلی بزرگ و مجهزی داره.حیاط بزرگ، دو تا آزمایشگاه جدا برای فیزیک، و شیمی و زیست ،کارگاه هنر، کتابخونه ، نمازخونه، بوفه و دو تا سالن غذاخوری-🌸
کلاسا تخته های هوشمند داشت و هر دانش آموز کمد شخصی خودشو توی کلاس داشت.
از لحاظ مجهز بودن و بزرگ بودن محیط مدرسه فرزانگان 8 بهترینه☁🎀
مسابقات پژوهشی
اول اینکه این مدرسه به پژوهش اهمیت زیادی میده.و کلاسایی داریم اول سال مثل نجوم،هنر،انجمن علمی،عکاسی و و و و که شما سه تا از این موضوع ها رو طبق اولیتتون پر میکنین.و من هم پارسال انجمن علمیو انتخاب کردم🤍👌🏼
این مدرسه به کنکور اهمیت میده
توی یک کلمه بلهاین مدرسه از سال اولی که واردش میشید توی انجمن علمیتون پروپزال نویسی،پایان نامه نویسی و غیره رو آموزش میده کاری که در باقی فرزانگانا انجام داده نمیشهکلاسای تست برای کنکور داریم و خلاصه بگم که از اولین سالی که وارد این فرزانگان میشین هدف اصلیشون آماده کردن شما برای کنکوره-🌸
کدوم فرزانگان بهتره
خب دوستان ببینین رتبه بندی که به فرزانگانا میدن صرفا فقط و فقط برای سال تاسیسشونه رتبه فرزانگان 8 توی گوگل خیلی زیاد نیست چون قدمت کاریش 8 ساله.و شما باید نظرات دوستانی که اینجا تحصیل کردنو بشنوید تا اینکه رتبه هاشونو توی گوگل ببینین.من خودم دو تا از دوستام فرزانگان 2 میرفتن که امسال اومدن بیرونپس بگم توی انتخاب فرزانگان به جای اینکه به قدمت کاری فرزانگانا اهمیت بدین نظرات دانش آموزان هر مدرسه ای رو بشنوید تا خدایی نکرده اشتباهی نکنین-🌿
کیفیت آموزشی
معلمای این دبیرستان واقعا از جون و دل مایه میذارن،و بدون هیچ شک و تردیدی میگم در این فرزانگان بهترین معلما وجود دارهرتبه برترای کنکورم که ببینین متوجه میشین که فرزانگان 8 بهترین و بیشترین رتبه های کنکور رو داشته و دارهاینجا کاملا دروس فارغ از کتابه و از جزوه هایی که معلمامون مینویسن و میدن نگمممعالی سطحشون بالا و محشرهکتابای تکمیلی کار میکنیم و جزوات و پاور پوینت های معلمین،ویدیو های آموزشیشون و و و و و نگم که توی کلاس ریاضی با خانم حسنی عزیز از هر نکته چقدرررر تست میزنیم و سر کلاس باقی معلما چقددد انرژی میگیریم و چقد شاد همه ی دروسو یاد میگیریمکلاسای فارغ از باقی مدارس هم داریم.شاهنامه خوانی و طراحی بازی های رایانه ای که اینها هم خیلی شاد و آموزندن☁🌸
برخورد کادر مدرسه با دانش آموزان چطوره؟
این مدرسه معلمای معرکه ای داره که واقن دروسو انقدر خوب بهتون یاد میدن که امکان نداره نمرتون پایین شه ولی اگه یک درصد هم نمرتون پایین شد،معلمین دروسی که توش مشکل داشتین رو بهتون مجددا یاد میدن و این شکل نیست که ب خاطر نمره ی بدتون سرزنشتون کنن.معاونین و کادر مدرسه به موقعش به شدت سختگیر میشن و به موقعش به شدت فان.مشاورای مدرسه واقعا با شما رابطه ی صمیمی دارن و خیلی کمکتون میکنن و بهتون روحیه میدن عالین-🍶
آیا فقط به درس اهمیت داده میشه؟
خیر،همونطور که گفتم درس برای این مدرسه اهمیت خیلی خیلی زیادی داره و همه دارن بهترین خودشونو ارائه میدن تا یه دانش آموز عالی رو بپرورونن اما علاوه بر درس و دروس به هنر و وررش هم اهمیت زیادی داده میشه و ورزش هم به صورت پیشرفتس با کش های مخصوص ورزش و حرکات شکم،پهلو و و و و و....و هنر هم که نگم کارگاه هنر بزرگ،خطاطی خوش نویسی طراحی کار با فتوشاپ و....و گفتم اول سال کلاس های نجوم و عکاسی و... هم دارن که شما میتونین انتخاب کنین🦋💗
جمع بندی آخر
خیلی خیلی سعی کردم همه چیو به دقت بگم امیدوارم به دردتون خورده باشه، اگر من به خوام به این مدرسه نمره بدم قطعا نمره ی کاملو میدم چون از هر لحاظ بهتریننموفق باشین🍓🌸
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اف هشت
(1400/04/28)
توی دوران کرونا تایم مدرسه هفت نیم تا 2 بود ، تایم حضوری قبل از کرونا هفت نیم تا 3 بود . کلاس های تابستونی حضوری قبل از کرونا هفت نیم تا 1 نیم بود، توی دوران کرونا و مجازی 8 نیم تا 1 هست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اف هشتی
(1400/04/26)
من نهمم، این مدرسه خیلی عالیه به شماره توجه نکید ک شماره بندی سمپاد صرفا بر اساس سال ساخت هست که اف هشت سال 92 تاسیس شده. به پژوهش اهمیت زیادی داده میشه، کلاس هایی میزارن که بچه ها اول سال سه تا اولویت انتخاب میکنن و بر اساس شرایطشون یکی از اولویت هاشون قبول میشن که کلاس ها خیلی تنوع داره و صرفا پژوهش های درسی نیست.
محیط مدرسه به شدت عالی بود حالا الان که به خاطر شرایط کرونا مجازی شده ولی خب دو تا آزمایشگاه داشتیم یکی برای شیمی و زیست ، یکی عم برای فیزیک. کارگاه هنر داشتیم، کتابخونه ، بوفه ، نمازخونه، دوتا سالن غذاخوری ، دو تا گرم کن خیلی بزرگ که برای کل بچه ها بس بود از زنگ قبل غذاها رو میزاشتیم همگی و زنگ بعدش گرم بود، اگ کسی یادش میرفت میتونس از ماکروفر استفاده کنه ، سالن اجتماعات بزرگ داره مدرسه ، کلاساش مجهزه سه تا تخته داره و دو تا تخته متحرک دیگه عم قرار داده شده روش به خاطر حجم بالا درس که خب دبیر مجبور نشه هر مطلبیو میگه پاک کنه هر دفعه ، پرژکتور داره ، تخته هوشمند هم داره که با دست روش مینوشتیم ، اتاق بهداشت که تخت داشت و دارو های خوبی هم داشت برای زمانی که اتفاقی بیوفته به ولی دانش اموز زنگ میزنن و با اجازشون اگه راضی بودن قرص میدن و مراقبتاشون تو زمان مریضی واقعا خوب هست و به سلامتی اهمیت میدادن. بهمون قرص آهن و ویتامیت d میدادن . معلم ها خیلی خوبن بیشتریا طورین که بچه هارو به درسشون علاقه مند میکنن ولی در کل همه جا هم خوب هست هم بد این مدرسه هم همینطوره معلم هایی هم مثل معلم کاروفناوری خانم توسلی هستن که طرز برخورد با دانش اموزان رو بلد نیستن اما در کل بقیه معلم ها عالین سخت گیری هاشون ب جا هست، توی مدت حضوری مدرسه سالی دوبار طرح مداوم داشتیم که دانش اموزان مدرسه رو اداره میکردن جای مدیر ناظم دبیر و . .. روی مسابقات تاکید دارن ولی اجبار نمیکنن اما طرح پلکان که برای خود مدرسه هست باید همه دانش اموزان شرکت کنند ، کارسوق های جالبی برگزار میکردن که شرکت توش اجباری بود بیشتریا، کلاسا مقاله نویسی گذاشتن برامون بهمون پایان نامه نویسی و پروپزال نویسی یاد دادن که خیلی بدرد بخور بود، کلاسا تابستون برگزار میشه که شرکت توش اجباریه، توی تابستون به جز درس کلاسا تفریحی و یا کاربردی غیر درس هم میزارن مثل انیمیشن سازی نویسندگی طراحی بازی های رایانه ایی مجله الکترونیکی و خیلی کلاسا دیگه ، ناظم های به شدت سخت گیر داره ولی بازم در مواقع لازم روحیه میدن ب ادم ، مشاوز تحصلی به شدت سخت گیر داره، ولی مشاور عادی مدرسه که دو نفر هستن خانم سرداری و پرندوار در یک کلمه فوق العاده هستن من خیلی مواقع بهشون مراجعه کردم و کمکم کردن توی شرایطی که افت تحصیلی داشتم پیدا میکردم روحیه هایی که بهم دادن خیلی کمکم کرد، خانم پرندوار تفکر هم درس میدن نکات زیادی میگن تو تفکر و واقعا اهمیت این درسو میشه حس کرد چون توی سن نوجوان ها یک سری مسائل که مطرح شده توی این درس لازمه یاد بگیرنن اما متاسفانه توی مدارس دیگه ساده ازش میگذرن . تدریس مجازی هم که خوب بود یکی از سرور های ادوبی هستیم (سایت زیباتران) قطع وصلی هست خب که اینم اصلا برای کلاس های مجازی طبیعیه برای درس پرسیدن معلم ها وب کم باز میکنن، بحث ازاد داره بعضی کلاسا مثل دینی که معلم وب کم یا میکروفن دانش اموزان رو روشن میکنه تا بتونن باهم حرف بزنن، جزوه معلما خیلی خوبه و سطحش بالاس، هر سال دو بار پیشرفت تحصیلی هست که در سطح بسیار بالا برگزار میشه برای دانش اموزان سمپاد در سراسر کشور. در اخر به نظرم مدرسه خوبیه پینشهاد میکنم
پی نوشت= مدرسه بچه هاشو برای دوره دوم داره نگه میداره (سمپاد مجوز صادر کرده براش) و احتمالا جای مدرسه هم عوض شه مجتمع بزرگتری بخرن. امسال دهم و یازدهم داریم که بچه های خودمونن اطلاع از دوازدهم ندارم چون دو سال شد ک این مجوز رو گرفتن فعلا، از اینکه مدرسه ورودی هم بگیره برای دوره دوم یا خیر خبر ندارم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیکاهمایونی
(1400/03/11)
سلام خب من قراره 9 روز دیگه در ازمون تیزهوشان شرکت کنم الان ششمم اولویت هام هست ↓
1_5_7
بیشتر دوس دارم 1 رآ قبول شم ولی در کل زیاد فرقی نداره بنظرم 5 هم خوبه 7 هم همینطور ولی 1 بهتره
نمرات باید خیلی خوب باشه مال سال پنجم و ششم ولی تربیت بدنی و انظباط جزو چیزایی هست که فقط شاید بررسی بشن ولی زیاد مهم نیس
داشتن رتبه ی مسابقه ای مهم نیس
زیاد به خودتون فشار نیارید
اگه سخت کوش باشید تو یه روستای ساده هم موفق میشید
کتابایی که زدم ↓
هوش کمپلکس_هوش مالتیپل_استعداد غیر کلامی قلمچی _استعداد کلامی قلمچی
ازمون هایی که دادم↓
ازمون های تیزهوشان از سال 97 تا الان
که فایلاش تو اینترنت هست دان کنید
ازمونای قلمچی هم پسر خالم میداد ازش میگرفتم میزدم
خدا کنه قبول شم راستی یه روش محشر برای ارزیابی خوتون پوشیدن ماسک و لباس مدرسس و نوشتن در جایی و طبق زمان دادن امتحانات سال اخیر بعد با سایتای تخمین تراز تیزهوشان درصدتونو میاره
خب امیدوارم هم من هم شما قبول بشیم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
⚘⚘
(1400/02/28)
سلام ببخشید من چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید
سر ازمون تیزهوشان می تونیم برگه چک نویس ببریم؟؟
شماهایی که قبول شدید تا ساعت چند مدرسه اید؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حنانه سعیدی
(1400/01/31)
سلام دوستان❤
من حنانه هستم دانش آموز امسال این مدرسه.
اگر بخوام این مدرسه رو در یک کلمه توصیف کنم میگم عالی
اما بهتره به این عالی هم ی چیزایی اضافه کرد.
اول بگم امسال که با شرایط کرونایی تدریس اداره داده میشه خیلی نمیتونم در رابطه باا محیط مدرسه قضاوت کنم ولی در جلسه معارفه که ما رو با اینجا آشنا کردند،,به معنای واقعی مدرسه مجهز به همه چی بودمحشر بود
در رابطه با تدریس هم...واقعا باید ی تشکری بکنم از خانم
قوامی پور دبیر فیزیک
و خانم
خلعت اباد دبیر شیمی
که واقعا با وجود شرایط کرونایی تدریسشون هم خیلی شاد و پر انرژی هست و هم کاملاااااا نکات فارغ از کتاب و عالی
و همچنین از مشاوران عزیزمون که واقعا عالی مشاوره میدن
امیدوارم در شرایط حضوری همه چی عالی تر شه
اینجا از لحاظ تدریس واقعا فوق العاده و خارج از کتابه
دبیرستان محشری برای شما تیزهوشی عزیزه
روز خوبی داشته باشین.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/09/22)
سلام من یک کلاس هفتمی هستم و این نظر در تاریخ 1399/9/23 ثبت شده❤❤
+++++++
++++++
+++++
++++
+++
++
+
لیست معلما:
خانم خلعت آباد معلم شیمی#خانم عدالت جو معلم زیست#خانم مظلومیان معلم ریاضی و هندسه#خانم بلوچیان معلم مطالعات#خانم قوامی پور معلم فیزیک #خانم ضیغمی معلم هنر# خانم پرندوار معلم تفکر#خانم سجادی معلم زبان# خانم راجی معلم فناوری# خانم احمد خان معلم ادبیات،تکمیلی تیزهوشان،نگارش# خانم قاسمی معلم قرآن و دینی# خانم جمالی معلم عربی# خانم حسین آبادی معلم ورزش و در آخر خانم قندی معلم فوق برنامه پژوهشگر اول❤❤❤❤❤❤❤❤
من خودم تا حالا دو بار به مدرسه رفتم و در بازدید هایم، حیاط خیلی بزرگ و زیبا و کلاس اندازه نه بزرگ و نه کوچک و یک سالن اجتماعات بزرگ و سالن غذاخوری و سه تا آزمایشگاه و کمد آهنی برای هر دانش آموز وجود داشت.
بعضی ها چون اسم این جا دبیرستان فرزانگان 8 است، فکر می کنند که نسبت به دبیرستان های سمپاد سطحش پایین تر است؛ در حالی اینجور نیست و در ضمن باید بگم از لحاظ سطح آموزشی و امکانات اینجا از سمپاد 7 و 4 بهتر است.
تمامی معلمان اینجا بسیار بسیار دلسوز و کار کشته هستند👌👌 و همه فوق العاده تدریس می کنند، و آدم هم درس را خیلی خوب یاد می گیرد و حتی اطلاعات اضافه هم یادش می ماند.
با وجود کرونا بیشتر معلما به مدرسه می روند و خانم زیست و شیمی هم بیشتر اوقات برای ما آزمایش های جالبی را علاوه بر درس انجام می دهند و فیلم می گیرند که خیلی ازشان ممنونیم.
بیشتر جلسات ما در همه ی کلاسا پرسش داریم و هرزگاهی امتحان می گیرند.
در ضمن اخلاق تمام معلما خوبه و نمی دونم که چرا بعضیا ایراد می گیرند.
در اول سال تمام بچه ها علاوه بر کلاساشون باید یه کلاس فوق برنامه بر می داشتند:
عکاسی
پژوهشگر اول
داستان نویسی
نجوم
تولید محتوا
(من پژوهشگر اولو برداشتم و خیلی خیلی راضی ام)
بچه های اینجا همه درس خونن.
قبلا ساعت مدرسه تا 12:30 بود و الان تا از ساعت 7:30 تا 1:10 است.
راستی اینجا مرتب سیمینار های جور واجور عالی از پژوهشسرای اشراق، رباتیک، نانو، پژوهشسرای ابن سیناا و... برگزار می کنه و همه عالین
باید بگم که ما تازه امتحانات نیم ترمو تموم کردیم و همه ی امتحانا اشک ما رو در آورد اینقدر سخت بودش😁😭
خلاصش کنم اینجا به معنای واقعی کلمه عالی و بی نظیره و باید خیلی خیلی درس بخونی
امیدوارم مفید بوده باشه🙏🙏🌷🌷❤❤
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یاس
(1399/08/09)
سلام
روزتان بخیر
من کلاس هشتم هستم
سال قبل وارد این مدرسه شدم بهترین کادر آموزشی رو دارن
مدیر و معاونان این مدرسه بیشترین تلاش رو برای ما می کنند از همگی آنها سپاسگزارم
از معلمان خوبم که در این ایام کرونا که آنلاین تدریس می کنند با تمام وقت و انرژی حتی خارج از ساعات اداری رو سپاسگزارم
از همه معلمان خوبم متشکرم که وقتشان را برای ما گذاشته اند سپاسگزارم
از همه معاونان و از مدیر این مجموعه سپاسگزارم که حتی زمانی که خارج از ساعات اداری از آنها سوالی کردیم پاسخگو بودند
معلمان دلسوز و مهربانی که تا اشکالات و سوالات دانش آموزان رفع نمی شد از کلاس خارج نمی شدند
معلمانی که حتی خارج از ساعت درسی هم به سوالات و اشکالات ما پاسخگو بودند
از همه معاونان عزیز تشکر می کنم که همیشه به فکر ما بودند
در این مدرسه دانش آموزی تک بعدی نیست و از همه جهات بچه را پرورش می دهند تا بتواند آینده ای زیبا و درخشانی داشته باشد
در اینجا سعی دارند که دانش آموزانی نخبه و با اخلاق را تحویل این جامعه دهند
با تمام وجود از همگی تشکر می کنم از زحمات شبانه روزی معلمانم تا مدیریت عالی این مجموعه
انشاالله که همگی سالم و سلامت باشند و برای همه آروزی سلامتی دارم
ممنونم و سپاسگزارم از همه آنها که ما رو چون دانه ای در خاک پرورش دادند تا جوانه بزنیم و بتوانیم با طراوت و شادابی خود همه جا را از عطر دل نشینمان پر کنیم
از همه معلمان ممنونم که به من چیزهای زیادی آموزش دادند و مرا در مسیر علم آموزی هدایت کردند
آنها چون چراغی هستند که در تاریکی جهالت من راهم رو روشن کردند و مرا رهنمایی کردند
تا به هدفی بزرگ و درخشان برسم
از همگی آنها ممنونم و آروزی سلامتی برای همه آنها دارم 💙❤
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مبینا
(1399/07/12)
خانم خورشید من با شما بودم؟؟؟؟؟
من با کسی بودم که گفت راحت با نمره مطلوب قبول میشید .چیه چرا انقدر حرص میخورید
مگه چیز بدی گفتم؟؟؟
حقیقت رو گفتم
خواستم بقیه که الان حرف اون خانمی که گفت راحت قبول میشید رو باور نکنن
خدانگهدار😏
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پریس
(1399/07/11)
دخترم امسال با درصد نسبتا بالا تقریبا 80 درصد ، طبق پاسخنامه سمپاد ، به خاطر نزدیکی راه ، اولین اولویتش همین مدرسه رو زدم ، تا اینجا که عالی بوده ، همه ی دبیراشون تا اینجا عالی هستند ، دبیر زیست خانم عدالت جو دبیر ریاضی خانم مظلومیان دبیر ادبیات خانم احمدخان شیمی خانم خلعت آباد فیزیک خانم قوامی پور زبان خانم سجادی فر قرآن خانم قاسمی تفکر خانم پرندوار دینی خانم غربی خانم جمالی ، ورزش خانم ها همه عالی هستن و دخترم دوستشون داره ، در مورد شهریه بستگی داره با کجا مقایسه کنید ، نسبت به غیر انتفاعی ها کمه و نسبت به هیات امنایی و دولتی زیاد، بستگی به دیدتون نسبت به شهریه داره ، من فعلا که راضی هستم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هفتمی
(1399/07/10)
سلام من تازه به این مدرسه امده ام.
این جا فوق العاده است البته عیب هایی نیز دارد،تمام معلم های اینجا عالی هستند ولی بیشترشان مهربان اند و یکی دوتا معلم خیلی سختگیرند مثل معلم ادبیات یا قرآن یا زیست😒😒
ساعت اینجا تا 12:30 هست که واقعا برای تیزهوشان کمه و من متاسفم.
من فقط تا الان 2 روز رفتم مدرسه و دیدم که خیلی بزرگ بود و ما هممون کمدهای مخصوص برای خودمون رو داریم و امکانات هم خوب بودند.
شهریه اش گرون بود و در برابر کارهایشان یکم نمی ارزید.
معلما همه دلسوز ما هستند و بسیار کار کشته و با تجربه اند که این جزو بهترین خصوصیات این مدرسه است❤❤
خیلی تکلیف می دهند(که البته باید اینجوری باشه)😭😭
من عاشق معلم ریاضیمان خانم مظلومیان هستم❤🌷ایشون فوق العاده اند و من عاشق ریاضی شدم با کارهاشون❤
اینجا کلاس های دلبخواهی زیادی داره مثل عکاسی،نجوم،داستان نویسی،تولید محتوا و... که من پژوهشگر اول رو انتخاب کردم و بی نظره😁😁👍👍
❤❤❤
❤❤

خلاصه بگم که این مدرسه با بعضی ویژگی های بدش بازم عالیه و من این جارو از ته دلم دوست دارم و شما باید دل به درس بدید و گرنه پرتتون می کنند بیرون😣😊ولی اگه خوب درس بخونید معلما کمکتون می کنند و به جاهای خوبی می رسید😄❤🌷
امیدوارم مفید بوده باشه ❤🌷🙏😊
ممنون❇❇
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الی
(1399/07/07)
من تازه وارد این مدرسه شدم
محیط خوبی داره
دبیر ریاضی خانم حسنی
و دبیر ادبیات خانم طراز
دبیر زبان خانم سجادی فرد
عالی هستن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ودادی
(1399/07/06)
تورا خدا کمکم کنید الان ممکن فردا اون ده درصدی که سمپاد برداشته را بگن من یک سوال غلط با نفر آخر قرزانگان 8 که الویت آخرم بود قبول نشدم فقط میخوام برای مادرمم که شده قبول بشم اسمم نرگس ودادی است به خدا معلمم تو ششم فهمید میخوام بیام تیزهوشان عصبانی شد بعد تو کارنامه ها گفت 20 شده برای بد خطی بهش خوب دادم من میترسم قبولم نکنن کمکم کنید میترسم باز بزنه پذیرفته نشده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
خورشید
(1399/07/01)
سلام خانم که میگه 61 درصد زدن آخه مگه 61 درصد رتبه مطلوبه؟؟و نیاوردی
به داوطلبان بگم که اشتباه نشه رتبه مطلوب 70 درصد است که ما میگیم این درصد و بزنید قبول میشوید بعدشم ما با قاطعیت نمیگوییم چرا که هر سال فرق دارد. به هر حال قبول نشدید به ما ربط نداره حاصل تلاش خودتون بوده با آرزوهای بهترین ها برای شما.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مبینا
(1399/06/10)
سلام .من امسال برای هفتم 61 درصد درست زدم و 12 درصد غلط .اما قبول نشدم .اتفاقا اینجا الویت اولم بود .
به هر حال خواستم بگم قبولی در اینجا ربطی نداره که خیلی ها میگن راحت قبول میشید
بستگی به بچه های داوطلب در هر سال داره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پریس
(1399/06/09)
سلام ، دخترم امسال این مدرسه قبول شده و اولویت اولش بود ، به خاطر نزدیکی به خونه امیدوارم مدرسه خوبی باشه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/06/07)
بچه ها در دوره دوم کجا منتقل می شن؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه زهرا نعیمی
(1399/05/25)
سلام دوست عزیز من و دوستانم هیچ کدوممان نمی دانیم دقیقاً چه ترازی دارد و ظرفیت چقدره درباره ظرفیت باید بهت بگم که فکر کنم ظرفیت سالانه شود 100 نفر باشه ولی قبولی در اینجا آسونه اگه اولویت اولت اینجا باشه با نمره مطلوب قبول میشی یعنی ترازش کمه من 65 درصد زدم آوردم . انشالله که حق کسی ضایع نشه و اونایی که حقشونه بیاین اینجا .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/05/20)
سلام ببخشید ظرفیت این مدرسه چند نفره؟ و کمترین ترازی که قبولی داده چقدر بوده؟
ممنون میشم جواب بدید🙏
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه زهرا نعیمی
(1399/05/14)
سلام خیر این مدرسه اینطور نیست که آدم افسرده شه. انجا تفریح هم میکنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مبینا
(1399/05/09)
سلام به تیزلندی های عزیز .
من اولویت اولم این مدرسه هست
میخواستم بدونم اونطور که بعضیا میگن تو تیزهوشان سختگیری میکنند و رقابت سخته و بچه ها افسرده میشن و...
این مدرسه اینطوری هستش؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1399/04/17)
سلام ممنون از اینکه به سوالم جواب دادید .🌹
من اولویت سومم هست البته امیدوارم که قبول شم چون تلاش های بسیاری دارم الان تقریبا 6 ماه به امتحانم مونده و من 8 تا کتاب تموم کردم البته من دوست دارم اولویت اولم قبول شم میشه در مورد جو بچه ها و اینکه بزرگی مدرسه یا توضیحاتی بیشتر که من رو آگاه تر کنه بگید ممنون میشم🌹
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
از بروبچ هشتمی
(1399/04/16)
سلام زهرا جان
به اولویت بستگی داره
من طراز بالایی گرفتم و اومدم این مدرسه چون اولویت اولم بود این مدرسه
ولی خب از خیلیا ک شنیدم اولویت دوم یا سومشون بود
فکر کنم طرازش پایین باشه ولی درکل مدرسه خوبیه
اگه اولویت اولت باشه با نمره مطلوب خیلی راحت تر از مدارس دیگه وارد این مدرسه میشی
موفق باشی😘
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1399/04/15)
سلام برای هشتمی شما نگفتید که تراز این مدرسه بالاست یا پایین ؟ ترازش چطوره؟؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
ثنا
(1399/04/13)
سلام من فرزانگان 8 رو بجای 4 پیشنهاد میکنم چون اینجا شاید ترازش کم باشه اما رویایی ترین مدرسه ی دنیاست.امیدوارم بیایید اینجا. در کل من چون 1 سال آنجا بودم حتما اینجا رو پیشنهاد میکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
از برابچ هشتمی
(1399/04/13)
سلام.من فرزانگان هشت درس میخونم.دو سال کامل تحصیل کردم توی این مدرسه. خوبی های زیادی داره ولی چند مورد رو بگم که اطلاع داشته باشید و حتما بدونید.
1.اول اینکه هزینه این مدرسه بالا است ولی نسبت به تیزهوشان پایین است.
2.راستش خیلیا رو که شناختم دوست قابل اعتماد و خوب و خوش اخلاق که شما رو منحرف نکنه،در مدرسه انگشت شمار هستش و اگر به این مدرسه اومدید به هرکسی اعتماد صددرصد نداشته باشید.
3.فعالیت پرورشی مدرسه به مقدار کافی و مناسب هست و خیلی تاثیر مثبتی گذاشته ولی بعضی وقتا کارهای پرورشی این مدرسه باعث عقب موندن از درس شده که از هدف اصلی درس خوندن دور میشیم.
4.احتمالا دو سال دیگه جای مدرسه عوض میشه و منتقل میشه به سهروردی. شایدم تاخیر در این انتقال وجود داشته باشه.
5.در این مدرسه از نظر انضباطی تحت نظر هست ولی بعضی وقتا بیش از حد لازم سخت گیری میشه و با رعایت کردن تمام نکات انضباطی ممکنه باز بهتون گیر بدن و نمیدونم دلیلش چیه :~|
6.کل کادر مدرسه از مدیریت گرفته تا دبیران،همه مهربون و خیرخواه ما هستند.
7.این مدرسه پژوهش های مختلفی داره که با انتخاب اولویت میتونین به یکی از پژوهش های دلخواه برید و چیزای مختلف یاد بگیرید. اصولا یک روز در هفته برگزار میشه. خب راستش بعضی وقتها همه پژوهش ها در هر رشته ای به دلیل کار زیاد وقتی برای درس خوندن یا انجام دادن هرکاری پیدا نمیکنیم.
8.بیشتر قابل توجه والدین:هزینه سرویس بالا است.
9.این مدرسه دارای آزمایشگاه بسیار مجهز شیمی و فیزیک جدا هست.
10.زمان اتمام این مدرسه یک ربع به سه هست و ناهار هم مدرسه اید. میزناهارخوری داره مدرسه ولی جوابگوی کل دانش آموزای مدرسه نیست.
11.تقریبا بین ده دستشویی مدرسه،یکیشون هیچ مشکلی نداره.
12.این مدرسه طوری هست که اگر هر مسابقه دانش آموزی برگزار بشه دانش آموزایی رو که میشناسن که در اون زمینه استعداد یا مهارت دارن رو با مشورت به مسابقه دعوت میکنن.
13.این مدرسه گروه مشاوره بسیار عالی داره که وااقعا بهشون دست مریزاد میگم و هرچی مشکل درسی و غیردرسی و با ربط و بی ربط ازشون درخواست کردم تا حد توانشون بهم کمک کردن و حتی به بقیه. سرکار خانم پرندوار و سرداری که واقعا دستشون درد نکنه و این دو بزرگوار دبیران تفکر و سبک زندگی پایه ها هستن.
14.پارسال مشاوره تحصیلی خوبی داشتیم اما امسال مشاور تحصیلی ما عوض شد و راستش راضی نبودم.
15.دراین مدرسه خداروشکر به مسائل مذهبی و نماز اهمیت میدن ولی این رو به همه اجبار و تحمیل نمیکنن و این جای شکر داره.
خب دیگه اگه نکته ای به ذهنم رسید اطلاع میدم که بیخبر نمونید.
آها بازم به ذهنم رسید که بگم.
یادم رفت شماره چندمیشه برای همین فقط نقطه میذارم.
.راستش از بعضی تدریس ها هم راضی نیستم.و از خیلیا هم که پرسیدم همینطور بوده
.از نظر اتاق بهداشت هم از معلمش بسیار راضی هستم ولی انگار هرکی توی این مدرسه فعالیت داشته باشه انگار همه کاره مدرسس.مثل دبیر بهداشتمون که من واقعا ایشون رو خیلی دوست دارم اما هم در بهداشت کار میکنن و هم در مدیریت و هم در نظارت انضباطات.
.سایت خوبی برای کار کردن با کامپیوتر رو نداره و با تجربه ای که توی ویروسی شدن فلشم دارم آنتی ویروس ندارن کامپیوتر ها و نمیتونم از کامپیوتر مدرسه به این دلیل استفاده کنم.
.اصلا از نظر ورزشی این مدرسه خوب نیست.اینکه امکانات ورزشی خوبی نداریم و واقعا ورزش هم باید جز کارهای مهممون مثل درس باشه و درس خوندن بدون فعالیت بدنی به نظرم اصلا خوب نیست و هفته ای یک روز بیشتر نداریم و به نظرم بیشتر باید بهش اهمیت داده بشه و باید رسیدگی بشه.
. از نظر امکانات اتاق بهداشت هم راضی نیستم و وسایل بهداشتی ضروری نداره.
اگه بازم چیزی یادم موند اطلاع میدم دیگه بیخبر نمونید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
💛💜❤
(1399/03/18)
سلام به تیزلندی های عزیز.
اگر واقعا نمیدونید فرزانگان 4 بروید یا 8 بهتون فرزانگان 8 رو پیشنهاد میکنم چون فرزانگان 4 چیزی جز درس نداره آدم خیلییییییی خسته میشه واقعا رو اعصابه .
من امیدوارم که بتونم وارد این مدرسه بشم.

پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان چهاری و هشتی
(1399/03/15)
سلام بر دوستان گرامی.
اگر موندید که فرزانگان چهار یا هشت بروید من پیشنهاد می کنم فرزانگان چهار برید چون من هر دو رو تجربه کردم من 2 در فرزانگان چهار و 1 سال فرزانگان هشت بودم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مبینا
(1398/12/07)
سلام به ششمی های عزیز من یکی از بچه های هفتم هستم و میخوام درمورد این مدرسه براتون بگم .این مدرسه مدرسه ی خوبی هست از نظر برنامه ریزی و نظم کادر خیلی خوبه معلمان هم معلمای خوبی هستند ولی به نظر من یکم بیشتر کار کنند دیگه عالی میشه ولی خانم محمدزاده و خانم داوری و خانم سجادی همشون عالی هستند همچنین خانم خلعت ابادی و خانم میعادفر همه چی اینجا خوبه فقط اینجا باید به فکر درس و کمی به فکر خوشگذرانی باشید چون اردو در اینجا خیلی خیلی کمه و صددرصد این چیز مهمی نیست شهریه هم مناسبه البته باید بگم که نمیشه طبق نظر کاربران پیش برید چون نظرها متفاوته ولی بچه های ششمی به نظرم اگر این مدرسه اولویت اولتون باشه راحت قبول میشید چون انتخاب اولویت ها در ازمون تیزهوشان خیلی مهمه و اونایی که طراز کمتری میخواد رو اول بزنید این مدرسه رو حتما در اولویت اولتون قرار بدید
بازدید کننده ی تیزلند
(1398/12/05)
در کل فرزانگان 8 یک مدرسه ی خوب است
اما جای انتقاد نیز وجود دارد
این فکر که در مدارس تیزهوشان سخت گیری می کنند کاملا غلط است ما در اینجا بالذت به یادگیری می پردازیم و کادر عالی دارد
اما اصلا در خصوص برنامه ریزی درسی و امتحانی خصوصا در روزهای تعطیلی خوب عمل نمی کنند.
کادر آموزشی متوسطی دارد
بعضی از معلمان عالی هستند اما بعضی دیگر اصلا تخصص لازم را ندارند.
از لحاظ فضا و امکانات فوق العاده است و برنامه ها و مراسمات زیادی دارد.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1398/11/25)
سلام دوستان
بین فرزانگان 4 و 8 کدوم رو پیشنهاد میکنید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/11/21)
سلام، من دانش آموز کلاس ششمی هستم می خواستم اولویت هایم رو برای مدارس تیزهوشان انتخاب کنم.به نظر شما اینجا مدرسه ی خوبیه؟و اینکه آیا کسی فرزانگان 4 هست که بگه کدام بهتره؟؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
سمپادی
(1398/11/08)
به نظر من اصلا شبیه به مدارس تیزهوشان نیست
سطح معلما و امکانات واقعا پایینه
برخورد کادر اصلا مناسب با عواطف بچه ها نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگانی
(1398/11/04)
سلام
من توی این مدرسه درس میخونم
به نظر من این مدرسه شباهتی زیادی به مدرسه تیزهوشان نداره
کسی که واقعا درس براش مهم باشه و بخواد پیشرفت داشته باشه با توجه به دبیران و امکانات مدرسه فکر نمی کنم جای مناسبی باشه
درسته خانم طراز و خانم موسوی و خانم سجادی دبیران عالی هستن و در آن شکی نیست ولی من فکر میکنم مدرسه تیزهوشان نیاز داره که در مورد همه معلم ها اینگونه سخن گفته بشه
مدرسه تیزهوشان جایی که همه دبیران در رشته تدریسشون تخصص داشته باشن نه اینکه دبیر های غیر مربوطه که در یک سال یک درس رو تدریس میکردن امسال یک درس دیگه
از نحوه برخورد کادر مدرسه با دانش آموزان راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان هشتی
(1398/10/30)
خیلی مدرسه ی خوبیه من سومین سالیه که اینجا هستم.
معلم ها خیلی خوبن مخصوصا
خانم محمدزاده دبیر زیست
خانم داوری دبیر عربی
خانم موسوی دبیر ریاضی
محیط هم شاد و خوبه
در کل عالیه
نگار
(1398/10/28)
سلام. چرا شما نظراتی رو ک مینویسم رو نمیزارید توی سایت؟
چ مشکلی داره؟
پاسخ : با سلام، دوست عزیز
ما در نظراتی که نام فرستنده ندارد و امکان تماس یا تایید نظر وجود ندارد مجبور هستیم که اصلاحاتی را انجام دهیم. مطمئن هستیم شما هم با ما موافقید که وقتی گوینده یک مطلب، آنقدر اطمینان به خود ندارد که اطلاعات واقعی و اطلاعات تماس خود را بگذارد تا بتوانیم محتوای پیام را با ایشان بررسی کنیم، این اجازه را داریم که برای جلوگیری از نشر اکاذیب یا غرض ورزی های احتمالی، پیام ها را با اصلاحاتی تایید کنیم یا آنها را کلا منتشر نکنیم
سپاس
نگار
(1398/10/27)
سلام.
این مدرسه هم مث مدارس دیگه هم مزایایی داره و هم معایبی.
باسواد بودن دبیران و خوب درس دادن اونها، امکانات خوب و مناسب، فعالیت آموزشی در مدرسه و کارهای پرورشی در مدرسه و منطقه و....
از برنامه ریزی مدرسه و برخورد کادر مدرسه با دانش آموزان راضی نیستم
ما خیلی از نظر درسی پیشرفت میکنیم و خیلی دبیران محترم باسواد هستن.
ما توی مدرسه پژوهش های زیاد و مختلفی داریم که هر کدوم خوبی های خودشونو دارن و خیلی به درد ما میخورن حتی برای آینده و مسابقات مختلف.
این مدرسه مشاورای خیلی خوبی دارن که میشه هر چیزی رو با ایشون در میون گذاشت.هم مشاور آموزشی و هم مشاور مشکلات.
برنامه ریزی این مدرسه خیلی بده. هم برنامه کلاسی و هم برنامه امتحانات.
کلاسها از نظر امکانات خوب هستند. اعم از پروژکتور، تخته هوشمند، کیبورد و موس، لاکر بزرگ، چهار تا تخته وایت برد و....
مدرسه ما در عرصه ی پرورشی هم با بچه ها همکاری میکنند و ما رو تشویق میکنن به این کارا و خیلی چیزا یاد میگیریم و هم خیلی خوش میگذره.
برای بیشتر مراسم ها هم توی مدرسه برنامه داریم و خیلی برای این برنامه ها تلاش میکنن.
آزمایشگاه شیمی و فیزیک مجهزی هم داریم که خیلی بزرگ و خوبن و حتی هر کدومشون یک مسئول دارن.
ما هر سال تو مدرسمون جشنواره پلکان داریم که باید کارهایی که از اول سال توی پزوهشمون انجام دادیم رو برای روئسای مختلف جاهای مختلف و حتی پدر و مادرای دانش آموزان مدرسه توضیح و ارائه بدیم.
در کل خوبه راضیم
ممنون از سایت خوبتون❤
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانگان هشتی
(1398/10/18)
سلام
من پایه هفتم ام و این اولین تجربه ام توی این مدرسه هست، میتونم به ششمی هایی که اولویتشون این مدرسه است، بگم که به نظر من این بهترین مدرسه ای هست که تا به حال توش درس خوندم.
واقعا این مدرسه از لحاظ درسی و غیر درسی جو صمیمی و آرامش بخشی داره که در نتیجه باعث میشه راحت تر و بهتر درس بخونیم.
معلم هایی که تا الان باهاشون آشنا شدم و واقعا به نظرم از لحاظ تدریس واقعا عالی هستند خانم حسنی دبیر ریاضیمون اند که بی نظیر هستند، با جزوه هایی که میدن درس هیچ وقت از یادتون نمیره.
خانم خلعت آبادی دبیر شیمی و پژوهش شیمی ما هستند که یک سوال رو 1000 بار هم براتون توضیح میدن.
توی پژوهش شیمی، اگه ایشون معلم ما نبود، واقعا هیچ کس نمی تونست ایده هاش رو پیاده کنه . خانم محمد زاده که نگم براتون معلم زمین و زیستمون هستن که تو کارشون وارد و ماهر اند.
خانم سجادی فر دبیر زبان انگلیسی ما هستن و همیشه حوصله برای بچه ها دارن، خانم داوری عربی رو مثل یه درس جدی با ما کار میکنن . جو کلاس رو از کسلی در میارن . کادر پرورشی خانم صحرایی ، خانم هاتف ، خانم اسدی ، خانم شمس ، خانم بهبودی و مربی بهداشت ما خانم یوسفی مهربون اند که همش در حال خندوندن بچه ها هستن . مدرسه ی ما از لحاظ امکانات برای بچه ها وسایل لازم رو فراهم میکنن .
شاید ما 6 تا آزمایشگاه نداشته باشیم ولی دوتا آزمایش یکی فیزیک یکی هم شیمی که هر کدوم مجهزا هستن.
در مدرسه کارگاه هنر داریم و روزهایی که بیرون سرده و هوا خوب نیست، ایروبیک کار میکنیم.
مدرسه ی ما از لحاظ المپیاد، خوارزمی و لیگ های مختلف خیلی اهمیت میده و یکی میتونه هم زمان تو چندین لیگ شرکت کنه و محدودیت نداره . برای کسایی که میگن تدریس خوب نیست و نمیشه خوب درس خواند ، میگم که اگه واقعا درس بخونید و نخواهید بیشتر از سال های پیش تلاش کنید، این مدرسه برای شما نیست. اکثر بچه ها از مدیر هاشون میترسند و ازشون دوری میکنند اما اینجا ارتباط با مدیر خیلی خوبه و بچه ها واقعا دوستشون دارن ...
خلاصه برای همه تضمین میکنم که اگه تلاش کنید این مدرسه براتون آینده سازه...
از برابچ هشتمی
(1398/10/13)
با سلام
من قبلا نظر دادم و دوباره میخوام نظر بدم.
در کل این مدرسه نسبت به فرزانگان های دیگه تا جایی که میدونم خیلی بهتره و نسبت به مدارس دیگه خیلی شهریش ارزونتره ولی چند تا ایراد داره که برطرف بشه مدرسه گلستون میشه..
انتظار داریم اردوهای علمی و آموزشی داشته باشیم و هزینه اردوهای برون استانی زیاد نباشد.
انتظار داریم به علایق شخصی بچه‌ها احترام گذاشته بشه..
و....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه فرزانگان هشتی
(1398/10/05)
به نظر من این مدرسه از همه جهات یک مدرسه ایده‌آل برای کسایی که می خوان واقعا آینده داشته باشن. من گاهی اوقات که کتابامون رو می بینم واقعا سوالاش در نظرم خیلی سخت میاد ولی توی کلاس که خودم حلشون می کنم می بینم اصلا هم سخت نیست چون در واقع معلم های عالی شون کاری می کنن که ما تاجایی که می تونیم از مغزمون استفاده کنیم و وقتی این کارو می کنیم دیگه سختی شون رو متوجه نمی شیم.
یکی از دبیر های ریاضی شون که من باهاشون کلاس داشتم خانم حسنی هستند که واقعا عالین.
ایشون توی کلاس واقعا درس هاشون رو جالب و جذاب درس می دن و اگه سوالی رو نفهمید حتی ده بار هم براتون توضیح میدن. دبیر فیزیکشون که خانم میعادفر هستند و تدریس شون واقعا عالی هستش . مشاور هامون سرکار خانم پرندوار و خانم سرداری هستند که هردوشون واقعا تو هر موقعیتی می تونن کمکون کنند.
ما تو مدرسه یه مشاور درسی داریم که خانم عدالت جو هستند و با توجه به اینکه ما سمپادی هستیم برامون برنامه های روزانه می چینند که ما به همه ی کار هامون برسیم. معلم زیستمون خانم محمد زاده هستند، که برای بچه هایی که زیست رو دوست دارند واقعا الگو و راهنمای بسیار خوبی هستند.
معلم شیمی مون سرکار خانم خلعت آبادی هستند که واقعا مهربونن و بچه ها خیلی دوستشون دارن .و ....
کادر اجرایی مون هم خیلی خوب و عالی هستش مثل سرکار خانم صحرایی عزیز و سرکار خانم هاتف و ...
بهداشت مدرسه هم که به عهده‌ی خانم یوسفی مهربونه که بچه ها خیلی دوستشون دارن و همیشه ما رو با حرف های و تیکه های خنده دارشون میخندونن .
در آخر مدیر مدرسه که سرکار خانم شاه‌مهدیان هستند و واقعا عالی هستند .
بازدیدکننده سایت
(1398/10/05)
سلام می خواستم بگم از همه لحاظ عالی هستند اما از برنامه ریزی راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هفتمی
(1398/10/01)
مدرسه ی خیلی خوبی هستش ،کادر آموزشی عالی داره ،دبیر ریاضی هفتم سرکار خانم مظلومیان عالی هستن
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
هفتمی
(1398/09/11)
من امسال در این مدرسه قبول شدم . مدرسه ی نسبتا خوبیه . مدرسه خانم شاه مهدیان هستن که خیلی عالین.
از معلما خیلی راضی نیستم . خانم طراز معلم ادبیات هستن که واقعا عالین ❤❤❤
خانم سجادی فر معلم زبان هستن که ایشون هم خیلی خوب هستن. از تدریس ریاضی و زیست راضی نیستم.
خانم گنجی معلم شیمی هستن که خوب درس میدن اما به نظرم رفتاراشون با بچه ها میتونه مهربون تر باشه .
امکانات مدرسه خیلی خوبه . سالن غذاخوری بزرگی داره .
در کل راضی هستم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/09/09)
راستش هر چه قدر که میگذره مدرسه نسبت به سال قبل تغییرات خوبی نداشته..
من الان نهمم دو سال پیش که هفتم بودم مدرسه خلوت و با نظم بود ولی هر سال که گذشت به نظرم شلوغ تر شده و مثل قبل نظم نداره.
اگه بخوام از معلما بگم خانم سجادی مدرس زبان و خانم اعظم مدرس عربی و خانم محمدزاده مدرس زیست و خانم طراز معلم ادبیات بهترین معلماش هست، درباره کادر آموزشی به نظر من فقط خانم یوسفی و خانم صحرایی خوب هستن بقیشون راضی نیستم..
به نظرم اردو کم میبرن و از مسئولین انتظار اریم به نظرات دانش آموزان بیشتر توجه داشته باشند...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هفتمی
(1398/08/24)
مدرسه ی خوبیه از نظر معلما بهترین معلم خانم طراز هستن که ادبیات درس میدن ❤
از برخی دیگر راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/08/21)
من نگفتم مدرسه بده فقط میگم سخت گیری دارند و اینکه من خیلی تلاش میکنم و نمرات 20 هم داشتم لطفا با دقت بخون
خودم هستم
(1398/08/17)
یکی از دوستان گفته بودن میانگین نمره شون 19 هست و البته از این شرایط ناراضی هستن
در جوابش باید بگم که دوست عزیز اولا اینکه تو از نمره هات راضی نیستی ربطی به مدرسه نداره خودت باید تلاش کنی که نمره ی خوب بگیری دوما اینکه همه فرزانگان ها امتحان میگرن و کلا این شیوه ی کار همه ی فرزانگان ها است
فرزانگان هشتی
(1398/08/12)
اینجا همه چیز عالیه غیر امتحاناش که پی در پی هست و بد نمره میدن ........😢من میانگین نمره هام 19 هست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هفتمی
(1398/08/10)
من امسال وارد این مدرسه شدم مدرسه خوبیه ولی از نظر علمی می تونست بهتر باشه.
درباره معلما. بهترین معلم مدرسه خانم طراز هستن که ادبیات درس میدن . خانم سجادی فر زبان درس می دهند و ایشون هم خیلی خوبن . خانم اعظم عربی درس میدن ولی تدریس ایشون قابل قبول هست و اجازه آشامیدن آب رو هم تو کلاس نمیدن . از تدریس دبیر زیست که فناوری هم درس میدن و تدریس معلم ریاضی و قرآن راضی نیستم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک سمپادی اهل فرزانگان 8
(1398/08/10)
در یک جمله می تونم بگم اگه کسی درس نخونه در این مدرسه کم میاره و البته یه حرف هم میخوام به اولیا سمپادی های هفتم بگم که اگه تو ماه اول نمرات بچه ها کم شد دعواشون نکنن چون تو روحیه آدم بسیار تاثیر داره و کار مدرسه هم درست نیس در ماه اول اولیا کسایی که نمراتشون در ریاضی پایین هست رو بخوان یعنی کسایی که زیر 15 هستند چون سطح درس ها بالاست و وقت درس خوندن کم چون ما هر روز هفته رو از تمام دروس امتحان داریم بعضی روز ها 1 یا 2 سوال شفاهی و بعضی روز ها هم 5 تا 10 سوال کتبی و البته ممنون از بعضی دبیرامون مثل خانم مظلومیان معلم ریاضی که واقعا برای برگزاری یک آزمون از ما هم نظر میگیرن که کدوم تاریخ راحت تریم و البته خانم طراز معلم ادبیات که نکته هایی که میگن در سطح واقعا بالایی هست و خانم میعادفر که از فیزیک 10 ام سوال میدن ._. و البته خانم گنجی که اصلا با شرایط ما کاری ندارن و بنا به صلاح خودشون امتحان میگیرن . خانم عدالتجو دبیر زیستمون هم عالی درس میدن . معلم ورزش که خیلی سختگیری می کنن . خانم سجادی معلم زبان با نشاط درس میدن و حالمون رو کاملا خوب میکنن . کادر اجرایی کاملا سختگیر و البته مهربون . سطح درسی مدرسه در کل خیلی خیلی بالاست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/08/10)
خب اول از همه بگم که فرزانگان ها رو با عددهاشون مقایسه نکنید مثلا فرزانگان 7 بهتر از هشته یا فرزانگان 4 یا 1 ... این اعداد بر اساس سال تاسیس مدارس گذاشته شدن
دوم اینکه کادر اموزشی فوق العادن البته قبل از اینکه تعداد هفتمی ها زیاد بشه الان توی مدرسه ما دو کلاس نهم هستن (که همه معلم هاشون عالین به خصوص خانم محمد زاده دبیر زیست خانم موسوی دبیر ریاضی خانم خرازی دبیر فیزیک و...) سه کلاس هشتم و چهار کلاس هفتم هست که همینطوری تعدادشون بیشتر میشه :/
درباره اردو های بیرون از شهر هم باید بگم هزینه شون زیاده ولی خیلی خوش می گذره خیییلی
و اینکه مراسم های زیادی هم برگزار میشه که خیلی خوبه...
کتابخونه خیلی خوب و مجهزی داریم کارگاه هم داریم ک اونم خیلی خوبه و من واقعا نمی فهمم کسایی که میگن ازمایشگاه ها تجهیز نیست واقعا به اندازه یک ازمایشگاه مدرسه ایی خیلی هم مجهزه و اینکه هم ازمایشگاه فیزیک داریم و هم شیمی.
سالن های غذاخوریمون هم خوبه ولی تعداد دانش اموز ها بیشتره و بوفه بدترین جای این مدرسه اس که هم گرونه هم کوچیکه...
ولی مدرسه خوبیه :)
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/08/02)
سلام من امسال توی این مدرسه ثبت نام کردم اولش فکر میکردم باید فقط درس بخونیم که درجواب کسانی که میگن اینجوری نیست باید بگم هست
از فعالیت های مدرسه راضی نیستم..
اگه بخوام از امکانات مدرسه بگم که:
بوفه کوچیکی داره ولی یه سالن غذاخوری زیر زمین و یکی دیگه طبقه دومه
از تجهیزات آزمایشگاه راضی نیستم
اگه بخوام از معلما بگم:
خانم طراز که عشق واقعی همن و بچه ها واقعا باهاشون دوستن، ایشون دبیر ادبیات هست و برای بچه ها کم نمیذارن خداییش از وقتی یاد داده همه متوجه حرفاشون شدن و کافیه ما تو یه کلاس دیگه که حتی پیش اومد اسم یک شاعر رو با شعرش و کتابش دیدیم و تمام آرایه های ادبی شو در آوردیم بیوگرافی خود شاعر و.... که نشون میده ایشون دبیر خوبی هستن...
خانم سجادی دبیر زبان ما هست که همه از ته دلشون دوسسشون دارن و تدریس خوبی دارن و هر جلسه کوییز کوچکی میگیرن.
خانم مظلومیان که هر چی بگم از تدریس فوق العادشون کم گفتم، ایشون تمام سعیشونو برای یادگیری بچه ها میکنن.
خانم داوری تابستون با ما بودن و الان نیستن ولی هرچی اون موقع گفته بودن رو یادمه از بس تدریس خوبی داشتن.
خانم حسین ابادی معلم بدی نیستن فقط 45 دقیقه کلاس و نرمش میکنیم 15 دقیقه رو بازی.
و کلی معلم های خوب دیگه...
اگه بخوام از بچه هاش بگم هشتما بضیاشون عشقن و با ما دوستن بعضیاشونم نه
خلاصه اگه بخواین بچتون رو بیارین سعی کردم کمک کنم البته کادر اداری ما:
خانم هاتف که معاون آموزشی ما هستن
خانم شاه مهدیان مدیر مهربون مدرسه هستن.
خانم یوسفی دبیر بهداشتمون که همه بچه ها از ته دل عاشقشونن و کلی تیکه های خنده دار میندازن.
ممنون از تیزلند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه هفتمی
(1398/08/01)
من تازه به این دبیرستان وارد شده ام به نظر من یک مدرسه ی فوق العاده ای است . از هر لحاظ عالی است . بهترین معلم ها را از جمله خانم طراز - خانم سجادی - خانم میعادفر - خانم عدالت جو - خانم مظلومیان و خیلی از معلم هایی که سطح تدریس بالایی دارند. مدیر بسیار مهربانی دارد که همه ی انتقاد ها را می پذیرد و برای این دبیرستان بسیار تلاش می کند. ممنونم از کارد آموزشی - پرورشی - پژوهشی و ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک هفتمی
(1398/07/28)
خب این مدرسه انتخاب دوم من بود و روز ثبت نام من حس خوبی نداشتم اما در کلاس های تابستان متوجه شدم چقدر محیط صمیمی و جالبی داره درسته این مدرسه برای درس خوندن جدیه، اما رفتار معلم از استرس شما کم میکنه سطح آموزشی مدرسه واقعا بالاست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یه سمپادی
(1398/07/22)
من امسال تازه تو این مدرسه ثبت نام کردم قبل از اون دید خیلی خوبی نداشتم و فکر می کردم تو این مدرسه همش باید درس بخونیم و قراره اذیت بشیم، ولی اصلا اینجوری نیست، محیط اینجا خیلی صمیمی هستش و بچه ها واقعا بچه‌های خوب و با ادبی هستند. از کادر مدرسه هرچی بگم کم گفتم. مثل سرکار خانم شاه‌مهدیان که مدیر محترم مدرسه هستند. مثل خانم هاتف که معاون مدرسه هستند و با بچه‌ها واقعا با احترام برخورد می‌کنند. معلم بهداشتمون خانم یوسفی هستش که بچه‌ها واقعا باهاشون احساس راحتی میکنن و کلی بهشون خوش می گذره. معلم‌ها واقعا مهربون هستند و از لحاظ درسی فوق العاده هستند به خصوص خانم سجادی و خانم طراز. خانم اعظم و خانم داوری عزیز.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سمپادی
(1398/07/15)
من امسال وارد این مدرسه شدم همه چی خیلی خوبه ولی به نظرم شهریه بالا است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هفتمی
(1398/07/11)
من امسال وارد این مدرسه شدم، از نظر امکانات خوبه ولی به نظرم جا داره بهتر شه، از نظر سطح علمی یکم بیشتر از مدارس دیگه است ولی معلم های مدرسه عالین خانم داوری و خانم سجادی عالین ولی خانم طراز مثل فرشته هستش و واقعا معرکه هستند . در کل مدرسه خوبی هستش
دانش آموز
(1398/07/07)
سلام
من دانش‌آموز این مدرسه هستم. در کل خیلی راضی نبودم به عنوان یک مدرسه تیزهوشان.
امکانات خوبی نداره و یک آزمایشگاه فیزیک بسیار کوچک و تنها یک آزمایشگاه شیمی دارد که تمام کارهای پژوهش و زیست و شیمی در آن انجام میشه واقعا یک آزمایشگاه کمه.
بعضی از دبیران مثل سرکار خانم طراز، خانم سجادی و خانم داوری واقعا دبیر‌های خوبی هستن ولی در کل معلم‌ها در مدرسه کم هستن و از بعضی دبیر‌های محترم که واقعا در رشته خاصی تخصص ندارند برای تدریس استفاده می‌شود.
متاسفانه جای مناسبی برای ورزش ندارد.
بوفه خیلی مناسبی نداره ولی غذا خوری بزرگ و خوبی داره.
برخورد بعضی از کادر با بچه‌ها اصلا مناسب نیست ولی خانم‌هایی همچون خانم یوسفی و خانم هاتف خیلی برخورد خوبی با بچه‌ها دارن.
در کل به عنوان یک مدرسه تیزهوشان خیلی خوب کار نمیشه.
من خودم اولویت دومم رو اینجا زدم و پیشنهاد میکنم اگر دوستان عزیز به مسیرشون این مدرسه نزدیکه توی اولویت‌ها قرار بدن.
خیلی ممنون، موفق باشین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک هشتمی
(1398/07/06)
سلام
من سال دومی هست که تو این مدرسه هستم.
از نظر کادر آموزشی عالین و معلم‌های بسیار با سوادی دارن که عالی درس میدن، ولی بعضی از افراد در کادر اداری، زیاد رفتار خوبی با بچه‌ها ندارن. با هر کسی بیشتر اوکی باشن بهتر رفتار میکنن که به نظر من اصلا کار درستی نیست...
من با معلم‌های زیادی تو این دو سال بودم :
خانم داوری دبیر عربی واقعا از هر لحاظ عالین، از نظر درسی، اخلاق، نوع رفتار با بچه‌ها و... همچنین میشه گفت که یکی از بهترین کسایی هستن میشه باهاشون درباره موضوع‌های مختلف حرف زد؛ مثلا درباره مسائل درسی، خانوادگی یا هر چیز دیگه که این کار باعث میشه بچه‌ها احساس صمیمیت بیشتری با معلمشون کنن و راحت بتونن حرفشون رو به یه فرد قابل اعتماد بزنن
و اینکه درمورد درس عربی که تقریبا همه فکر میکنن درس خشکیه من باید بگم که ایشون انقدر خوب درس میدن و جو کلاساشون انقدر عالیه که بچه‌ها واقعا عاشق این درس و البته دبیر این درس میشن
خانم طراز دبیر ادبیات از لحاظ سطح علمی بالا هستن و جو کلاساشون واقعا خوب و شاده
با همه بچه‌ها عالی رفتار میکنن،
خانم بیک وردی دبیر ادبیات امسال هستن ایشونم عالین
خانم سجادی معلم زبان هستن که نگم براتون که چقد عالین، ایشون انقدر با بچه‌ها دوستن و باهاشون خوب رفتار میکنن، که از موقعی که من تو این مدرسه‌ام، ندیدم کسی ازشون ایراد بگیره.
خانم حسین‌آبادی دبیر ورزش هستن که خیلی دبیر خوبی هستن
خانم مظلومیان دبیر ریاضی پارسال بودن که واقعا برای بچه‌ها از نظر طرح سوال کم نمیذاشتن، خانم موسوی دبیر ریاضی امسالمون هستن که از نظر سطح علمی و نوع درس دادن واقعا نمیدونم چجوری باید تعریف کنم ازشون.
خانم محمد زاده دبیر زیست و زمین هستن سواد خیلی بالایی دارن و عالی درس میدن، ولی یه ذره تو امتحانا سخت گیر هستن و باید جواب سوال رو کامل بنویسین تا یه نمره خوب بگیرین
،خانم اصفهانی پارسال دبیر فیزیکمون بودن و عالی درس دادن، ولی متاسفانه امسال تو این مدرسه نیستن. امسال دبیر ما خانم خرازی هستن
خانم ریخته گر دبیر اجتماعی پارسال بودن که خیلی خوب درس میدادن و واقعا همه مطلب درس رو خوب یاد میگرفتن، امتحاناشونم واقعا خوب بود، برای اینکه سوالای مفهمومی میدادن و به نظر من اینجور امتحانا واقعا عالین مخصوصا برای این درس، البته امسال خانم صحرایی دبیرمون هستن
خانم پرندوار دبیر تفکر پارسال و امسال بودن و هستن ایشونم دبیر خوبین
خانم مسعودی پارسال دبیر قرآن و دینی بودن که خیلی خوب درس میدادن و جو کلاساشون خوب بود، ولی امسال فقط دبیر دینی ما هستن و دبیر قرآنمون خانم قاسمی هستن
خانم نکوئی پارسال دبیر شیمی ما بودن که هر چقدر از نظر سطح علمی بالا و نوع درس دادنشون تعریف کنم کم گفتم. ولی متاسفانه امسال از این مدرسه رفتن و خانم گنجی دبیر امسال ما هستن
خانم الهام عدالت جو پارسال دبیر هنر ما بودن و کار‌های هنریشون عالیه، خانم عدالت جو پارسال دبیر کار و فناوری بودن و تدریسشون خوب بود. از نظر اخلاقی هم بیشتر اوقات خوب ، ولی بعضی وقت ها که کسی موضوعی رو خوب یاد نمیگرفت، برخورد جدی داشتن، خانم شاه مهدیان مدیر مدرسه هستن که واقعا مدیر عالی هستن
دانش‌آموزان هرسال باید یه کار پژوهشی رو انتخاب کنن حالا چه درسی چه هنری که یه زنگ در هفته رو به اون اختصاص بدن( البته طی برنامه‌ای که داده میشه)
از نظر محله مدرسه به نظرم یه اگه یه جای بهتر بود خیلی عالی تر میشد
در این مدرسه هر سال پایگاه تابستونی اجرا میشه که بیشتر درس های اختصاصی رو کار میکنن و در آخر یه اردوی 1،2 روزه فشم میبرند که نمیدونم چجوری باید بنویسم که چقد به ما خوش میگذره
در طی سال اردو زیاد نمیبرن و مگر اینکه معلمی برای تدریس درسش بخواهد دانش‌آموزان را جایی ببرد. ولی هرسال یک اردو برای هر سه پایه دارن که تا پارسال هفتم ها یزد، هشتم ها مشهد و نهم ها رو اصفهان میبردند که واقعا خوش میگذره
امسال هم میبرند ولی نمیدونم مثل پارسال هست یا نه
از نظر مقدار پولی که برای اردو ها میگیرن در جواب کسایی که گفتن زیاده پولش میخوام بگم که نه واقعا، زیاد نیست
ما رو پارسال یزد بردن ، 850 تومن شد ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه هفتمی
(1398/07/06)
به نظر من با اینکه امسال اومدم ولی عاشقش شدم، هر کی میگه سختگیره بایدم باشه چون ما سمپادی هستیم و از معلما معمولا همه خانم سجادی(زبان) و خانم طراز(ادبیات) رو دوست دارن. چون اینها هم شوخن هم جدی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دانش آموز
(1398/07/04)
دو سال قبل که من در این مدرسه بودم از برخی از کادر راضی نبودم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پرنیا
(1398/06/30)
ببخشید من در آزمون تکمیل ظرفیت هشتم در این مدرسه قبول شدم.مدرسه از لحاظ درسی چطوره و تعداد دانش آموزان هر کلاس چند نفر است؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
یه سمپادی
(1398/06/04)
مدرسه خیلی عالی هستش، معلم های خوبی داره و محیط شادی داره اردو هم زیاد می برند .
در کل پیشنهاد می کنم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بهار رضایی
(1398/05/31)
مدرسه خوبیه من الان پایه هفتمم توی این مدرسه
به کسایی که میگن درسا تو این مدرسه ها سخته توجه نکنید
معلما عالین درسا هم خیلی خوبن این مدرسه یجوریه که عاشق درسای سختتون میکنه
روپوش هاش خیلی قشنگ و راحتن
ممنون از تیزلند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
هشتمی
(1398/05/20)
سلام دوستان می خواستم بدونم کسانی که مدارس تیزهوشان درس خوندن چجوری درس می خوندن
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
یک تیزهوش
(1398/05/17)
ببخشید من در این مدرسه امتحان دادم و همچنین قبول شدم اما موندم برم یا نه ...
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
(1398/04/22)
سلام من کلاس هفتم رو کامل تو این مدرسه گذروندم. مدرسه بدک نیس ولی برای کسایی ک جنبه مذهبی دارن این مدرسه مقاومت میخاد که اخلاقتون عوض نشه.نسبت به مدارس دیگه شهریه کمی داره ولی سالی ی بار ما رو اردو میبرن ی اردوی بیرون استانی دارن ک هزینش زیاده.ولی از نظر سابقه و اخلاق معلما این مدرسه مناسبه.اگه استعدادی داشته باشید شما رو ب مسابقات مختلف میبرن.
پول سرویسش خیییلی زیاده.این مدرسه ب درد کسایی میخوره ک خونشون تو منطقه هفت و هشت باشه.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ی هشتمی
(1398/04/14)
یکی گفته بود که الویت اولش فرزانگان 8 هست
میخواستم بگم از نظر برنامه ریزی درسی راضی نیستم ...
معلم های خوبی دارن که سالهاس دارن تو این مدسه و فرزانگان های دیگه تدریس میکنن
تا آخر فروردین تمام درسا و کتابا تمومه و از اردیبهشت تا شروع امتحان ها فقط دوره اس
خلاصه که مدرسه مدرنیه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه هشتمی
(1398/04/07)
باید بگم که این مدرسه واقعا سطح علمی بالایی داره و البته برنامه های جانبی مثل اردو و ایناش هم خوبه توی کارهای پژوهشی هم واقعا روی دانش آموزی که شایستش باشه خوب عمل می کنند
یک ششمی
(1398/03/30)
سلام من امسال امتحان دادم و اولویت اولم این مدرسه هستش میخواستم بدونم از نظر درسی سختگیری میشود کاری هم به اردو و یا کادر ندارم فقط میخوام بدونم که فشرده درسهارا کار میکنند یا نه؟؟
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
یک ششمی
(1398/03/29)
سلام ببخشید میشه کسی که این مدرسه درس میخونه بیشتر توضیح بده واینکه فرزانگان 7 خوبه یا8
دانش آموز
(1398/01/30)
این مدرسه خیلی مدرسه خوبی هست. من از کادر اداری و آموزشی این مدرسه راضیم. (مخصوصا خانم یوسفی، خانم سجادی فرد، خانم طراز، خانم قوامی و...) البته بعضی از معلمای خوبش رفتن...این مدرسه کلاس های پژوهشی خیلی جذابی دارن و مدرسه ی بزرگیه... اردوهاش خیلی خوبه و آخر سال هم به دانش آموزانی که رتبه میارن جایزه میدن... دانش آموزان خیلی خوبی داره و به نماز و ... اهمیت میدن. در کل مدرسه خیلی خوبیه نسبت به مدارس دیگه
نهمی
(1397/10/15)
یکی پرسیده بودن که دوره دوم بچه های فرزانگان8 کجا میرن،میرن فرزانگان 3 درخیابان اختیاریه،که البته فکرمیکنم میتونن آزمون بدن وبرن فرزانگان1،انتقالی هم که بحثش جداست
بازدیدکننده سایت
(1397/09/22)
سلام میخواستم بدونم بچه های این مدرسه برای دور دوم به فرزانگان چند منتقل میشوند
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
دیانا دهقان
(1397/09/17)
سلام .
من یک هفتمیم که تازه وارد این مدرسه شدم . این مدرسه همه چی داره امسال هفتم هارا یزد ، هشتم ها را مشهد و نهم ها را هم اصفهان می برن . قبل از اینکه وارد تیزهوشان و خانواده ی بزرگ سمپادی ها بشم ، خیلی دید بدی داشتم و همش فکر می کردم که قراره خیلی سنگین و بد و خشک باشه . اما توی این 3 ماه نمیگم سختی نداشتیم ولی نسبت به مدارس دیگر فرزانگان خیلی محیط شادتری داریم.در ضمن هر سال مسابقات خوارزمی در مدرسه ما انجام میشه . خلاصه که مدرسمون خیلی پژوهشیه .
توی مدرسه ما هفتم ها و هشتم ها و نهم ها خیلی باهم خوبن.
معلمامونم یکی از یکی بهتر. اما متاسفانه خانم شاهمهدیان مدیریت محترم مدرسه سال 98 بازنشسته می شوند و دیگر پیش ما نیستن .
نهمی
(1397/09/09)
امسال سال سومیه که توی این مدرسه درس میخونم، کادر آموزشی امسال بهتر از سالهای پیشه ولی به نظرم کادر اداری تعریفی نداره. از نظر امکانات هم خوبه و تقریبا مدرسه ی بزرگیه.در کل مدرسه ی بدی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ستاره بکرانی
(1397/08/13)
من یک هفتمی هستم
از کلاس سوم تمام تلاشم رو کردم که در آزمون ورودی قبول بشم و خدا رو شکر همین اتفاق هم افتاد. الان حدودا دومین ماه از تحصیل من در این مدرسه است . خیلی مدرسه ی خوبیه مثلا برای 3 بخش زیست ، فیزیک و شیمی 3 آزمایشگاه جداگانه داره . کادر مجرد ، باحوصله و ... اش باعث میشه آدم علاقه ی بیشتری به اونجا پیدا کنه . ولی آدرسش : مدنی ، توی کوچه ی حسینی ( ایستگاه حسینی ) هستش نه کوچه ی خندان که شما در سایتتون زدید
اما در کل هم سایت شما و هم مدرسه ی فرزانگان 8 فوق العاده است
ممنونم ....
97/8/13 آبان 97
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/03)
این مدرسه خیلی خوبه من واقعا راضی بودم تو این سه سالی که ابنجا بودم مخصوصا خانم یوسفی و خانم طراز
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یک فرزانگان هشتمی
(1397/06/29)
میدونید این مدرسه از لحاظ علمی خیلی خوبه مخصوصا دروس اختصاصیش درسته که اردو کم میبرن ولی معیار ما درسه و اینکه شما اگه بخوای تو مسابقات شرکت کنی مثل خوارزمی و... و در مرحله اول قبول بشی براتون همه کار میکنن از جمله معلم خصوصی گرفتن . من که از این مدرسه راضیم
پورحشمتی
(1397/06/22)
سلام من فقط میخواهم بدانم نوع اموزشی این مدرسه خوبه یا نه به امکانات یا اردو ها ش کاری ندارم معلماش خوبن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/22)
سلام من این مدرسه قبول شدم می خواستم از کسایی که در این مدرسه بودم بپرسم از لحاظ آموزشی و تربیتی چگونه است
ممنون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ارن یگر
(1397/06/21)
می دونید که این مدرسه چند تا کلاس هفتم داره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
2س2ب
(1397/03/21)
من جزو اولین ورودی این مدرسه بودم و با سال تاسیس وارد این مدرسه شدم ، اما پیشنهاد نمیکنم چون به نظرم این مدرسه شباهتی به مدارس سمپاد (تیزهوشان) ندارد و بیشتر شبیه یک مدرسه ی غیردولتی معمولی است تا مدرسه ی تیزهوشان که برایش زحمت بکشید
نکته ی مثبت این مدرسه ساختمان نو ساز آن است البته ما سال اول در یک ساختمان دیگر در خیابان دبستان بودیم که قدیمی بود.
درباره ی آزمایشگاه های این مدرسه باید بگویم که فقط آزمایشگاه شیمی محیط مناسبی اما از وسایل راضی نیستم چون مناسب نیستن.
مدرسه محیط کارگاه بسیار خوبی برای درس کار و فناوری دارد .
و به نظرم در زمینه سایت و کامپیوتر ها کادر آموزشی خوب نیست.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
دانش آموز نهم
(1397/03/20)
مدرسه ی خوبیه
بچه های خیلی خوبی داره
فقط انتظر رفتار مناسب تری را داریم...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز امسال
(1397/03/10)
من 3 سال وقت خود را به نظر خودم بیهوده تو این مدرسه گذاشتم پیشنهاد میکنم اولویتتون این مدرسه نباشه چون :
1. در بین کادر مدرسه می بینید که تعدادی باهم احتمالاً فامیل هستند.
2.کتابدار از بستگان یکی از مسئولین مدرسه است و...
3.امسال از کیفیت مدیریت مدرسه اصلا رضایت نداشتم.
4.از نظر انضباطی سخت گیری لازم انجام نمی شود.
5. از لحاظ اموزشی هم رضایت نداریم.
6. دریافت شهریه هم دارند.
7.اردو هم خیلی کم میبرد
8.و خیلی چیزهای دیگر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ملیکا نجفی
(1396/12/04)
با سلام .. میخواستم بپرسم شهریه مدرسه چقدره ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/25)
دختر من سال سومه که در این مدرسه درس می خونه تقریبا از همه چیز رضایت داریم بجز برخی از مسئولین که رفتار مناسبی ندارن
ضمنا کادر بسیار جوان علاقمند و با سواد هستند و ساختمان هم جدید و تجهیزات هم نسبتا خوبه
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/27)
من سه سال تو این مدرسه درس خوندم
کلا مدرسه خوبیه معلماى خوبى داره و امکاناتشم خوبه کلا مدرسه نو سازه و کمد داره براى هر دانش اموز (هرچند یک ذره کوچیکن کمداش) ولى از نظر انظباطى زیاد راضی نیستم. سالى یه اردو خارج شهر میبرن (اکثرا فشم یه بارم دارآباد) و یدونه هم خارج استان (اصفهان و مشهد بردن تا حالا) براى کامپیوتر تو یه سال ٥ تا معلم عوض کردن. ولى اگه خود بچه ها برن دنبالش میتونن برن خوارزمى و... سال اخرى که من فرزانگان هشت بودم کلا مدرسه نظم نسبتا خوبی داشت.
از نظر پرورشى هم واقعا مدرسه خوبیه (سال ما همش نشریه و سرود و پیرامید و...) که خداییش بیشتر کاراش با خود بچه هاس ولى کادر پروشیم قویه ولى کلا میشه گفت بچه ها و معلما خوبن، از کادر راضی نیستم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شقایق
(1396/08/24)
ببخشید میخواستم بپرسم برای ورودی پایه یازدهم
چه دروسی هست
ورودی یازدهم داره؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1396/07/12)
من تو این مدرسه درس می خونم خیلی مدرسه ی خوبیه و کلا خیلی به بچه ها رسیدگی می شه معلماشونم همه عالین و همه درسا رو با سطحای بالاتر مثل دوم دبیرستان و سوم دبیرستان کاملا مفهومی به بچه ها درس میدن امکاناتشم خوبه تا حدی اما جای بهتر شدن داره
بازدیدکننده سایت
(1396/05/11)
این مدرسه رتبه چندم رو بین فرزانگان داره ؟؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/04/14)
سلام دوستان
لطفا کسانیکه توی این مدرسه درس می خونند در خصوص کیفیت آموزشی، کادر آموزشی، امکانات و تجهیزات علمی اون مانند آزمایشگاه و... نظر بدند اگه کسی اطلاعاتی راجع به دبیرستان دخترانه انرژی اتمی هم داره و می تونه این دو را با هم مقایسه کنه خیلی خوب می شه متشکرم
دانش اموز
(1396/04/03)
سلام بازدید کننده سایت قبول نمى شوى
بازدیدکننده سایت
(1396/03/28)
مدرسش خیلی خوبه
من سه سال تو این مدرسه درس خوندم.... خیلی عالی بود....
معلمانش هم سطح علمی بالایی دارن.
گل ارکیده
(1396/02/04)
سلام .آدرس مدرسه تغیر کرده است .نظام آباد (خ شهید مدنی )-بعد از ایستگاه متروی حسینی -کوچه حسینی
پاسخ : سلام دوست عزیز
ممنون از اطلاع رسانیتون. بررسی و اصلاح شد.
موفق باشید.
خورشید
(1396/01/29)
سلام من کلاس ششمی ام و برای تیزهوشا ثبت نام کرده ام و اولویت اولم هم این مدرسه است معلمانم می گویند که حتما قبول می شوی و اگر قبول شدی برو.
می خواستم بدانم امکاناتش چیست و چند نفر گنجایش دارد
(1396/01/05)
آیا کسی الان در این مدرسه درس می خواند؟د می توانید بگویید که بجز نصف شهریه که باید پرداخت بکنیم آیا هزینه های دیگری هم دارد یا نه؟ سرویس چطور؟ آیا هزینه ناهار و مثل آن هم دارد؟
(1395/12/23)
باسلام
من نظر شما دوستانی که در این مدرسه هستید را می خواهم بدانم .
آیا این مدرسه کادر و دبیران خوبی دارد ؟
من می خواهم در این مدرسه ورود پیدا کنم وبه کمک شما نیاز دارم .
باتشکر
یک فرزانگان هشتمی
(1395/06/06)
امسال مدرسمون معلم های خیلی خوبی داشت مخصوصا ادبیات خانم بهمنی جون و اینکه اگه از نگاه دیگری نگاه کنید متوجه می شود رتبه ی سوم سمپاد مدرسه ی عادی نیست و همچنین رتبه ی استانی و کشوری برای جشنواره نوجوان خوارزمی و اینکه اگه برنامه تغییر نکنه روز های زوج یک ربع به سه و روز های فرد سه و نیم تعطیل می شیم و صبحگاه از ساعت هفت و نیم شروع می شه همچنین در تابستان یک ماه به مدرسه می آییم
زیبایی
(1395/05/04)
این مدرسه رتبه چندم در مدارس تیز هوشان دخترانه را دارد؟
بازدید کننده
(1395/04/26)
من هفتم یک فرزانگان دیگر بودم و میخواهم انتقالی بگیرم ..میخواستم بدانم مدرسه خوبی است یا نه
بازدید کننده سایت
(1395/04/20)
سلام دوستان دختر من تازه در این مدرسه قبول شده ساعت کار این مدرسه تا چه زمانی است وایا از مدرسه راضی هستید
بازدید کننده سایت
(1395/01/13)
به بچه ها خیلی فشار می آورند و پشت سر هم امتحان های گوناگون می گیرند و این بچه ها را خیلی تحت فشار قرار می دهد اما معلم های خوبی دارد که درس را به خوبی به بچه ها منتقل می کنند زمان کلاس ها زیاد است و اردو کم می برند در کل مدرسه ی متوسطی است
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1394/11/21)
سلام
محل مدرسه تغییر کرده و به خیابان مدنى،خیابان حسینى انتقال داده شده
بازدید کننده سایت
(1394/11/17)
سلام . من دوست دارم در این مدارس قبول شوم و سعی و تلاش زیادی دارم انجام می دهم . من می خواهم بدانم این مدارس کی باز می شود و کی تمام می شود ؟