سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی سیمای نور

مدرسه سیمای نور یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده هفت تیر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان بهار شیراز، خیابان ایثار، خیابان جوادنیا، پلاک 9 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77514565 - 77521086 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم مهناز جمشیدی‌خامنه و موسس آن خانم طاهره اسعدی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : www.simayenoor.ir

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 21,801 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 42 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 42 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4246)

مدرسه سیمای نور، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : خیابان بهار شیراز، خیابان ایثار، خیابان جوادنیا، پلاک 9

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه شکوفا(نگرش آرمانی)
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه سوده
» مدرسه درخشان
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه موعود
» مدرسه هاتف
» مدرسه علوم نو
» مدرسه درخشان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بوستان‌ امید» مدرسه روشنگران

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه آل طه

» مدرسه علوم(بزرگسالان)

» مدرسه فرهنگ ایران

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه درخشان

» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه مهر هشتم

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفاق بدیع
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه موعود
» مدرسه آل طه
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه سوده
» مدرسه هما
» مدرسه حضرت سیدالشهدا(ع)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1401/11/25)
سلام من برای ثبت نام دخترم تحقیقات ریاضی از مدارس همجوار منزلم کردم و پس از مراجعه به حداقل شش مدرسه سیمای نور را در مقام مقایسه انتخاب کردم و تا این زمان خلاف واقع ندیدم مدیریت منطم مدرسه در امتحانات امسال عالی بود علیرغم بی برنامگی که به علت تعطیلات متفاوت برای مدارس پیش آمده بود مدرس تصمیم فوری و صحیح گرفت و حتی یک روز از جدول کاری عقب نماند که از این بابت همه اولیا بسیار راضی بودند معاونین آموزشی خیلی دقیق اطلاعات را در سیستم مدبر وارد و در جلسات خصوصی به ما منتقل کردند و از همه قشنگ تر بازارچه خیریه مدرسه بود که عالی بود و همه بچه ها در این کار گروهی خیرخواهانه شرکت کردند من این مد سه را به سایر دوستان توصیه می کنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/02/22)
امسال شهریه این مدرسه حدود 22 میلیون بود
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی
(1401/02/18)
من از این مدرسه امسال راضی نبودم
از مسئولین این مدرسه رضایت ندارم
این مدرسه رو توصیه نمیکنم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی نهم
(1400/10/27)
با سلام من امسال دخترم را در دبیرستان سیمای نور که تغییر مکان به خیابان جوادنیا دادن ثبت نام کردم و خیلی راضی هستم.فضای جدید و بزرگ مدرسه جدید و روش ها و پیگیری های خوب کادر مدرسه و معاون ها و مدیریت محترم بسیار عالی و حرفه ای کار می کنند و به شما پیشنهاد می کنم حتما به این مدرسه سر بزنید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1399/12/24)
من سه سال دوره اول را در مدرسه سیما نور درس خواندم و بسیار از همه ی دبیرها و معاون ها تشکر می کنم که خیلی به من کمک کردند و با هم رابطه بسیار خوبی داشتیم.به تمام مشکلات ما گوش می کردند و رسیدگی می شد. کلاس های پژوهش بسیار عالی بود همینطور مسابقات که می رفتیم حال و هوای خیلی خوبی داشت و خیلی دلم برای مدرسه تنگ شده.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی
(1399/12/17)
با سلام به همگی
از پیگیری آموزشی و رفتاری در سیمای نور بسیار راضی هستم .کارهای مهارتی و پرورشی باعث افزایش اعتماد به نفس و ایجاد انگیزه در دخترم شد.دخترم از ساعت های حضور در مدرسه کاملا رضایت داشت .به نظر من امسال هم با وجود آموزش مجازی تغییری در کیفیت خدمات آموزشی و پرورشی اتفاق نیفتاد و مثل سال بعد که بچه ها حضوری بودند تمام جزئیات پیگیری شد در کل از کادر پرتوان سیمای نور بسیار راضی و سپاسگذارم و آرزوی موفقیت روز افزون دارم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رشیدی
(1399/12/10)
من امسال دخترم را برای پایه هفتم ثبت نام کردم و از کادر مدرسه بسیار راضی هستم .در شرایط آموزش آنلاین بسیار عالی کار کردن و برنامه روزانه و کلاس های منظم در حال اجرا است و دانش اموزان روزانه حضور و غیاب می شوند و تاخیر و غیبت ها ثبت و پیگیری می شود .آزمون های منظم طبق برنامه تنظیم شده در حال اجرا است. و باتوجه به این که دخترم به صورت مجازی با مدرسه در ارتباط است خیلی عالی با دبیران و معاون آموزشی ارتباط گرفته.من این مدرسه را به همه پیشنهاد می کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
طالعی
(1399/12/10)
دختر من سه سال در این مدرسه تدریس کرد و بسیار از آموزش این مدرسه راضی بودم .دانش آموزان بسیار فعال و بانشاط هستند و در مسابقات بسیار یهمچون مسابقات علمی و پژوهشی به صورت تیمی و گروهی شرکت می کردند و همیشه مقام کسب می کردند.در سال نهم برای هدایت تحصیی جلسات و اردوهای بسیری برگزار شد و دخترم با تمام رشته ها آشنا شد و در نهایت رشته ای که دوست داشت را انتخاب کرد.و به شما هم این مدرسه را پیشنهاد می کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پورقاسم
(1399/12/03)
مدرسه بسیار خوب و فعالی است کادر اداری و آموزشی بسیار خوب و پیگیری دارد و در مسابقات و جشنواره ها بسیار فعال هستند در شرایط غیر حضوری کلاسهای آنلاین به بهترین وجه تشکیل میشود و معاونتهای آموزشی بسیار پیگیری دارد.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مدرسه سیمای نور متوسطه دوره اول
(1399/08/25)
سرکار خانم جمشیدی مدیر توانمند مدرسه سیمای نور متوسطه دوره اول با نظارت دقیق و مستمر بر کادر آموزشی مجرب خود در برگزاری کلاسهای مجازی و هدایت و حمایت عاطفی دانش آموزان مانند یک مادر دلسوز و مهربان توانسته اند در این شرایط خاص کرونایی گام موثری در جهت افزایش انگیزه بچه ها ایفا نمایند، از اینکه این مدرسه را بعنوان محل تحصیل فرزندم انتخاب کردم بسیار خرسندم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/07/28)
سلام
در سیمای نور با شیوع کرونا چون از قبل زیر ساخت وجود داشت کارها با نظم پیشرفت مثل اپلیکیشن نظارت بر فعالیت دانش آموز و دبیر و ارتباط دو سویه بین منزل و مدرسه و اینکه بیش از ده سال است که در این مدرسه آزمون آنلاین اجرا می شود و با آغاز به کار آپارات مدرسه کلیه فایلهای تولید شده توسط دبیران در دسترس بچه هاست و اینستاگرام مدرسه فعالیتهای علمی و فرهنگی بچه ها را ارسال می کند که به اعتماد به نفس بچه ها بسیار کمک می کند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/06/27)
شهریه ی مدرسه حدودا چقدر هست؟؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/11/28)
سلام دختر من در پایه نهم مدرسه تحصیل می کند و هر سه سال را اینجا بوده مثل بقیه اولیا من هم معتقدم در سیمای نور نظم و اخلاق حرف اول رو می زنه و بقول خانم جمشیدی زندگی همه اش درس نیست هر چیز به جای خودباید باشد
امسال با تعطیلات غیر منتظره تمهیدات مدرسه کامل بود و امتحانات به موقع انجام شد و برای اولین روز بعد از امتحانات به روال هر سال بازارچه کسب و کار داشتند که چون سود ان به دست دانش آموز می رسد برای بچه ها خیلی جذاب بود و بعد مراسم تولد گروهی بچه ها که برایشان دلچسب بود به هر حال مدرسه قوت و ضعف دارد اما انچه مرا راضی نگه داشته تنوع فعالیت و پیگیری رفتاری و آموزشی مسئولین مدرسه است
بازدیدکننده سایت
(1398/10/26)
سلام
سیمای نور در تعطیلات پیش آمده با برنامه ریزی منظم و عالی جبران زمان را کرد
ارسال فیلم های آموزشی از دبیران مدرسه و انجام آزمون های آنلاین (که به نظرم بچه ها خوشحال نشدند )
برنامه امتحانات ترم بدون تاخیر از هفتم دی شروع شد و برای شروع ترم کار بسیار جالبی انجام داد و آن اجرای بازارچه کسب و کار برای بچه ها بود
بازدیدکننده سایت
(1398/07/06)
سلام-امروز شش روز از مهر 98 گذشته و من تجربه خود و فرزندم را از سیمای نور به شما منتقل می کنم
پایگاه تابستانی بر محور کارهای عملی خیلی تاکید داشت مثل کارگاه تخصصی فیزیک و پژوهش و هنر و کامپیوتر
کلاس های آشپزی و تزیین کیک شنبه عالی بود
آموزش مشاعره برای پایه هفتم و این مدت کوتاه محشر بود
اختتامیه با رونمایی از فعالیت های بچه ها مثل نقد کتاب برای پایه ای بالاتر و تریکو بافی و ......
کار آموزش از روز اول با برنامه ریزی و نظم بود
و روز چهارشنبه سوم مهر بچه ها به اردوی آشنایی رفتند که به دختر من خیلی خوش گذشته بود
با نقاشی گروهی و ورزش و ....کلی کیف کرده بودند
امیدوارم کارها همینطور خوب پیش رود
شاگرد
(1398/06/24)
من به شما پیشنهاد می‌کنم حتما این مدرسه رو برید. واقعا عالیه... هم معلماش هم مدیراش (خانم جمشیدی و خانم اسعدی). معلمان مدرسه درس‌ها رو عالی بهمون یاد دادند. از جمله خانم خامسی و خانم کلانتریون. اگر شما به این مدرسه بیایید، مطمئن باشید که پشیمون نمیشید.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1398/06/23)
مدرسه بسیار خوبی هستش
تعدا بچه ‌ها نسبت کلاس‌ها خیلی خوبه
معلمان بسیار خوبی داره
هیچوقت از درس خسته نمیشی مسابقات خوبی در مدرسه اجرا میشه که به من اعتماد به نفس میده
در کل مدرسه خوبی هستش
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/13)
سلام
دخترم را در پایه هفتم این مدرسه ثبت نام کرده ام برای گزینش آزمون نداشتند اما با مشاوره عالی و تفسیر نقاشی به من کمک کردند تا ارتباطم را با دخترم بهتر و بیشتر کنم که در این زمینه از خانم کیانی کمال سپاس را دارم
اردوهای پایگاه تابستانی تا الان عالی بود حتی اردویی برای خانواده پیش بینی و اجرا شد که متاسفانه ما نتوانستیم شرکت کنیم
اردوی ورزشی نیاوران برای بچه ها بسیار جذاب بود
خانم عباسی معلم ریاضی بچه ها و همچنین خانم مدرسی دبیر فیزیک و خانم حامدی دبیر ادبیات عالی هستند
سایت مدرسه بروز و فعال است و اپلیکیشن اطلاعات کامل به اولیا می دهد
نکته تربیتی جالب صبحگاه است که حتما ورزش و بازی رکن اصلی کار است
امیدوارم با توجه به تعاریفی که از این مدرسه شنیده ام و انچه تا کنون اجرا شده در طول سال هم با همین نشاط و انرژی پیش روند
بازدیدکننده سایت
(1398/04/23)
سلام من در هر 2 دوره در سیمای نور بودم تلاش مسئولین نظم حاکم پی گیری های آموزشی و تربیتی خیلی عالی است
مخصوصا کلاسهای تجربی 2 سال است که فقط از دانش آموزان ممتاز معدل بالای 19/5ثبت نام میشه و معلمان خیلی خوبی داریم
سپیده
(1398/04/07)
دختر من امسال سومین سالیه که داره سیمای نور درس میخونه واقعا جمع صمیمی بین دانش آموز و معلم برقراره پژوهش توی این مدرسه حرف اولو میزنه و نظم زیادی توی مدرسه حاکمه از معلمای مدرسه بخصوص خانم گل پری و مقیثه خیلی راضی بودم و واقعا روش تدریسشون عالیه دبیر فیزیک خانم مدرسی هم عالین
اردوهاش بجا و اندازه اس و پارسال مارو بردن یزد و یکی از بهترین هتل ها رو برامون گرفتن
نگار
(1398/03/22)
وای عالیه همه چیز من سال سومه که در این مدرسه درس می خونم و امسال میرم دهم واقعا مدرسه عالیه خانم کلانتریون و خانم مقیسه دبیر ریاضی و عربی مدرسه عالین من بهترین سالها رو توی این مدرسه داشتم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
هلنا اصلانی
(1398/03/16)
سلام من اولین سالمه که توی این مدرسه درس خوندم مدرسه عالیه از خانم جمشیدی به خاطر این همه زحمات تشکر می کنم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1398/03/09)
سلام
من خودم در این مدرسه درس خوندم...معلما از همه نظر عالی عمل می کنند...چه در دوره دوم و چه در دوره اول...
معلما با برنامه ریزی کامل و بی نقص از همون سال هفتم نکات کنکوری رو به دانش آموزها انتقال میدن ...من واقعا از ته دل از مدرسه راضی هستم و به کسانی که برای ثبت نام در این مدرسه مردد هستن پیشنهاد میکنم که حتما حتما ثبت نام کنن...اگر میخواهید توی دانشگاه دولتی درس بخونید حتما در این مدرسه ثبت نام کنید...و این رو هم گوشزد کنم که در هر دو مقطع تعداد بچه ها در کلاس خیلی کم هست...در دوره اول کلاس خیلی زیاد بخواد شلوغ باشه 22 نفر در یک کلاس هستن...در دوره دوم هم بستگی به رشته داره...در رشته های تجربی و ریاضی 15 الی 17 نفر در یک کلاس هستن و رشته علوم انسانی 7 الی 9 نفر در یک کلاس هستن ...
امیدوارم توضیحات کاملی برای شما داده باشم...
باتشکر
سارا نوری
(1398/02/31)
مدرسه سیمای نور دوره اولش خیلی خوب هست مدیر خیلی خوبی داره و معلماشم عالین
من سه سال توی این مدرسه درس خوندم معلم ریاضیمون خانم کلانتریون عالی هستن و خانم میرزایی معلم مطالعات و خانم مقیسه معلم عربی که همه واقعا فوق العاده مار میکنن با بچه ها
خیلی منظم پیش میره همه چی و هیچ کسی رو نمی تونی بپیچونی اگر اهل درس خوندنید خیلی خوبه مدرسه ولی برای دوره دوم هنوز مرددم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
سارا
(1398/02/29)
عالى مخصوصا هفتم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
لیلا م
(1398/02/10)
دوره دوم این مدرسه یه نظرم برنامه ریزی خوبی ندارن هستند ولی دوره اول عالی است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
لیلا م
(1398/02/10)
دوره دوم این مدرسه به نظرم خوب نیست ولی دوره اول عالی
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/02/09)
سلام من برای ثبت نام به سیمای نور مراجعه کردم و اطلاعاتم را مشروط به یک مرجع نکردم و وقت زیادی را برای تکمیل اطلاعاتم گذاشتم تا بتوانم تصمیم درستی بگیرم و می خواهم اطلاعاتم را با شما به اشتراک بگدارم
1-مدرسه به افزایش اعتماد به نفس بچه ها در قالب فعالیت های مختلف کمک می کند مانند مسابقات و جشنواره ها و .....
2-مابین عوامل مدرسه و بچه ها ارتباط خوبی برقرار است
3-از استعداد بچه ها در مناسبت های مختلف استفاده می شود
4-تنوع فعالیت بالاست اما بچه ها از درس و مدرسه زده نمی شوند
5-معلمها تخصصی و با تجربه اند
6- اپلیکیشن به اولیا کمک بسیاری می کند
7-پیگیری بالاست
8-نظم و اخلاق حرف اول را می زند و.....
بازدیدکننده سایت
(1397/12/15)
سلام من یه دانش آموز این مدرسه هستم که 6 سال اینجا و متوسطه ی اول درس خوندم و الان دانشگاهی هستم در کل مدرسه ی خوبیه آرامش درش حاکمه فشار زیادی رو نداشتیم کادر همراهی داشت اگه می خواهید در پژوهش رشد کنید این مدرسه خیلی روی پژوهش کار میکنه با مدیرش می تونستیم ارتباط خوبی داشته باشیم ولی باید خود دانش آموز هم خوب تلاش کنه منم بیشتر از اونچه تلاش کردم نتیجه گرفتم
بازدیدکننده سایت
(1397/12/13)
سلام دختر من هم امسال در پایه هفتم سیمای نور تحصیل می کنه و من کاملا راضی هستم همه چیز سر جاشه درسته کار زیاده اما اصلا دختر من اظهار شکایت نداره چون هم دروس تئوری خوب پیش می ره هم مهارتی -کادر اداری بسیار برنامه ریزی مدونی دارند و امکان رشد بچه ها را در مسابقات مختلف فراهم می کنند -ماه بهمن بچه ها در مسابقات یک ایده و یک دنیا شرکت کردند و موفق شدند مقام کشوری کسب کنند و این برای دختر من و دوستانش ایجاد انگیزه زیادی کرد همینطور سایر فعالیت های مدرسه -من هم با نظر یکی از دوستان که اعلام کرده بودند در این مدرسه نظم حرف اول را می زنه کاملا هم عقیده ام، ضمن اینکه فعالیت های مدرسه به افزایش اعتماد به نفس بچه ها کمک شایانی می کنه
مبینا
(1397/10/21)
سلام من سال هفتم اینجا هستم
معلم های خوبی داره
مخصوصا معلم ریاضی خانم کلانتریون عزیزو خانم مدرسی که ازشون راضی هستم
زیاد به درس بچه ها توجهی ندارند
بیشتر کارهای پژوهشی انجام میدن
پیشنهاد میدم شما هم یک نگاهی به مدرسه بکنید اگر پسندیدید انتخاب کنید
از نظر من جالب نیست
زهرا
(1397/09/17)
خیلی خوبه من سال سومه که دارم اینجا درس میخونم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مبینا
(1397/07/08)
سلام من دانش اموز پایه هفتم هستم اولین بارم هست که در این مدرسه امدم و زیاد اشنایی نداشتم از نظر کادر بسیار عالی هستند مخصوصا کادر مدیریت خانم جمشیدی عزیز و معلم های بسیار مهربانشان خانم مدرسی و خانم کلانتری و غیره از کادر بسیار خوبتان واقعا تشکر میکنم
بازدیدکننده سایت
(1397/05/17)
من دخترم را در پایه هفتم ثبت نام کردم تا امروز هم چهار هفته است که به پایگاه تابستانی می رود همه برنامه ها خوب پیش می رود کلاس فیزیک خانم مدرسی کاملا عملی و دخترم خیلی مشتاق هست کلاس هنر که توسط خانم بهمنی اداره می شود کاربردیه و در کلاس ادبیات خانم گلپری دخترم امسال نقد کتاب را یاد می گیره کلا آموزش جذابه و بچه ها احساس خستگی و کسالت ندارند اردو ها هدفمند هستند مثل باغ کتاب و طبیعت گردی و ......
دانش آموز سال 97-96
(1397/05/06)
در این مدرسه نظم حرف اولو می زنه و اجرا هم میشه پیگیری معاونت های آموزشی عالیه مشاور رفتاری ما خانم احسانی بی نظیره ما مشکلاتمون رو با ایشون مطرح می کنیم و راه حلهای صحیح به ما میدن اردو هامون سه مدله یک روزه تهران -یک روزه شهرستان-چند روزه که خیلی عالین (تبریز-یزد-اصفهان-شیراز و )
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/06)
سلام من در سیمای نور بودم شب شعرهاش حرف نداشت کارگاههای علمی و مهارتی به ما اعتماد به نفس فراوان می داد و نظم عالی مدرسه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/15)
به نظر من بهترین مدرسه ای هست که میشه توش درس خوند از هر نظر . من سه ساله درین مدرسه درس میخونم و این مدرسه واقعا فوق العادس از لحاظ پژوهشی خیلی سطح بالایی داره و رتبه های کشوری کسب میکنه خیلی به روحیه ی بچه ها اهمیت میدن و سعی میکنن بچه ها شاد باشن تمام کادر مدرسه تحصیل کرده و با سابقه هستند و همشون به بهترین و گیرا و واضح ترین روش تدریس میکنند بعضی از مدارس غیر انتفایی کیلویی نمره میدن اما سیمای نور اینطور نیست و به اندازه ی عملکرد و تلاش شما بهتون نمره میده در واقع خوب کار میکنه و از شما هم کار خوب متقابل میخواد مدیر مدرسه واقعا دلسوزه و دغدغه ی اینده ی بچه هارو داره و تقریبا در هر فعالیت علمی و فرهنگیی نام مدرسه ی سیمای نور صدر نشینه اگه واقعا دلتون میخواد فرزندتون در محیط خوبی درس بخونه و به فکر آیندشون هستید لحظه ای در بردن آنها به سیمای نور درنگ نکنید
بازدیدکننده سایت
(1396/10/21)
مدرسه خیلی خوبی من دوتا دخترام اونجا درس خوندن به نظرم دوره اولش بهتره تا دوره دومش
قربانی
(1396/09/19)
مدرسه ی بسیار عالیه
بازدید کننده سایت
(1396/02/13)
خیلی مدرسه ی خوبی می باشد .
چند روز پیش به ما در مورد با مشاوره برای ورود به مدرسه تماس گرفتید وگفتید همین روز ها برای مشخص کردن زمان مشاوره تماس می گیرید ولی نگرفتید .
به نظر من کمی بیشتر به افراد ی که در درس رقابت فردی دارند توجه کنید.( چه در این مدرسه وچه درابتدایی )
ممنون
بازدید کننده سایت
(1395/06/20)
مدرسه ی نسبتا خوبی هست
مریم نوری
(1395/01/27)
سلام میخواستم ببینم دوره دوم امتحانات بعد بهمن برای رشته گرافیک رایانه کی شروع میشه