سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه شایستگان نور


مدرسه شایستگان نور


درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی شایستگان نور

مدرسه شایستگان نور یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده سهروردی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، کوچه میناب، پلاک 34 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88177719 - 88176256 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس شایستگان نور است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم ملکوتی و موسس آن خانم ملکوتی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.shayesteganenoor.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 30,856 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 32 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 32 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4250)

مدرسه شایستگان نور، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، کوچه میناب، پلاک 34

مجتمع شایستگان نور با 13 سال سابقه آموزشی و رویکرد توسعه محور، کیفیت آموزش را سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است. و در حال حاضر در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم مشغول به فعالیت است
مهندسی نوین آموزشی، برنامه‌ریزی هدفمند، تقویت مهارت‌های زندگی از اولویت‌های مجتمع است.
برخی از فعالیت‌های دبیرستان دوره اول به این شرح است:

- برگزاری کلاس‌های پژوهشی، کامپیوتر، فبک، مکالمه زبان
- برگزاری کلاس‌های ورزشی در باشگاه
- توجه به بهداشت جسمی و روحی دانش‌آموزان
- انجام معاینات جسمی دانش‌آموزان
- ارائه برنامه‌ریزی درسی و شیوه مطالعه دروس
- ارائه کارنامه‌های درسی ماهانه
- برگزاری مشاوره‌های فردی و گروهی
- برگزاری کارگاه‌های تخصصی آموزش خانواده
برگزاری اردوی مطالعاتی قبل از امتحانات

برگزاری اردوی مطالعاتی قبل از امتحانات

به منظور آمادگی دانش‌آموزان برای امتحانات ترم، اردوهای مطالعاتی با سبک‌های متفاوتی هر ترم برای دانش‌آموزان در دبیرستان شایستگان نور برگزار می‌شود.

شرکت در مسابقات و جشنواره های منطقه، استان و .. در رشته های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری

شرکت در مسابقات و جشنواره های منطقه، استان و .. در رشته های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری

هر ساله دبیرستان شایستگان نور با شرکت در مسابقات و جشنواره‌ها دانش‌آموزان را تشویق می‌کند تا در کنار محک زدن خودشان در رشته‌های مورد علاقه، استعدادهای خود را کشف نمایند.

برگزاری مناسبت‌ها و آیین های مذهبی و ایرانی در دبیرستان شایستگان نور

برگزاری مناسبت‌ها و آیین های مذهبی و ایرانی در دبیرستان شایستگان نور

انجام فعالیت‌های فوق برنامه و فرهنگی به جهت روحیه بخشی به دانش‌آموزان حائز اهمیت است. دانش‌آموزان در کنار فعالیت‌های آموزشی و کسب دانش، در انجام فعالیت‌های فرهنگی نیز تجارب بی‌نظیری مخصوصا در کار گروهی کسب می‌نمایند.

برگزاری برنامه ویژه هفته کتاب و کتابخوانی

برگزاری برنامه ویژه هفته کتاب و کتابخوانی

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در دبیرستان شایستگان نور برنامه‌ها و پویش‌های متعددی برگزاری گردید که میتوان به اگر من یک نویسنده بودم .. طرح هر روز یک نویسنده ، معرفی کتاب ، مسابقه تولید محتوا و ... اشاره نمود.

برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت محور در طول سال تحصیلی

برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت محور در طول سال تحصیلی

با توجه به اهمیت یادگیری مهارت‌های زندگی در دوران نوجوانی به دانش‌آموزان، دبیرستان شایستگان نور در طول سال تحصیلی کارگاه‌های مهارتی ویژه هر پایه و با موضوعات مرتبط با این دوره سنی برگزار می‌نماید.

برگزاری جشن بازگشایی سال تحصیلی جدید

برگزاری جشن بازگشایی سال تحصیلی جدید

جشن بازگشایی سال تحصیلی 1401- 1402 با حضور دبیران و اساتید بزرگوار، اولیا محترم و دانش آموزان عزیز شایستگان نور در سالن ارسباران برگزار شد.

برگزاری کلاسهای تابستانی مهارت محور

برگزاری کلاسهای تابستانی مهارت محور

تابستان سال 1401 کلاس‌ها و کارگاه‌های متنوعی در ایام تابستان برای دانش‌آموزان کوشای شایستگان نور برگزار شد .

آغاز ثبت نام دبیرستان دخترانه شایستگان نور دوره اول

آغاز ثبت نام دبیرستان دخترانه شایستگان نور دوره اول

دبیرستان دخترانه شایستگان نور با رویکرد توسعه محور و با 15 سال سابقه فعالیت آموزشی و با داشتن تیم مشاوره، برنامه ریزی و پشتیبانی، کادر مجرب و حرفه ای ، از دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم و نهم با معدل ممتاز و آزمون و مصاحبه ورودی ثبت نام به عمل می آورد.

برگزاری دوازدهمین جشنواره فراز اندیشه ها

برگزاری دوازدهمین جشنواره فراز اندیشه ها

هرساله در دبیرستان شایستگان نور جشنواره علمی و پژوهشی فراز اندیشه ها که حاصل گلچینی از تلاشهای یکساله دانش آموزان و دبیران است در اسفند ماه برگزار می گردد.

اهمیت هدایت تحصیلی در دبیرستان شایستگان نور

اهمیت هدایت تحصیلی در دبیرستان شایستگان نور

اهمیت هدایت تحصیلی در دبیرستان شایستگان نور و برگزاری جلسات متعدد در این زمینه

برگزاری کلاسهای مجازی پژوهشی در دبیرستان شایستگان نور

برگزاری کلاسهای مجازی پژوهشی در دبیرستان شایستگان نور

هرساله برای ارتقای شاخص‌هایی چون مهارت حل مسئله، خود باوری ، خلاقیت و اعتماد بنفس در دانش‌آموزان در کنار ساعات آموزش کتب درسی، کلاس‌های پژوهشی نیز در دبیرستان شایستگان نور اختصاص می یابد.
دوازدهمین جشنواره فراز اندیشه‌ها_اسفند 1400


دپارتمان علوم پایه


بخش حضوری جشنواره فراز اندیشه‌ها


دپارتمان مهارت محور
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1402/03/23)
شایستگان را پیشنهاد میکنم مدیریت و کادر توانمندی دارند دبیران با تحصیلات و سابقه مرتبط هستند و دخترم در کنار درس خواندن آرامش دارد
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد
(1402/03/20)
من از این مدرسه راضی نیستم . کادر مدرسه هر سال به طور کل عوض میشوند هیچکس پاسخگو نیست // من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم
پاسخ : با سلام ممنون از توجهتان .ماهمکارانی داریم که از ابتدای تاسیس باما همکاری میکنند بیش از ۵۰ درصد همکاران سابقه ۵ تا۶ ساله دارن و هر سال پس از نظرخواهی از اولیا و دانش آموزان زیر نظر استاد راهنما همکاران شایسته تری جایگزین می شوند .ضمنا مدیرعامل موسسه در هر زمانی به صورت حضوری و مجازی پاسخگو هستند.
ولی دو دانش آموز
(1402/03/12)
من به شخصه دوتا دخترام در شایستگان نور هستن یکی از یکی بهتر . یادگیری همراه با لذت وآموزش قوی مدرسه خیلی راهگشاست
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرشته
(1402/03/01)
سلام متاسفانه با اینکه شهریه این مدرسه از همه مدارس بالاتر هست به نظر من مدرسه خوبی نیست و کیفیت پایین در آموزش دارند و با استعفای برخی از مسئولین که بسیار در کار خودشون عالی و مسئول بودند و چند تا از دبیران خوب این مجموعه به لحاظ علمی و آموزشی عملکرد ضعیفی داشته است. مسئولین این مدرسه برخورد مناسبی با اولیا نداشتند. البته برخی از مسئولین این مدرسه عملکرد بسیار خوب دارند و مسئولیت پذیر هستند. بسیار باشخصیت و پاسخگو هستند و من به دلیل وجود این مسئولین در مدرسه پرونده دخترم را در طول سال تحصیلی نگرفتم.
پاسخ : با سلام ممنون از اینکه دغدغه خود را با ما در میان گذاشتین به اطلاع میرساند مدارسی که دارای سیستم و تحت نظر استاد راهنما هست هیچوقت وابسته به افراد نیست و ورود و خروج دانش‌آموزان و همکاران مطابق با قوانین مدرسه و با نظر استاد و شورای مدرسه صورت می‌گیرد.ِ لذا اصلا جای نگرانی نیست و با خروج هر فرد حتما شایسته‌تر از قبلی‌ها جایگزین می‌شود ولی صحبت شما بر اساس تفکر سنتی درمورد مدارسی که قائم به اشخاص هستن و سیستم ندارن صادق است اما درمورد شایستگان نور که همه مدارسش دارای سیستم هدفمند هست صادق نمی‌باشد
پارسا
(1402/01/16)
سلام کادر دبیرستان بسیار دلسوز و صمیمی هستند. من امسال دخترم را پایه هشتم به این مدرسه آوردم و ای کاش از هفتم اینجا بود .دختر من امسال تازه احساس آرامش دارد و صمیمیتی که با کادر مدرسه دارد باعث می شود با علاقه به مدرسه برود. معلمهای خوبی مخصوصا در دروس اصلی دارند و برای ایام مختلف برنامه ریزی درسی به بچه ها داده می شود. انشاالله موفق باشند .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نامدار
(1401/11/18)
یکی از مهمترین موضوعات در این مدرسه برخورد صمیمانه کادر با بچه هاست و جو دوستانه ای برقراره که باعث میشه دخترم حس ارامش و صمیمیت با کادر مدرسه داشته باشه و بتونه راحت حرفهاشو بزنه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/03/27)
سلام کادر مدرسه خوب و دلسوز هستن واسه کسی که واقعا بخاد درس بخونه عالیه. به نظر من یه مشکل داره که معلم ها تغییر می کنن .
مدرسه بوفه نداره فقط یه سالن غذاخوری دارن که سالن ورزش هم اونجاس گاهی هم تو حیاط میریم با توپ و اینا یه حیاط کوچیک هم داره که یه درخت وسطشه که حالا وعده دادن برش میدارن صندلی ماساژ هم که کسی نمیذارن استفاده کنه یه گوشه داره خاک میخوره 😐😂 امسال هم کلاس هشتم 23 نفر بودن تو یه کلاس ولی واقعا معلم های خوبی دارن. در کل کادر مدرسه خیلی خوبن واقعا عالی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/01/17)
پیگیری ویژگی بارز این مدرسه است که واقعا به ما والدین آرامش میده . موفق باشند ایشالا
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/11/13)
خدا خیرشون بده
واقعا همراه و پیگیر هستند
دخترم کلی انگیزه گرفته
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/06/06)
ببخشید من شنیدم این مدرسه امسال ابتدایی هم زده . درسته؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ : با سلام سپاس از توجه شما دوست عزیز. بله از سال 1401 ابتدایی شایستگان نور با تیمی مجرب و حرفه ای تاسیس گردید. جهت ارتباط با مسئولین ابتدایی لطفا با شماره های 88513052 و یا 88753593 تماس حاصل فرمایید. همکاران راهنمایی خواهند نمود.
دانش آموز
(1400/05/23)
من واقعا از این مدرسه راضی هستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1400/02/10)
در مجموع مدرسه خوبی است
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الهه ناظری
(1400/01/18)
سلام و عرض ادب خدمت مسئولین مدرسه
امسال اولین سالی بود که ما افتخار داشتیم در این مدرسه باشیم. برنامه های مدرسه فوق العاده نظم داره و در هر شرایطی خیالم راحته مشکلی پیش بیاد مسئولین دلسوز مدرسه همراه ما هستند.
امسال دخترم تونسته با کادر خوب این مدرسه در مسابقات مختلف رتبه بگیره و چقدر اعتماد بنفسش بالا رفته و انگیزه پیدا کرده. همچنین تو ایام کرونا به طرق مختلف با برگزاری مراسم های مختصر حضوری باعث شادی و نشاط بین بچه ها شدن
من واقعا راضی ام خصوصا وقتی که با دوستای دیگه دخترم که تو مدرسه های دیگه هستند و مقایسه میکنم. امیدوارم خدا این عزیزان دلسوز رو برای دختران این مرز و بوم حفظ کند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1399/07/07)
دو ساله دخترم تو این مدرسه است. عملکرد مجازی و تدریس آنلاین این مدرسه واقعا عالی بوده و وقتی با دوستاش تو مدارس دیگه مقایسه میکنم واقعا چیزی کم نداره. مهم ترین اتفاقی که میفته اینکه بچه ام با آرامش داره درس میخونه . نظارت مستقیم و دلسوزانه و مستمر مسئولین عالی بوده. واقعا خسته نباشن و از زحماتشون سپاسگزارم بی نهایت
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهاری
(1399/05/14)
این مدرسه عالیه دختر من 2 سال در این مدرسه تحصیل کرده مدیر بسیار محترمشون خانم ملکوتی عزیر مثل یک مادر واقعی برای بچه ها دلسوزی می کنند کادر مدرسه خانم نظری و خانم زمانیان عزیز که در دوران کرونا تلاش و زحمت بسیار زیادی برای بچه ها کشیدن مهربانی و شادی درین مدرسه موج می زنه کادر بسیار مودب ومحترمی داره اتفاقا اصلا مادیات براشون مهم نیست و هر کمکی که از دستشون بربیاد انجام می دن . فوق العاده پیگیر مسایل بچه ها هستن و با وجدان کاری بسیار بالا ای کاش تا دیپلم می شد که دخترم در کنار همین کادر مجرب بالا بیاد.نظم و روحیه ی شاد دخترم بسیار بالا رفته به علت توانمندی بالای مدرسه در ایجاد نظم و انظباط تحصیلی .ما که کلا از همه ی موارد رضایت کافی داشتیم امیدوارم خدا برای کلیه ی عوامل مدرسه علی الخصوص مدیر محترم بهترین ها رو رقم بزنه.
اعظم نبوی
(1399/05/13)
سلام. واقعا مدرسه جهش خیلی خوبی داشته و یک ارتقای بسیار عالی در همه زمینه های آموزشی ، پژوهشی ، روانشناسی و کادر شون دادن. این تغییرات محسوس باعث رضایت خاطر صد در صدی منه ولی شده و از همین جا خسته نباشید اساسی دارم به این دوستان. حتی تو این ایام که همه میگن میرن دولتی بخاطر مدارس که غیرحضوری هستند ، من تفاوت روش های غیر حضوری این مدرسه رو با حتی مدارس غیردولتی دیگه دیدم . و خیلی خوشحالم از انتخابم. با آرزوی موفقیت این دوستان دلسوز و مهربان و آرزوی تندرستی برای سرکار خانم ملکوتی عزیز
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
وحید
(1399/02/11)
خسته نباشید جانانه عرض میکنم به مسئولین این مدرسه که واقعا خوش فکر و خلاق هستند و در این ایام کرونایی با برگزاری نمایشگاه مجازی حسابی دخترمان را به تکاپو و تلاش برانگیختند و از رخوت و کسلی این ایام دورشون کردند. من از اینجا واقعا راضی ام و توقعاتم برآورده شده و روز معلم هم خدمت همه این عزیزان تبریک میگم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیلوفر هاشمی
(1398/12/24)
سلام
به عنوان یه مادر شاغل که کمتر میرسم به کنترل دخترم، واقعا لذت میبرم از پیگیری کادر اموزشی این مدرسه
حتی سایت مخصوص اموزش مجازی تاسیس کردند که دخترم تمام تکالیف و تدریس ها رو از اونجا برمیداره و تحویل میده یا ازمون اخر هفته داره
واقعا دلسوزانه و و با برنامه هستند
حتی برنامه های پژوهشی شون هم پیگیرانه در حال اجراست
کاش از پایه هفتم دخترم رو میاوردم
بازدیدکننده سایت
(1398/10/10)
همه چیز عالی است..
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/09/03)
مدرسه خوبیه. من مدرسه مو دوست دارم.
مشاور آموزشی مون گاهی باهامون میشینه پا به پای مدرسه درس میخونه و نحوه صحیح درس خوندن رو بهمون میگه.
دبیر زیست مون خانم فراهانی که عالیه. خانم اصلاحی دبیر فیزیکمون خیلی خوب درس میده اصولا تو آزمونای هماهنگ رتبه هامون خوب میشه تو این دوتا درس. من واقعا راضی ام. مسائل مالی هم هیچ چیز پنهونی ندارن. از اول همه مسائل برای خانواده ها باز میشه. مهمترین ویژگی اینجا اینکه محیطش واقعا شاده. من که واقعا راضی ام. از همین جا خسته نباشید میگم به همه کادر عزیز مدرسه.
علیمی
(1398/04/16)
سلام، مدرسه خوبیه من امسال از یه مدرسه دیگه بین پایه اومدم. مدرسه قبلی مون از پایه هفتم با ما حرف کنکور میزدن دانش آموز پایه هفتم رو چرا باید باهاش کنکوری کار کنن؟ اما اینجا شیوه صحیح درس خوندن یاد میدن. یواش یواش هم مهارت های دیگه درس خوندن. بنا روی پیشرفته، برای تمام روزها برنامه دارن. چه دم امتحانای ترم یک، چه عید و چه امتحانای ترم دو. سختگیری شون به اندازه اس. روزایی که تو مدرسه میموندیم چه برای پانسیون مطالعاتی و چه برای تفریحی خیلی خوش میگذشت. محیط مدرسه شاده و من اینجا رو دوست دارم .
بهار
(1398/04/13)
مدرسه خوب بنظرم همین جاست. مثه بقیه جاها از پایه هفتم کنکوری کار نمیکنن. آخه دانش آموزی که تازه از ابتدایی اومده که نباید باهاش کنکوری کار کرد. اینجا روش های صحیح درس خوندن رو با روش های مختلف به ما گفتن بعد یواش یواش روی دیگه مهارتها کار کردن. یکی از دوستای من سال هفتم اینجا بود، سال هشتم مدرسه شو عوض کرد. بعد امسال نهم برگشته به مدرسه. میگه اشتباه کردم رفتم . خسته نباشین واقعا .
بازدیدکننده سایت
(1398/04/09)
در مجموع مدرسه خوبی است و رضایت دارم از کادر مدرسه. بامید موفقیت روز افزونشان.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/18)
سلام . بنظرم مدرسه خوبیه. ما اصلا ایام امتحانات استرسی نداریم. چون جو مدرسه آرومه. محیط مدرسه خیلی شاده. با دبیرها و کادر ارتباط خوبی داریم. راحت انتقادی داریم میگیم.
ما حتی برنامه امتحانات ترم هم خواستیم عوض کنیم مدرسه به خواست بچه ها تاریخ رو عوض کرد. به ما احترام میذارن. مسئولیت های زیادی بهمون محول میشه که به شخصه خیلی احساس رشد کردم. یه نمایشگاه داریم تو ماه اسفند همه غرفه ها و کار نمایشگاه به عهده خودمون بود. و خیلی هم برای اولیا هم برای دانش آموزان جذاب و خاطره انگیز بود. در مجموع مدرسه شاد و خوبیه و علاوه به درس به رشد اخلاقی و مسئولیت پذیری شون اهمیت میدن.
رحمانی
(1398/03/09)
سلام .
حیفم اومد نظر ندم. من امسال سال اولی بود که به این کادر اعتماد کردم و بنظرم اعتماد خوبی بود. دخترم آزمونای جامعش رو بد میداد . با خودم گفتم دیگه تمومه و رتبه های بد برایش دیگه عجیب نیست ولی واقعا در آخر سال اینطوری نبود، دخترم با مشاوره های آموزشی که باهاش شد ، کلی پیشرفت کرد.
در رابطه با نظمش هم، بنظرم نظم آموزشیش خوب بود. از خود دانش آموزان هم بپرسین میگن مدرسه در نظم سختگیره اینکه نظر قبلی گفتن نظم نداره ، کاش توضیح میدادن دلیلشو که ماهم اگر آگاهی نداریم بیشتر مطلع بشیم. ولی من تواقعاتی که از یک مدرسه داشتم در این مدرسه برآورده شد. فقط بعد از عید حالا یا بدلیل مسائل ماه رمضان بود یا هرچی جلسات حضوری اولیا برگزار نشد. گرچه من خودم سه بار در همان ایام مدرسه رفتم یا تلفنی تماس گرفتم همیشه پاسخگو بودند.
بازدید کننده سایت
(1398/03/06)
مدرسه خوبی است و من رضایت دارم
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/03/05)
من راضی ام از مدرسه . هم از لحاظ آموزشی هم به لحاظ های دیگه. یکم اردوهای تفریحی خارج از مدرسه کمه. که این موضوع قابل حله و خیلی مورد مهمی برای انتخاب مدرسه نیست. مدرسه برنامه ریزی خوبی داشت برای مسائل آموزشی. همه چی منظمه و رابطه معلم ها و کادر با بچه ها خیلی خوبه. من برای سال بعد هم اینجا ثبت نام کردم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/25)
سلام، من دانش آموز این مدرسه هستم. اینقدر درسام خوب شده که به بچه های فامیل درس میدم، یه اتفاقی که اینجا برام افتاده اینکه برنامه ریزی کردن و طبق برنامه پیش رفتن رو از سال اولی که اینجا هستیم یاد گرفتیم و مدرسه به شدت به طبق برنامه درس خوندن اهمیت میده.
مدام به بچه ها برنامه میده و کنترل و پیگیری آموزشی شون بسیار زیاده. برنامه های درسی عید که واقعا عالی بود. هم درس خوندیم هم بی استرس به تفریح مون رسیدیم.
پانسیون مطالعاتی دم امتحانات ترم گذاشتن که واقعا یکی از بهترین خاطراتم تو مدرسه بود. بشدت روی ادب و صداقت تاکید دارن . در ضمن اینم بگم که بچه ها خیلی در مدرسه مشارکت میکنن . حتی یه روزایی مدیریت مدرسه به دست بچه هاست و ماها مدیر و معاون و دبیر میشیم . کلا مدرسه مو دوست دارم و همین که با برنامه درس میخونم کلی از استرسم کم شده.
(1398/02/19)
واقعا راضی هستم.دختر من ٣سال در این مدرسه درس خوانده هم از معلمان که همگی مدارک عالی دارند راضی هستم و هم از کادر اجرایی که بسیار دقیق هستند در شیوه های تربیتی، ان شالله مقطع بعدی هم به همین کادر اعتماد میکنیم. متشکرم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/19)
من دوره اول شو نبودم اما بچه هایی که از دوره اول میان خیلی راضی ان از دوره اولش. دوره دومش مشاوره های آموزشی و کادر خیلی خوبی داره. بچه ها هم چون از جاهای مختلف میان بلاخره دانش آموزی که خیلی خوب نیست همه جا و در همه مدارس هست. ولی اینقدر مشاوره های آموزشیش خوبه که از بقیه مدارس میان اینجا مشاوره
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ناشناس
(1398/02/19)
مدرسه خوبی است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/18)
به نظر من مدرسه خیلی خوبیه، امسال سال اولیه که تو راهنماییش بودم، معلمای عالی، پرسنل عالی.
خانم ملکوتی موسس مدرسه که واقعا مهربونن و مثه یه مادر با همه دانش آموزان و اولیا رفتار میکنن.
محیطش به شدت شاده دختر من از وقتی که رفت این مدرسه به شدت رفتاراش عوض شد. مستقل شد. شادتر شد . برنامه ریزی و پیگیری درسی شون عالیه.
علاوه بر این زیاد روی مسائل روانی تاکید دارن و با بچه ها برای موفقیتشون و اهدافشون زیاد صحبت میکنن. من واقعا راضی بودم. از همین جا خسته نباشید میگم بهشون.