سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی شایستگان نور

مدرسه شایستگان نور یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده سهروردی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهران، سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، کوچه میناب، پلاک۳۴ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88545868 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم ملکوتی و موسس آن خانم ملکوتی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88545868 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 8817625- هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.shayesteganenoor.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,375 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 22 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 22 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4250)

مدرسه شایستگان نور، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : تهران، سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، کوچه میناب، پلاک۳۴

آدرس قبلی مدرسه:خیابان سهروردی شمالی، کوچه کوروش، پلاک 48
شماره قبلی مدرسه: 88545868
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرزانگان 2
» مدرسه هورمند
» مدرسه البرز
» مدرسه قلم
» مدرسه امام سجاد
» مدرسه سلام 5
» مدرسه اتحادنو
» مدرسه نجم
» مدرسه سعدی
» مدرسه گلستان آل طه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندا
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه مبینا
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه عترت
» مدرسه تزکیه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه ندا

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1398/10/10)
همه چیز عالی است..
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
پگاه بختیاری
(1398/09/19)
به نظرم مسئولین قوی نیستن و ازنحونه برخوردشان راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/09/03)
مدرسه خوبیه. من مدرسه مو دوست دارم.
مشاور آموزشی مون گاهی باهامون میشینه پا به پای مدرسه درس میخونه و نحوه صحیح درس خوندن رو بهمون میگه.
دبیر زیست مون خانم فراهانی که عالیه. خانم اصلاحی دبیر فیزیکمون خیلی خوب درس میده اصولا تو آزمونای هماهنگ رتبه هامون خوب میشه تو این دوتا درس. من واقعا راضی ام. مسائل مالی هم هیچ چیز پنهونی ندارن. از اول همه مسائل برای خانواده ها باز میشه. مهمترین ویژگی اینجا اینکه محیطش واقعا شاده. من که واقعا راضی ام. از همین جا خسته نباشید میگم به همه کادر عزیز مدرسه.
بازدیدکننده سایت
(1398/08/23)
به نظرم مدرسه ی خوبی نیست . بیشتر به مسائل مالی می پردازند
من سال هفتم را در این مدرسه گذراندم و راضی نبودم پیشنهاد میکنم ثبت نام نکنین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیمی
(1398/04/16)
سلام، مدرسه خوبیه من امسال از یه مدرسه دیگه بین پایه اومدم. مدرسه قبلی مون از پایه هفتم با ما حرف کنکور میزدن دانش آموز پایه هفتم رو چرا باید باهاش کنکوری کار کنن؟ اما اینجا شیوه صحیح درس خوندن یاد میدن. یواش یواش هم مهارت های دیگه درس خوندن. بنا روی پیشرفته، برای تمام روزها برنامه دارن. چه دم امتحانای ترم یک، چه عید و چه امتحانای ترم دو. سختگیری شون به اندازه اس. روزایی که تو مدرسه میموندیم چه برای پانسیون مطالعاتی و چه برای تفریحی خیلی خوش میگذشت. محیط مدرسه شاده و من اینجا رو دوست دارم .
بهار
(1398/04/13)
مدرسه خوب بنظرم همین جاست. مثه بقیه جاها از پایه هفتم کنکوری کار نمیکنن. آخه دانش آموزی که تازه از ابتدایی اومده که نباید باهاش کنکوری کار کرد. اینجا روش های صحیح درس خوندن رو با روش های مختلف به ما گفتن بعد یواش یواش روی دیگه مهارتها کار کردن. یکی از دوستای من سال هفتم اینجا بود، سال هشتم مدرسه شو عوض کرد. بعد امسال نهم برگشته به مدرسه. میگه اشتباه کردم رفتم . خسته نباشین واقعا .
بازدیدکننده سایت
(1398/04/09)
در مجموع مدرسه خوبی است و رضایت دارم از کادر مدرسه. بامید موفقیت روز افزونشان.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/18)
سلام . بنظرم مدرسه خوبیه. ما اصلا ایام امتحانات استرسی نداریم. چون جو مدرسه آرومه. محیط مدرسه خیلی شاده. با دبیرها و کادر ارتباط خوبی داریم. راحت انتقادی داریم میگیم.
ما حتی برنامه امتحانات ترم هم خواستیم عوض کنیم مدرسه به خواست بچه ها تاریخ رو عوض کرد. به ما احترام میذارن. مسئولیت های زیادی بهمون محول میشه که به شخصه خیلی احساس رشد کردم. یه نمایشگاه داریم تو ماه اسفند همه غرفه ها و کار نمایشگاه به عهده خودمون بود. و خیلی هم برای اولیا هم برای دانش آموزان جذاب و خاطره انگیز بود. در مجموع مدرسه شاد و خوبیه و علاوه به درس به رشد اخلاقی و مسئولیت پذیری شون اهمیت میدن.
رحمانی
(1398/03/09)
سلام .
حیفم اومد نظر ندم. من امسال سال اولی بود که به این کادر اعتماد کردم و بنظرم اعتماد خوبی بود. دخترم آزمونای جامعش رو بد میداد . با خودم گفتم دیگه تمومه و رتبه های بد برایش دیگه عجیب نیست ولی واقعا در آخر سال اینطوری نبود، دخترم با مشاوره های آموزشی که باهاش شد ، کلی پیشرفت کرد.
در رابطه با نظمش هم، بنظرم نظم آموزشیش خوب بود. از خود دانش آموزان هم بپرسین میگن مدرسه در نظم سختگیره اینکه نظر قبلی گفتن نظم نداره ، کاش توضیح میدادن دلیلشو که ماهم اگر آگاهی نداریم بیشتر مطلع بشیم. ولی من تواقعاتی که از یک مدرسه داشتم در این مدرسه برآورده شد. فقط بعد از عید حالا یا بدلیل مسائل ماه رمضان بود یا هرچی جلسات حضوری اولیا برگزار نشد. گرچه من خودم سه بار در همان ایام مدرسه رفتم یا تلفنی تماس گرفتم همیشه پاسخگو بودند.
(1398/03/07)
با سلام و ضمن تشکر از مدیریت سایت احتراما اگر درگیر سانسور کردن مطالب نمیشوید و دلسوزانه و با رعایت بی طرفی موارد ما را جهت راهنمایی خانواده هایی که فرزندانشان که بزرگترین سرمایه زندگی آنان است درج مینمایید..
به نظرم نظم خوبی نداره و از برخی از مسئولین راضی نیستم....
پاسخ :
با سلام
دوست عزیز، همانطور که می دانید، سرزمین تیزهوش ها رسانه دیجیتال ثبت شده و رسمی است. ما مجبوریم قوانین و مقررات جاری و ساری را رعایت کنیم حتی اگر در مواردی نسبت به آنها نظراتی هم داشته باشیم.

طبیعی است انتشار بعضی از نظرات بار حقوقی دارد (مثلاً درج اسم فرد یا اطاعاتی که هویت افراد را مشخص کند) و در صورت انتشار، ما مجبور هستیم که در دادگاه به قاضی مستندات ارائه کنیم. بعضی از دوستان نظراتی می گذارند که منفی هم هستند و منتشر هم می شوند البته، این دوستان مدارک مستدل قابل ارائه در دادگاه را به صورت ایمیل ارسال می کنند اما همانطور که می دانید در رسانه های رسمی کشور، انتشار نام افراد و اتهامات تنها پس از نهایی شدن رای قاضی پرونده امکان پذیر است.

اگر در سایت دیده باشید، هم نظرات منفی هست و هم نظرات مثبت. اتفاقا تعداد زیادی از نظرات مثبت که توسط سامانه تشخیص ما به عنوان Spam تشخیص داده می شود و پس از بررسی مسئول بخش مدارس، حذف می شود. زیرا مشخص می شود که مثلاً به صورت جهت دار در دفاع از مدارس نوشته می شوند (مثلا یک کاربر به انواع و اقسام روش ها یادداشت مثبت برای مدارس می گذارد). اتفاقا تعداد نظرات مثبتی که تایید نمی شوند بسیار زیاد هستند. در واقع ما سر و سری با هیچ مدرسه ای نداریم و از هیچ شخصی پورسانت نمی گیریم. بسته های تبلیغاتی ما هم در سایت مشخص است و می توانید در صفحه مربوطه ببینید. تبلیغات هم در کادرهای مشخص نمایش داده می شوند که قابل شناسایی برای همراهان عزیزمان، باشد.

تاکید می کنیم درباره نظرات منفی، ما تلاش می کنیم اگر کلمه ای نامناسب باشد یا بار حقوقی داشته باشد، در حد امکان تعدیل کنیم اما مواردی هست که مدارک مستندی درباره موضوعی برای ما ارسال شده و ما آنها را به صورت کامل درج کرده ایم.

به عنوان یک نمونه عرض می کنیم، مثلاً خود شما، حتی ایمیل خود را هم درج نکرده اید که ما بتوانیم مستندات قابل ارائه در دادگاه از شما بخواهیم و به اعتبار اسناد و مدارک بتوانیم فرمایشات شما را در سایت درج کنیم.

در خاتمه، یادآوری می کنیم، در شرایط فعلی و با توجه به اینکه کسی که در برابر قاضی باید پاسخگو باشد، ما هستیم، رعایت برخی مصلحت اندیشی ها (که ممکن است حتی ترجیح خود ما نباشد اما الزامات قانونی ما را ملزم به آن کرده) برای ادامه فعالیت این رسانه الزامی است و مطمئن هستیم شما و دیگر عزیزان این موضوع را درک می کنید.

با سپاس از انتقادات به جا و درست شما. امیدواریم همراهی و همدلی شما همواره در مسیری که در پیش گرفته ایم، همرراه خود داشته باشیم.
بازدید کننده سایت
(1398/03/06)
مدرسه خوبی است و من رضایت دارم
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/03/05)
من راضی ام از مدرسه . هم از لحاظ آموزشی هم به لحاظ های دیگه. یکم اردوهای تفریحی خارج از مدرسه کمه. که این موضوع قابل حله و خیلی مورد مهمی برای انتخاب مدرسه نیست. مدرسه برنامه ریزی خوبی داشت برای مسائل آموزشی. همه چی منظمه و رابطه معلم ها و کادر با بچه ها خیلی خوبه. من برای سال بعد هم اینجا ثبت نام کردم.
ناشناس
(1398/02/28)
به نظرم مدرسه خوبی نبود و من راضی نبودم ..
بازدیدکننده سایت
(1398/02/25)
سلام، من دانش آموز این مدرسه هستم. اینقدر درسام خوب شده که به بچه های فامیل درس میدم، یه اتفاقی که اینجا برام افتاده اینکه برنامه ریزی کردن و طبق برنامه پیش رفتن رو از سال اولی که اینجا هستیم یاد گرفتیم و مدرسه به شدت به طبق برنامه درس خوندن اهمیت میده.
مدام به بچه ها برنامه میده و کنترل و پیگیری آموزشی شون بسیار زیاده. برنامه های درسی عید که واقعا عالی بود. هم درس خوندیم هم بی استرس به تفریح مون رسیدیم.
پانسیون مطالعاتی دم امتحانات ترم گذاشتن که واقعا یکی از بهترین خاطراتم تو مدرسه بود. بشدت روی ادب و صداقت تاکید دارن . در ضمن اینم بگم که بچه ها خیلی در مدرسه مشارکت میکنن . حتی یه روزایی مدیریت مدرسه به دست بچه هاست و ماها مدیر و معاون و دبیر میشیم . کلا مدرسه مو دوست دارم و همین که با برنامه درس میخونم کلی از استرسم کم شده.
(1398/02/19)
واقعا راضی هستم.دختر من ٣سال در این مدرسه درس خوانده هم از معلمان که همگی مدارک عالی دارند راضی هستم و هم از کادر اجرایی که بسیار دقیق هستند در شیوه های تربیتی، ان شالله مقطع بعدی هم به همین کادر اعتماد میکنیم. متشکرم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/19)
من دوره اول شو نبودم اما بچه هایی که از دوره اول میان خیلی راضی ان از دوره اولش. دوره دومش مشاوره های آموزشی و کادر خیلی خوبی داره. بچه ها هم چون از جاهای مختلف میان بلاخره دانش آموزی که خیلی خوب نیست همه جا و در همه مدارس هست. ولی اینقدر مشاوره های آموزشیش خوبه که از بقیه مدارس میان اینجا مشاوره
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ناشناس
(1398/02/19)
مدرسه خوبی است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/18)
به نظر من مدرسه خیلی خوبیه، امسال سال اولیه که تو راهنماییش بودم، معلمای عالی، پرسنل عالی.
خانم ملکوتی موسس مدرسه که واقعا مهربونن و مثه یه مادر با همه دانش آموزان و اولیا رفتار میکنن.
محیطش به شدت شاده دختر من از وقتی که رفت این مدرسه به شدت رفتاراش عوض شد. مستقل شد. شادتر شد . برنامه ریزی و پیگیری درسی شون عالیه.
علاوه بر این زیاد روی مسائل روانی تاکید دارن و با بچه ها برای موفقیتشون و اهدافشون زیاد صحبت میکنن. من واقعا راضی بودم. از همین جا خسته نباشید میگم بهشون.
(1398/01/24)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و ناراضی ام
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/14)
مدرسه ی بدی نیست من 2 ساله هست که در الان درس خواندم و نمیدانم که سال دیگر در آنجا باشم یا نه.
مدیر و معاون و ناظم هاشون خیلی عالی هستند.دبیران هم خوب هستند ولی به نظر من دانش آموزان خوبی نداره
ناشناس
(1396/11/28)
به نظرم مدرسه ی خوبی نیست
به عنوان دانش اموزی که سه سال در این مدرسه درس خواندم از مدرسه و بعضی از مسئولین راضی نیستم چون به نظرم به مسائل مالی توجه زیادی دارن.
معلمان و معاون ها واقعا از لحاظ اخلاقی خوب و درجه یک بودن و کادر اموزششون خوب بود.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/06/21)
به نظر من مدرسه خوبی نیست از رفتار نادرست بعضی پرسنل رضایت ندارم و بچه ها هم متاسفانه می بینن و یاد می گیرن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند