سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی احمدیه اسلامی

مدرسه احمدیه اسلامی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده خیابان دماوند) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان تهرانو، ایستگاه فرودگاه، خیابان کیایی، خیابان انصارالحسین، پلاک 206 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77563030 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس احمدیه اسلامی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای سیدرضا زمانی و موسس آن آقای محمد دادگستر نیا است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://ahmadie.ir

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 21,984 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 30 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 30 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4183)

مدرسه احمدیه اسلامی، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : خیابان تهرانو، ایستگاه فرودگاه، خیابان کیایی، خیابان انصارالحسین، پلاک 206

در فاصله سال‌های 1320 تا 1356 كه توام با هجوم فرهنگ‌های منحط و انحرافي غربي و رشد تعاليم ضد مذهبي در مدارس بود، براي مقابله با دين‌زدايی و رشد تعاليم دينی، عده‌ای از مردم متدين و دلسوز زير نظر و با هدايت مرحوم حاج شيخ عباسعلي اسلامي موسسه‌اي را به‌نام جامعه تعليمات اسلامي در سال 1322 پايه ريزي نمودند كه هدف آن، تاسيس مدارس اسلامی براي تربيت جوانان اين مملكت در سايه تعاليم قرآن مجيد و سيره اهل بيت عصمت (ع) بود.
اين نوع مدارس تا قبل از پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي به بيش از 150 مدرسه در سراسر كشور رسيد.
مجتمع آموزشي احمديه يكي از اين مدارس است كه در سال 1346 وبا همت مرحوم حاج حسين آقاي كاشاني فريد كه يكي از بنيان گذاران خيريه منتظر است ساخته شد و فعاليت خود را تحت نام دبيرستان احمديه اسلامي آغاز نمود.
از سال 1346 در مقطع راهنمایی، از سال 1381 در مقطع دبیرستان و از سال تحصیلی 1400-1399در مقطع دبستان و پیش‌دبستان در مجموعه‌ای مجزا و در نزدیکی مجتمع دبیرستان در ساختمانی 5 طبقه و با تمامی امکانات از قبیل کلاس‌های مجهز و تمام هوشمند، آزمایشگاه، نمازخانه، کتابخانه، کارگاه بازی و مهارت آموزی، سالن آمفی تئاتر، سالن نهارخوری و ... و با کادری مجرب و منتخب فعالیت خود را آغاز می‌نماید.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ
» مدرسه دانش
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه بشرا
» مدرسه رشد
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه سهام خیام
» مدرسه سما 4
» مدرسه سوده
» مدرسه سلام شهید زین الدین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزداران

» مدرسه کلاسیکو(مجازی)

» مدرسه رشد

» مدرسه بهار پروانه‌ها

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه نیکا

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه مشکوه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه کوشش
» مدرسه درخشان
» مدرسه همالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1401/10/12)
من این مدرسه رو پییشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/09/23)
من این مدرسه رو پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/09/15)
در حال حاضر هشتمم مدرسه ی خوبیه به بچه های خیلی هدیه میدم جشن میگیرن حتی ماه رمضان هم برنامه داشتیم و همچنین اردوی درون مدرسه(سال پیش) . به نظرم من برخورد بعضی از کادر آموزشی با دانش آموزان مناسب نیست . کتابخونه مدرسه مناسب نیست . خانم آقاکوچکی که معلم ریاضی هستن و خانم میقانی معلم اجتماعی خانم اثناعشری معلم علوم و خانم رستمی معلم ادبیات از دبیران خوبه این مدرسه هستند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/09/14)
مدرسه عالی هست ولی به نظرم پنجشنبه هاش واقعا اضافی هست و سخت گیری درسی شون هم خیلی زیاده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/08/24)
به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/06/04)
به نظر من مدرسه قبلا عالی بود . من از مسئولین مدرسه راضی نیستم . معاونت فرهنگی و پژوهشی شون رو هیچ مدرسه ای توی تهران نداره ولی آموزشیشون در حد دولتیه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/02/31)
مدرسه کادر آموزشی بسیار قدرتمندی دارن مثل استاد محسن زاده استاد فتاحی و استاد رضایی ولی به نظر من چون دانش آموزان سطح پایین رو قبول میکنن باعث میشه سطح مدرسه به شدت افت کنه. همین دانش آموزان ضعیف اصلا اجازه نمیدن معلم حتی در سطح کتاب هم درس بدن .سه سال اینجا درس خوندم و واقعا خسته ام کردن . بازم تاکید می کنم کادر آموزشی بسیار خوبی دارن ولی چون دانش آموزای قبول نشده کمال رو میگیرن (به اضافه ی آزمون ورودی ساده ای که میگیرن) سطح درسی دانش آموزا بسیار پایینه .اگه درستون خوبه پیشنهاد میکنم وارد این مدرسه نشید چون اذیت خواهید شد.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهدی
(1400/02/27)
من پایه نهم هستم
به نظر من مدرسه خوبی نیست چون فقط در حد کتاب درس میدهند ولی پایه هفتم ریاضی و ادبیات 70 درصد بالای کتاب است ولی بقیه درس ها خوب نیستند کادر خوبی دارند.
در نتیجه به نظر من مدرسه بسیار خوبی نیست و من توصیه نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسین رحیمی
(1399/10/30)
عالی است البته برای دانش آمورانی که علاقه به درس دارند از نظر انظباطی بسیار خوب است
از نظر فرهنگی معاونتی بسیار زحمتکش و فعال دارد
از نظر پژوهشی برای دانش آموزان خیلی تلاش می کنند.
و از همه مهم تر از نظر آموزشی است که معاونت آموزشی همراه با مدیریت دروس و سه مشاور پایه زحمتکش مخصوصا آقای حجتی و استاد بزرگوارم جناب آقای صحرانورد برای دانش آموزان بسیار زحمت می کشند و واقعا بسیار رابطه صمیمانه با دانش آموزان بر قرار می کنند.
در آخر میخواهم از تمامی دبیران محترم مدرسه تشکر کنم مخصوصا جناب آقای محسن زاده استاد آرگون و استاد رضایی عزیز که بسیار فعال هستند و به بهترین نحو درس را به ما دانش آموزان ازائه می کنند.گ
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانیال خدایی
(1398/11/17)
سلام
این مدرسه رو پیشنهاد میکنم درسته سخت گیری می کنند در درس اما سخت گیری به جا است من در حال حاضر هفتمین و کسانی که ششم به هفتم میان اگه میان این مدرسه از دست می دن
مسابقات زیادی از لحاظ سرگرمی ورزشی مذهبی و ... انجام می شود و به سرگرمی بچه ها هم اهمیت می دهند
اگه خوب درس می خونید بیاید
نباید تنبلی کنید
راستی امتحانات زیادی می گیرند ولی از خیلی لحاظ به نفع بچه هاست
ممنون از آقای حجتی و تمام پرسونل و معلم ها که از جون و دل مایه می گذراند
امیر علی
(1398/09/13)
به نظرم خیلی مدرسه خوبی است و ازنظر انظباطی و آموزشی هم عالی است آقای شعبانعلی و حجتی خیلی خوب هستند
(1398/08/12)
با سلام. من از این مدرسه خاطرات زیادی دارم. البته اسامی خیلی یادم نمونده چون که سال 78 از دوره راهنمایی فارغ شدم و اون موقع ساختمان قدیمی بود و فقط دوره راهنمایی داشت. مدیر آقای منصوری بودند که خیلی دلم میخواد حداقل عکسشونو ببینم. آقای منتظری مشاور تربیتی بودند. آقای نمازی دبیر ریاضی اول. آقایان محمدی. آقای زمانی دبیر علوم بودند. بعدها مدیر شدند ولی الان اطلاعی ندارم. عین هر سه سال رو تو مسابقات المپیاد ریاضی توی مدرسه اول میشدم ولی تو مراحل بعدی چون خارج از کتاب باهامون خیلی کار نمیشد، متاسفانه رتبه ای نمی آوردم. مدرسه از لحاظ امکانات و سرگرمی بچه ها بسیار عالی بود. درسهایی مثل حرفه و فن که توسط جناب سرمدی تدریس میشد واقعا عالی بود و کارگاه مجهزی داشت و کمتر مدرسه ای در اون سطح روی خلاقیت و توانایی بچه ها در کارگاه کار میکرد. جوایز تشویقی که با کارت امتیاز میدادند. از نظر مراسمات مذهبی که خیلی عالی بود. یادمه الکی الکی واسه رشته قرائت قرآن اسم دادم و یه رفیقم هم واسه ترتیل. اون دوستمون تو ترتیل اول شد تو منطقه و من هم سوم. حیاط بسیار بزرگ و همه زمین های بازی هم توش بود، فوتبال و بسکتبال و میز پینگ پنگ. خلاصه که واقعا دوران زیبایی بود و یادش بخیر. مدرسه احمدیه هم در اون زمان واقعا مدرسه خیلی خوبی بود و الان هم قطعا همینطوره. آرزوی موفقیت برای همه دانش آموزان و کادر آموزشی رو دارم.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی،
به اشتراک‌گذاری خاطراتتان با تیزلندی‌ها مایه خوشحالی ماست.
از توجه شما سپاسگزاریم، تیم تیزلند برای شما آرزوی موفقیت می‌کند.
بازدید کننده سایت
(1398/07/27)
بسیار عالی هستش. من واقعا راضی هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
احسان
(1398/07/14)
من از نظر انضباطی راضی نیستم
ولی از نظر آموزشی بسیار راضی‌ام
من الان دهم هستم و سه ساله گذشته در این مدرسه بودم
با تشکر از آقایان حجتی، شعبانعلی، برزگر، طباطبایی و استاد عزیزم جناب آقای فتاحی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/07/04)
راستش کلاس های مرداد ماه اضافی ست
با پنجشنبه هم موافق نیستم
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/08)
بهترین مدرسه منطقه 7 با کادر عالی مثل آقای حجتی و مثل کلاسمان عالی کاملا مثل تیزهوشان
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرتین
(1398/05/30)
از نظر کادر آموزشی مدرسه عالی می باشد
ولی از نظر انظباطی من از مدرسه راضی نیستم
چون به نظرم به مشکلات اصلی دانش آموزان باید بیشتر رسیدگی شود..
و می خواهم در آخر از چند نفر تشکر کنم مثل آقایان شعبانعلی و برزگر که از نظر آموزشی و مشاوره خیلی کمک یار دانش آموزان می باشند
و همچنین از آقای طباطبایی که با دانش آموزان مثل یک دوست برخورد می کند و خیلی به فکر دانش آموزان می باشد
(1398/03/28)
سلام،
شنبه هفته گذشته در آزمون دبیرستان کمال شرکت کردیم ولی مارو به دبیرستان احمدیه ارجاع کردند. لطفا بفرمایید مبنای این انتخاب چیست؟ آیا پسر من امتیاز پایین تری کسب کرده بود؟ چرا این توضیحات و اینگونه ارجاع ها را در زمان ثبت نام دبیرستان کمال ندادند؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
(1398/03/24)
1-روش ثبت نام چگونه است؟
2-هزینه چقدر است؟
3- اگه این دبیرستان متعلق به آموزش و پرورش است چرا هرینه بالا می گیرند؟
4- چرا کسانی که در کمال تست داده اند را به این مدرسه هدایت می کنند؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/24)
این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم..
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بینام
(1398/02/23)
به نظر من در زمینه تعدیل نیرو و استفاده از پرسنل جوان و تازه نفس خوب عمل نمیکنند....
در کل پیشنهاد نمی شود...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/29)
با سلام
من برای کلاس هفتم میخوام پسرم رو این مدرسه ثبت نام کنم اما شک دارم از اولیا خواهش میکنم بهم بگن با توجه به منطقه آیا محیط مدرسه خوبه ؟
بچه هاش بی ادب نیستن ؟ حرفای بد نمیزنن ؟ شماها راضی هستین ؟
کادر نظارت و کنترل کافی بر بچه ها دارن ؟
مخصوصا اینکه ممکنه بعضی از بچه ها از منطقه دیگری باشن ؟
ازتون خواهش میکنم به سوالام جواب بدین . ممنونم
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
(1398/01/19)
من خودم در حال حاضر در این مدرسه تحصیل می کنم و پایه ی نهم هستم و به همه دانش آموزان که می خواهند از ششم به هفتم بروند توصیه می کنم به اینجا بیایند از نطر کیفیت آموزشی و دبیران این مدرسه اکثر دبیرهایش در مدارسی مانند علامه حلی و البرز ماندگار تدریس می کنند و واقعا از جان و دل برای دانش آموز زحمت می کشند از نظر مشاوره ای و روحی روانی این مدرسه با کادر مجرب و مشاوران عالی همچون آقای برزگر و حجتی و شعبانعلی همواره سعی در بهبود وضع آموزشی دانش آموزان دارند این مدرسه سالانه بزرگترین نمایشگاه دستاورد های علمی فناوری دانش آموزان در سطح کشور را برگزار می کند و عالی است
(1397/08/10)
عالی عالی
اگر کسی به دنبال درس خوندن و اهل تلاشه واقعا یکی از بهترین مدارسه.
با کادر مجرب و فرهیخته ای که داره مثل آقای شفیعی ؛ آقای حمزه ؛ آقای شعبانعلی و بقیه پرسنل زحمتکش.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/31)
مدرسه عالی بهترین کادر رو داره مخصوصا آقای حجتی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
سیدامیرمهدی هاشمی
(1397/05/07)
سلام
دوران راهنمایی و دبیرستان را در این مدرسه گذراندم و در سال 1386 فارغ التحصیل شدم. کادر مدیریتی تغییر کرده تعداد محدودی از اساتید مانند جناب آقایان حصنی، اسحاقی هنوز در این مدرسه تشریف دارند که بسیار مجرب و فرهیخته هستند. با توجه به اینکه در این بازه سنی بچه ها در دوران حساسی هستند من از نظر اخلاقی این مدرسه را تایید میکنم.
سیفان
(1396/10/19)
مدرسه ی عالیی است و معلم های بسیار خوبی دارد و کاملا مثل تیزهوشان است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/11/16)
من این مدرسه رو پیشنهاد نمیکنم
علی
(1395/11/16)
این مدرسه مدرسه بسیار خوبی هستش ولی من از نظامت راضی نیستم و به نظرم نحوه ی برخوردشون صحیح نیست لطفا رسیدگی شه بعد معلماش هم خوبن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1394/10/19)
مدرسه هوشمند ی است اما بسیار زیا د سخت گیر وپرکاراست برای شاگردان درس خون عالی است سطح کارشون درحدتیزهوشان است .