سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه بحرالعلوم


مدرسه بحرالعلوم


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


دوست داشتیم در کنار هم آموزش را ادامه میدادیم و باپرورش درست آینده خوبی میساختیم. اما حالا باید نگران سلامت شما عزیزان باشیم. ما در مدرسه بحرالعلوم تمام تلاشمان اجرای شیوه های درست برای آموزش شماست.کلاسهای آنلاین به صورت روزانه،تهیه فیلم نکات مهم درسی به صورت هفتگی ،تشکیل گروههای رفع اشکالات درسی به صورت آنلاین،برگزاری کلاس رفع اشکال و نکات درسی به صورت حضوری و... امیدواریم با از بین رفتن ویروس کرونا بتوانیم مجددا در کنار هم باشیم.انشاءالله

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی بحرالعلوم

مدرسه بحرالعلوم یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده مطهری) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان مطهری، خیابان مفتح جنوبی، روبروی پمپ بنزین، کوچه بخشی موقر، پلاک 25 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88829246 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علی اکبر جابری مقدم و موسس آن علی اکبر جابری مقدم است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://bahr7.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,979 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4206)

مدرسه بحرالعلوم، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : خیابان مطهری، خیابان مفتح جنوبی، روبروی پمپ بنزین، کوچه بخشی موقر، پلاک 25

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه دانش

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه روشنگران

» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزداران

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
رضا ترابی
(1399/12/11)
مدرسه از لحاظ آموزشی خیلی خوب و پیگر بودند و هم از لحاظ کارهای پرورشی، فعالیت ها و مسابقات زیادی داشتیم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/02/13)
من نزدیک 24 سال از نزدیک با این مدرسه آشنا هستم . کادر علمی بسیار قوی و دلسوز مشغول به کار هستند . به نظرم یکی از بهترین گزینه ها برای ثبت نام هست .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/19)
اگه میشه نظرتون رو در باره پایه نهم این مدرسه بدید
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/04/11)
باسلام لطفا نظرتون رو درمورد مدرسه پسرانه غیردولتی بحرالعلوم بدید مقطع هفتم ممنون
بهرام طویلی
(1395/04/11)
باسلام درمورد این مدرسه بحرالعلوم میشه نظر کاربران رو بدونم چون برای ثبت نام پسرم درمقطع هفتم اطلاعات ونظر کاربران رو می خواستم بدونم ممنون میشم .
اشکان قدسی
(1395/02/11)
عالی است