سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی فراگیران مرزی

مدرسه فراگیران مرزی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده مطهری) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهران، خیابان مطهری، کوچه گلریز، نبش مگنولیا ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 86074155 - 86074250 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم امیر غفاری و موسس آن زهرا کافی زاده است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://www.faragiran-sch.com/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,277 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4313)

مدرسه فراگیران مرزی، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : تهران، خیابان مطهری، کوچه گلریز، نبش مگنولیا

دانش آموزان مرزی، گروهی از دانش آموزان هستند که در مدراس عادی از همسالان خود در درس عقب می‌مانند. مشخصه این دانش آموزان داشتن ضریب هوشی بین ۷۰ تا ۸۵ است و به همین دلیل این دسته را در مرز پایین هوشی دانش آموزان عادی قرار میدهند. این دانش آموزان نه در سیستم مدارس عادی قادر به ادامه تحصیل هستند و نه برای مدارس استثنایی مناسب هستند. چاره کار ایجاد یک سیستم آموزش عادی ویژه این گروه از دانش اموزان است. با توجه به خلا آموزش کودکان مرزی در کشور در سال ۱۳۸۳ برای اولین بار به همت سرکار خانم کافی زاده و با همراهی تعدادی از معلمان دلسوز و باسابقه مدارس عادی و استثنایی مجموعه مدارس فراگیران به عنوان اولین مدرسه ویژه دانش آموزان مرزی تاسیس شد. در حال حاضر مجتمع آموزشی فراگیران از چهار واحد آموزشی مستقل دخترانه و پسرانه در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و هنرستان تشکیل شده است. در این سال ها تلاش شده است تا فرهنگ عمومی جامعه نسبت به این مسیله ارتقا یابد.
در مجموعه فراگیران با تعیین هوشبهر و ارزیابی تحصیلی و رفتاری پیش از ثبت نام دانش آموزان همسان سازی شده و محیط، کادر و آموزش ها با توجه به نیاز های دانش آموزان دیر آموز به منظور بهبود شرایط جسمی روحی و درسی مناسب سازی کلی و ویژه سازی فردی شده است.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه محراب
» مدرسه دین و دانش 1
» مدرسه مهران پویان
» مدرسه پویا
» مدرسه علم و ادب
» مدرسه آئین روشن
» مدرسه میثاق
» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی
» مدرسه فیروزبهرام
» مدرسه اثنی عشری

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه تلاش
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه درخشان
» مدرسه سوده
» مدرسه دانش
» مدرسه مبینا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه بشرا
» مدرسه آینده سازان برتر 1

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دارالعلم» مدرسه علوم

» مدرسه پویش

» مدرسه موعود

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه آوای تبسم تابان

» مدرسه روشنگران

» مدرسه بهار پروانه‌ها

» مدرسه سهراب سپهری

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه علوم نو
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه کوشش
» مدرسه درخشانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مرتضی
(1400/07/07)
تعداد دانش آموزان هر کلاس در این مدرسه چند نفر است ؟مثلا کلاس هفتم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/07/18)
به نظرم مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.