سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


آموزش دروس دوره ابتدایی جزء مهم‌ترین آموزش‌ها در زندگی هرکدام از ما است. چون در دوران تحصیل، کودک با این آموزش‌هاست که می‌تواند در سال‌های آینده و در دوره‌های دیگر تحصیل خود، یک دانش‌آموز و یا حتی دانشجویی خوب و موفق بشود.
حال با وجود ویروس کرونا، مهمان ناخوانده این روزها، چطور می‌توان بدون رفتن به مدرسه و ارتباط با معلم درس‌های پایه‌ای را خوب یاد گرفت و یا تقویت کرد؟ دبستان اتحاد نوین با وجود ماندن دانش‌آموزان در خانه، آموزش دروس دوره ابتدایی را با فیلم‌هایی با کیفیت و خوب، در اختیار دانش‌آموزان و یا حتی پدر و مادران قرار می دهد برای شما خبرهای خوبی داریم. تا هیچ دانش‌آموزشی نگران عقب افتان از تحصیل نباشد.

درباره پیش دبستان دخترانه غیر دولتی اتحاد نوین

مدرسه اتحاد نوین یک مدرسه دخترانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان خرمشهر، بین صابونچی و قنبرزاده، پلاک 139 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88767635-88760383 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم عزیزه طاهرزاده خامنه است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88767635-88760383 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره ۰۹۱۰۱۶۰۱۳۶۶ هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.ettehad7.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,895 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

ویژگی خاص دبستان دخترانه اتحادنوین به عنوان یک مدرسه محیط زیستی تلفیق هماهنگ استعدادهای مختلف جهت بسترسازی یک زمینه کاملا طبیعی با توجه به تفاوتهای فردی دانش‌آموزی می‌باشد که پس از بسترسازی هدایت استعدادها تلاش در جهت رشد همه جانبه صورت می‌گیرد،این نیاز توسط کار در دپارتمان‌های تخصصی شکل می‌گیرد و بهره‌گیری از فضای خاص و استاندارد فیزیکی مجموعه در کنار نیروی انسانی کارامد و متخصص چهارچوب دقیقی از یک نظام آموزش و پرورش پیشرفته را فراهم می‌کند.
مدرسه جایی است که فرزندان سال‌های زیادی از عمرشان را در آن می‌گذارند. سال‌هایی که در اوج یادگیری هستند، در واقع مانند بذری هستند که اگر در بهترین شرایط قرار گیرند در آینده ثمره خوبی به بار می‌آورند. رفتار کادر آموزشی و هم کلاسی‌ها تاثیر زیادی بر فرزندان می‌گذارد. امکانات رفاهی و آموزش‌های جانبی مانند آموزش کار با کامپیوتر، زبان انگلیسی وآزمایشگاه مجهز و ... بسیار مهم است. ازجمله معیارهای یک مدرسه خوب این است، که شرایط و جو مدرسه و کلاس درس را به گونه‌ای کنترل کند که فرزند شما بتواند در فضایی شاد و مثبت به دور از فشار و اضطراب آموزش ببیند.
نگرانی درباره انتخاب مدرسه بسیار طبیعی است و قبل از انتخاب مدرسه هر چقدر وسواس به خرج دهید و زمان بگذارید، مسلما در آینده فرزندتان تاثیر بزرگی خواهد گذاشت؛ بر این اساس بهترین مدارس دخترانه تهران و هم‌چنین بهترین مدارس پسرانه تهران به تفکیک منطقه‌های مختلف تهران در دسترس شما هست تا بهترین تصمیم‌گیری ممکن را داشته باشید.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نور ایمان
» مدرسه محراب
» مدرسه نیکا
» مدرسه غدیر
» مدرسه سلام صدر
» مدرسه حجاب
» مدرسه تزکیه
» مدرسه سوده
» مدرسه فرهنگ و هنر
» مدرسه شهدای خلیج فارس

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه فرید
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه هاتف
» مدرسه عترت
» مدرسه دانش

دبستان وپیش دبستان دخترانه غیردولتی اتحاد نوین

دبستان وپیش دبستان دخترانه غیردولتی اتحاد نوین

آموزش و پرورش، کلید فتح آینده است و از دیر باز انتظار از آموزش و پرورش آن بوده که انسان های فردا را تربیت کند و نسل امروز را برای زندگی در جامعه ی فردا آماده سازد. یکی از برنامه های مدارس اجرای برنامه های یادگیری در همه زندگی است .

با فعالیت های آموزشی پیش دبستان و دبستان دخترانه اتحاد نوین آشنا شوید

با فعالیت های آموزشی پیش دبستان و دبستان دخترانه اتحاد نوین آشنا شوید

پدر و مادرها با اهمیت فعالیت هایی که ویژگی یک دبستان خوب است تا حدودی آشنایی دارند . در این بخش اطلاعات بیشتری درباره دبستان دخترانه اتحاد نوین دریافت می کنید.

آغاز ثبت نام پیش دبستان و دبستان غیر دولتی اتحاد نوین سال تحصیلی  1400-99

آغاز ثبت نام پیش دبستان و دبستان غیر دولتی اتحاد نوین سال تحصیلی 1400-99

ثبت نام پیش دبستان و دبستان غیر دولتی اتحاد نوین در سال تحصیلی 1400-99 آغاز شد.

درخشش دانش آموزان دبستان اتحاد نوین در اولین جشنواره پژوهش و پویایی کودک (فبک)

درخشش دانش آموزان دبستان اتحاد نوین در اولین جشنواره پژوهش و پویایی کودک (فبک)

درخشش دانش آموزان دبستان اتحادنوین در اولین جشنواره پژوهش و پویایی کودک (فبک)
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آل طه
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نيايش
» مدرسه گلستان آل طهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدید کننده سایت
(1396/04/19)
سلام بسیار مدرسه خوب دارای محیط آموزشی مناسب با معلمین و کادر با سابقه در منطقه ٧ که در آزمون تیزهوشان درصد قبولی بالاس داشتند من دخترم رو ثبت نام کردم و خیلی راضی هستم