سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.مجموعه آينده سازان برتر 1 در دوران كرونا به تجهيز كردن و آماده سازي زيرساخت هاي آموزش مجازي اعم از : خريد اينترنت اختصاصي dedicate ، خريد سامانه lms و آموزش آنلاين اختصاصي خريد لب تاب و قلم نوري براي تمامي كلاس ها و شبكه سازي سيستم ها . ارائه فيلم هاي آموزشي در قالب توليد محتوا تحت عنوان كلاس هاي آفلاين و بارگزاري آنها در سايت رسمي مدرسه ، پشتيباني و مانيتورينگ همزمان توسط كادر It و معاونين دبستان جهت بررسي و رفع مشكلات احتمالي. توليد محتوا در اينستاگرام تحت عنوان داستانگرام ، پنج شنبه هاي انيميشني ،جلسات مشاوره ، برگزاري مراسمات و مناسبت ها به صورت لايو و ..... ارائه پك آموزشي ماهانه ( كاربرگ ، پيك آدينه ، جزوات و .. ) به دانش آموزان

درباره پیش دبستان پسرانه غیر دولتی آینده سازان برتر 1

مدرسه آینده سازان برتر 1 یک مدرسه پسرانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 (محدوده بهارشيراز) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان بهارشیراز، نرسیده به شریعتی، پلاک 8 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77509612 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مرتضي منتخبي و موسس آن مرتضي منتخبي است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.asb1.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,452 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4175)

مدرسه آینده سازان برتر 1، پیش دبستان غیر دولتی پسرانه : خیابان بهارشیراز، نرسیده به شریعتی، پلاک 8

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه شادآموز
» مدرسه بین الملل سوده
» مدرسه روشنگران
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه سلام فرمانیه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلهای یاسین» مدرسه درخشان

» مدرسه سوده

» مدرسه آوای تبسم تابان

» مدرسه روشنگران

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه درخشان

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه هما
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نيايش
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
سعیدی
(1398/07/19)
فقط میتونم بگم مدرسه از همه لحاظ عالیه، ممنون از مدیریت مدرسه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
برومند
(1398/06/10)
من دیروز حضورا به این مدرسه رفتم واقعا برخورد معاون رو پسندیدم و توضیحات کامل به من دادند و پسرم را در این مدرسیه ثبت نام کردم
رئوفی
(1398/05/05)
مدرسه از لحاظ آموزش و امکانات عالیه . از مربی پیش دبستان پسرم خانم غلامی خیلی راضی بودم. ممنون از مدیریت مدرسه
مشایخی
(1398/03/03)
سلام به همه پسرم امسال کلاس پیش دبستانی سرکار خانم علینقیان بودند. واقعا ایشون دلسوزانه و مهربان برای بچه ها زحمت کشیدند . امیدوارم همیشه سلامت باشند و از مدیریت مدرسه که همچین معلمانی انتخاب کردند نیز متشکرم .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
خوشنویسان
(1396/04/30)
پسرم پارسال تو این مدرسه بود و از معلمان و کادر اجرایی این مدرسه خیلی راضی بودیم و امسال هم پسرم رو اینجا ثبت نام کردم. از مدیریت محترم مدرسه آقای منتخبی نهایت تشکر را دارم
رویا فرهمند
(1396/01/18)
با سلام و تشکر ازین سایت خوب و مفید. من پارسال از طریق این سایت با این مدرسه اشنا شدم و پسرم را که کلاس پیش دبستان مسرفت اینجا ثبت نام کردم. خدا رو شکر از عملکرد مدرسه راضیم و برای سال آینده نیز پسرم را در همین مدرسه ثبت نام خواهم کرد.
پاسخ : سلام، خوشحالیم که تیزلند تونسته کمک کوچیکی به شما کنه دوست عزیز
موفق باشید.