سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره پیش دبستان پسرانه غیر دولتی آینده سازان

مدرسه آینده سازان یک مدرسه پسرانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 7 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه ملک، خیابان کشواد، پلاک 57 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88435440-88433948 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,343 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4172)

مدرسه آینده سازان، پیش دبستان غیر دولتی پسرانه : خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه ملک، خیابان کشواد، پلاک 57

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه رازی
» مدرسه مصباح
» مدرسه فرزانگان
» مدرسه ضحی
» مدرسه فیروزبهرام
» مدرسه تزکیه 1
» مدرسه مبتکر اندیشمند
» مدرسه شهید همت
» مدرسه فرزانگان
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه ندا
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه شایستگان رازی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نیکا» مدرسه مشکوه

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه فرزانگان پویا

» مدرسه گلهای یاسین

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1398/05/23)
از نظم مدرسه راضی نیستم و به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1398/02/22)
من نمیدونم چرا انقدر اولیا از این مدرسه تعریبف می کنند، من 1 ساله پسرم رو توی این مدرسه ثبت نام کردم و راضی نیستم..
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهراد
(1397/11/28)
این مدرسه خوب است اما حیاطش کوچک است و دستشویی هایش بد هستند...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/03/28)
سلام
از سایت شما متشکرم بخاطر آشنایی بنده با این مدرسه خوب و عالی در منطقه 7 از هر لحاظ این مدرسه خیلی خوب بود و من امروز پسرم را در پیش دبستانی آن ثبت نام کردم.
(1396/03/22)
با سلام، واقعا این مدرسه در منطقه 7 جزو بهترین مدارس است خیلی عالی بود از آقای میرحجازی هم تشکر میکنم برای اینهمه انرژی مثبتی که به فرزندم دادن برای تشویقش و علاقمند شدن پسرم به مدرسه ممنونم از همه تون به شما دوستان هم پیشنهاد می کنم از نزدیک با محیط این مدرسه آشنا بشید.
(1396/03/22)
سلام
جا داره در اینجا از سایت تیزلند تشکر کنم بخاطر معرفی این مدرسه خوب برای فرزندم و تشکر از پرسنل خوب آینده سازان بنده پسرم را در پیش دبستان این مدرسه ثبت نام کردم. سپاسگزارم
پاسخ : سلام دوست عزیز تیزلندی
ما هم از موفقیت شما بسیار خوشحالیم. همچنین منتظر نظرات بعدی شما پیرامون ویژگی های این مدرسه هستیم.
(1396/03/22)
من پسرم در این مدرسه درس می خواند. از محیط و آموزش و پرسنل و معلمان این مدرسه خیلی راضی هستم. به امید موفقیت های بیشتر این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!