سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه عادی دولتی دین و دانش 1

مدرسه دین و دانش 1 یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهرانپارس، خیابان 124 غربی، بین 109 و 111، پلاک 55 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77861452 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.dinodanesh.sch.ir

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 17,249 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 28 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 28 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4527)

مدرسه دین و دانش 1، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) عادی دولتی دخترانه : تهرانپارس، خیابان 124 غربی، بین 109 و 111، پلاک 55

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه مشکوه
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه فرهنگ جوان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه ندا

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه روشنگران

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزدارانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ملیحه شفیعی
(1398/11/08)
به نظر من مدرسه خوبی نیست
از نحوه برخورد کادر آموزشی با دختر راضی نیستم و به نظرم اول باید تست بدن بعد شروع به درس دادن بکنند
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الهی
(1398/06/14)
ببخشید کسی خانم روحی را میشناسه؟ چه طور معلمی هستند؟
م.موسوی
(1398/05/17)
دختر من امسال میره کلاس سوم .ازمدرسه راضی هستم.کلاس اول خانم عباس زاده عزیز و کلاس دوم خانم کیخائی عزیز که هردو فوق العاده بودند.
بازدید کننده سایت
(1398/05/03)
دختر من 3 سال دراین مدرسه بود مدرسه خوبی هست ولی یکم شلوغه سال سوم خانم صافی معلم دخترم بودن که فوق العاده عالی بودن انشالله همیشه سلامت و موفق باشن
حلما صالحی
(1398/04/07)
آیا پیش دبستانی هم داره ؟؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
سمیه رضایی
(1398/03/04)
به نظرم خیلی مدرسه ی خوبی بود سرکار خانم عباس زاده بسیار دلسوز، حرفه ای و ملاحظه کار بودند من واقعا در پایه اول از ایشون راضی بودم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1398/02/24)
باسلام،من تازه دخترم را میخوام کلاس اول ثبت نام کنم،کدوم معلم کلاس اول بهتره؟تعریف خانم عباس زاده هست درسته؟
(1397/11/03)
مدرسه ی منظم و مسئولیه .
دخترم کلاس خانم عباس زاده بودن . معلم بسیار صبور و دلسوز و باتجربه ای بودن . شیوه ی آموزشی ایشون بسیار به روز بوده . دخترم درس رو کامل سر کلاس یاد می گرفت، تمام کتاب های تمرین در کلاس انجام میشد و دختر من اصلا کتاب نمیاورد خونه . ایشون خیلی به فکر خانواده ها بودن و اصلا هزینه روی دست خانواده نمیزاشتن و اینکه ایشون فقط پایه ی اول رو تدریس کردن و تخصصشان پایه اول در کل خیلی معلم با تجربه ای هستن . همینجا از تمام زحماتش تشکر میکنم، دخترم بیش فعاله و ایشون خیلی در این رابطه کمکم کردن .
بازدیدکننده سایت
(1397/09/20)
دختر بنده در سال تحصیلی 96 -97 در این مدرسه درس می خواند، به نظرم کادر آموزشی خوب نبود و از نحوه برخورد برخی از مسئولین...
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
جعفری
(1397/08/27)
در سال 1396 دختر من در پایه اول شاگرد سرکار خانم مظفری بودند. بسیار عالی و پرتلاش و دقیق و منظم. برای ایشان آرزوی سلامتی و طول عمر دارم.
(1397/07/03)
با سلام و احترام
دوستان کسی سرکار خانم مددی رو در پایه دوم میشناسه؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نجفی
(1397/07/02)
سلام خانم خالصی معلم کدوم پایه هستن؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/13)
دختر من در سال تحصیلی 96-97، کلاس اول خود را با خانم عباس زاده گذروند این خانم بسیار صبور و مهربان و دلسوز بودند و از شیوه آموزشیشون هم خیلی راضی بودم. کادر آموزشی و اجرایی مدرسه هم با توجه به جمعیت زیاد دانش آموزان، مدرسه رو به خوبی اداره می کنند.
باران زمانی
(1397/06/11)
من امسال کلاس ششم هستم در سال هایی که من بودم مدرسه ی خوبی بود خانم ها خاتمی و نوری خیلی من رو یاری کردند.
از اون موقع تا سال قبل که خواهرم توش درس میخوند به نظرم افت کرده.
انتظار داریم بیشتر نظارت داشته باشند.
با تشکر.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/06/07)
سال 72 این مدرسه ثبت نام کردم اون موقع که مدرسه خوبی بود معلم هام خانمها شایگان و موسوی بودن فکر میکنم بازنشست شدن هرجا هستن ایشالا سلامت باشن
یه پیشنهاد دارم اگر یه پیج اینستاگرامی بزنید هم تبادل اطلاعات راحت تر انجام میشه و هم یه تجدید خاطره و به قول خارجی ها رینیون برای ما قدیمی ها میشه و میتونیم دوستها و معلمهامونو پیدا کنیم😉 مرسی از شما
شهره
(1397/03/21)
با وجود اینکه مدرسه شلوغی است ولی نظم خوبی داره ولی معلم دخترم امسال خوب نبود و من به عنوان مادر خیلی اذیت شدم تا بچم عقب نمونه ولی فعالیتهای فوق برنامه و بانشاط در مدرسه خیلی خوب بود
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هدیه
(1397/02/11)
پیش دبستانی و دوم و سوم رو اینجا بودم. به نظرم خیلی مدرسه جالبی نیست از لحاظ کادر معاونین و امکانات، اما معلماش بد نیستن.با این حال خاطرات خوبی از این مدرسه دارم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/10)
باسلام پرسشم این هست که این مدرسه مذهبی هست یاخیر به خاطراسم مدرسه ؟ودیگراینکه اگردرهمین محدوده دبستان دخترانه مذهبی میشناسیدممکنه معرفی کنیدازتون ممنونم
فاطمه
(1396/03/15)
با سلام
خواهش میکنم منو در مورد این مدرسه راهنمایی کنید
من بین مدرسه دولتی و غیر دولتی دودلم
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1396/03/06)
سلام دخترمن ریحانه رضایی سه سال در این مدرسه بود کلاس اول خانم مظفری و دوم و سوم سرکار خانم صافی هردو از معلمان با تجربه و عالی بودن از کلیه همکاران و معاونان کمال تشکر دارم.
سعیده میربهشت مقام
(1396/03/02)
با سلام دختر من سال تحصیلی ٩٥-٩٦ را در کلاس اول این دبستان گذرونده با خانم شفیعی
بسیار مدرسه خوبی هست
همین جا از پرسنل مدرسه و خانم شفیعی عزیز تشکر میکنم
بازدید کننده سایت
(1396/02/14)
من از سال ١٣٧٣ ٥ سال دوران دبستان خود را در این مدرسه گذراندم و می تونم بگم بدترین خاطرات دوران تحصیلم از این مدرسه و بخصوص معلم کلاس سوم ام میباشد سرکار خانم ... امیدوارم یک روز جواب بد رفتاری ها و تاثیرات منفی که در روحیه شاگردانتون گذاشتین رو پس بدین.
پاسخ : دوست عزیز، ضمن همدردی با شما و با احترام به نظری که ثبت کردید، ناچار به حذف نام دبیر مربوطه هستیم.
البته این موضوع قابل توجه سایر عزیزان هست که نظر شما مربوط به گذشته است و حتما تا به حال دستخوش تغییرات زیادی شده است.
به هر حال از اینکه نظر خود را ثبت کردید متشکریم.
سارا
(1396/02/14)
برای پیش دو دخترم رو میخوام ثبت نام کنم،ممنون میشم نظراتتون رو بهم بگید،اول میخواستم غیرانتفاهی ثبت نام کنم ولی الان نظرم عوض شده،بنظر دوستان این مدرسه خوب هست؟؟؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
ریحانه
(1395/11/20)
این مدرسه عالیه. من کلاس اول تا سوم را دراین مدرسه بودم و معلم کلاس اولم هم خانم مظفری بودند. در آن زمان مدیر مدرسه خانم ریزی بودند که خیلی زحمت می کشیدند.
الان من کلاس ششم هستم.
نسترن عاکفیان
(1395/10/04)
دختر من کلاس اوله امسال. معلمش خانم مظفری هستن. من بسیار راضی ام هم از مدرسه و هم از معلم. هیچی کم نمی ذارن. انشالله سلامت و موفق باشن همشون.
بازدید کننده سایت
(1395/09/07)
من سال 1363 کلاس اول رو در دبستان دین و دانش گذروندم. اسم معلمم سرکار خانم بیضایی بود. ان شاالله الان هر جا که هستند سلامت و خوشبخت باشند.
مریم
(1395/02/08)
چه مناطقی جز محدوده این مدرسه قرار دارد
نفیسه استرابی
(1394/11/28)
مدیریت جدید این مدرسه سرکار خانم دهستانی و همکاران محترمشون خیلی در این مدرسه فعالیت میکنند از همین جا به همشون خدا قوت میگویم
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!