سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه عادی دولتی هجرت 1

مدرسه هجرت 1 یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده نارمک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی نارمک، چمن غربی، میدان 42، پلاک 2 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77903314 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,112 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4745)

مدرسه هجرت 1، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) عادی دولتی پسرانه : نارمک، چمن غربی، میدان 42، پلاک 2

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهید مهدوی
» مدرسه نور
» مدرسه امیر کبیر
» مدرسه بهان تکنیک
» مدرسه شهدای هفتم آذر
» مدرسه شهید رامشه
» مدرسه عماد
» مدرسه رازی 1
» مدرسه رازی
» مدرسه دکتر جعفرشهید ی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه فرید
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه موعود
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه آفرینش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
زهره احمدی
(1398/04/12)
سلام من امسال ثبت نام کردم در مدرسه هجرت میخواستم نظرات دوستان رو در مورد این مدرسه بدونم تعداد دانش آموزان در کلاس و اینکه این مدرسه هوشمند هست یا خیر و کادر مدرسه و معلم کلاس اول چطور هستن
سلام
(1398/03/03)
از برخی از کادر مدرسه راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/02/15)
سلام. من در سالهای 62 تا 65 شاگرد این مدرسه بودم که جزو بهترین خاطرات زندگیمه. میخواستم خواهش کنم اگر عکسی از سرکار خانم نجومی که معلم کلاس اول من بودند موجود باشه برام به ایمیل من ارسال بفرمائید.
متشکرم
(1397/11/23)
با سلام و خسته نباشید خدمت شما .
من امیر عابدی هستم دانش آموز این مدرسه در سال 75 الی 80. با توجه به اینکه طی این سالها عضو گروه سرود بودم، میخواستم ببینم فیلمی از آن وجود دارد یا خیر
یه سرود در میدان هفت حوض اجرا کردیم که اون زمان از تلویزیون پخش شد
بازدیدکننده سایت
(1396/10/13)
سلام وقتتون بخیر میخواستم نظرات دوستان رو راجع ب مدرسه هجرت بدونم چون سال دیگه پسرمو احتمالا اونجا بخوام ثبت نام کنم
اگه بیشتر راهنمایی کنین ممنونتون میشم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مومنی
(1396/03/23)
با سلام . مدیر و کادراجرایی فوق العاده عالی هستند. دارای نظم و انضباط خوب. فقط متاسفانه تعداد دانش آموزان زیادند. البته مدرسه خوب هم متقاضیان زیادی دارد. پسرم دوسال اونجا هستند . رسیدگی شون هم خوبه. باتشکر
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند