سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی ثمر

مدرسه ثمر یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده نارمک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی نارمک، 46 متری شرقی، خیابان کربلایی مهریزی، پلاک 24 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77901065 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علیرضا صامتی و موسس آن علیرضا صامتی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 77901065 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 77919622 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,228 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4494)

مدرسه ثمر، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : نارمک، 46 متری شرقی، خیابان کربلایی مهریزی، پلاک 24

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پیام علم
» مدرسه پلی تکنیک
» مدرسه راه حق
» مدرسه بنت الهدی
» مدرسه سما
» مدرسه اقبال
» مدرسه آفرینش
» مدرسه عباس وزان 1
» مدرسه فرزانگان 2
» مدرسه ابن سینا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه امام صادق
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه فرید
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه مشکوه
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه شادآموز
» مدرسه شایستگان رازی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان» مدرسه هورمند

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه مشکوه

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه سرو اندیشان آفتابلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1398/05/08)
داشتم میرفتم پسرمو پایه چهارم این مدرسه ثبت نام کنم با خوندن نظرات پشیمون شدم
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/20)
از مدرسه راضی نیستم
به نظرم مسئولین به تعهدات خود عمل نکرده و در زمان کلاس کامپیوتر البته مثلا کامپیوتر مثل مهدکودک ها بچه من سی دی میبرد که سرکلاس تماشا کنن
مدرسه رو به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم
به نظرم کلاس فوق برنامه ای وجود ندارد
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/01)
من از اولیایی کلاس پنجم هستم، نه پول تغذیه دادم و نه پول فوق برنامه و شرط ثبت نام فرزندم این بوده که همان معلم عالی کلاس پنجم در کلاس ششم باشد، به انتخاب مدیر در این خصوص تبریک می گویم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/01)
سلام، من یکی از اولیای این مدرسه هستم. در تمام مدارس شماره تلفنی از طرف ستاد نظارت وجود دارد اگر شما درست می گویید چرا به این ستاد جهت پیگیری مراجعه نکرده اید؟
منصور
(1396/04/27)
سلام
بنده ازعملکرد این دبستان رضایت کامل دارم؛ به خصوص بحث کلاس های فوق العاده ک زمینه سازپیشرفت تحصیلی فرزندم در دوره متوسطه گردید.
از کادر آموزشی و اجرایی و مدیریتی مدرسه صمیمانه سپاسگذارم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/21)
من از عملکرد این دبستان رضایت دارم و با توجه به امکانات و برنامه هایی که این مدرسه داره بقیه رو تشویق به ثبت نام در این دبستان میکنم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/12)
این مدرسه به تعهداتش عمل نکرد
از فوق برنامه ها راضی نبودم. با وجود اینکه هزینه ی فوق برنامه را دریافت می کنند
زنگ کامپیوتر بچه ها سی دی کارتون میبینند
ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/01/28)
به نظرم این مدرسه اصلا خوب نیست و از مدیریت و نحوه برخورد ایشان راضی نیستم
مدرسه به هیچ کدام از تعهدات خود عمل نکرد اما پول شهریه و تمام و کمال دریافت شد. به هیچ عنوان راضی نبودم و پسرم رو از این مدرسه در آوردم در ضمن هیچ فوق برنامه ای در این مدرسه اجرا نشد.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1395/10/14)
با سلام
پسرمن سال ششم به مدت سه ماه در این مدرسه بود که امکانات مدرسه با توجه به غیرانتفاعی بودن آن مطلوب نبود و هیچگونه فوق برنامه ای اجرا نشد و مجبور شدم پسرم رو از مدرسه بیارم بیرون که نصف بیشتر هزینه سال رو هم از من گرفتن.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!