سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


در ابتدای سال تحصیلی پکیج های تولید محتوای(تدریس تمامی دروس) به همراه کاربرگ ها و آدینه ها به دانش آموزان ارائه می گردد که محتوا توسط اموزگار هر پایه تولید و در بخش آی تی مدرسه تدوین و آماده گردیده.با توجه به شرایط کرونا و دستورالعمل ستاد کرونا در شرایط زرد کلاس ها به صورت حضوری با حداکثر ۵ دانش آموز در کلاس برگزار می گردد و در شرایط نارنجی به صورت کلاس های حل تمرین تک نفره در صورت رضایت اولیا برگزار می گردد.در کنار این آموزش ها آموزش مجازی به صورت روزانه برگزار می گردد.

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی عطر نبوی (نور نبوی)

مدرسه عطر نبوی (نور نبوی) یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده دماوند) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی پردیس،فاز1،میدان عدالت،خیابان فروردین جنوبی،خیابان نیایش، ضلع جنوبی مسجدجامع امام علی(ع) ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 76293017 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم هومن مختاری و موسس آن حاج آقا محمد محمدحسینی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 76293017 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 76279219 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.nabavisch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,085 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4737)

مدرسه عطر نبوی (نور نبوی)، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : پردیس،فاز1،میدان عدالت،خیابان فروردین جنوبی،خیابان نیایش، ضلع جنوبی مسجدجامع امام علی(ع)

پیش دبستان و دبستان غیر دولتی پسرانه عطر نبوی (ص)
وابسته به مسجد جامع امام علی علیه السلام
واقع در شهر پردیس
با ۱۰ سال تجربه
کادری مجرب
ارائه تولد محتوای آماده شده ی تمامی دروس هر پایه توسط آموزگار مربوطه در ابتدای سال تحصیلی
استفاده از کلاس های هوشمند
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سما 4
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه عترت
» مدرسه تزکیه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سفیران پردیس» مدرسه علوم نو

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه کودکان آفتاب

» مدرسه آفرینش

» مدرسه درخشان

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه آفرینش

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه هما
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه آل طه
» مدرسه نيايش
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه همالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1400/03/23)
این مدرسه از نظر آموزش در سطح خوب است و اولین مدرسه غیردولتی پسرانه در شهر پردیس است.آموزگار اول دبستان با بیش از 40 سال تجربه بسیار با تجربه و عالی هستند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/12/16)
مدرسه بسیار عالی هست با کادری مجرب و مدیریتی مسئولیت پذیر.کاش همه ی مدارس ایران مثل این مدرسه باشند
احمدی
(1395/06/26)
سلام آدرس دقیق این مدرسه کجاست؟
حسینی
(1395/06/06)
آدرس این مدرسه کجاست؟