سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


ما در مبتکران نواندیش آموزش مجازی را از اسفند1398 به دلیل اهمیت به سلامت دانش آموزان و اطمینان خاطر از کیفیت آموزش مجازی در بستر آنلاین و ارتباط مستقیم آغاز کردیم تا دانش آموزان و اولیاء عزیزمان با بهترین کیفیت آموزشی ممکن فضای مجازی و بدون دغدغه از امکانات و خدمات آموزشی بهره ببرند.

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی مبتکران نواندیش

مدرسه مبتکران نواندیش یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده پردیس،رودهن،بومهن،شرق استان تهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی پردیس، فاز یک، بلوار فروردین شمالی، خیابان نوروز، روبه روی کوچه نوروز1، مجتمع آموزشی مبتکران نواندیش ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 02176490721 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علیرضا فارسی(متوسطه)،شهربانو کمیجانی(دبستان) و موسس آن امراله باباپور روشن است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://mono-sch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,575 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4694)

مدرسه مبتکران نواندیش، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : پردیس، فاز یک، بلوار فروردین شمالی، خیابان نوروز، روبه روی کوچه نوروز1، مجتمع آموزشی مبتکران نواندیش


مجتمع فرهنگی و آموزشی مبتکران نواندیش در سال 1393 فعالیت خود را در مقطع پیش دبستان و دبستان پسرانه آغاز نموده و با گذشت 6سال ، با توسعه فضای آموزشی و مقاطع تحصیلی،درحال حاضر داری مقاطع پیش دبستان و دبستان،متوسطه اول و متوسطه دوم می باشد. اساس کار این مجموعه کار علمی در کنار آموزش دپارتمانی مهارتهای پژوهشی،رایانه،مهارت زندگی،زبان و... می باشد که به صورت جدی در کنار دروس اصلی تدریس می گردد. امکانات هوشمند و بروز آموشی و پرورشی و کادر مجرب آموزشی و اداری و واحد مشاوره تخصصی در کنار محیط امن و آرام و با نشاط باعث کسب دستاورد ها و رتبه های برتر علمی،پژوهشی و فرهنگی در طی این دوره فعالیت شده است.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه امام صادق
» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه سروش
» مدرسه مبینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)» مدرسه روحی شاد

» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه سوده

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه مشکوه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه هما
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه علوم نو
» مدرسه گلستان آل طهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مریم
(1396/09/27)
دنبال مدرسه خوب برای پسرم میگردم کمی تو سایت شما گشتم و به نظرم این مدرسه خوبه،انشاله سال دیگه که پسرم رفت کلاس اول براتون از معایب و مزایای این مدرسه مینویسم
بنیامین
(1396/01/13)
سلام من دراین مدرسه درس می خوانم نظرمن اینه مدرسه خوبیه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.