سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی وحید

مدرسه وحید یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده نارمک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی نارمک، خیابان رودباری شمالی (مهر)، خیابان شهید بوجاریان، پلاک ۵۰ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77805367 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش‌دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای عباس رمضانی و موسس آن آقای عباس رمضانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.vahidsch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,440 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 8 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 8 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4752)

مدرسه وحید، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : نارمک، خیابان رودباری شمالی (مهر)، خیابان شهید بوجاریان، پلاک ۵۰

دبستان غیردولتی وحید با ۲۹ سال سابقه دارای کلاس‌های درسی و فوق برنامه می‌باشد. دارای کادر مجرب، علاقه‌مند، خلاق و متخصص و آشنا به شیوه‌های نوین آموزشی می‌باشد.
هدف ما تربیت فرزندان خلاق و پژوهشگر است.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه سوده
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه نگرش
» مدرسه رشد
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه شادآموز

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه امینی» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه روشنگران

» مدرسه رشد

» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزداران

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی
» مدرسه سوده
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه درخشان
» مدرسه مهر
» مدرسه خجستگان زهرا
» مدرسه نیکا
» مدرسه درخشان
» مدرسه آل طهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فرامرزی
(1401/02/05)
ه نظر من مدرسه از لحاظ آموزشی خوب نیست . پسر من سال 95 اونجا بود به مسائل آموزشی توجه نمیشه . به نظر من اگر کادر اداری قوی تر باشه باشه مدرسه عالی است.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا دانش آموز
(1401/01/30)
من هر دو پسرانم در این مدرسه تحصیل کردند تمامی فعالیت هایی که این دبستان انجام می دهند مدارس دیگه با کیفیت پایین تر با شهریه بالاتر انجام می دهند. بسیار مدرسه عالی هست بسیار معلمان دلسوز و کادر بسیار دلسوزی دارند خانم رحیمی خانم فراهانی با دلسوزی و حوصله مشکلات ما و فرزندانمون را برطرف میکنن بسیار راضی هستم // از آقای رمضانی مدیریت دبستان بسیار ممنونم که دلسوزانه مانند یک پدر با بچه ها ما رفتار میکنن //
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریمی
(1400/02/05)
دبستان وحید بسیار دبستان خوب و از لحاظ علمی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در مقایسه با مدارس بنام بسیار بالاتر بوده. بویژه از لحاظ تدریس ریاضی و علوم و فارسی. جزوه های معلمین پنجم و ششم در هیچ مدرسه ای ارائه نمیشود. کادر بسیار مهربان و دلسوز برای بچه ها دارد . یادم هست یکی از دانش اموزان که مادر نداشت و ترس از ازمایش و...خانم سهامی معاون مدرسه یک روز کامل وقت گذاشت و بچه رو برای درمان برد. همه اولیا عاشق کادر مدرسه و رفتارهای خوبشان هستند بویژه سرکار خانم سهامی. مدیریت مدرسه جناب اقای رمضانی عاشق بچه ها هستند. و تا به حال مدیری به این اندازه بی ادعا و بامحبت ندیدم. برای تمامی کادر و معلمین دلسوز و باسواد وحید ارزوی سلامتی دارم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/05/07)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
علی راهور
(1397/03/27)
سلام
به نظرم نسبت به درس بی تفاوت هستن، از اینکه هرسال معلم های پایه عوض میشن راضی نیستم
به نظرم نسبت به شهریه ای که دریافت میکنند، خوب نیست ...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/23)
مدرسه وحید تنها مدرسه ای است که درقبال کلاس ها فوق برنامه احساس مسئولیت می کند و کلاس ها را ازاول مهر تا آخر اردیبهشت با کیفیت خوب برگزار می کند
،ضمنا جو مدرسه با افراد باتجربه و دلسوز محیطی صمیمی و با محبت و علاقه مند برای بچه ها به وجود آورده است ونیز بزرگترین ویژگی مدرسه تعادل درتمام امور است .
(1395/02/04)
مدرسه به نظرات خانواده ها کاملا بی تفاوت است،بسیار سختگیر میباشد و دلسوزانه و با محبت با بچه ها رفتار نمی کنند،متاسفانه من سال اول پسرم رو در این مدرسه ثبت نام کردم و از همان هفته اول پشیمان شدم،روانشناس مدرسه رفتار فوق العاده بدی با بچه ها دارد و حجم زیاد تکالیف و نداشتن وقت تفریح و بازی و سخت گیری های بی مورد بچه ها را زده کرده و اصلا مسائل روحیه بچه ها رو مورد توجه قرار نمی دهند
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
خسرو ایری
(1394/08/24)
بسیار مدرسه بی نظم و از سوء مدیریت رنج میبرد
پاسخ : نظر جناب آقای ایری ثبت شد. مسئولان محترم مدرسه در صورتی که مایل باشند می توانند پاسخ خود را جهت درج در ذیل نظر ایشان، ارسال فرمایند.