سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه عادی دولتی سمیه

مدرسه سمیه یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده نارمک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی نارمک، خیابان مهر، ایستگاه مدرسه، میدان 19، پلاک 59 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77926577 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,914 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 20 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 20 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4572)

مدرسه سمیه، متوسطه دوره اول عادی دولتی دخترانه : نارمک، خیابان مهر، ایستگاه مدرسه، میدان 19، پلاک 59

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کریمه اهل بیت
» مدرسه طلوع
» مدرسه فاطمیه 1
» مدرسه شعبانیه
» مدرسه ربانی
» مدرسه زهره بنیانیان
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه فردوسی حکیم
» مدرسه رازی
» مدرسه کوشش

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه عبدصالح
» مدرسه آفرینش
» مدرسه مبینا
» مدرسه محسن
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه ندا
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه تزکیه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه روحی شاد

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه ندا

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ه. ن
(1398/10/11)
با عرض سلام. دبیرستان سمیه جزء دبیرستان های خوب منطقه 8 به حساب میاد. من کلاس هشتم هستم. مدیر و معلماش عالین.
بخصوص دبیر عربی خانم حسینی و دبیر علوم خانم یگانه عالین، متاسفانه خانم یگانه دیگه نمیان و خانم حسینی هم قبول نکردن با هشتمها تدریس بردارن. امیدوارم همیشه موفق باشن.
ر.ش
(1398/08/01)
از نظرم من این مدرسه به خوبی مدرسه های دیگر نیست و من راضی نیستم من الان کلاس هشتم هستم و مدیریت فعلی این در دست خانم اسماعیل زاده هست که واقعا عالی هستن ایشون قبل از مقام مدیریت مقام ناظم یا همون معاون رو داشتن، به نظرم بعضی از کادر رفتار خوبی ندارند، کادر آموزشی این مدرسه خوب هستند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
لیلا
(1398/06/18)
من از مدرسه راضی نیستم و توصیه نمی‌کنم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عسل
(1398/06/15)
دو سال تو این مدرسه بودم این دو سال از کادر اداری راضی نبودم
الان هم که کادر اداری عوض شده راضی نیستم
امسال هم تو این مدرسه موندم هر چند برای خودم و پدر و مادرم خوشایند نیست
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
(1397/10/10)
آیا این مدرسه کانال اطلاع رسانی یا سایتی هم دارد ؟
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
فاطمه
(1397/09/27)
سرکار خانم نیکوبین بهترین معلم دنیا هستند ، ایشون با شیوه ی قشنگ درس دادنشون من را به زبان انگلیسی علاقمند کردند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/07)
مدرسه بسیار خوبی است من راضی هستم کادر اموزشی بسیار تغییر کرده اند و بسیار مهربان و خوب هستند خانم مرادی بسیار مهربان هستند و خانم اسماعیل زاده جدی هستند و این کاری کرده تا بچه ها پررو نشوند..
در کل عالیه از معلم های ریاضی و اجتماعی و عربی هم به خاطر تلاششون متشکرم
دانش آموز
(1397/05/04)
نکته ای که لازم به ذکر در مورد این مدرسه هست اینه که امسال به پایه ی نهم در امتحانات نهایی (خردادماه) خیلی آوانس داده شد...من خودم دانش آموز نهم همین مدرسه بودم ....
در کل به نظرم مدرسه متوسطیه ولی من راضی نبودم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ساره
(1397/05/02)
اینکه همه نظرات رو نمایش نمیدید هیچ کمکی به مردم نمیکنید نظر من رونمایش بدید ...
پاسخ : همانطور که می دانید، سرزمین تیزهوش ها رسانه دیجیتال ثبت شده و رسمی است. ما مجبوریم قوانین و مقررات جاری و ساری را رعایت کنیم حتی اگر در مواردی نسبت به آنها نظراتی هم داشته باشیم.

طبیعی است انتشار بعضی از نظرات بار حقوقی دارد (مثلاً درج اسم فرد یا اطاعاتی که هویت افراد را مشخص کند) و در صورت انتشار، ما مجبور هستیم که در دادگاه به قاضی مستندات ارائه کنیم. بعضی از دوستان نظراتی می گذارند که منفی هم هستند و منتشر هم می شوند البته، این دوستان مدارک مستدل قابل ارائه در دادگاه را به صورت ایمیل ارسال می کنند اما همانطور که می دانید در رسانه های رسمی کشور، انتشار نام افراد و اتهامات تنها پس از نهایی شدن رای قاضی پرونده امکان پذیر است.

اگر در سایت دیده باشید، هم نظرات منفی هست و هم نظرات مثبت. اتفاقا تعداد زیادی از نظرات مثبت که توسط سامانه تشخیص ما به عنوان Spam تشخیص داده می شود و پس از بررسی مسئول بخش مدارس، حذف می شود. زیرا مشخص می شود که مثلاً به صورت جهت دار در دفاع از مدارس نوشته می شوند (مثلا یک کاربر به انواع و اقسام روش ها یادداشت مثبت برای مدارس می گذارد). اتفاقا تعداد نظرات مثبتی که تایید نمی شوند بسیار زیاد هستند. در واقع ما سر و سری با هیچ مدرسه ای نداریم و از هیچ شخصی پورسانت نمی گیریم. بسته های تبلیغاتی ما هم در سایت مشخص است و می توانید در صفحه مربوطه ببینید. تبلیغات هم در کادرهای مشخص نمایش داده می شوند که قابل شناسایی برای همراهان عزیزمان، باشد.

تاکید می کنیم درباره نظرات منفی، ما تلاش می کنیم اگر کلمه ای نامناسب باشد یا بار حقوقی داشته باشد، در حد امکان تعدیل کنیم اما مواردی هست که مدارک مستندی درباره موضوعی برای ما ارسال شده و ما آنها را به صورت کامل درج کرده ایم.

به عنوان یک نمونه عرض می کنیم، مثلاً همین خود شما، حتی ایمیل خود را هم درج نکرده اید که ما بتوانیم مستندات قابل ارائه در دادگاه از شما بخواهیم و به اعتبار اسناد و مدارک بتوانیم فرمایشات شما را در سایت درج کنیم.

در خاتمه، یادآوری می کنیم، در شرایط فعلی و با توجه به اینکه کسی که در برابر قاضی باید پاسخگو باشد، ما هستیم، رعایت برخی مصلحت اندیشی ها (که ممکن است حتی ترجیح خود ما نباشد اما الزامات قانونی ما را ملزم به آن کرده) برای ادامه فعالیت این رسانه الزامی است و مطمئن هستیم شما و دیگر عزیزان این موضوع را درک می کنید.

با سپاس از انتقادات به جا و درست شما. امیدواریم همراهی و همدلی شما همواره در مسیری که در پیش گرفته ایم، همرراه خود داشته باشیم.
ساره
(1397/05/01)
دختر من امسال در این مدرسه درس خوند و اولین سالی بود که من هم اذیت شدم..
از نحوه برخورد کادر مدرسه راضی نیستم و برعکس خانم مرادی مدیریت مدرسه که یک روانشناس کامل بود
به نظرم کادر آموزشی هم در حد متوسط بود..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نسترن پروین
(1396/11/06)
مدرسه خوبی بود ومن از خانوم شکری خیلی خوشم میومد والانم دوستشون دارم 😘😘
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1396/04/31)
هفتم،هشتم و نهم توى این مدرسه بودم و فکر می کنم کادر آموزشیباعث شد بیشتر دانش آموزاى ممتاز پسرفت داشته باشن و علاقشون رو به همه درسا از دست بدن من و دوستام ابتدایى و با معدل هاى ٢٠ تمام گذروندیم ولى با ورود به این مدرسه از تمامى درسا متنفر شدیم به نظر من دبیرای خوبی نداشت ولى سرکارخانم خزائى و بینایى فوق العاده هستند و باید بگم حضور شما در این مدرسه مارو موندگار کرد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/01/24)
من از این مدرسه راضی نیستم و اصلا پیشنهاد نمیکنم من سه سال اینجا بودم حروم شدم حتى کولر هم نداره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پانیذ
(1395/09/07)
مدرسه خوبی نیست من ازش راضی نیستم معلما ی خوبی نداره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پروا
(1395/08/23)
این مدرسه عالیه ومن کاملاراضی هستم.چون خیلی تغییرکرده کسانی که نمره ی کمی گرفتندبه هوش خودشون ربط داره نه به مدرسه
(1395/08/11)
از اول مهر 95 تقریبا 80 درصد کادر و دبیران این مدرسه عوض شده اند و مدرسه خیلی تغییر کرده.مدیریت مدرسه سرکار خانم مرادی بسیار با درایت و با اخلاق هستند و اکثر قریب به اتفاق اولیاءو دانش اموزان و دبیران از ایشون راضی هستند.کلاسها اکثرا هوشمند هستند و مدرسه درحال تغییر و تحول است.آزمایشگاه مدرسه که قبلا حالت انباری رو داشت درحال راه اندازیست .حیاط مدرسه درحال تبدبل شدن به حیاط پوباست.در و دیوارهای مدرسه رنگ امیزی شده است و کلاس های فوق برنامه برای دانش اموزان برگزار میشود کاری که سالهای قبل انجام نمیشد.البته در این تغییر و تحول اولیاء دانش آموزان نقش به سزایی داشتند.هر مدرسه ای درارای نواقصی است و به مرور برطرف میشود.
بازدید کننده سایت
(1395/05/26)
مدرسه خوبی نیست رضایت من رو جلب نکرد. یکسال دخترم رو اینجا ثبت نام کردم ولی پیشرفت که نداشت هیچ، از درسهایی هم که علاقه داشت زده شد
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/05/17)
من از این مدرسه راضی نبودم خوب نبود
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/02/12)
مدرسه بدی است. من معدلم از 20 شده 17:-(
فکرشو بکن
معلماش خیلی بدن مخصوصا معلم تفکر ولی معلم عربیش عااااالیییه
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
حانیه ...
(1394/08/27)
این مدرسه بسیار عالیست..........................
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند