سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه عادی دولتی هاجر

مدرسه هاجر یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده نارمک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی 46متری نارمک، نرسیده به سه راه گلستان، میدان 87، ده متری اول، پلاک 77 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77819422 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,079 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 53 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 53 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4742)

مدرسه هاجر، متوسطه دوره اول عادی دولتی دخترانه : 46متری نارمک، نرسیده به سه راه گلستان، میدان 87، ده متری اول، پلاک 77

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه رضوان تهران
» مدرسه دکتر غلامحسین مصاحب
» مدرسه محسن
» مدرسه محمدیه
» مدرسه نخبگان پور سینا
» مدرسه آئین روشن
» مدرسه المهدی
» مدرسه نورا
» مدرسه سخن
» مدرسه پژوهش

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه امام صادق
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه فرید
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه دانشجو
» مدرسه امام صادق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه ندا

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
یاسمین ط
(1398/10/15)
باسلام
من در سال هشتم در مدرسه ثبت نام کرده بودم که بعد از 2 روز مجبور شدم مدرسه ام را عوض کنم.کلاس ها خیلی دلگیر اند، روی میزها و دیوار پر از نقاشی هست
اما در کل کادر مدرسه خوب بود
شاید اگر وضع مدرسه بهتر شود در سال نهم دوباره ثبت نام کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز پای هشتم
(1398/09/27)
سلام من الان سال دومم هست که در این مدرسه درس میخونم و خیلی راضی هستم
البته در سال هفتمم معلمایی بودن که واقعا وجودشون واسه مدرسه ضرورت داشت اما حالا از مدرسه رفتن و واقعا دلتنگشون هستیم مثل خانم شریفیان عزیز که دبیر عربی ما بودن و با حوصله به ما درس میدادن و من با اینکه از درس عربی خوشم نمیومد ولی خانم شریفیان با بازی و سرگرمی و بسیار با حوصله بهمون درس میدادن و هرسوالی میپرسیدیم با جون و دل جواب میداد و راهنماییمون میکرد. باهامون فوق العاده مهربون بودن و هرچقدر راجب خانم شریفیان عزیز بگم کمه . خانم ولیجانی دبیر املا و انشا بودن که واقعا از مهربونی های اون معلم کمتر از خانم شریفیان هم نمیتونیم بگیم
معلم های عالی دیگه ای هم مثل خانم میرزایی دبیر ریاضی که بسیار با حوصله درس میده و سخت گیری میکنن اما از نوع خوب و اینکه به سوال های ما با عشق جواب میده
معلم مطالعات اجتماعی یعنی خانم بروغنی هم همینطور
و معلم های دیگه که اونها هم خوب هستند..
معلم ها عوض شدن ولی درکل کار اموزشی خوبه
و اینکه خانم رضایی و خانم رنجبر هم امسال رفتن
و معاون های دیگه ای اومدن که اونا هم خوب هستن و همچنان خانم نبی پور عزیز هم هستن. مدیر بسیار مهربانی هم داریم .
از نظافت مدرسه راضی نیستم، روی دیوار ها و نیم کت ها پر از نوشته و شکلک و حتی تقلبه من خواستارم که خانم مدیر عزیز یه طرحی رو ارائه بدن که چند نفر پول بزاریم و دیوار ها رو رنگ کنیم و نیمکت های جدید بخریم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
روژینا
(1398/07/20)
من دانش آموز سال سومی این مدرسه ام مدرسه ی خوبیه
و معلم های واقعا عالی داره هرکی که داره نظر من رو میخونه
باید بگم بچه ها تون رو بیارین این مدرسه و مردد نباشید
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1398/07/02)
مدرسه عالیه بستگی به خودتون داره اگر درسخون باشید رضایت هم دارید چون دبیر‌ها عالی و به اندازه سخت‌گیر و به اندازه مهربان هستن
پیشنهاد میکنم ثبت نام کنید
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1398/06/17)
به نظر من معلم های خوبی در این مدرسه تدریس میکنند، ولی کادر اجرایی رفتار مناسبی ندارند مدیر خوب و مهربانی داریم به نظرم باید بیشتر به وضعیت ساختمان مدرسه رسیدگی کنند و این را هم بگویم آهنگ‌هایی که میگذارند قدیمی است ما دوست داریم به نظرات ما هم احترام بگذارند و کولر‌های مدرسه را نیز تعمیر کنند
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
زهراق
(1398/05/26)
من سال هفتم در این مدرسه درس خواندم این مدرسه هم مانند دیگر مدارس معلمان خوبی دارد از جمله خانم شریفیان و خانم بروغنی و خانم حقی.
این مدرسه دوطبقه دارد و تمام کلاس ها شومینه دارند و کلاس های بالا هم کولر دارد که به نظرم نیاز به تعمیر دارد
روشنایی کلاس های بالا هم کم است.
از نحوه برخورد مسئولین با دانش آموزان راضی نیستم ..
به نظرم امکانات خوبی ندارم و اگر هم داشته باشه زیاد مورد استفاده نداره ...
در کل پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1398/05/26)
مدرسه بسیار خوبیه و کم از مدارسی مانند جنت و فردوس که احتمالا از آنها تعریفات بسیاری شنیدید نداره کادر آموزشی که حرف نداره تمامی دبیران در کارشان ماهر و با برخورد محترمانه و متواضع رفتار می کنند خانم حاج قاسمی مدیر مدرسه بسیار محترم کادر اجرایی هم عالیه خانم رضایی نظارت کامل دارند و همچنین خانم نبی پور و رنجبر
فارغ التحصیل مدرسه هاجر
(1398/05/23)
من به عنوان کسی که سه سال توی این مدرسه با معدل 20 درس خوندم میگم هاجر از نظر دبیران واقعا حرف نداره مخصوصا دبیر های سال آخر نمیگم معلم بد نداره ولی معلم های دروس تخصصی مثل علوم ریاضی عالین این مدرسه معاون های خوبی هم داره که البته بهترینشون خانم نبی پور عزیز هستند اینم بگم تو هر مدرسه ای هم دانش آموز خوب داریم هم بد و این خود بچه هستش که باید خوب باشه و قاطی بد ها نشه حتی اگه هیچ دوستی نداشته باشه...
مدرسه قدیمی ساز هستش ولی تمام نقاط مدرسه به جز داخل سرویس ها دوربین داره که از طریق تلفن همراه مدیر چک میشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/04/12)
مدرسه ی خوبیه و دبیرای خوبی داره ولی به نظر من امکاناتش باید بیشتر باشه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/03/29)
هاجر واقعا مدرسه ی خوبیه و معلمای عالی داره . من سه سال توی این مدرسه درس خوندم و راضی بودم به نظرم نباید به شایعاتی که درباره این مدرسه میگن توجه کنید خیلی ها میگن این مدرسه نسبت به مدارسی مثل فردوس و جنت زیاد خوب نیست ولی مطلقاً اشتباه میکنن این مدارس تو این چند سال خوشنام شدن ولی واقعا هاجر معلمای عالی داره که سختگیری های لازم رو میکنن و از همه نظر عالین و به نظرم نسبت به یه مدرسه ی دولتی آموزش خوبی رو ارائه میدن و کادر آموزشی و معلمای عالی داره مثل خانم شریفیان(عربی و قرآن) ، خانم ملکیان (ادبیات)خانم یوسفیان(علوم) و خانم نعیمی (ریاضی) و.... اردو و برنامه های مناسبتی هم داریم و همینطور معاون مدرسه خانم نبی پور که واقعا عالی هستن. فقط امکانات مدرسه یکم ضعیفه. باید درنظر داشته باشیم که تو هر محیط آموزشی دانش آموزان خوب و بد پیدا میشن ولی نباید مدرسه رو بر اساس خوبی و بدی بعضی از دانش آموزانی که هر 3 سال تغییر میکنن انتخاب کنیدو اینکه این مدرسه با دانش آموزانی که از نظر انظباطی و درسی هر مشکلی داشته باشه به شدت برخورد میکنه و روی دانش آموزا نظارت کامل داره من واقعا خوش حالم که تو این مدرسه درس خوندم و واقعا حرف اونایی رو که درباره ی این مدرسه بد میگن قبول ندارم به نظرم بین مدارس دولتی این منطقه ، مدرسه ی واقعا خوبیه . پیشنهاد میکنم ثبت نام کنید.
نهمی
(1398/01/27)
مدرسه از نظر تدریس عالیه و معلم های خوبی داره مثل خانم یوسفیان،شریفیان و...
و معاونان خوبی مثل سرکار خانم نبی پور ولی به نظرم امکانات خوبی نداره فقط کلاس های بالا کولر دارند، آزمایشگاه هم داریم ولی مارو نمیبرند داخلش.
از نظر دانش آموزانم هم خوب داره هم بد ولی امسال ما نهما رو اردو فقط سینما بردند که نصف بچه هاهم نیومدن ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/01/24)
خدمات خوبی داره
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دانش آموز
(1397/12/02)
همه چیز عالیه دبیران خیلی عالی هستند مخصوصا خانم شریفیان درس ها با دبیران عزیز ما شیرینه پیشنهاد میکنم حتما ثبت نام کنید
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
هفتمی
(1397/10/28)
از نظر تدریس بسیار عالیه مخصوصا دبیر ریاضیمون خانم میرزایی عزیز خانم شریفیان دبیر عربی خانم ولیجانی دبیر املا انشا و خانم بروغنی دبیر مطالعات و در کل مدرسه بسیار خوبیه نمیدونم بعضیا این حرفای منفی درباره ی مدرسه رو از کجا درمیارن
هفتمی
(1397/10/09)
معلم های مدرسه عالی هستن، هم از نظر اخلاق و برخورد و تدریس هم که حرف ندارن.
من از برخورد کادر مدرسه راضی نیستم.
اما از خانم مدیر هرچی بگم کمه.
امکانات مدرسه هم به نظرم در حد معمولی است و ما در کلاس ها ویدیوپرژکتور نداریم.من از خانم قاسمی خواهش دارم اقدام کنند...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1397/10/05)
بنطرم برخی از معلما خوب نیستن، خواهشمندم خانم قاسمی رسیدگی کنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/01)
این مدرسه بهترین دبیران رو داره حتی دو سه تا از دبیران بهترین انتخاب شدند دبیر ریاضیمون خیلی خوب توضیح میدن طوری که کاملا می فهمیم و اگر یک میلیون هم سوال بپرسیم با آرامش و مهربانی جواب میدهند. دبیر علوم خانم شقاقی هیچ وقت سرمون داد نمیزنن و همیشه خیلی با آرامش و مفهومی درس میدهند.
دبیر عربی و قرآنمون خانم شریفیان خوشگل و مهربون خیلی عالی تدریس میکنند و چندین بار و کامل خط به خط کتاب رو توضیح میدن و اینقدر زیبا صحبت میکنند هیچ کس حتی شاگرد های تنبل هم خسته نمیشن.
دبیر مطالعات خانم بروغنی کاملا هر درس رو توضیح میدن و با حوصله به تمام سوالات ما حتی اگر بیخود باشند جواب میدهند و به نظرم بهترین دبیر هستند.
دبیر های نگارش ادبیات هنر کارو فناوری تفکر ورزش دینی زبان انگلیسی قرآن همشون همینطور عالی هستند.......
خانم رضایی عزیز بسیار عالی هستند و آدم دوست داره فقط بهشون نگاه کنه
کلاسا بزرگ هستند و شوفاژ ها و کولر ها سالمن حیاط بزرگه و همه چیز عالیه

پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نگاره
(1397/10/01)
بنظرم این مدرسه کادر خوبی داره البته بجر بعضی از معلما پارسال مدرسه با وجود سرکار خانم جمالی خیلی خوب بو و مدرسه ناطمنطم و انظباط خ.ستی داشت و کاش ایشون از اینجا نمرفتن و واقعا ایشون خوب مدرسه رو اداره میکرد و برای مدرسه رفتن انرژیه خواستی داشیتم و بچه ها خیلی از ایشون راضی بودن ب...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1397/09/29)
سلام.
مدرسه از همه نظر عالیه و دبیران خیلی خوبی داره به جز خانم ... که از نحوه برخوردشان راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هفتم
(1397/09/25)
سلام من امسال به این مدرسه اومدم
معلمای عالی داره مثل خانم میرزایی که تدریسشون عالیه خانم شقاقی فوق العاده اند و خانم شریفیان که اصلا حرف ندارن همچنین خانم بروغنی و ....
اگر بخوام نام ببرم باید کلی تایپ کنم
از نظر تدریس خیلی عالیه
عزیز
(1397/09/18)
هم خوبی داره هم بدی
هفتمی
(1397/09/09)
همه چی عالیه دبیران عالی کادر اجرایی با نظارت کامل به بچه ها عالین امکانات عالی کلاس های بزرگ حیاط بزرگ تدریس عالی
پیشنهاد میکنم ثبت نام کنید
دبیرانی مثل خانم شریفیان خیلی خوبن
دانش آموز هفتم
(1397/09/09)
با سلام، کسانی که میخوان در این مدرسه ثبت نام کنند:
مدرسه بسیار عالی هست همه ی امکانات مهیا است دبیران فوق العاده هستند از جمله خانم شریفیان،خانم بروغنی و خانم بهرامی عزیز. مدیریت و معاونین مدرسه عالی هستند و نظارت کامل دارند کلاس ها پرنور و بزرگ هستند.
نحوه تدریس دبیران بسیار عالیست به اندازه سخت گیری و راحتی هست مشاور داریم نحوه رفتار اساتید با اولیا و دانش آموزان بسیار خوب است نگرانی که میدهند منصفانه است حیاط بزرگ است سرویس بهداشتی ها تمیز هست شوفاژ ها کار میکنند برای مناسبت های مختلف برنامه داریم اردوهای خوبی داریم و هرچی بگم کم گفتم
در ثبت نام در این مدرسه تردیدی نداشته باشید و به حرف و حدیث های پشت مدرسه گوش ندید و مطمئن باشید در مدرسه ای فوق العاده درس خواهید خواند..... هر کسی برعکس گفته بخاطر درس نخواندن خودش بوده بستگی به خودتان داره که چقدر بخواهید درس بخوانید
امیدوارم مطالبی که گفتم کافی باشه برای مطمئن شدنتان
بازدیدکننده سایت
(1397/09/02)
با سلام دبیرستان هاجر خیلی عالیه و تمام دبیران و معاونین این دبیرستان خیلی عالی هستند، ما زیاد تعریف نشنیدم چون مدرسه های دیگه اسمشون رنگین تر بوده ولی اینجور نیست وقتی فقط دو ماه در این مدرسه باشید میفهمید بهترین مدرسه منطقه هست خانم بروغنی و شریفیان و بهرامی بهترین هستند و خانم رضایی عزیز خیلی ماه هستند و برای مدرسه بسیار زحمت می کشند
خانم ماهشی
(1397/08/30)
من در پایه ی هفتم این مدرسه درس میخوانم.
به نظرم مدرسه بدی نیست.معمولیه.
ولی از نظر امکانات راضی نیستم
من از خانم قاسمی خواهش میکنم اقدام کنند.
ولی معلماش عالی هستن هم از نظر اخلاقی و هم از نظر درسی خیلی خوب هستن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نسترین آبادیان
(1397/07/17)
من از این مدرسه واقعا راضی هستم وقتی خانم ریاضی گلی مثل خانوم میرزایی و خانم شریفیان و بزرگ و ولی جانی وبروغنی ، بهرامی ، کشاورز و خانم علوم پوزش خانوم عربی و هنرو کار فناوری و همه هستن و خانم رضایی ونبی پور و رنجبر و خان حاج قاسمی و دوستان و انجمن اولیا و مربیان و سربدار و خدمتکار کلاس ها و بوفه و همه و همه واقعا عالی
بازدیدکننده سایت
(1397/07/06)
سلام من الان سومین سالم است که در این مدرسه درس میخونم و معلم های درجه یک و عالی داره مثل خانم شریفیان خانم نعیمی خانم یوسفیان و خانم بزرگ ومعاون خانم نبی پور .مدرسه خوبیه وپیشنهاد میکنم ثبت نام کنید
صبا
(1397/07/02)
واقعا مدرسه ی عالی و خوبی هستش . خیلی ممنونم از مدیر محترم سرکار خانم حاج قاسمی و ناظم گلمون سرکار خانم نبی پور . واقعا همه ی دبیران به خصوص سرکار خانم نعیمی عالی هستن 😍✔
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مهتاب
(1397/06/25)
به نظرم مدرسه خوبی نیست من در این مدرسه برای پایه هفتم ثبت نام کردم ولی وقتی مدرسه را دیدم پشیمون شدم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دلداده
(1397/06/10)
تا وقتی یه معلم جذاب و مهربون و خوشگل به اسم شریفیان تو اون مدرسس اونجا بهشته اما از برخی از مسئولین راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/05/28)
باعرض سلام خدمت شما
من امسال کلاس نهم میرم و اولین سالی هست که میخوام به این مدرسه بیام خودم از کلاس هفتم تا هشتم مدرسه نمونه دولتی درس خوندم و شاگرد زرنگ و معدل الف هستم میخوام بدونم تو این مدرسه حیف میشم یا نه ایا مدرسه خوبی هست یا نه
با تشکر لطفا کمکم کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/25)
سلام من امسال میخوام برم پایه هفتم و دراین مدرسه ثبت نام کردن از اونجایی که پایه اول تا ششم هم تو مدرسه ای با همین اسم درس خوندم یه چیزایی ازش میدونم و شنیدم که بیشتر دانش آموزان (خوب و ممتاز) از کادرش خیلی راضی هستن ولی از بچه های مدرسه نه، میشه در این مورد توضیح بیشتری بدین و بیگین که چرا ؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
^___^ فرناز
(1397/04/10)
سلام
من دو سال توی این مدرسه درس خوندم در سال اول از مسئولین راضی نیستم..
اما درسال بعد با آوردن خانم جمالی بهتر شده بود
این مدرسه کادر آموزشی فوق العاده ای رو داره و واقعا معلم هاش فوق العاده هستن که البته سخت گیری خاص خودشون رو دارن و همین امر باعث میشه بچه هاجر توی درس خاصی مثل ریاضی ، علوم ، مطالعات و... قوی تر باشن چون معلم هاش کاملا مفهمومی کار می کنن
از برخی از کادر مدرسه راضی نیستم....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/04/09)
سلام من 2سال در این مدرسه درس خوندم اول اینکه می خواستم از مدیریت محترم سرکار خانم حاج قاسمی تشکر کنم همچنین از خانم جمالی و خانم نبی پور و خانم رنجبر کمال تشکر را دارم.
این مدرسه واقعا از نظر کادر آموزشی بسیار در سطح بالایی قرار دارد.
دبیران این مدرسه به اندازه سخت گیری می کنندو مهم تر از همه این که کادر مدرسه واقعا به نظر دانش آموزان توجه می کنه.
ثبت نام توی این مدرسه رو به همه شما پیشنهاد می کنم
بازدیدکننده سایت
(1397/04/09)
در جواب همه دوستانی که گفتن مدرسه خوبیه یا نه؟
به نظرم مدرسه خوبی نیست
از کادر هم راضی نیستم..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
پ.م
(1397/04/04)
این را مدرسه پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1397/04/01)
من دانش اموز نمونه ای هستم و دوست دارم در بهترین مدارس تحصیلم را ادامه دهم ولی الان که این نظر ها را خواندم با وجود این که کولر و سایر امکانات را ندارد از ثبت نام منصرف شدم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/29)
به نظر من در همه مدارس همه جور ادمی هست حتی نمونه دولتی و غیر انتفاعی اما بستگی به خود دانش اموز داره
من تازه امسال میخواهم در این مدرسه ثبت نام کنم لطفا با نظراتتون بیشتر راجع به این مدرسه و دانش اموزانش صحبت کنید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/23)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و از سطح ادب بچه ها راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/01/27)
ایا این مدرسه برای ثبت نام خوبه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/06/30)
مدرسه ی خوبیه و اینکه همه جور دانش آموزی داخل مدرسه هست طبیعه چون این مدرسه آزمون ورودی نداره که دانش آموزان نمونه رو تفکیک کنه ولی مدیر و معاونین برخورد خوبی با شاگردان نمونه دارن اونجوری که من می دونم این مدرسه قبلا فقط کلاس هشتم و نهم رو داشته و به تازگی پایه ی هفتم رو اضافه کرده ،به همین دلیل معلم های هشتم و نهم خیلی بهتر از معلم های هفتم هستن من فقط از معلم های هفتم کمی ناراضی هستم ولی از همه نظر خوبه درضمن دوربین مدار بسته در تمام جا ها ی مدرسه تصب شده که ظاهر مدیر از طریق تلفن همراهش کنترل میکنه و معاونین از طریق کامپیوتر در مورد دوربین دستشویی هم ؛ دوربین در راه روی دستشویی قرار داره نه در داخل خوده دستشویی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/14)
مدرسه خوبیه؟؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
دانش اموز
(1396/05/05)
مدرسه ی شاهد هاجر مثله همه مدرسه های دیگه معلم های خوب و بد داره البته تمامه معلم های این مدرسه نمونه هستن این مدرسه بیشتر به مسابقات و معنویات اهمیت میده و سطح علمیه بالایی نداره به نظر خودم که 3 سال دانش اموز این مدرسه بودم بهتون پیشنهاد میکنم سال اخر یعنی پایه نهم رو تو این مدرسه بخونین چون هرچقد هم که فرم هدایت تحصیلیتون خوب نباشه بهترین رشته ای که امکان داره میفرستن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فلانی
(1396/05/05)
الان من از این نظرات نفهمیدم که این مدرسه خوبه یا بده . لطفا راهنماییم کنید . سپاس
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
یکی از دانش اموزان مدرسه ی هاجر
(1396/04/19)
بنابر تجربه ی من این مدرسه در سال تحصیلی 95_96 که من در انجاتحصیل می کردم کادر خوبی نداشت غیر از یکی از معاون های بسیار خوب و مسولیت پذیر و کار دان و با تجربه سرکار خانم رفیعى.
این مدرسه را به شما پیشنهاد نمى کنم از نظر امکانات،در فصل سرما شوفاژ ها در تمامى ساعات یخ بوده که حتى معلمین هم سردشان میشد و در فصل گرما نیز کولر نداشت... سرویس بهداشتى که تمیز بودن ان براى دختران بسیار مهم است طورى بود که کمتر کسى از سرویس ها استفاده میکرد و دقیقا در بالاى سرویس ها دوربین نصب شده بود که خجالت آور بود..... بسیارى از نکات دیگر را حذف مى کنم
از نحوه برخورد مدیریت با اولیا و دانش آموزان نیز راضی نبودم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هرکی
(1396/03/29)
به نظرم اصلا مدرسه ی خوبی نیست
بعضی معلم ها برخورد مناسبی ندارن
واقعا معلم هایی مث خانم شریفیان و خانم بزرگ و خانم موسوی سرکار خانم های رضازاده و ناظم گلمون خانم رنجبر لایق برترین مدارس هستند
ثبت نام تو این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمودی
(1396/03/18)
از نظامت مدرسه و نحوه برخورد ایشان با دانش آموزان اصلا راضی نیستم. به نظر میرسد مشاور مدرسه قبل از هر کاری بایستی اولیا مدرسه را راهنمایی نماید. و البته به نظرم این مشکلات با مدیریت قوی تر قابل رفع است.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز مدرسه هاجر
(1396/03/10)
واقعااااااااااااااااااااااااا ممنونم از مدیرگلمون سرکار خانم حاج قاسمی و ناظم های عزیزمون خانم رفیعی و خانم نبی پور بسیار سپاس از این همه زحمت که برای ما دانش اموزان می کشید و یه تشکر ویژه از معلم های عزیز تر از جانم که ما را طی 9 ماه ساله تحصیلی تحمل کردند و ما رو به سوی سرفرازی و سعادت هدایت کردند واقعا ممنون از همه ی کادر مدرسه ی هاجر
یکی
(1396/02/10)
به نظرم اصلا خوب نیس همه جور بچه ای دراینجا وجود داره
(1395/11/26)
مدرسه عالییه
خیلی ممنونیم از کادر محترم
همه چیزش خوبه
ما از همه دبیران و همه ناظمان محترم و ب خصوص خانوم حاج قاسمی متشکریم
بازدید کننده سایت
(1395/11/21)
واقعا مدرسه خوبیه. از خانم نبی پور و مدیر محترم سرکار خانم حاج قاسمی متشکرم .
بازدیدکننده سایت
(1395/10/11)
مدرسه عالی هست و واقعا دبیران خوبی داره
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/10/03)
بسیارخوب
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند