سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس متوسطه دوره اول که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی امام خمینی (ره)

مدرسه امام خمینی (ره) یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان رسالت، بزرگراه رسالت، نرسیده به چهارراه سرسبز، نبش میدان 55 ، پلاک 25 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77246956 - 77246836-77246952 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم عمار پیش بین و موسس آن عباس پیش بین است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://imamkhomeinisch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,362 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5541)

مدرسه امام خمینی (ره)، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : میدان رسالت، بزرگراه رسالت، نرسیده به چهارراه سرسبز، نبش میدان 55 ، پلاک 25

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی (ره)
» مدرسه مهر ورزان
» مدرسه نوبری آشتیانی 1
» مدرسه واله
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه حدیث
» مدرسه نور
» مدرسه مهر ولایت
» مدرسه روشنگر
» مدرسه سلام شهید زین الدین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی واحد فاطمی» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی

» مدرسه روشنگران

» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه هورمند

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه گلستان آل طه

» مدرسه روشنگران

» مدرسه روشنگران

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هما
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه مشکوه
» مدرسه نيايش
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سرای زندگیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
صدیقی
(1400/06/12)
باسلام و خداقوت خدمت همه دست اندرکاران مدرسه، معلمین و مربیان و مدیر دبیرستان دوره اول امام خمینی ما از آموزش های آنلاین و آفلاین که به صورت غیر حضوری برگزار میشد بسیار راضی بودیم و فرزندمان واقعا دربعضی از درس هایش مثل ریاضی و علوم پیشرفت خوبی هم داشت از معلم ریاضی و علوم آقایان بابایی و جاوردی بسیار سپاسگزارم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
لیلا عبدالهی
(1400/06/12)
به نظر من برنامه ریزی در این مدرسه به صورتی هست که بچه ها را به درس و آموزش علاقه مند می کند . معلمان به خوبی تدریس می کنند و ارتباط سازنده ای با نوجوانان دارند .از آقای دکتر پیش‌بین به جهت استفاده از هوش های چندگانه برای اداره دبیرستان کمال تشکر راداریم . انشاالله در تمامی مراحل زندگی موفق باشند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
منصوری
(1399/02/16)
یکی از باسابقه ترین مدارس غیردولتی راهنمایی منطقه هست. جو خوبی داره مربی ها و معلمان رابطه خوبی با بچه ها دارند و از لحاظ علمی قوی کار می کنند و بچه ها را به درس خواندن علاقه مند می کنند ودر آموزش آنلاین هم خوب عمل کردند و از روش های جدید استفاده کردند. هفته معلم را به همه معلمان این مدرسه تبریک میگم ان شاءالله درکارشان موفق و پیروز باشند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمّد
(1396/06/08)
به نظرم مدرسه خوبی هستش من دوتا از پسرهام اونجا درس خوندن
یکیشون الان دانشگاه شریف رشته مکانیک تحصیل میکنه
یکی هم تو دبیرستان کماله
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
محمد نامداری
(1396/06/07)
از لحاظ آموزشی و فرهنگی بسیار پیگیر و با برنامه ریزی هستند . ممنونم از همشون