سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی سید الشهداء(ع)

مدرسه سید الشهداء(ع) یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده نارمک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی نارمک، خیابان جانبازان غربی، خیابان کرمان جنوبی، کوچه شهید عادل زاده، پلاک ۳ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 02172256 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سید الشهداء(ع) است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای محمد شیخی اسرمی و موسس آن آقای عباس حاجی امینی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://72256.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 42,720 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 30 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 30 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4577)

مدرسه سید الشهداء(ع)، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : نارمک، خیابان جانبازان غربی، خیابان کرمان جنوبی، کوچه شهید عادل زاده، پلاک ۳

دبیرستان سیدالشهدا(ع) در سال 1375 در زمینی به مساحت 6000 مترمربع در دو مقطع متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم طراحی و ساخته شد.
این مجتمع آموزشی ضمن استفاده از کادر اداری و اجرایی مجرب و دوره دیده، از بهترین اساتید، مشاورین آموزشی و مشاورین بالینی برخوردار بوده و بهترین خدمات را در زمینه های آموزشی، پرورشی و تربیت بدنی به دانش آموزان ارائه می دهد و همین امر موجب گردیده که هر ساله رتبه های برتر در کنکور سراسری، مسابقات فرهنگی، هنری و قرانی و ورزشی توسط دانش آموزان این مجتمع کسب گردد.
از امکانات فیزیکی و شرایط محیطی عالی این مجتمع که به صورت مجزا جهت هر دو دوره می باشد می توان به :
آزمایشگاه های علوم، فیزیک، شیمی و زیست مجزا و متناسب هر دوره
کارگاه های مجهز برق و چوب مجزا
سایت کامپیوتر مجهز
سالن غذاخوری، وضوخانه، نمازخانه
بوفه
سالن اجتماعات
کتابخانه مجهز دارای مخزن کتاب به روز و سالن مطالعه
کلاس‌های مجهز به کولرگازی
حیاط‌های بزرگ
زمین چمن مصنوعی
اشاره نمود.
همچنین فضای باز این مجتمع دارای امکاناتی همچون زمین فوتبال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، تنیس روی میز، فوتبال دستی و زمین چمن مصنوعی مجزا برای هر دو دوره، محیط مفرحی را برای دانش آموزان فراهم می آورد تا در زنگ های تربیت‌بدنی و تفریح بتوانند به فعالیت‌های ورزشی بپردازند و با آمادگی بیشتر زنگ درسی بعد را آغاز نمایند.
در این مجتمع تمامی کلاس‌ها هوشمند بوده و تجهیزات فناوری و اطلاعات در این مجتمع بسیار مدرن و مجهز بوده که قابل رقابت با بسیاری از دانشگاه‌های تراز اول کشور می‌باشد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه نسیم محبت
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه درخشان
» مدرسه مبینا
» مدرسه علوم نو
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه مشکوه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطایی واحد یوسف آباد



» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه درخشان

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه علوم

» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه ساعی (اندیشه فردا)

» مدرسه درخشان

آشنایی با مجتمع سیدالشهدا (ع)




لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1402/12/03)
عرض سلام و ادب من در خصوص این مدرسه نظرم را کامل نوشتم ولی متاسفانه نمایش داده نشده
من این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
این مدرسه با پادگان نظامی فرقی ندارد
در اینجا از بچه انسان هایی افسرده با اعتماد به نفس پایین در جامعه می سازند که در آینده نتوانند حتی از حقوق اولیه خود دفاع کنند و اظهار نظر نمایند.
امیدوارم نظر بنده را بگذارید تا اولیای محترم بدانند گل دسته های آنان چگونه تربیت می شوند.
پاسخ : با سلام ضمن احترام به نظر ایشان ، لازم است به سه نکته اشاره کنم
الف) این دوست عزیز که فرزندشان در دوره اول تحصیل می کند اشتباهاً نظراتشان در دوره دوم ثبت کرده اند لذا قابلیت مطالعه برای متقاضیان ثبت نام در دوره اول (پایه هفتم) فراهم نیست و پاسخگویی دقیق به آن از حیطه ما خارج است
ب) این کاربر محترم به لحاظ کدورت و ناراحتی از همکاران در دوره اول ، تلاش کردند در چند پیام متفاوت نظرات خود را به صورت مکرر به اطلاع خانواده ها برساند که به نوعی کم لطفی است
ج) دوره دوم جایگاهی برای دفاع از عملکرد دوره اول برای خود قائل نیست و من باب اطلاع و تنویر افکار عمومی به عرض می رساند خانواده های محترم با یک بار حضور در مدرسه و مشاهده عینی ، به صحت و سقم مطالب یاد شده واقف خواهند گردید و به توضیحات بیش از این نیازی نیست .
ولی دانش آموز
(1401/12/08)
من از مسئولین مدرسه راضی نیستم . به نظر من برخورد مسئولین مدرسه مناسب نیست . در این مدرسه هیچگونه فعالیت خاص ازجمله کامپیوتر و نجوم و ...... وجود ندارد به نظر من شهریه مدرسه خارج از عرف مدارس غیرانتفاعی است . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیرضا
(1401/07/30)
مدرسه ی دوره ی اول کادر بسیار قوییی دارد مخصوصا در پایه هفتم مسابقات زیادی بین بچه ها برگزار میشه ومحیطو شاد کرده وبعد دیگه سختگیری از چیزهایی که این مدرسه ازت میخواد هرکس که وارد میشه به امید درس خوندنه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/04/12)
من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/04/12)
سلام،پسر من سال هفتم و هشتم رو توی این مدرسه گذروند،معلمان بسیار خوبی داره. به نظرمن مسئولین مدرسه مسائل براشون مهم هستش . امسال شهریه بالاست.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رادین پناهی
(1400/04/21)
معلم هامون خیلی خوب بودن هم کلاس خصوصی میومدن هم نمره عالی میدادن، معدلمم 20 شد از همشون ممنونم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1399/05/12)
به جرات می توان گفت بهترین مدرسه تهران
شهریه مصوب
امکانات عالی
دبیران کاربلد
پیگیری فوق العاده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1399/02/29)
این مدرسه مدیرش توسط آموزش و پرورش و با مخالفت شدید اولیا ..عوض شد.با تعویض مدیریت کادر مدرسه هم تغییر کردن و در این بین بچه ها بسیار لطمه دیدن.
پیشنهاد می کنم در انتخاب مدرسه دقت کنید و درباره‌ی آن تحقیق کنید.
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
صابر
(1398/11/29)
من پسرم در این مدرسه تحصیل می کند،د با تغییراتی که در کادر مدرسه انجام شده راضی نیستم، لذا توصیه میکنم قبل از ثبت نام در این مدرسه حتما تحقیق کنید
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/11/20)
مدرسه سیدالشهدا مدرسه خوبی بود. البته این خوب بودن مدرسه میتونه پایدار باشه به شرط اینکه تغییری در کادر مدرسه صورت نگیره. ...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/11/17)
این مدرسه مدیر خودش رو اوایل امسال تغییر داده و با نارضایتی خانواده ها مواجه شده است مدیر جدید با کادر جدید قرار مدرسه رو به عهده بگیرن و قبل از ثبت نام سوابق مدیر جدید رو مورد مطالعه قرار دهید و نظر دانش آموزها و والدینشونو حتما بپرسید و به نظرات سایت اکتفا نکنید
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/09/24)
سلام قیمت برای ثبت نام پایه هفتم چقدر است و اینکه آیا مدرسه مذهبی است؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/07/20)
به نظرم چندان جالب نیست و شهریه زیاد است.
و به نظرم نسبت به پولی که می گیرند خیلی بهتر میتوانند عمل کنند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
با تجربه
(1398/06/05)
مدرسه از حیث نظم و انضباط و مدیریت بسیار خوب عمل میکنند فقط به نظرم بهداشت در سلف سرویس اگر رعایت می شد بهتر بود...
با تشکر
مهیار مهرافزون
(1398/05/20)
خیلی اساتید خوبی داره ولی به نظرم معایب خودش هم مثل اردو ها داره
روزبه خدادوست
(1398/04/20)
من از دانش آموزان همین مدرسه هستم و نظرم مثبت است ولی نقص هایی هم مثل سلف مدرسه که به نظرم دیر غذا می دادن و همینطور به نظرم کادر آموزشی سخت گیر بودن ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/04/05)
سلام به همه دوستان
پسر من چند سال در این مدرسه درس خونده و به نظر من همانطور که همه دوستان گفته اند از نظر کادر آموزشی مدرسه خوبیه ولی از محیط مدرسه راضی نیستم...
به نظرم بین بچه ها تبعیض قائل می شوند..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اردلان پاشاپور
(1398/03/06)
من دانش اموز دوره اول پایه هشتم میباشم نظر خودم در باره سطح مطالب علمی وپژوهشی مدرسه خودم خیلی عالی میباشد زیرا مدرسه ما داری کلاس های پژوهشی اردو های پژوهشی و کلاس های کار با ابزار های پیشرفته و سایت رایانه نیز میباشد که همین موضوع باعث امدن من به این مدرسه شد من در این مدرسه احساس خیلی خوبی دارم چون با پیگیری های لازم ما را به درس نزدیک میکنند
(1398/03/02)
من از دانش آموزان همین مدرسه ام. این مدرسه از لحاظ کادر فنی بی نقص و عالیه و سطح دانش آموزان و رقابت میان اونا باعث شده همه سخت درس بخونن. توی آزمونای چهارگزینه ای مثل مرات و مبتکران مدارسی که میخوان بگن ما هم رتبه آوردیم فقط تعداد کمی از دانش آموران خیلی خوبشون رو شرکت میدن، اما تو مدرسه سیدالشهدا همه دانش آموزان شرکت می کنن و با این حال رتبه های خوبی رو میارن. معاونان آموزشی هم کاربلد، با بچه ها صمیمی و دوست داشتنی اند.
مهدی
(1397/09/26)
من سال بعد می خوام برم پایه هفتم ، با مامان و بابام رفتیم مدرسه رو دیدیم . معاونشون بسیار خوب و جوان بود و خوب برخورد کرد . از دانش آموزا هم پرسیدیم هم از کادر و هم معلما راضی بودن . به نظرم توی منطقه مون اوله
بازدیدکننده سایت
(1397/09/21)
به نظرم مدرسه هم دوره اول هم دوم عالیه من کاملا راضی هستم و نتیجه کار کادر مجرب مدرسه رو در قبولی پسرم در رشته پزشکی دیدم سپاسگزارم از مدیریت و اساتید بزرگوارش این مجموعه موفق
دانش اموز هفت چهار
(1397/08/05)
به نظر من مدرسه سیدالشهدا از هر نظر عالی است این مدرسه معلم های بسیار خوبی را در پایه هفتم دارد مدرسه ان طور مردم نظر میدهند واقعا خشک نیست این مدرسه بسیار بر روی درس و پرورش تاکید دارد
دلتنگ
(1397/06/26)
مدرسه خوب ولی به نظرم گران است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/04/23)
پسر من امسال دبیرستان دوره اول را در سیدالشهدا کامل کرد. به نظر من مدرسه از لحاظ مدیریت بسیار منظم هست ، معاون های مدرسه کاملا جوابگوی مشکلات هرچند کوچک هستند و معلم ها در سطح متوسط خوب هستند، ولی محیط به نظرم خشک است و تلاشی در جهت ایجاد یک محیط شاد و دوستانه انجام نمیشه و بیشتر روی درس تمرکز دارند که به نظرم فشار میاد روی بچه ها.
از سطح علمی کادر آموزشی هم راضی نیستت
به نظرم بیشتر هم به مسائل مالی می پردازند...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
مهمان
(1397/04/05)
با سلام . با توجه به تحقیقاتی که انجام دادیم این مدرسه بین تمامی مدارس دوره اول منطقه ی 8 بهترین عملکرد آموزشی و پرورشی رو داره . دانش آموزایی که ثبت نام میکنه هم آزمون میدن هم مصاحبه میشن .
مرتضی
(1397/04/05)
خیلی خوبه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/01/15)
زمان آزمون ورودی این مدرسه چه زمانی است ؟
درپایه ی متوسطه ی اول
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حبیب اله شکیبا
(1395/12/22)
شهریه مدرسه سیدالشهدا.براساس مصوبه اموزش وپرورش میباشدونسبت به مدارس دیگر وحتی مدارس ابتدایی غیردولتی نیز کمتر می گیرد.کادرمدرسه نیزترکیبی از بهترین نیروهای اموزشی شاغل وبازنشسته وحق التدریس درسطح منطقه وتهران می باشند.وگواه این مطلب قبولی دانش اموزان این مدرسه درازمونهای مدارس تیزهوشان ونمونه دولتیهاومدارس غیردولتی مطرح تهران ونیز قبولی المپیادهای کشوری میباشد.ومیانگین معدلهای سال نهم بالای 19 میباشد.
محمد مسلمی
(1395/10/27)
من معتقدم این مدرسه با شهریه ی بالایی که می گیرد می توانست خیلی بهتر از این عمل کند ومتاسفانه کادر این مدرسه از افراد معمولی مدارس دولتی است و به نظر من کار خاصی انجام نمی دهند بلکه دانش آموزان نخبه را جذب وهمانگونه وبعضی اوقات با افت تحصیلی تحویل جامعه می دهند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/06/24)
من یکی از دانش اموزان این مدرسه هستم سطح علمی این مدرسه بالا است در کل مدرسه ی خوبی است