سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی مبتکران نواندیش

مدرسه مبتکران نواندیش یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده پردیس،رودهن،بومهن،شرق استان تهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی پردیس، فاز یک، بلوار فروردین شمالی، خیابان نوروز، روبه روی کوچه نوروز1، مجتمع آموزشی مبتکران نواندیش ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 02176490721 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علیرضا فارسی(متوسطه)-شهربانو کمیجانی(دبستان) و موسس آن امراله باباپور روشن است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://mono-sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,075 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

مجتمع فرهنگی و آموزشی مبتکران نواندیش در سال 1393 فعالیت خود را در مقطع پیش دبستان و دبستان پسرانه آغاز نموده و با گذشت 6سال ، با توسعه فضای آموزشی و مقاطع تحصیلی،درحال حاضر داری مقاطع پیش دبستان و دبستان،متوسطه اول و متوسطه دوم می باشد. اساس کار این مجموعه کار علمی در کنار آموزش دپارتمانی مهارتهای پژوهشی،رایانه،مهارت زندگی،زبان و... می باشد که به صورت جدی در کنار دروس اصلی تدریس می گردد. امکانات هوشمند و بروز آموشی و پرورشی و کادر مجرب آموزشی و اداری و واحد مشاوره تخصصی در کنار محیط امن و آرام و با نشاط باعث کسب دستاورد ها و رتبه های برتر علمی،پژوهشی و فرهنگی در طی این دوره فعالیت شده است.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه دانش پژوهان خیام
» مدرسه فرزانگان 7
» مدرسه رهپویان عطیه
» مدرسه پیام هدایت
» مدرسه باقرالعلوم
» مدرسه هما
» مدرسه دکتر هشترودی
» مدرسه محسن
» مدرسه اندیشه 2

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه درخشان
» مدرسه خیام
» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه مشکوه
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه موعود
» مدرسه آذین علم
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه جامی نوین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ ایران» مدرسه سرای دانش واحد پرسش

» مدرسه نشانه رستا

» مدرسه کوشش

» مدرسه کلاسیکو(مجازی)

» مدرسه خاتم

» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه فجر خاتم

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه آفاق بدیع
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه آینده برتر
» مدرسه مشکوه
» مدرسه علوم
» مدرسه کوششلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.