سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه نمونه دولتی جنت

مدرسه جنت یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده نارمک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان هلال احمر، خیابان گلستان، میدان 94، کوچه خدایی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77813065 - 77841112 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم توحید پور است.
این مدرسه از نوع مدارس نمونه دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.jannat8-sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 87,317 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 195 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 195 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4499)

مدرسه جنت، متوسطه دوره اول نمونه دولتی دخترانه : میدان هلال احمر، خیابان گلستان، میدان 94، کوچه خدایی

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه البرز پایدار
» مدرسه دکتر محمود افشار
» مدرسه درخت دانش
» مدرسه ندای بعثت
» مدرسه مهر
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه نور نرگس
» مدرسه زینبیه
» مدرسه سجادیه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای علم
» مدرسه مهر
» مدرسه حضرت سیدالشهدا(ع)
» مدرسه نیم‌ رخ
» مدرسه هاتف
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه رشد

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر هشتم» مدرسه سلام سبز

» مدرسه فرهنگ

» مدرسه قلم مهر

» مدرسه آفرینش

» مدرسه سرای دانش واحد پرسش

» مدرسه روشنگر

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزداران

» مدرسه چشمه اندیشه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه خاتم
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه آفاق بدیع
» مدرسه سینا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه ایراندخت
» مدرسه مهر
» مدرسه دولت
» مدرسه شهید مقدادیان
» مدرسه نخبگان دانشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز کلاس هفتم
(1402/07/14)
سلام . من یک دانش آموز کلاس هفتم این مدرسه هستم. من این مدرسه رو بهتون پیشنهاد میکنم . واقعا خیلی خوبه. کادر آموزشی خیلی خیلی سخت گیر نیست و بچه ها خیلی شلوغش میکنن
البته من هنوز دو هفته هست که به این دبیرستان میرم ://
و معلم های بسیار خوبیییییی داره
فقط یک چیز دیگه که من خیلی خوشم نیامد این بود که همه جور بچه ای رو راه میدن و این بنظرم خوب نیست . منظور بچه هاییی که لات هستند هم راه میدن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز جنتی
(1402/07/03)
من 3 سال راهنمایی رو تو این مدرسه درس خوندم و امسال رفتم دهم.این مدرسه فوق العادس از نظر امکانات و معلمان و حتی کادر مدرسه واقعا عالیه. فقط کافیه باهاشون همراه بشید تا خونه دومتون بشه جنت. خانم مرادی عزیز که معاون مدرسه هستن، هم سختگیری های خودشون رو دارن و هم همیشه هواتونو دارن.دبیران عزیز پایه نهم که بسیار عالین و حتی نود درصدشون معلم های تیزهوشان هستن. درس های علوم به صورت جداگانس و واسه هر درس علوم معلم جدا داره. دبیران ریاضی درجه یک خصوصا خانم صادقزاده که واقعا برای بچه ها از جون مایه میزاره.تمام جزوات فراتر از کتابه حتی در سطح دوره اول تیزهوشانه. کلاس های بزرگ با تخته هوشمند و برای هر پایه کمد دارن همچنین آزمایشگاه و حیاط بسیار بزرگی هم داره.فقط باید ذکر کرد که تو این مدرسه جو درسیش واقعا بالاعه یعنی رقابت وجود داره و به سطح علمی خیلی اهمیت میدن و سختگیر هستن.مشاوران خوبی برای هدایت تحصیلی سال نهم دارن که البته امسال مشاوری اومد که واقعا کارشون خوب نبود.اما به جز ایشون مشاوران دیگه ای هم بودن که کارشون درسته.خلاصه که تو انتخاب این مدرسه اصلا شک نکنید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1402/05/21)
سلام من دخترم 3 سال تو این مدرسه درس خوند معلمان بسیار عالی و دلسوز کادر خوب و پیگیر ومدیریت فوق العاده جا داره از همه ی کادر مدرسه بخصوص دبیران عالی و زحمتکش این مدرسه که ال حق جنت نامی برازندشه کمال تشکر و قدردانی رو بکنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز جنت
(1402/03/15)
این مدرسه بیشتر اوقات ساعت 3 بچه ها تعطیل می شوند بسیار سخت بچه ها را ثبت نام می کنند و از نظر درسی عالی و اول هستن بیشتر کتاب درس می دهند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آها جنت
(1402/01/27)
من دانش آموز کلاس نهم این دبیرستان هستم مسئولین مدرسه رفتار مناسبی با بچه ها ندارند. از لحاظ آموزشی مدرسه تقریبا خوبیه و کادر زحمت کشی داره و برای سال نهم بسیار دبیران خوبی داره و مشاورهای خیلی خوبی هم داره
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا دانش اموز
(1402/01/22)
من از کادر مدرسه جنت راضی نیستم . به نظر من شرایط روحی و روانی بچه ها براشون مهم نیست خیلی سختگیری دارند . آزمون ورودی نداره همه جور دانش اموز داره . در کل اگر فقط میخواهید بچه درس بخونه با هر شرایطی مدرسه خوبی. در غیر این صورت من این مدرسه رو توصیه نمیکنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز درحال تحصیل
(1401/11/02)
من از مسئولین مدرسه راضی نیستم . به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست. به سلامت و روان دانش اموزان توجه نمیشه . من از آموزش مجازی مدرسه راضی نیستم. به نظر من مدرسه برنامه ریزی مناسبی برای شرایط آنلاین نداره . من از مشاورین مدرسه راضی نیستم . خانم خسروی دبیر عربی که عالی عربی رو یاد میدن با اینکه درس سختی هست و حتی یه سوال رو برای بار بیستم جواب میدن و خانم نیکوبین که خیلی شاد و سرزنده هستن و ادم انرژی مثبت میگیره ازشون و خانم شوکتی دبیر پیام ها که خشک درس نمیدن و با بچه ها همراهن . من از این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فارغ التحصیل مدرسه جنت
(1401/10/20)
سلام ،من با مشقتهای زیادی که برای ثبتنام داشتم از سال هشتم وارد جنت شدم،به نظرم اسم جنت همجوره برازنده این مدرسه هست،با کادر دبیران مجرب و برنامه هدفمند در مدرسه فرزانگان پذیرفته شدم و از زحمات تمام مسئولین مدرسه که با جدیت و دلسوزی برای همه ما وقت گذاشتند از صمیم قلبم تشکر میکنم و براشون آرزوی بهترینها رو دارم من با افتخار مدرسه جنت رو به همه معرفی میکنم و در آینده به هر موفقیت و جایگاه اجتماعی که برسم قطعا جنت و کادر دلسوز و مهربونشو مخصوصا خانوم صادق زاده رو بعنوان یکی از تاثیرگذارترین عوامل پیشرفت خودم میدونم . من با معدل 20 از این مدرسه فارغ التحصیل شدم و الان در پایه دهم تجربی در یکی از بهترین مدارس فرزانگان مشغول تحصیلم برای همتون آرزوی موفقیت دارم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/06/09)
سلام مدرسه جنت خیلی مدرسه عالی ای هست و سطح علمی بالاو معلمای خیلی خوبی داره معلم ها بسیار دلسوز و حرفه ای هستن من امسال تیزهوشان قبول شدم از همه دبیرای خوبم خانم الیاسی عزیز خانم محمودی نیا عزیز خانم امیرکاوه عزیز خانم بایسته عزیز خانم عبدی عزیز خانم اکبری عزیز خانم مهربانی خانم صادق زاده عزیز خانم نیری عزیز و.. نهایت تشکر رو دارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/05/27)
سلام من امسال برای ثبت نام و به اصرار همسرم اقدام کردم ادرس منزل ما در فاصله بسیار کمی از این مدرسه بود ولی مرتبا از طرف مدرسه اعلام میکردند ظرفیت تکمیل است با تلاش بسیار و اخذ نامه از آموزش و پرورش و علیرغم میل باطنی خودم موفق به ثبت نام شدم. از همون بدو ورد با برخورد نامناسب کادر مدرسه مواجه شدم . به نظر من مسئولین به سلامت روان دانش آموزان توجه نمی کنن. این مدسه از نظر آموزشی و نظر امکانات ی مدرسه عادی هستش . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش اموز
(1401/04/07)
سطح اموزشی و برخی دبیران خوب هست ، خصوصا دبیر عربی ، ریاضی و فیزیک ، زیست هم در سطح خوبی با بچه ها کار میکنن ، و تفاوت خاصی با مدرسه دولتی نداره. من از کادر اجرایی مدرسه راضی نیستم به نظر من برخورد مسئولین مدرسه با اولیا و دانش آموزان مناسب نیست.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فارغ التحصیل جنت
(1401/04/01)
من از سال هفتم اینجا درس خوندم .من از مسئولین مدرسه راضی نیستم . به نظر من مسئولین به سلان روان دانش آموزان توجه نمی کنن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فارغ التحصی جنت
(1400/07/03)
خب برای کسایی که درمورد این مدرسه میخوان بدونند باید بگم مدرسه واقعا عالیهه.
من خودم هفتم خیلی تلاش کردم اینجا ثبت نام کنم اما نشد و از پایه هشتم اومدم یک ماه اول برام سخت بود چون سطح مدرسه خیلی خوب بود و من مدرسه هفتمم اینقد سطحش خوب نبود و من باید خودم رو تطبیق میدام که خداروشکر این کار رو هم کردم هرچند اوایل یکم نمراتم پایین بود اما بعدش شدم جزو برترها و خیلی خوشحال بودم که اینجام تا اینکه بعد از 5 ماه کرونا اومد و کلاس ها انلاین شد
خب قطعا حضوری یه چیز دیگه بود اما تو آموزش مجازی هم کم نداشتیم
مخصوصا سال نهم که سال خیلی مهمیه ما بهترین معلم ها رو داشتیم و هر گونه کلاسی که لازم بود برامون برگزار میشد و از بهترین مشاورا دعوت به مدرسه شد و اطلاعات ما از همه نظر بالا بود
پس اگه میخواین موفق باشین و تلاش کنید و اهل سوسول بازی نیستین این مدرسه با اینکه هیات امنایی شده اما هنوز در حد نمونه دولتی عالیی کار میکنه
مرسی از همشون
(البته هر مدرسه ایی یه سری چیزا هم داره که بعضیا خوششون نمیاد حالا زیاد تعریف نکنیم افراطی بشه متنمون😂)
ولی انتخاب مدرسه کار مهم و سختیه و من خودم اون زمان دوست داشتم با یکی که داره تو جنت درس میخونه صحبت کنم اگه خواستین به آیدی ( kouncur.me) تو اینستا پیام بدین کمکتون میکنم.. نگران نباشین پیج شخصیه و تبلیغ نمیکنم😂
ایشالا هممون موفق باشیم💛
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فارغ التحصیل1400🙃⁦✌🏼⁩
(1400/04/22)
در مورد نظری که گفتید توی حال و هوای نمونه دولتی هست این موضوع از اول به شما اعلام میشه و میتونید ثبت نام نکنید ...
برای بخش پرورش هم ما توی جنت حتی توی دوران مجازی هم کارهای پرورشی داشتیم و اینکه تو هفته یک زنگ کامل به مشاوره اختصاص داده میشد که این خودش پرورش حساب میشه و کارگاه های مختلف پرورشی هم برگزار میشد پس اینکه بگید فقط اموزش هست یه چیز غلط....
اینکه گفتید مناسب تجربی هست اموزش اون هم باید بگم دبیرای ریاضی خیلی سطح بالا کار میکنن و به ریاضی هم توجه ویژه میشه و فارسی هم جزو دروسی هست که خیلی بهش اهمیت میدن و اصلا اینجوری نیست که فقط دانش اموز تجربی پرورش بدن ....
موفق باشید
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1400/04/12)
سلام دوستان
بنده ولی دانش آموزی هستم که هفتم و هشتم رو تو این مدرسه خونده والانم وارد پایه نهم میشه
نظرم هم کاملا به روز هست
این مدرسه هنوز تو حال و هوای نمونه دولتیش مونده و حواسش به بچه ها نیست طوری که فقط تمرکز داره رو نام جنت فقط کافیه یکبار مراجعه کنید به مدرسه متوجه میشید
به نظر من پرورش نداره و فقط آموزش اونم فقط رشته تجربی هست
بد برداشت نکنید معدل دختر بنده بالای 19 هست
ولی از نظر کادر مدرسه ضعیفه
بنده دنبال مدرسه برای پایه نهم هستم
ولی دبیر ریاضی خانم بایسته ودبیران علومشون عالی هستن
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فارغ التحصیل1400🙃⁦✌🏼⁩
(1400/03/23)
درباره معلمین جنت باید بگم خیلی از معلم ها وقتی امنایی شد هم موندن و اون معلمینی که تغییر کردن هم مجموعه خیلی روی انتخاب دبیر دقت داره و باز هم معلمین خوبی رو جایگزین کرده و اینکه مدرسه هم به همون سبک نمونه داره ادامه میده البته باز هم بستگی به بازخورد دانش اموزا داره اما برنامه ریزی مدرسه با شیوه زمانی که نمونه بود هست
از نظر دانش آموزان هم به هر حال مدرسه ایی پیدا نمیکنید که همه دانش اموزان خوب باشن ولی در کل اگر منظورتون وضعیت انضباطی مدرسه هست باید بگم از نظر انضباطی مدرسه به شدت سختگیره و نسبت به بقیه جاها دانش آموزای بهتری داره به نظرم ....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/02/29)
سلام لطفا راهنماییم کنید..دخترم قراره بره هفتم
خیلیا میگن از زمانی که نمونه نیست و امنایی شده دیگه معلماش خوب نیستن
خیلیا میگن عالیه و همچنان به همون سبک
خیلیا میگن که از نظر دانش آموز،بچه های خوبی نداره و من واقعا گیج شدم..خواهشا یکی کمکم کنه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/10/20)
سلام . میشه یکی که تجربشو داشته بگه واقعا مدرسه ی خوبیه و اینکه برای ثبت نام پایه ی هشتم رو قبول میکنن و معدل باید چقدر باشه یکی که تجربشو داره میشه دقیق اینا رو بگه چون بین این همه نظر مختلف من نمیدونم دقیقا.
و اینکه میشه بگین توی چه برنامه ای درس میخونین
شاد
واتساپ
ادوب یا ...
و اینکه کلا از مدرسه و شیوه تدریس تو انلاین راضی هستین و برای هشتم ثبت نام میکنه و معدل چجوری باید باشه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی
(1399/10/09)
سلام من کلاس ششمی هستم خواستم بدونم شرایط ورود به مدرسه چی هست آیا باید آزمون بدیم ؟اطراف ملارد شهریار هم این مدرسه هست ؟من وضعیت درسیم متوسط هست میتونم تو این مدرسه درس بخونم اگه میتونید رانمایییم کنید ممنون مییشم تشکر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهار بهره بر
(1399/10/02)
این مدرسه عالییییییییییییییییییه اما به تازگی یکی از مشاورهای خوبشو از دست داد. خانم مریم امیر سلامی بودن. ایشون فقط از مدرسه نرفتن ایشون کلا از بین ما رفتن و ما خیلی ناراحتیم من از وقتی این خبر رو شنیدم هنوز هم نمی تونم خوب تمرکز کنم با اینکه قضیه دو ماه قبله. اما خانم پرور هستن ایشون هم مشاور خیلی خوبین. سایتمون هم قبلا خوب بود اما از وقتی کرونا اومد همش خرابه. البته نه اینکه نتونیم بخونیم اما سخت تر میشه چون ممکنه معلممون بخواد درس این جلسه و درس جلسه بعد رو یکی کنه یا کلاس جبرانی بزاره. در کل خوبه و در جواب اون دوستمون که میگه دوستی تو این مدرسه معنایی نداره باید بگم خیلی هم داره. منو دوستم همش در حال رقابت بودیم ولی هنوز هم با هم دوستیم . درضمن با اون همه رقابتی که داشتیم باهم همگروه هم بودیم تو خوارزمی شدیم گروه اول مدرسه خواستیم بریم منطقه که کرونا اومد لغو شد امسالم که اصن خوارزمی آزمایشگاه نداریم چون هشتمیم. با اینکه امسال هشتمم این مدرسه رو واقعا توصیه می کنم البته معلم عربی امسامون واقعا خوب نیستن و من سر کلاسشون نمی فهمم اگه دختر عمم نبود هیچی یاد نمی گرفتم. خانم توحید پور واقعا برامون زحمت می کشن. من یه بار از خانم سلامی عزیز پرسیده بودم نمونه سوال از کجا بگیریم سایت شمارو معرفی کردن. در جواب اون دوستی هم که گفتن کلاس تابستونه نبود امسال برای هفتما باید بگم پوستمونو با این که بدون آزمون بودیم تابستون هشتم کندن=) معلم های شیمی و فیزیک و زیستمون (خانم مهربانی خانم الیاسی و خانم محمودی نیا) از تحصیلات بالایی برخوردارن و مهربونن. این مدرسه برای ورودی دانش آموزاش آزمون نمیگیره از وقتی هیت امناییه ولی به کارنامشون نگاه می کنه نباید حتی یه نمره خوب هم داشته باشید منم از منطقه دیگه ای تو این مدرسه ثبت نام کردم و تنها دلیل اینکه قبولم کردن این بود که خود خانم توحید پور پرونده مو دیدن و نمره هاشو بررسی کردن همونطور که می دونید از چهار نمره حساب میشه پرونده ها. من از این مدرسه راضیم فقط اگه میشد بعد فوت خانم سلامی امتحان نگیرن( دو روز بعدش امتحان دادیم سه چهار روز بعدشم امتحان میان ترم) خیلی خوب بود و ای کاش می شد امتحانای مجازی رو ساعت هفت و نیم صبح نگیرن و هرماه امتحان جامع یکشنبه می دادیم مثل پارسال.
راستی خانم بایسته رو جا انداخته بودم(ببخشید) ایشون یه معلم عالیییییییییی هستن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فارغ التحصیل جنت
(1399/08/02)
بنظرم اگه واقعا اهل رقابت و خوندن نیستین نیاین اما دبیرا واقعا عالین من خودم پارسال از این مدرسه فارغ التحصیل شدم و الان فرزانگان4 میخونم اگه در حد متوسط رو به بالا توی این مدرسه تلاش کنین و هدف تون تیزهوشان باشه مطمئن باشین موفق می شین و به جرات می تونم بگم که جنت بالاترین قبولیای تیزهوشانو داره
پس اگه اهل تلاش هستین و هدفمندین این مدرسه جای شماست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Mahshad-ZR
(1399/06/01)
من امسال یه یازدهمیم. سه سال نمونه دولتی رو تو این مدرسه سپری کردم. هم اتفاقات بدی واسم افتاد هم خوب ولی همشون شدن برام یه خاطره. خاطره ای که وقتی بر میگردم و بشون نگا میکنم فقط لبخند میزنم حاضرم همه چیمو بدم فقط یه بار دیگه اون خاطراتو تجربه کنم. از تک تک لحظات با هم بودنتون لذت ببرین سعی کنین واسه همه یه خاطره خوب بشین این روزا دیگه برنمیگرده پس به خوبی ازش استفاده کنین. با تموم سختی هایی که اونجا کشیدم میگم که این مدرسه رو از دست ندین. شاید سخت گیری هایی بشه اما بدونین در آینده خیلی راحت تر میشین. من اونموقع سختی کشیدم اما الان خیلی موفقم و همه اینا رو مدیون اون سه سال هستم. جا داره که از خانم یادگاری عزیز که سه سال پیشمون بودند و توی تمامی مسابقات ورزشی کمکمون کردن کمال تشکر رو بکنم. ورزش یکی از بهترین خاطرات من توی مدرسه بود با اینکه خانم ساسانی گل به ما اجازه نمیدادند والیبال بازی کنیم ولی ما از هر لحظه استفاده میکردیم تا حتی واسه یه لحظه کوتاه هم که شده خوش بگذرونیم. قدر همدیگه رو بدونین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1399/01/08)
آره من معدل کلم 20 شد
هشتمی
(1398/12/19)
فضای رقابتی هستش .
کسی از نمره ی خوب گرفتن دیگری خوشحال نمی شه،همه دنبال سبقت گرفتن هستن.
دوستی توی این مدرسه معنایی نداره.
از وقتی نمونه نیست،معلم های خوبی نداره
جا داره از خانم بایسته و خانم داوودی تشکر کنم.
سختگیری های زیادی داره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه نهمی
(1398/12/07)
سلام من یه نهمی ام از کادر علمی خیلی راضیم اما کسی که کشش رقابتو نداره نیاد این مدرسه. رو دروس اختصاصی خیلی خوب کار می کنن به نظر من بهترین معلمش خانم صادق زادست
الهام صدوقی یک هشتمی
(1398/12/05)
میتونم بگم که خیلی خوبه من که دوساله دارم توش درس می خونم واقعا راضیم
هفتمی های که میگن واقعا سخت براشون به دلیل اینکه به روش دبستان عادت دارن بالاخره دبیرستان سخت تره
برای منم هفتم خیلی سخت بود اما هشتم برام خیلیآسونه
بچه هارو برای دوره دوم هم آماده میکنن
امتحاناتی که هرماه یکبار یکشنبه ها میگیرند برای کنکور و مدارسی که ورودی دارن مثل فرزانگان و سنپاد خیلی مفیده
من که خیلی راضیم
یه نهمی عاشق جنت
(1398/11/26)
سلام
من سه ساله توی این مدرسه درس می خونم و با آزمون به این مدرسه اومدم، دقیقا سال بعد از ما آزمون برداشته شد.
می تونم به یقین بگم جز بهترین مدرسه های تهرانه .سال اولی که به این مدرسه اومدم ابتدا چون با روش درس خوندن توی این مدرسه آشنا نبودم اذیت شدم .اما از هشتم بهتر درس خوندم و الان که نهمم بسیار از نمرات و معدلم راضیم.
از نظر سطح علمی بالاست، من امسال خیلی به درس خوندم علاقه‌مند شدم چون دبیرای خیلی تاپ و سطح بالایی دارن که در سطح بسیار بالایی کار می کنن.
خانم صادق زاده عزیز، خانوم کلهر خوش قلب و مهربون و شوخ، خانم دانشور باحال و خانوم داوودی که خیلی همراهن و بقیه معلمای عزیز که اسم ازشون نبردم و عالی هستن.
این قدر معلمای نهم خوبن که آدم نمی دونه چجوری ازشون تعریف کنه.
هیچ وقت جنتو فراموش نمی کنم❤❤
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز پایه هفتم درجنت
(1398/10/16)
اینجا مدرسه خوشنامی است اما از سخت گیری ها راضی نیستم ..
و ناراحتم که چرا این مدرسه اومدم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا فروغی
(1398/10/03)
من سه سال پیش پایه ی نهم را در این مدرسه به پایان رساندم. از مدرسه راضی نبودم..
از فضای رقابتی راضی نبودم
در کل پیشنهاد نمیکنم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نا شناس
(1398/09/29)
این مدرسه از لحاظ همه چیز عالیه و در حد تیزهوشان کار میکنه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یه جنتی
(1398/08/15)
به نظر من این مدرسه واقعا عالیه و اینکه اگه شما هم مثل من تو مدارس تیزهوشان قبول شدین و قابلیت اومدن به جنت رو داشتید اومدن به جنت رو انتخاب کنید چون اینکه من به این مدرسه اومدم یکی از بزرگترین موقعیت های زندگیمه
بازدید کننده سایت
(1398/07/12)
تو این مدرسه کسی بیست گرفته؟(معدل کل)
یاس
(1398/07/10)
جالبه اینجا اکثرا نظرات خوب ثبت شده والا تا وقتی که ما اینجا درس میخوندیم بچه‌ها از رفتار کادر و امتحان معلما گریه میکردن
اون فشار روحی و جسمی که در دوره ی هفتم تا نهم وارد کردن هیچوقت فراموشم نمیشه و بی شک تو دبیرستان هم همچین فشاری وجود نداشت حالا به جرئت میتونم بگم تیزهوشان و نمونه دولتی ارزش این فشار ها رو نداره.
البته الان گویا مدرسه اصولی تر شده چون من فارغ التحصیل چند سال پیش هستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/06/31)
سلام ببخشید این جا معلم جغرافیا هم داره؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/09)
خب باید بگم از نظر درسی عالیه ولی فقط 4تا خانوم هستند که توی این مدرسه رو به اینجا رسوندن خانم توحید پور خانم کلهر خانم دانشور و داوودی، باید بگم کادر علمی فوق العاده ای داره ولی از کادر مدرسه راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1398/06/01)
از نظر من مدرسه کادر آموزشی خوبی داره و کادر فرهنگی هم نسبتا خوبه
و معلم های خیلی خوبی داره
ولی پارسال چون برخی کلاس های تابستونی را شرکت نکردند کلاس بندی ها به نظرم خوب نبود..
دو کلاس دانش آموزان متوسط
دو کلاس دانش آموزان عالی
از نظر من تبعیضانه بود
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/31)
من در پایگاه تابستانی این مدرسه شرکت داشته ام و تازه میخواهم امسال به این مدرسه بیایم به نظرم مدرسه ای با سطح بالایی هستش.
مبینا
(1398/05/26)
دختر من امسال نهم بود خواستم از خانم توحیدپور بخاطر زحمات فراوانشون تشکر کنم از کادر قوی که برای مدرسه انتخاب میکنند، مخصوصا سرکار خانم صادق زاده دبیر ریاضی و خانم کلهر و خانم راستی درحد تیزهوشان و شاید هم بهتر فقط حیف که دیگه مدرسه نمونه دولتی نیست و دوره اول نمونه دولتی برداشته شد ولی تا وقتی مدیرمدرسه خانم توحیدپور باشه حتما خوبه
نهمی
(1398/05/20)
سلام من 3 سال توی این مدرسه درس خوندم به نظر من جنت واقعا مدرسه خوبیه و از نظر بار علمی واقعا قویه معلم ها و کادر مدرسه عالی داره سخت گیری هایی که میشه صرفا برای موفقیت دانش آموزاست. کلاس های فرا تر از سطح کتاب گذاشته میشه که خیلی مفیدن . شخصا از این مدرسه راضیم و این مدرسه رو توصیه میکنم برای کسانی که خودشون تلاش میکنن
فارغ التحصیل جنت
(1398/05/19)
سلام من امسال یازدهم هستم و سه سال در این مدرسه درس خوندم متاسفانه پارسال این مدرسه از نمونه تبدیل شد به هیئت امنایی و آزمونش برداشته شد و به نظرم بچه های خوب و ضعیف با هم قاطی شدن..
ولی در کل مدرسه خوبی هست و کادر خوبی دارد البته یه سری از معلمای جنت امسال بازنشست شدن
ورودی هشتم
(1398/05/08)
باسلام باوجود دوندگی هایی که برای این مدرسه کردم تا ثبت نام بشم ولی از مدرسه در کار آموزشی راضی نیستم، بالاتر از سطح کتاب از دانش آموزان میخوان در صورتی که با بچه ها در حد کتاب کار میکنن..
به نظرم در حد متعادل باید امتحان بگیرن نه خیلی سخت نه خیلی آسون..
در کل پیشنهاد نمیکنم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/05/07)
آنقدر نظرهای ضد و نقیض درباره این مدرسه هست که مطمئنا ورودی های امسال با خوندن نظر ها گیج و سردرگم میشن. من توی این مدرسه درس خوندم و واقعا نتیجه دیدم. اگر سخت گیری های کادر هست بخاطر برقراری نظمه و اگر نبود جنت، جنت نمیشد.
به کسی که میخواد توی این مدرسه ثبت نام کنه چندین بار گفته میشه که قرار نیست مثل بیشتر مدارس درسو شل بگیرن و با کمی تحقیق میشه فهمید این مدرسه در حد تیزهوشان کار میکنه.
دبیرامون اکثرا دلسوزن و تا درسو شیرفهم نشیم بیخیال نمیشن. به علاوه مدرسه ما تشکیلات دانش آموزی داره که فکر کنم گستردگیشو هیچ مدرسه ای توی تهران نداره. طوری که عملا همه دانش آموزا یه مسئولیت توی مدرسه دارن. ما همه اینا رو مدیون کادر فوق العاده مدرسه هستیم.
دبیرای عالیمون که میشه از بینشون سر کار خانم صادق زاده خانم دانشور خانم راستی خانم کلهر رو نام برد. همچنین باید به این هم اشاره کرد که تمام این کادر رو سرکار خانم توحیدپور مدیر بی نظیر دبیرستان دور هم جمع کرده.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/05)
ببخشید میشه راهنمایی کنید آیا این مدرسه نمونه دولتی هست یا هیات امنایی . اگر هیات امنایی هست پس چرا روی تابلوی مدرسه نوشته شده نمونه . لطفا راهنمایی کنید
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگزاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود.
با تشکر
یه نهمی
(1398/05/02)
مدرسه جنت یکی از بهترین مدرسه های تهران هستش یجوری که کلا سر زبون هاست
بعضی از دانش اموز های که نظر دادن خب نظرتون محترمه ولی من که اینجا سه ساله درس میخونم میدونم که مدرسه خوبیه و با اینکه سخت گیریشون زیاده و رقابت شدیدی ولی باعث میشه تو سال های بالاتر موفق تر باشیم
اونایی که اذیت میشن همشون رفتن ولی ما موندیم چون آینده مون برامون مهمه
خدایش همه ب نمونه دولتی ها یه طرف جنت یه طرف
اردوهاش ،معلماش، بچه هاش، معاون ها و مدیرش، تکن .هیچ جای دیگه پیدا نمیکنی
خلاصه لپ کلام اینه که مدرسه ای نیست که بشه با بقیه مقایسه ش کنی
توصیه می کنم حتما به این مدرسه بیاین
شاید کمی اولاش ناراحت یا دپرس بشید ولی بعدش درست میشه
فارغ التحصیل جنت
(1398/04/30)
با سلام
من 3 سال تو این مدرسه درس خوندم و این مدرسه از لحاظ علمی یکی از بهترین مدارس تهران هستش به جرئت میتونم بگم با دبیرستان های خوب تهران از جمله فرزانگان یک در حال رقابته و دو دبیر مهم علومش یعنی دبیر فیزیک و زیستش از مدرسه ی فرزانگان یک تشریف میارند
مدرسه فوق العاده سطح علمی بالایی داره و اگه واقعا دانش آموز درسخون باشه میتونه تحمل کنه از نظر انضباطی فوق العاده هستند و به بچه ها اهمیت زیادی داده میشه و اینطوری نیست که هر کی دلش خواست هر کاری بخواد بکنه من خودم جزو اون دانش آموزانی بودم که با آزمون ورودی داخل این مدرسه اومدم ولی دوساله که این آزمون برداشته شده و به مراتب سطح بچه ها پایین تر میاد ولی اونقد دبیرای فوق العاده ای داره که بتونه بچه رو بکشه بالا
سرکار خانم دانشور عزیز سرکار خانم کلهر عزیز سرکار خانم داوودی و سرکار خانم راستی و سرکار خانم صادق زاده از همتون ممنونم انشالله همیشه سلامت باشید دبیرای فوق العاده
و با تشکر فراوان از مدیریت محترم مدرسه خانم توحید پور
(1398/04/29)
من سه سال توی این مدرسه درس خوندم.از خانم توحید پور بسیار تشکر میکنم بابت زحمات و دلسوزی های بیمانندشان.از لحاظ آموزشی این مدرسه عالی کار کرد و حتی بیشتر از یک مدرسه ی نمونه دولتی.بهترین دبیر های ریاضی و فیزیک و زیست رو داشتیم که اموزششان دست کمی از دبیرستان های فرزانگان نداشت.همچنین معاون پرورشی ما سرکار خانم نور محمدی بسیار فعال بودند و در زمینه های پرورشی بسیار عالی کار کردند.جدای از اینها دانش اموزان نیز از لحاظ انضباطی بسیار عالی هستند و دانش اموز بی انضباط به ندرت پیدا میشود که اکثرا هم در اخر اخراج شده اند.اما متاسفانه در سال اخر چون مدرسه از حالت نمونه دولتی خارج و هیئت امنایی شد پاره ای از مشکلات بوجود امد از جمله ورود دانش اموزان هفتم بدون ازمون که باعث شد بین دانش اموزان دو دستگی ایجاد بشه.اما با این وجود دبیران هنوز هستند و مانند گذشته به شیوه تدریس عالی خود ادامه می دهند.حداقل تا سال بعد اینطور باید باشد.
با تشکر دانش اموز سه ساله جنت.
دیانا خمرنیایی
(1398/04/25)
من دانش آموز مدرسه خوب جنت بودم امسال سال هفتم بودم اولش سخت بود ولی شیرین من که طوری بودم که دلم برای مدرسه تنگ میشد ممنونم از سرکار خانم توحیدپور و عوامل همکارا که همچین مدرسه خوبی رو اداره میکنن
سبا
(1398/04/23)
مدرسه ی واقعا خوبیه مخصوصا از لحاظ فرهنگی که اینکار بر عهده سرکار خانم نورمحمدی هستش.کلا محیط مدرسه خوبه
دبیران سختگیری میکنند و توی این مدرسه حتی یک صدم هم در نمرات اضافه نمیکنن،در این مدرسه هر دانش آموز وظیفه ای داره.
از معلم های خوب این مدرسه میشه ب خانم ها داودی،شفیق و یادگاری اشاره کرد.
بازدید کننده سایت
(1398/04/22)
من امسال نهم جنت بودم و حالا واقعا راحت شدم
میخوام صادقانه حرف بزنم و لطفا درج کنید
تمام خاطره ی خوب من از این مدرسه با بچه هاش رقم خورده همین و بس
و البته با تشکیلات خوب دانش آموزیش
همین
به ما که رشته انسانی بودیم خیلی توجهی نمیشد
معلم های خوبی هم در مدرسه هست ک واقعا خیلی خوب درس میدن
ولی در کل من این جا رو پیشنهاد نمی کنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رها مقصودی
(1398/04/22)
به نظرم مدرسه خوبی نیست، اما میتونم بگم دارای معلمان عالی رتبه و بی مثل دار
مدیر و کادر آموزشی مدرسه هم بسیار دقیق هستند
آزمون های بسیار سطح بالا و کاربردی داره که این مدرسه رو نمونه می کنه
باتشکر از شما
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/04/19)
سلام من میخواستم امسال به این مدرسه بیام
لطفا راهنمایی کنید چطور مدرسه ای هستش
بازدید کننده سایت
(1398/04/18)
سلام مدیر وکادر مدرسه کلا عوض شدند
نهمی
(1398/04/02)
من سه سال توی این مدرسه درس خوندم
سال اول همه چیز فوق العاده بود کادر مدرسه در بعضی موارد سخت گیر بودن اما عالی بودن
از نظر درسی هم همه چیز خوب بود
سال هشتم هم همینطور همه چیز عالی بود یعنی هم سختگیری های لازم انجام میشد و هم به موقع برنامه های تفریحی خوبی داشتیم
اما از سال نهم با تغییراتی که در مدرسه رخ داد راضی نبودم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1398/03/29)
من که از جنت خیلی خوب شنیدم اما نظرات کمی گیجم کردن کسی میتونه راهنماییم کنه؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
ناشناس
(1398/03/29)
سلام من می خوام به این مدرسه بیام نظرتون چیه اینجا خوبه یا نه ؟؟؟؟؟؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/23)
سلام می خواستم بدونم هزینه در سال چقدر می شود
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
هورسا
(1398/03/10)
از کادر مدرسه راضی نیستم ولی در مورد درس سخت گیرن..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هشتم
(1398/03/04)
یه نظر من از وقتی که آزمون های ورودی برداشته شده و این مدرسه هم هیئت امنایی شده معلم های عالیی که داشت دوباره به مدارس تیزهوشان برگشتند و دیگه در سطح تیزهوشان کار نمیکند و نسبت به پارسال آمار قبولی هایش در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی دوره دوم خیلی کاهش یافته است.
(1398/02/23)
واقعا تمام دبیران این مدرسه عالی هستن مخصوصا خانم کلهر و خانم دانشور و خانم داوودی و مدیریت خیلی خوبی داره که واقعا دلسوزانه به فکر بچه ها هستن و قبولی های این مدرسه هم خیلی خوبه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ناشناس
(1398/02/19)
از لحاظ آموزشی راضی نبودم و به نظرم نحوه رفتار خوبی با دانش آموزان ندارن
در کل پیشنهاد نمیکنم..
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/15)
آیا این مدرسه براى سال تحصیلى جدید(٩٨-٩٩) ازمون ورودى دارد؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/14)
مدرسه قبلا سطح آموزشی بسیار بالایی داشت ولی به نظرم بعداز هیئت امنایی شدن مدرسه و ورود برخی از دانش آموزها سطخ آموزشی پایین اومده
در کل پیشنهاد نمیکنم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/11/03)
از مدرسه راضی نبودم میتونم به جرات بگم اگه خانوم کلهر و خانم دانشور نبودن مدرسه خوبی نمیشد..
به نظرم برخی از کادر آموزشی خوب نبودن و تست نمیزدن...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فارغ التحصیل این مدرسه
(1397/10/19)
پاسخ :
لطفا تا ته بخونید
من فارغ التحصیل این مدرسم، با بهترین قبولی ممکن، در بهترین مدرسه تهران
اینارو میگم نه برای فخر فروشی و چیز دیگه، میگم که از حرفام درست برداشت کنید
من ورودی 94 این مدرسه ام و میتونم بگم سال های خوبی نبوده،
مشکلی با بچه ها نداشتم، اتفاقا با این حال که مدارسمون جدا شده هنوزم در ارتباطیم و خیلی صمیمی؛
و اگه بخوام منصف باشم به نظرم به نظرم توی مدرسه جنت فقط خانم کلهر و خانم دانشور و خانم داوودی معلم های خوبی هستند
هیچ مشکل درسی ای هم نداشتم، سال نهم تمام مدارسی که امتحان دادم ورودی دادم قبول شدم
ولی نه به خاطر مدرسه، همه ی اینا تلاش خودم بوده، هرنتیجه ای که گرفتم نتیجه زحمات خودم و خانوادم و کلاس های بیرون و زحمت اون 3 معلم بوده

به نظرم بعضی از ایرادهای مدرسه ایناست:
به نظرم سخت گیری داشتن و از نحوه برخورد کادر مدرسه با دانش آموزان راضی نبودم
از اینکه برنامه ریزی خوبی نداشت یعنی برنامه های فوق برنامه یا امتحانات به روزهای دیگه موکول می شد و مشخص نبود، راضی نبودم..
بازدیدکننده سایت
(1397/09/21)
سلام این مدرسه سطح اموزشی خوبی داره ولی بنظرم فقط سطح آموزش مهم نیست و در کنار درس باید برنامه های تفریحی هم وجود داشته باشه ولی این طور نیست
ما هر روز بلا استثنا امتحان داریم و خسته شدیم، امیدوارم مسئولین و معلما درکمون کنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه هشتمی
(1397/09/20)
سلام من امسال ورودی هشتم هستم جنت مدرسه ی بسیار عالی هست و مدیریت بی نظیر و کادر خوبی داره اما امسال با اینکه خانم توحید پور بسیار تلاش کردن اما هفتمی هایی وارد مدرسه ی ما شدن که به نظرم حتی نمره ی ابتدایی خوبی هم نداشتن البته نه همه ..
از برخی از کادر مدرسه هم راضی نیستم.
متشکرم از خانم توحید پور و خانم ساسانی عاشقتونم ♥️
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هشتمی
(1397/09/15)
به نظرم سطح آموزش مدرسه نسبت به سال قبل پایین میباشد.
ای کاش هرکس و هر دانش آموز سرجای واقعیشان بودند و ای کاش دانش آموزان فقط با عشق و علاقه به دانش درس می خواندن نه به خاطر امتحان...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/09)
سلام دوستان ببخشید نوع تدریس برام اصلا اهمیتی نداره اوضاع فرهنگی و دانش اموزان این مدرسه چطوره؟
لطفا کمک کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/27)
از وقتی آزمون ها را برداشتن و مدرسمون هیئت امنایی شد مدرسه نسبت به سال پیش به نظرم بهتر نشده..
امسال من در سال هشتم درس میخوانم و پارسال مدرسه خیلی بهتر از الان بود و دبیران خوب و برنامه های دقیقی داشتند
امیدوارم مدرسه پیشرفت کند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
خانوم ح
(1397/08/24)
به شخصه دو ساله توی این مدرسه درس خوندم اما از نحوه برخورد کارد مدرسه راضی نیستم ...
و به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1397/08/08)
من امسال به مدرسه امده ام مدرسه ی بسیار خوبی اما باید بگم که از نحوه برخورد برخی از دبیران راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ریحانه
(1397/07/27)
من امسال پایه ی هفتم هستم و در این مدرسه ثبت نام کردم سطح مدرسه بسیار عالی هست و خیلی با بچه ها کار میشه و معلمان و کادر خیلی بی نظیری داره اما چون امسال آزمون ها بر داشته شده معلوم نیست چه دانش آموزانی وارد این مدرسه شده باشند ولی امیدوارم مثل سال های قبل نمونه باشه
در کل خیلی مدرسه ی بی نظیریه
الی
(1397/07/24)
من سال نهم اومدم اینجا اما از نظم راضی نبودم
به نظرم گزینه خبی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/20)
به نظر من مدرسه میثاق بهتره هم از نظر فرهنگی هم از نظر آموزشی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مارال فتاح
(1397/07/15)
با توجه به این که مدرسه جنت در سال تحصیلی جدید ازمون ورودی نداشت ای کاش دوستانی که در پایه هفتم ثبت نام داشتند در مورد وضعیت اموزشی مدرسه بقیه رو مطلع کنند .مدرسه هنوز هم مثل قبل قوی عمل می کند یا نه ؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نهمی جنت
(1397/07/04)
سلام
می خواستم برای اولین بار از مسئولین مدرسه شکایت کنم.
من دوساله توی این مدرسه تحصیل کردم و از تمام کادر اجرایی برای نظارت دقیقشون روی رفتار بچه ها و کادر آموزشی عالیشون راضی بودم. دوسال بود که انتظار می کشیدم نهمی بشم و معلم ریاضی مون خانم صادق زاده ی عزیز باشه اما به علت این که امسال عده ای از بچه ها درکلاس های تابستانه شرکت نکردن کلاس بندی ها به نظرم تبعیضانه بود.
دانش آموزانی که در کلاس های درسی شرکت نکردن (هرکس دلیلی داشت، هم هزینه اش برای ما قابل پرداخت نبود، هم به ما گفتن کلاس اول مرداد شروع میشه ما طبق اون برنامه ریزی کردیم ولی کلاس ها آخر مرداد شروع شد و ما نتونستیم شرکت کنیم. و درضمن یه نظرم کلاس های تابستان همیشه بازدهیش پایینه.)
ممنونم از سرکار خانم دانشور (دبیر زیست نهم❤️) و سرکار خانم راستی (دبیر عزیز فارسی💝💖)که با ما در حد تیزهوشان کار میکنن. عاشقتو نم این مدرسه اگر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مینو
(1397/06/19)
سلام خدمت شما
میخواستم بگم که اشتباه است که بچه هارو ثبت نام میکنید و انها فرم مدرسه هم میگیرن بعد که ازمون میگیری میگین به درد این مدرسه نمیخوره بعد میگین برن مدارس دیگر ثبت نام کنن خواهشا دیگه این کار را نکنید
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
خدیجه عزتی
(1397/06/09)
سلام خانم توحید پور محترم دخترم نمونه دولتی شهرستانه اومدیم تهران تو پایه هشتم ثبت نام عمل میاد با تشکر خواهشمندم تو منطقه نارمکیم
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
ورودی هفتم
(1397/06/03)
سلام.مادر عزیزی که فرزند خود را مستعد و دیگران را نامستعد میدانی اتفاقا کلاسهای تابستانی برای دانش اموزان ضعیفتر طراحی میشود تا آنها هم به سطح بقیه بچه ها برسند.پس نگران برگزاری کلاسها نباش. ضمنا اگر طرفدار غربالگری برای حفظ کیفیت مدرسه هستید بدانید که مدارس ساخته و مدیریت میشوند تا کیفیت علمی فرزندان ما بالا برود نه اینکه دانش آموزان ساخته و دستچین میشوند تا کیفیت مدرسه بالا رود.
ورودی هفتم
(1397/06/01)
خانم توحید پور عزیز درسته که امسال متاسفانه بچه ها بدون ازمون وارد شدند ولی حداقل دانش اموزانی در این مدرسه ثبت نام کردند که به شدت پیگیر و اهمیت می دهند هم اکنون هم من مدارس هیات امنایی رو می شناسم که خیلی عالی کار می کنند فقط واقعا در عجبم که چرا خانم توحید پور عزیز؟... ولی نه من ایمان دارم با مدیریت خانم توحید پور جنت در جایگاه اصلی خود خواهد ماند و شاید هم صدالبته بهتر خواهد شد انشالله
ورودی هفتم
(1397/05/25)
سلام خدمت مدیریت محترم مدرسه ی جنت خانم توحید پور عزیز ما شدیدا نگران برنامه های آموزشی مدرسه ی بی نظیرتون هستیم
کلاس های تابستانه برگزار نشده، امیدوارم اشتباه فکر کرده باشم و مدیریت بی نظیر، مدرسه جنت را در جایگاه اصلی خود نگه داره و مارو از نگرانی و دغدغه برهانند..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ورودی هفتم
(1397/05/22)
سلام ازتون تقاضا دارم مثل همیشه در نگهداشتن وحفظ ارزشهای مدرسه ی قدری مثل جنت از هیچ کوششی دست بر ندارند مثلا الان همین نداشتن کلاسهای تابستانه اونم درحالیکه نمونه های تمام مناطق تهران که هیات امنایی شده دارند ماوالدین ورودی هفتم رو شدیدا نگران کرده اخه این نمیشه که چون ثبت نامتون تموم نشده از برنامه ای که همه ی مدارس تهران دارند اجرایی میکنند باز بمونید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ورودی هفتم
(1397/05/22)
سلام . بعد از مدت ها دوندگی بالاخره موفق به ثبت نام شدیم . دلیل انتخاب تحقیقات بسیار و نتیجه گیری مثبت از عملکرد بالای کادر آموزشی و تربیتی بود. اما به دلیل هیئت امنایی شدن پایه هفتم خبر از کلاسهای تابستانی پایه هفتم نیست.
شاید عده ای از لحاظ سوابق تحصیلی شایستگی حضور در مدرسه را نداشته باشن و وارد شده باشن اما این عدالت نیست که به دلیل حضور آنها عده مستعد و سخت کوش دیگه این فرصتهای درخشانی که مدیریت و کادرشون برای دانش آموزان فراهم میکردن و از دست بدن.
نهایتا` باتوجه به اختیاراتی که آموزش و پرورش امسال به مدیران مدارس واگذار کرده در ماههای نخست سال اقدام به غربالگری دانش آموزان کنند و اجازه ندهند کیفیت مدرسه افت کند . من از اولیاء مدارس تقاضا دارم نسبت به سیاستهای جدید که میدونم زحمت بسیاری برایشان دارد کمی مدبرانه و صبورانه مقاومت کنند تا از این مرحله بلاتکلیفی عبور کنند و بتوانند مثل سابق دبیرستان جنت رو بشکل برجسته حفظ کنند .
یقینا` دلسوزی و مرارت های شما عزیزان درتاریخ این آموزشگاه حک خواهد شد و سکانداری سرکار خانم توحیدپور در توفانهای اخیر دریای پرتلاطم تصمیمات وزارت آموزش و پرورش بر باورهایمان از توانمندی ایشان خواهد افزود .
ف...
(1397/05/21)
من فارغ التحصیل این مدرسه هستم
این جا همه چی برای پیشرفت وجود داره
حتی از تیزهوشان هم بهتره و همه چی برای پیشرفت و حتی سخت گیری هاشون هم خیلی بجا هست. این مدرسه بهترین مدرسه نمونه دولتی در تهران است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/15)
با اینکه توی دوران مدرسه میگفتم الان هم ک از این مدرسه فارغ التحصیل شدم هم میگم. نه مثل بعضیا چشمامو رو بدی هاش میبندم نه خوبی هاش اولا معلمای خیلی خوبی داشتیم مثل خانم کلهر دبیر فیزیک و شیمی که خیلی عشقه و خانم دانشور دبیر زیست و خانم اکبر خواه دبیر عربی از نظر سطح آموزشی آموزشی این مدرسه واقعا خوبه اما رفتار کادر اجرایی(بعضی هاشون) به نظرم خوب نیست
و به نظرم بی برنامه اند مثلا ما چهارشنبه یه آزمون داریم تازه سه شنبه ساعت 12 میان مفاد ازمونو میگن ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/10)
سلام
من در این مدرسه درس خوانده ام
واقعا مدرسه خوبی است. تدریس در این مدرسه عالی است و از معلمان برجسته و خوبی برای تدریس استفاده می شود. معمولا قبولی های خوبی هم برای مدارس برتر می دهد💓
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/10)
سلام
من فارغ التحصیل مدرسه جنت هستم و با مدیریت خانم توحید پور از این مدرسه رضایت کامل را دارم
مدرسه از نظر درسی بسیار قوی است و نسبت به مدارس نمونه دولتی دیگر کادر آموزشی بهتری دارد و معلم های بسیار خوبی از جمله خانم ها کلهر(فیزیک،شیمی)،دانشور(زیست)،صادق زاده(ریاضی)،اکبرخواه(عربی)دارد.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/10)
سلام
من فارغ التحصیل مدرسه جنت هستم و با مدیریت خوب خانم توحید پور از این مدرسه رضایت کامل را دارم
کادر آموزشی مدرسه بسیار قوی است و نسبت به مدارس نمونه دولتی دیگر رسیدگی بیشتری در زمینه درسی دارند
بازدیدکننده سایت
(1397/05/06)
سلام
من دوسال تو این مدرسه درس خوندم و امسال به امید خدا سال آخرمه
شاید تو دوران مدرسه خیلی تحت فشار قرار بگیریم به دلیل سخت گیری اما واقعا مدرسه ارزشمندیه
من خودم خیلی اهل بازیگوشی هستم به همین دلیل خیلی موقع ها شده که ناظم و حتی مدیر به من گیر بدن اما الان که یه ذره بزرگ تر شدم میدونم واسه صلاح خودمه
اونایی هم که دارن از مدرسمون نقد میکنن به زودی پشیمون میشن چون وقتی از این مدرسه بریم میفهمیم چه خاطرات قشنگی رو برامون رقم زده:)
بازدیدکننده سایت
(1397/04/26)
در ضمن از خانم یادگاری معلم ورزش بسیار متشکرم که همیشه در کنارمان ماند و از وقت خویش برای پیروزی ما کوشید.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/26)
من دو سال کامل رو در این مدرسه سپری کردم و امسال یک نهمی هستم. در مورد معاونا و کادر مدرسه بعضی هاشون تلاشگر و بعضی ها گیر میدن. مثلا گیر میدادن که زنگ تفریح والیبال بازی نکنیم..
در مورد معلما واقعا میتونم بگم خوبن. خانم امام جمعه، خانم جعفرخانی، خانم صالحی و قلعه نویی و خانم بنکدار و خانم اکبرخواه معلمان مورد علاقه ام بودند، با اینکه برخی میخواستن منو تنبی کنند اما خیلی خوب بودند.از همه معلما نهایت سپاسگزاری را دارم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1397/04/14)
با سلام من امسال پایه دهم دبیرستان نمونه دولتی الهام هستم.
سه سال دوره اول متوسطه ای که در جنت بودم از دبیران و کادر اداری فوق العاده مجرب و دلسوز نسبت به بچه ها برخوردار هستند و برای موفقیت بچه ها در مسابقات عمی و پژوهشی و قبولی در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان بالاترین و بهترین سطح آموزشی را نسبت به سایر مدارس دارد و سخت گیری هایی که نسبت به تست و امتحانات و کلاس های دانش افزایی دارند نقش بسیار زیادی در موفقیت ما داشت.
از دبیران عزیز و زحمت کش که دراین سه سال با آنها بودم خانم صادق زاده عزیز و دلسوز بچه ها ، خانم کلهر ، خانم شفیق ، خانم بنکدار ، خانم کفشگر، خانم امام جمعه ، خانم جعفرخانی و دیگر دبیران پرتلاش و دلسوز این دبیرستان نهایت تشکر و سپاس گذاری را دارم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/09)
تدریس عالی
حسابی کار میکنن و دبیرا عالین
از دستش ندین
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/09)
من امسال میرم نهم و توی این مدرسه درس میخونم ، مدرسه خیلی خوبیه اما امسال که آزمون نمونه دولتی برداشته شده نمیدونم چی میشه. فقط امیدوارم کیفیت خودش رو از دست نده و مثل قبل بهترین باشه.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/08)
واقعا از این مدرسه و کادرش راضیم. نمیشه بگم بدی ندیدم اما به نظرم هرچی بوده مقصر اصلیش دانش آموزان و بچه ها بودن که رفتار اونا هم از بچگیشونه و کادر مدرسه هر کاری میکنه که اونا یکم منطقی تر بشن البته برای بعضی ها بی فایده است و امیدوارم در آینده یکم درکشون نسبت به مسائل بالا تر بره.
این مدرسه نسبت به مدارس دیگه دانش آموزان بهتری داره و البته طبیعیه که چند نفری هم قانون مند نباشن.
این مدرسه تمام تلاشش رو برای رفاه ما دانش آموزان میکنه و این بی انصافیه که این طور درباره اش حرف بزنیم.
از مدیر و ناظم ها و دبیران و دیگر کادر جنت واقعا ممنونم.
امیدوارم اون دوستانی که نظرشون درباره ی این مدرسه چندان خوب نیست رفتار خودشون رو بررسی کنن و بعد از اصلاحش دوباره نظر بدن.
درنهایت باید بگم من با وجود تمام سختی های امتحانات و ... بهترین روز ها رو در جنت گذروندم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
غزل
(1397/04/01)
ببخشید همه از نظر نمره عالی هستن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/30)
سلام بهترین ها
بچه ها تو نوشتن متن هامون دقت کنیم از کی و برای چی می نویسیم خستگی و سختی امتحانات نباید باعث بشه منطق و عدالتمون رو از دست بدیم.
خودمو معرفی نمیکنم همتون منو میشناسید این بار بنویسید اما عینک بد بینی رو از چشم بردارید بنویسید انچه رو که دیدید فقط از یک زاویه نگاه نکنید بعضی ها بخشی از عمرشون رو براتون گذاشتند .ایمان دارم که بچه های من چیزی جز واقیت رو نخواهند نوشت.
س.د
(1397/03/09)
دلیل قرارن دادن بعضی پیغام ها در سایت بی دلیل و به نظرم به خاطر اینه که مردم و دانش اموزان از مشکلات با خبر نشوند
پاسخ : همانطور که می دانید، سرزمین تیزهوش ها رسانه دیجیتال ثبت شده و رسمی است. ما مجبوریم قوانین و مقررات جاری و ساری را رعایت کنیم حتی اگر در مواردی نسبت به آنها نظراتی هم داشته باشیم.

طبیعی است انتشار بعضی از نظرات بار حقوقی دارد (مثلاً درج اسم فرد یا اطاعاتی که هویت افراد را مشخص کند) و در صورت انتشار، ما مجبور هستیم که در دادگاه به قاضی مستندات ارائه کنیم. بعضی از دوستان نظراتی می گذارند که منفی هم هستند و منتشر هم می شوند البته، این دوستان مدارک مستدل قابل ارائه در دادگاه را به صورت ایمیل ارسال می کنند اما همانطور که می دانید در رسانه های رسمی کشور، انتشار نام افراد و اتهامات تنها پس از نهایی شدن رای قاضی پرونده امکان پذیر است.

اگر در سایت دیده باشید، هم نظرات منفی هست و هم نظرات مثبت. اتفاقا تعداد زیادی از نظرات مثبت که توسط سامانه تشخیص ما به عنوان Spam تشخیص داده می شود و پس از بررسی مسئول بخش مدارس، حذف می شود. زیرا مشخص می شود که مثلاً به صورت جهت دار در دفاع از مدارس نوشته می شوند (مثلا یک کاربر به انواع و اقسام روش ها یادداشت مثبت برای مدارس می گذارد). اتفاقا تعداد نظرات مثبتی که تایید نمی شوند بسیار زیاد هستند. در واقع ما سر و سری با هیچ مدرسه ای نداریم و از هیچ شخصی پورسانت نمی گیریم. بسته های تبلیغاتی ما هم در سایت مشخص است و می توانید در صفحه مربوطه ببینید. تبلیغات هم در کادرهای مشخص نمایش داده می شوند که قابل شناسایی برای همراهان عزیزمان، باشد.

تاکید می کنیم درباره نظرات منفی، ما تلاش می کنیم اگر کلمه ای نامناسب باشد یا بار حقوقی داشته باشد، در حد امکان تعدیل کنیم اما مواردی هست که مدارک مستندی درباره موضوعی برای ما ارسال شده و ما آنها را به صورت کامل درج کرده ایم.

به عنوان یک نمونه عرض می کنیم، مثلاً همین خود شما، حتی ایمیل خود را هم درج نکرده اید که ما بتوانیم مستندات قابل ارائه در دادگاه از شما بخواهیم و به اعتبار اسناد و مدارک بتوانیم فرمایشات شما را در سایت درج کنیم. nv

در خاتمه، یادآوری می کنیم، در شرایط فعلی و با توجه به اینکه کسی که در برابر قاضی باید پاسخگو باشد، ما هستیم، رعایت برخی مصلحت اندیشی ها (که ممکن است حتی ترجیح خود ما نباشد اما الزامات قانونی ما را ملزم به آن کرده) برای ادامه فعالیت این رسانه الزامی است و مطمئن هستیم شما و دیگر عزیزان این موضوع را درک می کنید.

با سپاس از انتقادات به جا و درست شما. امیدواریم همراهی و همدلی شما همواره در مسیری که در پیش گرفته ایم، همرراه خود داشته باشیم.
دانش اموز جنت
(1397/03/08)
قبل از اینکه نظرم در سایتتون قرار بگیره با خودم گفتم چقدر همه راضی هستنو این جنت خوبه با خودم گفتم سه سال داری تو این مدرسه درس میخونی اما از نحوه تدریس برخی از کادرآموزش راضی نیستم...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
دریا
(1397/03/08)
عالیه واقعا
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یه جنتی
(1397/03/07)
جنت مدرسه ی خوبیه یکی از ناظما خانم ساسانی بسیار مهربونن و بچه ها به شدت باید قدرشونو بدونن خانم زالی بهترین کادر مدرسن
از کادر مدرسه رضایت نسبی دارم، ولی خانم صالحی و قلعه نویی که برا هشتما هستن خیلی خوبن هم اخلاقی هم از نظر تدریس خانم صادقزاده خوب درس میدن، ایشون معلم ریاضی نهما و دانش افزایی هستن
خانم جعفرخانی دبیر دینی خانم رهبر واکبرخواه دبیر عربی خانم مرادی دبیر زبان خیییییلی خوبن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/07)
خب تلفن جواب نمیدن چون کسی تو مدرسه نیست دوست عزیز...ما صبح که میریم همه نه تعطیلیم...و احتمالا میتونه به خاطر ثبت نام هفتمی ها هم باشه ...جواب نمیدن چون میدونن یه متقاضی برای ثبت نام هفتم پشت خطه
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
(1397/03/03)
هرچه به مدرسه زنگ میزنم کسی پاسخ گوی تلفن نیست چرا
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیوشا
(1397/02/27)
مدرسه از نظر هفتمی ها خیل یخوب است و به نظرم از لحاظ فرهنگی خوب نیست اما از نظر آموزشی خوب است.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
جنت
(1397/01/31)
مدرسه از نظر انظباطی سختگیره و همچنین درس بچه هارا واقعا اهمیت میدن و بچه های مدرسه استرس درس هاروشون زیاده ولی معلما خوبن اما بعضی وقت ها امتحاناشون سخت است وگر نه عالیه مخصوصا خانم توحیدپور ک برای بچه ها کم نمیذاره
خانم شفیق و نصراللهی دبیر فیزیک و ریاضی هفتم خیلیی خوبن..
خانم عاطفی و زالی هم زحمت میکشن ممنونم
لطفا بچه هارو از اخراج نتوسونین لطفا تشکر میکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ف.م
(1397/01/28)
به نظرم رفتار برخی از معلم ها توهین آمیز است
و از همین جا اعلام میکنم سرکار خانم صادق زاده . کلهر . و غیره از بهترین معلم ها هستند البته معلم ریاضی 8 خانم قلعه نویی هستند
ولی باز هم میگم که اگه مدرسه ای بخواهید انتخاب کنید حتما این مدرسه جنت 😊😊
مدیر این مدرسه خانم بسیار عالی هستند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/01/28)
سلام
من دخترم امسال بایدثبت نام کنه در پایه هفتم
خیلی تعریف این مدرسه و شنیدم. میخواستم بدونم چکار باید کنم
آیا مدرسه آزمون داره؟ یا خیر
و شرایط ثبت نام چی هست. لطفا توضیح دهید
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
موفق باشید.
علیرضا آماج
(1397/01/26)
سلام به همه شما
اینطور که در سایتها دیدم این مدرسه ( حجت ) تنها مدرسه نمونه دولتی منطقه 8 می باشد ما در گلبرگ شرقی ساکنیم
سوال :
1_ ممنوعیتی به لحاظ محل سکونت برای دختربنده وجود دارد ؟
2_ شرایط پذیرش این مدرسه چیه؟
با احترام از راهنمایی که میفرمایین
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/01/14)
@nemoonejannat
ادرس کانال تلگرام
پاسخ : با سلام
دوست عزیز، ممنون از اطلاع رسانی شما
بازدیدکننده سایت
(1397/01/11)
کانال تلگرام مدرسه رو اگر دارین بزارین خواهشا
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/08)
این مدرسه فوق العاده اس و اونایی هم که میگن از نظر فرهنگی و انضباطی ضعیفه ، اینجوری نیست و فکر میکنن چون مدرسه و مسولان مدرسه تو این مورد ها جدی هستند و سخت برخورد میکنن یعنی اینکه ضعیفه
اگر کسی میخواد بیاد تو این مدرسه باید شیطونی رو کنار بزاره و خلاف مقررات رفتار نکنه و گرنه باهاش برخورد میشه
این مدرسه با شادی مخالفت نمیکنه اما با مورد های انضباطی برخورد میکنه
برخورد، این مدرسه یکی از نکات مثبتشه که توی کمتر مدرسه ای هست
اگر کسی اینجا قبول بشه و نیاد اشتباه بزرگی کرده
جنت بهترین مدرسه تهرانه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/04)
به نظرم بهترین مدرسه ی تهران است و به دانش آموزان خیلی اهمیت داده میشه و با اون ها قوی کار میشه از نظر انضباطی و فرهنگی هم عالیه و ناظم این مدرسه که خانم ساسانی است به نظر من توانمندترین و بهترین ناظم است ایشون خیلی مهربان و در عین حال جدی هستند و این مدرسه بهترین کادر رو داره و سطحش هم فوق العاده اس .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یک دانش آموز جنتی
(1396/11/26)
واقعا این مدرسه خیلی عالیه و به نظر من یکی از بهترین مدارس تهرانه و مدیر خیلی توانمندی داره (خانم توحید پور) که واقعا خیلی برای این مدرسه زحمت میکشن و ازشون خیلی متشکرم من خودم دو ساله که تو این مدرسه ام و الان هشتمم و به نظرم جنت فوق العاده اس سطح علمی مدرسه خیلی بالاست و با بچه ها واقعا قوی کار میشه و اصلا هم نمره الکی نمیدن یعنی
اگر دنبال این هستید که آخر سال معدلتون 20 باشه واقعا باید تلاش کنید و هرکس به اندازه تلاشش نمره میگیره و این جوری نیس که در طول سال درس نخونید و آخر سال نمره تون 20 بشه این مدرسه آزمون های زیادی میگیره و نتیجه اش براش مهمه .
از نظر انضباطی هم اگر قانون های مدرسه رو رعایت نکنید ناظم ها خیلی جدی برخورد میکنن
خانم ساسانی که ناظم این مدرسه هستند واقعا خیلی مهربان و دلسوزند و صحبت با ایشون آرامش بخشه و من واقعا دوستشون دارم
این مدرسه فقط روی درس بچه ها کار نمیکنه و خیلی چیزای دیگه هم مثل پژوهش و هنر براش مهمه . فضای مدرسه خیلی خوب و بزرگه . دانش معلم های این مدرسه واقعا بالاس و خیلی بیشتر از سطح کتاب درسی با ما کار میشه. روز های پنجشنبه هم کلاس دانش افزایی داریم که اجباری نیس ولی واقعا نکات تستی خوبی باهامون کار میکنن.
قبولی این مدرسه برای مدارس خوب زیاده و همچنین کار های هنری و دستسازه ها و پژوهش های دانش آموزان برای این مدرسه مهمه و برای ما جشنواره میزارن تا کارهامون دیده بشه و همچنین کار های هنریمون رو برای فروش بگذاریم . واقعا من به عنوان یک دانش آموز جنت میگم که این مدرسه همه چیزش عالیه.
مهدیس
(1396/11/20)
سلام من خیلی از این مدرسه راضی هستم کادر و معلمای بسیار خوبی داره فضای شادی داره و اصلا شبیه یک مدرسه ی دبیرستانی نیست در این حالی که بچه ها تربیت یاد می دن و درس و فرهنگ هر دو براشون مهمه این مدرسه امکانات فوقالعاده ای داره و فقط جای بچه های درس خونه درسته که تایم کاری مدرسه زیاده و تا ساعت دو و نیم بچه ها را نگه می دارن و تازه در بعضی از اردو های مطالعاتی مثلا برای درس ریاضی بچه ها باید تا ساعت شش در مدرسه باشن اما کادر واقعا خوب مدرسه و مدیر محترم این مدرسه کاری میکنند تا بچه ها حتی تا ساعت نه شب هم بدون مشکل با خوشحالی در مدرسه می مانند و از لحاظ غذا هم هر چیزی که فکر کنید به بچه ها می دهند از بستنی تا جوجه و کباب از نظر درسی هم این مدرسه هم سطح تیزهوشان است من می خواهم از سرکار خانم ساسانی و مدیر محترم مدرسه تشکر صمیمانه بکنم و خسته نباشید به تمام کارکنان نه فقط این دو بزرگوار بگویم از برنامه ریزی خوب رفتار خوب با بچه ها و این به ما کاملا احترام می گذارند
مهدیس
(1396/11/19)
این مدرسه واقعا عالیه کادرش هم عالیه بعضیا می گن خوب نیست ولی اونها بچه های شیطونی هستن اتفاقا کادرش حتی از مدرسه های تیزهوشان هم بهتر رفتار می کنن و به بچه ها بسیار احترام می ذارن در صورتی که در مدرسه های دولتی حتی جواب سلام هم نمی دهند کادر این مدرسه بسیار خوش برخورد هستن مدیرشم خانم توحید پور بسیار خانم محترمی هستن امکانات این مدرسه هم بسیار عالیه مانند دانشگاه های معتبر تهران هستش سطح علمی که خیلی بالاست و خیلی چیز های بهتر مانند برنامه نویسی کامپیوتر، اقتصادو... یاد بچه ها می دهند و خیلی روی دین و اعتقادات بچه ها کار می کنن کارهای اداری رو به بچه ها یاد می دن این مدرسه واقعا عالیه باید خودتون بیایید از نزدیک ببینید چه برنامه ها و مسابقه هایی می زارن حتی یک روز در اردو ی تابستانی مخصوص اب بازی هست از معلم ناظم مدیر تا بچه ها بازی می کنن حتی قبل از امتحانا درس هایی که بچه ها توش ضعیف هستن رو برنامه ای به نام اردوی مطالعاتی قرار می دن وانقدر درحال یاد دادن مسائل با بچه ها بازی می کنن و غذا و خوراکی می دن که ادم دلش می خواد هر روز یه همچین اردو هایی باشه کادر این مدرسه خیلی زحمت می کشن من خیلی دوستشون دارم به ویژه معاون انضباطی این مدرسه و همه و واقعا از ته دل یه خسته نباشید بهشون می گم که برای بچه ها از جان و دل مایه می زارن برنامه ی اردو هاشون هم خیلی عالیه و واقعا از بچه ها مواظبت می کنن
یک جنتی
(1396/11/17)
این مدرسه خوب است فقط خیلی به حجاب اهمیت میدن که به نظرم خوب نیست خانم شفیق هم خیلی سختگیر است ایشون معلم فیزیک هستند و درس تخصصی دارند و خیلی عالی درس میدن از خانم های هفتم ممنونم فقط بعضی وقتا سختگیرن خیلی زیاد لطفا به نمره انقدر زیاد اهمیت ندین چون دانش اموز همش داره میمیره از استرس همش حال بچه ها از نمره بد میشه و تو روحیه اثر میزارع ولی دراصل خوبه خیلی مطالب مفید درس میدن کارهای اصافه مثا روزنامه دیواری و دست سازه زیاد داره و این برای خانواذه ها خرج میزاره لطفا کارهای پژوهشی که در انظباط تاثبر داره رو کم کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
م م ز
(1396/10/28)
بنظرم مدرسه از نظر انظباتی ضعیف شده دیروز یکی از دانش آموزان اخراج شد و ...
ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/26)
مدرسه جنت مدرسه ای مثل تیزهوشان (سطح علمیش ) ولی اصلا امکانات این مدارس رو نداره
به نظرم کادر سخت گیرن
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/17)
خیلی مدرسه ی خوبیه ومن افتخار میکنم که تو این مدرسه درس میخونم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/15)
این مدرسه خوب است وسرکارخانم نصراللهی عالی هستند فقط ای کاش انقدر به نمره اهمیت نمیدادند چون بچه ها همیشه استرس نمره رو دارن کاش یکم برای امتحانات اسون بگیرن از خانم رهبر و خانم جعفر خانی تشکر میکنم بسیار معلم های با تخصصی هستند
بازدیدکننده سایت
(1396/10/01)
این مدرسه از نظر علمی واقعا عالیه اما تنها چیز مهم برای این مدرسه ما درسه.
رفتار برخی دبیران و کادر انضباطی خوب نیست و به ما بی احترامی میشه.
من دوساله تو این مدرسه هستم و تقریبا تمام هشتما و نهمای مدرسمونو میشناسم.دانش آموزان این مدرسه دارای احترام هستند و دو سه تا بچه ی شیطون تو هر مدرسه ای پیدا میشه.
پیشنهاد میکنم برای ارزیابی این مدرسه فقط ب پیام ها توجه نکنید و از نزیک مدرسه مارو ببینید
بیشتر معلما بسیار عالی هستند اما بعضی از معلم ها نه
از نظر اردو هم راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/09/15)
این مدرسه واقعا از همه لحاظ عالیه حتی می تونم بگم از بعضی مدارس تیزهوشان هم بالاتره امکاناتش حرف نداره شبیه دانشگاه می مونه چهار طبقس مشاورانش عالین برای کار و فناوری و هنر کارگاه های جداگانه داره یه کتابخونه بزرگ داره همه چیز توش پیدا میشه پارسال از بین نهمی ها که 114 نفر بودن 95 نفر نمونه دولتی قبول شدن و دوباره ازبین همین 95 نفر بیست نفر تیزهوشان قبول شدن از بس سخت میگیرن فقط.
معلماش هم عالین خانم صادقزاده و خانم کلهر و خانم دانشور و.... همه شون عشقن به نظرم همه لیاقت این مدرسه رو ندارن باید خیلی درس بخونین تا قبول بشین این جا همه باهوشن.
فرزانه
(1396/09/06)
من سه ساله تو این مدرسه ام. در سطح یک مدرسه ی نمونه دولتی خوبه مسئولینش خیلی تلاش میکنن روش های خاصی رو جهت آموزش اجرا کنن که به نظرم چندان موفق نیست. با تکنیک هایی مثل آزمون های نقطه سرخط و سامانه ای مدیریت میکنند ناظم های محترم تلاش زیادی دارند درکل ولی خسته نباشید.
مدیریت در بحث هماهنگی خوبه ولی در بعضی جاها مثل انتخاب معلم مناسب برای بعضی پایه ها مثل نهم به نظرم انتخاب های خوبی ندارن
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
(1396/09/03)
سلام به همه من دانش آموز پایه هفتم این دبیرستانم و واقعا دبیرستان خوبی هست مدیر این مدرسه خانم توحید پور بسیار خوبه و مدیریت عالی داره معلما سخت گیرن و سطح علمی این مدرسه بسیار بالاست بیشتر روی کتاب های فوق برنامه کار میکنیم کسانی که از امتحان بیزارن نیان تو این مدرسه به نفع خودشونه چون از امسال ما هر شنبه سه تا امتحان داریم و هر شنبه ما زنگ اول رو داریم امتحان میدیم امتحانامون سه گروهه گروه الف سه امتحان ریاضی شیمی عربی گروه ب فیزیک مطالعات اجتماعی زبان انگلیسی گروه ج زیست پیام های آسمان و ادبیات هست به جز این ها معلم ها امتحان و کوییز های خودشون رو هم میگیرن پس کلا امتحان زیاد میگیرن پرسش کلاسی هم داریم امتحان های مرآت هم برگزار میشه مشق رو هم اونقدر زیاد نمیدن، اونقدر نمیدن که آدم نتونه بنویسه برای بیشتر درسا کتاب های اضافه داریم مثلا برای عربی ریاضی فارسی انگلیسی علوم و یک کتاب آدینه برای آزمون های مرآت هر شنبه کلاس های مشاوره برگزار میشه و هر روز همه ی مشقای دیروزش رو چک میکنن و اگه ننوشته باشیم از نمره انظباط کم میکنن پس اگه میتونین اینارو تحمل کنین بیاین این مدرسه.......
ش.ن
(1396/08/28)
یکی از معلم ها که ازشون تعریف میکنند به نظرم یک کلمه بالاتر از سطح کتاب درس نداده
از مدیریت راضی نیستم و رفتار کادر خوب نیست. من نهمم و سه ساله که اینجا هستم.شاید فقط در درس علوم خوب باشه این مدرسه.کل کادر و معلمها دوساله که همش در حال تغییرن و ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/21)
مدرسه سعدی بهتره یا جنت؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
یه جنتی
(1396/08/14)
به خاطر نظرای خانم ... من انضباتم بی دلیل 16.5 شده...نه فقط من...نصف مدرسه همین شدن... از نحوه برخوردشون راضی نیستم.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/04)
به نظرم مدرسه ی خوبی نیست از لحاظ علمی خوبه ولی از بقیه چیزها راضی نیستم.
پاسخ : بازدیدکننده محترم چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
یک دانش اموز جنتی
(1396/08/03)
سلام
من دوساله که دارم در این مدرسه درس میخونم به نظر من سطح علمی و اموزشی این مدرسه هم سطح تیزهوشان هست شاید کمی پایین تر، کادر مدرسه عالی هستش اما از عملکرد مدرسه در اردوها و .. راضی نیستم و بیشتر اوقات برنامه دقیق و مشخصی ندارند و این خیلی اعصاب خرد کنه اما در کل سطح اموزشی مدرسه بد نیست
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/27)
کادر اموزشی عالی اما از نحوه برخورد کادر اجرایی راضی نیستم. اردوهاش اصلا خوب نیست. مشق های زیاد میدن من ثبت نام تو این مدرسه رو توصیه نمیکنم. تو این دوسالی که درس خوندم فقط یه معلم عالی داشتم اونم سر کار خانم راستی بود . اگر میتونید تیزهوشان قبول شید در غیر این صورت همون دولتی بهتره
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/27)
سلام به همه
باید خدمتتون عرض کنم که نمیشه منکر این شد که سطح علمیش خیلی بالاس و این حرفا... ولی باید بگم که از نظر مشاورین و اخلاق ومعلما (اکثرا) و معاونا و مدیریت راضی نیستم. و این مدرسه از قانون آموزش + پرورش تبعیت نمی کنه و اون قسمت آموزش فقط براشون مهمه
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
(1396/07/26)
سال سومیه که توی این مدرسه درس می خونم و باید بگم واقعا از لحاظ درسی و آموزشی چیزی کم نذاشتن و مطالب تقریبا در سطح تیز هوشان هستن اما یک فشار روحی عمیق از طرف کادر مدرسه روی دانش آموزان هستش که من خود به خود گاهی از فشار کار ها و بی اشتیاقی گریه میکنم
اما بعد از یه مدتی به روش مدرسه عادت میکنید و یجورایی با تحربه میشه
مدرسه جنت و دوست دارم با همه خوبی ها و بدی هاش و امیدوارم که نتیجه ی دلخواهمو بگیرم
با تشکر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پارمیدا س.....
(1396/07/20)
این مدرسه بسیار امکانات زیادی دارد و بسیار معاونین با حجاب و مودب دارد و معلمانی عالی دارد و طوری درس میدهند که ادم لازم نیست تو خونه خودشو برای درسا بکشه تو خونه لازمه فقط دوره بشه و بسیار معلمین خوش برخوردی دارند و مدرسه ای فوق العلاده است جنت ❤❤❤❤❤❤
واقعا عالیه محشره
(1396/07/17)
باسلام من هم از این مدرسه بسیار راضی هستم.مسئولان این مدرسه بسیار باحجاب هستند و به نظرمن بهترین معلم هارودارد .این مدرسه در سطح تیزهوشان کار می کنه و کسانی که در تیزهوشان قبول نشده اند و این مدرسه در حد تیزهوشان کار می کنه.پس برای امتحانش زحمت بکشید تا قبول شوید.امکانات این مدرسه هم بسیار زیاد است.من تازه به پایه ی هفتم امدم و کلاس بندی این مدرسه بر اساس فامیلی است.پس نگران این هم نباشید.من از خانم توحید پور برای مدریت بسیار قوی و خوب ممنونم.من جنت رو دوست دارم.
روژان امامی
(1396/07/09)
این مدرسه هم از نظر درسی و فرهنگی و اجتماعی و دینی بهترین است با اینکه من تازه به کلاس هفتم اینجا آمدم واقعا راضی هستم و از مدیر محترم خانم توحید پور تشکر می کنم
😃
روژان امامی
(1396/07/02)
من کلاس هفتم هستم وتازه به این مدرسه اومدم واقعا راضی هستم و به شما توصیه می کنیم اگه قبول شدید بیاید
بازدید کننده سایت
(1396/06/10)
دلیل چواب ندادن هم این هست که فقط روز های زوج تا ساعت 12 هستن
سیمین
(1396/06/09)
من خودم این مدرسه درس میخونم ادرس هست میدان هلال احمر خیابان گلستان میدان 94 کوچه خدایی دبیرستان نمونه دولتی جنت
تلفن هم هست 77813065 و77841112
پاسخ : سلام دوست عزیز تیزلندی
بررسی و اصلاح شد.
از اطلاع رسانی شما متشکریم.
(1396/06/08)
سلام آدرس و تلفن مدرسه تغییر کرده .آدرس اومده میدان 94 تلفن رو هم دو تا شماره تو سایتشون بود که کسی جواب نمیداد
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
فائزه
(1396/05/31)
به نظر من مدرسه خیلی عالی هم از نظر اخلاق هم کادر آموزشی و سطح علمی بالایی داره امیدوارم همه مثل من اینجا قبول بشن من تازه ثبت نام کردم و کاملا با اطلاعات جلو رفتم و هیچ کس نمیتونه نظر من رو این مدرسه تغییر بده و از لحاظ ثبت نام خیالتون کاملا راحت باشه حق نگهدارتون
بازدید کننده سایت
(1396/05/23)
سلام
خوش به حال کسایی که برای کلاس هفتم در این مدرسه قبول شدن.باید بهشون بگم که نهایت استفاده رو ببرید.چون به نظر من این مدرسه جزو بهترین مدارس تهران هست.من واقعا از خانم توحید پور به خاطر این مدیریت قوی و زحمات بیش از اندازه ایشان تشکر میکنم.من که الان به دبیرستان آمده ام میفهمم که این مدرسه چه قدر خوب بود. معلمانی مثل خانم صادق زاده دبیر ریاضی که هیچ کس در ریاضی بهتر از ایشان نمیتواند درس بدهد و خانم کفشگر معلم ادبیات و خانم کلهر معلم زیست که در فیزیک و شیمی هم به ما کمک زیادی کردند و البته باید باید بگم ایشان همزمان در فرزانگان هم تدریس میکنند و خانم اکبرخواه معلم عربی جزو بهترین معلم ها هستند و خیلی برای ما زحمت کشیدند.قبولی های ما در مدارس سلام و نمونه دولتی و تیزهوشان و ابوریحان بسیار زیاد بود.و در کلام آخر باید بگم که قدر این مدرسه رو بدانید...کاش این مدرسه دوره دوم هم داشت....
مری
(1396/05/23)
اولا اگه براتون سطح علمی مهمه اینجا رو انتخاب کنید ولی اگر بخاطر برخورد مسئولین میخواید یه مدرسه رو زیر سوال ببرید خب ادامه بدید من امسال میرم نهم این مدرسه سطح درسیش در هشتم در حد فرزانگان هست البته به جز ریاضی که سطش پایین تر بود اما نهم بچه هاش میگن که ریاضی خیلی خوب کار میکنن در حد همون فرزانگان شاید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نسیم
(1396/05/19)
به نظرم بد نیست ولی سطح علمی بالایی داره
بازدیدکننده سایت
(1396/05/17)
سلام. من دانش آموز خروجی کلاس نهم این مدرسه هستم. من می خواستم واقعا درباره ی این مدرسه بگم. در رابطه با کادر آموزشی مدرسمون یعنی همون معلم ها واقعا می تونم بدون اغراق بگم که عالی هستن. دبیر ریاضی خانم صادق زاده هستن که بدون تردید هیچ کس بهتر از ایشون نمیتونه ریاضی رو درس بده چون شیوه تدریس ایشون عالی و متفاوته .دبیر فیزیک هم خانم کلهر هستن که سوابق درخشانی دارن و توی مدارس فرزانگان هم مشغول به کار هستند. در رابطه با معاونین خب یه سخت گیری هایی وجود داره چون بچه ها لجباز و توی سن بلوغ هستن که خب این سخت گیری ها طبیعیه و توی هر مدرسه ای هست. به نظرم مدیریت انقدر قویه که اصلا امکان نداره دبیر بد توی مدرسه بمونه .... و یه جواب هم به اونایی که گفتن از نظر فرهنگی ضعیفه باید بگم سخت در اشتباه هستید چون معلم درس تفکر و پژوهش در مدرسه ی ما سرکار خانم نورمحدی هستن که از نظر اعتقادی خیلی خوب با بچه ها صحبت می کنن. شما از هر کدوم از بچه های جنت هم بپرسید از ایشون جز خوبی چیزی ندیدن و مدرسه ی ما در همه مراسم عزاداری جشن ها مشارکت فرهنگی خوبی بین بچه ها ایجاد میکرد . در حرف آخر در رابطه با خوبی های جنت اصلا شک نکنید :)
بازدیدکننده سایت
(1396/05/03)
امیدوارم خانم ... امسال از این مدرسه بره... یه خانوم که اصلا از نحوه برخوردشون راضی نیستم... واقعا باید یه خانوم محترمی مث خانوم ارجمندی رو الگوش قرار بده
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/05/02)
این مدرسه از لحاظ اموزشی فوق العاده اس
ولی از لحاظ اخلاقی اصلا راضی نیستم.
فرینا
(1396/04/29)
من یک سال در این مدرسه درس خواندم سال نهم این مدرسه واقعا عالی است مخصوصا خانم صادق زاده عزیز ایشان بسیار باظرافت وسخت گوشی به دانش اموزانشان درس میدهند خانم صادق زاده دبیر ریاضی هستند من اول می خواستم برم تجربی چون حالم از ریاضی بهم میخورد اما حالا اعتراف میکنم این معلم عزیز منو به ریاضی علاقه مند کرد و حالا من در رشته ریاضی درس میخوانم
بازدیدکننده سایت
(1396/04/28)
من امسال در آزمون نمونه دولتی قبول شدم و میتونم برم مدرسه ی جنت . به نظر شما تصمیم خوبیه که بیام حنت؟
مبینا مبینی
(1396/04/19)
دوستای گلم سلام
به ورودیهای جدید تبریک میگم وباید بگم که خوش به سعادت تون که وارد این مدرسه شدید من سه سال تو این مدرسه بودم بسیااااااات عالیه
مدیریت سرکار خانم توحید پور عزیز
کادر آموزشی بسیاااار عالی
کادر مدرسه فوق العاده
واقعا از هر لحاظ این مدرسه عالیه من دلم گرفته دارم از این مدرسه میرم چون واقعا عالیه
برای تمام معلمین و مدیر عزیزم از خدا بهترینها رو میخوام آن شالله هرچه تقدیر زیبایت در زندگیش ون رقم بخوره
چرا که هم از لحاظ علمی وهم از لحاظ اخلاقی روی بچه ها کار شد
واز هیچ چیز برای ما کوتاهی نکردن اینقدر آموزشها عالی بود
امیدوارم بتونم امسال وارد مدرسه ای بشم که با اینجا برابری داشته باشه
توفی هرچه بیشتر تمام عزیزانم در این مدرسه را خواستارم
مدرسه عااااااااالی بود
در پناه حق
(1396/04/11)
سلام.من سه سال دوره راهنمایی ام را در این مدرسه گذراندم و با اطمینان کامل میتوانم بگویم که یکی از برترین مدارس راهنمایی تهران هست،با توجه به اینکه خانم توحیدپور در مدیریت بسیار قدر و توانمند هستند بنابراین مدرسه از کادر فرهنگی و به خصوص آموزشی بسیار عالی برخوردار است و از هیچ تلاشی برای موفقیت دانش آموزان دریغ نمی کنند زمانی که در این مدرسه تحصیل می کردم مطالبی که به ما تدریس میشد با مطالب آموزشی فرزانگان 1کاملا یکسان بود چراکه من تمام جزواتم را با آنها مقایسه می کردم.پیشنهاد من به شما این است که اگر دانش آموز باهوش و کوشایی هستید هرگز این مدرسه رو از دست ندید و حتما تجربش کنید.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/11)
راستش میخواستم بدونم بالاخره مدرسه ی خوبی هست وکادرش خوب هست یا نه چون هر کس یه نظری داده
بازدیدکننده سایت
(1396/04/07)
این مدرسه واقعا مدرسه ی خوبی بود الان که من دارم از این مدرسه برای دهم بیرون می آیم تازه قدر مدرسه رو میدونم اما چیزی که مهمه اینه که واقعا معلما شصت درصد راه رو باهات میان بقیش دیگه واقعا زحمتیه که خودت باید بکشی قبولیا این مدرسه مثل ابوریحان و نمونه هم خیلی خوب بوده و من خودم هم بعد این مدرسه ای دهم ابوریحان قبول شدم فقط به نظرم معاونانشون یذره تندن که دیگه یه جوری باید باهاشون راه بیاین😋
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الناز
(1396/04/04)
ببخشید شهریه میگیرن؟ اگر میگیرن چقدره؟
ماهروسا
(1396/04/02)
سلام من هفته ی بعدی امتحان نمونه دولتی دارم و میدونم که میتونم ولی امتحاناش سخته؟ ممنون میشم که بگید
بازدید کننده سایت
(1396/04/01)
بسار عالی هست و از نظر آموزشی فوق العاده بالاست.خانم توحید پور که مدیر این مدرسه هستند از اقتدار بسیار بالای برخوردار هستند و حتی بچه هایی که در این مدرسه هستند واقعا تلاش گر هستند و در کنار تلاشگر بودن بچه های بسیار خوبی از نظر خانواده و تربیت خانوادگی هستند .و ناظمان شاید سختگیری میکنند اما همین سختگیر به نفع همه ی ما هست.خانم صادق زاده ،خانم کلهر ،خانم کفش گر و خانم اکبر خواه بهتریییین و بهترین معلمان نه تنها در این مدرسه بلکه در تمام تهران اند. من خیلی ناراحتم ک این جآ دوره ی دوم نداره.اون خانمی که میگی دبیرستان آزمون ورودی داره باید بگم معلومه که داره.و شمایی که میگی من از پیش دبستان این جا هستم باید بگم عزیزم فکر کنم اشتباه گرفتی این جا فقط از کلاس هفتم تا نهم داره.و در کلام آخر باید بگم از همه ی کسانی که برای این مدرسه زحمت میکشم
بازدید کننده سایت
(1396/03/30)
شک نکنین که یکی از بهترین مدارس تهران میتونه باشه
مدیریت فوق العاده توانمند و قوی
کادر اموزشی عالی و زحمتکش
جو مناسب و اروم
به نظرم کادر اجرایی در بعضی مواقع کمی ضعیف عمل میکنه که اونم زیاد چشمگیر نیست و چیزی از ارزشهای این مدرسه کم نمیکنه :)
ناشناس
(1396/03/30)
در پاسخ به کاربری که گفته اند اردو کجا می برند، باید بگم این مدرسه ما رو فقط اردوگاه ابوذر میبره
از نحوه برخورد دو تا از معاونین راضی نیستم. خانم ... و خانم ...
لطفا پیگیری کنید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/03/30)
مدرسه خوبیه ولی اونطور که بعضی عزیزان میگن در حد تیزهوشان باهامون کارمیکنن نیست... به عنوان یه مدرسه نمونه دولتی مدرسه مقبولیه
بازدید کننده سایت
(1396/03/15)
سلام اینکه یه مدرسه خوب هست یا خیر معیار فقط کادر و سطح علمی مدرسه نیست بچه هایی که در اون تحصیل میکنند هم خیلی اهمیت داره .دختر من در این مدرسه مشغول به تحصیله و کادر آموزشی بسیار محافظه کارند و در جلسات تا حد ممکن مسائل یکطرفه از جانب آنها حل و فصل میشود و دخالت خانواده ها مبنی بر اعتراض با توجیه اینکه اگر راضی نیستید فرزندتون رو از اینجا ببرید خاتمه پیدا میکنه و بچه ها به دلیل اعتماد به نفس زیادی که پیدا میکنند با کوچکترین برخورد میشکنند من راضی نیستم
(1396/03/06)
به نظر من این مدرسه هیچ چی کم نداره جز شما دانش اموز تیزهوش باید خودت بخوای تا بتونی بیای تو این مدرسه من خودم پایه نهم این مدرسم میتونم بگم بهتریم مدرسه تهران برا دوره اوله کاش دوره دومم داشت
بازدید کننده سایت
(1396/02/16)
من خودم در این مدرسه درس می خونم واقعا عالیه ولی خیلی سخت گیری می کنن به همه چیز توجه میشه بچه ها رو تشویق می کنن معلمان واقعا عالیه داریم کلا از همه لحاظ خوبه.
اگه می خواهید تو این مدرسه قبول شید باید زحمت بکشید الکی نمی تونین بیایید تو این مدرسه
با تشکر
صبا
(1396/02/14)
مدرسه عالیه.نمیدونم در مورد ناظمین چیزی بگم. اگه عادت به برخورد تند از طرف معاونین رو ندارین به این مدرسه نیاین اما مدرسه گذشته از همه چی فوق العاده اس.من خودم تمام دوران دبیرستان دوره اول رو ایجا گذروندم و به جرئت میگم که هیچ کس توی ریاضی روی دست خانم صادق زاده بلند نمیشه.این مدرسه رو از دست ندید.حتما در آزمون ورودی نمونه دولتی شرکت کنید و در صورت قبولی حتما بیاید. اینجا محشره.
سارا
(1396/02/11)
سلام واقعا مدرسه عالیه من 3 ساله در این مدرسه هستم ولی واقعا کسی که باهوشه باید بره این مدرسه معلمای عالی و کادر دلسوزس داره واقعا مدرسه20هستش
بازدید کننده سایت
(1396/02/08)
ببخشید زبان ثبت نام ازمون تموم شده من براى ثبت نام دخترم چه کارى میتونم بکنم؟
ا
پاسخ : دوست عزیز، برای اطلاع دقیق از این موضوع لطفا با مدرسه تماس بگیرید.
مهدخت اردکانی
(1396/01/13)
به نظرم اصلا مدرسه خوب و مناسبی نیست معلمان همان معلمان مدارس دولتی هستند آمار قبولی دانشگاه از بین محصلین مبین و گواه این ادعا می باشد.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/12/11)
سلام دوستای عزیزم این مدرسه بسیار مدرسه عالی هستش اگه قبول شدید ازدستش ندید من خودم سه سال تو این مدرسه درس خوندم الان پایه نهم هستم
بچه ها معلماش بی نظیرن عالین حرف ندارن سطح علمیشون بالاست مخصوصا خانم صادق زاده که واقعا حرف ندارن
درمورد معاونین و کادر اجرایی مدرسه نظری ندارم
ولی این مدرسه با وجود چنین معلمایی برای موفقیت در آزمون مدارس استعداد های درخشان یا مدارس خوب کشور واقعا عالیه لطفا خوب فکر کنید
بعد تصمیم بگیرید شاید دانش آموزانی که از این مدرسه بد میگن خودشون به اندازه کافی استفاده نکردن
موفق باشید یاعلی
بازدید کننده سایت
(1395/12/10)
زمان ثبت نام برای ازمون ورودی چه تاریخی است؟
پاسخ : دوست عزیز ثبت نام داوطلبان برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی از شنبه 14 اسفندماه 95 آغاز می‌شود و تا شنبه 19 فروردین 96 از طریق مدارس محل تحصیل ( متوسطه اول ) دانش‌آموزان انجام خواهد شد.
ملیکا حسین نژاد
(1395/11/19)
سلام من کلاس ششم هستم چگونه می شود در این مدرسه ثبت نام کرد
بازدید کننده سایت
(1395/11/06)
مدرسه خیلی عالیه دبیر ریاضی و فیزیک عالی داره ما وقتی به دبیرستان رفتیم اصلا مشکل نداشتیم تا دبیر سوال میکرد ما بالفاصله انجام می دادیم مدیر توانمندی داره که توانسته چنین کادری رو فراهم معاونین خوبی هم داشت بخصوص خانم ارجمندی گل
گل
(1395/09/15)
امروز اتفاقی ناخوشایندی برای یکی از همکلاسی هایم افتاد بدرفتاری کردن و بدون دلیل درستی تصمیم به اخراج اون گرفتن با این که من شاهد بودم بی تقصیر بود. من از تمام کادر مدرسه راضی ام اما همین یک نفر می تونه محیط رو بهم بریزه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1395/09/11)
عالی هست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/09/03)
من در این مدرسه درس خوانده ام از همه لحاظ واقعا عالیه فقط از کادر مدرسه راضی نبودم که امیدوارم از این نظر بهتر شده باشه
(1395/08/11)
سلام
من حدوداً 10 سال پیش در این مدرسه محصل بودم و وقتی میبینم مدرسه ای که بهترین دوران نوجوانی ام را در آن سپری کردم جزو بهترین مدارس تهران محسوب میشود واقعا خوشحال می شوم.
دوست دارم یک بار دیگر زمان به عقب برگردد وآن دوران قشنگ را تجربه کنم.
من هم اکنون دانشجو ی رشته ی معماری هستم.
پیشنهاد میکنم حتما به این مدرسه بروید.
بازدید کننده سایت
(1395/08/10)
دختر من کلاس نهم هست واقعا مدرسه بی نظیری هست الان غصه ما اینه که بعد از پایان دوره اول کجا ثبت نام کنیم که از لحاظ درسی و کادر مجرب مانند مدرسه جنت باشد
بازدیدکننده سایت
(1395/08/06)
مسئولانش(دوتاشون)اعصاب ندارن...من ناخنم بلند بود نیم نمره ازم کم شد یکی دیگه بیچاره اصلا ناخناش محو بود از شدت نداشتن...از اونم نیم کم شد....تازه این یه مثال فوق فوق العاده کوچیک بود
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ندا
(1395/08/04)
سلام. دخترم کلاس نهم هست و از کلاس هفتم در این مدرسه تحصیل کرده. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین مدارس خوب کشور میباشد واقعا از نظر علمی بینظیره البته برای دانش اموزهایی که درس خوان هستن اگر دانش اموزی سطح علمیش کمی پایین باشه نمیتونه ادامه بده واقعا همه معلم ها خصوصا دبیر ریاضی خانم صادق زاده و دبیر علوم خانم کلهر و همه معلمان بینظیرن سطح اموزش خیلی بالا و عالیست . و از مدیریت محترم خانم توحید پور و معاونین بسیار زحمت کش بینهایت راضی هستم اگر ده تا دختر دیگه میداشتم حتما برای تحصیل این مدرسه رو انتخاب میردم. من در این مدت 3سال از واحد فرهنگی کم کاستی ندیدم و واقعا زحمت میکشن واز همشون راضی هستم. نکته اخر مدرسه جنت فقط جای بچه های درس خوان و سخت کوش در مسیر تعالی هست اگر جز این باشه دانش اموز و والدین دانش اموز اذیت میشن.
بازدید کننده سایت
(1395/07/25)
من کلاس ششم هستم و میخواستم بدونم این مدرسه آزمون ورودی هم داره ؟
شیما
(1395/07/02)
مدرسه ی خوبی نیست مسئولین مدرسه خوش برخورد نیستن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/06/27)
بهترین مدرسه است
الی
(1395/06/12)
سلام من در دبیرستان جنت درس میخونم میخواستم بگم که ما مدرسمون به آدرسش عوض شده و رفته به جای مدرسه 13 آبان
میخواستم فقط اطلاع رسانی بشه ولی اسم مدرسمون همون جنته
پاسخ : از اطلاع رسانی شما سپاسگزاریم.
س.الف
(1395/06/09)
من از هفتم تا نهم در این مدرسه بودم. واقعا مدرسه عالی هستش. برای ورود به پایه دهم 100 درصد دانش آموزان در مدارس خاص قبول شدند. کادر و دبیران عالی است.در آزمون های مرآت هم رتبه کشوری همیشه تک رقمی بوده.
فاطمه کریمی
(1395/06/05)
من پایه نهم این مدرسه هستم،سطح علمیه بالایی داره معاونین هم عالین ولی از عملکرد مشاورین راضی نیستم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
دختر تیزهوش
(1395/06/03)
من توی این مدرسه قبول شدم . فوق العاده عالیه . معلم های خیلی خوبی داره و من خیلی راضیم و باید بگم که ما در سطح تیزهوشان کار می کنیم .
بازدید کننده سایت
(1395/05/31)
من اینجا قبول شدم عالیه واقعا...
مهتاب عظیمی
(1395/05/11)
دختر من در این مدرسه درس می خونه بسیار بسیار مدیر مقتدر و کادر موفقی داره و از همه لحاظ در تلاش هستن که مدرسه ای نمونه ای باشد ،و واقعا مدرسه نمونه ای است
(1395/05/10)
من در این مدرسه تحصیل کرده ام و با صداقت کامل شما را راهنمایی می کنم. از نظر آموزشی این مدرسه در حد مقبولی است و واقعا نمونه بودنش را اثبات کرده است. اما از نظر کادراجرایی مدرسه باید بگم متاسفانه اصلا مناسب یک مدرسه نمونه نیست. اصلا انتقاد پذیر نیستند و با سیاست تمام عمل می کنند جدا از جلسات مشاوره پشتیبان های آموزشی هیچ گونه کمک رسانی ندارند و اگر درخواستی از نظر درسی و کمک درسی داشته باشی بی نتیجه است و اصلا راضی کننده نیست. این تنها حرف من نیست بلکه معلم ها نیز از رفتار مدیر و دیگر افراد راضی نبوده اند و خودشان به شخصه اعلام کرده اند و خروجی مدرسه بسیار قابل توجه است.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، اماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
دختر باهوش
(1395/05/02)
عالی من در این مدرسه قبول شدم فوق العاده است
(1395/05/01)
می خواستم بدونم جواب ازمون پایه هشتم مدرسه ندای ترییت کی میاد؟؟؟؟
کاربر
(1395/04/18)
شاید سوال مسخره ای باشه ولی اردو کجاها میبرنتون؟؟
بازدید کننده سایت
(1395/04/17)
از چه نظر کادر فرهنگی مشکل دارد بیشتر توضیح دهید
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
(1395/02/06)
برای قبولی درمدارس نمونه دولتی چه کتاب یا آموزشگاهی پیشنهادمیکنید؟چه برنامه ای نیازاست؟
بازدید کننده سایت
(1394/12/10)
من در این مدرسه درس میخونم واقعا مدرسه ی قوی هست ما در سطح بچه های تیزهوشان فرزانگان و علامه حلی کار میکنیم.مدیریت قوی و کادر اجرایی بسیار عالی و مجرب داره
(1394/12/02)
سلام .دختر من در این مدرسه درس میخواند مدیریت قوی ، انتخاب عوامل اجرایی توسط همین مدیر و حضور کادر آموزشی قوی که بازهم نتیجه اراده همین مدیر است باعث شده این مرکز آموزشی در حد بهترین هاباشد البته درجواب شخصی که کادر فرهنگی را مناسب نمیبینند عرض کنم اولا تا نقص نباشد تحول وجود ندارد والبته هر مجموعه موفقی اگر چنین صحبتهای پشتش نباشد در آن مجموعه موفق نیست.
ستاری
(1394/11/28)
من خودم 3 سال در این مدرسه درس خواندم از لحاظ آموزشی عالی است اما کادر فرهنگی آن کمی دارای مشکل است که امیدوارم حداقل برای بعد از ماها بهتر شود.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، مسئولان مدرسه در صورت تمایل به پاسخگویی با ما تماس بگیرند.
پریا اسماعیلى
(1394/10/07)
خوب است معلمان خوبى دارد من از پیش دبستانى اینجا هستم و خیلى مطمئن وخوب است باتشکر از معاونین ومدیر مدرسه😊