سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه عادی دولتی قدس

مدرسه قدس یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده نارمک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی نارمک، خیابان سمنگان، بالاتر از مسجد جامع سمنگان، ایستگاه مدرسه ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77933727 - 77959020 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم سیمین عسکری و موسس آن آموزش وپرورش منطقه 8 است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 28,836 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 22 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 22 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4681)

مدرسه قدس، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) عادی دولتی دخترانه : نارمک، خیابان سمنگان، بالاتر از مسجد جامع سمنگان، ایستگاه مدرسه

دبیرستان دخترانه دولتی ساختار مدرسه درسال تحصیلی ۱۴۰۲_۱۴۰۱
پایه دهم ریاضی :۲کلاس
پایه دهم تجربی :۲کلاس
پایه یازده ریاضی :۲کلاس
پایه یازده تجربی:۲کلاس
پایه دوازدهم ریاضی :۲کلاس
پایه دوازدهم تجربی: ۲کلاس
پایه دوازدهم انسانی : ۱ کلاس
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ماری مانوکیان
» مدرسه خاتم
» مدرسه راه رشد
» مدرسه نظر
» مدرسه فرزانگان 6
» مدرسه حضرت زینب
» مدرسه انفورماتیک مائده
» مدرسه روشنگر
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه روشنگران

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه سما 4
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه درخشان
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه نیم‌ رخ
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه سلام سلیمه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علوم» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه مبینا

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه سوده

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه درخشان

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه نقش نو

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صبا
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه فجر صادق
» مدرسه عطارد علم
» مدرسه سرای دانش واحد مرزداران
» مدرسه اتحاد نوین
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه شهید مقدادیان
» مدرسه خاتم
» مدرسه نگرش آرمانیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1402/12/16)
درود برشما
معدل دقیق رشته تجربی از چند است؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی رضا زارع
(1402/05/10)
خواهشمند است قبولی دانشگاه برای کلاس 12 ریاضی با تعداد و رتبه کنکوری را بطور تشریحی برایم اعلام کنید با تشکر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رها
(1401/11/28)
من از مسئولین مدرسه راضی نیستم . به نظر من برخورد مسئولین مدرسه مناسب نیست . به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست . از نظر امکانات کتابخانه مدرسه باید رایگان باشه اما اینجا پول میگیرن، از ازمایشگاه استفاده نمیکن. شوفاژ و کولر ها همیشه خرابه. شرکت توی مسابقات غیر درسی مثل نهجه البلاغه و احکام و سرود و طراحی اجباره . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1401/08/07)
من این مدرسه را انتخاب کردم چون در منطقه هشت بهترین بود کادر معاونین دلسوز وپیگیری دارد هر مساله ای باشد غیبت کنی سریع اطلاع می دهند بیمار باشی سریع پدر ومادر را درجریان می گذارند ماهی یک کارنامه از عملکرد می دهند .دبیران ماهری دارند هرجا وقت کم باشد کلاس فوق العاده می گذارند درس های تخصصی ساعت اضافه تر دارند .اگر دانش اموز درس خوان باشد وبا مدرسه همراه نتیجه خوبی هم خواهد گرفت نه اگر از زیر کاردر برود دیگه مدرسه چه کار می تواند بکند ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/04/30)
با سلام وقتتون بخیر باشه
من دارم سال جدیدی رو توی این مدرسه شروع میکنم.این مدرسه بسیار معلم های خوبی داره مثل خانم محمدی دبیر زیست ،خانم تکاور دبیر عربی،خانم محمدی دبیر ادبیات،خانم نجمی دبیر فیزیک.تدریس بسیار عالی دیده میشه از آنها.منطقه 8 زیاد مدرسه های خوبی نداره اما این مدرسه نسبت به مدارس دیگر عملکرد بهتری دارند ولی باز بستگی به تلاش خود دانش اموز داره مدرسه و کادر و معلمین به نوعی از ما پشتیبانی میکنند تا راه درست تری رو بریم.بسیاری ها تصمیم میگیرند کارنامشون از مدارس نمونه دولتی یا تیزهوشان این منطقه باشه اما اگر موفق به قبولی نشدند این مدرسه هم تا حدودی مانند انها عمل میکند.باز هم به تلاش خود دانش اموز بستگی داره چون تلاش دانش اموز باعث رضایت کادر و معلمین و...میشه و همینطور ممکنه معکوس باشه و با تلاش کم دانش اموز مدرسه رضایت نداشته باشه در نتیجه خود دانش اموز هم از مدرسه دور میشه و رضایت کامل رو نداره.در کل زحمت میکشند و مدرسه خوبی در منطقه هست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پریا
(1400/04/29)
ار دانش آموزهای این مدرسه کمک میخواستم که رشته انسانی دارن؟ شرط معدلشون چه معادلی هست؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1400/03/14)
من در کل از این مدرسه راضی نیستم در شرایط کرونا نظارت خوبی نداشتند هزینه های اضافی از دانش اموزان میگیرند معلم های درس های فیزیک فارسی عربی ضعیف عمل میکنند و مدرسه نظارتی ندارد ولی دبیرهای خوبی مثل خانم سهرابی دبیر شیمی و خانم محمدی دبیر زیست دارند و نسبت به سایر مدارس دولتی کمی بهتر است ولی نظارت بسیار ضعیفی دارد در کل مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/04/08)
در این مدرسه همه جور دانش آموز وارد می شود معلمین هم تمام تلاش خود را می کنند و در بعضی از موارد از مدارس دیگر هم جلوتر هستن .درصورتی که نیاز به کلاس فوق العاده باشد با حداقل هزینه کلاس را برگزار می کنند .در همه موارد اول شرایط بچه ها را درنظر می گیرند .معاون های دلسوز ومهربانی دارد خب در بعضی از موارد تخلف هم با دانش آموز متخلف هم برخورد می کنند هرسال تعدادی از کادر بعنوان نمونه معرفی می شوند .
من سه سال را در این مدرسه بودم از حق نگذریم ،همه با جون و دل کار می کردن بی انصافی هست تلاششان را ندیده بگیریم .کارهایی که برای بچه ها انجام می دادن درهیچ مدرسه ی دولتی نمی شود توقع داشت .
من از اولیای دانش آموزان هستم ،هر وقت به مدرسه مراجعه کردم فقط با احترام با من صحبت کردن و این خیلی با ارزش هست .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1398/11/01)
من راضیم. خوبه کادرشون خوبه رفتارشون معلماش و اینکه دوسشون دارم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مریم
(1398/09/08)
از نظم مدرسه راضی نیستم و به نظرم برنامه ریزی خوبی نداره ...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/07/05)
من دو سال توی این مدرسه هستم و از نحوه برخوردشان راضی نیستم اما برخی از ناظم ها خوبن از برخی از کادر آموزشی هم راضی بودم..
در کل پیشنهاد نمیکنم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1398/04/06)
من یک سال درس خوندم رشته ی تجربیم پایه ام به نظرم با اومدن اینجا بد شد، با اینکه درسخون بودم ولی از مسئولین راضی نبودم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مبینا
(1398/02/28)
از کادر آموزشی تخصصی راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آیدا
(1397/11/04)
از نحوه برخورد کادر مدرسه راضی نیستم، با اینکه چند روز هست که دیر میرسم به علت انحصار وراثت پدرم هر روز دادگاه دارم ولی سعی میکنم خودم رو به درس برسونم اما به نظرم کادر مدرسه رفتار مناسبی ندارن...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نگار
(1397/10/08)
در برابر مدارس دولتی دیگه بهتره من رشته ریاضی هستم و از دبیر ... راضی نیستم اما استاد تست میارن در کل دروس عمومی قویه و ب نظرم اختصاصی هم متوسط رو به بالا هستش..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی نژاد
(1397/09/09)
لطفا بیاید بگید چجوریه این مدرسه؟؟؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
(1397/09/08)
سلام
از برخی از معلم های دروس اختصاصی راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ملیکا
(1397/03/10)
دانش آموزانش از نظر انضباطی چطوری هستند؟
لطف کنید سریع پاسخ بدین ممنون
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/06)
معلمای خوبی داره ولی من از مسئولین راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/14)
کادر مدرسه راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/22)
از کادر و مسئولین مدرسه رضایت ندارم
اما دبیرای خوبی داره
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/13)
لطفاً کسایی که توی این مدرسه تحصیل کردن به من بگه که اینجا چه جوریه