سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سید الشهدا


مدرسه سید الشهدا


درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی سید الشهدا

مدرسه سید الشهدا یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده نارمک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی نارمک، خیابان گلبرگ غربی، خیابان کرمان جنوبی، کوچه شهیداحمدی، پلاک 12 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 72256 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سید الشهدا است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای سعید اسماعیلی و موسس آن آقای عباس حاجی امینی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://72256.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 43,690 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4578)

مدرسه سید الشهدا، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : نارمک، خیابان گلبرگ غربی، خیابان کرمان جنوبی، کوچه شهیداحمدی، پلاک 12

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مبینا
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه سروش
» مدرسه مشکوه
» مدرسه درخشان
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه آتیه‌سازان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نیکنام نوین» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه دارالعلم

» مدرسه آفرینش

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه کلاسیکو(مجازی)

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه خاتم

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه بهار اوشان
» مدرسه نخبگان دانش
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه سوده
» مدرسه علوم
» مدرسه صبا
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه آفاق بدیعلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مکتبی
(1402/12/09)
باسلام
با تشکر از کادر اجرایی و آموزشی مدرسه، پسرم مسیر زندگیش در این مدرسه تغییر و شکل گرفت والان دانشجوی دانشگاه امیرکبیره،خدا را شکر
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1402/12/01)
در میان عامه مدرسه سیدالشهدا جزو مدارس خوب و بسیار خاص جا افتاده لیکن خواستم بگم اشتباه اینجاست که این مدرسه نه تنها انسان ساز نیست بلکه بچه های سالم ما را تبدیل به ی آدم افسرده و مریض کرده و تحویل جامعه می دهند
مدیر دوره اول مدرسه آقای شیخی فردی بسیار بی ادب و دور از منطق بوده و از بالا به همه نگاه می کنند و تنها به این فکر می کنند که به وسیله بچه ها خود را بالا برده و مدیر خوبی جلوه بدهند .در لین مدرسه خندیدن شادی کردن حرف زده راه رفتن همه چیز ممنوع است و دز نظر آقای شیخی باید مثل یک آدم آهنی صبح به مدرسه آمده و بعدظهر برویم هیچ گونه استعدادی در لین مدرسه شکوفا نمی شود بلکه تمام استعداد بچه ها را کور کرده و از آنها انسانی مریض و افسرده می سازند
شاید این ضرب مثل را شنیده باشید که آواز دوول از دور خوش است دقیقا مصداق این مدرسه است مدرسه ای در آن بر روی روح وروان بچه کار نکنند و همه هدفشان تخریب و تهدید باشد درس بروی آنان نیز تاثیری نخواهد داشت.
امیدوارم با چشمانی باز فرزندانتان را تحویل این مدرسه بدهید .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حمید
(1402/09/09)
به نظر من مدرسه خوبی نیست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1402/09/09)
پسر من 4 سال تو این مدرسه درس خوند دو سال دوره اول که واقعا عالی بود و دو سال دوره دوم که از نظر آموزشی خوب نبود و بعد از دوسال و پرداخت کلی شهریه پسرمو به یک مدرسه دولتی خوب بردم و واقعا هم خودم و هم پسرم کاملا راضی هستیم
در حقیقت این مدرسه فقط پول دانش آموزها رو می خواد و هیچ زحمتی برای بچه ها نمی کشه.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرنوش جم
(1402/02/14)
پسر من دوره اول و دوم رو تو این مدرسه متاسفانه گذروند، از این مدرسه راضی نبودیم و من پیشنهاد می‌کنم ثبت‌نام نکنید.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.