سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی علوی شعبه نارمک

مدرسه علوی شعبه نارمک یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 8 (محدوده نارمک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی نارمک، 46 متری شرقی، خیابان شهیدان رودباری، ابتدای مدائن، میدان 16، کوچه شهید نکونامیان، پلاک 3 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77934422 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس علوی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای محمد فیروزی و موسس آن آقای امیر عرب پور است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://alavi.ir/متوسطه-دوم-پسرانه-نارمک
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,440 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 8 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 8 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7242)

مدرسه علوی شعبه نارمک، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : نارمک، 46 متری شرقی، خیابان شهیدان رودباری، ابتدای مدائن، میدان 16، کوچه شهید نکونامیان، پلاک 3

در میان لیست برترین مدارس پسرانه در شرق تهران، متوسطه دوم نارمک برای ثبت نام دانش‌آموز شما بهترین گزینه است. متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 دارای رشته‌های تحصیلی ریاضی، تجربی و علوم انسانی است و در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم خدمات ارائه می‌دهد. با توجه به اهمیت کنکور در این مقطع تحصیلی برای ثبت نام مدرسه باید به امکانات و برنامه‌های مدرسه توجه داشت. متوسطه دوم پسرانه نارمک برنامه‌های آموزشی جامع و کاملی دارد و موفقیت دانش‌آموزان طی سال‌های گذشته در کنکور و المپیادهای علمی گواه این ادعا است.
این متوسطه دوم در منطقه 8 آموزش و پرورش قرار دارد و سالانه خدمات آموزشی، فراآموزشی، مشاوره و سنجش به ساکنین منطقه 7 و 13 ارائه می‌دهد. اگر ساکن محله‌های نارمک، تهران‌نو، امامت، امام حسین، آشتیانی، شورا، زینبیه، خیابان دماوند و شهید آیت هستید، می‌توانید به سهولت به متوسطه دوم پسرانه نارمک دسترسی داشته باشید. همچنین این مدرسه می‌تواند میزبان دانش‌آموزان پسر در مناطق مناطق 13 و 7 در محله‌های تهران‌پارس، نیروی هوایی، هفت‌حوض، رسالت، وحیدیه، خاقانی، آهنگ، میدان شکوفه، میدان شهدا و ابوذر نیز باشد.
سنجش در متوسطه دوم پسرانه نارمک
به کمک سیستم آزمون جامع مدارس علوی، سنجش و ارزیابی کیفیت آموزش در متوسطه دوم پسرانه نارمک به خوبی انجام می‌شود. همان‌طور که اشاره شد، موفقیت دانش‌آموزان در کنکور یکی از مهم‌ترین اهداف مقطع متوسطه است. به همین منظور آزمون‌های متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 به صورت هماهنگ با سایر مدارس هوشمند علوی به صورت تشریحی و چهارگزینه‌ای در بازه‌های زمانی متفاوت برگزار می‌شود. این آزمون‌ها به صورت مجازی و برخط و یا به صورت حضوری برگزار می‌شوند و نتایج آزمون به صورت کارنامه‌های تحلیلی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. به این ترتیب با رفع اشکال و بررسی نقاط ضعف دانش‌آموزان برای آزمون‌های جدی آماده‌تر خواهند بود.
مشاوره در متوسطه دوم پسرانه منطقه 8
با توجه به حساسیت دوران کنکور، دانش‌آموزان نیاز به همراهی یک مشاور دارند تا بتوانند برای بهبود نتایج، برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری کنند. مشاوران متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 علوی به صورت تمام وقت در مدرسه حضور دارند تا به دانش‌آموزان برای برنامه‌ریزی و رشد تحصیلی کمک کنند. همچنین مشاوره‌های روان‌شناسی برای حل چالش‌های زندگی نوجوانان به آن‌ها ارائه دهند. دانش‌آموز شما در متوسطه دوم پسرانه نارمک تحت حمایت و پشتیبانی مشاوران است. پس دیگر نیازی نیست نگران افت تحصیلی و مشکلات روحی فرزندتان در این دوره‌ی سنی باشید.

امکانات و تسهیلات رفاهی متوسطه دوم پسرانه شرق تهران
از امکانات، تجهیزات و ویژگی‌های این دبیرستان پسرانه شرق تهران می‌توان حیاط با پوشش چمن مصنوعی، سالن مطالعه و آزمایشگاه فیزیک، شیمی و زیست اشاره کرد. همچنین سالن غذاخوری مجهزی برای دانش‌آموزان در این مدرسه آماده شده است تا در ساعات ناهار با آسایش و راحتی غذا میل کنند. برنامه‌ی غذایی ناهار در متوسطه دوم پسرانه شرق تهران توسط مشاوران تغذیه‌ی مؤسسه‌ی آموزشی فرهنگی علوی آماده می‌شود.
فراآموزش و فوق برنامه در بهترین متوسطه دوم پسرانه منطقه 8
این مدرسه با وجود کادر مجرب و حرفه‌ای جزء بهترین مدارس غیر انتفاعی پسرانه در شرق تهران محسوب می‌شود. البته که در متوسطه دوم پسرانه نارمک فقط به مسائل آموزشی توجه نمی‌شود. کلاس‌های فراآموزشی برنامه‌نویسی، فوتوشاپ، طراحی معماری، نجوم، رباتیک، المپیاد، بورس، سواد مالی، مدیریت مالی و عکاسی بخشی از کلاس‌های فرآموزشی است که در این مدرسه برگزار می‌شوند. هدف از ارائه‌ی چنین خدماتی کشف استعدادها و مهارت‌های مورد علاقه‌ی دانش‌آموزان است. همچین متوسطه دوم پسرانه منطقه 8 یک مدرسه دو زبانه است. در این مدرسه زبان انگلیسی به صورت شناوری در طول هفته و زبان فرانسه به صورت اختیاری به دانش‌آموزان تدریس می‌شود. با توجه به نیاز دانش‌آموزان به تفریح، فعالیت‌های فوق برنامه مثل اردوهای تفریحی، فرهنگی، سفرهای سیاحتی و جشنواره‌های دانش‌آموزی نیز برای دانش‌آموزان متوسطه دوم پسرانه غیر انتفاعی شرق تهران برنامه‌ریزی شده است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آل طه
» مدرسه سینا
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه بامداد پارسی
» مدرسه مجتمع تطبیقی دختران
» مدرسه لوح زرین
» مدرسه خدیجه کبری(س)
» مدرسه امام سجاد 2
» مدرسه روشنگران
» مدرسه راه حق

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام خمینی
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه رشد
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه نسیم محبت
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه موعود
» مدرسه تزکیه
» مدرسه دارالفنون

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان نور» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه نوآور

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)

» مدرسه خجستگان زهرا

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه مهر هشتم

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه ایراندخت
» مدرسه مهر
» مدرسه مفاخر علوم ایران
» مدرسه درخشان
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه نسیم بهار
» مدرسه مهر
» مدرسه آفرینش
» مدرسه آفاق بدیعلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ابتسام
(1402/03/06)
از نحوه کار و فعالیت های این مدرسه واقعا خوشحال و راضی ام سخت می گیرند هم توی درس هم توی اخلاقو نظم و انضباط شکل لباس و موی سر باید شایسته و اخلاقی باشه از همه مهم تر برای ما پدر مادرا اینه که تو یه محیط کاملا کنترل میشن و بچه ها به قول معروف تو دستشونن یه نکته مهم دیگه این که تو این مدرسه فقط درس تدریس نمیشه و از بچه ها فقط نمیخان نمره بیست بگیرن هر سه رشته رو دارن و بچه ها هم تو بازی و شاد مانی و فعالیت های تربیتی شرکت دارند و هم در کنار اون درس می خونن یعنی شادی و نشاط و ارامش کنار درس و مطالعه که این تو خیلی از مدارس کنار هم و با هم نیست راسی یه کانال تلگرام دارن که عکساشونو توی اون میذارن برید خودتون ببینید و متوجه بشید تو تلگرام : alavisobhan@ توی سایت alavi.ir هم برین شعبه شرق منطقه 8 بزنید میاره براتون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی نوری
(1401/10/18)
سلام این مدرسه در سال کنکور بااستفاده از اساتید مجرب آمادگی لازم برای شرکت در کنکور را داشته باشند و بتوانند در دانشگاه های خوب کشور قبول شوند و به نظر من جزوه بهترین مدارس منطقه 8 است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بخشی
(1401/10/11)
سلام این مدرسه نگاه سیستمی به آموزش و پرورش دانش آموزان دارد لذا خانواده دانش آموزان را یکی از اجزاء سیستم قلمداد نموده و با برگزاری جلسات مختلف مانند آموزش خانواده به صورت حضوری و آنلاین، تشکیل جلسات انجمن اولیاء و مربیان به صورت منظم و جلسات اولیاء به صورت پایه ای، ارتباط تنگاتنگ به منظور همفکری و هماهنگی برقرار می نماید.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضا
(1401/10/04)
با سلام.من با عملکرد فعلی وگزارش کار قبل این دبیرستان بقدری آشنا هستم.دبیرستان روند رو به رشدی در تمامی ابعاد را دارد.خصوصا بلحاظ آموزشی و عملکرد مشاوران بسیار توانمد ظاهر شدند.به نظر میرسد به سرعت مدارس بنام منطقه را پشت سر گذاشته و در یکی دو سال آینده مراجعین فراوانی داشته باشد.در زمینه موضوعات فرهنگی و هنری ورزشی هم انصافا عالی حاضر شدند.
بنظر من بارز ترین وجه مدرسه آزمون های جامع هماهنگش هست که ماهی یکباربشکل تستی و تشریحی برگزار میشود.وجامع آماری آزمون های علوی فوق العاده بالاست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهار منش
(1401/09/23)
با توجه به شناخت سال قبل از این مدرسه امسال کادر جدید بسیار فعال پیگیر و دلسوز هستند خصوصا طرح مطالعه دوازدهم پسرم که من خیلی از سختگیری مسول طرح اقای وثوقی راضی ام ممنون از اقای فیروزی مدیر جدید و کادر جدیدشون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهین تهماسبی
(1401/09/16)
دبیرستان علوی نارمک از بهترین مدارس منطقه 8 هست بخصوص برای بچه های کنکوری. اساتید کنکورشون خیلی دقیق با بچه ها کار میکنن. علوی نارمک خیلی به بچه های کنکوریش اهمیت میده. دبیرای دوازدهم این مدرسه از بهترین دبیرهای دروس تخصصی هستن.میشه کفت تو منطقه 8 از بهترین مدرسه هاست.

پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا عظیمی کیا
(1401/09/09)
مدرسه علوی یکی از مدارس خوب منطقه هست که انصافا دبیران و کادر خیلی قوی ای در مدرسه فعال هستند. میشه گفت در محدوده نارمک یکی از بهترین مدارس متوسطه دوم همینجاست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
EHSAN
(1401/09/09)
خیلی خوشحالم از ثبت نام پسرم تو این مدرسه برای سال جدیدیش مدیر دبیرستان امسال جدید منصوب شده اینطور که پرسیدم اقای فیروزی از بهترین مدیران منطقه هشت و بسیار فعال و پر کار و موفق بوده اند وقتی برای ثبت نام سال جدید اومدم از برخورد و برنامه های ثبت نام متوجه این مسله شدم و خوشبختانه با جدیت پیگیری و توجه خوب کادر اموزشی خیلی خوشحالم از اعتمادم به این دبیرستان کل مدرسه علیرغم مشکلات بچه ها در باره دوره کرونا و مشکلات ما اولیا خوشبختانه جاهای خالی و نقایص اجتماعی و خانواده رو خیلی خوب با احترام و ارزش گذاری به بچه ها پر کرده اند تنها مدرسه ای بود که از اول تابستان برنامه مطالعه سال دوازدهمش بدون نقص با حضور اکثریت بچه ها اجرا میشد ارزوی موفقیت دارم برای همشون خصوصا اقایان فیروزی و رضوی
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.