سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی رایحه علم

مدرسه رایحه علم یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 9 (محدوده مهرآباد جنوبی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، تفرش شرقی، پلاک 165 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66601667 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم گودرزی و موسس آن خانم مهدیه فقیهی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 66601667 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 66613551 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.rayeheelm.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,332 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7042)

مدرسه رایحه علم، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، تفرش شرقی، پلاک 165

مدرسه رایحه علم یک مدرسه دخترانه در مقطع پیش‌دبستانی تا ششم می‌باشد. این مدرسه یکی از مدارس در منطقه 9 تهران می‌باشد که در فضایی آرام و زیبا در خدمت دختران و نوگلان زیبای باغ دانش می‌باشد. این مدرسه مجهز به سیستم هوشمند، کتابخانه، آزمایشگاه مجهز (فیزیک، شیمی، زیست)، تجهیزات نجوم، زمین بازی (ایر هاکی، دارت، فوتبالدستی، پینگ‌پنگ و ...)، نمازخانه، حلقه بسکتبال، والیبال و... می‌باشد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اقبال
» مدرسه بامداد پارسی
» مدرسه ارس
» مدرسه صالحین
» مدرسه ندا
» مدرسه تزکیه
» مدرسه وحید
» مدرسه ایراندخت
» مدرسه دکتر جعفر شهیدی
» مدرسه صبا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سینا
» مدرسه رواق نور
» مدرسه موعود
» مدرسه موعود
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه دانش
» مدرسه تلاش
» مدرسه دانشجو
» مدرسه سوده
» مدرسه سلام شهید زین الدین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی» مدرسه اندیشه خلاق

» مدرسه سوده

» مدرسه موفق

» مدرسه علوم(بزرگسالان)

» مدرسه دارالعلم

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه آفرینش

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای دانش
» مدرسه صبا
» مدرسه موعود
» مدرسه شکوفه‌های عفاف
» مدرسه ستارگان هدف
» مدرسه سوده
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه سرو اندیشان آفتاب
» مدرسه موعودلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
سارا
(1403/02/19)
مدرسه محیط خیلی شادی داره چون مدیریت خودش ادم سرحال و با نشاطیه و کادر و معلمها تحت هیچ فشاری نیستند برا همین هر روز صبح با نشاط درس رو شروع میکنند
اردوهای خوبی برگزار میکنند
از لحاظ اموزشی دختر من سال اول اونجا بود و خیلی معلم قوی داشتند و سطح اموزشی بالاتر از سطح کتاب بود بدون اینکه بچه ها متوجه بشن یا فشاری باشه کلی مطالب علمی جذاب یاد گرفتند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یاس
(1402/10/10)
ممنون میشم اگر کسی تجربه درس خوندن در این مدرسه رو داره نظرش رو اینجا به اشتراک بذاره
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.