سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

لیست مطالب سایت

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 10785

مهلت ثبت‌نام در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد تمدید شد

دبیر یازدهمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رشد از تمدید مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به این جشنواره تا 15 دی‌ماه امسال خبر داد.

0 :
ادامه...

مدارس سمپاد عامل کشف و پرورش استعداد دانش‌آموزان یا ابزاری برای توسعه ناعدالتی آموزشی؟!

مدارس سمپاد در طول سال‌ها فعالیت، در برخی از موارد از مسیر اصلی خود منحرف شده‌اند؛ انتقادات درباره جداسازی دانش‌آموزان در مدارس سمپاد را در 4 دسته شناسایی دانش‌آموزان تیزهوش، تمرکز سمپاد بر شهرهای برخوردار و به‌روی قشر برخوردار و روش کاری تقسیم کرد.

0 :
ادامه...

بسته تبلیغاتی مدارس پیش‌رو در تیزلند

مدارس پیش‌رو به‌عنوان مدارس دارای امکانات به‌روز آموزشی همواره در معرفی شدن مسیر متفاوتی طی می‌کنند که در ادامه با معرفی بسته تبلیغاتی مدارس پیش‌رو در رسانه تیزلند، با آن آشنا می‌شوید.

0 :
ادامه...

شب امتحان تیزهوشان ششم

اگر به دنبال کتاب‌های جمع‌بندی تیزهوشان برای فرزندان هستید و نمی‌دانید چه تمرین‌هایی نزدیک به آزمون تیزهوشان ششم به هفتم باید کار شود، خواندن این مطلب را از دست ندهید.

0 :
ادامه...

22 درصد دانش‌آموزان تهران در مدارس غیردولتی تحصیل می‌کنند

رئیس سازمان مدارس غیردولتی با اشاره به اینکه 22 درصد دانش‌آموزان پایتخت در مدارس غیردولتی تحصیل می‌کنند، گفت: دلیل موفقیت بیشتر دانش‌آموزان مدارس خاص و غیردولتی، فعالیت‌های کنکوری است.

0 :
ادامه...


افزایش سهم دانش‌آموزان رشته ریاضی در پایه دهم

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تب رشته تجربی در این سال‌ها افزایش پیدا کرده بود، گفت: سهم دانش آموزان رشته ریاضی در پایه دهم، 1.9 درصد افزایش یافته است.

0 :
ادامه...

ایجاد تغییرات در شیوه‌نامه امتحانات دانش‌آموزان

رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش از برگزاری شورای عالی امتحانات با حضور وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: در شیوه‌نامه امتحانات دانش‌آموزان تغییراتی ایجاد شده است.

0 :
ادامه...

هنوز هم دوران کروناست

دیگر دوران کرونا نیست؛ دلایل ضعف در درس و یادگیری باید بررسی شود و بهانۀ کرونا قابل قبول نیست. صحبت‌های مشاور تحصیلی تیزلند را در این رابطه می‌بینید.

0 :
ادامه...

مقطع ابتدایی استان‌های تهران و البرز روز چهارشنبه غیرحضوری شد

کارگروه اضطرار آلودگی هوا اعلام کرد: مقطع ابتدایی استان‌های تهران و البرز به جز پردیس، دماوند، فیروزکوه روز چهارشنبه (نهم آذر) غیرحضوری شد.

0 :
ادامه...

معلمان دبستان 5 دقیقه از کلاس را به بازی اختصاص دهند

معاون وزارت آموزش و پرورش گفت: بازی‎هایی را از معاونت تربیت‌بدنی دریافت کردیم که قابلیت اجرا در کلاس درس را دارد و معلم در کلاس درس 45 دقیقه‎ای بین دو موقعیت یادگیری می‎تواند به مدت 5 دقیقه دانش‌آموز را با یکی از بازی‎های تعریف شده به نشاط بیاورد.

0 :
ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 10785
تبلیغات

با علامه حلی تیزهوشان قبول شو، کلیک کن
هوپا آکادمی
بسته های آبان و آذر 1401
مجتمع بامداد پارسی
مجتمع آموزشی موعود