سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

بهترین مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 15 تهران

در منطقه 15، تعداد 19 مدرسه‌ی متوسطه دوره دوم (دبیرستان) وجود دارد. بد نیست بدانید که شما والدین گرامی، باید مناسب‌ترین مدرسه‌ی متوسطه دوره دوم (دبیرستان) را برای فرزند دلبندتان انتخاب کنید؛ منظور از مناسب‌ترین مدرسه این است که ممکن است یک مدرسه، برای فرزند دیگری خوب باشد اما برای فرزند شما مناسب نباشد؛ درواقع شما باید بر اساس شرایط فرزندتان مناسب‌ترین مدرسه‌ی متوسطه دوره دوم (دبیرستان) را برای او انتخاب کنید. انتخاب مناسب‌ترین مدرسه‌ی متوسطه دوره دوم (دبیرستان)، به‌نظر کاری دشوار می‌آید.
ما در سایت تیزلند، برای شما والدین گرامی یک خبر خوب داریم، ما تلاش کردیم یک لیست از مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه در منطقه 15 تهیه کنیم. این لیست بر اساس معیارهای مختلفی از جمله نظرات برخی کارشناسان، میزان توجه مخاطبان تیزلند به این مدارس، تعداد یادداشت‌های کاربران درباره آن‌ها، میزان بازدید آن‌ها در سایت، میزان جستجوی آن مدارس در گوگل یا در تیزلند، نوع تعامل این مدارس با تیزلند از نظر در اختیار قرار دادن اطلاعات مدرسه از قبیل برنامه‌های درسی و مانند آن، این مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) را معرفی کرده‌ایم. با استفاده از این لیست و نظرات والدین دیگر می‌توانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

به این مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 15 هم نگاهی بیاندازید

در این منطقه، مدارس دیگری هم وجود دارند که می‌توانید نگاهی به آنها بیاندازید:

مشاهده لیست

مدرسه میثم 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه فردوسی
با مدیریت

نشانی:

مدرسه علی ابن الحسین 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه رازی 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه معراج
با مدیریت

نشانی:

با کلیک روی نام هر مدرسه در لیست بالا، می‌توانید اطلاعات دقیق و تکمیلی مدرسه از جمله امکانات و برنامه‌های آموزشی، نقشه محل قرار گیری دقیق و سایر اطلاعات آن از جمله نظرات دیگران درباره آن مدرسه ببینید. البته، مدارس بالا همه اطلاعات خود را در بانک اطلاعات تیزلند هنوز کامل نکرده‌اند.

مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 15 پر بازدید و مورد توجه

مدارس  متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 15 پر بازدید و مورد توجه برخی از مدارس در تیزلند بیشتر مورد جستجو هستند. تعدادی از این مدارس:

مشاهده لیست

مدرسه 17 شهریور 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه صنیعی فر 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه جابر ابن حیان
با مدیریت

نشانی:

مدرسه شیخ مفید 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه امام حسن مجتبی
با مدیریت

نشانی:

مدرسه شهید مجتهدی 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه شهدای کارگر
با مدیریت حامد امامی

نشانی: تهران، مشيريه، انتهای بلوار مطلبي شرقي، خيابان منتظري، خيابان سبلان، پلاك ٢

مدرسه فردوسی
با مدیریت

نشانی:

مدرسه مقداد 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه معراج
با مدیریت

نشانی:

مدرسه سوم شعبان 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه پیروان امام علی
با مدیریت

نشانی:

مدرسه علی ابن الحسین 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه علامه امینی 1
با مدیریت

نشانی:

مدرسه امام جعفر صادق
با مدیریت

نشانی:

مدارس بالا، مدارسی هستند که در بانک اطلاعات مدارس تیزلند بیش از دیگران مورد جستجو بوده‌اند.

بهترین مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 15 تهران
دوست دارید لیست کامل مدارس را ببینید؟
جستجوی پیشرفته بانک اطلاعات مدارس تهران

جستجوی نام مدارس
منطقه
مقطع تحصیلی
نوع مدرسه
مدارسه پسرانه/دخترانه

بهترین مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 15 کدام است؟

در منطقه 15 تعداد زیادی متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه خوب مانند مدرسه میثم 1، مدرسه فردوسی، مدرسه علی ابن الحسین 1، مدرسه رازی 1، مدرسه معراج، مدرسه 17 شهریور 1، مدرسه صنیعی فر 1، مدرسه جابر ابن حیان، مدرسه شیخ مفید 1، مدرسه امام حسن مجتبی، مدرسه شهید مجتهدی 1، مدرسه شهدای کارگر، مدرسه فردوسی، مدرسه مقداد 1، مدرسه معراج، مدرسه سوم شعبان 1، مدرسه پیروان امام علی، مدرسه علی ابن الحسین 1، مدرسه علامه امینی 1، مدرسه امام جعفر صادق، ، وجود دارند که لیست کامل آنها در این صفحه در دسترس شما قرار دارد.

آیا همه مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 15 مدارس خوبی هستند؟

مانند تمام مناطق دیگر شهر تهران، در منطقه 15 هم مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه مختلفی وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. ما مدرسه خوب نداریم، باید مدرسه خوب برای فرزندمان را که با شرایط و توقعات و انتظارات ما از مدرسه تطابق داشته باشند را پیدا و انتخاب کنیم. برای انتخاب مدرسه مناسب فرزندمان، در این صفحه اطلاعاتی از این مدارس در اختیار شما قرار گرفته است.

چگونه از بین مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 15 بهترین مدرسه را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب مدرسۀ مناسب فرزندمان از بین مدارس متوسطه دوره دوم (دبیرستان) پسرانه منطقه 15 موجود، بهترین راه، مشاهده لیست این مدارس در این صفحه، بررسی شرایط و امکانات آن ها بر اساس اطلاعات موجود و مطالعه نظرات دیگران درباره آنها است. در مرحله بعد، باید با مراجعه حضوری به این مدارس، سعی کنید به شکل حضوری از صحت اطلاعاتی که به دست آورده اید اطمینان حاصل کنید. همچنین، با بررسی حضوری مدرسه راحت تر می توانید از بین چند انتخاب، یکی را به عنوان گزینه نهایی مورد توجه قرار دهید.